Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#105251) jano_77 válasza Khelben (#105250) üzenetére


jano_77
nagyúr

igen és semmi gond nem volt

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#105252) kchryss válasza jano_77 (#105246) üzenetére


kchryss
addikt

Régebben a hangar.xc-ben volt az óra, most viszont csak clock.xc-re való hivatkozás van a végén. Lehet hogy a hangar.xc-dben a régi kiírás maradt de a clock.xc-set is rárakja.

(#105253) Blue Eagle válasza emre (#105182) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Köszönet neked és Zodonak a YasenKrasen Napi statisztika linkjéért, hogy én se maradjak ki, tessék itt van mindenkinek teljesen magyar nyelven: YasenKrasen Napi statisztika 9.12 (magyar)

[ Szerkesztve ]

(#105254) kchryss


kchryss
addikt

Felrakok egy Rampage replay-t hátha valakinek ihlet kell a küldetésekhez.
Azoknak akik még csak ismerkednek ezzel a játékmóddal illetve akiknek kevés kreditjük van, a domination 5-ös küldetést ajánlom artyval. Kb 7 csatát mentem artyval domination módban. Mind a 7x beálltam az újraéledési pontunk mögött valahova és onnan lőttem a pálya ellenfelek által gyakran látogatott részét. A 7-ből 1x sem haltam meg, a pályáknak erre a részére nagyon ritkán jut el az ellenség. Így a javítási költségen spórolva mindegyik kör plusszos lett kreditben. Kezdőknek azért is jó artyval kipróbálni ezt a módot, mert felülnézetből biztonságos helyről nézhető végig a csata és megfigyelhető hogy mik a leggyakoribb taktikák.
Többi küldetéshez ha van valakinek hasonló hasznos tanácsa, trükkje az ossza meg itt a fórumon.

A csata amivel végül meglett a kldetés azért érdekes, mert úgy nyertünk hogy minden ellenséges tankot kilőttünk 3x, ami elég ritka szerintem. :)
REPLAY

(#105255) Laci50i


Laci50i
csendes tag

Régóta olvasom, de most szántam el magam, hogy írok is. Egy teljesen jogos észrevételt oltotok le faragatlan hangnemben élen az egyik topikgazdával. Az OFFba bele se néztem, nem tudom ott mi lehet a szint, ha itt ez a normális.
Valamiért csak fizettek a prémért, ha nem számít semmit akkor miért fizettek érte? Persze hogy sok mindent meg lehet oldani prém nélkül is (stock tankot átugrani nem nagyon, legénységet képezni 4 skillre, ...), de ne mondjátok, hogy mindez nem számít amíg fizettek a prémért.

(#105256) zozyk válasza Laci50i (#105255) üzenetére


zozyk
addikt

+50% xp/+50% kredit
Se több,se kevesebb...

(#105257) GeneraL_XTX válasza kchryss (#105254) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Na oké, innentől minden meccsen meglátogatom azt a részt hátha ott bujkál egy arty ;] ;]

(#105258) Laci50i válasza zozyk (#105256) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Pontosan. De a kanyarlövéses beszólás teljesen alaptalanul ritka tapló volt. Régebben olvastam olyat aki megérdemelte volna, de nem kéne mindenkit ostobának gondolni alapból, jól érvelt nem fröcsögött.
A kedves topikgazdának meg elhiszem, hogy profi, de valakinek számít, hogy a legénység milyen hamar éri el a kellő skilleket, hogy eredményesebben tudjon játszani. Van ami tényleg bullshit, de az alaptalan lekezelő hangnem nem jó példa szerintem.

(#105259) Pete55555


Pete55555
addikt

Úgy 2-3 hete nem WOT-ozok, visszatértem WOW-ra ;] Azóta nyugodtabb vagyok, de ez most lényegtelen. :DDD
Leszedtem már a pecccset, gondoltam nézzük meg mit alkotott a WG.
Első csata, 0 azaz nulla darab moddal csatakezdés után KIFAGY!!!
Már VGA-t is cseréltem pedig...

Továbbra is állítom, hogy a WG b@sz el valamit a játékban, annak ellenére, hogy itt sokan ezt hihetetlennek tartják, csak mert náluk nem fordul elő ilyen hiba.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#105260) lacibacsi válasza Laci50i (#105258) üzenetére


lacibacsi
addikt

A stílusod kicsit csiszolásra vár szerintem. A válasz amúgy Zozyk megadta. Az az nem egészen. Kihagyta ugyanis, hogy egy szép és rendezett garázst is kapsz! :K És hidd el, mindenkinek számít, hogy mielőbb több skilles legénysége legyen. De! Nem attól fogsz jól játszani, hogy van egy 4 skilles legénységed, hanem attól lesz ilyen legénységed, hogy jól játszol! A prémium kicsit gyorsít a dolgon, de játszani kell megtanulni.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#105261) Laci50i válasza lacibacsi (#105260) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Eddig persze nem volt gond a stílussal, khm. Elolvastad miről volt szó?

(#105262) Blue Eagle válasza Pete55555 (#105259) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nekem esett az FPS rendesen. Erről ennyit... :(

(#105263) csaba17 válasza kchryss (#105254) üzenetére


csaba17
senior tag

később én is kipróbálom, bár nem tudom, mennyi lőszert lőttél el, de nekem egy m43asom van ami 8as, és 16db lőszer fér bele. ha véletlenül elfogy nemtom hogy fogom újratölteni :)

(#105264) Pete55555 válasza Blue Eagle (#105262) üzenetére


Pete55555
addikt

Ezt most pont nem észleltem, mivel az új patchel már csak az új VGA-val játszottam (volna). Másnak meg nőtt az FPS. :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#105265) #70516736


#70516736
törölt tag

hehe egy őrjárat :DDD a pokolcicával

(#105266) Khelben válasza #70516736 (#105265) üzenetére


Khelben
nagyúr

Jó nap ez a mai :)

(#105267) nyunyu


nyunyu
félisten

Elfelejtettek kitenni a hetvegi kuldit, vagy ugy gondoltak, hogy a 9.12 bevezetos elso win triplazas+fogyoeszkoz ar felezes, meg T8+ learazas kitart kedd hajnalig?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105268) Phobion válasza nyunyu (#105267) üzenetére


Phobion
őstag

24.-ig szól..

' Make sure to join in the celebrations and from Wednesday 18 November at 06:10 until Tuesday 24 November at 06:00 CET (UTC +1) enjoy the following: '

forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#105269) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Úgy látom jól sikerült ez a peccs, se lag, se akadozás. Egyedül a csatajelentéseket nem tudom visszanézni (a jobb alsó menüben csak a javítás, lőszerújratöltés árát jeleníti meg. Van esetleg valakinek erre ötlete, megoldása?

A T34 pedig kifejezetten jobb lett, szerintem.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#105270) zodo


zodo
nagyúr

Nem hittem volna de elértem az MT 15 küldetéshez (egy alap Cromwell-el) persze a Stug kampányban.

Nyilván ha meg tudom csinálni akkor jó de mi van sikerül? :)
Főként a női harckocsizó végett kérdem, hogy mi a nyeremény átvétel menete, minden infó érdekelne.

(#105271) kchryss válasza zodo (#105270) üzenetére


kchryss
addikt

A stug küldetéseknél az mt vonalhoz nem kell nagy tank, egy cromwell szintű tankkal az összes teljesíthető. :)

Ha teljesítetted az mt-15-öt akkor ott veheted át a jutalmat ahol a küldetéseket választod ki. Ezt bármikor átveheted. Jutalom átvételére kattintasz, feljön egy ablak hogy női harckocsizó toborzása. Ott kiválasztod a nemzetiségét-tank típusát-konkrétan melyik tank-harckocsizó szerepkörét. Átveszed és barakkodba kerül.

Csak olyan tankra válaszhatod ami ki van fejlesztve illetve talán a prémium tankoknak nem kell fifejlesztve lenniük ha arra kérnéd.

[ Szerkesztve ]

(#105272) zodo válasza kchryss (#105271) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm.
Azt hittem azonnal megkapom arra a tankra amivel sikerült teljesíteni de ez a verzió jobban tetszik.
Feltéve ha sikerül. :R

(#105273) nyunyu válasza kchryss (#105271) üzenetére


nyunyu
félisten

A stug küldetéseknél az mt vonalhoz nem kell nagy tank, egy cromwell szintű tankkal az összes teljesíthető. :)

Na ja, pont Cromwellel lett meg a Stug MT15 kituntetessel, aztan nekialltam a korabban teljesitetteken javitani, aztan a hianyzo kituntetesek is meglettek Cromwellel/Comettal.

Egyedul a 3000 sebzeses (MT13?) lenne szivas veluk, ha nem lenne dinamikus platoon, azt E50-nel csinaltam meg.

Asszem Comettal 2800 volt az eddigi sebzes rekordom, de ott mar masszivan veszteseges lett a kor, mert elfogyott a betarazott 45 AP+par gold, aztan csak akkor vettem eszre, mi az abra, amikor mar a maradek HEvel ontottam az 50-60 sebzeseket 135 helyett. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105274) Poultier


Poultier
tag

Hali,

a T28-Prot mennyire szenvedős stocként? Sajnos máig kísért a T29 stock állapotban, és nem szeretnék sz*pni annyit még egyszer :(

(#105275) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg tudná nekem vki mondani, hogy a képen sárgával jelzett mini WN8 számláló-t milyen file-ban lehet szerkeszteni? (helyét szeretném változtatni)

Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#105276) nyunyu válasza Poultier (#105274) üzenetére


nyunyu
félisten

a T28-Prot mennyire szenvedős stocként?

Nagyon.

Kb. annyira eletkeptelen a T25/2 csuzlijaval, mint ha T29-et a Sherman agrol kozelitened meg.
Se sebesseg, se tuzero.

Ha a masik agon kihuzod a T25 AT-n a 105mm agyut, akkor mar egy fokkal kevesbe szivas a T28 Prot, de meg ugy sem elvezetes.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105277) emre válasza jano_77 (#105275) üzenetére


emre
veterán

0.9.12\scripts\client\mods\MultiHitLog\expD.json a neve és monitor középtől számol, negatív érték balra viszi.

"Center", "x": -440, "offsetX": 0,

Nálam így néz ki a fenti értékkel, a kép még az előző patch alatt készült.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#105278) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

No gyerekek végre meglett az első TierX-es tankom az E50M személyében :C :C :C

(#105279) CirrMee válasza GeneraL_XTX (#105278) üzenetére


CirrMee
addikt

Drakula. :)
Én még csak nemrég fejeztem be a négyes számú kávégépemet, több mint 150e USA csillag az első kilences szintűig... :)

Apropó, hogy értelmes rész is legyen:
BIA konkrétan mire van hatással, illetve milyen mértékben?

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#105280) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám hogy belépek a wotba játszok rajt majd random játék közbe leáll az egész és csakis úgy tudom megoldani ha újraindítom a gépet... A gépem teljesítménye megvan bőven hozzá úgyhogy nem értem miért csinálja de csak a wotnál van amikor belépés után 10percel csinálja van amikor órák után.Valaki segítsen mert így élvezhetetlen a játék napi 5-10 szer újra kell indítanom a gépet.
Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#105281) #84221696 válasza GeneraL_XTX (#105278) üzenetére


#84221696
törölt tag

Irigyellek! :C
Nekem még sok van addig. Jó lenne egy E50M TOTT. :)

(#105282) nyunyu válasza CirrMee (#105279) üzenetére


nyunyu
félisten

BIA konkrétan mire van hatással, illetve milyen mértékben?

Papiron 5%-ot ad a legenyseg kepzettsegehez, igy 2.3% tobbletet nyujt minden olyan funkcioban, ami a kepzettseghez kotodik. (latotav, toltesi ido, celzasi ido, pontossag, kanyarodasi sebesseg, stb)

De mivel csak akkor mukodik, ha MINDEN legeny elerte a 100%-ot, igy nem erdemes ezzel veszodni, vannak hasznosabb kepessegek is.
(Plusz akkor is bukod a bonuszt, ha valakit a legenysegbol meccs kozben kilonek)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105283) Grillo válasza SteveJobs (#105280) üzenetére


Grillo
senior tag

Csak ennél a játéknál, vagy máshol is? Nem melegszik túl valami?

(#105284) SteveJobs válasza Grillo (#105283) üzenetére


SteveJobs
őstag

Csak ennél a játéknál és nem melegszik túl semmi :/

(#105285) fradi81 válasza SteveJobs (#105284) üzenetére


fradi81
veterán

Tiszta telepítés, konfig mappa törlése a c-ről hátha.

moto g72, Ninebot d28e

(#105286) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok
aki ért az xvm-hez:
az miért van, kb két napja, hogy miután betölt a map, akkor a bal ill jobb oldali player panel a short verzióra áll be?
eddig a large verzió volt, xvmet nem frissítettem, csak mikor kijött az update, akkor jó volt, mindig azt mentette el ahol aktuálisan volt, mindig a large volt.
most zavaró, hogy a legkisebbet rakja be, és ott pl a szinezés is más mert csak a legnagyobb verziónál írtam át a color fájlt.

a kód elvileg jó:
"startMode": "large",
// Alternative panels mode. Possible values: null, "none", "short", "medium", "medium2", "large".
// Альтернативный режим ушей. Возможные значения: null, "none", "short", "medium", "medium2", "large".

mi miatt nem alkalmazza ezt a beállítást?
modok is ugyanazok mint amiket már az update napján használtam, akkor nem volt ilyen problémám.
?

(#105287) zodo


zodo
nagyúr

Fiók felfüggesztés mennyi ideig tart ha "csapattársat" szedtem ki?

(#105288) fradi81 válasza zodo (#105287) üzenetére


fradi81
veterán

Kiírja nem?

moto g72, Ninebot d28e

(#105289) zodo válasza zodo (#105287) üzenetére


zodo
nagyúr

Bocs, semmi. Írja csak nem figyeltem.

fradi81

Igen, 1 óra

[ Szerkesztve ]

(#105290) kchryss válasza csaba17 (#105286) üzenetére


kchryss
addikt

Tegnap pont ugyanezzel a problémával keresettt fel valaki. Ő ha jól tudom nem használ modokat, így xvm-et sem. Nála is mindig shortra áll be. Lehet a WG rontott el valamit megint, ha igen talán javítják mikropatchcsel.
Nálam egyébként rendesen működik az idézett xvm kóddal, szóval nem tudom mi lehet a probléma forrása.
Ha kivárod a csata kezdetekor a visszaszámlálót akkor sem vált át a nagyobbra?
Ha sikerül megoldanod, írd meg.

[ Szerkesztve ]

(#105291) Argh! válasza zodo (#105289) üzenetére


Argh!
aktív tag

Kovetkezo alkalom mar 1 nap aztan 1 het azthiszem :)

(#105292) zodo válasza Argh! (#105291) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi az infót.

(#105293) nyunyu válasza csaba17 (#105286) üzenetére


nyunyu
félisten

Replay lejatszas kozben eddig is shortra allt be, fuggetlenul attol, hogy XVM hogy volt beallitva.
Csata kozben viszont tokeletesen mukodik.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105294) sfefe válasza kchryss (#105290) üzenetére


sfefe
őstag

Ma Revo-val lepucoltam a jatekot es ujra telepitettem. Sajna a problema igy is megmaradt.
Belepek csataba es a 3. "ful"-re ugrik nem arra amit legutoljara beallitottam.
Mondjuk eddig meg a 4.-en volt mindig, a frissites ota meg a 3.-on.

Nincs wvm-em sem csak par mod van beteve.... Nem ertem mi baja van.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#105295) nyunyu válasza sfefe (#105294) üzenetére


nyunyu
félisten

Feltettel valami olyan modot, ami XVMet hasznal, es annak a konfigja felulirta a beallitasaidat?

Nezd meg, mire mutat a \res_mods\configs\xvm\xvm.xc fajl:
${"default/@xvm.xc":"."}

Ebben latod, melyik mappabol olvassa az aktualis konfigot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105296) sfefe válasza nyunyu (#105295) üzenetére


sfefe
őstag

eddig van meg a mappa amit irtal: res_mods\configs\ ebben csak ez a mappa van: damagelog,
xvm nincs.

res mods/ 0.9.12 mappabol toroljek mindent? Akkor elmeletileg az osszes mod torlodik nem?

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#105297) csaba17 válasza nyunyu (#105295) üzenetére


csaba17
senior tag

nálam jacktor nevű mappára mutat az xvm fájl, és ahogy írtam 2 napja még jó volt, azóta semmi modot nem raktam fel...

(#105298) rlazol


rlazol
addikt

urak, kihasználva az akciót megvettem az E100-at.
3 skilles legénység került rá, BIA teljes, hatodik érzék, javítás, biztonságos elhelyezés, ilyesmi.
Milyen felszerlést javasoltok rá?
venti+töltésgyorsító gondolom alap, mellé mi legyen? célzásgyorsító? repeszpáncél?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#105299) Atti777 válasza rlazol (#105298) üzenetére


Atti777
senior tag

Nincs személyes tapasztalatom, de én a venti, töltésgyorsító, vertikális stabilizátor kombóra szavaznék.

Путин, иди нахуй!

(#105300) csaba17 válasza Atti777 (#105299) üzenetére


csaba17
senior tag

vertikális stab egy heavyre? érdekes, amúgy én e helyett célzásgyorsítót ajánlanék, a 150es gunhoz nem árt :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.