Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#232701) phoenix1989 válasza ollie (#232700) üzenetére


phoenix1989
őstag

Köszi.

(#232702) stahlhelm79


stahlhelm79
csendes tag

sziasztok!

még mindig az 5.1 surround témához: beszereztem egy USB-s hangkártyát, optikai kábellel van az erősítőre rákötve. van 5.1-es hang filmekről, az erősítő is kijelzi, tehát ez a része működik. viszont ha bekapcsolom az 5.1 hangot a WoT-ban, egy üzenetet kapok:

és csak sztereó hang van a teszt során is és játék közben is. ami nagyon gyanús, hogy a játék hivatalos FAQ/support oldala egy betű említést sem teszt erről. a fórumokban sem találtam semmi értékelhetőt. lehet, hogy ezt jelenleg a WoT nem támogatja? :F

(#232703) jano_77 válasza ollie (#232700) üzenetére


jano_77
nagyúr

Annál többre szerintem se nagyon van szükség! :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#232704) weres78 válasza h1mpi (#232689) üzenetére


weres78
senior tag

Az, hogy arra kapod a skint?

(#232705) phoenix1989 válasza weres78 (#232704) üzenetére


phoenix1989
őstag

De ettől még nem kell vele jatszanod.

(#232706) zodo válasza stahlhelm79 (#232702) üzenetére


zodo
nagyúr

Kipróbáltam headsettel, igaz tud(na) 7.1-et is de nincs win alatt engedélyezve stb.

Azt az üzenetet "megerősítés" -el elfogadtam.
Teszteltem (egész szépen körbejár a hang)
Folytatás gomb után megjelenik egy felkiáltójeles infó.

Mentem egy csatát. Wow (klassz hangok)
Csatából kilpve megint ott az első üzenet hogy eltér a "kliensen beállítottól" ezt megint ok-al nyugtáztam.

Kiléptem a játékból.
GameCenter-t nem használom de belenézve nem találtam hang módosítására vonatkozó részt.
Újra beléptem, nincs felugró üzenet csak felkiáltójeles figyelmeztetés.

(#232707) jano_77


jano_77
nagyúr

Sajnos olyan balfék voltam, hogy letöröltem véletlenül a Hanglokátornak a fasza mp3 hangfile-át. :W
Esetleg vki el tudná nekem küldeni? Tudom, hogy annak idején is kaptam vkitől, de már nem emlékszem pontosan, hogy kitől. Csak sejtésem van. :U :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#232708) slett27 válasza weres78 (#232687) üzenetére


slett27
addikt

Sikerült. Kivette a telefonszámot, újat tudok beírni így minden változtatható. Nem egész 1 nap alatt válaszoltak. Korrekt. Egy nagy pirospont a WG-nek most. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#232709) zodo válasza stahlhelm79 (#232702) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha már lúd, felküldtem 7.1-re.
Ugyanaz a történet mint 5.1-nél.
Csata utáni üzenetre "nem" a válasz és kész.

(#232710) weres78 válasza slett27 (#232708) üzenetére


weres78
senior tag

Örülök, hogy már egyszerűbben megy. Nálam kicsit bonyolultabb volt anno...

(#232711) peterson79 válasza phoenix1989 (#232705) üzenetére


peterson79
őstag

Azért játszanak azokkal, mert több pontot kapnak. De ezt ugye Te is tudod.

[ Szerkesztve ]

(#232712) peterson79 válasza phoenix1989 (#232699) üzenetére


peterson79
őstag

Egyébként hidd el, hogy nem csak Neked szánom a gondolataimat. Mivel fórum és mások is olvashatják amiket beírunk, tisztán információterjesztés az ok amiért Neked és bárki másnak válaszolok. Ennyire ne érezd magad megtisztelve :D

(#232713) slett27 válasza weres78 (#232710) üzenetére


slett27
addikt

A jelenlegi helyzetet tekintve lehet próbálnak jó fejek lenni.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#232714) vepe


vepe
senior tag

A 3 lehetőség egyikének kiválasztásánál nem tölt be a bp? Tapasztaltatok ilyet?

(#232715) jano_77


jano_77
nagyúr

Másnál is rosszul működik a BP pont számlálója - csata utáni eredmény ablakban - vagy csak esetleg vmelyik mod rontotta el?

2 egymás utáni csata eredmény a képen. Korábbinál +18 ír és 50/18. Rákövetkező csatánál ír +25 és szummában lesz csak 25! Rosszul gondolom, hogy a +25 helyére csak +7 kellene írnia, amit éppen a csatáért kapok és nem a szummát!? Ez így elég megtévesztő. :U :F

Megértem ezt is 29K :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#232716) phoenix1989 válasza peterson79 (#232712) üzenetére


phoenix1989
őstag

Ha névre szól az üzenet akkor csak magamra tudom venni. Ha valaki gyorsan akar végezni t6 kell nyomni.

(#232717) vJokka válasza stahlhelm79 (#232702) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szia!

Nem vagyok szakértő a témában, de pár éve utánanéztem, mert én is szívtam vele. Optikán keresztül akkor fog az erősítőd 5.1-et tudni, ha Dolby Digital vagy DTS jelet kap. A filmek jellemzően ilyen hangsávval vannak, azért is működik, a játékok viszont nem. Ehhez az kellene, hogy a hangkártyád tudjon Dolby Digital Live-t vagy DTS Connect-et, ezek bármilyen hangforrást az adott formátumba kódolnak. Nekem egy SB Omni Surround 5.1 usb-s hk-m van, ami DDL-t tud, és ez gyönyörűen kitolja az 5.1-et, tesztnél is minden hang a megfelelő hangszóróból jön. Alternatív megoldás, ha van a hk-n külön kimenet az első- hátsó- és center/sub hangszóróknak és az erősítődön ugyan ezen bemenetek, és ezeken keresztül kötöd össze a rendszert.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#232718) popey37 válasza vJokka (#232717) üzenetére


popey37
addikt

én ugyanezt végigszivtam a tv-házimozi kombóval. régebbi fajta a házimozi, nincs rajta optikai kimenet, a tv-n meg nincs más. vennem kellett egy 3000 forintos átalakítót és azóta hibátlanul megy a hangrendszerem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#232719) Franko49


Franko49
tag

144Hz QHD monitorhoz milyen videókártyát ajánlotok, ami kihajtja a wot-ot maxon?
Most tervezek egy konfigot összedobni, eddig a 1660TI a kiszemelt, De ha elég gyengébb, akkor szívesebben fizetnék kevesebbet. (használt is ok)

(#232720) galervin93 válasza Franko49 (#232719) üzenetére


galervin93
őstag

Részvétem! :DDD
Én már a szekrény aljára hajított 750Ti-t poroltam volna le, de új ventikre vár csájnából, szóval i3 8100 UHD-ja falja velem full minimumon az FPS-eket. :DDD :DDD :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#232721) Franko49 válasza galervin93 (#232720) üzenetére


Franko49
tag

Ismerős az érzés, ezért szeretnék végre valami komolyabbat. Most egy MacBook Air az alany, amin csak úgy hasít. Ja nem...

(#232722) ollie válasza Franko49 (#232719) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az talán elég lesz, de még kérdés a proci is.

Nekem RTX 2060 Super van Core i7-9700-tel (8 magos), és 90 fps alá ritkán beesik úgy, hogy minden maxon van (főlé meg azért nem megy, mert belőttem, hogy max ennyi legyen). Ja, és fHD-ről beszélek, 1440-en azért jóval több pixel van, kb 1,8x annyi.

[ Szerkesztve ]

***

(#232723) tasiadam válasza galervin93 (#232720) üzenetére


tasiadam
veterán

Simán bírnia kéne kis finomhangolással. Az a baj amúgy, hogy iszonyat nagy változás van low és medium között, a 2 között meg szinte nincs átmenet. De a high és a maximum meg ultra között nincs van egy kevéske.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#232724) weres78 válasza Franko49 (#232719) üzenetére


weres78
senior tag

SZERINTEM nem fog maxon menni 144hz-en qhd-ban még a wot sem.

(#232725) Dobi 562


Dobi 562
addikt

f***omert kell berakni tobb mint 10 beta himet egy csapatba! :O

Mikor megjott az ellenfel az A soron ha lett volna lehetoseguk a kedves csapattarsaimnak, akkor a piros vonalon is tul szaladtak volna. :DD

(#232726) galervin93 válasza tasiadam (#232723) üzenetére


galervin93
őstag

Minimumot ippeg csak meghaladva amúgy 60fps (itt maximalizáltam), de bokrokban csúnyán leesik. Egy kis pasztázás is segítene rajta, de majd ha megjön a 750Ti a szakitól akkor megcsinálom mert lusti vagyok, annyira nem izgat hogy külön nekiessek. :D Mondjuk 1060-nal szebb volt a graf :DDD , de jobb helyen van már az a kártya, alig játszom. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#232727) egyedülülő válasza Franko49 (#232719) üzenetére


egyedülülő
őstag

Nekem 2080 superrel mar ment minden maxon 1440p-n

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#232728) Swinegod


Swinegod
őstag

Tükröm, tükröm, mondd meg nékem, hogy a kibaszott faszomba talál el 8 méter átmérőjű célkörrel a disznó a map másik feléről 4x egymás után



Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#232729) tasiadam válasza galervin93 (#232726) üzenetére


tasiadam
veterán

750-el eros medium megy. Az ugy so-so jo is. Vagy balancolt high SD kliensel. Bar en hd2500rol valtottam 960ra, akkor is volt 1 eles valtas, mint 2 kulon jatek

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#232730) Balion


Balion
senior tag

Hello!

Új játékosként ( játszottam már régebben, de most új accot kezdtem, mert annyira béna voltam, hogy nem bírtam nézni a statjaimat, mostmár különösen oda teszem magam ) 2 db 6-os és 2 db 7-es tankom van. Megvettem a Battle Pass-t, aztán szembesültem vele, hogy nem sok pontot lehet egy-egy tankkal szerezni, le van limitálva. Én meg elég lassan haladok, a modulokat is szeretem free xp-vel kihúzni, mert nehezen bírom a stock tankot.
Van valami ötletetek, hogyan juthatok tankokhoz gyorsan, hogy tudjak haladni a passban?
Én nem ismerek lehetőségeket, de olyanra gondolok, hogy rental tank esetleg ( nem tudom, hogyan lehet ilyet szerezni), vagy olyan ág, ahol gyorsan lehet haladni. Kicsit zavaros, milyen lehetőségeim vannak.

Prémium tankokat emiatt nem szeretnék venni.

Köszi előre az ötleteket.

[ Szerkesztve ]

(#232731) tboj válasza Balion (#232730) üzenetére


tboj
tag

Minél feljebb mész tierben, annál több pontot lehet gyűjteni egy tankon, szóval szerintem azt lenne érdemes csinálnod, hogy lépkedsz felfelé, ha kevés ágon indultál még csak el. Ezen kívül ott vannak a gyűjtői járművek (collector vehicles) a boltban, amiket meg tudsz venni kreditért, ha a kiszemelt járművel megegyező nemzetnél elérted a vele megegyező tiert valamelyik ágon, szóval emiatt is megéri feljebb lépkedned. Vannak kötvényért vásárolható tankok is a boltban, bár gondolom még nincs túl sok kötvényed, ha új az account. Néha szoktak lenni bónuszkódok is kiszórva, amikkel lehet bérelt tankokat is szerezni, de ezeket úgy kell összevadászni fórumokon vagy egyéb youtube/twitch közvetítések alatt a chaten. Kb. ezek a lehetőségeid.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#232732) h1mpi


h1mpi
nagyúr

9 tokenből mit vennétek? AE Phase vagy 3 db lila cumó? :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#232733) egyedülülő válasza h1mpi (#232732) üzenetére


egyedülülő
őstag

A Phase tényleg egy jó gép, főleg ha bejön az amcsi stílus. Nagyon jó ágyú, erős torony, ingyen javítás. Ha unod az amcsikat, mehetnek a lilák.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#232734) h1mpi válasza egyedülülő (#232733) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meggondolom köszi! Mióta eladtam az E5-öt nem is játszottam amcsi HT-vel.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#232735) jano_77 válasza h1mpi (#232732) üzenetére


jano_77
nagyúr

lilát nem tudsz venni csak rózsaszínt.....rosszul láttam? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#232736) ollie válasza h1mpi (#232732) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

AE phase

***

(#232737) po1son


po1son
addikt

Istenem már szó szerint gyűlölöm ezt a játékot már... :W
Szituáció eléggé egyértelmű, rámegyek és megölőm a progetto-t a ház mögött...
Biztosra megyek, megállók és célzok 40 MÉTERRŐL, a 2. képen látható hogy hova célzok, na ez a lövés belement a földbe... :DDD
A 3. képen meg látható, hogy ebben a skill orientált játékban, hiába játszottam jól, a 4000 személyi értékelésű progetto majdnem megölt, aki egész meccsen egy ház mögött bujkált és minden lövése betalált. Kicsit sem manipulált a játék és már ez van hónapok óta... :C



STEAMID/WOT nick: po1son_

(#232738) jano_77 válasza po1son (#232737) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez nem hónapok óta van így, hanem mióta a játék létezik gyakorlatilag. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#232739) Dobi 562 válasza h1mpi (#232732) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha amerikai heavy kell, akkor inkább rankedból a Concept 1B, battle passból meg a bounty felszerelések.

Én legalábbis így fogom csinálni. :)

(#232740) Dobi 562 válasza po1son (#232737) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha a WG nem nyúlna a hóna alá a szar játékosoknak és adna nekik valami sikerélményt akkor elveszítené őket.

Mikor az ellenféltől valaki megjelenik valami lehetetlen helyen, azt sem tudja hol van de pattint 4-5 lövésemet majd snapshottal telibe ver, akkor tuti hogy egy ilyen 4x%-os mókus volt. Direkt leszoktam őket csekkolni csata után. :D

(#232741) Ispy válasza po1son (#232737) üzenetére


Ispy
veterán

Én ilyennel nem foglalkozok, mert ez ellen nincs mit tenni. Nem rajtad múlik.

Van úgy, hogy igen, becélzok pont középre és puff, kitudja mi történik. Máskor meg 3 lövés bemegy a pixel magas kupolára. De olyan is szokott lenni, hogy szarul céloztam, szóval mellé ment volna, de mégis penetrál. :DDD

Vagy éppen 50-el rallyzok majd a kapáslövés 300 méterre kitágult célzókörrel ad be egy ammoracket.

Thats life in wot! ;]

Amikor még pókereztem ott volta az a mondás, hogy ha allint mész AA-val és megadja egy világtalan valami szarral, ami ellen 82% nyerési esélyed van, akkor te jól játszottál, mert ez egy nyereséges döntés volt. Aztán vagy nyertél vagy nem, az már más kérdés.

Szóval hosszú távon te egy jó játékos vagy, ő meg egy szar, őt sokkal többször fogják levadászni és megalázni, mint téged, ez vigasztaljon. :B

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#232742) h1mpi válasza po1son (#232737) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tegnap a Caliban 292-es penjével pattantam a Super Hallcatről. Na ott kapcsoltam ki…

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#232743) BerserkGuts válasza po1son (#232737) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:DDD nem jól célzol föld mágneses tere a wot bolygón nagyon erős feljebb kell ne érjen bele véletlen se

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#232744) Balion válasza po1son (#232737) üzenetére


Balion
senior tag

Hihetetlen az is, hogy még screenshotokon is látszik, hogy mennyire gáz a chat is a játékban. Bekapcsolva teljesen élvezhetetlen, kivéve, ha valakinek a rage-elés okoz örömet.
Nincs olyan meccs, amiben ne jönnének elő ugyanazok a szövegelések, meg, hogy egyik játékos jobban tudja a másiknál, hogy mit kellene csináljon. Hiába mondják, hogy a kompetetív multi játékok toxikusak, a wot 100x rosszabb bármelyiknél. Egyszerűen értelmezhetetlen számomra, hogy miért ennyire alja népség a wot játékosok nagy része.
És nem, nem csak az zavar, ha nekem szólnak be.
Folyamatosan az megy, hogy "report *** tank", csakm ert máshogy játszik, mint ahogy mások elvárnák.
Általában vissza kérdezek, hogy miért is jelentsük az említett játékost. Elmondom, hogy azért mert valaki rossz, nem kell reportolni senkit, illetve utána közlöm, hogy reportoltam az illetőt "inappropiate behaviour" miatt, mert kérni azt, hogy jelentve legyen valaki gyerekes okokból, helytelen.
És ez megy egész nap. Minden nap.

[ Szerkesztve ]

(#232745) Jadro válasza Balion (#232744) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem ezért ki is van kapcsolva. Tegnap viszont pont emiatt szivattam meg egy szerencsétlent. Leo1-el voltunk mindketten, szépen lehoztuk a meccset azt hiszem 5-5 killünk volt. Ő írogatott rám meccs közben de nem láttam. A végén ráírtam hogy GJ és akkor derült ki, hogy ha az utolsó lövést hagytam volna neki, akkor megcsinálta volna az Obj260-hoz az utolsó küldetést. Nem volt boldog.

Szegény, ő is a sok csethuszár áldozata lett közvetve. :D Azért sajnáltam a dolog. A cset persze marad kikapcsolva, mert nem bírom ami ott megy.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#232746) Balion válasza Jadro (#232745) üzenetére


Balion
senior tag

Általában nekem is ki van kapcsolva, de néha bekapcsolom, amikor valami pozitívumot szeretnék írni. Ilyenkor úgy felejtem és a következő meccsen máris büntet az emberi hülyeség.

(#232747) po1son válasza jano_77 (#232738) üzenetére


po1son
addikt

1.0 előtt szerintem rendben volt a játék.

Ez is egy napi kedvenc lövésem, szerintem 5-6 másodpercig vártam, hogy összeszűküljön a célkereszt teljes mértékben és ne hibázzam el vagyis 100%-ra mentem.
Álló tanknak a test közepe becélozva TD-vel 242 méterről, természetes földbe ment.
Nem az a gondom, hogy sok lövés mellé megy és nem railgun pontosságú az ágyú, de őszintén szólva közel 100%-os pontossággal leadott lövés ilyen távon találjon már be...

Dobi 562 - sajnos én is azt veszem észre, hogy rengeteg esetben az ellenfélnél a papíron jóval gyengébb játékosoktól, hihetetlen lövéseket kapok, be amiket nálam 10 alkalomból 9 mellé.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#232748) weres78 válasza Balion (#232744) üzenetére


weres78
senior tag

"Hiába mondják, hogy a kompetetív multi játékok toxikusak, a wot 100x rosszabb bármelyiknél. Egyszerűen értelmezhetetlen számomra, hogy miért ennyire alja népség a wot játékosok nagy része."

Pont azért, amit po1son írt. Mert a játék felkarolja a nagyon rossz játékosokat, ad nekik élményt ami miatt nincsenek arra kényszerítve, hogy fejlődjenek. Ha ez nem így lenne egy idő után valószínűleg feladnák vagy tanulnának. Emiatt lehet az is, hogy valaki 40k mérkőzés után 2800-as értékeléssel is 46% wint tud felmutatni.
A 25% RNG annak aki foglalkozik a játékkal rengeteg.

Persze felfogtam, hogy költői a kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#232749) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok !

Ez a BATTLE PASS: REINFORCEMENTS csomag mit ad ? 1,000 Battle Pass Points ? Mert az érdekelne, mert nincs nindig időm játszani.
A rózsaszin cuccok érdekelnek igazán csak.

Köszi. Joe

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#232750) Balion válasza weres78 (#232748) üzenetére


Balion
senior tag

Mindkét csapatban egyformán lehetnek "muppetek", el kellene fogadni szerintem, hogy vannak rossz játékosok a csapatban a játék természetéből fakadóan és nem folyton kiakadni ezen. Nem neked mondom, hanem ez lenne a megoldás szerintem. Engem pont nem érdekel, hogy ki hogyan játszik, a lényeg, hogy a meccs vége előtt a lehető legtöbbet tegyem bele a játékba. A wn8-on is jobban lehet dolgozni egy vesztes meccsen, mint egy darálóson a véleményem szerint, illetve a MoE-en is.
Az is baj, hogy sokkal több a "next loser team" üzenet a meccs elején, mint a "glhf", ami szintén eléggé morál romboló és ekkor még nem is történt semmi a meccsen, de már így kezdik... a poén, hogy ilyenkor általában nyerünk :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.