Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#227401) diegho válasza phoenix1989 (#227399) üzenetére


diegho
nagyúr

Én is személyre szabottan kapom a buffot. Mind a 4 accounton, a ru szerveren is, a full ingyenes accon is. Elköltöztem 2x, de csak jön tovább a buff, pedig azt hittem utána végre megszűnik. Köcsög WG tudja, hogy ki vagyok... Be is perlem őket a f@szba. Így teljesen élvezhetetlen ez a fos játék.

(#227402) notika77 válasza diegho (#227401) üzenetére


notika77
senior tag

Bárcsak összetévesztene veled a WG! Lehet nem csak a fórumot olvasnám, hanem játszottam is volna az elmúlt pár hónapban :)

Na, de majd karácsonyra veszek egy király gamer (világítós!!!) egeret és akkora headshotokat fogok lőni, hogy pályát neveznek el rólam :)

[ Szerkesztve ]

(#227403) Swinegod


Swinegod
őstag

Nem, Waffennel nem lehet nyerni magadtól, teljesen esélytelen jó csapat ellen. Fél hp-mat lelövi 1 darab játékos aki nem hülye. Egyszerűen semmit nem tudsz csinálni, az egyik plazmát mindig be fogják vinni ha nem teljesen kreténe, te meg lassú szar vagy, nem tudsz ellene mit csinálni
Arról nem is beszélve mikor szar a játék és az aoe dmg körülötted egyszerűen nem sebez mert kicsit lejjebb van az ellefél mint te és 0dmg mert bazd meg
Edit 1: ja várj akkor se sebez falon keresztül ha egy szinten vagytok, akkor csak szar a játék

Edit 2: Rájöttem hogyan csal a játék, ez nem konteó ez tény, ha messze vagy Waffennel az ellenféltől automatikusan föle lövi. Ez konzisztens. Folyamatosan a célkörön kívülre felfelé lő, hogy ne találjam el nagy távolságon (Szívesen felrakám yt-ra, de replayt nem ment el az eventről az AMD-s képernyőfelvevő meg elég fos néha és nem akar bekapcsolni, nekem meg nincs időm meccs közben azzal baszakodni)

Edit 3: Amúgy lehet nyerni, ha kibaszott jó vagyok és tryhardba megölöm a teljes enemy csapatot, 3x és akkor is jó mocsok neccesen

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227404) tasiadam válasza diegho (#227393) üzenetére


tasiadam
veterán

Hanyan jatszottak vele 5 eve es ma? Es 10 eve?
"Rengetegen" :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#227405) Swinegod válasza Swinegod (#227403) üzenetére


Swinegod
őstag

Persze rengeteg múlik a Waffenen, ez a srác pld esélytelen, hogy nyerjen, 1-2 jobb player szét hozza ellene simán

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227406) zozyk


zozyk
addikt

Ez a fórum egyre jobb.... :R :C

(#227407) Barret001 válasza zozyk (#227406) üzenetére


Barret001
addikt

Ráadásul nagy a csend :P

(#227408) zozyk válasza Barret001 (#227407) üzenetére


zozyk
addikt

Hol vannak a trollok.? ;]

(#227409) tasiadam válasza zozyk (#227408) üzenetére


tasiadam
veterán

A noi mosdoban

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#227410) Barret001


Barret001
addikt

Alakul a mai winrét! Eddig 12,5%-ra tornásztam fel!

(#227411) joergie


joergie
őstag

obj279 bloc7 küldetés:
topkill 3szor 9ből. eddig oké.
Itt van 2 csata, egyikre megadta, másikra nem. miért?!

segítség:
[link] "Be the top player in the battle by vehicles destroyed 3 out of 9 games"
restriction: Destroy 2 enemy vehicles in a battle.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#227412) phoenix1989 válasza joergie (#227411) üzenetére


phoenix1989
őstag


azonos eredmény. gondolom mivel nem voltál top sebző ezért nem kaptad meg.

(#227413) Pug


Pug
veterán

Jo latni, hogy a topic fele meg mindig agyatlan kapitany baromsagatiol van tele.... a masik fele rng siras, vagy konteo maszlag :DDD

(#227414) joergie válasza phoenix1989 (#227412) üzenetére


joergie
őstag

Nem. Szerintem konkrétan időben érte el hamarabb a három killt, ami igaz. De köszönöm, ez áll.
Ezek a vz cseh hevik rohadt idegesítőek. kerülöm őket, de még csapattársként is keresztbetesznek.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#227415) Barret001 válasza Pug (#227413) üzenetére


Barret001
addikt

21,4%-ra felhúztam a mai winrétemet! öröm é bódóttsá :D :D Itt hagyom abba,már csak rontani tudnék...

(#227416) phoenix1989 válasza joergie (#227414) üzenetére


phoenix1989
őstag

nem tudom mert azt nem írja mi a többi feltétel. xp vagy sebzésre gondoltam de mivel xp ben mindkettő csatában te voltál a top de sebzésben csak az egyik ezért gondolom hogy ez lehetett az ok
#227413Pug
tedd érdekesebbé

[ Szerkesztve ]

(#227417) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ez meg mi??? xD számolták a fűcsomót az ellen meg meg zavarta őket.

(#227418) joergie válasza phoenix1989 (#227417) üzenetére


joergie
őstag

Nagyon durva dolgok mennek a hétvégéken. Most van egy új elem, úgy érzem a 15:2 vagy az 1:15 mellett megjelentek a 15 perces draw-ok....egyiket se élvezem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#227419) Swinegod


Swinegod
őstag

Ensk a legnagyobb szar pálya akármelyik játékban és nagyon szar életet kívánok annak a személynek a WG-nél aki kitalálta, hogy bent maradjon valamint annak aki szerint jó ötlet, hogy encounter játékmódban mehess banolt mapokra
Köszönöm a figyelmet

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227420) phoenix1989 válasza Swinegod (#227419) üzenetére


phoenix1989
őstag

vedd ki a csata modokat játssz csak normál csatákat és meg van oldva a problémád, és nem kell sírni. én évek óta csak normál modban játszom. ha nem akkor meg fogadd el hogy benn van.

[ Szerkesztve ]

(#227421) Swinegod válasza phoenix1989 (#227420) üzenetére


Swinegod
őstag

Az encounter 5x jobb, mint a sima. Egyébként biztos van aki nem is tudta, hogy ilyen egyáltalán van

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227422) phoenix1989 válasza Swinegod (#227421) üzenetére


phoenix1989
őstag

mitől lenne jobb?

(#227423) tasiadam


tasiadam
veterán

Kerdes: van aki nvidia now-on tolja?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#227424) Swinegod válasza phoenix1989 (#227422) üzenetére


Swinegod
őstag

Mert nem kell tolni a tolhatatlan oldalakat, nem kell bemenni a fedezék mentes capra a map másik felén 850 ezer bokor mögött campelő 5 TD elé, hanem a relatíve biztonságos oldalon rá kényszeríted őket, hogy ők jöjjenek hozzád

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227425) joergie válasza Swinegod (#227421) üzenetére


joergie
őstag

Nekem is ki van kapcsolva, kb mióta van ez a mód. Nem tudom mitől lenne jobb. Standard battle-ben se tudják a tagok mit kéne csinálni, itt miért tudnák jobban? Meg alapvetően a mapok standardre vannak balanszolva, ezeknél a modoknál általában JOBBAN billen az egyik oldal javára a map, mint standardben.Igen néha bedob ilyenbe, amikor nem én vezetem az osztagot, olyankor általában szólok, hogy kapcsolják ki. magasabb wr játékosoknál nem kell szólni mert ki van nekik kapocslva. vajon miért ;] .

Nyomtam nvidia now-al. Azt csinálták, hogy előfizu első 3 hetében teljes homály , kb játszhatatlan kivéve amikor senki se játszik(délelőtt, kora délután, éjszaka), aztán amikor meg kéne újítani az előfizut, akkor hirtelen mindig tökéletes a kép. Kösz ezt nem csináljuk.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#227426) phoenix1989 válasza Swinegod (#227424) üzenetére


phoenix1989
őstag

xD és mind ez a te véleményed. szerintem meg ezek a módok szarok. vagy védőként vagy támadóként szinte 0 eséllyel indulsz ez pályától függ.

(#227427) Swinegod válasza phoenix1989 (#227426) üzenetére


Swinegod
őstag

Az az attack-defense, azt rühellem én is. Az encounter az amikor 1 cap van a map közepén

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227428) phoenix1989 válasza Swinegod (#227427) üzenetére


phoenix1989
őstag

ugyan úgy szar. teljesen mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#227429) zozyk válasza phoenix1989 (#227426) üzenetére


zozyk
addikt

Nálam mind be van kapcsolva és blokkolt map sincs, néha jó egy kis változatosság. :))
Igaz, hogy már a stat sem érdekel... :B

[ Szerkesztve ]

(#227430) phoenix1989 válasza zozyk (#227429) üzenetére


phoenix1989
őstag

mikor behozták én is nyomtam de aztán rájöttem hogy csak hátráltat. személyes küldetésekben is csak hátrány volt. ahogy kikapcsoltam minden jobban ment :)

(#227431) Barret001 válasza zozyk (#227429) üzenetére


Barret001
addikt

" már a stat sem érdekel..." Ez meg is magyarázza :)

(#227432) Calibos válasza phoenix1989 (#227417) üzenetére


Calibos
addikt

:Y hát nem túl aktív csapatot fogtál ki :DD

(#227433) peterson79 válasza phoenix1989 (#227378) üzenetére


peterson79
őstag

A plazma sosem felesleges. Ha van Nálad, többet sebzel. Mindenbe. Botba és WT-be is.
Ha még szerencsés is vagy, akkor bele tudsz lőni párat a WT-be és utána elviszed a generátorhoz. Mondjuk ez elég veszélyes és nehéz taktika. Több dolgot kell figyelni. Ha nincs elég idő elvinni a generátorhoz, akkor lődd a WT-t, ha van elég időd, akkor vidd inkább a generátorhoz, mert ha lejár a visszaszámlás és aktiválódik, akkor elkezdi tölteni azonnal.
A legfontosabb, hogy minél hamarabb lemenjen a pajzsa, ehhez 4 plazmát kell eljuttatni a generátorhoz. Ha már nincs pajzs, akkor mehet a lövöldözés. Addig majdhogynem felelsleges rá pazarolni az időt, de azért egy-két tank mindig jó, ha adagolja neki pajzsmentes időszakban. 10-15000 HP-ról is simán le lehet még gyilkolni, feltéve, hogy legalább 4-en életben vagytok.

(#227434) Warton válasza peterson79 (#227433) üzenetére


Warton
őstag

Én meg rájöttem, hogy totálisan felesleges a plazmával foglalkozni, rá kell menni a dmg-re. Ez a legfontosabb, már a csata legelejétől. Ha leesik a plazma nem szabad felvenni, menni kell tovább sentineleket irtani. Ha a WT játékos nyerni akar akkor tökmindegy mit csinálsz, ha viszont nem akar nyerni, akkor te leszel a csapatban a legtöbb dmg-t okozó és kapsz egy Harrier indítót.

Rengeteg dmg-t nem tudtam kiosztani azért mert a plazmával szaladgáltam, amiért semmit sem kaptam és végül 3 generátort én robbantottam fel és persze a 6. lettem dmg alapján és a nyertes csatáért nem kaptam semmit. Igazából ez a játék hibája, hogy a 2500 dmg-t, amit egy generátor felrobbantása okoz nem ír jóvá azoknak akik cappelnek és, akik lehetővé teszik másoknak, hogy dmg-t okozzanak. :F

(#227435) Swinegod válasza Warton (#227434) üzenetére


Swinegod
őstag

Folyamatosan nyerek Harrierrel pedig ezek a WT-k biza nyerni akarnak úgyhogy még mindig azt mondom sokkal könnyebb WT ellen nyerni mint vele

Amúgy valahogy folyton enyém a killshot a waffenen, 2-t nyertem a 2-ből amit ma mentem és sikerült nekem megölni mind 2x

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227436) phoenix1989


phoenix1989
őstag

valakinek kedve egy kis szakaszhoz? eléggé unom már egyedül

(#227437) Addel válasza Swinegod (#227435) üzenetére


Addel
senior tag

Én tegnap 3-at mentem wt-vel, elsőt megtoltam a quest miatt, esélyük sem volt, simán nyertem, talán 1 generátort ha le tudtak kapcsolni. Minden megszakítja a lekapcsolást a területi sebzés meg az emp lövedék is.
A másodiknál csak lájtosan mentem, csak 5 kill kellet, mondom hasgom őket nyerni, de így is majdnem kifutottak az időből. Harmadjára csak ijesztgettem őket az emp nyillal, meg ha közel jöttek a területi sebzéssel. :)

(#227438) 2thletme2day válasza Warton (#227434) üzenetére


2thletme2day
őstag

Pont az ilyen hozzáállás miatt olyan nehéz megnyerni egy játékot harrier oldalon. Sokan gondolkoznak így sajnos. Ha mindneki csak a mobokat öli és a damage-re hajt, nem viszi a plazmát akkor sosem fogjátok kinyírni időben Kriegert. Sajnos a legtöbben azt nem fogják fel, hogy hiába hajtanak a top damage-re, cseszhetik az egészet ha a végén veszít a csapat. Örülök, hogy meglett mindkét gyűjtemény és nem kell játszanom már többet vele. Jól jött az a 3000 bond.

(#227439) peterson79 válasza Warton (#227434) üzenetére


peterson79
őstag

Ne sértődj meg, de akkor jó butuska vagy, ha nem foglalkozol a plazmával. Remélem nem kerülünk egy csapatba.

(#227440) peterson79 válasza 2thletme2day (#227438) üzenetére


peterson79
őstag

Ráadásul győzelmre adja a kulcsokat...agyam eldobom miket olvasok itt néha...

(#227441) Addel válasza peterson79 (#227440) üzenetére


Addel
senior tag

A mérnök küldetés nem, ott csak 21 kill kell.

(#227442) peterson79 válasza Addel (#227441) üzenetére


peterson79
őstag

De nem is arról van szó, hanem plazma fontos vagy nem fontos. Kell vinni vagy nem kell vinni ..ez meg harrierbe van, szal...

(#227443) peterson79


peterson79
őstag

Szerencsére eddig mindig értelmes emberekkel játszottam és folyton nyerek. Mondtam, nem egy agysebészet. Még gyenge pontokat sem kell keresni, elég eltalálni azt a nagy dögöt és max rng eldobja, de legtöbbször találok és sebzek. 5 perc alatt megvan.

(#227444) joergie válasza phoenix1989 (#227416) üzenetére


joergie
őstag

Na, visszaírt a WG, második körben ember válaszolt:
"For this mission we can see you need to be the top in battle in terms of number of kills. Very simple all you need to do is get the most number of kills It seems however, on both matches you got tied with another person. One was credited in the mission the other not. As mentioned there can only be one top player. In the case of a ties between kills, XP will be the tie breaker. I've underlined the player who are actually considered top in battle in terms of the tie breaker of XP. "

Tehát a döntetlen után az XP ami először számít, azt hiszem te is ezt említetted. Ezt nem is tudhattad, mert pont kitakarta az egyik kép felét az, ami döntött, mert döntetlen lett a csata, és 30xp-vel lemaradtam az ellen 3killes emberétől. Ez van.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#227445) Swinegod


Swinegod
őstag

Egyébként mégis mire kapjuk az XP-t a waffentrageres játékmódban? Oké, hogy 650xp, de mire? Melyik tankra, mert hogy szabad xp az biztos nem. Vagy csak simán szart se kapunk és kb csak kamu az az xp?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227446) phoenix1989 válasza joergie (#227444) üzenetére


phoenix1989
őstag

legalább okosabbak lettünk :)

(#227447) ImpersonatoR

Jól gondolom, hogy Okt 11-ig ha mar csak 10 Harrier matrica kell az meglehet a napi 5000 sebzés (az 1 csata ugye) küldetésből és felesleges tryhardolnom agyhalott csapattársakkal ?

(#227448) vepe válasza ImpersonatoR (#227447) üzenetére


vepe
senior tag

Egyszerű matek :DDD

(#227449) peterson79 válasza Swinegod (#227445) üzenetére


peterson79
őstag

After the end of the event on October 11 at 11:00 CEST (UTC+2), all unused Keys to play in the Blitzträger auf E 110 will disappear, and the corresponding number of Dimension Gates will be activated automatically. All items from them will be automatically credited to your account. All event vehicles will be deducted and XP earned in them will be moved to the MS-1. All Collection Items, rewards, and loot from Dimension Gates remain with you permanently.

Ha jól értem, akkor az MS-1-re kapjuk az XP-t, de csak az event végén írják jóvá.

(#227450) TigerDzsó


TigerDzsó
tag

AE Phase vagy Char Futur? :F
Medekkel szeretek játszani, de az a 4s a lövedékek betöltődése között elég zavarónak tűnik így elsőre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.