Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#134401) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Na erre azthiszem nyugodtan mondhatom, hogy egy jó kör volt :DDD :DDD

(#134402) wwenigma válasza wwenigma (#134399) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csinaljanak mar valamit a rothadt szerverekkel... :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#134403) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Nesze neked heavy. Ezeknek aztén döntögethetem. Hiába mennlk jó köröket, free frag vagyok. Szarrá goldozzák, igazából nincs is értelme a páncélnak. Szóval nem ajánlom senkinek se ezt az ágat, csak ehhez hasonló cumikban lesz része.

(#134404) lacibacsi válasza Dewri (#134395) üzenetére


lacibacsi
addikt

Már megbocsáss, de ilyen hozzáállással egyáltalán miért lépsz be a játékba? Töröld le és boldog leszel!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#134405) jano_77 válasza 4580693 (#134393) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én csak azt nem értem, hogy hogy a fenébe lehet az, hogy megyek 10 csatát, bukok 7 és nyerek 3! Eddig ez még azt mondom, hogy FUCK, de simán lehetséges. Viszont a következő 10 csatából meg nyerek 9 és bukok 1?!? Na ez hogyan, ha nem úgy, hogy: "piszkáld ki, na de piszkáld ki....."?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#134406) Emu válasza Imilenni (#134400) üzenetére


Emu
őstag

Szokásos akciók...ne számíts semmi extrára...

(#134407) 4580693 válasza lacibacsi (#134404) üzenetére


4580693
senior tag

Ma én is berágtam, de leginkább magamra meg a tankra (T57). Annyira szar voltam, hogy ihaj! Aztán ebéd után még adtam neki egy esélyt. Ha akkor sem működik, eladom a francba. Aztán az első meccsen ebéd után nulla sebzés. Semmi nem talált be, vagy földbe csapódott, vagy a bc levette mellkassal. Ekkor nekimentem a szakadéknak, hogy minél előbb véget érjen a csata számomra. Igaz, ekkor már 14:3-ra vezetett a saját csapatom (nem mondom, hogy vezettünk, mert semmit sem tettem hozzá a csatához).
Ekkor adtam még egy utolsó utáni lehetőséget a tanknak. Erre sorban jöttek a 4000-3000-es körök. Valahogy elkezdett működni a tank. Meg rájöttem, hogy hiába vagyok top tier heavy, azért nem biztos, hogy nekem kellene legelöl menni és a frontot tolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#134408) Imilenni válasza Emu (#134406) üzenetére


Imilenni
addikt

:((
Most hogy visszakaptam az accomat szívesen beneveznék legalább egy 6-os prémiumra, már nem csak a kredithozam miatt.

Egyébként skacok kb mikor jön a patch?
Nézegetem a hivatalos weboldalt de a legfrissebb hírben csak az új Ruszki lightról van szó..

Press "F" to pay respects.

(#134409) po1son válasza IMIIKE1998 (#134403) üzenetére


po1son
addikt

Hülyeséget azért ne írjál, nem rossz ez a tank, a tornyát hulldownba kb lehetetlen belőni és sidescrape is megeszik mindent.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#134410) jano_77


jano_77
nagyúr

Játék után bele néztem MrScheff 9.18 bemutató videójába! Hát ez tök GÁZ! Miért nem tanult meg beszélni ez az ember, mielőtt ilyen videózásba vágja a fejszéjét!?
"franciákok" WTF?!?
"ez a tank......wow"
Millió szó ismétlés! Keveri az angol és magyar szavakat, mintha nem tudná mi a megfelelője és csak angolul jutna eszébe!?
Atya ég!

És ezzel nem a játéktudását minősítem, de tényleg katasztrófa az előadásmódja. :U

(#134411) BÁ Nutrition: hááát, ha nem tud választékosabban beszélni, akkor inkább maradjon csendben és játsszon! Vagy ne videózzon. De ez ebben a formában halál gáz......szerintem.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#134411) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#134410) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mert milyennek kene lennie? Nem az esti hiradot olvassa

Sot akkor pl ott van cleverland. Tegnap beleneztem valami videojaba. Uristen b+... na o meg ugy beszel mintha vmi elmebeteg dilettans melegsrac lenne. Kegyetlen beteg. Ovodaban gugyognek ugy a dadusok kb. Es most nem leszolni akartam de basszus na! Biztos rendes ember,nem tudom, nem ismerem. De nagyon fura. Vagy inkabb beteg

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134412) kchryss válasza jano_77 (#134410) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig sokat fejlődött a beszédtechnikája az évek során. :)
Én nagyrészt értem amit mond és nekem ennyi elég. Szerencsére nem te mondod meg hogy ki videózzon és ki ne. 10 ezren megnézték azt a videóját is amiről írtál, szóval igény van rá. Téged nem szórakoztat sok más embert meg igen. Ha nem tetszik nem kell nézni, ilyen egyszerű. ;)

(#134413) jr1994 válasza jano_77 (#134410) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem te ilyen téren inkább ne kritizálj másokat, vagy tanulj meg írni előbb...
"bukok 7 és nyerek 3!" :U

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#134414) BÁ Nutrition válasza jr1994 (#134413) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Alapvetoen nincs baj azzal ha elmondja a velemenyet. Az lenne gaz ha a video alatt kezdene el valaki fikazni.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134415) 4580693 válasza jano_77 (#134410) üzenetére


4580693
senior tag

Ha magyar videóst nézek, akkor az rudii és rosszpénz. Ha külföldi, akkor orzanel, anfield, skill4ltu, sirfoch kb. A többi untat.

(#134416) Virgilius_15


Virgilius_15
csendes tag

Sziasztok ki van fejleszteve a Bulldog. Szerintetek érdemes megvárni a hétvégi "óriási akciókat" , vagy vegyem meg most? A bulldog tier 8 lesz, és igy megkapom a most 7-es, másik ágon lévő t71-et. Szerintetek most vegyem meg vagy hétvégén? 9.18-ban 2,4 millio, most 1,4 millió. Vagy egyáltalán meg kell venni, vagy elég kifejlszteni?

(#134417) lacibacsi válasza jano_77 (#134410) üzenetére


lacibacsi
addikt

Scheff legalább elmagyarázza, hogy mit miért csinál. Az artikulációja nem feltétlenül tökéletes, de ő nem is Sinkovits Imre. Neked jobb mondjuk Linkint nézni? Ő tiszta magyarsággal ontja a sz@rt a száján. Az jobb?
Különben is mi bajod van a "franciákok"-kal? Egyes számban: francia, többes számban: franciák, többes szám, múlt idő: franciákok. Ilyen egyszerű! ;]

(#134414) BÁ Nutrition: Tegnap csak éppen hogy belepörgettem a stream-jébe, így nem tudom, hogy Scheffet fikázták-e, vagy csak simán Kukibébit istenítették, de a cseten nagyban ment a szöveg, hogy "így de jó a Kukibébi", meg "úgy de király a Kukibébi"...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#134418) Virgilius_15 válasza Virgilius_15 (#134416) üzenetére


Virgilius_15
csendes tag

Átgondolva, nem kapom meg a t71-et :-). Viszont lesz 30k xp a t21-en. Igazából az a kérdés, lesz e tier7 akció hétvégén, és mikor lesz a verzióváltás? Bocs kb egy hete nem olvasom ezt a fórumot.

(#134419) lacibacsi válasza Virgilius_15 (#134418) üzenetére


lacibacsi
addikt

"lesz e tier7 akció hétvégén"

Gyere vissza péntek délután és megmondom!

"és mikor lesz a verzióváltás?"

Igen. ;]

Egyébként, ha a Bulldog ki van fejlesztve, akkor a verzióváltás után a T71 is ki lesz fejlesztve, csak meg kell venned. (valószínűleg így lesz, de a tesztszerver eltérhet az élestől)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#134420) Emu válasza Imilenni (#134408) üzenetére


Emu
őstag

Előfordulhat, hogy berakják csomagba és arannyal együtt olcsóbbra jön ki, mintha külön vennéd. Adventi kalendáriumból így vettem a pl. a Rudy-t, emlékeim szerint 1500 jóárasított arany járt hozzá.

wotinfo.hu-n volt fent menetrend előző hónapban, ha még mindig aktuális akkor április végén jön az új patch.

(#134421) scyllarus válasza lacibacsi (#134419) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez jó hír lenne. A Bulldog megvan, most a T21-gyel bohóckodok a másik ágon, pont volt a T71 a cél, de ezek szerint ki lesz fejlesztve. Annak tényleg örülnék.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#134422) ollie válasza kchryss (#134412) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig jano_77-nek igaza van. Vagy csinálja normálisan, magyarul beszéljen, vagy angolul. Az ilyen keverék nyelvvel csak hozzájárul a hallgatóközönsége elhülyüléséhez. Nézd meg, hogy egy átlag, magyar tinédzser vagy akár huszonéves mennyire művelt, hogyan beszél. Förtelem. És akkor még követeli az egységsugarú júzer, hogy minden legyen lefordítva magyarra, pedig még az anyanyelvét sem ismeri.

***

(#134423) inferno88 válasza ollie (#134422) üzenetére


inferno88
őstag

Az én legnagyobb problémám Scheff-fel az, hogy alapvetően hadar és próbál kompenzálni azzal, hogy néha lelassítja a beszédét. Ez a kontraszt elképesztően idegesítő. Elég lenne napi 1 órát gyakorolnia a kontrollált, lassú, artikulált beszédet és "kigyógyulna" a hadarásból. Nekem is volt hasonló problémám fiatalabb koromban és ez a módszer segített.

Semper fi!

(#134424) Emu válasza ollie (#134422) üzenetére


Emu
őstag

Rengeteg ország küzd az "elangolosodás" ellen kevés sikerrel. Németek még valami törvényt is hoztak az anyanyelv védelme érdekében, de nem követtem volt-e eredménye.
Sajnos nálunk a munkahelyen is ez van, egyszerűbb anyagokat magyarul írjuk, a komplikáltabb magasabb szintre menőket angolul, és főleg a pesti kollégák minden egyes mondatába legalább 2-3 angol szó kerül, és ami a legszomorúbb, hogy magyarul ragozzák! :( Én most nem akarom Sheffet védeni, de ha ő ilyen közösségben forog, akkor sajnos egy idő után észre sem veszi, milyen szavakat használ, mert természetes neki.

@inferno88 van aki betegségből adódóan hadar, és esélye sincs a fejlődésre. Ismét nem akarom Sheffet védeni, de akinek nem tetszik ne nézze, vagy kapcsolja ki a hangot. QB-t sem kötelező nézni...

(#134425) jozefgucci1 válasza Emu (#134424) üzenetére


jozefgucci1
addikt

"Én most nem akarom Sheffet védeni, de ha ő ilyen közösségben forog, akkor sajnos egy idő után észre sem veszi, milyen szavakat használ, mert természetes neki." Ezzel a mondatoddal nem értek egyet. Évekig dolgoztam nemzetközi cégnél ahol két nyelven ment a napi munka mégsem felejtettem el normálisan beszélni.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#134426) jano_77 válasza jr1994 (#134413) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tisztáznám akkor még1x! Nem azt mondtam, hogy Scheff nem jó játékos vagy amit csinál - játék - az nem lehet hasznos még számomra is. De igen, tudok tőle tanulni! Viszont akkor is borzasztóan idegesítő az "előadás módja". :((

jr1994: Felcsigáztál, fejtsd ki kérlek, hogy mi a problémád a jelzett mondat részlettel?

(#134418) Virgilius_15: épp tegnap írta vki, hogy várhatóan - nem szentírás - április 25 körül lesz a váltás.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#134427) notika77 válasza jano_77 (#134426) üzenetére


notika77
senior tag

Más ember stílusát és beszédét kritizálod, miután még a helyesírásodra sem figyelsz, pedig azt könnyebb rendbe rakni, mint az elhangzott beszédet.

Ezt írtad: Én csak azt nem értem, hogy hogy a fenébe lehet az, hogy megyek 10 csatát, bukok 7 és nyerek 3!
hogy hogy - ???
bukok 7 -> bukok 7-et -> stílusosabban: bukok hetet
nyerek 3 -> lásd előző
Hopsz! A "fenébe" még ki is maradt a felsorolásból, pedig ilyet még kimondani sem szép, nemhogy leírni! :)

[ Szerkesztve ]

(#134428) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Én is egyetértek abban, hogy Scheff jó játékos.
Régebben én is sokat néztem a stream-jeit. A beszéde kicsit fura,de szokható. Az, hogy keveri a magyart az angollal tényleg rém idegesítő tud lenni.
Ez nem is zavart egyébként, én azóta hanyagolom,mióta kicsit felvett a Linkin féle alpári paraszt stílusból. Na azt viszont nem állom, és azóta nem is néztem egy percet sem a stream-jéből.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#134429) jr1994 válasza jano_77 (#134426) üzenetére


jr1994
addikt

Egy csomó hozzászólásod hemzseg a helyesírási hibáktól, de sosem kritizáltam mert nem vagyok nyelvtannáci, meg ez a fórum nem is erről szól. A többit notika77 már leírta.

(#134428) mcwolf79: senki sem állította az ellenkezőjét :N

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#134430) ollie válasza jr1994 (#134429) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De miért hasonlítjátok az ő helyesírását, vagy stílusát egy olyan valakiéhez, aki pénzt próbál keresni vele? Nem egy kategória a kettő.

***

(#134431) Emu válasza jozefgucci1 (#134425) üzenetére


Emu
őstag

Ez így lenne normális!
Én sem felejtettem el (még) magyarul és baromi idegesítő tud lenni, mikor ma kolléga azzal jött, hogy "ebédidőben mítingel a feleségével és soppingolnak a hétvégére, mert délután event van a gyerekekkel..." és ez neki teljesen normális. :W

(#134432) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#134417) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en szeretem nezni Scheffet es Linkint is. meg akkor is ha rage-el (vagy duhong) utobbi neha. nem zavar. azon viszont elgondolkodtam h vajon milyen tanar lesz belole mert a suliban is lesz eleg bot aki felbaxa majd :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134433) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#134432) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tanár? Kiből? Linkinből? Illemtanár!

- Jó napot kívánok! Maga itt a tánctanár?
- Lóf@szt, én az illemtanár vagyok!
:DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#134434) jozefgucci1 válasza BÁ Nutrition (#134432) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Linkin tanár lesz? Milyen szakon, csak nem Büfé ? :DDD Anno azokat hívtuk, így akiket apu befizetett , hogy minden-mindegy csak legyen egy diplomája a pici fiának.

Emu : A Meeting szótol kihullik a maradék hajam is . Miért nem megbeszélés mint anno régen ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#134435) sith7


sith7
nagyúr

Artisták segítségét kérem.

Munkatársam szerint az arty - k el fognak tűnni, ki fogják nyírni őket a patch után, a teszten heavy - ket próbáltam, ott nagyon idegesítő ez a stunt dolog, de az igaz, hogy kevesebbet sebeznek.

Lesz valami kompenzáció kredit/xp az arty - knak, vagy örüljenek ezentúl, hogy csak ennyit sebeznek ?
Vagy a stunt alatti sebzés az beleszámít nekik, mint mondjuk spot sebzés ?

(#134436) Argh! válasza sith7 (#134435) üzenetére


Argh!
aktív tag

Beleszámit, és sokkal jobb lessz artyzni is, kisebbet sebez de pontosabb. Én jobban örülök annak ha több a találat kisebb sebzéssel mintha néha betalálok 1x és kiütöm full HPról. :K

(#134437) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#134434) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Miért nem megbeszélés mint anno régen ?"

Mert abban a sötét középkorban az igazgatóhelyettes hívott megbeszélésre, most meg a vice-director hív meeting-re... Régen szólt a csoportvezető, hogy ötleteljünk, most meg a team leader hív brainstorming-ra... Így trendi (állítólag). :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#134438) po1son válasza BÁ Nutrition (#134432) üzenetére


po1son
addikt

Hát arra én is kíváncsi leszek, mert egy 10 éves szintjén van körülbelül. :U
Bele néztem pár streambe és erről szól "kur. any..., baz...., fas..." erre kicsoda kíváncsi?!

A magyarok közül nekem rudii a legszimpatikusabb. Jól is játszik, lazán tolja, vicces és közben még normálisan kommentálja is a játékot.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#134439) h1mpi válasza sith7 (#134435) üzenetére


h1mpi
nagyúr

WN8-at kell módosítaniuk, maga az artysok miatti sírás még durvább lesz. Egy 10-es BC arty egy nehéz HT-ot, akár 45 mpen keresztül tud blokkolni. Az alatt a csapat szétszedi. Onnantól kezdve, hogy a stunt dmg is beleszámít az össz dmg-be mind1 lesz hogy hogy kapja a végén. Sőt így akár 3-4 tankot is be tudsz kábítani egy lövéssel

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#134440) jr1994 válasza po1son (#134438) üzenetére


jr1994
addikt

Rudii polkorrekt mint QB, a botok barátja.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#134441) jano_77 válasza notika77 (#134427) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jaaaa....hogy ti azon lovagoltok jr1994-el, hogy nem teszek ki minden vesszőt a munka hevében és nem teszem ki a számok - igyekszem rövidíteni - után a ragot!? Kicsit össze keveritek a szezont a ....ommal, de legyen igazatok. Tényleg nem írtam ki minden írásjelet, de ha erre is figyelünk, akkor jó sokan lehúzhatnák magukat a slozin ezen a fórumon. (elnézést kérek a hozzám hasonlóan kevésbé oda figyelő fórumlátogatóktól!)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#134442) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a válaszokat mindenkinek

(#134443) tucsok.


tucsok.
senior tag

Már Pattogtatom a kukoricát....

"So say we all"

(#134444) Imilenni válasza tucsok. (#134443) üzenetére


Imilenni
addikt

Jólenne ha abbahagynák.. Nem egyszer volt már itt topic figyelmeztetés...
Régebben még pihent is az egész 1 hétig ha jól emlékszem..

Press "F" to pay respects.

(#134445) jozefgucci1 válasza Imilenni (#134444) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Á azért itt még nem szaladt el a ló ! Anno azért tényleg voltak durva dolgok ,de az a társaság már nincs itt .
Itt legalább lehet kicsit szapulni a videósokat, mert más oldalakon oltalom alatt állnak ám .Nézd meg Wotinfot pl ott ezek a cirkuszi mutatványosok kiemelt rangot kaptak . :DDD
Persze nem bántom Jacktort , mert jól csinálja .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#134446) Imilenni válasza jozefgucci1 (#134445) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze csak jobb félni :D
Szerecsére tényleg szinte semmi ideg nincs :D

Press "F" to pay respects.

(#134447) adamgreen


adamgreen
senior tag

Inkább olvasgassatok hirperceket attól lenyugszik az agyatok ;]

[link]
:DDD

(#134448) po1son válasza jr1994 (#134440) üzenetére


po1son
addikt

Nálam az is sokat nyom a latba, hogy nem sugárzik róla a játékfüggőség. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#134449) rlazol válasza jr1994 (#134429) üzenetére


rlazol
addikt

no.
Jano_77 nem áll ki videózni, ez egy fórum, egyáltalán nem kiugró, ha valaki egy-egy írásjelet lespórol.
Másrészt nem korrekt azzal védeni valakit, hogy "te sem vagy jobb". Attól még az illetőnek az artikulációra és még inkább a magyar-angol szaval elkülönítésére kellene figyelnie. Én éltem idegen földön 1 évet, 2 idegen nyelven tanítok és kommunikálok állandó jelleggel 8 éve, mégis csak nagyon ritkán keverek a magyar mondatomba angol/német/portugál/spanyol szavakat. Szerintem ez borzasztóan zavaró és káros jelenség, nálam erre nincs mentség, amennyiben az illető magyar születésű és itthon él.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#134450) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

SH Előrenyomulást nem lehet kisebb tierben csinálni, csak 10-esben? :U

:R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.