Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#251101) xAttilax válasza Djuree (#251100) üzenetére


xAttilax
őstag

acélvadászat

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#251102) Djuree válasza xAttilax (#251101) üzenetére


Djuree
félisten

jah, hát azt nem nyomom, annyit nem ér 10 láda se. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251103) cherubion08 válasza Djuree (#251102) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Úgy néztem,h ha randomot nyomom,akkor pont a két làdàra való összejön. Acélvadàsz engem se érdekel.

(#251104) Djuree válasza cherubion08 (#251103) üzenetére


Djuree
félisten

hol mutatja miért kapok randomban ilyet? én játszottam pár csatát de egyet se adott. :W
mit kell csinálni hogy adjon?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251105) cherubion08 válasza Djuree (#251104) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Küldetéseknél van.

(#251106) CirrMee válasza jano_77 (#251073) üzenetére


CirrMee
addikt

Ha így gondoljátok, akkor játszatok szóló játékot és NE online MMO-t, ahol igenis másik 14 emberrel - írhattam volna 29 - basztok ki!

Konkrétan a várgaming b*szik ki módszeresen mindenkivel - aki fizet, azzal meg sokszorosan...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#251107) Djuree válasza cherubion08 (#251105) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251108) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Hi.!
Valaki betudna hívni eu3-ra..? :R
Név.: Elit3Zotya

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#251109) diegho válasza CirrMee (#251106) üzenetére


diegho
nagyúr

Velem nem, de érdekelne hogyan tudnának bárkivel is. Vagy ez megint ilyen szar vagyok a játékban és ez a WG hibája okosság?

(#251110) CirrMee válasza diegho (#251109) üzenetére


CirrMee
addikt

Vagy ez megint ilyen szar vagyok a játékban és ez a WG hibája okosság?

Az, hogy valaki nem tud mondatot értelmezni, nem az én/mi bajunk.
Nem rémlik, hogy idejött volna bárki is, hogy qrva prő vagyok, csak éppen a várgaming miatt nem tudom ezt megmutatni. Ellenben a játék baromságairól bőven tudnak a streamerek is mesélni...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#251111) diegho válasza CirrMee (#251110) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért a felkapott streamerek is tudnak bőven baromságot beszélni, sőt a nagyobbak, mivel ebből élnek, leginkább azt mondják, amit a nézőik hallani akarnak, hiszen ezek az emberek tartják el őket. Jelenleg nem tudnék 5 olyan streamert mondani, aki hitelesnek mondható.
Nem tudom kinek milyen baja van ezzel a játékkal, de abszolút nem kötelező vele játszani. Én örülök neki, hogy van és annak is, hogy folyamatosan változik, mert ettől nem lesz unalmas.

(#251112) CirrMee válasza diegho (#251111) üzenetére


CirrMee
addikt

Azért a felkapott streamerek is tudnak bőven baromságot beszélni, sőt a nagyobbak, mivel ebből élnek, leginkább azt mondják, amit a nézőik hallani akarnak, hiszen ezek az emberek tartják el őket. Jelenleg nem tudnék 5 olyan streamert mondani, aki hitelesnek mondható.

Magyarul lassan mindenki hülye (aki mást mer állítani) csak te vagy helikopter.

Nem tudom kinek milyen baja van ezzel a játékkal, de abszolút nem kötelező vele játszani.

Aki viszont játszik vele, annak lesz véleménye - amit ha jól értem, erősen neheztelsz. Vélemény ugyanis az is, amikor sorban egymást követő trágya meccseket valaki elhagyja - amire mindenkinek van lehetősége.

Én örülök neki, hogy van és annak is, hogy folyamatosan változik, mert ettől nem lesz unalmas.

Gyanítom senkinek sem a változással van baja, hanem annak az (eléggé elb*szcsizott) irányával...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#251113) diegho válasza CirrMee (#251112) üzenetére


diegho
nagyúr

Mondj kérlek 3 streamert, akik hitelesek és nem csak azt mondják, amit a hívők akarnak hallani.
Nekem abszolút nem baj, ha másnak van véleménye, de jelenleg te nem véleményt alkotsz, hanem a WG-t szidod valami miatt, amit meg sem tudsz fogalmazni, hogy mi. Minden fórum ezzel van tele, de konkrétum nincs, csak az, hogy szar a WG. Manipulált a játék... szivat az rng... szar a MM... de egy 10k csatás statisztika senki mondandója mögött nincs, amivel ezt alá tudná támasztani. Valóban nem tökéletes a játék, egyik sem az, de ezen 2 módon is lehet változtatni. 1. Keresel másikat és játszol azzal. 2. Megtanulsz ezzel olyan szinten játszani, hogy tényleg élvezd, mert valahogy mindig kiderül, hogy a leghangosabban sírók maximum átlagosak, de inkább az alattiak. Az sem véletlen, hogy a fórumokra rajtam kívül nem igazán jár super unicum...

(#251114) Plata


Plata
félisten

Ha t9 bumburnyákok goldal lőnek akkor én is goldot töltök. :B
Győzelem! Csata: Redshire Járművek: AMX 50 Foch (155) Szerzett tapasztalat: 6 262 Kapott Battle Pass pontok: 127 Megszerzett kötvények: 107 Szerzett kredit: 112 940 Csatában elért kitüntetések: Top Gun, Acélfal, Párbajozó, Golyóálló, Tüzelj és ölj, Bajtársak, Isten keze, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász" Küldetés teljesítve! Jutalom: WoT Prémium fiók nap hozzáadva: 1 Hozzáadva: Fejlesztett célzás 1. osztály (x1), Nagyméretű szerszám készlet (x2), Leszerelő készlet (1x)
Plusz kaptam egy újabb kupont. :D
Nem is rossz kupon,30% bármire. :Y

[ Szerkesztve ]

(#251115) Baltazár123 válasza Plata (#251114) üzenetére


Baltazár123
senior tag

jól csinálod, alapból nem szoktam arannyal lőni, de ha látom, hogy aranyos az ellenfél akkor kettes gomb nálam is alapból.
Na ez a 2 láda csak trágya cuccokat adott. Nem jól csinálja a WG ha azt képzeli, hogy ez meghozza a kedvet a vásárláshoz :) Először arra gondoltam, miért nem mást vettem, de aztán látom, hogy jól termeli az érmét a steel hunter. A prém napokat fogom mind begyűjteni, amit ingyenesen adnak, mert jövő januárban lejár és várhatóan egyáltalán nem vagy csak minimálisat fogok a játékra költeni, ki akarom tolni a prém időszak végét, hogy a teljes év végi művelet beleférjen.

@diegho: láthatóan még mindig nem akarod megérteni, hogy ez egy szutyok játék csak és nem tud a helyén kezelni. Ha valaki hőbörög, hadd tegye, vagy igaza van, vagy nincs vagy van részigazsága. Neked miért fáj ez ennyire? Ez egy játék, aminek a való életben a haszna 0. A WT-t legalább lehet használni, az ukrán gyerek a bradley-ban emlékezett rá, hogy mik a ruszki 90m gyenge pontjai és mozgásképtelenné tette a ruszki szörnyet. Na a WT ezek szerint hasznos a való életben is, ugye inkább szimulátor szerű tankos játék és az ukrán háborúban is előnyhöz juttatta a tankost. A WoT meg egy árkád lövölde, lazítani jó, egyébként semmire se való.

[ Szerkesztve ]

(#251116) xAttilax válasza Baltazár123 (#251115) üzenetére


xAttilax
őstag

Ha ennyire nem számít ez a szutyok játék akkor benned pl miért nincs annyi, hogy legalább az acc neved megmond? Naponta jössz ide és mondod a kis mondókád, adod a tanácsokat de téged senki nem láthat és nem tudhatja, hogy kivagy a játékban..
Olyan szinten vagytok hiteltelenek Plata kollegával, hogy az már fáj. Jöttök, mondjátok de, hogy tényleg tudjuk, hogy egyáltalán kimondja és milyen teljesítmény van mögötte azt már nem...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#251117) Baltazár123 válasza xAttilax (#251116) üzenetére


Baltazár123
senior tag

na a másik überarc...
engem se érdekel te ki vagy, pont azért mert egy játék csak és ennyi, mégis vannak itt akik többet látnak ebbe és úgy viselkednek, kb mint a dedósok. A tanácsom neked is, hogy kezeld úgy, mint egy játék.

[ Szerkesztve ]

(#251118) Plata válasza Baltazár123 (#251115) üzenetére


Plata
félisten

Van hat nap prémem.
Mind kaptam küldetésért. :D
Nem mentem acélfrancos csatát mert nem szeretem.
Igaz két napot azért kaptam mert megcsináltam td-15 küldetést kitüntetéssel azt hiszem.
Csupa reward vagy spéci t9 vadkecske lövöldözött golddal.Csak iszonyú piszok nagy mázlim volt és lepattantak.De morci lettem és azonnal váltottam aranyra. Ketten kilenc killt szedtünk össze. :D

[ Szerkesztve ]

(#251119) xAttilax válasza Baltazár123 (#251117) üzenetére


xAttilax
őstag

úgy kezelem, nem én írok itt litániákat és konteózok 1000-rel + titkolom az accom.
Amúgy meg aki már egy videójáték miatt fórumozik azok már sokkal többet látnak bele.. Igazából te vagy a gáz ilyen téren is, mert itt írod a kis regényeidet és pörögsz egy olyan játék fórumán ami igazából nem is érdekel és egy "szutyok"... akkor már miért nem töltöd azt a napi több órát azzal ami tényleg érdekel ? :F

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#251120) Baltazár123 válasza Plata (#251118) üzenetére


Baltazár123
senior tag

pedig jó a steel hunter - ha leszorzózod mindegyik tankot, napi 800 körüli zseton jön, ha odarakod magad, akkor kicsit több is. A BP pontokat is igen jól adja. A beowulf-al sikerült nemrég elsőnek lennem, 10 BP pont, plusz teljesítettem a 40k sebzést, arra meg adott 100 BP pontot. Jó, elsőnek nem könnyű lenni nekem, főleg, hogy még gyakorolnom kéne több tankkal. Leginkább a harbingerrel szoktam menni. A beowulfnak a csata előtt olvastam el az extráit :) mert olyan régen mentem vele, szerintem több, mint 1 éve, hogy elfelejtettem. 4-en maradtunk, 3-an megtépték egymást én meg egy tárból kiszedtem az életben maradottat :)

az aranylőszerről, az az igazság, hogy nekem is most hogy nem kell már fejlesztenem semmit, tényleg vége jó időre, még a kínai med ág van, de megvan a majomkirály, úgyhogy még abban se vagyok biztos, ha ToTT lesz, akkor nekiállok. Szóval a kredit meg gyűlik, akár full arany lőszerrel is tolhatnám, de abban nincs szórakozás. Az összerakó mondjuk sokat elvitt, de a következő összerakót szerintem nyersanyaghiány miatt ki fogom hagyni. Másra meg semmire se lehet a kreditet használni.

[ Szerkesztve ]

(#251121) diegho válasza Baltazár123 (#251115) üzenetére


diegho
nagyúr

Vicces azt olvasni, hogy én nem kezelem a helyén. Én kikapcsolódni lépek be a játékba és ebbe a fórumba is, de a fórumban 90% csak azt olvasni, hogy valaki sír, mert felb.szta a játék. Ráadásul mindig ugyanazok sírnak. Na most akkor ti bementek a játékba, hogy szívjatok, utána meg jöttök ide nyihogni. Ez lenne a helyes? Ezt kell követni? Azért remélem az életetek ennél többről szól. Miért arról szól a fórum, hogy ti hogyan élitek meg a sikertelenséget egy játékban? Miért nem a pozitív dolgokról?

(#251122) Baltazár123 válasza diegho (#251121) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ez egy elég hogy is fogalmazzak finoman, kisarkítás. mindenki játszik ahogy tud és ez egy fórum, ahol mindenki elmondhatja amit gondol a játékról, ennyi. Nekem csak egy dologgal van gondom, bármit mondhatsz a játékról, vagy érdekel vagy nem, de amikor másokat oltanak le itt emberek, mert meg mertek szólalni a játékkal kapcsolatban. Ez nettó baromság, már a való életben sem illene ilyent csinálni, de ok, ott tétre mennek a dolgok általában, talán van valami értelme, de itt? Mi függ neked a WoT-tól, ami sérül mert valaki mond valamit, ami neked nem tetszik? Mindketten tudjuk, hogy semmi, csak vannak ilyen emberek, házmester típusúak :)

[ Szerkesztve ]

(#251123) fradi81


fradi81
veterán

A mai twitch token volt az utolsó szerezhető vagy lesz még? 4 pont hiányzik.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#251124) diegho válasza Baltazár123 (#251122) üzenetére


diegho
nagyúr

Itt nem az a baj, ha valaki véleményt alkot, hanem az, ha tényként közöl fikciót és mindezt úgy, hogy közben titkolja a kilétét.
A való életben sem mindegy ki mondja azt amit, itt sem.

(#251125) vJokka


vJokka
aktív tag

Végre sikerült egy értelmesebb karikát mennem a Ho-Ri 1-gyel, igaz csóri tier7-ek ellen:

Replay

#251123 fradi81: Szerintem igen, mert már csak ~két napig tart az aktuális token bolt.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#251126) Plata


Plata
félisten

T54D-hez jött valami mikropach,ha igaz.
Firepower Enhancements:Motion Spread: The maximum motion spread has been tightened from 0.25 (10.00) to a more precise 0.22 (8.80), enhancing shot accuracy on the move.
Chassis Rotation Dispersion: The dispersion resulting from chassis rotation has been reduced from 0.25 (9.13) to 0.22 (8.03), allowing for more stable firing during maneuvers.
Sight Rotation Scatter: The scatter due to sight rotation has been decreased from 0.16 (5.01) to 0.14 (4.38), improving targeting precision.
Most már kötvényt is lehet vele farmolni plusz 11k aranyra módosították az értékét.

[ Szerkesztve ]

(#251127) po1son válasza fradi81 (#251123) üzenetére


po1son
addikt

Igen, ez a utolsó a mostani token shopból és érdemes hétvégén elkölteni az összes pontot, mert utána bezár a bazár.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251128) tween


tween
őstag

"Gratulálunk! Kaptál egy tokent."
Milyen tokenek ezek és hol gyűlik?
Sehol nem találom.

(#251129) po1son válasza tween (#251128) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem erről a tokenről van szó, de nem kell vele foglalkozni, amit megcsináltad a küldetést rögtön jóváírja a fiókon a token-t és beváltja battlepass pontokra, mint a képen is látszik.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251130) Plata válasza po1son (#251129) üzenetére


Plata
félisten

Igen,én tegnap így kaptam 1 csatára 127 battle pass pontot.

(#251131) Plata


Plata
félisten

Már megint feldobta a játék azt a lehetőséget hogy 1 nap prémért 1 évet kaphatok.
Amilyen mázlis vagyok szerintem a nem nyert lúzer-t kapnám. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#251132) fradi81


fradi81
veterán

skill stream alatt 3 szerezhető drop:
-Személyes tartalékok: A csatában szerzett extra szabad és legénységi XP (x3)
-Fogyócikkek "Bukta" - 3 tételek
-Skill4ltu, támadás stílus hozzáadva

moto g72, Ninebot d28e

(#251133) Baltazár123 válasza Plata (#251131) üzenetére


Baltazár123
senior tag

ez olyan, mint a járna nem de nem jut :) tényleg nyithatna a WG a sportfogadás irányába is, például tippeld meg a következő csata eredményét vagy valós pénzt/kupont lehessen nyerni,

(#251134) po1son válasza fradi81 (#251132) üzenetére


po1son
addikt

Köszi szépen, úgy látszik mostanában minden héten van valami drop a streamereknél. :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251135) Tegla80


Tegla80
addikt

Sziasztok.
Kezdo vok 3x napja jatszom es konzolon.Tudom es latom,h kb tokmas a jatek,de mivel nincs kulon topik ezert itt kerdeznek hatha lesz segitseg.
Lenne 4 tank amit pontokert "arulnak" es az erdekelne,h ezek kozul melyikre koltsem majd a pontjaim. [link] M4 Ripper-em van,igy gondolom az itteni M4 kb ugyan az ezert azt kihagynam es a masik 3 bol valasztanek.
Koszi

Sony® & PlayStation®

(#251136) Plata válasza Tegla80 (#251135) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha a véleményem érdekel.
És jól értem a hírt akkor ez a 4 az.
M4A2E4 Sherman
Dicker Max
T26E4 Super Pershing
FV4204 (P)
Én csak is az utóbbi kettőt választanám,a Wot-ban mind a kettő meg van.
Mind a kettő t8 és prém,a süket perzsa ráadásul tier limites.
Bááár,nem emlékszem hogy a P ott lenne az Fv nevében.
De attól lehet.

[ Szerkesztve ]

(#251137) Djuree válasza Tegla80 (#251135) üzenetére


Djuree
félisten

superpersi :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251138) Plata válasza Plata (#251136) üzenetére


Plata
félisten

Jól emlékeztem nálam nincs a nevében P.
Plusz az enyémen szent patrik napi skin van. :D

(#251139) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Skorpion G-t kétszer hátulról meglövöm BZ-176-al miközben menekül, mindkétszer lánc :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#251140) cherubion08 válasza h1mpi (#251139) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Csak ilyen lövéseket kivànok az összes BZ-176-nak :D

(#251141) h1mpi válasza cherubion08 (#251140) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerencsére a 9-es HT-kba megy a 800 :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#251142) cherubion08 válasza h1mpi (#251141) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Engem mindig megtalàlnak, mindegy mivel vagyok :DDD

(#251143) h1mpi válasza cherubion08 (#251142) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Rosszkor rossz helyen vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#251144) h1mpi


h1mpi
nagyúr

BP tokenes TT-130M-el valakinek van már tapasztalata? Megéri erre gyűjteni a tokeneket?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#251145) Plata válasza h1mpi (#251144) üzenetére


Plata
félisten

Én arra szeretnék gyűjteni,de nem tudom mennyi tokenem van.
Szerintem majd valamikor őszre össze gyűlik,ha csak nem váltom ki hamarabb.
Még azt sem tudom meliyk accra vegyem ki.

[ Szerkesztve ]

(#251146) Baltazár123 válasza Plata (#251145) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ha végig tudod tolni mindhárom BP szakaszt az ad 3x5-t F2P-ben. Tehát elméletben nyáron meglehet, 20 zsetont kér a tank. Érdemes a steel huntert megtolni, brutálisan jól adja BP pontokat, meg szerintem jobb játékmód, mint a random. Ennek a tetejébe még ad egy nagy kazal jó cuccot, 2 ládát, prém napokat, kötvényt, 20e szabad xp-t, xp könyvet a shopban, a haladás közben meg adja a szakaszjutalmakat is. A napi duplákkal gyorsan ki lehet pörgetni az összes ajándékot. Nem emlékszem, hogy volt tavaly, de most kicsit szerintem túl sok cuccot is adnak :) de sebaj, jól jön. most szedtem ki a 20e szabad xp-t is és örül a fejem, mert mennyi csatát kéne ehhez randomban menni? itt meg megvolt a napi duplákból simán.

Egyébként meg még a kredit hozam se veszélyes, prémiummal 30-50k között ad nettóban csatánként úgy, hogy a szakaszokkal már végeztem, tehát a napi küldetés csak bondot ad, ha sikerül egy jó csatát menni. Tehát az se lehet igazán érv, hogy valaki kreditet farmol. Mondjuk a shopban lehet kreditet is venni, szóval még a kreditet is jól hozza, ha azt a 600k-t hozzácsapom.

[ Szerkesztve ]

(#251147) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Kpz 07 RH meddig lesz a shopban?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#251148) Plata válasza Baltazár123 (#251146) üzenetére


Plata
félisten

Lehet ma megnézem a steel huntert,az biztos rég toltam,mert mindig utáltam.

(#251149) h1mpi válasza Plata (#251148) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most játszottam továbbra sem a kedvencem..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#251150) tween válasza Plata (#251148) üzenetére


tween
őstag

Én most is utálom ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.