Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#105851) jozefgucci1 válasza ollie (#105848) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tessék itt a kihagyhatatlan ajánlat :T34+garázs+felszerelések csak most 13500 Ft

Nyunyu gyorsabb volt !

Amúgy az FB csoportban már sokszor volt vita tárgya , hogy ha nehéz tank akkor melyik a mostani favorit ? Sokan a T34-IS6 között vívódnak ! Hétvégén mentem vele és borzalom milyen lassú volt. Nem jutottam sebzéshez mert annyi volt a med , hogy letolták az oldalam .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#105852) MinionFlasH válasza nyunyu (#105850) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

9000-ért még vonzó ajánlat is lehetne... :((

(#105853) ollie válasza jozefgucci1 (#105851) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ejj de jó, hogy én még inygen kaptam.

***

(#105854) jozefgucci1 válasza ollie (#105853) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Bizony anno én is úgy húztam ki ingyen ,de egy forintot nem is adnék érte annyira hulladék a szememben .Ha lehetne becserélném egy SuperP-re !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#105855) ollie válasza jozefgucci1 (#105854) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem van mindkettő, szerintem a T34 sokkal jobb. Nagyon kevés a Super Pershing 171-es penje. Amúgy meg ahogy meglátja valaki az SP-t és nem túl jó játékos, máris tölti a goldot, így semmit sem ér a páncélja. A jó játékosok meg amúgy is tudják, hogy hol kell lőni. A kevés pen miatt meg sokszor kell goldot használni, így meg elveszti a credit termelő képességét, ami pont a lényeg lenne.

Na viszont a Panther 8.8 nagyon jó. Jó a penje és nagyon pontos az ágyúja. Egy hibája van (ill kettő). Egy kicsit lomha és nagy, vagyis nem lehet klasszikus med módon használni (pont, mint a többi panther), na meg papírból van. De ha az ember megtalálja a jó pontot a mapokon a használatához, akkor eszményi tank.

[ Szerkesztve ]

***

(#105856) Chris0321 válasza jozefgucci1 (#105851) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem van T34-esem, én is ingyen kaptam de én nem érzem annyira rossznak pedig a buff óta még ki sem próbáltam mert most hanyagolom kicsit a játékot. Természetesen a medekkel nem lehet vele együtt menni mivel heavy és ezt soha nem is próbáltam de a többi heavyhez képest nem érzem lassúnak. Amire emlékszem, hogy egy csatában például az E-75-ösünket hagytam ott a T34-esemmel aki mivel látta, hogy nem tudja velem tartani a tempót megkért, hogy ne lőjem ki az utolsó tankot, hogy meglegyen neki a Top Gun. Nem volt túl jó játékos az xvm szerint de mivel ott harcolt mellettem láttam, hogy elég rendesen odatette magát és neki is köszönhető volt, hogy legyőztük az ellenfelet azon az oldalon így meghagytam neki.

(#105857) jozefgucci1 válasza ollie (#105855) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A gyerek accján van SuperP és az enyémen a T34 ,de nekem az SP valahogy jobban fekszik .A T34-be nem igen kell gold talán ezt tudnám előnyként említeni , míg a másikba egy keményebb ellenfél esetében már szemből kell . Egy WZ-KV4 pl már gondot okoz. Amúgy ha farmolni akarok és még élvezném is akkor Typ59-és JT88 felváltva.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#105858) ollie válasza jozefgucci1 (#105857) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Type 59-em is van, tényleg nagyon jó.

***

(#105859) Quan-Chi válasza jozefgucci1 (#105857) üzenetére


Quan-Chi
őstag

JT88 :)) talán a legalacsonyabb játékélményt nyújtó tankok egyike, pokol vele minden perc :D

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#105860) #84221696


#84221696
törölt tag

Élvezi valaki rajtam kívül a 8.8-as panthert? :))

(#105861) jozefgucci1 válasza #84221696 (#105860) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze ! Imádom kifilézni bármilyen tankal :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#105862) Quan-Chi válasza #84221696 (#105860) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Nekem megvan, tényleg vannak vele jó körök, de a pályák zömére teljesen alkalmatlan. 0 páncél, szar camo, kicsi alfa, 0 löveg lehajlás, lassú, iszonyú modul érzékeny és meglepően sokszor van T10be. Teljesen alkalmatlan arra hogy beleszóljon a meccsbe. Ha a csillagok is úgy állnak lehet vele jó kört menni. (106 csata 2052 WN8)

Ja, teljesen összeszűkülve relatív pontos, de ha nem várod meg teljesen akkor még a célzókörön kívülre is szórja. :)) Egyetlen előnye hogy okádja a lóvét.

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#105863) Warton válasza jozefgucci1 (#105851) üzenetére


Warton
őstag

Azért a T-34 is szokott olcsóbb lenni.
A tegnapi francia arty-n gondolkodtam el elég erőteljesen, csak aztán hála istennek győzött a józan ész és nem vettem meg. A mai akció teljesen hidegen hagy, az amcsi nehezekkel nem nagyon játszom, megvan a T-32, de még egy kört sem mentem vele.

Én szeretem a Jt88-ast. Leginkább az újratöltési idő miatt tetszik, folyamatosan szórhatom a népet ólommal. És még viszonylag normális a penje is. A credithozam pedig magáért beszél. 50000-et simán lehet vele keresni alap accounttal is.

(#105864) #84221696 válasza jozefgucci1 (#105861) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD

Quan-Chi : minden betűddel egyetértek. Nekem mégis nagy kedvencem, pedig nem vagyok mazochista hajlamú. :)

(#105865) Quan-Chi válasza #84221696 (#105864) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Panther II-őt jobbnak éreztem. Nem szórták be a 6-os lightok szemből ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#105866) jozefgucci1 válasza Warton (#105863) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen azt az arty-t én is nézegettem ,de aztán rájöttem , hogy a küldikhez már nem tudom használni és gyakorlatilag már csak e miatt artyzom . Arra pedig ott van a jó kis M44 ! Talán egy dolog lenne ami el tudna csábítani és az pedig a Cromwel B ! Sokat mentem -megyek a simával és SH-ra is tökéletes lenne ott pedig fossa a pénzt.

A múltkor akcióban megvettem a TYp64-et amire még mindíg nincs lámpa ,de prémmel SH-ban +45K egy kör ha pedig kreditbónusz is be van kapcsolva akkor 60K nettó ami már nagyon durva !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#105867) h1mpi válasza nyunyu (#105850) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Micsoda akció GG WP WG :C

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#105868) sith7 válasza #84221696 (#105860) üzenetére


sith7
nagyúr

:K :K :K

(#105869) Warton válasza jozefgucci1 (#105866) üzenetére


Warton
őstag

De hogyha józan ésszel az ember ezt is végiggondolja. Minek vegyen olyan dolgot pénzért, amit creditért is meg lehet venni? Arra gondolok, hogy a Cromwell B és a sima Cromwell taktra ugyanazt tudja, leszámítva a credithozamot, meg azt, hogy képezhető benne más tank legénysége is. És ezért meg némi aranyért, meg prémium időért kifizetni 10 ropit, eléggé meggondolandó. Ha valaki tényleg sokat SH-zik akkor OK lehet, bár a tier6 azért olyan sok creditet nem hoz, még SH-ban sem. Ha nem lenne csomagban akkor azért könnyebb lenne a döntés, de biztos beteszik majd valami horribilis csomagba. :U

Én most egyedül a fél éves prémium időért fizetnék.

[ Szerkesztve ]

(#105870) h1mpi válasza Warton (#105869) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a Cromwell B-t egész olcsón vettem az emlékeim szerint

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#105871) DaveHutt válasza h1mpi (#105870) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nocsak nem 5000 golddal, ajandek legenyseggel es prem time-mal 40-50 euroert? :D

(#105872) h1mpi válasza DaveHutt (#105871) üzenetére


h1mpi
nagyúr

30 EUR volt, prémmel és goldal, meg legénységgel, megnéztem.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#105873) DaveHutt válasza h1mpi (#105872) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az átszámítva 9000 ft. Én nyári akcióban IS-6-ot vettem 10k-ért. Megérte?

(#105874) jozefgucci1 válasza h1mpi (#105872) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Most ha akcióban veszel valamit akkor előbb vedd meg nekem , én kipróbálom és így legalább megmentelek attól , hogy kétszer is eladd :DDD Lásd milyen nagylelkű vagyok a felének a felét állom :B

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#105875) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Az előbb kaptam egy minipatch-et, tudjuk mit piszkált a wg?

(#105876) h1mpi válasza jozefgucci1 (#105874) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Már nem költök a játékra, max prémet :)

(#105873) bodry123: megérte, mert nekem az IS6 ingyen se kellene. Akkor már inkább a WZ-111.
Amúgy kb. akkor kiszámoltam és 5-6e Ft-ra jött ki a tank ára.

(#105875) grizlisandor: fagyást minden modra :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#105877) TESCO-Zsömle válasza h1mpi (#105867) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Legalább megtudtuk, hogy 3 felszerelés ára ~4.000 ft. :DDD

sz: Vajon karácsonykor lesz prémtank-leárazás? CDC-t be kéne húzni és ha sikerül rávennem magam a 12k-s M56 csomagra, abba lesz annyi arany, hogy a már meglevővel fussa rá egy -15%-os akció mellett.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#105878) DaveHutt válasza TESCO-Zsömle (#105877) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hogy fogsz sírni, amikor autoaimmal lövöldöznek rád a T49-ek. :)

(#105879) kchryss válasza zsolthee (#105846) üzenetére


kchryss
addikt

Megfordult az én fejemben is, de sajnos semmi esély rá.
Can I merge my accounts into one account?

(#105880) TESCO-Zsömle válasza DaveHutt (#105878) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem vagyok sírós típus. Majd visszamegyek M55-tel és én lövöldözök rájuk. ;]

Hogy tudnak visítani a light tankok, mikor kicsapom őket egy lövéssel... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#105881) zsolthee válasza kchryss (#105879) üzenetére


zsolthee
senior tag

Értem amit írnak, de szerintem nem ez a magyarázat.
Egyébként beérném annyival is, hogy csak beteszik a garázsba a tankokat, annak legénységét, felszerelést meg az esetleges arany mennyiséget. Se harci se pedig free XP-re nem tartanék igényt.
Valószínűleg kézzel sokat kéne vele szüttyögni, nem éri meg nekik...

(#105882) Fel


Fel
addikt

Lehalt mindkét szerver?
Betöltött egy csatába, de elkezdeni már nem tudtam, mert a visszaszámláló megállt 0-án, de se kép se hang... Újracsatlakozni meg nem enged. Másnál minden OK?

Már rendben. De legalább volt egy izgi afk csatám...

Victory
Steppes
Centurion Mk. 7/1
Exp: 567
Credits: 12 812
Mission completed! Reward: Rented vehicles added: (R) T-62A (days of rental: 1)

..de legalább nyertünk.

[ Szerkesztve ]

(#105883) kedvesgabor válasza Fel (#105882) üzenetére


kedvesgabor
tag

Tegnap és ma gurultam egy pár kört az obj140-el...sajnos még mindig szar vagyok vele, de hogy egymás után 4x is olyan csatába rakjon ahol toptier mínuszba voltunk....ami még nagyon tetszett, hogy a lánc és a lőszer szoros kapcsolatban van kb minden 2.meccsen kapok egy ammorack-track lövést, aztán meg mehet a matek, hogy melyiket javítsam...ammo-t mondjuk minden meccsen lőnek v. hogy egymás után 2x ....az a legjobb. Cserébe viszont olyanokat lövök, hogy a tier 8-asok kiröhögnek.(Tudom kurva jó a dpm)

Ami viszont nagyon op a kicsi Leo. Még régen tier4-ben használtam "klasszikus" scoutnak farmolni...bedobtam egy meccsbe röpködtem amíg lehetett és hozott 5-10k kreditet. Lövöldözéssel nem nagyon foglalkoztam az a csapat feladata a spotra...volt is kb 400WN8-em...most hogy van rajta ez a gépágyú...hát valami álom, mondjuk most már nem spotolok annyit, nem hálálja meg a csapat általában. Ha megyek egy 30mp-es kamikaze(a tárat és magamat belenyomom egy bóklászó puha célpontba) kört kapok kb 1600WN8-t meg 8k-kreditet prém nélkül. Ha jó a leosztás(Tier6) akkor simán meglehet 1000+dmg(azzal már superunicum a teljesítmény). Persze utóbbiért már meg kell "dolgozni".
Mentem most is "klasszik" spot kört malinovkán kb 1,5k spot dmg , meg a végén elfutottam az arty-ért amit csak leloptak előlem...így sebeztem majdne 300dmg-t. Lett is 12k kredit, meg 600 WN8.
Ami viszont remekül érzékelteti a WN8 nemmegfelelőségét, hogy egy ilyennél a kamikaze kör mennyivel "értékesebb".

(#105884) DaveHutt válasza kedvesgabor (#105883) üzenetére


DaveHutt
őstag

Valahogy nekem is ez a tapasztalatom az Object 140-nel. A remek toronypáncélról ne is beszéljünk, és a szarabb ágyústatokról. Bánom már, hogy ezt vettem meg elsőnek, horribilis a winrate-em benne. T62a jóval jobb.

(#105885) kedvesgabor válasza DaveHutt (#105884) üzenetére


kedvesgabor
tag

Hát a win rate-em mindkettővel borzasztó...de a T62-vel kicsit jobb a statom, bár elég keveset gurultam vele...
A toronypáncél tényleg "remek"XD

(#105886) Tarill


Tarill
őstag

t-44-re kell a fullos motor? vagy elég a középső és go t-54? én am utóbbit választanám :D

(#105887) jagada válasza Tarill (#105886) üzenetére


jagada
őstag

Én utóbbit tettem, hogy ez a T-54 milyen fos a kis gunnal. Sosem fogom tudni kigrindelni 60k xp-ért a nagyot, 100-300xp-ket kapok a vesztes csatákért. Még a lightokról is pattogok, de nálam minden találat akár szemből is viszi az ammot.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#105888) Tarill válasza jagada (#105887) üzenetére


Tarill
őstag

remek, mondjuk t-44 is egy oldal lövés és ammorack most nemsokára meg lesz a biztonságos elhelyezés kiv leszek mennyit ér, meg ugyan ez a legénység is megy a t-54-be is, uh valamennyit csak számít az a skill, de am kövi peccsbe kap az az ágyú is +8 pent (igaz h minden más nemzet tankjai +10et kapnak de mindegy), tier 8 randomba meg nem fogok egy deka goldot se lőni, nem ér annyit az egész...

(#105889) jagada válasza Tarill (#105888) üzenetére


jagada
őstag

Akkor mi lesz veled a folyamatos T10-ben a T7-es 175-penes ágyúval??? A T-44 sokkal használhatóbb volt mint ez, igaz még nincs meg a nagy gun, de minden csatában elpukkan az ammo szemből, hiába van meg a biztonságos elhelyezés skill nekem is +2 csaj is lett beleültetve. Eddig rohadt nagy csalódás, félek ki se fogom grindelni sose fullosra (több mint 100k XP kell még). Ez az ág egy óriási szop@s a T-34-85 után végig.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#105890) grizlisandor válasza jagada (#105889) üzenetére


grizlisandor
addikt

T-43, az jó kis tank! :)
Megálltam utána, mert a T-44-hez nincs még kiíratva a nyugtató. :DDD

(#105891) Tarill válasza jagada (#105889) üzenetére


Tarill
őstag

hát nem tudom t-54-el sose toltam de t-55a-val elég sokat haverom accján ott nem volt ennyire gond az ammorack 100+ meccset mentem azzal a tankkal olyan óriási különbség meg nincs a kettő között

(#105892) jagada válasza grizlisandor (#105890) üzenetére


jagada
őstag

Jah a T-34-85 gunjával az is, meg még a T-44 is sokáig, hát nagyon fain 3 egymást követő, egyre nagyobb osztályú tank ugyanazzal a gunnal.

(#105891) Tarill: gondolom fullosan már használhatóbb lesz, de ahhoz 150k xp-t kell kifarmolni, és rohadt keveseket ad csatánként. 175-ös pennel kiröhögnek konkrétan, moci meg lánc nélkül flankelni sincs esélyem.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#105893) kedvesgabor válasza jagada (#105892) üzenetére


kedvesgabor
tag

t44-et megvédeném, én anno nagyon szerettem!

(#105894) jagada válasza kedvesgabor (#105893) üzenetére


jagada
őstag

Próbáld ki most, a japán heavyk körberöhögnek, meg úgy általában mindenki.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#105895) Tarill válasza jagada (#105894) üzenetére


Tarill
őstag

én most pár napban 80 meccset mentem vele stockostól mostanáig amikor csak a motor nem fullos de így nem olyan rossz nekem bejön a szarabbik 100mm-es ágyú a 0.43-as szórással na annál még a kis 85mm-es is 2x jobb

(#105896) kchryss válasza Tarill (#105888) üzenetére


kchryss
addikt

Cromwellnél voltam így vele, hogy nagyon vártam már a biztonságos elhelyezés perket. Meglett a perk, raktam be nagy javítót is, mégis úgyanúgy kapom az ammo racket általában első bekapott lövésre. :(

(#105897) nyunyu válasza kchryss (#105896) üzenetére


nyunyu
félisten

Aztan ellovod a nagy ladat, es a kovetkezo talalat megint ammorack.

Hajaj, hanyszor jartam igy a Cromwellel meg a Comettel.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105898) hfrici válasza jagada (#105889) üzenetére


hfrici
aktív tag

Én imádom:

(#105899) DaveHutt válasza jagada (#105887) üzenetére


DaveHutt
őstag

Dehogynem fogod, sok sok türelemmel. Mondom ezt úgy, hogy egy kumma prem. account nélkül toltam végig azt a vonalat T62a/Object 140-ig. Amint meglesz az ágyú, te leszel a tier 9 réme. :)

(#105900) rlazol válasza kchryss (#105896) üzenetére


rlazol
addikt

a perk csak a robbanást ritkítja, a sérülést nem, vigyázni kell, h szemből ne találjanak el, mert akkor egyből megy.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.