Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#233951) joergie válasza hulp01 (#233950) üzenetére


joergie
őstag

Amikor indult a játék énis ezt csináltam. Fogalmam se volt a játékről, nem voltak infók, streamerek. Minél több km-t mentem(akkor még csata végén kiírta mennyit haladtál km-ben), hogy a sofőr fejlődjön. Szerintem aránylag hamar rájöttem én is, hogy az egyetlen esélyem, ha nézem a többieket halál után, mit és hogyan csinálnak, és visszakövetkeztettem, hogy miért. És tanultam. Mostmár lehet direktben jó játékosokat nézni twitchen, de a játék is bonyolultabb lett, sokszor az egyszeri játékosnak nehéz érteni mit miért csinálnak, ha nem narrál.

Szóval nem mondanám rossz tanácsnak, csak időigényesebb, mintha twitchet nézne. HA!!!! tényleg meg akar tanulni játszani ezt a játékot...amit viszont ma már senkinek nem ajánlok, hogy elkezdje.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#233952) Dobi 562 válasza hulp01 (#233950) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem a jatektol elmegy a kedvem mikor elkezdem nezni a csapattarsak "jatekat". Foleg mikor azt latom, hogy a tesztoszteronhianyos beta him nem kepes legyozni egy ket tierrel kisebb tankot hp elonybol sem. Neha el sem hiszem amit latok. :DDD

(#233953) po1son válasza phoenix1989 (#233949) üzenetére


po1son
addikt

Sokszor a saját játékomat nem tudom megfelelően koordinálni, nem hogy másét... :DDD

Macka - e25-őt nem tudja tier9be dobni, tierlimites. :U

hulp01 - pedig régen a "őskorban" úgy tanultunk meg játszani, nem igazán volt twitch közvetítés. :DDD

joergie -
"Mostmár lehet direktben jó játékosokat nézni twitchen, de a játék is bonyolultabb lett, sokszor az egyszeri játékosnak nehéz érteni mit miért csinálnak, ha nem narrál."

Evvel a kijelentéssel nagyon egyetértek. :K

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#233954) Macka válasza po1son (#233953) üzenetére


Macka
veterán

Igen, valóban. T25/2 volt.
Volt egy kör, ahol az E25 is úszni ment.

(#233955) hulp01 válasza po1son (#233953) üzenetére


hulp01
senior tag

Persze, nem voltak streamerek anno. Én is a játék elején csináltam ezt, csak most már vannak sokkal jobb lehetőségek is. Meg sokat tanultam a fórumokból is. Mert azért a sok sírás között van hasznos infó is. A streamerek között is érdemes azt nézni, akik el is mondják mit miért csinálnak. Én főleg youtube-on nézem őket, nem twitchen.

(#233956) Ispy


Ispy
veterán

Mélységesen utálom ezt a tigris 2-t, ez egy szar, konkrétan mindenki ott lő be, ahol akar. Azt terveztem, hogy minden tankkal játszok a techtreeből, de most már kezdek kételkedni, mert nem fogom idegekkel bírni ezt.

TNH105, Progetto 54 lenne a következő kör, de már előre rettegek, hogy vajon mekkora szutykok lesznek. Vagy nem tudom, lehet medként kéne használom ezeket a heviket?

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#233957) köpet


köpet
aktív tag

A Tiger II a buff óta egész jó lett pedig, tornya, ágyúja használható, mondjuk a kupolát ellövik, meg sidescrape-re nem alkalmas, az igaz. Este kipróbálom, mert az utolsó emlékeim szerint nem szar.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#233958) Ispy válasza köpet (#233957) üzenetére


Ispy
veterán

szemből is ott lővik be ahol akarják, lassan ki sem merem dugni az orrom a fedezékből, mert 2 másodperc alatt szednek szét

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#233959) jano_77 válasza Macka (#233948) üzenetére


jano_77
nagyúr

azzal ugye tisztában vagy, hogy E25-el sosem kerül T9 tankok ellen!? :U

Ispy: én is úgy tudom, hogy a buff óta az egyik legjobb tier8 heavy lett! Páncélra a mai metában - only gold mindenre! - ne számíts szerintem! :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#233960) Ispy válasza jano_77 (#233959) üzenetére


Ispy
veterán

Hát akkor csak én nem tudom a titkot...sidera nem jó, gundep zéró, ha szemből látját a kupolát vagy a hasát már kapod is. Hogy a tökben kéne ezzel játszani? Sőt valamelyik meccsen az ágyú melletti részen farmoltak szét.

Tigris egy pedig az egyik kedvenc tankom, jókat lehet vele aprítani, de a 9.2 seces töltéssel ezzel még ezt sem tudok.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#233961) Macka válasza jano_77 (#233959) üzenetére


Macka
veterán

Igen, fentebb korrigáltam is. Az egy másik kor volt, amikor az E25 ment úszni, de nyilván az nem T9 kor volt.

(#233962) köpet válasza Ispy (#233960) üzenetére


köpet
aktív tag

Gundep 8°, mint a lengyeleknél, nem amcsi stílus, de bőven használható szerintem.
Azt néztem viszont a tanks.gg-n, hogy a tornyot nem érdemes elfordítani, mint a nagyoknál, hogy ne tudják átlőni a toronyfrontot, mert akkor az oldala lesz sebezhető.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#233963) Ispy válasza köpet (#233962) üzenetére


Ispy
veterán

Ja, csak éppen 2 méter magas, szóval ahol az 53tp-vel kényelmesen elférsz és finoman felrakod a tank elejét egy bukkanóra, ott a tigris alapból kilóg a bazi nagy kupolával. Ráadásul a lengyel tornya elég troll, tudnak még tier 10-ben is pattogni róla. Ma volt egy meccsem még az IS is 2x ellőtt futtában. :B Pedig az IS ágyúja az minden csak nem pontos.

Most megvettem a caernarvont, na ezzel lehet játszani, kizártnak tartom, hogy a tigris jobb tank lenne (tévedés jogát azért fenntartom :DDD ).

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#233964) Macka válasza Ispy (#233963) üzenetére


Macka
veterán

Cérna jó kis tank, én az AX-et vettem meg múlt héten, lehet vele jókat menni a 4.9-es töltés idővel.

(#233965) Macka


Macka
veterán

Imádom az érzést, amikor a kukás 1.685-öt ver a JGPZ E100-ba. :D

(#233966) hulp01 válasza Macka (#233965) üzenetére


hulp01
senior tag

Az eléggé lowroll volt akkor. ;)

Ma sikerült úgy veszíteni Prokhorovkán, hogy két light-unk még életben volt, míg az ellenfélnél egy se. De ugye, ha ugyanabban a bokorban egymást molesztálják, akkor abból nem lesz győzelem.
Valamit nagyon kéne már csinálni az mm-mel. Az egyik oldalon a 10k wot ratinges platoon, nálunk meg az 1500-asok 1k alatti lejátszott meccsel.

(#233967) phoenix1989


phoenix1989
őstag

gunmark modot tud valaki ami működik? a jelenlegit hiába tettem át a frissítés óta nem számol semmit.

(#233968) köpet válasza Ispy (#233963) üzenetére


köpet
aktív tag

Az 53TP a szívem csücske, de a kupolája 5x akkora, mint a tigrisé, azért azt se felejtsük el.
És az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy a magas felépítés miatt a látótáv is nagyobb, ami néha jól jön.
Nem győzködlek, más a stílus szerintem, de rápróbálok és legfeljebb megkövetlek.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#233969) jano_77 válasza phoenix1989 (#233967) üzenetére


jano_77
nagyúr

ASLAIN-ben ami van - streamerek többségénél is ezt látom - működik :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#233970) phoenix1989 válasza jano_77 (#233969) üzenetére


phoenix1989
őstag

csak az kell ,más modok nem ,szóval egy komplett csomagot nem akarok feltenni. de köszi

(#233971) jano_77 válasza phoenix1989 (#233970) üzenetére


jano_77
nagyúr

ASLAIN-ben kiválasztod melyik modot akarod - akár azt az egyetlen egyet is - és csak azt teszi fel. De ahogy érzed, gondolod.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#233972) ollie válasza phoenix1989 (#233970) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak azt teszi fel belőle, amit kiválasztasz.

***

(#233973) phoenix1989 válasza jano_77 (#233971) üzenetére


phoenix1989
őstag

ja ezt nem tudtam. akkor megnézem ha megtalálom. köszi

ollie : köszi

(#233974) jano_77 válasza phoenix1989 (#233973) üzenetére


jano_77
nagyúr

TESSÉK

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#233975) Ispy válasza köpet (#233968) üzenetére


Ispy
veterán

Én csak leírtam a tapasztalataimat, én nem tudok vele mit kezdeni sajnos, de kiváncsi leszek mit hozol ki belőle.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#233976) jano_77


jano_77
nagyúr

Ma estére végre sikerült kimaxolni a Battle Pass-t, ráadásul egy ilyen remekül sikerült kis Tank ÁSZ-os csatával a T71 DA személyében. A pálya több mint ideális volt, ami a csapatról már kevésbé mondható el sajnos. Tudom, ha a spot dmg-t nézitek csak meg, akkor úgy tűnik, hogy ellenkezőleg, hát jó csapat volt, de NEM. Ha megnézitek a REPLAY-t, akkor láthatjátok majd, hogy mekkora balfékek voltak nem is egyszer! NEM találták el a világító célpontokat. Csata közepén, mikor megindult az enemy az 1-2 vonalon fogtam a fejem, hogy te ATYA ÚR ISTEN! :Y Majd a végén a Type59 nem voltak képesek eltalálni kb 5-6-an! :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#233977) Thrawn válasza phoenix1989 (#233967) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez tuti működik: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#233978) tasiadam


tasiadam
veterán

egy meccset toltam tegnap, alig sebeztem, de a WN8 szerint 1 isten vagyok :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#233979) köpet válasza Ispy (#233975) üzenetére


köpet
aktív tag

Gurultam pár kört és elég vegyesek a tapasztalataim. Nagyon nem találtam rajta a fogást én sem, mondjuk hozzáteszem, hogy elég rég nem mentem vele, illetve úgy általában nehéz tankkal nem próbálkozom egy ideje, szóval egy este és pár kör alapján nem általánosítok.
Összefoglalva másként kell használni, mint amiket az utóbbi időben használtam (pl. 500TP, Phase, 777), nem az első vonalba való, vagy nagyon ügyesen kell forgatni, rejteni szinte minden részét, ami még nem megy. Ha magasabban helyezkedik el az ellenfél a torony tetejét (homlokát) is belövik, nem csak a kupolát vagy az oldalát. A felső lemez tud pattintani, ha jól forgatja az ember és rejti az alját és az első görgőt, vagyis ezzel érdemes lehet nem oldalazva kinézni, hanem az elejével ferdén (persze sokminden van, amire nem kell kinézni, csak ha ellőtte magát). Tornyozni szemből és magasabb pozícióból érdemes.
A jó oldala a tanknak az ágyú, ami egy álom, nagyon közeli rokona annak, ami a leo pta-n van szerintem. Gondolom ezért kapta az epic besorolást skill mestertől, meg ezért is ajnározta anno Iyouxin és elit is a buff után.
Még próbálkozom vele, mert az ágyú roppant módon megfogott, és a field modokat rá akarom rakni, sehol se állok velük. Feltevésem szerint nem az első vonalban van a helye, inkább a másodikban vagy hátrébb, MM függvényében. Majd meglátom, mit igazol ebből az élet.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#233980) po1son


po1son
addikt

Szombaton jó kis twitch dropok lesznek, 5-től este 9-ig tart az adás.
Részletes infó: link

Ezt a csatornát kell majd nézni

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#233981) zola96 válasza po1son (#233980) üzenetére


zola96
senior tag

Kiváncsi vagyok hány tank fog kiesni.

(#233982) po1son válasza zola96 (#233981) üzenetére


po1son
addikt

Kb 1% esély van tank dropra, ha a régebbieket vesszük alapul, de minimum 3 prémnapot lehet szerezni. :DDD

Más
Van új rész a Streamer Shitshow-ból, érdemes belenézni, vannak vicces pillanatok. :DDD
Szegény kukibébi kapja rendesen az ívet.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#233983) jano_77 válasza po1son (#233982) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha teszem azt az alacsony % ellenére, mégis lennék olyan szerencsés - nem szoktam - hogy kipörgetne nekem egy tankot, de már épp meg van - mind meg van az opciók közül - akkor van/lesz kompenzáció? Ha lesz kreditben vagy goldban? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#233984) zola96 válasza jano_77 (#233983) üzenetére


zola96
senior tag

Kreditben kapod meg.

(#233985) jano_77 válasza zola96 (#233984) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R , akkor szerintem nem fogok izgulni, hogy lemaradok-e a stream-ről. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#233986) ollie válasza zola96 (#233981) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mennyiségre megy, hanem esélyre. Vagyis minél többen nézik, annál több fog esni (persze az egyéni esélyt semmi sem változtatja).

***

(#233987) Ispy válasza köpet (#233979) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, azt hiszem egyet értünk, t8-ban azért lehet vele menni jó köröket, ott elég fun ez az ágyú.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#233988) po1son válasza Ispy (#233987) üzenetére


po1son
addikt

Ha jól látom stockosoan használod, így már érthető miért panaszkodtál tegnap... :DDD
Próbáld meg minél hamarabb rátenni a tier9es tornyot, majdnem ugyanaz lesz mint a e50m toronypáncélzatba... :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#233989) Ispy válasza po1son (#233988) üzenetére


Ispy
veterán

Upsz, tényleg nem raktam fel a nagy tornyot, pedig kifejlesztettem mindent hozzá az elején. :DDD

És ez nem most fordult elő velem először... :B

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#233990) Swinegod válasza Ispy (#233987) üzenetére


Swinegod
őstag

Szerintem rövid 105-ös az a legrosszabb ágyú a játékban. 500-600 átlag dmg-em volt vele amíg ki nem húztam a fullosat. Egyszerűen olyan kibaszott szinten nem találtam el vele soha semmit, most hogy csak így bele gondolok is felkúrja az agyam
Mire kifulloztam ezt a tankot annyira szar lett vele a statom utána a 2000 körüli átlag dmg se tudta megmenteni amíg kihúztam az E75-öt, most ilyen 1600 körül állok vele

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#233991) jano_77 válasza po1son (#233988) üzenetére


jano_77
nagyúr

és ezt miből vontad le!? :F :U Egy adathalmazból, hogy olvasol ki ilyet, hogy alap toronnyal használja?! :F mert replay-t nem láttam vagy benéztem vmit!? :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#233992) sith7 válasza jano_77 (#233991) üzenetére


sith7
nagyúr

ott a képe a jobb felső sarokban ...

(#233993) Ispy válasza Swinegod (#233990) üzenetére


Ispy
veterán

Hát nekem ilyen gondom nincs, mert azt hozom vele, amit a többivel. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#233994) po1son válasza sith7 (#233992) üzenetére


po1son
addikt

;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#233995) Ispy


Ispy
veterán

Nah, igen, ez így már más, 8.7 lett a reload, van ágyú süllyedés, na akkor most teszt, igaz már 10k xp híjján megvan az e75.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#233996) sith7 válasza po1son (#233994) üzenetére


sith7
nagyúr

;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#233997) jano_77 válasza sith7 (#233992) üzenetére


jano_77
nagyúr

De az nem csak egy általános tank képe!? Én azt gondoltam, hogy az nem azt mutatja, hogy épp mennyire felszerelt tankkal voltam csatában (stock vagy full), hanem ha Tiger II-el voltam akkor kitesz egy Tiger II fotót azt annyi. :U
Mondjuk az is igaz, hogy nagyon régen, a messzi galaxisban volt hogy ilyen alap csata jelentőm volt, de mióta modokat használok, már mindig más, így lehet csak rosszul emlékszem a távoli galaxisban történtekre. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#233998) sith7 válasza jano_77 (#233997) üzenetére


sith7
nagyúr

:N
Máshonnan nem tudta volna kitalálani :)

(#233999) Ispy


Ispy
veterán

Mentem pár kört vele és azt kell mondjam, használható, avatott kézben még akár jónak is mondhatnánk. Jól lehet vele hulldownozni.

Ha az e75 is ilyesmi, akkor nem leszek boldogtalan.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#234000) sith7 válasza jano_77 (#233997) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... bár a mostani képen is ugyanaz van, pedig feltette a nagy tornyot :F
Akkor po1son csak ráhibázott

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.