Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99151) Sleek válasza Hasaggymeg (#99149) üzenetére


Sleek
senior tag

Mtb nél igen :)
Országútiban kb 300km van . Én úgy csinálom ,hogy kb100km után ronggyal letörlöm majd kenem várok kicsit és vissza törlöm megint.


Nem tudom mennyire látszik.

[ Szerkesztve ]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#99152) dunkel válasza Sleek (#99151) üzenetére


dunkel
őstag

Sztem a kérdés a törlés előtti állapotra vonatkozott. Tisztítás után még jó, hogy szép tiszta. :D

(#99153) Sleek válasza dunkel (#99152) üzenetére


Sleek
senior tag

Ilyen törlés előtt . Ebben kb 116km van.
300km n ként meg kimosom a láncot meg a fogaskoszorút benzinben.
Most kegyetlen száll felénk a sós por az utakon amint látszik a vázon is.

[ Szerkesztve ]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#99154) AtisFace válasza Sleek (#99153) üzenetére


AtisFace
csendes tag

Ha megunod mosogatni 300km-nként akkor ajánlom ezt (ha picit koszos is lesz, elég fogkefével ledörzsölni és újra kenni):
[Squirt]

Már egy ideje használom és eddig nagyon tuti! Szerdai saras CX edzés se viselte meg, általános bringa mosás után elég volt csak újra kenni. És ami fontos, hogy kenve maradt a lánc, nem pergett le!
(Fogaskoszorút meg a váltót, váltógörgőket, azért meg kellett szabadítani némi növényi maradványtól.)

Nem is értem, miért nem ezt használja mindenki! Remélem nem derül ki valami turpisság :DD

[ Szerkesztve ]

(#99155) smkb válasza Sleek (#99148) üzenetére


smkb
őstag

Nekem személy szerint zsírok nem váltak be. Iszonyatosan szedik a koszt és meg is tartják és csak keringenek ott a por/murva/kavics szemek a görgők közt és koptatják. Egy montinál ez meg hatványozott. Egy jó porosabb terepmenet után ott ülne a láncban egy tonna por/kavics. Az meg, hogy 100kmenként full tisztitás legyen, az elég macera. Van akinél naponta kellene szinte ezt a műveletet végigcsinálni.

Az olajok ilyen szempontból jobbak. Azok egyben ki is mossák a koszt. A kerületi centrifugális erő kifele hajtja a az olajat a láncból ami viszi a kosz egy részét is magával, így jóval kevesebb kosz halmozódik fel, és ritkábban kell full láncmosogatás, csak az olajat kell pótolni 80-100km után.

(#99156) Sleek válasza AtisFace (#99154) üzenetére


Sleek
senior tag

Igazából nem kellene mosogatni, de jobban szeretem ha tiszta a fogaskoszorú :)
Neten szoktad rendelni ?

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#99157) Sleek válasza smkb (#99155) üzenetére


Sleek
senior tag

Ha olyan terepre megyek akkor mtb nél én is olajat használtam eddig.
Mondjuk valamit valamiért dolog ez.
Ha jobban ken több a por stb.
Ez örök kérdés marad kinek melyik jön be :)

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#99158) Hasaggymeg válasza smkb (#99155) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nekem még a vastagabb olajok is szedik a szutykot,így inkább fújom...gyakran...drágán. :O

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#99159) smkb válasza Hasaggymeg (#99158) üzenetére


smkb
őstag

Egyébként van arra gyakorlati valós mért tapasztalat, mennyit is nyerünk a lánc és sor élettartamán, ha öntjük a prevencióba a pénzt, vagy csak olajozgatjuk x kmerenként és jóvan... ? Nyerünk e egyáltalán, vagy mondjuk beletolunk sok pénzt időt, és mondjuk 20%-al növeljük a teljes hajtás élettartamát?

(#99160) Sleek válasza smkb (#99159) üzenetére


Sleek
senior tag

Én bringa olajat nem veszek drága pénzért.
Mivel motorokat rakok össze mindig van olaj itthon. A lánckenő spray meg legyen 1700ft de kb évekig elegendő a 400ml.
Mtb esetén én azt tapasztaltam ,hogy bármivel is fújom kenem legyen az bármilyen lánc szakaszosan elnyúlik kb 1000km után. Van ahol beleesik az 1százalékos mérő van ahol nem.

Időben kb 10 perc mire kimosom a cuccot meg lekenem nem nagy idő.
Ami viszont tényleg rendesen kimossa a láncot az az ultrahangos mosó.

[ Szerkesztve ]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#99161) StLui válasza smkb (#99159) üzenetére


StLui
veterán

Én 15-20 év alatt egy!! flakon teflonos spray-t sem használtam el 2 bringára, soha le sem szedtem róluk a láncot, nagyon ritkán mostam az egész bringát simán és kész. Ősszel mikor megkergültem és megvettem az újat, a régieket elvittem nagyszervízre, semmit nem cseréltek rajtuk, se lánc se fogaskoszorú, semmi.
Azóta meg fogy az új bicóra a láncolaj, és annyit takarítottam mint autókat bringákat összesen 10 év alatt, nem hiszem hogy többet fog bírni :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#99162) Hasaggymeg válasza smkb (#99159) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez meglepően sok mindennel így van.Pl.mikor fájt derekam,vagy nyakam állt be olyan dolgokat olvastam komoly szakoldalakon melyek megkérdőjeleztek,sőt megcáfoltak olyan évek óta elfogadott és világszerte alkalmazott kezelési módszereket,mint a nyakrögzítő,gerincsérv műtét,vagy porcépítő gyógyszerek hatása.Megindul valahol,valami,aztán etalonná emelik,utána meg senki nem pénzel átfogó kutatást hatásairól,csak elfogadják jónak.

StLui...az is tény,hogy minél fejlettebb,bonyolultabb a technika annál több törődést igényel.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#99163) 6030D válasza smkb (#99159) üzenetére


6030D
Ármester

Nincs, mivel senki nem tud egymás után ugyanolyan körülményeket produkálni 1-2-3000 km-en (hogy a mtb-nál maradjunk). :) Két embert sem találsz, aki ugyanúgy teker (szint, erő, kosz).
Illetve a második/harmadik lánc már kopott hajtáson, fogsoron futna, így azt is mindig cserélni kellene a lánccal együtt, hogy összehasonlítható legyen, ha csak a kenést változtatod.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#99164) trialboj


trialboj
őstag

Görgőzés

Nos ez sajnos tényleg annyira unalmas mint gondoltam. Sehova sem mész, mégis rettenetesen izzadsz : ))

Jelenleg csak ez van, valódi túrára egy ideig nem tudok menni, szóval segítséget kérnék hogy lehet kicsit elviselhetőbbé tenni az unalmas tekerést.

Használ valaki okos eszközt ami bármiféle képen tudna motiválni? MOOV NOW-t néztem, de nem említik hogy bringás appal szinkronizálna.
Nem tudom valami androidos játék v akármi, ahol a pedálfordulattal kapcsolatos a haladás. AKármi ami értelmet ad a kerikázásnak. (az izmaim karbantartásán kívül)

Kormányra felrakom a telót, és filmezek, ez tényleg működik? Már h van értelme, lehet rá koncentrálni?

Az izzadás rettenet idegesítő, egy ventilátort ha berakok magam elé akkor lehet megfázom tőle, v legalább 1 picit a kormányra?

Bármi egyéb tipp jól jön.

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#99165) Napfénysüti válasza trialboj (#99164) üzenetére

Próbáld ki a Zwiftet, a görgősök arra esküsznek.

Més que un club!

(#99166) zoli03 válasza trialboj (#99164) üzenetére


zoli03
őstag

Én ha rövidebb edzést csinálok (20-30 perc), akkor csak zenét hallgatok. Efölött már unom, akkor sorozatot nézek a monitoron. De a 20-30 perc sem unalmas, mert mindig kisebb célokat tűzök ki (500 m egy fokozatban, 500 m a következő nehezebb fokozatban, stb, aztán vissza a kezdőfokozatra pihenésként, ugyanez újra egy nehezebb fokozatban a görgőn). Ha nem látod a sebességet, időt, pedálfordulatot, akkor nagyon unalmas tud lenni. Amúgy mostanában inkább csak kb 30 perceket tekerek, ott is elég jól ki tudom magam fárasztani.

A ventilátor alap, miért fáznál meg tőle? Mindenhol mondják, hogy kell. Ventilátorral sokkal kevésbé izzadsz meg, szinte minimális, de törölköző akkor is kell.

[ Szerkesztve ]

(#99167) zodo


zodo
nagyúr

500-as maszkról van tapasztalat?

Valamint keresek egy hosszú üzemidővel bíró főként villogó funkcióval használt első lámpát.
Korábban Blackburn Voyager 2.0 volt ami 3 ledes / 3 db AAA elemmel működött és kb fél évente cseréltem az elemeket.
Új bicóhoz vettem egy Velotech 3W 1 Ledes / 4 db AAA szinte 2 hónapot sem húz ki.

Közvilágítás alatt közlekedem ezért csak láthatósági kategóriából választanék.
Ez a Longus 2 funkciós 5 Ledes tetszene, árban is elfogadható de további feltétel hogy 30mm kormánycsőre is fel lehessen szerelni.
Utóbbi feltétel végett pl. a KLS Index -et nézegetem.

Ötlet, bevált típus?

(#99168) 6030D válasza zodo (#99167) üzenetére


6030D
Ármester

Le leszek hurrogva, de én ezt vettem, és 1 év után cseréltem benne elemet. Nem megyek sokat sötétben, de akkor is minimális a fogyasztása. Ha új benne az elem, akkor teli fénnyel meg tudod magad előtt világítani az utat is.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#99169) jjeahh válasza zodo (#99167) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezek a KLS cuccok általában felcímkézett kínai vackok ([link] [link]), én messze kerülöm őket. Nem azt mondom, hogy minden rossz ami KLS, csak ha már occó kínai is megfelel, akkor jobban megéri ebayről, gearbestről, banggoodról, aliról beszerezni olcsóbban, mert szvsz a KLS matrica semmit nem tesz hozzá.
Ajánlani sajnos nem tudok semmit, villogásra én a legolcsóbb szilikont használom és ha lemerül, akkor úgyis mindíg van nálam néhány gombelem :B .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#99170) zodo


zodo
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek!
Ha nem lesz jobb/bevált ajánlat akkor levadászok valami olcsó kínait.

(#99171) Hasaggymeg válasza 6030D (#99168) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Booooo... ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#99172) AtisFace válasza trialboj (#99164) üzenetére


AtisFace
csendes tag

[Sufferfest-et] tudom ajánlani! Teljes körű pakk. Rengeteg jó minőségű verseny felvétellel tarkított edzéshez ad hozzá férést. Vannak edzéstervek is, étrend, nyújtás stb.
Az edzés videók elég interaktívak és megterhelők, ahhoz hogy lekössenek.
Szerintem [ezt az edzést] sokaknak hasznos lenne lenyomni, sokat lehet belőle tanulni hajtás technikáról és helyes pozícióról a bringán.

(#99173) Hasaggymeg válasza AtisFace (#99172) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Beszédes neve van,az biztos. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#99174) 6030D válasza zodo (#99170) üzenetére


6030D
Ármester

Nekem is van olyan, amit jjeahh linkelt. A mostani annyival jobb, hogy a teteje végig szilikon, ezért tök sötétben nem világít a szemedbe a lámpa a tetején. A másiknál igen.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#99175) ZolkoW válasza trialboj (#99164) üzenetére


ZolkoW
őstag

rendkívül izgalmas történet következik ;)

pár éve vettem görgőt,néhány alkalommal használtam, uncsi volt. próbáltam filmmel is, jobb egy fokkal,de mivel nem kerestem filmeket hozzá, abbamaradt a történet :)

aztán 1-2 hónapja ajánlotta egy cimbi,hogy menjek el spinningre, most épp szombaton lesz, ő is megy, stb. elmentem,életemben először,és egyrészt fél óránál már majd'meghaltam, másrészt kicsit kifigyeltem, mi is történik ott órán. zenére tekerünk (80bpm felett általában, kb.), bemelegedés után váltogatjuk a kiállva tekerést a nyeregben pörgetéssel, valamennyi felsőtest-munka is van. azótakicsit átértékeltem a dolgot, otthon is próbáltam hasonlóan,még ha nem is mindent másolok le. de 30-40
perc sima ügy, a zenére/hajtásra koncentrálva eléggé megy az idő,nem hiányzik hogy még film is legyen, ja,és közben követem a pulzusomat (teló kormányon+ Polar H10) , hátha azt mutatja,hogy még nem szenvedek eléggé ;)
mindenesetre így egész más, hogy volt egy kis löket az elején, abból lehet táplálkozni. igyekszem órára menni,de ha nem jön össze (vagy a kinti tekerés), akkor lehetőleg tolom kicsit a görgőn itthon.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#99176) Toobee válasza ZolkoW (#99175) üzenetére


Toobee
veterán

Én is voltam már 7 edzésen. Nekem nagyon megtetszett! Pontosabban spinracing, ott kicsit többet mozog a felsőtest.

https://barbieripnk.hu/

(#99177) ZolkoW válasza Toobee (#99176) üzenetére


ZolkoW
őstag

jajaja, spinracing, csak spinningként gondolom többen ismerik :) izomlázas a felkarom is :P

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#99178) Triathlete válasza trialboj (#99164) üzenetére


Triathlete
senior tag

Nem unalmas az ha célzottan feladatot csinálsz, edzés szempontból. Ha csak tinglitanglizol akkor tényleg unalmas. Lehet rajta erőt fejleszteni, lábforgást javítani, hatékonyságot növelni. Sokkal célzottabban lehet vele edzeni mint kint az úton, ahol forgalom van, lámpa, béna autós, béna bringás, gyalogos..
Ha céllal ülsz fel a görgőre és feladatot csinálsz (pl. piramis intervall de akármi mást is mondhattam volna) akkor meglepően hamar elszalad az egy óra, és nem kell százezres kiadást csinálni amit szintén megunsz. Veszettebbek 4órát is elkotlanak rajta még versenyszezonban is.

1éve én sem tudtam elképzelni ezt, és undorodtam a görgőtől, most teljesen máshogy látom. 30.000Ft-os görgővel szinte tökéletesen kivitelezhető bármilyen edzés...

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#99179) Napfénysüti válasza ZolkoW (#99177) üzenetére

A Spinning meg a Spinracing nem ugyanaz voltam már mindkettőn, nézz utána van különbség.
Amúgy nem olyan rosszak, szoktam én is járni mióta a cég ad AYCM kártyát.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#99180) Szakbarbár válasza ZolkoW (#99175) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Tavaly én is jártam 2 hónapot Spinningre mert marhára untam otthon az elliptikus trénert. Hiába ment bármilyen film vagy zene, egy - másfél óránál többet nem tudtam megmaradni rajta. Spinningen meg simán végigtoltam 2-3 órát is. A csoportos órán ráadásul az is hozzátesz a motivációhoz, hogy látod a többiek is csinálják akkor én sem hagyom abba. Viszont az ellene szól, hogy 2 tél alatt a bérlet árából már egész komoly görgőt lehetne venni.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#99181) ZolkoW válasza Napfénysüti (#99179) üzenetére


ZolkoW
őstag

tudom, a spinning elvileg védjegy, de gondoltam mégis többen asszociálnak arra, amire kell, mint ha azt írom, hogy spinracing. hibáztam. ;]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#99182) trialboj


trialboj
őstag

Köszönom mindenkinek a tippeket.

Egy dolog érdekel még. az én eszközömön 8 nehézségi fokozat közül lehet választani, itt van hozzá egy grafikon, de ez nekem nem mond sokat.

A nehézségi fokozatok nem azt szimulálják, hogy milyen meredek terepen haladsz? Tehát mondjuk 1 az a sík út, a 8 meg a 10%os emelkedő?

Csak mert 1 fokozatban elég egyszerű tekerni, de ha 20kmph ról megállok, alig 6 mp alatt teljesen leáll a kerék is. 30ról 9mp, de a valóságban ennél jóval tovább gurulsz.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#99183) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Elég jó idő volt ma (képek), kint 6 fokot mutatott a km óra, gyorsan le is teszteltem a kínai sárvédőt. A bringa tegnap volt szépen-gondosan lemosva amúgy :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#99184) zoli03 válasza trialboj (#99182) üzenetére


zoli03
őstag

Látod a grafikonon, hogy melyik fokozatban mekkora sebességnél mekkora ellenállást fejt ki a görgő. Ha akarod, akkor át lehet számolni emelkedőre is. De nehezebb embernek nagyobb teljesítményt kell leadnia, hogy ugyanakkora sebességgel felérjen az emelkedőn, mint a könnyebbnek. A görgőn viszont nem számít a súly, úgyhogy nem lehet közvetlenül emelkedőt megadni, mert az emberfüggő tényező.

Amúgy meg az 1-es fokozat nálam inkább enyhe lejtő, nem sík út. Ha jól meghajtod magad, akkor utána hogyan pihensz? Nálam kb a 2-es fokozat olyan, mintha szélcsendben, sík úton tekernék.

Ha azt akarod, hogy tovább pörögjön a kerék, vegyél olyan görgőt, amin nagyobb tömegű lendkerék van. Olcsóbb görgőknél csak kicsi van. De ez engem nem zavar, mert csak akkor hagyom abba a tekerést, mikor leszállok.

(#99185) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Megfizethető váltó bowdenből amúgy mi az ajánlott? Sajnos most vettem észre, hogy az első váltóbowden acélszáljai kezdtek elszakadozni :N . Nehéz cserélni? Itthon laikusként meg lehet oldani?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#99186) Hasaggymeg válasza jjeahh (#99183) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Sárvédőd holt lovon a patkó. :DDD ...bovdencseréhez bovdenvágó kell.Ha ügyes vagy akkor egy éles vésővel is vághatod.Meg lehet otthon csinálni,nem nagy kunszt.Én ezen nem spórolnék,amint azt már írtam,a bovdencsere az egyik legérezhetőbb tuning és korábban linkelve voltak a Jagwire fokozatai.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#99187) trialboj válasza zoli03 (#99184) üzenetére


trialboj
őstag

OK, ezt kibogarásztam, de fogalmam sincs hogy én hány W teljesítményt adtam le az eddigi tekerések során? Persze strava odaírt valamit, de szenzorok nélkül nem tudom mire alapozta :)

Szóval ha a normál sík útviszonyokat és légellenállást szeretném szimulálni, akkor 3-4 körül kell próbálgassam.

A hogyan pihensz kérdést nem értem, pörgetem amíg bírom 40 körül, aztán vissza 20ra, ha megunta megint 40... eddig nem sok időm volt rá, és még kísérleti fázisban van a motiváció felkutatása:))

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#99188) jjeahh válasza Hasaggymeg (#99186) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Legalább nem gyűrte fel a becsúszókra a sarat és az arcomból is egész jól védte ahhoz képest, hogy milyen pici.
Ezekhez a bowdenekhez absz nem értek, mire kell figyelni? Azt sem tudom hogyan keressek rá :D . Hossz, milyen típus kell nekem stb.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#99189) zoli03 válasza trialboj (#99187) üzenetére


zoli03
őstag

Itt egy elég normális kalkulátor. A 3-4 szerintem sok. De pár km után úgyis érzed, hogy mennyire fáradsz a valós tekeréshez képest.

Én pl úgy pihenek, hogy visszarakom egyesbe, a sebességem nem csökken olyan sokat, és tudom tartani a magas pedálfordulatot pihenés közben is. Meg 1-es fokozatban is szoktam csinálni sprinteket, sőt, én jobban szeretem gyengébb fokozatban a sprintet, mert magasabb pedálfordulaton sokkal kevésbé (semennyire) sem érezni a mágnesek szakaszos ellenállását.

(#99190) dunkel válasza jjeahh (#99188) üzenetére


dunkel
őstag

Mérd le a bringádon ami van, annyit ki kell adnia. Jagwire sport vagy pro mountain. Shimano és Sram is ad bovden szettet.

(#99191) jjeahh válasza dunkel (#99190) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ahogy elnézem, lehet külön is mindent kapni, lehet baj abból ha csak acélszálat veszek? Minden cent számít most, mert jönnek az ünnepek is :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#99192) dunkel válasza jjeahh (#99191) üzenetére


dunkel
őstag

Együtt lenne érdemes cserélni.

(#99193) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Tudnátok olyan bp-i kerékpáros boltot ajánlani, ahol segítenek a sisak, kesztyű, szemüveg kiválasztásában, ill. ahol lehet ezek közül válogatni?

Erzsébet Ajándékutalványos fizetés előny, és nem a felső kategóriából szeretnénk mazsolázni.
Hervis esetleg?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#99194) 6030D válasza AxBattler (#99193) üzenetére


6030D
Ármester

Focus boltolban mindig vannak akciók a készleten lévő cuccokra (Reno udvar és Komjádi uszoda), illetve a Runnernél érdeklődj itt esetleg Uvex cuccokért (helyileg Vadon sport).

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#99195) jeri válasza trialboj (#99164) üzenetére


jeri
tag

Zwift, óránként van kb valamilyen verseny, versenyezni lehet trikóért, vagy ala natur bepróbálkozol egy B kat emberkét D katos avataroddal aki végül helyre rak.

Álló szobai ventit használok,kisebb szinte értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#99196) Hasaggymeg válasza jjeahh (#99191) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha amúgy tökéletesen működik,lehet persze csak bovdent is venni,ugyanakkor az is tény,hogy együtt lesz igazi az élmény,hisz leginkább a ház belseje ami meghatározza mennyire csúszik benne könnyen a szál.Hacsak nem valami hiper-szuper bovdenezésed van,akkor a Decathlonban is vásárolhatsz bovdent bele,az is megteszi.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#99197) jjeahh válasza Hasaggymeg (#99196) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz! Szerintem átmenetileg ez lesz, majd tavasszal cserélem az egész szettet jagwire-re :R

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#99198) Czmorek válasza jeri (#99195) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Hali!
Ebbe kb. mennyi zsetont kell betolni, hogy lehessen használni?
Neked van ilyen cuccosod?

(#99199) Pttypang


Pttypang
veterán

Ezek milyen jó szórakozások lehetnek :D

Everybody lies.

(#99200) Loboda válasza Czmorek (#99198) üzenetére


Loboda
senior tag

Ha megvan hozzá minden eszközöd (bringa, görgő, PC, mobil), a havi díja 15 dollár! Nem árt ha van egy jól nagy tv is hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.