Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#251751) po1son válasza tween (#251744) üzenetére


po1son
addikt

Erre mondják két legyet egy csapásra, grat hozzá.
Live Oaks pályát szeressük, egy olyan pálya ahol minden tankosztály megtalálja magának a helyét.
Szerencsére a light tankok mozgástere sem szűk, elég sok helyen lehet passzív spotolni, habár a "mocsarast" én nem szeretem játszani, mert valahogy soha nem jön össze ott a game.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251752) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Milyen gyakran szokott lenni gold-xp echange rate bonusz napok?
Gúgli alapján most volt januárban.

(#251753) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Visszagörgetve nem láttam, ha már volt, akkor bocsánat.
Gondolom a szokásos 16:00 kezdés.

Rejtélyes dropok (csak április 28-án): 240 perc elteltével egy a következők közül:

2D-stílus: „Veles”
3D-stílus: „Levante” a IX Char Futur 4 -hez
1 nap WoT prémium fiók
V KV-1 shielded
VIII Lorraine 40 t
VIII GSOR 1008

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#251754) h1mpi válasza MoVieFaN (#251753) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, egy 3D skint kaptam a Char-hoz :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#251755) fradi81


fradi81
veterán

Hogy van az hogy ment a qb twitch, és számolta is a droppot 85%-ig. Aztán átváltottam scheffre ott meg már nem számolja tovább.

moto g72, Ninebot d28e

(#251756) tboj válasza fradi81 (#251755) üzenetére


tboj
tag

Ez a twitchnek az új hülyesége, hogy ha megnyitsz másik streamet vagy átmész másik streamre, akkor megakad a számláló. Ilyenkor újra kell indítani a böngészőt és újra elindítani egy (és szigorúan EGY) streamet, hogy újra elkezdje számolni.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#251757) kchryss


kchryss
addikt

Ruszki szerveren volt kereskedő karaván. A csali 4db 8-as prémium tank volt amit ha sikerült kipörgetned akkor 1 kreditért megvehetted. Vettem 3x8 millió kreditért 3x100 pörgetést. Plusz még kaptunk ajándékba 10-et. Szóval 310x pörgettem. Szerintetek beadta egyszer is az 1 kredites 8-as prém tank valamelyikét?! Persze hogy nem! Hogy rohadna rájuk az egész kóceráj!
Kidobtam 24 millió kreditet potyára, nem pörgettem semmi olyat amit meg tudtam volna venni.
:W :W :W :O

(#251758) Djuree válasza tboj (#251756) üzenetére


Djuree
félisten

nincs a twitchnek ilyen új hülyesége, nekem tegnap is számolta, egyszerre 3 stream ment. :U

kchryss: régi játékosként tudhatnád, hogy ez "its a trap!". a wg-vel nem érdemes szerencsejátékot játszani...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251759) tboj válasza Djuree (#251758) üzenetére


tboj
tag

Milyen böngészőt használsz?

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#251760) Djuree válasza tboj (#251759) üzenetére


Djuree
félisten

a sima wines böngészőt, edge asszem a neve most éppen.
de ennél meg sokszor megáll a számláló és rá kell frissíteni f5-tel. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251761) tboj válasza Djuree (#251760) üzenetére


tboj
tag

Akkor azért. Firefoxnál van ez, hogy elakad a számláló a dropoknál, ha másik streamet is elindítasz benne és csak akkor indul újra a drop számláló, ha az egész firefoxot bezárod, majd újraindítod egy streammel.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#251762) BoneDragon válasza tboj (#251761) üzenetére


BoneDragon
veterán

Chromenal is ugyan ez, de mindegy is egy ócska 2D skint adott.

(#251763) Djuree válasza tboj (#251761) üzenetére


Djuree
félisten

jah az lehet, nincs olyan böngésző ami tökéletes, a sok szarból kellene egy jót csinálni. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251764) h1mpi válasza BoneDragon (#251762) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én leszoktam halkítani a lapon és simán lehet bármit csinálni közben és számolja tovább.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#251765) Plata


Plata
félisten

Az új event egyrészt tetszik,másrészt a jutalom béna.
Tetszik mert részben Star Trek,mindig is vágytam Star Trek tartalomra,de nem így. :DDD
Én egy klingon álcás T49-ben reménykedtem. :B ;]
[Videjó]
Ui:A videóban a Kelvin Enterprise hídja pontatlan.Erre figyelhettek volna.

[ Szerkesztve ]

(#251766) Djuree válasza Plata (#251765) üzenetére


Djuree
félisten

ez ua. mint a tavalyi marsos event. jó volt egynek, de nem hiányzik megint. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251767) Plata válasza Djuree (#251766) üzenetére


Plata
félisten

Tudom hogy ugyanaz,csak most más tálalásban.
Vagyis mégsem ugyanaz,át van dolgozva.
Séf videójában láttam.

[ Szerkesztve ]

(#251768) Plata válasza Djuree (#251766) üzenetére


Plata
félisten

Az idén ha lesz időm végig csinálom.
De fizetni nem fogok érte.
De az ingyen megszerezhető Enterprise legénység és matricák kellenek.
Sajnos a fizetősek lesznek a jobbak.
Viszont annyit nem ér, május elején jön ha igaz az új legendary bundle, az kell és az legalább teljesen Star Trek.

(#251769) Baltazár123 válasza Plata (#251768) üzenetére


Baltazár123
senior tag

valójában épp azon agyaltam, hogy mi lenne az a tartalom, amiért pénzt lennék hajlandó kiadni ebben a játékban. Új prém tank? annyi van hogy hosszú másodpercekig kell görgetnem ha nincs fent a garázsrendező mod :) mit kezdjek másik prém tankkal? Talán egy progetto46-t veszek egyszer valamikor, meg a prém ebr az amiért hajlandó lennék fizetni, mást nem tudok elképzelni.

Két dolog jut az eszembe, az egyik ha akár fizetős módon, de lehetne játszani a korábbi speciális játékokkal. Van egy nagy rakás, a teljesség legkisebb igénye nélkül mondom, az a stratégiai mód nagyon tetszett, ahol védelmet kellett felépíteni. Akár teljesen AI ellen játszani, természeten nem ingyen gondolom ezt, mert ott már pörögnie kéne egy szervernek a háttérben. Chaffee rally, nagyon jó volt, meg egy csomó más, akár a focis. Értem, hogy ezeket a speciális alkalomra tartogatják, de fizető játékosoknak miért ne lehetne elérhetővé tenni? akár steel huntert, frontline-t állandó jelleggel, egy külön szerveren. Nem azt mondom, hogy ez biztosan üzleti siker lenne, de meg lehetne próbálni, főleg, hogy szintem minden készen van csak le kéne porolni.

A másik a legénység, adják ipari mennyiségben a legénységet, aminek jó része fixen parancsnok, hogy már a barrack oldalát kirepesztik, annyian vannak benne. Emellett van egy rakás tank, főleg kisebb tier, amik tetszettek, de nincs rájuk legénységem. Erre hajlandó lennék valamennyit áldozni, hogy változatosabb legyen a játék és szinte elfelejtett tankokat is elővehessek újra. Voltak egyébként ötletek, de miért nem viszik végig? A saját játékuk sokkal sokszínűbb lenne és úja elő lehetne venni azokat a tankokat. az a gond, hogy parancsnokom lenne beléjük, de a többi legénység már nem és semmi kedvem megint legénységet fejleszteni. elég az agyatlan grindelésből egy életre, csak játszani akarok. Nem ingyen kérem, de nem nagyon akaródzik nekik megcsinálni, pedig tutira nem vagyok egyedül ezzel a vággyal.

(#251770) Plata válasza Baltazár123 (#251769) üzenetére


Plata
félisten

Séf csinált róla vidiót.
[link]
Ha jól láttam Scotty és Bones sajnos ládából esik.
Kirk Spock és Uhura az küdletésekért talán?
Sulu meg nem érdekel. ;]
Viszont klingon és borg matrica ingyenes.No meg a romulán is,de az meg kell a szösznek. :D
Na persze a romulányokkal semmi bajom,csak a matricájuk nem kell,a roma hajókat kedvelem,bár a nevüket sosem jegyzem meg.

[ Szerkesztve ]

(#251771) dokee78


dokee78
félisten

Roham mód lesz még az idén?

(#251772) tween


tween
őstag

Folyamatos győzelem, ott vagyok az ezüst kapujában, erre három vereség...

(#251773) Plata válasza tween (#251772) üzenetére


Plata
félisten

Én el is felejtettem hogy van roham. :B

(#251774) joker1220 válasza tween (#251772) üzenetére


joker1220
őstag

Együttérzés :) Én tegnap 975 pontról estem vissza 860 ig már másodszorra. Konkrétan egy csata hiányzott volna.

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#251775) jano_77 válasza joker1220 (#251774) üzenetére


jano_77
nagyúr

A mostani Roham módnak a második hetében elértem a Bronz A szinten az Ezüst kapujáig, de úgy, hogy pár pont hiányzott. Onnan sikerült vissza bukni majdnem a Bronz legaljáig. :O Most ismét a Bronz közepén járok vhol - lehet itt is maradok. Az ott akkor nagyon fájt és bosszantott, de tegnap már pl tudtam úgy játszani, hogy nem érdekelt hol vagyok csak a heti küldik meglegyenek. :K Meg is lettek. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251776) po1son válasza jano_77 (#251775) üzenetére


po1son
addikt

én ezért nem játszok, mert csak idegroham lenne a játék vége. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251777) joker1220 válasza jano_77 (#251775) üzenetére


joker1220
őstag

Teljesen lutri a dolog, valamikor zsinórban nyersz több csatát egymás után, valamikor meg folyamatosan vereség. Most megpróbálom azt a taktikát hogy zsinórban a második - harmadik vesztes csata után aznapra abbahagyom, meglátjuk mennyire válik be :)

@po1son

Az alap hogy idegroham :DDD

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#251778) jano_77 válasza joker1220 (#251777) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én azt figyeltem meg, hogy az EU3 szerver az, ahol lehet - tudok - haladni. Ott azért vannak nyertes csaták is a vesztesek mellé. Ha pl EU2 indulok, mert oda dob be a játék induláskor, akkor megyek 3 csatát és ha azok bukók, akkor szervert váltok. Legtöbbször be szokott válni. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251779) tween válasza po1son (#251776) üzenetére


tween
őstag

De nekem kell az az átok Concept 1B :(((

(#251780) po1son válasza joker1220 (#251777) üzenetére


po1son
addikt

Nálam alapból néha már az egész játék egy idegroham. ;]

Sokszor van úgy, hogy pár napos kihagyás után sokkal jobban és okosabban tudok játszani, az a baj hamar felhúzom magamat apróságokon, nem hiába van most 1 hónapos chat bannom.

Persze már sokszor megfogadtam nem írok chatbe, attól nekem nem lesz jobb és nem is vagyok rá büszke, lehet most következő alkalommal jobban járok, ha kikapcsolom a chat-et csaták alatt. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251781) Djuree válasza po1son (#251780) üzenetére


Djuree
félisten

teljesen felesleges írkálni. főleg randomban. nekem ki is van kapcsolva.
mindenki úgy játszik ahogy akar és ahogy tud, ezt el kell fogadni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251782) BoneDragon válasza po1son (#251780) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem tegnap nagyon gáz volt a játék, hétvégén nem voltak ilyen gyenge meccseim.

(#251783) Elf válasza tween (#251779) üzenetére


Elf
aktív tag

"Minél jobban akarod, annál jobban távolodik el Tőled"
WOT player. 2024.
:DDD

(#251784) jano_77 válasza po1son (#251780) üzenetére


jano_77
nagyúr

az a baj, akkor benned marad és felemészt belülről! Inkább jöjjön ki - saját tapasztalat, hasonló cipőben járunk ahogy olvasom. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251785) tween válasza po1son (#251780) üzenetére


tween
őstag

Én nonstop szidom a többieket :DDD
Miért nem kapok chat bannt? :DDD

(#251786) joker1220 válasza jano_77 (#251778) üzenetére


joker1220
őstag

Én beállításokba kikapcsoltam az automata szerver választást. Többnyire EU2 n próbálkozok. 2x is volt már olyan hogy zsinórban 6-8 győzelem utána meg ugyanannyi vereség és a végén ugyanott voltam ahol elkezdtem :DDD minusz a kredit :D

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#251787) jano_77 válasza joker1220 (#251786) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem eddig ha nem is sokat, de mindig hozott a konyhára minden Roham csata. Én ott sem goldot lövök instant, hanem alap lőszert és max ha nagyon nem boldogulok, akkor váltok goldra. Mondjuk szemből többnyire aranyeső szokott fogadni. :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251788) Plata válasza tween (#251785) üzenetére


Plata
félisten

Lehet nem jól szidod,én ismerek olyat akinek azért van több accja mert folyton chatbannt kap. :D
Igaz ő azt hiszem folyton a lengyeleket meg a szlávokat szidja. ;)

[ Szerkesztve ]

(#251789) jano_77 válasza Plata (#251788) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon egyszerű....vannak bizonyos szavak, amiket a rendszer figyel és ha az benne van a szövegben, akkor tuti a feljegyzés a neved mellé. X ilyen után pedig jár az autoimatikus chatban. Legalábbis ezt tudom elképzelni, mert hogy mindig feljelentsenek, mikor beírom, hogy retard team vagy debil team, azt nem gondolom! Igaz most egy ideje "tiszta" vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251790) tween


tween
őstag

Ha elérem az ezüst rangot és megnyílik az ezüst bolt, akkor ha visszaesek bronzba bezár a bolt ezüst része?

(#251791) Plata válasza jano_77 (#251789) üzenetére


Plata
félisten

Mióta nincs közös cset én nem nagyon szoktam csetelni,meg sokszor nem is figyelem.
Már úgysem lehet szekálni az ellenséget. :B

(#251792) Baltazár123 válasza tween (#251790) üzenetére


Baltazár123
senior tag

nem, amíg tart a mostani szezon vásárolhatsz.mindegy hol végzel.

joker: én az EU3-t megkedveltem, ott még az agyatlan csaták (amikből ugyanannyi van) is valahogy másmilyenek. EU1/EU2 nagyon ritka, hogy meg lehessen fordítani egy állást, amikor a csapat böszméi elhullottak. EU3-n feltűnően gyakran sikerül, igaz volt olyan, hogy csapattárs 10 killel végzett :) de megfordítottuk négyen és lemészároltuk a hordát. EU1/EU2 szinte lehetetlen ez. Eldől a csata véglegesen az első 2-3 percben, legalábbis jellemzően. Persze EU3-n se gyakori a fordítás, de szokott sikerülni ilyen jó kis emlékezetes csata naponta, két naponta.

[ Szerkesztve ]

(#251793) joker1220 válasza Baltazár123 (#251792) üzenetére


joker1220
őstag

Nem tudom hogy ez rohamra is igaz, de köszi a tippet, kipróbálom ott is. :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#251794) Baltazár123 válasza joker1220 (#251793) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Abban nem láttam különbséget, a roham az túl kaotikus sajnos, szándékosan tervezték ilyenre, hogy sok millió kreditet kelljen elégetni még akkor is, ha kb a szintjén van valaki.

a roham olyan furcsa nekem, mindegy hol vagyok, melyik szinten, vannak nyerő szériák és van amikor bármit el lehet veszíteni, ha fejemen pörögnék akkor is. Ha extrapolálok, akkor ezüst rangig nekem kb 6-8m kreditem bánná. Azért gondolom, hogy el tudnék oda jutni, mert korábban már többször sikerült, de sok időbe és csatába telt.

Egyébként arra leszek kíváncsi, hogy a WG mikor jön rá, hogy roham módban sokkal egyszerűbb a napi küldetéseket megcsinálni? 7-ből egyszerúbb top x lenni sebzésben, xp-ben, de a közelharc miatt több sebzés is jön. Csodálom, hogy még nem tűnt fel nekik, nem szoktak könnyíteni általában.

A random az más kicsit, valahogy, nehéz ezt megfogalmazni, de "bátrabbak" a játékosok az EU3-n. úgy értem, hogy akkor is ha durva túlerőben vannak, nem azt csinálják, mint az EU1/EU2-n, hogy full hp tankok félnek bevenni egy lövést, ott vakargatják t.küket a fedezék mögött és várják a társaikat, hogy majd egyszerre essenek rám. EU3-n meg kijön a csóka és megpróbál lenyomni, ami van hogy sikerül neki, van hogy nem, de mindenesetre harcoltunk egy jót.

Nincs kevesebb vereség, de kevesebb az olyan vereség, hogy b.szari játékosok nem mernek támadni csak hordában. Persze emiatt talán kicsit könnyebb megfordítani a csatát is, de nem túl gyakran természetesen, nehogy azt gondolja bárki is, hogy minden jó. Sz.r csaták mindenhol vannak, de nekem attól van herótom, mikor gangbangbe raknak állandóan még ráadásul a vesztes csatákban, ha picit is úgy akarok játszani, hogy kivárok valami jónak gondolt helyen és a csapat meg elpusztul 2 perc alatt. Utána meg állandóan hordában esnek rám, hogy tényleg ne lehessen semmit se kezdeni. Ha 2-3 ilyen csatával kezdem a napot, akkor nem is szoktam aznap folytatni, elmegy a kedvem a játéktól.

[ Szerkesztve ]

(#251795) Plata válasza Baltazár123 (#251792) üzenetére


Plata
félisten

Nekem Eu3 nem jött be,nem sokat toltam ott, de veszett rossz volt,először is light küldi toltam volna T8 tankkal, de ugyanaz volt kemp és birkacsorda egy oldalon. Artyval szintén T10 csata, ha jólemlékszem T110E4 Fv és két Foch 155 afk.
Szó szerint a kezdőhelyen afkoltak, ki is lőtték őket.

(#251796) tween válasza Baltazár123 (#251794) üzenetére


tween
őstag

Ez nekem annyiban érdekes, hogy ismét az ezüst valagában vagyok, de nekem eddig több százezer kreditet hoztak a rohammal töltött órák.

(#251797) Djuree válasza joker1220 (#251793) üzenetére


Djuree
félisten

teljesen mindegy, nincs olyan hogy ez vagy az a szerver rosszabb vagy jobb, szinte mindenki automata módban csatlakozik. aztán meg a lag függvényében mindenki ugrál ide oda. nincs olyan hogy ezen a szerveren szinte csak nyerek, vagy ezen a szerveren szinte csak jó játékosok vannak...holnap majd a másikon lesz ugyanez az érzés...
én nem éreztem másnak eu3-at sem, pedig játszottam rajta sokszor már régebben is...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251798) kisharsany válasza Djuree (#251797) üzenetére


kisharsany
tag

Így van, teljesen mindegy a szerver. Ugyanúgy 35%-os winraten tartja a meccsmotor az Object 430-am akármelyik szerveren játszok vele. Mondhatnám, hogy sz*r vagyok vele, de tegnap is volt egymás után 3 olyan csata, ahol 3000 felett sebeztem + assziszt, utánam a csapatból a második legjobb 800-at. A többiek meg egy nagy nullák voltak.
De hogy mennyire manipulatív egy játék a WoT, a legutóbbi kedvezményes tankvásárlás előtt 60-70% körüli winratem volt minden nap. Jött a leárazás, a patch, vettem 9 tankot. Ebből a 9-ből a Tortával 63% a winrate, a másik nyolccal 35-44% közötti. Ugyanúgy játszok, a többsége még csak nem is töltelék tank, de a csapatleosztás valami fenomenális újabban. Tegnap pl. egyhuzamban 22 csata végződött vereséggel, leszórzózni sem tudtam a tankokat. Tök szívesen veszítek egyébként, ha nem azért történik, mert a fél csapat AFK vagy redline camper, esetleg nem mer beáldozni egy lövésnyi HP-t kritikus szituációban (persze ilyen ritka mint a fehér holló...), de néha nehéz agyvérzés nélkül szemlélni a csata alakulását és a zseniális MM-et.

(#251799) joker1220 válasza Baltazár123 (#251794) üzenetére


joker1220
őstag

Úgy tűnik hogy végre megtört a jég. 3x sikerült 950 fölé menni pontban aztán mindig visszaaesni 850 körül. Tegnap 900 ponttal zártam. Ma elkezdtem játszani, kapásból két vereség, megint vissza 840 körül. Aztán zsinórba 4 nyertes csata majd egy vereség és megint 3 nyertes csata 972 pont. Na mondom lesz ami lesz nyomjuk tovább. Újabb nyertes csata, elég necces volt de meglett. És mit ad be, volt pofája ezt művelni velem :Y


Na mondom innen már nincs visszaút, ha meg kell b@szódni akkor meg kell b@szódni. És nyertünk mégegyszer :C

@tween

Amég E100 nagy ágyúval toltam és aranyat lőttem, nyertes csatában simán hozott 20-30e profitot, vesztesbe meg kijöttem 0 ra kb. Viszont Bronz A-B ben már egyszerűen kevés volt a DPM főleg ha túlerő volt. Visszaváltottam a kis ágyúra, na onnantól kezdve nyertes csata is -20-30k. Így két nap alatt kb -2m kreditet sikerült összehozni. Viszont valamivel több sebzést sikerült kihozni.

Üdv

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#251800) po1son


po1son
addikt

Kredit farm matricákból és emblémákból. :DDD
10 perc alatt csináltam 6.3 millió kreditet, úgyis előre összeállított 2d álcákat rakok fel javarészt.


STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.