Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#228301) köpet válasza Balcsix (#228292) üzenetére


köpet
aktív tag

A T30 a nagy csővel nyer értelmet, remek darab.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#228302) zodo


zodo
nagyúr

Kranvagn mosolya biztosan nem volt őszinte. :)

(#228303) aginor válasza phoenix1989 (#228300) üzenetére


aginor
addikt

Ok.. :R

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#228304) Balcsix válasza Swinegod (#228298) üzenetére


Balcsix
senior tag

CW-re kellene az E4, annyi kreditem meg jelenleg nincsen, hogy meg tartsam a T30-at is, viszont a későbbiekben vissza veszem, ha tényleg kézre áll nekem.

#228301köpet
Köszönöm!

(#228305) peterson79 válasza tasiadam (#228289) üzenetére


peterson79
őstag

Mert az RNG úgy írta meg. Bárhonnan, bármikor lehet pattintani, bármilyen lövést. Ne kérdezz többet ilyet, ezt még a Wégé sem tudja megmagyarázni miért van így, egyszerűen ez van és kész...

(#228306) Pug válasza peterson79 (#228305) üzenetére


Pug
veterán

Vagy mondjuk meg kéne érteni a különböző játékmechanizmusokat, de hát az luxus, főleg ebben a topicban ;]

(#228307) po1son


po1son
addikt

Kranvagn már nem meta, a tier9es tankok is megeszik, ne erőltessétek vele a játékot. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#228308) jimmy74


jimmy74
őstag

3 szerver van mégis laggol csúszik főleg a mirnyben valami nincs rendben,játékosok is alig vannak nem terhelt a szerver a netem rendben van.

WoT:jimmbo

(#228309) peterson79 válasza Pug (#228306) üzenetére


peterson79
őstag

Te ilyen ördögtől való személy vagy itt, ugye? :DD:DD:DD

Már egy ideje nem rakok be olyat, hogy nézzétek milyen statom van, mert nem érdekel senkit. Egyébként jó, és folyamatosan megy felfelé, de mondjuk kenhetem a hajamra. Amúgy nekem elég az a tudat, hogy megtanultam a lényeget, és nagyjából jól oldom meg a szitukat, a többi részét leszarom. Van olyan, hogy semmit nem találok el vagy ha igen, semmit nem ütök át. Ezen már csak nevetek :D
Ja, amúgy azért írtam ezt le, mert még mindig ez az a játék ami leköt. Kinézek a padra néha, most például a Dying Light-ot vettem meg, ami nem rossz móka, de WoT akkor is van mindennap :)

[ Szerkesztve ]

(#228310) Swinegod válasza peterson79 (#228305) üzenetére


Swinegod
őstag

Egyetértek, szar a játék

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#228311) popey37 válasza jimmy74 (#228308) üzenetére


popey37
addikt

mind a 3 szervere lehet a mirny-t tolni, talán ez lassítja be a szervereket, ugyanis hatalmas pályán játszod és ez igencsak leterheli a szervereket, plusz még ott van mellette a random.

a 3. szerverre kellett volna csak a mirny-t inditani, akkor a másik két szerver maradt volna a régi. amugy sem játszanak olyan sokan a mirny-vel. van hogy 5-8 percet is várni kell.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#228312) Barret001 válasza popey37 (#228311) üzenetére


Barret001
addikt

"kezdő" szinten mindig gyorsan berak.

(#228313) peterson79 válasza popey37 (#228311) üzenetére


peterson79
őstag

Te melyik Mirny-vel játszol? Nekem sosem kerül 5 mp-nél többe, hogy találjon embereket. Még Hard-on sem...mondjuk ma még nem játszottam, meg persze nem is fogok, megvan a tank, ha jól tudom mást nem ad utána.

(#228314) Balcsix válasza popey37 (#228311) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nekem eddig még egyszer sem jutott el a visszaszámláló 1 mp-ig. :D
Igaz miután meglett hardon a 4. fázis, csak easy-ben farmoltam kulcsokat.

(#228315) Barret001 válasza Balcsix (#228314) üzenetére


Barret001
addikt

Én még a könnyű módban is szinte mindig az utolsó vagyok... Eddigi teljesítményem összesen 11 "kulcs"... Mire odaérek,már tele van a Magnus...

(#228316) 2thletme2day válasza Barret001 (#228315) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ezért vagy mindig az utolsó. Törekedj arra, hogy mindig az összes nálad lévő miriumot leadd a Magnus aktiválásához mert a leadott mirium után kapod a pontot nem pedig a begyújtött után. Próbálj először odaérni a Magnushoz, berongyolni aztán akár a Magnusból írtani a mobokat.

(#228317) Balcsix válasza Barret001 (#228315) üzenetére


Balcsix
senior tag

Így van. Hiába van 30k dmg-ed, ha te adtad le a legkevesebb miriumot. Ezért előnyös egy gyorsabb tankkal farmolni, mert azzal elsőként érhetsz oda Magnushoz leadni a cuccot. :)
Nekem a Malachite jött be a legjobban ilyen szempontból.

[ Szerkesztve ]

(#228318) 2thletme2day válasza Balcsix (#228317) üzenetére


2thletme2day
őstag

Én double-el farmoltam leginkább. Easyn egy dupla lövés egy tank, aztán az azonnal töltődős felszereléssel mégegy majd boostolva rammolással mégegy. És így tovább.

(#228319) Balcsix válasza 2thletme2day (#228318) üzenetére


Balcsix
senior tag

Igazából ezt az eventet szerintem egyikkel sem nehéz teljesíteni, tehát attól függ kinek melyik fekszik/tetszik a legjobban...

(#228320) peterson79 válasza Balcsix (#228319) üzenetére


peterson79
őstag

De a két leghatékonyabb tank a Double és a Malachite, mert a többihez több tudás és ügyesség kell, hogy ugyanolyan jól játssz velük és Neked, legalábbis ahogy Te írod, ez nincs meg. Szóval könnyebb dolgod lenne a fent említett két tankkal....

(#228321) joergie válasza peterson79 (#228320) üzenetére


joergie
őstag

Nekem a grenadier a kedvencem, csak a végén semmit nem ér. A hornet azt gondoltam nem való high levelre, de aztán úgy keztdtük a phase4-et, hogy kitáraztam bele, és ki is gyulladt, -1500 a 9ezreből.
Double-el nem nagyon mentem, aztán most amikor már megvan a kingtiger kipróbáltam, és akkorákat lehet vele rammolni hogy az félelmetes, és a végén is hasznos, nekem ez lett a kedvencem, meg a malachite.
Tegnap kaptam 3 nap bant mert csata elején vízbe mentem. 3 nap. Három. support megerősítette. Nem is bánom mondjuk, csak a prém napokat is jegelhetnék mellé...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#228322) popey37


popey37
addikt

érdemes a lighttal játszani egyáltalán?


3200 spott és 1000 wn8.

itt nincs spott csak sebzés, azért látható a különbség. felesleges spottolni és esetleg meghalni a semmiért.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#228323) hulp01 válasza joergie (#228321) üzenetére


hulp01
senior tag

Ha szándékos volt, akkor meg is érdemelted.

Én a csata végén öngyilkos arty-kra is szórnám a banokat. Végig büntetlenül kattintgat, aztán a végén még elmenekül a büntetés elől is. Az egyik legundorítóbb dolog a játékban szerintem, amit egy játékos tehet.

(#228324) popey37 válasza hulp01 (#228323) üzenetére


popey37
addikt

elküldöd a replayt a supportnak és már banolják is sportszerütlen játékért. már nem egyszer megtettem, volt aki 7 napot kapott. vissza lehet ellenőrizni, mert megnézheted mikor lépett be utoljára. csak a nevét jegyezd meg.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#228325) phoenix1989 válasza popey37 (#228322) üzenetére


phoenix1989
őstag

Mármint miért felesleges spórolni? Meg miért ne lenne érdemes játszani lightal? Ilyen baromságokat írni. Ha w8 a gondod és arrol a különbségről beszélsz akkor meg nyilván sebzesre adja jobban. Ha ennyire w8 megszállott vagy akkor sebezgesel aztán ennyi. Írás sírás sírás a gondolkodás meg már kiment a divatból

(#228326) aginor válasza hulp01 (#228323) üzenetére


aginor
addikt

Mondjuk azért itt vannak bajok..
"büntetlenül kattintgat", "elmenekül a büntetés elől"

Nem zavar, hogy egy játékostársadról beszélsz, aki alap esetben pont ugyanúgy csak játszani szeretne, mint te?! Én sem szeretem azarty-kat, de azért ez a gyűlölet már kicsit túlzás az én ízlésemnek.

"legundorítóbb dolog a játékban szerintem, amit egy játékos tehet" - ezt viszont sosem értettem, hogy egyesek szerint ez mitől ekkora bűn. Értem, hogy sportszerűtlen, és ha pont kellene a kill vagy sebzés valami küldetéshez, akkor zavaró lehet, de ennél sokkal komolyabb dolgok vannak a játékban. Pl: kitol, nem enged vissza fedezékbe, szándékosan blokkol vagy a tűzvonaladba áll, megáll a hátsó sorban felderítővel, vagy nehéz tankkal, stb. Ez mitől rosszabb ezeknél?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#228327) Aljasvip válasza aginor (#228326) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Már volt itt téma párszor. Sok játékos nem tudja túltenni magát azon, hogy "fujj arty mert mindig engem bánt".

Nem is egyszerű amúgy, mert ha van egy agyhalott csapatod, ahol te mész előre, simán hoznád az oldalt az együgyű ellenfelekkel szemben, de van 1 (...3) arty aki téged halálra molesztál, akkor az nyilván rosszul fog esni. Megkoronázható ez még egy vereséggel is, így aztán minden adott, hogy kit kell utálni... hát az arty-t.

Azt gondolom nem veszik észre, ha a saját oldalon lévő arty támogatja őket, nekem sem köszönte meg 1-2 kivétellel soha senki, hogy osztottam a sebzést/stun-t vagy bekényszerítettem az ellent egy fedezékbe, ami miatt a csapat előre tudott nyomulni...
Ilyen egy support/healer élete, sajnos.

Én részemről elvagyok az arty-val. Az amerikai 8-asnál tartok, "élvezet" vele 150-200-akat sebezni, mert így semmi visszatartó ereje nincs már manapság, teljesen a csapatra vagyok utalva.
Ezt jól mutatja a kezdésnek összeszedett 29% winrate. De még nem adtam fel, hátha majd a nagyobb ágyú...

(#228328) phoenix1989 válasza Aljasvip (#228327) üzenetére


phoenix1989
őstag

Ez szimplán szánalmas. Az hogy kitol vagy más egyéb az is undorító de lehet ellene mit tenni. Pl 1- 2 perc múlva te nem engeded vissza. De az hogy elmegy megfulladni mert ő aztán nem lesz ingyen kill az gusztustalan. Az meg hogy segít az artY? XD én ilyennel még nem találkoztam a 7 év alatt. Hiába írod be a gyökérnek hol kell a support le se szarja. Spot nélkül baszik lőni egy tök nyilván való pozícióra amit a csapat 30000 pingel és írja hogy bassz már oda mert ott áll. Szóval aki artyval végig szopatja a csapatot egész csata alatt majd felrobbantja magát vagy vízbe fullad az egy kis buzi. Egy utolsó ......... +18

(#228329) MoVieFaN válasza phoenix1989 (#228328) üzenetére


MoVieFaN
tag

Nem történik semmi ha jelented. Friss, múlt heti példa. Egy acc név szerint 14 éves kemény gyerek Fosh-al kétszer lökött ki a nyílt terepre El Hallufon, D8-ban. M56 Scorpionnal voltam, nem volt nehéz dolga, ráadásul először lendületből jött, szinte lerepültem a hegy aljára. Úgy gondolta az az ő helye, így simán kilökött a bokorból, lelökött a hegyről. Nagy nehezen visszamásztam negyed élettel. közben folyamatosan lőtt az ellen, majd amikor felháborodásomnak hangot adtam, akkor először felkent a hegyoldalra, majd kitolt a hegy mögül is, ekkor már ki is lőttek. Semmilyen előzmény, adok-kapok nem volt az első eset előtt, egyből a csata elején történt. Ment a WG-nek a "Unsportsmanlike conduct" report, minden infóval.

WG válasz: "I took appropriate measures according to the rules of our games and this player will have to face the consequences of their actions."

Éééés...azóta is vígan játszik tovább!!!

Vissza is írtam a jegyre küldött kérdőívben, hogy nagyon sajnálom, hogy semmilyen következménye nem lett a tettének, és büntetlenül hagyják az ilyen játékosokat. Gondolom röhögtek egy jót a nyomoromon, és számolják tovább a pénzt. :(((

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#228330) hulp01 válasza aginor (#228326) üzenetére


hulp01
senior tag

Már ne haragudj, de melyik játékban nem utálják azokat a játékosakat, akik sportszerűtlenül viselkednek? Engem speciel nem nagyon szoktak kitolni a bokorból. (Plusz ha ilyen van, akkor elmegyek máshova, nem nagyon szoktak követni.) Nagyságrendekkel kevesebbszer tapasztalom ezt a játékban, mint az öngyilkos játékosokat. Azok közül is kettő az igazán visszataszító: az egyik, amelyik az elején benyögi, hogy noob team, aztán megfullad. Legalább yolozna be az idiótája valahova, és akkor talán egy kicsit hasznosabb a csapata számára. A másik meg a legutolsó megmaradt tankként öngyilkos játékos. Ezek jellemzően az arty-k. Neki tök mindegy, hogy kilövik, vagy megfullad, nem? Szóval ez szimplán szándékos kicseszés az ellenfél játékosával.
A hátsó sorban kempelő light is zavaró, de az általában azért van, mert béna a játékos, szóval vele akkor se mennél semmire, ha elől lenne, mert nem tudná mit kell csinálni. A hátul kempelő heavy is jöhet akár jól is, mint ahogy a nemrég linkelt replay-emben is látható 60tp.
Az öngyilkos játékos azért sokkal rosszabb ezeknél, mert ő szándékosan csinál valami olyat, ami a többivel kicseszés és egyértelműen sportszerűtlen, ahogy te is említetted.

[ Szerkesztve ]

(#228331) phoenix1989 válasza MoVieFaN (#228329) üzenetére


phoenix1989
őstag

Kapott tiltást tuti. Már nem egy ilyenem volt. Volt aki a bünti után írt is. XD

[ Szerkesztve ]

(#228332) Pug válasza phoenix1989 (#228325) üzenetére


Pug
veterán

Ne faradj a kapitannyal, szegenyem semmit sem hajlando felfogni/megtanulni a jatekbol... btw szerintem egy retardalt troll :U

(#228333) aginor válasza hulp01 (#228330) üzenetére


aginor
addikt

Nem azt mondtam, hogy ne utáljátok (bár a korábbi poszt szavajárása ennél jóval erősebb érzelmekről tanúskodik), csak azt nem értettem -ahogyan most sem- hogy egy olyan magatartás, ami neked sem közvetlenül, sem közvetve nem okoz hátrányt, hogyan lehet nagyobb bűn, mit az, amikor valaki szándékosan és rosszindulatúan tesz ellened, mert pl kitol, amibe belehalsz.. :U

Aljasvip: én nem vagyok artypárti, de már számos alkalommal tapasztaltam, hogy az arty segítette, támogatta az oldalunkat. Persze, tudom, hogy amikor nem, az hajlamos jobban beleégni az ember memóriájába, de az ilyen mértékű gyűlölködés szerintem nem csak az egyénre nézve lehet káros, de adott esetben a csata lefolyására is. És igen, vannak olyan szituációk, amikor létfontosságú, hogy legyen egy arty, aki odapottyant párat, hamár -teszemazt alapvetően indokolatlanul- bent vannak a játékban.

phoenix1989:
" kitol vagy más egyéb az is undorító de lehet ellene mit tenni" - igen?! Hogyan? Jellemzően a tiédnél nehezebb, vagy nagyobb motorerejű tankkal csinálják. Ilyenkor sem visszatolni, sem később kitolni nem tudod (ez utóbbi ráadásul nem sokkal jobb, mint az eredeti magatartás). Küldhetsz róla jegyet, ahogy én is tettem korábban (volt olyan hét, amikor 5-is elment ilyen témában, és ezek csak azok voltak, amik átlépték az ingerküszöböt), de mostanában olyan válasz jön rájuk, hogy nagyon sajnálják, használjam a játékban lévő, semmire nem jó felületet. No comment..
Amúgymeg igenis szoktak segíteni az artyk, bár ott is jellemzően pont annyira jellemző ez, mint bármely másik tanknál randomban..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#228334) phoenix1989 válasza aginor (#228333) üzenetére


phoenix1989
őstag

Rengeteg módja van. Ha éppen nem egy szűk utcában vagy. Ha erősebb a motor sincs gond , amikor kinéz lőni nem engeded vissza. Sokkal lassabban jut fedezékbe had szokja. Vagy ha bokorban van el lovod magad mellette hogy észre vegyenek és elbujsz mögötte, így ő kapja a lövéseket meg ha nem is látják mert téged látnak. Rengeteg módja van hogy móresre tanítsd. Akár ott hagyod egyedül megdogleni. XD

(#228335) peterson79 válasza aginor (#228333) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem is mentette már meg a seggemet az arty. Nem jellemző, de ez igaz bármelyik másik csapattársra is. Nagyon kevesen figyelnek a másik játékosra.

(#228336) Aljasvip válasza phoenix1989 (#228328) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nehéz úgy segíteni, ha nekem 25...35 sec a töltési idő (tier 8), miközben téged egy rosszul kiszámított fedezék miatt egyetlen egy táras cseh/olasz/francia tank 16sec alatt gyakorlatilag teljesen ki tud csinálni. Ilyen helyzetben esély sincs segíteni.

A hozzászólásod alapján nem igazán játszottál még support szerepet. Nem lehet egyszerre mindenhol ott lenni, a teljes mapot figyelni kell és előre kell "megérezni" a helyzeteket, ami egy tapasztalt játékosnak többször megy, egy átlagos játékosnak meg kevésbé.
Ha tényleg úgy volt a csata, hogy csak egy oldalon ment a harc, és csak ott pittyegett valaki segítségért, akkor nincs mentség, béna volt arty.

De ha van friss arty-s tapasztalatod - mármint úgy, hogy te játszottál vele -, azt szívesen meghallgatnánk szerintem. Te ügyesebben játszasz velük?
Én bevallom, béna egy support lettem, mióta se sebzés, se pontosság nem jár már a fajtánknak.

phoenix1989 #228334
Az akadályozás azért már más szint, mint egy vízbe fulladó arty.
Ha te ezt csinálod válaszként (blokkolás), ahelyett hogy hagynád az agresszort a saját hülyeségével együtt meghalni egyedül, akkor pont ugyanakkora bunkóvá lépsz elő, mint ő volt.

Én próbálom megtörni ezt a gyűlölet spirált, és egy következő csatában ledolgozni a "sérelmeket", vagy sétálok egyet, ahelyett hogy másokat "bántanék" - de nem szeretnék itt ki oktatni egyetlen stabil lelki állapotú felnőtt embert sem.

[ Szerkesztve ]

(#228337) phoenix1989 válasza Aljasvip (#228336) üzenetére


phoenix1989
őstag

vagy ott hagyom vagy vissza adom ha lehetőség van rá. ha ő fasz én miért ne legyek az? meg érdemli. legalább nem lesz útban. a 99% a artyval soha nem azt nézi hol kell igazán a segítség. itt nem arról van szó hogy rám rongyolnak és szétvernek mert nyilván ott nincs mit segíteni, viszont azért az ilyen elenyésző. amikor el akad egy oldal vagy éppen kevesebben próbáltok többeket visszatartani de az arty lesem szarja na ez a gond, meg amikor megírod neki hol van olyan ellenfél akit kikellene mozdítania de baszik odalőni, de a kedvencem amikor egy felderített tankról le esik a spot de az meg sem mozdul mert már 3x ra villan fel ugyan ott de hiába kéred hogy vegye már ki onnan semmi. csak akkor lő ha látja pedig meg sem mozdul.
sokat nem artyzom mert nincs értelme. csak küldetések miatt gurulok , gurultam velük. mentem velük nemrég de alapból egy szar és unalmas. ha nincs spot akkor is van mit lőni de a többség ezt nem teszi meg. az egész mappot nem csak artyval kell figyelni xD

(#228338) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Már ki akartam kelni magamból, hogy mekkora egy cheater ez a játék, mert a GSOR1008-al hiába lőttem a felspotolt tankot nem sebeztem semmit.... erre megnézem a csata jelentőben és egy másik tank kapta be az egész tárat :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#228339) phoenix1989


phoenix1989
őstag

na ilyennel még nem találkoztam. ez nekem új. küldetésért cserébe meglehet a tank örökbe. bár azért egy csatában kivenni 1 medet 1 nehezet és 1 artyt nem egyszerű. első kettő még azt mondom nem gond de az artyval együtt már kihívás

(#228340) h1mpi válasza phoenix1989 (#228339) üzenetére


h1mpi
nagyúr

HT-al artyt nem lesz könnyű kilőni, max. ha beírod a chatbe és segít a csapat

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#228341) phoenix1989 válasza h1mpi (#228340) üzenetére


phoenix1989
őstag

meg sem próbálom. ezt max szakaszban lehetne nagyobb eséllyel.

(#228342) notika77 válasza phoenix1989 (#228339) üzenetére


notika77
senior tag

Nem is rossz az ötlet, de mennyi aranyért lehet próbálkozni (mennyire lehúzás, hisz a tank nem túl jó)?

[ Szerkesztve ]

(#228343) phoenix1989 válasza notika77 (#228342) üzenetére


phoenix1989
őstag

[ Szerkesztve ]

(#228344) notika77 válasza phoenix1989 (#228343) üzenetére


notika77
senior tag

Szóval 250 arany 20 próbálkozás. Ha napokra lehetne bérelni kedvezőbb lenne. De ha azt vesszük, hogy 40k+ csatával 50-60 tankom van amivel 200-nál (2500 arany) több csatát mentem, nem feltétlenül lehet lehúzásnak nevezni.

(#228345) Pug válasza notika77 (#228344) üzenetére


Pug
veterán

Es mindegyik korben arty nelkuli meccsbe dob be, mekkora biznic ;]

(#228346) Barret001


Barret001
addikt

Feltettem a mai napomra a pontot.Összességében elégedett vagyok :)

(#228347) Balcsix válasza peterson79 (#228320) üzenetére


Balcsix
senior tag

Szerintem nem nekem szántad a választ, én már régen befejeztem az eventet. :) Nekem a Malachite feküdt a legjobban, de mindegyikkel szerettem játszani, kivéve a másik meddel.

(#228348) Barret001 válasza Balcsix (#228347) üzenetére


Barret001
addikt

Kipróbáltam a duplást, valóban remek rammolásra :) Utána meg durr a következő tankba,egyből 2 tank kiszedve.Tegnap már jóval eredményesebb voltam,lett 1 top sebző köröm is. Nem érdekel a vége,jutok amíg jutok.Így is megéri.

(#228349) zozyk


zozyk
addikt

Városi pályán arty-zni rossz....de nem mindig. :D

(#228350) phoenix1989


phoenix1989
őstag

[link] a grille 15 jó td xD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.