Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83101) Because


Because
őstag

hát elég siralmas néhol az utak állapota, ezért vettettem el a csepel torpedó építést, jó lesz az inkább egy 29er-nek ballonos gumikkal :D

(#83102) Pttypang válasza Because (#83101) üzenetére


Pttypang
veterán

Mar alig varom, hogy kijussak a bukkbe, mennyire alakitotta at a tel a szokott osvenyeket :)

Everybody lies.

(#83103) Strezi válasza Dottore (#83100) üzenetére


Strezi
őstag

Jó az már most is :DDD
Ismerem a helyet, a specivel meg is szoktam küldeni dobbantónak :K

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#83104) -=RelakS=- válasza 6030D (#83094) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nem mondták, hogy a "Májusi eső aranyat ér" mondást nem szó szerint kell érteni? ;]

A váz is meg a vényvisszaverő is megér egy misét XD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#83105) Strezi válasza Topuka (#83054) üzenetére


Strezi
őstag

Köszi, hangulatos!

Volt már szerencsém finnországban montizni, és most nagyon visszaadta az élményt! Sokat tanultam a szikás gyökeres ösvényekről, mert csak az van :DDD

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#83106) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ez remélem, csak fotóbolt :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#83107) ivana válasza -=RelakS=- (#83106) üzenetére


ivana
Ármester

Ezzel a felnivel? Simán :))

(#83108) -=RelakS=- válasza ivana (#83107) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Mert ezzel a felnivel a kiflibe hajlított küllő rendben van? :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#83109) szjoci válasza ivana (#83107) üzenetére


szjoci
őstag

Ha jól emlékszem a kölyökkori banánüléses Csepel Tacskó(?) bicajom is ilyen felnivel volt szerelve.

(#83108) -=RelakS=-: Az csak optikai csalódás ;] Vagy arra járt egy fekete lyuk :D Vagy ez a prizma hajlítja a teret :DDD

[ Szerkesztve ]

(#83110) baaka


baaka
tag

Sziasztok!

Matt festésű bringám van és a múlt héten az esőnek köszönhetően a szutykos olaj ráment a vázra amit egyszerűen nem tudok lemosni. Egy bizonyos szintig lejön róla az olaj(fekete full dzsuvás), de marad egy halványabb folt. Nem akarom bolond módjára dörzsölni, mert akkor kifényesítem a matt felületet.

Létezik valami speckó bringamosószer ami kimondottan matt felület tisztítására készült? Esetleg valami bevált módszer?

(#83111) ivana válasza -=RelakS=- (#83108) üzenetére


ivana
Ármester

Nem igazán, csak arra gondoltam, hogy rendes felnivel és küllővel fűzött keréknél előbb törne el ez a műanyag mint hajoljon a küllő. De ez a felni egy darab szimpla acél lemez, nem lehet normálisan meghúzni a küllőt mert átjön a lyukon a nipli, így laza az egész kerék. Ami ilyen acélfelni az gyárilag kuka pozitív.

baaka: Ultraderm, vagy benzin. De amúgy ebből látszik miért fényes festésű minden bringa gyárilag ;)

[ Szerkesztve ]

(#83112) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!
Egyelőre csak nèzelődök/èrdeklődök,hogy kb 80-100ezer körül tudnátok e ajánlani új mtb/cross kerèkpárt.
Lehet e ennyiből normális minőségűt kapni.

195 cm ès 105kg vagyok szóval nagy váz mèretű kellene.

Igazából mèg nem döntöttem el,hogy mtb vagy cross,mert jó lenne ,ha gyorsan is lehetne vele menni,de erre az utakra azèrt országútit nem szeretnék + lehet,hogy nèha terepen is lenne használva.
Gondolom ilyen feltételekkel a cross lenne a legideálisabb.

Köszi a tanácsokat!!

(#83113) rétisün válasza geotigris9 (#83075) üzenetére


rétisün
veterán

nem tudom, ki tervezte ezt a sárédőt, de nem látott még közelről outi féket, pontosabban annak a felfogató csavarját, az tuti. az ugyanis be van süllyesztve a villába, a hátsó féknél a konzolba, arra tuti nem tesz fel úgy tartót a sárvédőhőz, mint a 30 másodperctől látható....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#83114) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, ha nem probléma. Van egy Merida matts 20-MD cangám, gondolkodtam, hogy fejlesztem kicsit (xt cuccok, komoly dolgok) lebeszéltek róla, mert ha csak a váz maradna akkor nagyon gyenge pontja lenne a dolognak. A kérdésem az, hogy milyen mtb-t lenne érdemes vásárolni, amit érdemes lenne fejlesztgetni lassacskán, tehát a váz nem gyenge szar. Még nem tudom, hogy 26 vagy 29 kerékméretű kellene, hajlok a 29-re, mert a minap próbáltam egy big nine-t. Nem nagyon ismerek már márkákat, csak meridám volt, ami elfogadható bicikli. De nem ragaszkodom hozzá. Tetszenek a specialized-k, Cannondale-k. Véleményeket szívesen veszem és köszönöm. Üdv,

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#83115) rétisün


rétisün
veterán

aki hirdetni akar a bikemag aprón, most gyorsan tegye fel a cuccait, nekem 3 hirdetésem is van fenn egyszerre :Y mióta hirdet(get)ek, ilyen nem volt :N

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#83116) zack válasza Dottore (#83082) üzenetére


zack
nagyúr

Selle SMP Evolution, Stratos, vagy Glider? :)

Árban azonosak, mindegyik qurva drága, de az egyik még a héten a KTM-en lesz. :DDD

Stratos-ról eddig csak jót olvastam, pedig az a legpuhább, viszont ez a véleményeddel ellentétes.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#83117) pc360 válasza rétisün (#83115) üzenetére


pc360
addikt

Mi nem volt? Mire gondolsz? Mindig is 3-at lehetett ingyenesen felpakolni.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83118) pc360 válasza jolti (#83080) üzenetére


pc360
addikt

Senki nem mondta, hogy ne tekerj esőben. Én arról beszéltem, amit kérdeztél, hogy általában miért nem raknak az emberek sárvédőt.

Ha van sárvédőd, akkor ugyanúgy takarítani kell a gépet, semmit nem változtat a dolgon. Max egy kicsit kevesebb szart kell levakarni a nyereg alsó feléről és a hátadról, és kb. ennyi. Ha te full sárosan hagyod a felniket, agyakat, láncot, középrészt, akkor nem szóltam.

Túl csupasz... dehát az maga a bringa, nem pedig a mindenféle kiegészítői. Számomra ez olyan, mintha azt mondanád, hogy kosárral igazi a bringa. Hát.... van az a vintage típus, amire ez igaz is lehet, de leginkább nem jellemző.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83119) ivana válasza pc360 (#83118) üzenetére


ivana
Ármester

A sárvédős gépet nem szoktam takarítani ;)

(#83120) pc360 válasza ivana (#83119) üzenetére


pc360
addikt

Akkor elég komoly sárvédőd van, ha nem csesződik össze pl. a hátsó fogas. Biztos van különbség takarítás-igényben, de kizárni a takarítás-igényt nem biztos, hogy lehetséges.

De nem is ez volt a lényege a mondandómnak. Hanem hogy ha valaki viszont nem teker esőben, tényleg semmi szükség a sárvédőre, pláne nem a kinézet miatt.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83121) Hasaggymeg válasza zack (#83116) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én biztos meg nem venném próba nélkül,főleg SMP-t nem,amelyet több helyen próbálni is lehet.
Szerk: Olyan ez a Selle SMP mint Orbán,nagyon megosztó személyiség.Vagy imádja az ember,vagy utálja és igaz én az olcsóbb TRK-t próbáltam,de egy 7 után az utolsók táborát erősítem.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#83122) zack válasza Hasaggymeg (#83121) üzenetére


zack
nagyúr

Selle Italia SLR bár jó volt, keskenynek éreztem, és keménynek. Persze minden relatív. :)

Stratos kicsit párnázottabb mint a másik kettő, de csak jót olvastam róla fórumokon.
A másik kettő az vegyes, de többen voltak elégedetlenek, mint ahányan elégedettek.

Szerintem Stratos lesz, ha le nem beszéltek róla indoklással. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#83123) Tothgera30 válasza Hasaggymeg (#83068) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az életben a jó dolgokat meg kel fizetni. Ez XC/Maraton gumi, olyan felhasználásra.

#83073 jolti: Felesleges, mivel a bringát egy ilyen csapatás után legalább kettő óráig mosom, törölgetem, zsírzom, olajzom, ha sárvédő lenne rajta, azt is le kellene bontani, hogy a nehezen elérhető helyeket kimossam, a másik hogy jóval nehezebb lenne a gép, és nagy sárban beragadna, mert nem indul meg az öntisztulás.

#83115 rétisün: Feldobhatsz három darabot, csak ugyan azon kategória alá ne essen. Korábban történt hosszabb levelezésem már az adminnal, erről a témáról, de részéről az életszerűtlen kifejezéstől nem jutottunk tovább.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#83124) flash-


flash-
veterán

üdv

azt kérdezném hogy egy átlagos testalkattal edzetten egy cross trekking kerékpárral 1-2 órás sík távon kb milyen átlagsebességgel mentek edzéstempóval?

(nekem 110kilósan kb 25km/h, és érdekelne hogy 80-90kilósan javulna -e ez és kb mennyire...)
hogy egy ilyen kerékpárral más hogy halad érdkelne..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#83125) ivana válasza pc360 (#83120) üzenetére


ivana
Ármester

Ez a csepel :) Annak elég fullos a sárvédője, mehetsz vele nyakig érő sárban azt is megfogja, elől nagyon sokáig lemegy, hátul is bővel tengely vonal alá. Most szereztem egy teljesen egybe lévő WM-et annak meg olyan laffantyúja van, hogy szerintem majdnem a földet verdesi (a kerekei nincsenek meg, de ingyen volt és 30-as évekbeli a cucc :DDD )

(#83126) belaazallat válasza flash- (#83124) üzenetére


belaazallat
addikt

Üdv!

120 kilósan cross bringával: [link]

ugyan abban az évben korábban: [link]

Következő szezon, fitnesz bicóval: [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#83127) rétisün válasza belaazallat (#83126) üzenetére


rétisün
veterán

idén, outival? :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#83128) Dottore válasza zack (#83116) üzenetére


Dottore
addikt

Nem ellentétes, mert a Stratos középen ki van teljesen vágva. Szóval ha két baromi puha plüss kockán ülsz ami az ülőcsontod alatt van, középen meg semmi, akkor soha nem fogja a prosztatád nyomni.

Pont azért csinálták így mert ugyanazt gondolják amit én írtam. ;)

[ Szerkesztve ]

(#83129) Hasaggymeg válasza rétisün (#83127) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Pedelec-el. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#83130) geotigris9 válasza jolti (#83080) üzenetére


geotigris9
tag

,,nővérem csigája,, :DDD
Csináltam egy képet így oldottam meg kb. fél arasznyira van a földtől az elő lifegő és egy kidobásra szánt monti belső lett felhasználva. (Tipp: ollóval kieresztve vágva a rossz belsőböl még befőttes gumi is nyerhető, ha szükséges.)

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#83131) Szakbarbár válasza flash- (#83124) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Azért az sem mindegy, hogy a 110 kg mellett mennyi a testzsír százalék.
60 kilósan trekking bringával síkon szerintem olyan 24-25 km/h tempót tudok tartósan, ebből 50 km-en lesz jó esetben 22-es átlag. Országútival talán 25-ös átlag, de akkor már nagyon kevés helyen kell megállni.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#83132) belaazallat válasza rétisün (#83127) üzenetére


belaazallat
addikt

Jaja, egy 8km-t már mentem vele, egyre jobban tetszik. Sokkal kisebb a légellenállásom, megy, mint a golyó. Még nem érzem hátrányát az 52-es tányérnak.

Mellesleg megtaláltam a tavalyi recsegést, :D a racsnit nem jól raktam fel, vagy valami ilyesmi, úgy néz ki az recsegett.

(#83129) Hasaggymeg

Csak is UCI "szabványos" rejtett motorral szerelt outival :P

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#83133) atok666 válasza flash- (#83124) üzenetére


atok666
őstag

Sikon nem sokat hozna a -20/30 kilo. Kis edzes utan a 27-30 tempo tarthato crossbringan.

Atok

[ Szerkesztve ]

(#83134) Runner_fxr válasza soultrapp (#83112) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ennyiből újonnan kb a belépő kategória van, ami arra jó, hogy városban elbringázgass, de sportosabb használatra alkalmatlan lesz. Konkrétan terepre nem lesz jó a Cross, mert oda monti kell. A Cross az elsődlegesen kényelmes aszfalt bringa, illetve jó minőségű földutakra jó. Jó minőségű Cross és monti kb 180-200 tól kezdődik, bár a villával gondba lehetsz, mert nem vagy pehely súlyú és még ezen az árszinten sincsenek túl jó minőségű villával szerelve a cross és mtb kerékpárok.
Persze mindenkinél mást jelent a jó minőség. A te súlyod mellett, újonnan 300k körül lehet venni olyan montit amire azt lehet mondani, hogy jó minőség és alkalmas a terepezésre, sportosabb használatra.
Ez a nagy büdös helyzet. :)

[ Szerkesztve ]

(#83135) zack válasza Dottore (#83128) üzenetére


zack
nagyúr

Tudom, hogy ki van vágva, és azt is, hogy miért. ;)
Csak kicsit túlzónak érzem az üléspróbát, mert az SMP-hez kell.
SLR nincs kivágva, vékony, lapos, alig párnázott. Ettől ez csak jobb lehet.
SLR-en se szenvedtem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#83136) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Kerékpárutak
Azért Budapest is felkerült a listára :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#83137) soultrapp válasza Runner_fxr (#83134) üzenetére


soultrapp
senior tag

Köszi a választ!!

(#83138) Acef válasza zack (#83122) üzenetére


Acef
addikt

Én pl. vettem egy Hasaggymeg kolléga által is használt BBB Vanguard BSD-76 nyerget.

Külsőre nagyon bejött, rendkívül igényes, kecses, nagyon szép nyereg, de az első próba után vissza akartam küldeni, mert nem jött be.

Most, 100+ km-en túl már érzem, hogy ez mégiscsak jobb, mint az eddig használt nyereg, de ehhez idő/km, és a megfelelő beállítás megtalálása is kellett.

Tehát vedd meg, próbáld ki (többször és hosszabb távon), utána dönts, mert ebben képről vagy ajánlás alapján nem lehet jó döntést hozni.

[ Szerkesztve ]

(#83139) geotigris9 válasza -=RelakS=- (#83136) üzenetére


geotigris9
tag

Itt a környéken a bringaúton egy részen hetekig raklapokon tárolt tégla volt teljesen elbarikádozva a a bringára. Sajnos nem örökítettem meg.

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#83140) Hasaggymeg válasza zack (#83135) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az SMP ránézésre is enyhén szólva extrém kialakítású.Mély és széles kivágásán kívűl egyedi módon lekonyult orra és íves közepe teszi nem mindenkinek megszokhatóvá.A TRK típussal a következő hátrányokat tapasztaltam: túl párnázottság,mely még nagy kivágása ellenére is kényelmetlenül nyomott,túl széles orr,mely bántotta combközelítő inaimat,fura csak pontosan egy helyen való kényelmes ülés,mely minden kiállás után hosszas helyezkedést,fészkelődést igényelt,és az orr hiánya,mely miatt így nagyon meredeken nincs hova kikúszni. Egy hetet és ~ 250km-t használtam a K2-től kölcsönözve.

(#83138) Acef ...örülök,hogy javul a helyzet.Amúgy teljesen úgy van ahogy ,mondod. Ha mondjuk csak 2 napom van kipróbálni,lehet ma egy SMP-vel gyötrődnék,mert ahogy teltek a napok és végül 7végére hosszabbodtak a megtett kilométerek,úgy romlott a kezdeti véleményem róla.Idő és különböző terep kell,hogy igazán kipróbálhass egy nyerget,kell az a hét eldönteni,hisz a hátsó is akkor kezd érzékeny lenni mikor 2-3 nap egymás után visszaülsz a nyeregbe pár órára.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#83141) jolti válasza Hasaggymeg (#83098) üzenetére


jolti
senior tag

Igen én is meglepődtem. Tudom mi a különbség. Sőt a férfi és a női medenceöv közötti különbségeket is ismerem valamelyest.
Egyébként 187 cm magas vagyok. Szélesebb csípővel.
16 éves korom óta a súlyemelő terem vendége vagyok, kisebb-nagyobb megszakításokkal. ( Most 41 vagyok. ) Összeszámolni sem tudom, hogy hány guggolásom volt idáig jóval 200 kg fölött, bár akkor csak 105 kg körül voltam. Tehát gondolom az is erősített rajta.
Sajnos az idő vasfoga engem sem kímélt, így felcsusszant még egy jó adag plusz. Majd még egyszer lemérem, hogy megnyugtassam magam, de elég nehéz pontosan így a kartonnal, mert jó kis' izomtömeg van ott, meg még le is van fedve egy kis zsírral. Jó lenne olyan precíz mérő, mint a videóban.
A mostani nyergem egy ilyen egyébként , de minden döccenőt az anusomban érzek, plusz néha még a gát izomzata is zsibbad. Tehát úgy gondolom, hogy biztos valami nem f@sza ezzel a nyereggel. Nem vagyunk kompatibilisek... :D

(#83142) Hasaggymeg válasza jolti (#83141) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem zárom ki a 18cm-t sem,csak soknak tűnik.Ha a főváros közelében lax,akkor pl. a K2 bringaboltban megmérheted magadnak.A bringaexpón is szoktak lenni ilyen mérőeszközök,de egy ilyennel is tökéletesen meg lehet mérni,ilyesmi van a mérőkön is,a zselében megmarad a nyomás pontos helye.Amúgy meg a kartondoboz is jó,csak jól kell mérni.
A mostani nyerged egyértelműen túlpárnázott és míg ülőcsontjaid besüppednek és nem is tartják súlyod,az egész párnázás bepréselődik lágy részeidbe agyonnyomva azokat.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#83143) zack válasza Hasaggymeg (#83140) üzenetére


zack
nagyúr

Ezeket egy üléspróbán úgysem tapasztalom meg.
Az hogy széles elöl, lehet, hogy gond lesz. A comb, vádli elég vaskos. :U
De az Evolution és a Stratos eleje nem sokban különbözik. Ellenben a TRK elől vastagabbbnak tűnik.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#83144) Dottore válasza zack (#83143) üzenetére


Dottore
addikt

A nyereg kényes dolog, viszont ha mondanom kellene és csak egyet mondhatnék, akkor SQlab.

Sajnos nem olcsó. Szerencsére Pesten van több bolt is (talán az AlpinBike) ahol van belőle tesztnyereg és el lehet vinni kipróbálni.

SQlab nyereg teszt.

[ Szerkesztve ]

(#83145) Hasaggymeg válasza zack (#83143) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem is a vastagsága volt a baj,hanem,hogy nem elég hirtelen vékonyodott.Az ilyen hátul széles,aztán hirtelen vékonyodókat éreztem a legjobbaknak.
[link]
[link]
[link]
[link]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#83146) zack válasza Dottore (#83144) üzenetére


zack
nagyúr

Stratos 190€. :) Ez még nem is annyira vészes.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#83147) Dottore válasza Hasaggymeg (#83145) üzenetére


Dottore
addikt

Ez a BBB érdekel. meg fogom nézni. Jó az ára is. Köszi!

(#83148) Hasaggymeg válasza Dottore (#83147) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Egy éve ~8000km-e használom és eddig a legjobb/legszebb nyergem.Itt egy teszt is róla.Nálam alap,hogy mosás/ázás után ne kelljen sehol szárítani,ne legyen varrás rajta.A másik előnye ami eszembe jutott,hogy pont annyira tapad amennyire kell,tehát könnyen visszahelyezkedsz rá kiállás után,nem húzza nadrágod,de nem is csúszkálsz rajta ide-oda.Éppen a 7végén cseréltem nejemmel,próbálja ő is ki,én meg az övével nyomtam az összes ~90 km utolsó 35-km-ét.Hát...éreztem a különbséget még a 30 alatt is,főleg azt,hogy úgy tapadt mint a légypapír,tépte le a gatyám. :DDD Ha nézel BBB-t,vigyázz mert van 145 és 155mm,a megfelelőt vedd.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#83149) Dottore válasza Hasaggymeg (#83148) üzenetére


Dottore
addikt

Nagyon jól jött mert épp nyerget keresek.

Specialized üléseim vannak, szeretem őket de megértek a cserére. Mivel régi típus mindkettő, ilyeneket nem kapok, a mai megfelelője árban meg mint egy SQlab és jó lenne nem kiadni ha lehet annyit érte. Most próbáltam egy Fabrik Scoop flat nyerget, nem az igazi sajnos.

A BBB szimpi, meg fogom próbálni. :R

(#83150) Runner_fxr válasza Hasaggymeg (#83148) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nekem az Ergon nyergek szimpatikusak, lehet kipróbálok egy kényelmesebb darabot.
Nem rossz a mostani SDG Falcon se, de kicsit keskenynek érzem.
SMC4, ebből az L-es 155 széles.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.