Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#134151) Djuree válasza ollie (#134150) üzenetére


Djuree
félisten

hát a lightok penje akkor lenne ésszerű ha kevés lenne, mert ha nem, akkor lényegében medek lesznek, csak még mobilisabbak. remélem nem basszák el...márpedig miért ne? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#134152) Djuree válasza h1mpi (#134137) üzenetére


Djuree
félisten

pedig jó gép, nem egy t-54, de az ágyúja elég kömény tud lenni. :K pár nap és megvan a leo1, meg is veszem akcsióban. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#134153) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Beléptem a tesztre. Bár ne tettem volna! Tele szaladtam ideggel...

A T8- light-on felgyülemlett XP nem száll át a T9-re. O.K. Elfogadom a WG indoklását.

De most komoly, hogy a legénység sem megy fel T9-be? Képezhetem át (goldért) őket arra a tankra, amire elvileg ki vannak (voltak) képezve?

A WZ-131 legénysége meg egyszerűen eltünt! Egyedül itt nincs meg a nyolcas, gondolom, hogy nem tudta hová tenni a legényeket és teleportálta őket az űrbe...

De "jobbat" mondok: az aranyért vásárolt örök álcafestések is eltűntek. Ezt ugye nem mondja komolyan a WG? (Érdekes, hogy egyedüliként a Bulldogon megmaradt)

Nyugtassatok meg, hogy ez csak valami hülye teszt-ficsör és nem így lesz élesben!

Más (előző) téma: 100 millió kredit és XP meg van, de goldból csak annyit kaptam, ami az éles szerveren is van (vagy volt néhány hete). :F

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#134154) Jacktor válasza lacibacsi (#134153) üzenetére


Jacktor
tag

Az álca árát megkapod aranyban. A legénység is megy t9-be, a tankkal együtt (nem tudom a teszten hogy volt most).

www.wotinfo.hu

(#134155) SoulReaver válasza Emu (#134141) üzenetére


SoulReaver
veterán

PTA szereti a Ru HE lőszerét :D replay

(#134156) lacibacsi válasza Jacktor (#134154) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hát, nem tudom. Én egészen mást tapasztalok. Remélem élesben tényleg nem így lesz!

A T49 legénység nélkül áll. (A barakkban sincsenek!) Az eddig a T49-en lévő legényeket átképezte Bulldogra (tudom, hogy ez az a két skilles gárda), viszont akik eddig a Bulldogban ültek négy skilles emberkék, egyszerűen eltűntek (se tankon, se barakkban nincsenek).

A RU 251 legénységének nyoma sincs (nem kerültek be a HWK 12-be sem)

A T-54ltwt legénységét átrakta az LTTB-be.

Az AMX 13-90 legénysége át lett képezve a BC 12 t-be.

WZ-131 legénysége ütközetben eltűnt.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#134157) jr1994


jr1994
addikt

Én a cw jutalom álcafestésekre leszek kíváncsi, T49-en, T54 lighton is az van, remélem visszarakják a garázsba hogy újra ki lehessen választani hogy mire rakom. Jó lenne a 10-esekre majd. Muszáj lesz leszednem a tesztszervert hogy megnézzem.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#134158) zodo válasza kchryss (#134090) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi szépen. :R

Beállítottam így jobban szeretem ha fehér színű mert nem folyik ki a szemem a szivárvány hatástól és a már kiesett játékosok is láthatóbbak.

{{c:r}} makro milyen értékelést mutat?

TAB képernyő nem is annyira lényeges, talán magam se tudom melyik a legmeghatározóbb érték.
Jelenleg ilyen, gondolom a total battle / valamilyen osztályzás ? / total wr-t mutatja.

"formatLeftVehicle": "{{vehicle}}<font face='mono' size='{{xvm-stat?13|0}}'> <font color='{{c:kb}}'>{{kb%2d~k|--k}}</font> <font color='{{c:r}}'>{{r}}</font> <font color='{{c:winrate}}'>{{winrate%2d~%|--%}}</font></font>",

Ezért írtam az adott tank paramétereit mert csatában épp az a legbeszédesebb.
pl.: tank wr, eff vagy wn8, átlag sebzés

(#134159) kchryss válasza 4580693 (#134102) üzenetére


kchryss
addikt

Béla nem az előző patch-ben kapott hd modellt?

(#134158) @zodo:
Az {{r}} makró azt az értékelést adja ami xvm oldalán be vab állítva, ha wn8 van beállítva akkor azt. A {{c:r}} pedig a hozzá tartozó szín értékét adja.

TAB képernyőn alapból totál csataszám, totál wn8, totál wr van. Amit fent linkeltem abban még az adott tank átlagsebzése és sebzés/hp aránya van. De kicserélheted bármire a makrókat, ott vannak a macro.txt-ben hogy mi mit jelent.

[ Szerkesztve ]

(#134160) Emu válasza SoulReaver (#134155) üzenetére


Emu
őstag

Ez így van, én is előszeretettel lövöldözöm RU-val a HE-t puha tankokra :C

PTA-val meg nagyon kell figyelni, hogy a T49 lövését szemből kapd be, különben átüt...

(#134161) mcwolf79 válasza Emu (#134160) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem meg pont hogy jobb oldalról kapni, mert a lánc benyeli a sebzés nagyját.
A csillagrombolónak is jobb papír tankkal oldalt állni, mert a sebzés elég jelentős részét elnyeli a lánc, mivel az üreges páncélként viselkedik.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#134162) zodo válasza kchryss (#134159) üzenetére


zodo
nagyúr

Igazad van wn8 van beállítva csak eddig még nem jutottam fel 1080 fölé ezért nem értettem a 109x-et.
Jól hangzik a tab akkor beállítom azt is.

(#134163) h1mpi válasza mcwolf79 (#134161) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez érdekes, mert ha oldalt áll a papír tank elviszem egy lövésből artyval is, ha szemből kapja akkor meg sokkal kevesebbet vesz le Neki.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#134164) SoulReaver válasza h1mpi (#134163) üzenetére


SoulReaver
veterán

Betcsetet mikor lövöm a RU he lőszerével, akkor sosem ad meg 100 fölötti sebzést. Az teljesen elnyeli... Érdekes egy jószág..

(#134165) kchryss válasza h1mpi (#134163) üzenetére


kchryss
addikt

Attól függ hol találja el a lövés. Ha nem a láncot találja el és olyan vékony az oldala hogy a repesz is penetrálja akkor teljes sebzést ad. Ha a tank mellé megy a füldre a lövés vagy magára a láncra akkor lehet kisebb a sebzés.

(#134166) 4580693 válasza kchryss (#134159) üzenetére


4580693
senior tag

Nekem csak egy hete van bélám, és elég pusztulat módon néz ki az e75 mellett, ami biztos hd. Szerintem a béla még nem az. :(

[ Szerkesztve ]

(#134167) Gyuri27 válasza ollie (#134150) üzenetére


Gyuri27
félisten

Heavy, td most se jó semmire.
Orrba szájba városba dobál td-l és még +2 tier. Szeretem az ikv-t de csodákra nem képes. Mondjuk legalább mozgékony. Dmax full szenvedős az előzőek miatt. Nagy német td-k szintén szenvedős. Akkorák mint a ház a holdról spotolnak. Heavy szintén nyalás t9 alatt.
Azaz ha valamit játszani is akarsz light vagy med. Mert azok jók kb mindenhová. +2t esetén se free frag vagy.

Kellenének új mapok. A régieket átdolgozni. Ezeket a 600-800-s pályákat full el kéne felejteni.
Meg mondjuk az új mm-be az se lenne rossz ha városi, félvárosi pályákra (mondjuk a félváros még hagyján, csak lehetnének nagyobbak) nem rakna folyamat td-l.

Szóval ja. Marad a med, light meta.

Amd - Radeon - Ryzen

(#134168) kchryss válasza 4580693 (#134166) üzenetére


kchryss
addikt

Ja az Aladár és az E75 kapott előző körben hd modellt. Az zavart meg, hogy változtattak a béla gyenge pontjain, elvették a géppuskafészket mint gyenge pontot, hogy kevesebbet kelljen gondolkodni hol kell lőni. :)
Általában a hd modell váltáskor szokták így átvariálni a páncélt.

(#134167) @Gyuri27:
Állítólag a mostani szuper teszten tesztelik, hogy beállíthatsz x pályát amin szeretnél játszani. Ha jól emlékszem prém fiókkal 4 pályát, prém nélkül 5-öt. Így például heavy-vel nem kerülhetnél nagy nyílt pályára, arty-val meg városba ha jól állítod be.

[ Szerkesztve ]

(#134169) 4580693 válasza kchryss (#134168) üzenetére


4580693
senior tag

Ez viszont szuper lenne. Skorpion g-vel elkerülném a himmelsdorf meg ensk pályákat t10-ben. :)

(#134170) Papooo válasza 4580693 (#134169) üzenetére


Papooo
senior tag

Milyen szép is lenne, el is képzeltem.
A sok félbot kemper azonnal beállítaná magának a "jó sniper" pályákat.
A prók is azokat állítanák be, mert a egyszerűbb medezni és lightozni nyílt terepen mint városban.

Egy példa:
Prohorovka oldalankét 3 scout, akik a pálya közepén meresztik a szemüket, mert a csapat többi része vagy supportoló med, vagy hátulról (a pálya végéből) támogató TD.
Sok roppant izgalmas döntetlen születne, mert lejárna a csata ideje. :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#134171) Gyuri27 válasza Papooo (#134170) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az új mm elvileg keze az oldalanként 7 td-t pl. Azaz nem lehet 7 td oldalanként.
Mint ahogy az se lehetne, hogy egyik oldalt 2 heavy másikon 6.
Meg még rakás okosság aminek már kb kezdetek óta benne kellene lenni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#134172) Papooo válasza Gyuri27 (#134171) üzenetére


Papooo
senior tag

Ebbe viszont a pályaválasztósdi bele fog kavarni, vagy pedig némely pályákra sokat kell majd várni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#134173) rlazol válasza Papooo (#134172) üzenetére


rlazol
addikt

milyen pályaválasztósdi?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#134174) Gyuri27 válasza Papooo (#134172) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem jobb várni 1-2 percet egy normális csatára?
Mert én unok free frag lenni.
Nyilván a kékek és lilák aki 9-10-be medeznek azoknak mindegy. De nekünk itt lent nem lenne mindegy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#134175) Papooo válasza rlazol (#134173) üzenetére


Papooo
senior tag

"Állítólag a mostani szuper teszten tesztelik, hogy beállíthatsz x pályát amin szeretnél játszani."

Ezt már máshol is olvastam, gondolom van valami valóságalapja.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#134176) rlazol válasza Papooo (#134175) üzenetére


rlazol
addikt

Köszönöm, érdekes ötlet, kíváncsian várom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#134177) 4580693 válasza Papooo (#134170) üzenetére


4580693
senior tag

Hát, most ahogy az új 10-es vk-t farmolom a bélával, városi pályákat állítanék be. Érdekes, mert amikor nehéz tankkal vagyok, akkor annyi prokhorovka/malinovka jön egymás után, hogy egyszerűen késztetést sem érzek belépni a játékba. Amikor meg a skorpionnal vagy bármilyen td- vel játszanék, akkor himmelsdorf/ensk/kharkov van dögivel egymás után.

(#134178) jr1994 válasza Gyuri27 (#134167) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor miért heavy meg TD-vel játszottad a csatáid 75%-át? Ha meg rájöttél hogy nem tetszenek, játssz lighttal vagy meddel.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#134179) kchryss


kchryss
addikt

Már az is előrelépés lenne ha 1-2 pályát beállíthatnál amire NEM rak. Sokkal többet heviznék ha prokhorovka és malinovka kivehető lenne.

(#134180) Gyuri27 válasza jr1994 (#134178) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elég sokat kihagytam. Annó más volt a meta.
Kezdőként az ember (a többség) nehézzel és vadásszal játszik szerintem.

Egyébként meg szó nincs arról, hogy nem akarok velük játszani.
Viszont a leírtak miatt elég szenvedős a dolog.

Az emberek nem csak itt, hanem más játékokban is mindig a leghatékonyabb, legtöbb sikerrel kecsegtető dolgokkal játszanak. Mondhatnám a hs-t, hotsot, diablót, battleforgét stb-stb.
De az a balance. Az a rendszer már régen rossz mikor rá vagy kényszerülve valami használatára. Valami mellőzésére.
Tudom itt a nagy prók előszeretettel hülyéznek le mindenkit. Meg oltanak le kínáig.
Ezt ha lehet tegyük félre.
Lássuk a rendszer rossz felét. Elmélkedjünk azon, hogyan lehetne azt jobbá tenni.

kchryss: elsőre én is azt gondolom, hogy ha 3 pálya tiltható lenne. Könnyebb lenne az élet.
Már az is jó lenne, ha nem 2-3 pályát pörgetne folyamat a rendszer. Addig amíg hányingered nem lesz tőle.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#134181) jr1994 válasza Gyuri27 (#134180) üzenetére


jr1994
addikt

A TD-k tényleg nem jók, de ez sem csak a pályák meg a meta miatt van így, hanem hogy maga a tankosztály passzív játékra van kitalálva, és támadni elég nehézkes velük. Viszont a heavykkel szerintem most sincs gond.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#134182) SoulReaver válasza kchryss (#134179) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nincs azzal baj, hogy ha szopat a hülye pályákkal a játék, csak ne lennének arty-k... :D

(#134183) xAttilax


xAttilax
senior tag

Ez OP M10-es karika :D
107K kredit nyereséggel

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#134184) Gyuri27 válasza jr1994 (#134181) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kell támadni. Védeni, supportolni kellenek. Vannak is mapok amiken működnek.
A gond ált a sebességgel van. Nem érsz oda sehova.
Meg a nagy td-l amik cammója 0.
De mindezek nem is fájnak annyira. A nagy fájás a kis és/vagy városi mapok.
Mert még egy jó pályán is el lehet kavarni pl ikv 90-l 9-s csatában. Az ember tud tenni valamit.
De ha ez nincs akkor mint írtam free frag vagy.
Nem kellene meggyilkolni a a t7-8 csatákat. Nem mindenki tud, akar t8-10 csatában menni.

A heavyk jók is meg nem is.
Az a baj, hogy baltával faragják. A maus, type 4-5 most op lett.
Az e5 előtte volt. Az most a pocsojába lett nerfelve. Nyilván ez így nem igaz. De ennyire nem kellett volna nerfelni. Mint ahogy a mausból, typéból se kellett volna god modot csinálni.

Meg ezért lehetne egy-egy nehezen reszelni. Mert pl az e75 13 seces töltése pl kritikán aluli. Ehhez képest a hp és a 490 alfa elég gyenge .

Amd - Radeon - Ryzen

(#134185) 4580693 válasza Gyuri27 (#134180) üzenetére


4580693
senior tag

Kb. két hete: leo pta-val voltam. Első meccs: siegfried line, második abbey, 3-4. megint a siegfried. Ekkor szervert váltottam. Első meccs : siegfried line! :DDD
Na, inkább elmentem gyúrni :D

(#134186) Gyuri27 válasza 4580693 (#134185) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ismert bug és még mindig nincs javítva. Szóval volna még itt min reszelni.

Az utóbbi 2-3 napban viszonylag sokat toltam dmaxal. 300 az átlaga a drágámnak. Hát nemigen láttam 3-al kezdődő sebzést.

Én pl még mindig soknak tartom a 25% rng-t. Ami szerintem senkinek sem jó.

Amd - Radeon - Ryzen

(#134187) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#134171) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en ma jatszottam ugy hogy egyedul voltam heavy masik csapatban 4. szal annyira megse ossza le, de mivel nyilt palya volt ezert siman szetlottuk oket csak az arty baxkodott neha, ahogy latom gyorsabban is toltenek szal annyira sok elonyet egyenlore nem latom max h nem egy lovesbol kapnak ki. de ha 2 radfordul akkor kb 5 masodpercenket kapod az aldast

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134188) Gyuri27 válasza BÁ Nutrition (#134187) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az új mm nem jött még.
A puszta kellős közepén jobb a med többlet.
Az se mindegy, hogy te milyen heavyvel voltál. Meg az se, hogy pl az enemynél a heavyk tier azonosak voltak, vagy alacsonyabb tierből voltak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#134189) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#134188) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en tiger 2vel a pici gunnal, enemynel nem emlékszem, mert a medsorra mentem es megdoglottek hamar. nekem lightokra meg td-re jutott loves. kozep tier voltam, 7-9ben ment a csata.

de mivel ha nincs uj mm akkor mindegy is, mert lattam mar 7-2es felallast is akar heavyvel akar tdvel stb. amit sose ertettem h oke kivalaszt 30 tankot random x tierbol, de akkor mar miert nem tudjak elosztani kette? azert ez semennyire nem lassitana a kivalasztasi folyamatokat es tuti h agysebeszi diploma se kell h le lehessen programozni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134190) scyllarus válasza BÁ Nutrition (#134189) üzenetére


scyllarus
veterán

A múltkor volt olyan T7-es csata, hogy nálunk valami med volt az egy darab top tier, náluk egy T29, nálunk 1 TD volt, ott 5. Malinovkán ;] A végeredményt sejtitek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#134191) Emu válasza mcwolf79 (#134161) üzenetére


Emu
őstag

Elvileg igen, régen többször is megpróbáltam, de belém ellenséges T49 10/9 maxosat vert. Ha nem fordítom be, hanem csak az elejét mozgatom, akkor sosem kaptam még 400-nál többet, ha meg elöl találja el a láncot, akkor megúszom egy 200 alatti sebzéssel.

(#134192) po1son


po1son
addikt

Na úgy nézz ki hamarosan jön a tier8as Béla amcsi színekbe (természetesen prémiumként). :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#134193) Viktoár


Viktoár
addikt

Az miért van hogy a magyarok,főleg akik valamilyen klánhoz tartoznak folyamatosan pofáznak a "haláluk" után? :(

T25/2-vel voltam,stock legénységgel a végén egy t29-el.Velünk szemben egy tiger p és egy IS volt full hp-val.

Valahogy lehoztuk,de folyamatosan pofáztak nekem az IMGB klánból.Egy 3 fős szakasz (seduxen,izabella,BTR47) de szerencsétlenek összesen sebeztek 1346-t,én meg 2642-t.

Idegesítő hogy az ember próbálja menteni a menthetőt de közben szapulják hogy nem csinál semmit. :((

Üdv:Viktor

(#134194) Gyuri27 válasza po1son (#134192) üzenetére


Gyuri27
félisten

Defender 2. Köszönjük wg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#134195) robogo81 válasza po1son (#134192) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nem lesz kissé sovány t10-ben ez az ágyú? 200 pen az alap lőszer(+-25%).
jól szűkül,meg pontos,gyorsan tölt,de ez maximum 8as szintű ágyú.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#134196) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

mentem egy ace-t t54el jo kis tank ez :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134197) Dewri


Dewri
aktív tag

Mai teszt élmények: ahogy tegnap is mondtam, lassú heavy-td innentől életképtelen...

Type 5 Heavy tank, közel full hp-val a városban, 4 killel kitakarított, jött egy Sheridan, spotolta, a 3 arty meg úgy szétkapta, hogy mozdulni nem tudott onnan... Stun folyamatosan+damage. Esélye nem volt... Aztán a Sheridan megkereste a JPzE100 vadászt, full hp-s volt, ugyanez játszódott le, amint spotolták, a 3 arty pillanatok alatt nullázta... A 3 arty ebben a körben kicsapott 7 ellenfelet, nem is voltak szakaszban. Mondjuk ez nem volt azért jellemző eddig. Lehet hogy lilák voltak. Remélem...

Másik körben mentem egy Emil II-vel. Megcsapott az arty (persze arannyal), valami minimum sebzést adott, de 15 sec stunnolás. Pont nem volt más harci helyzet, így nem tudtam kipróbálni, hogy lehet e lőni ilyenkor. Lejárt a számláló és annyi. Az Emil II egyébként tetszik, bár ebben a körben csak 1 arty volt és csak 1x lőtt rám, így mákom volt...

Nem rossz, hogy mutatja, ha az enemyt becélozta a saját tüzér: körülötte megjelenik a lövedék hatóköre, oda nem célszerű bemenni ilyenkor.

(#134198) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#134196) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

es megint XD

ez lesz az uj t-28am ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134199) Multikiller


Multikiller
tag

Nem tudom ti hogy látjátok, de ezek a 10-es light tankok szerintem nagyon megborítanak majd mindent. Ha benne ülsz nagyon fun, de egy szuper nehéz tankban pl. Egér gyalázat amit művelnek. Körülvesznek és olyan átütéssel olyan sebzést vernek az emberbe, hogy pislogni nincs időm és kilőttek. Nagyon hiányzik majd, hogy platoonban végigrohanjanak a pályákon legyakva mindenkit. Erős fenntartásaim vannak a témában pár óra teszt szerverezés után. :(((

(#134200) jr1994 válasza Dewri (#134197) üzenetére


jr1994
addikt

Ez a stun annyit csinál tudtommal hogy legrosszabb esetben 100-ról 75%-ra leesik a legénység képzettsége a stun időtartamára, ami max 15 másodperc de gondolom artytól függ. Ha addig vissza tudsz húzódni fedezékbe nem lesz semmi bajod.

Multikiller: nem kell egyedül mászkálni. Ezek az új lightok inkább a medeket fogják alázni.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.