Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#252451) Plata válasza h1mpi (#252450) üzenetére


Plata
félisten

Én sörmit választottam elsőnek.
De én troll ágyús m4a1 sörmi prémet szeretnék. :B

(#252452) h1mpi válasza Plata (#252451) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ott van a Jumbo alap toronnyal, az elég fun tud lenni :DDD (ha nem 8-ba rakja)

(#252453) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez a PvE mód csak 5 naponként lesz elérhető vagyis amikor megnyílik a következő küldetés? Azt hittem olyan modot tesznek be, ami folyamatos játékot tesz majd lehetővé!? Annak jobban tudnék örülni. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#252454) 2thletme2day válasza Djuree (#252448) üzenetére


2thletme2day
őstag

Mutasd már meg kérlek, hogy hogyan lehet simán kidobni mert jobb gombbal ráklikkelve az "eltávolítás" gomb nem aktív akármit is csinálok.

(#252455) Met válasza 2thletme2day (#252454) üzenetére


Met
nagyúr

Nálam sem aktív.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#252456) köpet válasza Djuree (#252448) üzenetére


köpet
aktív tag

Nálam sem, akkor lesz nyomható, ha lejár a bérlet.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#252457) jano_77 válasza köpet (#252456) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez elég szomorú, mert én - de biztos vannak így mások is - tök feleslegesnek tartom és van egy jópár ilyen bérelt jármű, amivel biztos nem fogom letudni a 10 kört vagy X napot és így ha esetleg megvenném az adott járgányt, akkor nem tudom. Nem is értem, hogy miért nem tett be a WG ilyen lehetőséget, hogy aki nem akar élni ezzel, az dobhassa ki a fenébe. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#252458) Plata


Plata
félisten

Ma az amx is jó olcsó.
Ha jól láttam 5.7k a kis táras prém amx 13 57 vagy mi.

(#252459) h1mpi válasza Plata (#252458) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hála istennek sokan nem tudnak játszani vele, pedig nekem ez a kedvenc tankom az egész játékban. Iszonyat módon lehet vele dmg dealelni :DDD

(#252460) Plata


Plata
félisten

Azt hiszem régi pc-m megdöglött, nem kap áramot, gondolom táp behalt, pár éve nem nyúltam hozzá..
Régi képeket akartam leszedni róla.
Kár hogy hamarabb nem mentettem ki.

(#252461) Plata válasza Djuree (#252448) üzenetére


Plata
félisten

Ha nem csak skin akkor jó.
Annyira nem néztem.
Jön a Star Trek WoWs-ba is a hónap végén. :C :C :C :C
Bár csak hallgatnának rám és adnának egy klingon álcázóval szerelt torpedós hajót.

(#252462) hulp01


hulp01
senior tag

Most szembesültem az új legénységi átképzéssel. Hát ezt f2p játékosként jó nagy kib@szás az előző verzióhoz képest. 80% helyett 60%-ra veszi vissza és alig megy rá az xp. Simán ki fogom grindelni a következő tankot, mire visszamegy 100%-ra. Ráadásul korábban az összes képesség működött 100%-on, csak az alap képzettség lett szarabb. Azt meg pillanatok alatt vissza lehetett építeni. Most akkor minden átképzés előtt reseteljem a legénységet és utána képezzem újra? Nem tetszik.

(#252463) Plata válasza hulp01 (#252462) üzenetére


Plata
félisten

Volt az 90% is némelyik legénységgel.
De igen most valóban vacakabb.
Szivatásból vissza vettem egy T7 tankot,raktam bele t10-ből legénységet és 60%-os lett,plussz skilljei sem működnek és iszonyú lassan jön az xp.Még úgy is hogy 5x-ös xp van és booster alig mozdul a legénységi xp.

(#252464) tboj válasza hulp01 (#252462) üzenetére


tboj
tag

Hiába reseteled őket átképzés előtt. Már az sem úgy működik, hogy akkor majd abból az xp-ből feltölti 100%-ra az átképzést és utána a maradék xp-ből visszarakosgatod a skilleket.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#252465) manu75


manu75
aktív tag

Letelt ez a roham mód, úgy emlékeztem, hogy kötvényt is kellett volna adnia jutalomnak. Mivel úgy vettem észre, hogy nem adott elkezdtem kutakodni a módban utána. Talán a jelvény alatti vagy ami a kötvény jel feletti szimbólum van ott kiírta van át nem vett jutalmam. 2 lila cuccot lehetett választani így egy turbót és egy hp növelőt sikerült is feltennem a 60tp-re. :) Akinek ez elkerülte a figyelmét nézzen majd rá egyébként 3 ezüst rangom volt gondolom arra adta.

(#252466) köpet válasza hulp01 (#252462) üzenetére


köpet
aktív tag

Áprilisban írtam én is erről, nem igazán érdemes átképezni legénységet, legalábbis kreditért nem tűnik jó megoldásnak. [link]

Fura ez az új átképzési rendszer, nem érzékelem, hogy jobb volna a korábbinál.
Lett a garázsban Maus 7v7, raktam a legénységére némi könyvet, átraktam a "rendes" Mausba a csapatot, átképeztem kreditért, így a képességük vagy mijük lett 60%, és nem látom, hogy a skill/perk xp csökkent volna. Az embereknél valami olyasmit mutat, hogy a szükséges 100000 xp helyett 60000 van nekik, így jön ki gondolom a 60%. Namármost ha 40000 xp kell még ahhoz fejenként, hogy újra teljes értékűek legyenek ez nem tűnik jó biznisznek, vagy elnéztem valamit? Mentem két ordas szopó kört ezzel a döggel, ha már felszereltem, lett +1100 xp, ez így ebben a formában hosszú és fájdalmas dolognak ígérkezik. :W
Ja, az megmaradt, hogy büntetésből nem lehet rájuk rakni könyvet amíg nem százasok, csak szabad xp mehetne rájuk, ha volna uszkve 240000 (6*40000) erre.

Szóval nyaljanak sót a sivatagban, ez az egyik új fejőstehén, lehet égetni az aranyat illetve a kreditet.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#252467) h1mpi válasza köpet (#252466) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez a P2W lényege, fizess, ha nem akarsz sz*pni.... a kiskapukat meg szépen bezárják

(#252468) Djuree


Djuree
félisten

kaptam 40%-os kupont állandó járművekre ha kell valakinek valami itt tessék beszólni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#252469) Plata válasza Djuree (#252468) üzenetére


Plata
félisten

Ha csak az kell hogy be szóljak, akkor tessék.
Vágasd le a hajad mert hosszú. :D

(#252470) köpet válasza h1mpi (#252467) üzenetére


köpet
aktív tag

Az elején még örültem, mert az mindenképpen pozitív, hogy 100%-os legénységet lehet toborozni ingyen, nem kell a 75-80%-osokkal sz0pni az elején, azonban ennek ez az ára.
Az új játékosoknak ez jó, a régebbieknek már nem egyértelműen az.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#252471) köpet válasza h1mpi (#252467) üzenetére


köpet
aktív tag

Ja, ezt a kiskaput rendesen rácsapták a pofánkra

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#252472) Djuree válasza Plata (#252469) üzenetére


Djuree
félisten

:DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#252473) phoenix1989 válasza köpet (#252466) üzenetére


phoenix1989
őstag

Dobd le a képességeket aztán máris 100% és mehetnek a könyvek. Régen se volt másképp , régen könyvek se voltak itt még mindig mindenkinek csak baja van :C

(#252474) h1mpi válasza phoenix1989 (#252473) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha ez megmaradt, akkor nem szóltam. Régebben is a képességből vette le a hiányzó XP-t.

(#252475) Warton válasza köpet (#252466) üzenetére


Warton
őstag

Hát én nem tudom, nekem ez a mostani rendszer szárazabb, melegebb érzésre.

Mikor megveszed a fényes új techtree tankodat mi van most:
1. Ingyen beleveszed a crewt,
2. rátolsz x mennyiségű könyvet, aztán
3. kalapkabát van egy normális tankod, normális legénységgel.

Régen:
1. Megveszed creditért a legénységet, utána
2. leforogsz a prémium tier5-6-os tankodban 20-30 csatát mire nagy nehezen felfejleszted 100%-ra a crewt,
3. ja akkor rájössz, hogy a prém tankodban nincs rádióoperátor vagy két loader kell vagy mittomén, de a layout nem stimmel.
4. Valahogy megoldod a hiányzó legénységi tagot és nagy nehezen az egész crew tényleg 100%-os és
5. rátolsz x mennyiségű könyvet és
6. mindezek után van egy normális tankod, normális legénységgel. Igazából mire megvolt a 100%-os crewd addigra már el is felejtetted, hogy milyen új tankot szerettél volna kipróbálni. :DDD Nem egyszer fordult elő velem ez.

Senki ne mondja nekem, hogy ez a mostani rendszer rosszabb.

(#252476) tboj válasza phoenix1989 (#252473) üzenetére


tboj
tag

Ez már nem így működik.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#252477) köpet válasza phoenix1989 (#252473) üzenetére


köpet
aktív tag

Ha jól emlékszem ez az a kiskapu, ami bezárult. A Mausnál ezt próbáltam, de már nem működött a fent leírtak szerint, de lehet, hogy csak rosszul emlékszem. Amit írsz, hogy lehet 100%-os legénységet toborozni és könyvekkel képezni azt írtam én is mint pozitívumot, nekem nyilvánvalóan az átképzéssel van gondom, amennyiben úgy működik, ahogy látom.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#252478) köpet válasza Warton (#252475) üzenetére


köpet
aktív tag

Igen, ezt írtam is, hogy új csapatot toborozni és kiképezni használhatóra ma gyorsabb és olcsóbb, mint volt korábban. Ez nyilvánvalóan jó, nagyon jó dolog, örülök, hogy bekerült.
Csak azért vagyok bosszús, mert pl. a fasza tökfesztiválos legénységem nem fogom tudni arany felhasználása nélkül átrakni az AMX M4 51-ből az 54-be, meg a grind közben kialakult csapatok is beragadnak valahol, amiket esetleg a fa végére szánnék.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#252479) Warton válasza köpet (#252478) üzenetére


Warton
őstag

Az ilyennél gondolom az a stratégia, hogy kifejleszted az 54-et, veszel hozzá legénységet, felkönyvezed őket, berakod a libertébe, kigrindolod a creditet a tankhoz, egyúttal fejleszted a legénységet és mire összejön a 6,1M credit van egy bitang erős legénységed is.

Átképezni nem éri meg, régen se nagyon érte meg.

(#252480) köpet válasza Warton (#252479) üzenetére


köpet
aktív tag

Az 54 már megvan, "csak" a nagy ágyút kell rárakni majd egyszer, ha lesz free xp, és nem cseszem el másra. Mondjuk lehet, hogy nekivágok a kis ágyúval, az se tűnik rossznak papíron...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#252481) vJokka válasza köpet (#252480) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szerintem ne csessz el rá free xp-t, teljesen jó az alap löveg is.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#252482) köpet válasza vJokka (#252481) üzenetére


köpet
aktív tag

Erre gondoltam, Tankelit csinált vele valami sebzés rekordot is, ha jól emlékszem.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#252483) phoenix1989


phoenix1989
őstag

mondjuk azt nem értem ez mitől függ?
ha hwk 30 ból képezném akkor 0 arany, ha vk ból akkor 200.

(#252484) tboj válasza phoenix1989 (#252483) üzenetére


tboj
tag

Az olyan legénységi tagokat, amik még nem érték el a 100%-ot az első skillen, azokat veszteség nélkül ingyenesen lehet átképezni.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#252485) fradi81


fradi81
veterán

Van olyan weboldal ahol átláthatóan le vannak írva az aktuális wot küldik?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#252486) Plata


Plata
félisten

Mi a fene van a játékkal?
Azt írja 64854 játékos,de már három perce vártam hogy be hívjon.
Váltottam frontline-ra négy percnél feladtam a várakozást.
Inkább random.Másodjára két és félpercig várakoztatott.

Láttam a csatában egy ST-62 ver2 medet.Full t10 csata volt,ha jól láttam egy sebző találatot kapott,minden más lepattant róla.Cserébe durván osztotta a sebzést.

[ Szerkesztve ]

(#252487) dante3 válasza Plata (#252486) üzenetére


dante3
addikt

Biztosan sok időbe telik a csapatok balanszolása, lehet már odafigyelnek, hogy mindkét oldalon legyen megfelelő számú paradicsom. :DDD ;)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#252488) Plata válasza dante3 (#252487) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem t6 light nem jó választás,t10 artyval már behívott.Igaz jó sokára.
De frontline-ra miért nem hívott be azt nem tom.Hol van akkor az a 64k játékos?Alszik a garázsban?Vagy ebédelnek?

[ Szerkesztve ]

(#252489) Warton válasza Plata (#252486) üzenetére


Warton
őstag

Velem pont nem jött szembe a csatában, de a klán társak szerint táras volt.

(#252490) jano_77 válasza Warton (#252489) üzenetére


jano_77
nagyúr

E szerint 3 lőszer van a tárban.

Az új cseh ikerágyús tier8 lightról. ingame képek és adatok.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#252491) Plata válasza Warton (#252489) üzenetére


Plata
félisten

Nekem csapattársam volt és artyval voltam, tudtam kukkolni.
Sokat sebzett és elég gyorsan.
Csata jelentés szerint 1 lövést kapott, közben meg lószart, láttam hogy grille-t kibelezte és ő is lőtt rá de megse karcolta.
Elég bátran tolta.
Azt hiszem 8.3k pontos játékos volt és agresszívan tolta.Ott volt körülötte 2 med 2 td meg light.

[ Szerkesztve ]

(#252492) Papooo válasza Plata (#252486) üzenetére


Papooo
senior tag

Nézni kell a szervereket.
Rendszeresen dob be EU4 vagy EU5-re.
Első alkalommal 3 perc várakozás után jöttem rá hogy 600-an vagyunk EU5-ön, azért nem ad csatát. :W
Természetesen EU1-en bő húszezren voltak, és azonnak csatába tett.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#252493) Plata válasza Papooo (#252492) üzenetére


Plata
félisten

Igazad van,az eszembe sem jutott. :Y

(#252494) Plata


Plata
félisten

Szerver megint vacakol.
Jelentkeztem frontvonalra,behívott majd mielőtt betett volna a szerver elvesztette a kapcsolatot,majd a szerver túlterhelt felirat jött.
Várakozzak a soromra.ok,nagy nehezen be jutok a 3-as szerverre erre már rég megy frontvonal. :W
Persze mert minden boostert benyomtam.
plusz a lövésen kívül nem tudok mást csinálni,semmi sem megy,a frontvonal képességek sem. :D
Üres kockák vannak.

[ Szerkesztve ]

(#252495) Plata


Plata
félisten

Láttátok séf videóját?
Állítólag jön a T11.
Orosz szervereken Január 22-től jönnek a T11-ek.Csak megnéztem a videót.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#252496) jano_77 válasza Plata (#252495) üzenetére


jano_77
nagyúr

De itt a többség nem az orosz szerveren játazik, ami köztudottan NEM ugyan az, mint az EU szerver készítője! LESTA nem = WG

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#252497) kisharsany válasza jano_77 (#252496) üzenetére


kisharsany
tag

Nem számít, a lényeg, hogy lehessen spammelni a topikot.

(#252498) Plata válasza jano_77 (#252496) üzenetére


Plata
félisten

De esélyes hogy itt is be vezetik.

(#252500) kisharsany


kisharsany
tag

A PvE mód nekem elég nagy csalódás lett. Gondoltam megy majd tovább a történet, de nem, teljesen ugyanaz a feladat mint az első részben, csak a 2. fejezetben 15 perc alatt kell teljesíteni a partraszállós küldetést.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.