Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#105551) po1son


po1son
addikt

Sziasztok!
Aslains módból kikerült a hit zones?! Ha igen, akkor mivel érdemes orvosolni a problémát?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#105552) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Fejlesztői Hírcsokor 183

"A fejlesztők vizsgálják a lehetséges problémákat a T34 körül (túl gyenge lett). Storm azt mondja hogy a statisztikák szerint kevesebb lövedék üti át mint régebben."
Valamint a 9.13 még az idén jönni fog !

A T34-ben valahogy sosem éreztem az erőt . Ha lehetne goldért eladni én megtenném .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#105553) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

Az utóbbi időben maximális szopóroller volt a játék. A teljesen előnytelen csapatelosztás mellett állandóan low tierbe kellett játszanom. Úgy döntöttem rajtam nem fog ki a WG. Beruháztam a B2-re a maga +0 MM-vel :D hatalmas fun [link]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#105554) zsolthee válasza jozefgucci1 (#105552) üzenetére


zsolthee
senior tag

Mivel egyre többet játszok meddel már valahogy elvesztette számomra is a "varázsát" a T34.
Nagy célpont? OK Lassan mozog? OK. Hosszú újratöltési idő? Heavy tank, szóval OK.
Na de ha becélzok valamit ne kelljen többet várnom mint az IS3-mal. Teljes beszűkülés nélkül lehet imádkozni, hogy ne menjen mellé a skuló. A rengeteg negatív tulajdonsága mellett az egyetlen nagy előnyét (a löveget) teljesen hazavágja így.Pedig már a 4skilles legénység nagyon közel van az 5. képességhez (9x %)
És az IS3-hoz való hasonlatom komoly. Napokban mentem IS3-mal El Hallufon északról. Rongyoltam A1-be és menet közben telibe vágtam egy Cometet aki B2-ben várta az áthaladókat.
Ennyit a pontatlan szovjet lövegekről. Ilyet a T34-gyel szinte lehetetlen. Nem, hogy nem robog, de a mozgó célpontot (vagy ha maga a tank mozog) is csak akkor találja el ha az orra előtt megy el.
Lehet, hogy pörgősebb csatákhoz szoktam már hozzá, de mostanában inkább megyek a másik nagy utálattal (AMX30) vagy IS3-mal, mintsem ezzel a böszme vassal.

(#105555) h1mpi
Én még vissza is kértem a supportól. :DDD
A kezdetekkor volt egy nagyobb szünetem a játékban és utána gondoltam adok neki még 1 esélyt.
Azért el nem adom. :N

[ Szerkesztve ]

(#105555) h1mpi válasza zsolthee (#105554) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én anno pont ezért adtam el, annyira méltatlan a löveg egy USA tankra, hogy borzasztó.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#105556) kedvesgabor válasza jozefgucci1 (#105552) üzenetére


kedvesgabor
tag

Azt vettem észre hogy a tornyot is könnyebb belőni, az oldalait szemből....a 3,4mp-s szűkülés meg kamu...jgtiger 88 2x lőtt rám mire összeszűkült.

(#105557) Argh! válasza kedvesgabor (#105556) üzenetére


Argh!
aktív tag

Igen... Jol el B#$%#tak, ha lenne lehetoseg goldert eladni el is adnam.

(#105558) jagada válasza h1mpi (#105555) üzenetére


jagada
őstag

Én nemrég vettem meg a T32-t, amit igazából nem is akartam, mert annyira megutáltam a T29-et az utóbbi időben, éppen a kiszámíthatatlan löveg miatt. Konkrétan teljesen beszűkül állapotban sem bírtam eltalálni vele semmit. Most a T32-n nagyon nagy pozitív csalódás ugyanaz a löveg, teljesen használható, csak sebzésben marad el mindíg rettenetesen az alfától.
Ugyenezt tapasztaltam a VK 30.01H és a 36.01H 7,5-ös lövegénél. A kisebbik tanknál sokszor pattant még saját tierű tankról is, míg a T6-os nagytesónál simán belövöm vele a T8-as tankokat is.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#105559) h1mpi válasza jagada (#105558) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A T32 először idegen volt, aztán ráéreztem és eléggé jól ment a vége felé csak sajnos akkor még a penje csak 198-as volt.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#105560) galervin93 válasza zsolthee (#105554) üzenetére


galervin93
őstag

"IS-3-mal ... menet közben telibe vágtam..."
Ismerős érzés, KV-4, Lakeville, déli bázisról indultam be a városba. Lassú tank, gondoltam levágom a városba vezető utat a tóparton, megkockáztatva, hogy középről valaki felfedez... Meg is történt, de őt is villantották, valami brit med. Menet közben külső nézetben ráfordultam, még csak nem is zoomoltam... Pamm, kinyírtam, mert a többiek időközben pont egy lövésesre amortizálták. Csapattárs mellettem meg is jegyezte, mekkora RNG-makk volt. :-D Hasonló történt Murovankán, ott a mágikus erdőbe berongyoló Bulldog kapott egy háromszázas maflást menet közben, szintén KV-4. :-) Jók ezek a szojjet lövegek. :-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#105561) nyunyu válasza zsolthee (#105554) üzenetére


nyunyu
félisten

RNG mintha kompenzalna azt, hogy mennyire van bezoomolva a nezeted.

Tegnap "robogtam" IS-6-tal Malinovkan a hegy iranyaba kulso nezetben, mikor a mezon megjelent egy light, jobb klikkel beceloztam, mire rafordult a tornyom mar csak alig 1 meterre volt egy sziklatol, aztan csak azert is megkuldtem bal gombbal, hogy erezze a torodest.
Mire odaert a loszer, addigra mar a komplett tank eltunt a szikla mogott, ennek ellenere felvillant a talalatjelzo: -400HP. :Y
Mondom, ilyen nincs, ennyire nem szokott jol celozni a szovjet agyu, plane nem teljes sebesseggel haladaskor 300m-re.

Bezzeg, ha be vagyok zoomolva akar csak 2x-re, es felig varom ki a celzasi idot, akkor 5 meterrel rovidebbet lo, mint a becelzando tank tavolsaga.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105562) nyunyu válasza jano_77 (#105547) üzenetére


nyunyu
félisten

(#105542) nyunyu: ezt én is észre vettem és hiányoltam is, nem értettem én sem a hiányt. Azt hittem, hogy vmi mod miatt lehet. (mert ugye minden a modok miatt szar ebben a játékban ;] )

Patch lesz az, nem XVM hiba.

Kiuritettem a res_mods mappamat, de ugy sem teszi ra a tank nevet a meccs vegi osszesitore, sot a csapatlistan jobb klikk/bot report SEM mukodik.

Magyarul a WG kefelte el, nem a modok.

Egyebkent a nov 18-an lott 9.10-es screenshotjaimon meg rajta van a tank neve, viszont mar ott sem mukodott az utolagos bot report.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105563) Jolet válasza nyunyu (#105561) üzenetére


Jolet
őstag

pár évvel ezelőtt volt nagy divat a rázoomolás után kilépni és külső nézetből lőni, a jobbak rá se zoomoltak és tényleg működött, de szerintem ezen már változtattak

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#105564) emre válasza Jolet (#105563) üzenetére


emre
veterán

Akkor is és most is azt mondom hogy ez csak placebo. A tökéletlen replay lejátszás miatt alakult ki ez a téves elképzelés.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#105565) Jolet válasza emre (#105564) üzenetére


Jolet
őstag

akár az is lehet, bár ahogy a gyógyászatban itt se zavar, csak segítsen :))

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#105566) zsolthee válasza h1mpi (#105559) üzenetére


zsolthee
senior tag

(#105559) h1mpi
Miért, most mennyi az átütése?

(#105561) nyunyu

Szerintem ilyen kompenzáció nincs. 2 ellenpéldám is van: SU100-at is gyakran használom most, de azt legtöbbször sniper nézetben. A papír forma ellenére eléggé megbízható az ágyú, nem panaszkodom rá.
ELC AMX - tudjuk mekkora OP, hatalmas átütése van T5-ben. A szűkülés miatt nem sírok mert teljesen rendben van, de legtöbbször külső nézetből autoaim-mel közeledek az ellenség felé...háturól! :DDD
Ott is illik várni a bal klikkel kicsit mert félre hord ha kapkod az ember, de ez így rendben is van. Bár ugye ezt a gyors távolságcsökkentéssel kiküszöböljük. :D

[ Szerkesztve ]

(#105567) DaveHutt válasza wwenigma (#105541) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ilyen aspektusaira a játéknak, mint arty nem figyelek, csak ha engem lőnek. :) Írj rám következőre, neadjisten Friendlistre is dobhattok, magyarokkal jobban szeretek játszani, mint a mostani klánommal.

Off: nincs klánba vkinek üres helye egy 1700 wn8 (recent 2200)-as magyarnak? :)

[ Szerkesztve ]

(#105568) DaveHutt válasza nyunyu (#105561) üzenetére


DaveHutt
őstag

Pontosan leirtad, amit ugy hivnak, hogy STALIN GUIDES YOUR SHELL. Elég imperialistat kuldtel Gulagra. :D

(#105569) h1mpi válasza zsolthee (#105566) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem 203? Vagy az csak terv volt?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#105570) vgabri1


vgabri1
tag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata T34-3-al kapcsolatban?
Nekem sokat mellé és a földbe lő még 10 méterről is, álló tankba. Amikor teljes zoomban van eltelik 2-3 mp és csak utánna kezd szűkülni. Van fejlett célzó is rajta. Csak ennél a tanknál csinálja.
Nehéz vele játszani.

(#105571) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Másnak is áll a test server?

(#105572) Argh! válasza GeneraL_XTX (#105571) üzenetére


Argh!
aktív tag

Frissites van.

(#105573) DaveHutt válasza vgabri1 (#105570) üzenetére


DaveHutt
őstag

Horribilis tank hírében áll. :(

(#105574) GeneraL_XTX válasza Argh! (#105572) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

köszi!

és meddig? arról van vmi infó?

(#105575) Argh! válasza GeneraL_XTX (#105574) üzenetére


Argh!
aktív tag

Fogalmam sincs, reggel meg jatszottam egy kort es a mai nap jott tobb mint 1 giga frissites nekem , nem tudom mi lehet.

(#105576) DaveHutt válasza vgabri1 (#105570) üzenetére


DaveHutt
őstag

Egyébként nézegettem a tank adatait wot wikin. Azaz ágyú a szokásos 122 mm-es kommunista derp ágyú. Rammer, Vertical Stabilizer, Gun Laying Drive felszerelésként ajánlott rá. Snap shot, Smooth ride a legénységre. És még akkor is ha ez megvan, sejtem mi lehet a gond: a -3 fokos ágyúsüllyedés. Rámész vmi emelkedőre és cseszheted a célzást.
Nagy szerencsédre lehet, hogy buffolják -5-re a köv patchekben.

Egyébként sok gyakorlást javaslok vele és türelmet. Részben az RNG is bejátszik a bajaidban.

(#105577) vgabri1 válasza DaveHutt (#105576) üzenetére


vgabri1
tag

Valóban a cső süllyedés is probléma, akkor nincs mit tenni reménykedünk hátha javítanak rajta.
Ma sikerült egy tank ász 3998 sebzéssel de előtte siralmas volt.

(#105578) nyunyu válasza DaveHutt (#105576) üzenetére


nyunyu
félisten

Keresztbe nem tobb?

Legtobb tank oldalra melyebbre tud loni, mint elore, ahol kitamaszt a tank hosszu eleje.

Nem tobb, sot hatrafele 0. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105579) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Szeptember óta nem játszottam...semmi különleges oka nem volt a kihagyásnak, egyszerűen csak elfáradt számomra a játék.

A WG pár hetente küldött kissé nyálas emlékeztetőket a virtuális tankjaim felé fennálló 'kötelezettségeimről', aztán múlt héten kaptam egy ilyet:

"We want you back!" küldetéssorozat: alapból 7 nap prémiummal kezdés, majd több lépcsőben összesen pár százezer kredit és ~800 gold extra, majd a végén egy Exelsior.

Gondoltam pár órát megér, sz'al szombaton login, majd délutánra meg is lett a hétvégi távcsöves küldivel együtt.

Zárógondolatok:

- az Exelsior jópofa, ugyanakkor nincs angol heavy legénységem és ez a kis gyösz annyira nem jó, hogy benne tápoljam fel őket... :)

- Rájöttem, hogy nem a játék fáradt el, hanem én fáradtam bele. Röpke pár óra alatt kijött az összes frusztrációm. :P Persze lehet, hogy nem hétvégén kellett volna nosztalgiázni, de hétköznap éjfél után ezért nem fogok a WoT elé ülni.

Sz'tem az ünnepek környékén még fogok játszani, aztán majd megnézem legközelebb mit adnak; ha kimarad a játék augusztusig, talán SU76i-t vagy Type 59 ajánlanak... ;)

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#105580) Argh! válasza GeneraL_XTX (#105574) üzenetére


Argh!
aktív tag

Van info : Public Test: New Sound and Physics :)

(#105581) GeneraL_XTX válasza Argh! (#105580) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Azt látom, de eltűnt az összes új premium és cseszlovák tank amiért feltettem :(((

(#105582) Rellind


Rellind
senior tag

Lesz Top of the Tree holnap? :U

(#105583) Greentea válasza Rellind (#105582) üzenetére


Greentea
senior tag

Tavaly decemberben, ha jól emlékszem nem volt. :(

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#105584) ollie válasza h1mpi (#105569) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még mindig 198 a penje.

***

(#105585) #84221696 válasza ollie (#105584) üzenetére


#84221696
törölt tag

Pedig de jó lenne az a tank a 105mm T5E1M2 ágyúval.

(#105586) grizlisandor válasza h1mpi (#105559) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én kiságyúval aprítok és kb 4-5 csatánként van 1 csata, ahol nem kell lőnöm gold-ot, de hozzátartozik, hogy a többiben küldöm Linkin módra. :DDD

(#105587) stork13 válasza LZs?! (#105579) üzenetére


stork13
aktív tag

Nekem Dicker Maxos jött.
1 meccs, 7 nap prém. 15 meccsért 500k pénz 500 arany meg 10 nagy valami. 10 győzelem top 10-ben 500k pénz, 500 gold, 10 nagy valami. 25k xp top 10-ben 500k pénz, 500 arany, 10 nagy valami. +1 meccs és a TD garázshellyel.
Cirka 5k gold és 1,5 millió pénz.
Excelsior-om nem volt, csak Matilda Black Price-em.

Szintén szeptember vége óta pihent az acc.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#105588) Fel válasza GeneraL_XTX (#105581) üzenetére


Fel
addikt

Valószínű visszatérnek. 1-2 napnál nem hinném, hogy tovább maradna ez a fizika + hang teszt.

------------------------------------------------------------

Mellesleg ezek a hangok borzasztóan gagyik... A motorhangokat próbálták kicsit WT-sre venni, de valahogy így is gyengék. A lövések, becsapódások meg.... A bolhatüsszentéstől az egérhapciig terjed a repertoár. :N Lesz még min dolgozni.

(#105589) LZs?! válasza stork13 (#105587) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@stork13

Az jóval csinosabb ajánlat... :R

Amikor rákerestem a küldetés sorozatra, akkor a Rita's Status Report-on is a D.Max-os csomag volt a példa.

Lehet, hogy csataszám vagy esetleg költési szokások szerint rangsorolja a delikvenseket, t.i. mennyire érdemes visszaédesgetni az illetőt. Legalábbis én csak v'mi hasonlóan egyszerű algoritmusra tudok gondolni...

2012. karácsonya körül kezdtem el játszani, azóta 21k csatát és kb. 150 Euro-t tettem bele, tehát nem feltétlenül én vagyok a legjobb fejőstehén.

Egyébként még egy gondolat a hétvégi etap margójára: úgy tűnik, hogy a régi WN8 színskála szerint is bekékültem. Hell, yeah!

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#105590) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Huh gyerekek ezek az új hangok.....hááát érdekesek. Vannak benne jó dolgok, pl a lepattanók hangjai tök jók, mert úgy hallatszik mintha valóban acélról pattanna az a lőszer, de a tankok hangjai tök ugyanolyanok, és a lövés hangok se az igaziak szerintem...

(#105591) wwenigma válasza GeneraL_XTX (#105590) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

E100-nak olyan hangja van mint egy kis dodzsemnek, van feelingje. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#105592) stork13 válasza LZs?! (#105589) üzenetére


stork13
aktív tag

Sokat nem költöttem erre az accra.
Bónusz kódos új acc, ebből leárazva a BP. Max 2-3 hó prémet vettem, amíg az angol T10-et kihúztam (T95E2-ért), kb 1300 meccs van rajt.
Aztán be sem léptem mostanáig.
Most a TD-t kihúzom és parkolópálya ismét ezen. :D

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#105593) nyunyu


nyunyu
félisten

IS-8-nak ennyire gyenge lett a tornya, hogy mar az IS-6 is atlovi szembol mind a 175 penjevel?

Nem volt a neve mellett se ', se *, tehat a nagyobb torony volt rajta.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105594) #63761920


#63761920
törölt tag

Szia, sziasztok!
Nem tudom mi az a lámpa amiről írtok.
Meséljétek el nekem mire jó, hogyan lehet megszerezni
és milyen tankokra lehet használni?

(#105595) Argh! válasza #63761920 (#105594) üzenetére


Argh!
aktív tag

A lampa az a parancsnok 6. erzek skillje, 3 masodpercel azutan felvillan mikor eszrevesznek teged.

(#105596) GeneraL_XTX válasza nyunyu (#105593) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Elvileg erősítettek a torony páncélzatán.

És már nem IS8 hanem T-10. És maga a páncél sokkal de sokkal pattogósabb lett, mint volt. Én pont most húzom, elég sokat játszottam vele a módosítások előtt és után és ég és föld a különbség a T-10 javára.

Valószínüleg csak egy szerencsés lövés volt :U

(#105597) DaveHutt válasza GeneraL_XTX (#105596) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az első, felső lemez asszem vékony lett, mint az IS-3-on. Ha felülről lőtte be, akkor az lehetséges. Alulról és szemből autobounce.

[ Szerkesztve ]

(#105598) wwenigma válasza DaveHutt (#105597) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor ezért nem lesz visszavéve pedig ki akartam probalni milyen... :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#105599) DaveHutt válasza wwenigma (#105598) üzenetére


DaveHutt
őstag

10ből 9szer el se találják azt a pontot, tizedjére pedig pattintja. Soha nem vitték át még nekem ott a tornyot. Az előbbi példa extrém ritka. A commanders hatchen tudnak átvinni inkább, ha vki ügyesen céloz. De aki annyit céloz, hogy eltálja, az kap az arcába egy 122 mm-est. Általában tier 10 medeket pattintgatok toronnyal. ;)

Ettől függetlenül én nem venném meg újra ezt a tankot a helyedben. Support heavy, szar testpáncéllal (225 penig tud pattintani, vagyis a tankok fele, amivel összefut, röhögve beüti). Jobb nála egy med/Conqueror/M103 erre a stílusra, az M62 pontatlan és lassan céloz távolra.

[ Szerkesztve ]

(#105600) Lanash


Lanash
aktív tag

Adventi Calendar mikor aktiválódik? Nézegetem, de dec 1 még nem mutat semmit. :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.