Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#134751) Tbor válasza vJokka (#134743) üzenetére


Tbor
tag

Köszönöm, és a wz 132 esetén pl ha már csak 40k xp kell a wz 120-ig, akkor arra gyúrjak rá, vagy a Wz 120 marad fejleszthető a tier 8 kínai light-ból?

[ Szerkesztve ]

(#134752) jano_77 válasza h1mpi (#134750) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen, azt végül megnéztem és azért döntöttem az optika mellett, mert én a medeken is szeretem azt használni. Szeretem, ha én látok meg előbb és nem engem vesznek észre hamarabb. Mivel az optika és a venti 1% eltéréssel volt az unicum playerek körében, inkább az optikánál tettem le a voksomat. Majd kiderül, jól döntöttem-e. Kólát mi helyett tetted be? Mert ahogy az én csatám is mutatta, szeret és könnyen ég a kicsike tehát a tűzoltó-készüléket kivenni eléggé orosz rulett szagú?! Javítót mindenképp hagynám. Esetleg EÜ csomag helyett? BIA van nálam is mindenkinek.

(#134751) Tbor: nézd meg itt!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#134753) h1mpi válasza jano_77 (#134752) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem gyulladtam még ki vele talán egyszer sem. A tűzoltó helyett van fent. Ammorack érzékenysége sokkal inkább van.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#134754) Emu


Emu
őstag

Egy nagyon jó haverom azt szeretné, hogy húzzam ki neki a T55A-t. Elvileg tankállomány nagyjából adott is lenne hozzá. Miért szokták ezt vállalni? (ő ajánlotta fel, hogy válasszak valamit)

(#134755) jano_77 válasza Emu (#134754) üzenetére


jano_77
nagyúr

Neked kell tudni, hogy mennyit ér meg Neked, hogy addig a saját acc-odon nem tudsz haladni pl, ráfeccölt idő, stb!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#134756) inferno88 válasza Emu (#134754) üzenetére


inferno88
őstag

Első kérdés, hogy azonos nemű-e :DD

Semper fi!

(#134757) ollie válasza Emu (#134754) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt ugye tudod, hogy ezt nem engedélyezi a WG? Ha kiderül, az a minimum, hogy elveszik a haverod T55A-ját, és soha többet nem lehet neki (igen, van rá példa),

***

(#134758) h1mpi válasza Emu (#134754) üzenetére


h1mpi
nagyúr

10K gold, de én semmi pénzért nem vállalnám, mert még magamnak se tudom megcsinálni :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#134759) adamgreen


adamgreen
senior tag

Tudja valaki mennyi idő mig válaszol a WG support a ticketre ?

(#134760) jano_77


jano_77
nagyúr

"A könnyű tankok nagy látótávolsága miatt nem lehetett egyértelmű határvonalat húzni közöttük és a közepes tankok között (alapból remek látótávval rendelkeztek). Ha felhelyeztünk különböző felszereléseket és célirányosan képeztük a legénységet is, simán felvehették a versenyt a közepes tankokkal. Ezek miatt megváltoztatunk néhány paramétert, hogy két egymástól jobban elkülönülő osztályt kaphassunk, már ami a szerepköröket illeti. A könnyű tankok megőrzik többek közt mozgékonyságukat, magas álcaértékeiket, és vékony páncélzatukat, hogy jobban teljesítsenek felderítő szerepkörben, mint a közepes tankok. A tűzerejük azonban csökkentve lesz, így nem a sebzés lesz a legfontosabb tényező részükről egy csatában. Emellett látótávjuk is csökkentve lesz." - ez utolsó mondatot nem nagyon értem!? Ha nem lesz elegendő látótávjuk, akkor hogyan tudják ellátni szerepkörüket!? Medeknek megint jobb lesz akkor a látótávjuk?!

Bulldognak pedig csak 6 lövetű lesz a tárja!? Szuper hírek. :(

Mondjuk ez a látótáv azért combos lesz...ez már nem is nerf, sokkal inkább hatalmas BUFF ;]
"Bat.-Châtillon 12 t
Az FL 10 Type C torony látótávja 390-ről 3380 méterre csökken"

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#134761) jozefgucci1 válasza ollie (#134757) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt ugye tudod , hogy a 260 tulajok fele is elveszítené így a tankot :DDD Csak a klánban van vagy 4 ember aki nem magának húzta be az utolsó pár küldit . Amúgy elég szép pénzekért mennek ezek a küldik .Az utolsó küldiket nálunk ketten csinálják 5K egy küldi. Vannak farmolós opciók is itt 20K=30 milla és a srác a 2K recentet hozza minimum.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#134762) ollie válasza jozefgucci1 (#134761) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És már voltak is, akiktől elvették a tankot.

***

(#134763) sith7 válasza jozefgucci1 (#134761) üzenetére


sith7
nagyúr

az igen ... :U

(#134764) jozefgucci1 válasza ollie (#134762) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Félre értés ne legyen én örülnék ha tényleg igaz lenne ez a hír tőled ,de mégis mi alapján derülne ki , hogy egy játékos nem maga húzta ki a tankot ? Anno a zwack is mindíg azért bukott meg a T22 tankokkal is mert felnyomták őket. Simán összebeszéltek a TS-en úgy , hogy több külsős is ott volt. Tudom , mert én is bementem pár körre segíteni :DDD Napi szinten vannak előre egyeztett cw csaták még a nagyobb klánoknál is és nem jön rá a WG ,ha csak valaki fel nem nyomja a másikat.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#134765) Depression


Depression
veterán

Pár noob kérdés:
Paypal akcióban 7700Ft-ért van most M56 Scorpion, 30 nap prémiummal, és 1000 golddal.
Ez megéri? A tank alapjában tetszik.
A kérdésem viszont az lenne, ha ezt megveszem, akkor nem lesz több paypal akcióm, vagy csak ezt az akciót veszem igénybe?
A replay-ek, és a fórumhozzászólások amiket láttam nagyon régiek, azóta sok minden változott?

Érdemes egy profi egeret venni? Maga a célzás elég nehezen megy, de nem tudom, hogy ez most a gagyi egerem, vagy maga a játék miatt van így, de nagyon nagyokat ugrik zoomolva a célkeresztem, álló ellenfélnél is kín a gyengébb pontokra célozni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#134766) wwenigma válasza Depression (#134765) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Logitech G100s a minimum amit ajanlani tudok, de abban is még cserélni kell a két mikrokapcsolot japánra.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#134767) jano_77 válasza Depression (#134765) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ilyen egeret használok, semmi extra és csicsa. Tökéletesen működik.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#134768) jr1994 válasza Emu (#134754) üzenetére


jr1994
addikt

Egy olcsóbb 8-as prém tank? Attól függ, hány küldetés van hátra.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#134769) adamgreen


adamgreen
senior tag

Wargaming Premium Shop

Hello Commanders,

We are currently investigating an issue with the delivery of goods bought in our Premium Shop this morning.

We apologize for the inconvenience and we will update you as soon as the problem is solved.

Your Customer Service Team, Good luck on the battlefield.

jól van akkor nem csak nekem áll a prémium fiok meg gold a levegőben. :C

WG mostanában nem áll a helyzet magaslatán :C

(#134770) Tuco Ramirez válasza jano_77 (#134760) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Erre már én is azt mondom, hogy nagyon elgurult valakinek a gyógyszere a WG-nél... Az odáig rendben, hogy újra spottereket akarnak csinálni a lightokból ezért csökkentik a tűzerejüket, de de a látótávot is nerfelik...? Ez kész röhej... :W
Egyébként legfőbb ideje volna már a 445 m max észlelési távot is feljebb tolni, persze ehhez olyan mapok is kellenének amin ki lehet használni, mert jelenleg egyedül kb. Malinovka+Prohorovka/Fiery Salient amin normálisan lehet spottolni light tankokkal.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#134771) ollie válasza Depression (#134765) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Inkább tier 8-as prémiumot vegyél, ha credit farmolásra kell. Mondjuk pont most voltak a hétvégén akciózva (15% kedvezmény), ha még ma is (most nem tudom megnézni), nyert ügyed van.

***

(#134772) GeneraL_XTX válasza Depression (#134765) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ha farmolásra kell, vegyél inkább SP-t, az jól páncélozott, és fossa is a kreditet rendesen, és nem is sokkal drágább.

Az a hetes Scorpion nekem megvan, hááát nem az igazi. Álcája papíron jó, már már a 8-as RHM szintjét súrolja, de érzésre sokkal gyorsabban észrevesznek azzal, mint az RHM-el :( Még régen próbálgattam is hogy ugyanarról a helyről RHM-el előttem magam nem gyulladt a lámpa, míg scorpoinnal igen, pedig a kaliber is jóval kisebb, érthetetlen. Pedig állandó álcafestés, álcaháló és minden tagon 100% álca itt is megvan.

Az ágyúról is hasonlókat tudok mondani, papíron jó pontos, amúgy érzésre nagyon nem az, plusz a lövedék is elég lassan száll rendesen meg kell vele tanulni távolabbra lövöldözni, amit nehezít, hogy az ágyú is igen lassan fordul rajta. DPM olyan erős közepes, talán olyan 6,5 másodpercenként tud lőni egy 240-et, de ez egy 7-es TD-től azért elég kevéske. Cserébe az átütése AP-val is egész elfogadható.

A tanktesten amúgy nulla páncél, elég modulérzékeny, főleg gyulladni szokott sokat, és egy lövéstől hajlamos több modul is elszállni, úgyhogy nagy tűzoltó és nagy javítócsomag kötelező rá, ami megint csak akredittermelékenységét rontja ami amúgy se túl fényes. 1500-2000 sebzés körül már tud adni jól kreditet, de ha csomagot használsz esetleg 9-es csatában egy kis goldot, akkor hamar eltűnik a profit.

Igazából tier limittel (8) lenne egy igazán jól használható tank, így viszont mindent egybevetve nem igazán ajánlom megvételre, főleg hogy legénység képzésre se alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#134773) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Azoktól kérdezném akik megvételezték, az új svéd STRV S1 páncél vadászt, megér 12 ezret?
Kinek mi a véleménye róla?

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#134774) rlazol válasza Depression (#134765) üzenetére


rlazol
addikt

Depression: Mire kell a tank? Legénységhúzás? Farmolás? Szórakozás? A többie elmondják, mire jóm és ezek alapján tudsz dönteni, ha játékstílusban fekszik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#134775) Delávégá


Delávégá
tag

Sziasztok!

A japán 6-os prémium Tigris mennyire jó tank? Szórakozás és legénység húzás szempontjából érdekelne. Az eredeti 7-es változat nagyon feküdt nekem és szerettem is menni vele.

(#134776) Depression válasza rlazol (#134774) üzenetére


Depression
veterán

Eddig tier 5-ig jutottam egyetlen nehéz tankkal. Egy hibátlan bot vagyok, általában engem lőnek ki először, egyedül egy td-vel sikerült eddig kellemesen játszani. Kb. 150-200 párperces csatán vagyok túl, és csak hétvégen van alkalmam gép elé ülni. Maga a tank van nagyon olcsón, ha leveszem az 1000 aranyat, meg a havi prémiumot, akkor 3-4k ből lenne egy szórakoztató tankom. T8-as tankok mind 10k Ft környéken kezdődnek, amit ilyen ritka játszadozáshoz nem hiszem, hogy érdemes venni, hisz azokkal a tankokkal sem lennék ügyesebb.

Szóval a tank csak szórakozásra lenne.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#134777) sith7 válasza Delávégá (#134775) üzenetére


sith7
nagyúr

Szórakozás és legénység húzás szempontjából érdekelne

csak legénységhúzás, szórakozás semmiképpen

(#134778) rlazol válasza Depression (#134776) üzenetére


rlazol
addikt

ha a T5ben még nem vagy otthon, akkor a T8ban sem sok örömed lesz! Gondolj bele, csupa olyan tank amit még sose láttál, ráadásul sokkal jobb játékosok.
Szerintem egy alacsonyabb prémtankot keress, vagy sokkal inkább menj rá olyan, normál tankokra, amikkel lehet funolni, pl a KV2. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#134779) Tuco Ramirez válasza Depression (#134776) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Itt találsz prémium tank vásárlással kapcsolatos tanácsokat: [link]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#134780) Imilenni válasza Depression (#134776) üzenetére


Imilenni
addikt

Inkább vegyél alacsony szintű orosz tankot.
Szerintem prémiumtankot még ne. Farmolni inkább csak 8-assal lehet (prémium).
Lassan 20k csatánál járok, évek óta játszom, még csak most vásároltam Prémiumtankot..
Szóval szerintem játsz még, fejlődj addig ne vegyél.

Press "F" to pay respects.

(#134781) Argh! válasza Imilenni (#134780) üzenetére


Argh!
aktív tag

Addig ne vegyél, [ez]:U
Depression, tele vagy jó gépekkel, elöbb tényleg játszani kellene megtanulni és ismerni a mapokat, type 64 tökéletes funra. :K

[ Szerkesztve ]

(#134782) lacibacsi válasza Depression (#134765) üzenetére


lacibacsi
addikt

Annyi jó tanácsot kaptál a többiektől, én megpróbálom pusztán gazdasági oldalról megközelíteni a kérdést.

1000 arany és 30 nap prémium testvérek között is 4400 forint. A tank ára így 3350 forintra jön ki. Ezért kapsz egy T7 páncélvadászt. Szerintem nincs további kérdés... Én megvenném (de már meg van... :B )

szerk: Most nézem, hogy nekem is jó vétel lenne. Kompenzációként kapnék 5150 goldot a tankra. Így a gold + a prémium 10.050 forint helyett kerülne 7758-ba... ez 23% kedvezmény...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#134783) notika77 válasza Depression (#134765) üzenetére


notika77
senior tag

Próbáld meg a játékban az egérkurzor sebességét alacsonyabbra állítani, de kis tierben a legénység képzetlensége és a tankok paraméterei miatt is lehet nehezebb célozni.

(#134784) notika77 válasza szallasi007 (#134745) üzenetére


notika77
senior tag

Végül is nem kapott, mert úgysem költött a játékra és nagyjából az egész klánnak jön még mindig az arany, több mint 300k-nál tarthat, de persze a legtöbben már megvették az összes prém tankot, hogy kipróbálják őket, amíg vissza nem veszik :)

szerk.: Ezt jól benéztem, azt hittem ezt már másik topikba írom.

[ Szerkesztve ]

(#134785) adamgreen


adamgreen
senior tag

Linkin light tank NERF videoja

[link]

:))

(#134786) ollie válasza notika77 (#134784) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolod, hogy visszaveszik a goldot?

(#134782) lacibacsi: ha így nézzük, tényleg megéri, még akkor is, ha csak átlagos tank (td).

[ Szerkesztve ]

***

(#134787) Gyuri27 válasza adamgreen (#134785) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aszontam, f.szság, k.rva stb-stb. Ez még egy tisza nevezetű településen a soron se szinvonal. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#134788) Emu válasza Emu (#134754) üzenetére


Emu
őstag

Köszönöm a választ mindenkinek, akkor egy 8-as prém annyira nem elrugaszkodott. Az már legyen az ő gondja, ha elveszik tőle, de T28HTC-ből is egy két nehezebb küldit én csináltam meg neki, és még nem vették el tőle.

h1mpi: T55A küldik még teljesíthetők, viszont OBJ260 néhány küldetéséhez kell az rng segítsége is...különben soha nem lesz meg.

(#134789) notika77 válasza ollie (#134786) üzenetére


notika77
senior tag

Sok ezer embernek kiküldtek küldenek percenként 0-500 aranyat, ezt a mennyiséget kb. 1x kellett volna megkapniuk és nem percenként. Ezek az emberek valószínűleg életük végéig eléldegélnének ebből a mennyiségből és nem költenének többet a játékra. Másrészt azokkal szemben sem korrekt, akik nem kaptak semmit. Részemről igyekeztem megnehezíteni a dolgukat, legénységeket képeztem oda-vissza, tankot vettem-eladtam, megvettem a t8-as lightokra az összes festést :) stb. Ha ezt korrekten vissza akarják görgetni kössék fel a gatyájukat, ha korábbi állapotot állítanak vissza, akkor meg sok ezer embernek fog elveszni, amit tegnap este óta játszottak XP, kredit, Tank ászok, akciós bevásárlások stb.
Kíváncsian várom mit és hogyan lép a WG, de már előre röhögök rajta.

Na, mire ezt beírtam ki is dobtak a játékból, mondván, hogy "account blocked/suspended due investigation" (vizsgálat miatt a fiók zárolva). :)
Kaptam emailt is, hogy átmeneti és mindent megtesznek, hogy mihamarabb a végére érjenek :)
Egyelőre kicsit csalódott vagyok, hogy még nem fenyegettek meg semmivel :)

[ Szerkesztve ]

(#134790) Imilenni válasza Argh! (#134781) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát ahogy írta hogy nehezen megy számára a játék egyenlőre maradjon low tierben.
Ne rögtön T6-os LIGHT-al. Azzal kevésbé tud majd fejlődni.

Press "F" to pay respects.

(#134791) po1son válasza Gyuri27 (#134787) üzenetére


po1son
addikt

Pont erről beszéltem múltkor, de a legszomorúbb az egészbe, hogy erre van érdeklődés.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#134792) jr1994 válasza Gyuri27 (#134787) üzenetére


jr1994
addikt

Miért nincs igaza? Azért a haterkedést sem kell túlzásba vinni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#134793) Imilenni válasza notika77 (#134789) üzenetére


Imilenni
addikt

Az Ő tulajdonuk az acc :D
Szerintem nem fognak fenyegetni, max megszívatnak.

Press "F" to pay respects.

(#134794) Gyuri27 válasza jr1994 (#134792) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem tudom, hogy igaza van vagy sem. Nem is érdekel.
Mert ezen a remek stíluson nem jutottam túl. Magával ragadott.
Egyébként itt a topikban ki van osztva az aki kritikát, bugot st-stb mer megfogalmazni a játékkal kapcsolatban.
Szóval tanácsoljátok, hogy ne kattintson a csata gombra.
Meg talán azt, hogy ha ennél az útszéli, alpári stíluson nem tud túllépni ne véleményezzen semmit.
Mert amit művel azt felénk a 4-6 osztályt végzet alkesz bírkák se művelik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#134795) notika77 válasza Imilenni (#134793) üzenetére


notika77
senior tag

Jaja, megszívatnak. Mivel sok gondot okoztam nekik az össze-vissza költekezésemmel ezt nem tudják kibogozni. Szóval vagy kifizetem a 300k arany árát vagy végleg zárolják a fiókot :)

A fiók blokkolva, de az arany még mindig ömlik rá. A honlapon látszik, hogy már megint több, mint 100k van rajta. :)

Csak azt nem tudom ki fogja megtéríteni a káromat, hogy ma nem tudom megnyerni a T4 3v3 kupát, mert zárolták az accomat :)

Más. Valószínűleg a fejlesztések üteme kicsit le fog lassulni a jövőben, mert a felelősöket már kivégezték a többiek meg nem értenek hozzá :)

Bocs a sok smiley-ért, de ez a játék már több, mint egy éve nem tudott így feldobni, mint ezen az éjszakán, hiába tudtam, hogy visszaveszik és csak kicsit meg akartam nehezíteni a dolgukat. Végig röhögök rajta, mikor próbálom elképzelni mi megy most Cipruson és a csatolt irodákban. Meg milyen komoly cég ez, hogy hétről hétre van valami bukta, amivel mindenki felé kommunikálják, mennyire nem érdekli őket a játék és a szórakoztatás.

[ Szerkesztve ]

(#134796) rlazol


rlazol
addikt

megnéztem Linkin videóját a 10es LT-ról. Nem értem, miért sír a DPM csökkentés miatt, szerintem rendben van, h egy LT ne kapjon szét egy T10es heavyt. Nyilván WN8 húzásra nem lesz annyira jó, mint eddig. A látótáv nerf viszont tényleg értelmetlen.
Mondjuk a heavyk látótávja, h nagyobb lesz, a kamo miatt attól még nem feltétlenül fogja előbb kiszpottolni, főleg nem, hogy a HT-k ritkán visznek magukkal optikát és látótávnövelő skilleket. A medek inkább. :s Mennyire véglegesek ezek az adatok, várható még módosítás? Végülis ez a teszt lényege, h állítgatják nem?

A múltkori vitához a beszédstílusával kapcsolatban: nagyon rosszul artikulál. Valóban sok esetben használ angol kifejést (armor, pen) de ez kevéssé zavart. Sokkal inkább az, h borzasztóan hadar és érthetetlenül artikulál. Gondolom a gyors észjárása már előrébb tart, mint a szája, de még is, kicsit lassabban Linkin pls, nem sietünk sehova.

Notika77: szerintem szépen minden költést naplóznak, és simán visszakövetik ha kell. Ha viszont nincs napló, akkor tényleg lehetetlen lesz több ezer usernél kibogozni, vsz egyszerűen visszaállítják az acc-ot az utolsó mentésre, vagyis az arany megérkezése előtti estére.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#134797) ollie válasza notika77 (#134795) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És mindenkiét zárolták, aki sok aranyat kapott, vagy csak te voltál ilyen szerencsés?

Egyébként nem értelek. Magadat szívatod meg ezzel a "WG szívatással", mert ha magadra haragítod őket még az is lehet, hogy soha nem kapod vissza a fiókod. Megtehetik az EULA szerint.

(#134796) rlazol: mérget vehetsz rá, hogy naplóznak mindent.

[ Szerkesztve ]

***

(#134798) rlazol


rlazol
addikt

Megvettem a két 8as lightomra a kedvezményes örök álcafestést, kíváncsian várom a fejleményeket. Még a Bulldogra is tettem, meg a Leopardon gondolkodom, mint megtartós tankon. :)

Miért nincs ma 5xözés az első győzelemre? Nem kedd reggelig szoktak tartani a hétvégi akciók? Érdekes módon a leárazások élnek.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#134799) notika77 válasza ollie (#134797) üzenetére


notika77
senior tag

Mindenkiét zárolták függetlenül attól, hogy költött-e belőle vagy sem. Annak is örülnék, ha végleg zárolnák még a mai nap. Legalább egy jó kis csattanó lenne a történet végén. Nem igazán szórakoztat már rég óta. Közel 200k-t költöttem rá az évek alatt és egyre rosszabb. Szimplán függő vagyok és ezért kínzom magam napról napra vele.

[ Szerkesztve ]

(#134800) ollie válasza notika77 (#134799) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megértelek.

(#134798) rlazol: a héten valamikor kell még lennie 5x xp-nek, legalábbis a wg azt írta (talán megint hétvégén).

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.