Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#228101) joergie válasza peterson79 (#228098) üzenetére


joergie
őstag

Multkor platoonoztam vele, attól függetlenül, hogy itt telesz*rja panaszkodással a topikot, tud játszani, jól érzi a frontot, kihasználja a tank előnyeit.(Recent statja kifejezetten meggyőző)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#228102) peterson79 válasza Swinegod (#228096) üzenetére


peterson79
őstag

Tudnék még sok mindent írni Neked, de ez fejben dől el. Mint sok minden más is, de mindegy.
Ha eleve úgy állsz neki, hogy, na, megint sok a tetves tomato, akkor az a meccs olyan is lesz. Ebben a játékban ne számíts a többi játékosra, aztán legfeljebb meglepnek, hogy néha van ott olyan is, aki tudja melyik a bal gombja az egérnek.
Ha azt látod, hogy lemming vonat van, akkor ne menj a másik oldalra egyedül, esetleg egy vagy két másik tankkal. Nagyon ritka, hogy ilyen szituból győztesen kerültök ki. Egyszerű matek ez is, több tank, több sebzés...még ha az RNG veletek is van, képtelenség behozni egy bizonyos HP hátrányt.
Sajnos olyankor menni kell a csordával, de azért szemmel kell tartani azt a részt is. Nem egy, nem két alkalommal működött ez nálam, maradtam kicsit hátrébb, de még bevédve azt a részt és nyertünk. Pont elég volt annyi, hogy a többiek lenyomták a túlerővel a másik oldalt és végül bekerítettük az ellent, mi meg addig feltartottuk a falkát, amennyire lehetett. Ez sem mindig megy, szerencse is sokat játszik ilyenkor, tudod, mondtam, RNG.
Egy csomó mindent meg lehet tanulni a többiektől és ez rengeteget számít. Nagyon sokszor vettem hasznát annak amit láttam, mert tényleg működik, pedig nem hisz benne alapból az ember.
Előre nem szabad leírni semmit, feladni meg főleg. Bármikor borulhat a papírforma. Ha meg nem? Akkor meg Te mindent megtettél a győzelemért, a csapatért stb., Rajtad nem múlt, kész, kövi csata... tanulságot le kell vonni, aztán csá.

(#228103) Balcsix válasza BerserkGuts (#228099) üzenetére


Balcsix
senior tag

Azt írtam ha "jónak látod, és a helyzet is úgy adja", tehát ha rosszabbul jönnél ki a dologból, akkor természetesen nincsen értelme. Egy Maus-sal valszeg nem nagyon lesz olyan helyzet, hogy büntetlenül vissza fogsz tudni vonulni. :D

[ Szerkesztve ]

(#228104) FoLey-v válasza Szibilla (#228089) üzenetére


FoLey-v
addikt

Pedig jó ez a IS-3 ha közepesnek is,de én élveztem. Addig míg olyan csapattársakat nem fogok ki akik rambo módon mennek halni akkor nincs is kedvem már hozzá.
Nem mindenki szeretheti ez inkább player függő.
Nemrég mentem is vele egy csatát el is ment a kedvem,mert hiába voltunk jók KV3-al,ha mögöttem levők gyorsan ki hullottak.
Be is nyögtem chatbe hogy mi a francért haltok meg ilyen gyorsan ez nem fps kill játék. :W
Na majd estefelé újra nekivágok. :DDD

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#228105) h1mpi válasza hulp01 (#228100) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is anno lightokkal húztam a wn8-at :))Most már nem érdekel, azzal játszok, amivel kedvem támad, de HT-al az egyik legnehezebb jó statot hozni....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#228106) peterson79 válasza h1mpi (#228105) üzenetére


peterson79
őstag

Most, hogy nekem sincs nagyobb célom - majd talán egy-két tank markolása lesz az ami nagy cél lesz - Én is azokkal játszom amik tetszenek.

(#228107) Swinegod válasza peterson79 (#228102) üzenetére


Swinegod
őstag

Sosem úgy állok neki, hogy, "na ez is szar meccs lesz"
Sőt, általában azért chatbanolnak, mert megírom a meccs elején szuicidoló meg síró embereknek amit gondolok. Nincs XVM-em se, mert lusta voltam felrakni. Igen, azt elismerem az egyik nagy hibám játékosként, hogy felételzem a csapat nem szar, majd ideges leszek azért, mert elvártam tőlük a minimumot. Ami amúgy elég dög szomorú ha engem kérdezel, hogy az abszolút 0 fölött semmire ne számíts ha nem akarsz csalódni, de mindegy

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228108) joergie válasza Swinegod (#228107) üzenetére


joergie
őstag

Nagyon egyszerű kivédeni a chatban-t, ha panaszkodsz csetben és nem tudod megállni, csak kicsit másképp kell fogalmazni: ne káromkodj, tehát amik gyerekek nyelvezetét befolyásolná negatívan, illetve ne konkrét személyt nevezz meg, hanem általánosíts(az összes többi játékosra) Kicsit szofisztikáltabban fogalmazol még az angolod is fejlődik ;] .
Valamelyest átvered magad is, de a lényeg hogy vég nélkül panaszkodhatsz...ha ez esik jól.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#228109) Swinegod válasza joergie (#228108) üzenetére


Swinegod
őstag

Chatban a 2 hétből talán 3x zavar igazán és abból 2x szintén csak azért, mert nem tudom elküldeni az egyént a jó büdös francba
Egyébként én amúgy is elég válogatottan szidom a csapatot, azért bírom ki egy jó hétig chatban nélkül :O

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228110) peterson79 válasza Swinegod (#228107) üzenetére


peterson79
őstag

Ebben semmi meglepő nincs szerintem. Amíg klántársakkal játszol, de inkább úgy mondom, hogy barátokkal, akiket jól ismersz, netalán még személyesen is, na azoktól elvárhatsz dolgokat. De olyanoktól akikkel véletlen rak össze? Azoktól miért is vársz el bármit is? :D

Az Élet nem habostorta, Swinegod elvtárs ;)

[ Szerkesztve ]

(#228111) peterson79 válasza Swinegod (#228107) üzenetére


peterson79
őstag

Egyébként remélem nem kioktatásnak vagy ilyesminek veszed, csak csupán tanácsolok. Főleg azért, mert sok ilyen mentalitással találkozok, akár életben, akár játékban.
Nagyon is örülök neki, hogy Te nem ilyen vagy, bár a hozzászólásokból nem ez jön le. De ezek szerint az csak a felfokozott érzelmi hangulat miatt van :DD
Ez a fórum szerintem arról kellene, hogy szóljon, hogy ki hogyan old meg egy problémát. Alapvetően az, hogy itt lődd az adott tankot, meg ott, az is jó, de az édeskevés. Mint azt mindenki tapasztalta, az RNG miatt minden lutri ebben a játékban. Oké, az egyértelmű, hogy nem fogom ott megcélozni, ahol nagyon kicsi az esélyem, de ez meg jön a tapasztalatok útján is, ha már valaki nem hajlandó egy kicsit sem tájékozódni. Ehhez elég pár stream vagy videó, nem egy, nem két alkalommal mondják, hogy miért ott lövik ahol, gyengepontokat sorolják végig. Pár nap alatt sokat lehet tanulni, ha már a játékban nem megy. Mondjuk több, mint 400 tank vagy mennyi van :)

(#228112) Swinegod


Swinegod
őstag

Fasza érzés Mauschennel játszani, abszolút nem egy használhatatlan szemét

Nem, a szögelés sem segít rajta

Legalább van annyi hp-ja 2 extra lövést túlél :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228113) phoenix1989 válasza Swinegod (#228112) üzenetére


phoenix1989
őstag

mindbe bele néztél szóval mit vársz?
eközben type 5 el 5k lepattanó. pedig szarabb a pácélja.

[ Szerkesztve ]

(#228114) Swinegod válasza phoenix1989 (#228113) üzenetére


Swinegod
őstag

35°-ban beforgatva nézek ki, ezen túl mit csináljak, ne nézegessek ki német superheavyvel?
Type 5-nek mióta rosszabb a páncélja, mint a masuchennek? Konkrétan vastagabb a kupolája a Typenak mint a Mauschen torony közepe

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228115) phoenix1989 válasza Swinegod (#228114) üzenetére


phoenix1989
őstag

esetleg igen, ne nézz ki rá. tudod ha én belelépek a kutya szarba már tudom hogy ott van és nem lépek bele újra. de nem vagyunk egyformák. taníts mester

(#228116) Swinegod válasza phoenix1989 (#228115) üzenetére


Swinegod
őstag

Ez egyszeri kinézés volt... Még mielőtt beálltam volna egyáltalán a helyemre belémkúrt az M4 miközben helyezkedtem meg mégegyszer de rendben

De érdekes módon valahogy E100-al pld ilyen nincs, lehet az a különbség az egyik elképesztő szar a másik nagyon jó? :F

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228117) phoenix1989 válasza Swinegod (#228116) üzenetére


phoenix1989
őstag

e100 at is szét basszák. annyi hogy kapott némi erősítést és néha nehezebben de ennyi.

(#228118) Swinegod válasza phoenix1989 (#228117) üzenetére


Swinegod
őstag

A szart, az E100 teljesen jól tartja magát saját tier ellen. Ha másért nem azért, mert 36-al megy 24 helyett, a soft statjai nagyon jók, 3100dpm és 40-al nagyobb alfa. Ja vagy ugye ugyan annyi DPM, de 1,5x akkora sebzés és sokkal jobb gold pen

Csak random mentem egyet, hogy elfelejtsem a Maus ág okozta szenvedést és egész jó meccs lett belőle

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228119) phoenix1989 válasza Swinegod (#228118) üzenetére


phoenix1989
őstag

goldal ketté lehet hugyozni azt is. ráadásul ott a tetején az a vékony csík ami belőhető sima lőszerrel is. az hogy lepatant rólad 3 lövés az semmi. tény hogy kicsit erősebb lett mint volt , rá is fért az erősítés de T10 gold simán üti a tornyát.

(#228120) Swinegod válasza phoenix1989 (#228119) üzenetére


Swinegod
őstag

Azért kisebb eséllyel mint a Mausnak pld. És mondom, ha más nem, te 750-et kúrsz bele amiért bekaptál egy lövést az egér meg a 9-es kis haverja pedig 490-et
Szeretek pld Maus ellen duelezni E100-al, én 530-at lövök ő 490-et, nekem 100% esélyem van bevinni az ő tornyát ha rám néz, neki 50 ha én rá nézek és konkrétan semmi ha nem nézek egyenesen rá
Ja vagy ugye ha a kis ágyút használod, mint pld én akkor meg 3100dpm
Meg amúgy ilyne szórás RNG-vel sok sikert az embereknek eltalálni a rudat, sose szokott probléma lenni csak ha fölöttem vannak ami azért nem épp gyakori

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228121) phoenix1989 válasza Swinegod (#228120) üzenetére


phoenix1989
őstag

nekem nem okoz gondot ellőni. ahogy beforgatod a tornyod a szélén a rúdnak ott egy kis kockája, másfelől meg löveg pajzs mint a mausnál. :) persze ha olyanok vannak ellened akik nem tudják nincs gond de ez igaz az összes tankra

(#228122) Swinegod


Swinegod
őstag

Story time:
Megyek a kis helyemre ST-2-vel. Látom felspotol valami miközben épp a semmi közepén vagyok. Mondom magamban haha mennyire elbaszná már a napomat, ha pont mielőtt beérek fedezékbe jól belémkúrna valami 1600-at a kukáskocsi

:U

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228123) peterson79 válasza Swinegod (#228122) üzenetére


peterson79
őstag

És bevonzottad :D :C

[ Szerkesztve ]

(#228124) kchryss


kchryss
addikt

Akinek van prime-ja megnézné hogy mikor jár le az utolsó csomaghoz kapott küldetés játékon belül?
Nem akarok úgy járni mint múltkor hogy meghosszabbították és ezért egy héttel előbb indítottam a próba időszakot így nem tudtam behúzni két havit egy próbaidőszakkal.
Hülye módon a prime gaming oldalán csak akkor látnám a loot induló és lejáró dátumát ha már aktiválnám előtte. A wot honlapján meg sosem frissítik a dátumot ha meghosszabbítják. Úgy tapasztaltam hogy a játékon belül frissül leghamarabb az időpont a küldetések lejáratánál.

(#228125) májkimiki


májkimiki
őstag

Sziasztok!
Érdeklődnék megint gép-konfig ügyben.
Mire lehet számítani Ryzen5-5600G / 16GB DDR4-3200MHz kombóval?
Nagy TV-n FHD-ben?
Köszi.

(#228126) po1son


po1son
addikt

Holnaptól indul a Halloween event, amihez jönni fog twitch drop is.
Szerintem érdemes végig tolni a játékmódot, ha jól néztem 4 darab legénységi tagot lehet kiszedni, amik bia-val rendelkeznek + legvégső jutalom a tier VII-es prémium King Tiger egyedi álcafestéssel. Camo a twitch drop-ból.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#228127) zola96 válasza po1son (#228126) üzenetére


zola96
senior tag

Kiváncsi vagyok mennyire lesz teljesíthető.

(#228128) po1son válasza kchryss (#228124) üzenetére


po1son
addikt

Elméletileg holnap kezdődik a új

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#228129) po1son válasza zola96 (#228127) üzenetére


po1son
addikt

Első pár napban nem szabad erőltetni a múltkori waffentroger tapasztalatai alapján. :DDD
Összesen 8 tekercset kell majd szerezni a király tigeishez, a 7-8. tekercset ki lehet majd váltani kulcsokból is, így aki a legnehezebb szinten nehezen boldogul, elég lesz farmolnia a kulcsokat akár a legkönnyebb szinten.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#228130) zola96 válasza po1son (#228129) üzenetére


zola96
senior tag

Plusz jön a twitch drop és primebol is esik.

(#228131) aginor válasza po1son (#228129) üzenetére


aginor
addikt

Jól láttam, hogy az álcafestések csak pénzért mennek most? Jól emlékszem, hogy tavaly azokat is meglehetett szerezni "ingyen"? :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#228132) zola96 válasza aginor (#228131) üzenetére


zola96
senior tag

Ingame gold… pedig a Leo nagyon badass

(#228133) aginor válasza zola96 (#228132) üzenetére


aginor
addikt

Halandó embernek az ugyanaz. ;)
Nekem még az angol gyöszé is tetszik, ellenben az IS7 valahogy nem kapott el.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#228134) diegho válasza Swinegod (#228122) üzenetére


diegho
nagyúr

Feltételezem, ha legközelebb ezen a pályán játszol lassú tankkal, akkor is oda fogsz menni és ha az ellenfélnél van egy értelmes spotter, ugyanígy kapni fogod. A legjobb ebben az, hogy ha mész tovább, akkor a következő kis szikla és a nagy szikla között már spotter sem kell, az ellenfél medek és gyorsabb heavyk is spotolni fognak. Mennyi szerencsétlen szokott ott elhullani vagy low hp-val átmenni... Nem is értem minek mennek mennek oda, semmi értelme.

Természetesen ez is a WG hibája! Ezt majdnem kihagytam :(

[ Szerkesztve ]

(#228135) zola96 válasza aginor (#228133) üzenetére


zola96
senior tag

Most meg is találtam. 4500 arany. Í…

(#228136) peterson79 válasza diegho (#228134) üzenetére


peterson79
őstag

Még, még, kérlek még :R:DDD:DDD:DDD:DDD

(#228137) zola96


zola96
senior tag

Progetto a shopban urak esetleg van más aki erre várt nem csak én. :DD

(#228138) Swinegod válasza diegho (#228134) üzenetére


Swinegod
őstag

Lassú... Megelőztem a Kranvagnt, tudod, azt a Kranvagnt ami olyan gyors, mint egy med...
Geco akkor már a 18-as le/t meg a 60km/h végsebesség is lassú úgylátszik :Y
Már bocsánat, de mértéktelenül fekúrnak az ilyen megmondóemberek, hogy hurrdurr ne menj oda, ENGEDD EL A FELE PÁLYÁT ÉRTED, HELYBŐL A FELE KURVA PÁLYÁT, menjé szépen a maradék 10 emberrel egymást nézni jobbra, a helyre ami rohadul nem jó neked na az aztán optimális lesz. Ne zavarjon, hogy egy relative mobilis tank vagy, jó hulldown potenciállal és ágyúsüllyedéssel, engedd el szépen, mert az autista csimpánzok a WG pályadesign részlegénél úgy gondolják 80%hp-t elveszteni miközben a helyedre mész az bizony egy jó dolog
Szóval igen, ezt a retkes kutyaszar pályadesign a WG hibája pontosan :C

Egyébként első lettem csakazértis, biztos én jöttem szar helyre, 5k dmg ha nem lopja le az az 1500hp-t az elején a shitbarn :U

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228139) Barret001 válasza Swinegod (#228138) üzenetére


Barret001
addikt

Ezek a [megmondóemberek] Csak ugatják a wotot,engedd el...

[ Szerkesztve ]

(#228140) phoenix1989 válasza Swinegod (#228138) üzenetére


phoenix1989
őstag

ennél sokkal jobban kilehetett volna menni a pálya legszélére ahol talán nem basznak agyon. ráadásul miért ne lehetne ott hagyni azt az oldalt? kötelező neked odamenni? nem. nyugodtan maradhattál volna hátul is és megvárod míg ők jönnek hozzád. ha meg nem akarod hogy a "megmondó emberek" megmondják a magukét akkor a fasznak posztolod ide a szarjaid. ide jössz rinyálni de ha valaki elmondja hogy ezt másképp is lehetett volna akkor még te vagy felháborodva. téged a megmondóemberek, őket meg te kúrod fel. és minden esetben te kezded.

(#228141) dokee78 válasza Swinegod (#228122) üzenetére


dokee78
félisten

Pár hete MrScheff streamet néztem.
Tundra mapon rohan a hegyre az AMX M4 54-el majd bele vág az FV4005.
Alig maradt HP-ja de sejtette is.

(#228142) zozyk


zozyk
addikt

Swinegod vs. diegho
:Y

[ Szerkesztve ]

(#228143) FoLey-v válasza zola96 (#228137) üzenetére


FoLey-v
addikt

ÉN! ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#228144) Swinegod válasza phoenix1989 (#228140) üzenetére


Swinegod
őstag

Ennél jobban nem, ha megnézed a szöget ez már az, hogy amennyire tudtam befordultam észak felé, hogy legalább a következő kisebb eséllyel vigyen be. Már elnézést, de nem azért játszok nehézzel, hogy a bázison rejszoljak és odaadjam a teljes pályát harc nélkül az ellenfélnek

dokee78: Az is egy nagyon jó pálya, nem is szeretek semmit jobban ezen a világon, mintha belémkúrnak 2000-t miközben én semmi hibát nem vétek azon túl, hogy egyenesen elindulok a helyemre

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228145) phoenix1989 válasza Swinegod (#228144) üzenetére


phoenix1989
őstag

szart nem. ha meg kockáztatsz és nem gondolkodsz ne sírj mint egy kislány.
[szinte mint ha te lennél xD]

(#228146) Swinegod válasza phoenix1989 (#228145) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha a saját oldaladon elmenni a saját helyre kockáztatásnak számít ebben a játékban akkor tényleg eléggé siralmas a pályatervezés már nem azért mondom

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228147) phoenix1989 válasza Swinegod (#228146) üzenetére


phoenix1989
őstag

folytasd még kérlek.

(#228148) kchryss válasza po1son (#228128) üzenetére


kchryss
addikt

Kösz. Akkor ma megcsinálom a trialt. A múltkor nem tudtam eltávolítani a telefont az amazon fiókból, remélem ezen azóta változtattak különben szereznem kéne 6 telefonszámot is. :D

[ Szerkesztve ]

(#228149) aginor válasza zola96 (#228137) üzenetére


aginor
addikt

Mondjuk nem olcsó, de jobb is mint a Bourrasque. Bolond biztosabb, átlag user jobban jár vele, az tény. Én most a Bourrasque után biztosan kihagyom.. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#228150) zola96 válasza aginor (#228149) üzenetére


zola96
senior tag

En nyaron vettem azt. De annyira nem vafyok pro, neha kiadja. Nekem az olasz ag nagyon tetszik remenykeddm jo lesz a progi.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.