Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) lsebestyen válasza tatabike (#30300) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ezt tanúsíthatom, nekem is 105-ös szettem van és meg vagyok vele elégedve!

(#30302) HollyBoni válasza tatabike (#30298) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ebay-en nézelődnék. Semmi extra ez a váz szvsz, legtöbb régi TT/pálya bringának ilyen formája van.

(#30303) Rhino666 válasza Rhino666 (#30266) üzenetére


Rhino666
őstag

Mondjuk ez vagy ez milyen vétel?

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#30304) rétisün válasza tatabike (#30300) üzenetére


rétisün
veterán

ez így van, én azóta is azt a 105-ös váltást használom, amivel a drótot szereztem kellemesen lefeküdtem a járdára :D . a fékváltókart és a hátsó váltót is lekarcoltam elég rendesen, aztán azóta is teszi a dolgát, ahogy kell :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30305) D.Orion válasza Tothgera30 (#30299) üzenetére


D.Orion
veterán

Szerintem:
A nagy tányérban már van rendesen km. A hátsó sorban is van már, a sort + a láncot úgy kaparták ki a rozsdából.
Ettől függetlenül szerintem még így is megéri, ha a teleszkóp jó állapotban van.
Újonnan ez simán lenne 300K.
Egyébként itt egy bolti példány, de sajnos nem stimmel a vázméret.

(#30303) Rhino666
Bár nem ismerem a SRAM váltókat, de szerintem leheletnyivel jobb az X4, mint az Acera. Egyetlen lényegi különbség a két gép között ez a váltó és az, hogy az X4-es(Sport) 8 sebességes, az Acera-s(Comp) meg 9 sebességes.

Ha nyolcas rendszer mellett döntesz majd, akkor azt vedd figyelembe, hogy nehezebb lehet hozzá alkatrészt beszerezni hosszú távon. Most még kapni hozzá minőségi láncot és hátsó sort, de ki tudja 3 év múlva mi lesz. Ellenben jóval olcsóbb az alkatrész, mint a kilencesnél.

[ Szerkesztve ]

(#30306) vendingo


vendingo
veterán

Nagy bringa keresés közben rábukkantam pár extrem vázú outira.
Ezekhez a vázakhoz mekkora az ajánlott magasság?
[link]
[link]
[link]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30307) tatabike válasza vendingo (#30306) üzenetére


tatabike
őstag

Ezekhez ennyi pénzért? Semekkora... :N Vázváltós, ezer éves gépek, az ember aki árulja, nem normális... :N Talán még a felét sem érik, mint amennyiért hirdeti. Jó vétel lenne a 3 egyben egy áráért... :W

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30308) beteg válasza tatabike (#30298) üzenetére


beteg
őstag

ilyen gyönyörű szerintem nincs is! ez csak photoshop!

Csak futni kell!

(#30309) imyourfriend válasza vendingo (#30306) üzenetére


imyourfriend
őstag

Az a helyzet, hogy én olcsóbban 85k környékén szeretném majd meghirdetni a gépet. Amin 2x9 van fékváltókar integrált csapágy és duplafalú felnivel szerelt, tovább is van mondjam még? :) Egyszóval felejtős gépek, ahogy tatabike mondja. Ezen 3 kotláért ennyit elkérni több mint pofátlanság. Egy erősebb lábú ember alatt 100km múlva kifeküdnének mind kb.

(#30310) vendingo válasza tatabike (#30307) üzenetére


vendingo
veterán

Én is csak a méretek miatt linkeltem be.
Nem bírok dűlőre jutni a wheeler-es csávóval, 10 ezret hajlandó engedni de nekem annyiért nem éri meg, főleg, ha személyesen szeretném átvenni.
Egy használt bringát nem szívesen vennék át futártól, előtte jó lenne meghajtani a miheztartás végett.

Amúgy még mindig ebbe vagyok belebuzulva, de itt óriási a rizikó azzal ha nem jön be a műfaj és tovább kell adnom rajta.

Tegnap is irigykedve néztem az outisokat, miközben hangtalanul suhantak mellettem én meg küszködtem a bütykös gumikkal.
Persze ez fordítva is igaz lett volna, ha fél órával korábban találkoztam volna velük a szedresben :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30311) beteg válasza vendingo (#30310) üzenetére


beteg
őstag

hány kiló vagy?

Csak futni kell!

(#30312) gergo5991


gergo5991
őstag

Defektjavításban valaki profi? elébb ragasztottam be a gumit, mert egy tüske kilukasztotta.
Beragasztom, várok, erre a ragasztó mellet a vizben elkezd bugyborékolni, jön ki alóla a levegő. A biciklis ragasztót rátettem az nem ragaszotta oda a tapaszt, csúszkált jobbra ballra..
Oké mondom megpróbálom pillanatragasztóval, de hát nem jött össze.
1
2

ez meg az a fránya tüske..
hogy rohadna meg, még jó hogy tegnap viharból hazáig kibirta.. igazából még itthon se eresztett le teljesen, mert még benne volt s tüske XD

ilyen belsőm van, erre neten hogy tudok rákeresni? mert ha ezt a sok számot beirom mindenféle kijön..

(#30313) tatabike válasza vendingo (#30310) üzenetére


tatabike
őstag

Hát, ezt Neked kell eldöntened, de én nem haboznék, mert szerintem sokkal jobban jársz egy jó állapotú, használt 105 szettel, még ha régebbi évjáratú is, mint 2x annyiért egy új Sora-val. A Sora tényleg az alja kategória a Shimano oúti cuccoknak, meg ha megnézed, súlyban is ugyanott vagy, sőt, ha a Te méretedben veszed meg, akkor az új bringa még nehezebb is lesz a nagy váz miatt. Arról nem is beszélve, hogy ez a Bergamont elég ismeretlen cuccnak tűnik.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30314) vendingo válasza beteg (#30311) üzenetére


vendingo
veterán

~80-85
~193cm

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30315) tatabike válasza gergo5991 (#30312) üzenetére


tatabike
őstag

Az nem ragasztó, hanem vulkanizáló, pillanatragasztó meg persze, hogy nem fogja meg... :N
Előtte felhorzsoltad a felületeket? A belső fényes felülete sem valami jó alap foltozásra. Vagy nem kented be egyenletesen a folt alatt mindenhol. Vártál vele, míg a "ragasztó" be nem opálosodott?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30316) beteg válasza vendingo (#30314) üzenetére


beteg
őstag

Jaaa!? Valamiért sokkal magasabbnak és sokkal nehezebbnek képzeltelek el :B
De így szerintem simán testhez álló lenne neked ez a Bergamont! Csodaszép canga!
Persze csak ha nem vagy olyan betegesen piros fóbiás, mint én :DDD

Csak futni kell!

(#30317) TayRol válasza vendingo (#30310) üzenetére


TayRol
veterán

Ha nem válik be, féláron azonnal átveszem! :)

(#30318) gergo5991 válasza tatabike (#30315) üzenetére


gergo5991
őstag

Igen, felhorzsoltam, + egyenletesen rányomtam minenhova a ragasztót, na mind1, ugy néz ki uj belsőt veszek, mert ahogy "leszedtem" a tapaszt, nem jött le rendesen, így nem fog rendesen az a hely már beragadni. Ilyen belső volt benne, olyan 2,5-3k ft egy ilyen. Vegyek ugyailyet, vagy olcsóbbat is vehetek bele? csak mert pénz hiányában vagyok.

A kép láttán, boltban hogy kérjek belsőt ilyen méretben?

[ Szerkesztve ]

(#30319) vendingo


vendingo
veterán

Milyen pedált ajánlanátok outihoz?
Nincs SPD-s cipőm, ezért ha megveszem kéne rá valamit keríteni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30320) Because válasza gergo5991 (#30318) üzenetére


Because
őstag

CST-t használok külső, belső és 2 éve defektmentes vagyok :) az előtt is azért volt mert egy roncstelep előtt elhajtva majd 5 centis fémdarabot húztam ki a kerékből :D
de odafigyelek, felniszalag, hintőpor megfelelő nyomás a kerékben

[ Szerkesztve ]

(#30321) imyourfriend válasza vendingo (#30310) üzenetére


imyourfriend
őstag

3 tányéros darab, hát.. nehogy azt hidd hogy egy Sora 9-es szettel szerelt gép megváltás lenne vagy valami hasonló. Ez a belépő szint, kipróbálni meg 50-60-80km-t bohóckodni jó dolog de ha már komolyabban odalépsz a gépnek azt véleményem szerint megérzi. Persze mtb-ről átülve kell egy kis idő míg megtanul pörgetni az ember és elsajátítja az országútis dolgokat, arra jó lehet. Aztán utána egy 105-össel szerelt darabot beszerezni pl. :)

(#30322) tatabike válasza gergo5991 (#30318) üzenetére


tatabike
őstag

Ja, ez egy könnyített, light belső, azért drága, cserébe meg olyan vékony ha felfújják, mint a kotongumi... :D
Ha nem számít a súly, akkor elvileg 1-1.2ezerért kapsz egy conti belsőt, valami olcsóbb boltban. Vidd el ezt, és mutasd meg, hogy ilyen méretű kell. Ez valami 29er kerék amúgy?

beteg, a kinézet is lehet fontos szempont, de ki a fene adni ki majd 200ezret egy Sora-szettes bringáért...???

imyourfriend mondja a frankót... :K

vendingo, én nem tudok pedál ügyben nyilatkozni, mert egy ezer éves Look-kal nyomom már lassan 10 éve. Nem ugyanazzal, csak ez a fajta bekötött rendszer elég régi fejlesztés...

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30323) gergo5991 válasza tatabike (#30322) üzenetére


gergo5991
őstag

igen, 29er kerék, nekem a tömeg nem számít, ha nem kilókrol van szó persze, most 100 gramm ide vagy oda, az piszokból is megvan, ha nem mosom 1 hét után a biciklit.
Amúgy schwalbe smart sam 2.25-ös külsőm van.

Nem is tudtam, hogy már a belsőkön is könnyítenek, jó tudni, kössz :)

[ Szerkesztve ]

(#30324) Runner_fxr válasza vendingo (#30310) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ez a típus már rég elfogyott sajnos. Jelenleg ez van: Dolce 8.2
Illetve egy ilyen: Dolce 6.2
A 6.2-es már nem új, teszt bicaj volt, most ilyen céges canga. Én is körbetekertem vele a Balatont. :) Jó kis gép az biztos, pedig nem vagyok országúti rajongó, de azt kell mondjam tetszett.
2015-ben jönnek új bringák. Persze lehet, hogy van még elfekvőben a német raktárban pár darab régebbi modell, de azt meg kell nézni.

[ Szerkesztve ]

(#30325) beteg válasza vendingo (#30319) üzenetére


beteg
őstag

Vegyél spd cipőt is!! Baromi jó dolog! Ha van bármennyi értelmes mozgáskoordinációd, ne félj tőle! Kis figyelemmel a kezdetben elkerülhető a pofára esés, cserébe rengeteget ad.

Csak futni kell!

(#30326) tatabike válasza gergo5991 (#30323) üzenetére


tatabike
őstag

A belső méretezéséből gondoltam, hogy 29er...
Nem kilókról van szó, szóval vehetsz bele hagyományos belsőt. Vagy vidd el ezt a belsőt, vagy mondd meg a boltban, hogy 29er 2.25-ös külső gumiba kell belső. Tudni fogják. Gondolom hagyományos motorszelepes, nem presta.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30327) gergo5991 válasza tatabike (#30326) üzenetére


gergo5991
őstag

köszönöm szépen :D

(#30328) tatabike válasza gergo5991 (#30327) üzenetére


tatabike
őstag

Bármikor... :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30329) vendingo válasza beteg (#30325) üzenetére


vendingo
veterán

Addig nem szeretném magam nagyobb kiadásokba verni, amíg nem vagyok biztos benne, hogy szeretni fogom a műfajt.
Montin nőttem fel, jelenleg trekkinget hajtok, párszor ültem outin, de az még gyerekkoromban volt.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30330) Szakbarbár válasza gergo5991 (#30312) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Pedig nem egy bonyolult művelet a foltozás. A második kép durva, nem tudom mit kentél rá, de hogy nem ilyennek kell lennie, az tuti. Az országúti bringámon is foltozva van mindkét belső, pedig ott 7 bar nyomás van.
Itt érthetően elmagyarázzák az egész műveletet.
[link]

(#30329) vendingo
Nincs olyan ismerősöd akinek van ilyen méretű országútija és kölcsön tudná adni egy hétre? Az Alpinbike-nál van tesztelési lehetőség, esetleg ott is érdeklődhetsz mikor szerveznek tesztnapot.
Azt sem értem miért szidja mindenki a Sora szettet, nekem teljes mértékben megfelel.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#30331) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Rászántam magam és vettem végre egy normális órát a bicajra, nekem tulajdonképpen semmi bajom nem volt a madzagossal, vagy ahogy az egyik kedves fórumtárs fogalmazott "szandál+zokni" :)
Megbízhatóan működött a régi is, de azért ez más világ. Szerettem volna egy olyat mai mindent tud, legalább is szinte mindent. Nagyon tetszik, pontos és végre nem zavarja semmi se vezeték nélküli átvitelt, mert rendesen le van kódolva. Nem mellesleg azért a bicaj is szebben néz ki ezzel mint a régi madzagossal, össze vissza gyors kötözőzve:
[link]
[link]
[link]
[link]

Egy valami nem tetszett, képesek voltak kispórolni a csomagból az usb dokkolót és a hozzá való szoftvert, amivel pc-re tudom kötni, áttölteni az adatokat. Nem hiszem el, hogy egy 50 ezres óra mellé nem tudták volna hozzádobni. A szoftver külön még 3 ezer (mondjuk volt a csomagban egy kupon amivel 50%-al olcsóbb) és a dokkoló is 6-7 ezer körül van. Ettől eltekintve meg vagyok vele elégedve, a pulzusmérő pánt is egész kényelmes, a magasságmérés is egész pontos. Bátran ajánlom mindenkinek, aki akar egy normális órát.

Múltkor csináltam még pár videót a kis mobius-al, most kicsit szokatlan kameranézetből. :)
[link]
[link]
[link]

(#30332) beteg válasza vendingo (#30329) üzenetére


beteg
őstag

Eddig én is trekingeltem, azon van spd-m. Most "fitness" -re váltok és egyértelmű, hogy inkább cipelek magammal váltás cipőt!
nekem simán dob 5 km-t az átlag sebességemen.

Egyébként kapni olyan pedált, aminek az egyik oldala sima taposós, a másik fele pedig spd. De ahogy észreveszem a csajokon, ez elkényelmesíti őket és mindig edzőcipőben jönnek, sosem spd-vel :)

Csak futni kell!

(#30333) tatabike válasza vendingo (#30329) üzenetére


tatabike
őstag

Akkor a 105-ös bringa kell Neked. Az 90-ért pont jó. Elmész érte, hazatekersz vele, és le sem akarsz majd szállni róla... :N

beteg, Look-nál ilyen gond nincs. Ott csak a rávaló cipő működik... :K

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30334) beteg válasza tatabike (#30333) üzenetére


beteg
őstag

Ki fogom próbálni!

Csak futni kell!

(#30335) dqdb


dqdb
nagyúr

[link]
Érdekes koncepció. És helyből cáfolja tatabike Ott csak a rávaló cipő működik... kijelentését :)

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30336) vendingo válasza tatabike (#30333) üzenetére


vendingo
veterán

Nem mernék első útnak hazatekerni ajkáról :)
Megfogadtam, ha lesz országutim, akkor fertő kerüléssel indítok.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30337) dqdb


dqdb
nagyúr

[link]
[link]
még két bringás érdekesség

Ez az U-lakat egyszerre tűnik rendkívül praktikusnak, és egy hagyományosnál sebezhetőbbnek. Szállításkor körülbelül annyi helyet foglal, mint egy Bordo, de annál masszívabbnak néz ki.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30338) rétisün válasza Szakbarbár (#30330) üzenetére


rétisün
veterán

én is használtam sora szettet, teljesen meg voltam vele elégedve, sőt a dolgozóbajárós bringán most tourney fékváltókar van (az még a sora 'alatt' van 2-vel) és meglepően jól teszi a dolgát. csak sajnos itt azért már látszik a spórolás a műanyag fékkaron, emiatt lesz lecserélve.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30339) gergo5991 válasza dqdb (#30337) üzenetére


gergo5991
őstag

ez a bicyclick egész érdekes dolog, de az a lakat, háát. 1,4 tonnára tesztelték hogy ellenál, de ellen ál-e egy fűrésznek, vagy valami akkumulátoros flexnek / furónak?

(#30340) tatabike válasza dqdb (#30335) üzenetére


tatabike
őstag

:DDD Azt már én is cáfoltam, csak titkolom. Pár éve van nekem is ilyen betétem, hogy utcai cipőbe el tudjak kecmeregni a boltba, és ne kelljen kitörni a bokámat az üzletben tipegve a Look-stoplival. Csak én ezt magamtól találtam ki és csináltam meg... :K Nem tudtam, hogy létezik gyárilag is ilyen betét.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30341) Cathfaern válasza dqdb (#30335) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez annyira need, hogy be is fizettem rá :) Nem is értem miért nem jutott előbb ez eszébe valakinek...
Szerk: hopp, tatabike-nak eszébe jutott :D Szabadalmaztatnod kellett volna, most gazdag lehetnél... :)

Az a klikk is nagyon nagy ötlet, csak nekem jelenleg tárgytalan :)
U lakat nem rossz, de én lakatot csak bizonyított cégtől vennék... Plusz lakatolási időt jelentősen meghosszabbítja, és súlyra még nehezebb is, mint egy hasonló méretű U lakat. Szóval minimális előny és nagyon sok hátrány. Bár az alapötlet (U lakat legyen jobban összehajtogatható) jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#30342) tatabike válasza Cathfaern (#30341) üzenetére


tatabike
őstag

Nekem nem ilyen, hogy pánttal le lehet kapni a bármilyen belebújtatott cipővel, csak egy sima platnit csavaroztam a Look-stoplira, hogy az utcai cipő talpa egy sík felületen legyen. Ha lusta vagyok feltenni, anélkül is elmegyek a boltig (500m), csak úgy veszélyes, mert nagyon nincs hova tenni a cipőtalpat a Look-pedálon, estem is már emiatt...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30343) Cathfaern válasza gyulank (#30254) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kivételesen jó hírem van: erre létezik táblázat / grafikon :D optimális keréknyomás
Ha nagyon pontos akarsz lenni, akkor táblázat helyett célszerű méricskélni, leírja azt is, hogy hogyan lehet (bár nem nagy trükk). És akkor grafikon alapján ki lehet nézni az ideálisat :)

(#30344) fpeter07 válasza gergo5991 (#30312) üzenetére


fpeter07
veterán

Kapsz meg tiz tusket es mar rutinbol tudod, hogy hogy kell megcsinalni. Ragasztas elott egy picit azert erdemes a gumi sima felszinet valamivel megkaristolni, hiszen ket tukrot sem tudsz csak ugy osszeragasztani.

(#30345) Cathfaern válasza Doki16 (#30274) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

belaazallat nagy rajongója a márkának :) És ha ő alatta nem tört még el a váz, akkor szerintem nem kell aggódnod ;] Relatív nagy márka amúgy, csak nálunk nem igazán ismert.

(#30319) vendingo
Outihoz pedálok közül Look vagy SPD pedál ajánlott :) De logikus az érvelésed, ez esetben szerintem vedd meg a legolcsóbb pedált ami szembejön, arra tökéletes lesz az is, hogy kipróbáld milyen az outi. 5-10k-ért már kapsz használt SPD cipőket, szóval annyit nincs értelme kiadni egy pedálra...

(#30247) torzo
Eltérő sebességek miatt van. Biciklinél távolabbról gondolod azt, hogy "na azon még pont átérek", esetleg "na azon még pont átérek ha kicsit megtolom". És tipikusan ebből szoktak lenni a balesetek. Gyalogosként nem nagyon indul neki az ember ilyen lámpáknak, vagy ha igen, akkor mivel lassan haladsz az autós pontosan lát. Kerékpárnál nagy sebesség mellett erre messze nincs garancia.

(#30346) tatabike


tatabike
őstag

Na jó éjt...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30347) gyulank válasza Cathfaern (#30343) üzenetére


gyulank
addikt

De nincs benne, hogy miért 125psi kell a 2cm-es 45kg-al terhelt gumiba, és így nem tudom, hogy mennyi kell pl. az 5cm-esbe, 1,5"; 1,75"-be.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#30348) razzorr válasza gyulank (#30347) üzenetére


razzorr
őstag

Nem akartam hozzászólni,de mégis.
Tudod vannak olyan dolgok,amiket jobb érzésből csinálni, ilyen pl.a bringázás, de ide vehetjük a nőket is. Remélem azokhoz azért nem ilyen gondolkodásmóddal közelítesz :)
Ne vedd sértésnek. Inkább vegyél egy trekkinget,mert hamarosan vége a szezonnak, így hamar elmúlnak az évek :)

(#30349) Szakbarbár válasza gyulank (#30347) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

A legtöbb gumi oldalán rajta van a minimum és maximum nyomás.
[link]

Még egy kalkulátort is találtam neked: [link]
Meg még egyet: [link]

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#30350) Pttypang


Pttypang
veterán

Hmm, eleg kellemeset csalodtam az egyik miskolci boltban.
Reggel irtam nekik egy levelet, arajanlatot kertem benne egy hatso kerekre meg melle fogas sorra meg egy fekre, fel ora mulva valaszoltak is. Par oraval kesobb beneztem a boltba es mar ossze volt keszitve acucc, csak fizetnem kellett ^^
Mar eros elorelepes, hogy van hatso fekem es lecsereltem a torott csapagyhazas hatso kereket :K

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.