Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#150874) Viktoár válasza Scheff (#150861) üzenetére


Viktoár
addikt

Figyelj Scheff... Mint ember semmi bajom nincs veled,miért is lenne, nem ismerjük egymást. :)

A videóidban (amit megnéztem kb 3 videó ) találok jó pár kifogásolható dolgot,de úgy vagyok vele hogy nem muszáj néznem így hát többet nem is nézem.

Azt áruld el hogy mégis hogy dícsérheted ennyire a WG-t illetve a WoT-ot? A 25% RNG nagyon tudja befolyásolni a csata kimenetelét. Főleg a végjátékban amikor marad 7hp az ellenfélben ezért bukó,vagy éppen a csapatból 4 tank lőszerrekesszel elszáll közel full hp-ról.

Összevissza balanszolnak, nem tudja a jobb kéz mit csinál a bal. Pénz, pénz pénz a mottójuk, cserébe nem működik a kliens, chat, szakasz, kampány, szerver, stb....

Vagy nem menjünk messzire, itt ez a hallovínes "meglepetés". Mindenki nyomja hogy kapja a jobbnál jobb jutalmakat...aha...

Még ez sem fix hanem véletlenszerű! :Y Itt van h1mpi, összeszedett vagy egy hét prémet és még nem ért a végére.. Én megcsináltam mindent és összesen 1 napot adott. Ez így szerinted megfelelő? Jobbára az 1500 kredites fogyókat vágta hozzám a szopásért cserébe. :U

A baj az hogy így 8 év távlatából is több sebből vérzik a játék, és csak egyre rosszabb lesz mert a pénzünkért egyre kevesebbet kapunk.

Nem a játékosállomány tehet ezekről a dolgokról,ne őket/minket okolj ha rávilágítunk azokra a hibákra amit játszi könnyedséggel ki tudnának javítani. (ha akarnák és nem csak a pénzzel lennének elfoglalva.) :U

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.