Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#227851) popey37 válasza dokee78 (#227847) üzenetére


popey37
addikt


itt a pontos leirás: győzelem, sebzés, asziszt, túlélt csaták, tapasztalati pont. ennyi, semmi mást nem számol hozzá.
csak azt nem tudom, hogy a vesztes csaták többi összetevőjét beleszámitja e, vagy csak a nyertes csatákat.
erről nem találtam sehol infót.

nekem az átlagsebzés csatánként és az átlag tapasztalati pont csatánként sokkal több infót ad mint a személyes értékelés

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#227852) phoenix1989 válasza Swinegod (#227850) üzenetére


phoenix1989
őstag

te azt csinálod szarul hogy ide böfögsz napi 300 hsz-t és sírsz hogy szar a játék vagy éppen a csapat.

[ Szerkesztve ]

(#227853) BigBear


BigBear
senior tag

Tegnap éjjel mentem kicsit. Csodálatos volt. Kíváncsi voltam, nem akartam abbahagyni.
Kis stat.
26 csata. T6-9.
4 nyertes, 22 bukta. :DDD
26-ból 3x nem voltam legalsó tier.
26-ból 11x egyedül voltam legalsó tier.
26-ból 26 csata vért véget max. 5 veszteséggel a nyertes részéről.
6x max. 1 percet ha játszottam, mert akadt 1-2 könnyű, aki simán átszambáztak az egész csapaton és lőttek telibe majd ugyanígy simán távoztak. Fura, mert mással ilyet nem láttam. Tudom, paranoid vagyok. Meg ilyen különben sincs.
2x egy lövéses voltam artynak. Valahogy nekem ez még soha nem sikerült. M44 / M12 az átlag sebzésem tart a nullához...
Biztos minden véletlen...
PC-t befejeztem. Mondjuk box is nagyjából ilyen már, de kényelmesebb pár csatát ágyból kontrollerrel menni és beletojni mi is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#227854) phoenix1989


phoenix1989
őstag

hát nehéz szülés volt de ez is letudva.o-ni afk kellett hogy ezen a meccsen meglegyen :)

(#227855) balintka válasza popey37 (#227844) üzenetére


balintka
addikt

Sajnos a kerekes ág nincs nálam még elkezdve, az ELC-től kellene. Csak az EBR 75 FL 10 prémtankom van, ami kerekes egyelőre. De akkor neki állok.

(#227856) jr1994 válasza phoenix1989 (#227854) üzenetére


jr1994
addikt

Szép munka!

Borat carry. Sosem tank ász :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#227857) Addel válasza jr1994 (#227856) üzenetére


Addel
senior tag

Nem sok híja, nekem 5900 kombinált+5 killel megvolt. [link]

(#227858) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

amazon.pl oldalon 49 zlotyi az éves prime, plusz 1 hónap ingyen. Prime videó tartalmazza a magyar hangsávokat is. :) Prime Gaming pedig a WoT- os csomagokat...ennyiert cseszett jo ajanlat. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#227859) po1son válasza wwenigma (#227858) üzenetére


po1son
addikt

Köszi az infót, ennyiért már megéri, hogy ne csináljon állandóan új regisztrációt az ember. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#227860) peterson79 válasza balintka (#227823) üzenetére


peterson79
őstag

Már mindenki írta, de csak gyakorlás és szerencse kérdése az egész. Az LT-432 az egyik legjobb light a szintjén, szerintem azzal próbálgasd, még a páncélja is tud trollkodni és szinte bármit, bármikor pattint, ha olyan napja van.
Tegyél fel rá első helyre kipufogó rendszert és aztán optika valamint szellőzés. Ha kifejleszted maxra ezt az új Field Modifications-t, akkor lesz még egy helyed amit turbozhatsz. Fejből nem vágom, de gondolom látotávra lehet fejleszteni, majd megnézed. Ezzel a kettővel kell operálni, álcázásás és látotáv. Elején nem meghalni, lehetőleg kiiktatni az ellenfél könnyű tankjait, aztán már szabad a pálya. Ha olyan a szitu, nyugodtan lőhetsz bokor mögül, az is rengeteget tud számítani, mert a társaid nem mindig látnak rá az ellenfélre.
Nem az elején kell megnyerni a csatát, elég minél tovább életben maradni. Mivel Te fogsz látni legmesszebb, mindig Te leszel nyerő helyzetben.
Gyakorolj, menni fog az. Nézz meg pár videót mások, hogy csinálják.
Ja, még valami. Szerintem a legjobb light a T-100lt, de ez egyéni vélemény. Azzal van rekordom is, valami 14K kombinált prohorovkán. Akkor jöttek be az új felszerelések, brutál meccs volt :DD

[ Szerkesztve ]

(#227861) Pug válasza peterson79 (#227860) üzenetére


Pug
veterán

Mondjuk a commander vison system szerintem 1000-szer tobbet er mint a kipufogo...

(#227862) Barret001


Barret001
addikt

Tegnap olyat csinált a játék,amit eddig sosem! Elindultunk,mentem előre felderíteni,és elsötétült a képernyő! A hang beragadt.Feladatkezelővel ki tudtam lépni...Természetesen 0 sebzés,0 assist,és összeroncsolódtam! :D :D Mit gondolhatott a csapatom? Öngyilkosság első fél percben,biztos kikapunk!

(#227863) balintka válasza peterson79 (#227860) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm a részletes segítséget! Eddig még 2500-nál egyik tankkal se jutottam többre, ez is az LT-432vel jött össze. A kiegészítőket megnézem és az általad írtak szerint módosítom.

T100 LT-m nincs még, de rajta leszek azon az ágon is. AMX 13 90-nel a X-es 105-öst húzom most, de még sok vissza van, mire meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#227864) Addel válasza Pug (#227861) üzenetére


Addel
senior tag

Nekem a Bourrasque-on is van commander vison , nagyon hasznos.

(#227865) Barret001 válasza balintka (#227863) üzenetére


Barret001
addikt

Kerüld a lövöldözést a meccs nagy részén.Csal akkor szabad lőni,ha garantáltan nem lát meg senki,vagy már mindegy :) A jó felderítő láthatatlan,a béna meg lövöldöz...2500 spot tier5-ben is gyakran összejön.Pedig ott kevés a HP...

(#227866) köpet válasza balintka (#227863) üzenetére


köpet
aktív tag

Nekem is hosszas próbálkozás eredménye lett, türelem és kitartás kell, meg az ökölszabályok betartása, amit peterson és a többiek összefoglaltak.
A commanders vision system nagyon jó szerintem, mert többnyire bokorból kell kivillantani az ellent. Azért írtam, hogy legalább T8 light kell, mert onnan lehet felrakni, sajna az alsóbb tier így hátrányban van (meg a kevesebb hp és a kisebb látótáv miatt is).
Iyouxin több videót szentelt a jó spot pozícióknak, érdemes megnézni őket. A kulcs szerintem:
- az elején jó pozíciót felvenni, de nem nagyon elöl, amíg élnek az ellenfél light-jai.
- ha az ellen felderítői elhullottak akkor meg lehet indulni óvatosan, vagy kevésbé óvatosan,
- és lőni csak úgy, hogy ne spotoljanak fel, agresszívebben a végjátékban lehet levadászni a sérült tankokat (ha jól emlékszem túl is kell élni a meccset).

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#227867) köpet


köpet
aktív tag

A múltkor szidtam a Guardot, most megkövetem. Szokni kell, de kifejezetten használható, ha meg tud barátkozni az ember azzal, hogy minden meccsen van olyan sorozat, ami nem fog találni (ja, meg a gundep hiányával és a hátsó torony furcsaságaival). Mondjuk ha összesen van annyi lövésem amennyi mellémegy az nehezen emészthető, de összességében jóval kevesebb a betli mint a pozitív egyenleggel zárt kör. A kreditet is egész jól hozza, legalábbis a többi kötvényes tankomnál (Patriot, Liberté) jobban.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#227868) po1son


po1son
addikt

Új bónusz kód
0TE9150YTSUBTHANKS
- 3x x5 XP Victory Bonus
- 3x Large Repair Kits
- 3x Personal Reserves: +200% to Crew Experience for 1 hour

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#227869) Thrawn


Thrawn
félisten

5 csatára bérelhető járgányok Frontlinera. Lehet csak egyet lehet bérelni, nem próbáltam.

IAMELCEVEN2021
IAMT54FP2021
IAMCAERNARVON2021
IAMVK75012021
IAMTURTLE2021
IAMSTRVS12021
IAMLANSENC2021
IAMM41902021

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#227870) zola96 válasza po1son (#227868) üzenetére


zola96
senior tag

Nekem nem adja be. Lehet fel lett használva mind?

(#227871) peterson79 válasza Pug (#227861) üzenetére


peterson79
őstag

Ki kell próbálni, mert nagyon helyzet függő, szerintem.
Amit írtam, a rekord spotolás, azt pont azzal csináltam meg egyébként. De azóta valahogy jobban bejön a kipufogós cucc.

Akár az is belefér, hogy mindkét verziót használja valaki, field mod. óta bármit lehet :)

(#227872) balintka válasza köpet (#227866) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm a tippeket mindegyőtöknek! Felraktam ezt a kieg-et az LT432-re, próbálkozom, hátha sikerül.

A videókra rákeresek mindenképp.

Persze jelzek, ha sikerülne a küldetés :).

(#227873) peterson79


peterson79
őstag

Frontline mától van megint? Jól emlékszem?

Ott a rang szerinti szorzó a kreditre is vonatkozik, ugye? Nemcsak az XP-re.

(#227874) köpet válasza balintka (#227872) üzenetére


köpet
aktív tag

Annyival kiegészíteném a fentieket, hogy megfelelő pálya, csapat és ellenfél is kell az eredményhez, szóval nem csak rajtad múlik. Ne add fel, sikerülni fog!

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#227875) po1son válasza Thrawn (#227869) üzenetére


po1son
addikt

+infó, 5 lejátszott meccs után elméletileg meglehet venni ingame goldert, így elméletileg 6700 gold pl a lansen.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#227876) peterson79 válasza balintka (#227872) üzenetére


peterson79
őstag

Legények milyen szinten vannak? Látótávolság ki van maxolva? Álca maxon van? Ezek nagyon fontosak. Minél több boostot használj, hogy ezek minél gyorsabban meglegyenek, enélkül sokkal nehezebb. Lehetőleg legyen rajta pótkaja is, az mééég több plusz, a BiA-ról nem is beszélve.

(#227877) balintka válasza peterson79 (#227876) üzenetére


balintka
addikt

Általában 100 % + 1-2 sor képzettség. 6. érzék, BIA szokott lenni. Álca viszont nincs. Igyekszek még akkor az általad írt fogyócikkekkel is felszerelni a könnyű tankjaim.

(#227878) hmb válasza magyargyerek (#227744) üzenetére


hmb
aktív tag

szinte az osszes prem tank megvan a jatekbol.allandoan premfiokom van.kibaszottul nem igaz, hogy jobb lenne az rng,vagy a wr.ez a fold lapos szintu teoria.

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#227879) peterson79 válasza balintka (#227877) üzenetére


peterson79
őstag

Van ez a tanks.gg vagymi, bár Én sem szoktam megnézni, de elképesztő különbségek adódnak illetve jönnek össze, ha mindent rácseszel a tankra. Gyakorlatilag két különböző tank lesz.
Ezt mondjuk játékon belül is meglehet nézni az összehasonlításnál.

(#227880) hmb válasza balintka (#227823) üzenetére


hmb
aktív tag

lt432-el ha jo a palya meg lehet csinalni,persze okosan kell jatszani es nagy adag szerencse is kell.meg jo csapat.nekem is volt nem egyszer hogy spottolyam 5-8 tankot sokaig es 2000 assist sem lett mert a kutya nem lotte.en nem is gorcsolok ezekkel a kampany kuldikkel a legtobb veletlenul jott ossze,ez is.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#227881) Swinegod


Swinegod
őstag

Most az elmúlt napokban miért ennyire feltűnően retardált mindenki? 30 meccsből több 15-3-at megyek mint előtte 100-ból

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227882) Swinegod válasza Swinegod (#227881) üzenetére


Swinegod
őstag

Ja megvan, most hogy húzom az Emilt mindig nyomtam be boostereket, feletsétek el megkérdeztem

(10p van hátra belőlük és eddig egy 3x-os szorzót tudtam elnyomni, booster, igen, szarrá boostolja az ellenfél winratejét)

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227883) phoenix1989 válasza Swinegod (#227882) üzenetére


phoenix1989
őstag

nem unod még?? mert én (meg szerintem még jó páran) már nagyon. szopat téged a játék. csak te kapod a hülyéket. lesi a wg minden mozdulatod, hogy szopathassanak. felfogtuk. vagy hagyd a gecibe az egész játékot vagy fogadd el azt ami van.

(#227884) peterson79 válasza phoenix1989 (#227883) üzenetére


peterson79
őstag

Lassan már ott vagyok/unk, hogy inkább fizetek azért, hogy ignorálhassak pár beirást :DD

(#227885) phoenix1989 válasza peterson79 (#227884) üzenetére


phoenix1989
őstag

már én is szemeztem a lehetőséggel.

(#227886) Swinegod válasza phoenix1989 (#227883) üzenetére


Swinegod
őstag

Pontosan azért dobom ki ide, mert tudom, hogy nem csak engem szopat a játék ugyanis rendszeresen visszaír valaki, hogy ja, engem is (elmeséli ő épp hogy járt) és ettől felteszem jobban érzi magát, mert én biza igen
Egyébként elég sokan megfigyeltük, hogy az xp booster az a biztosra veszíts gomb ebben a retkes játékban

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227887) emre válasza Swinegod (#227886) üzenetére


emre
veterán

Hát ez elég szánalmas. Már hogy az önbecsülésed helyreállítása miatt fontosnak érzed a panaszkodásod.

No mind1, mióta nem jáccok én meg csak egyre jobb leszek. :DDD
(ez is van annyira fontos mint a hozzászólásaid)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#227888) peterson79 válasza emre (#227887) üzenetére


peterson79
őstag

Most itt az a lényeg, hogy nem játszol és mégis megy felfelé a wn8?

(#227889) peterson79 válasza Swinegod (#227886) üzenetére


peterson79
őstag

:D:D:D:D

Te olyan vicceseket írsz néha. Ja nem..

(#227890) phoenix1989 válasza Swinegod (#227886) üzenetére


phoenix1989
őstag

erre inkább már nem is mondok semmit ......
nekem akkor miért nem dobálja a vereséget? ezek alatt a csaták alatt végig ment az xp boost , szabad xp boost és legénységi boost. [link] de itt a wot-life oldalon is jók az eredményeim pedig minden alkalommal mennek a boosterek mert annyi van sose fogy el.

[ Szerkesztve ]

(#227891) Warton válasza phoenix1989 (#227890) üzenetére


Warton
őstag

Én is tyúklépésekben haladok felfele a WN8-al. Tény, hogy néha elfelejtem a boostereket aktiválni... :Y Lehet, ez az oka. Kéne valami mod, amivel felugrana egy ablak, hogy: Aktiváld a boosterket te gyökér!! :DDD

[link]

Amúgy jó lenne, ha ezeket a boosterket be lehetne váltani bármire. Festés vagy legénységi tag vagy akármi. Mondjuk 100 boosterért adnának egy legénységi tagot BIA-s 0 skillel. Simán megérné. Egyedül a credit boosternek van értelme, meg talán a legénységi XP boosternek a többi véleményes. Anno a tervrajzokat is be lehetett váltani, ami tök jó volt, kb. mindet be is váltottam.

(#227892) phoenix1989 válasza Warton (#227891) üzenetére


phoenix1989
őstag

mikor elkezdtem foglalkozni a wn8 ammal még sárga voltam :) haveromnak zöld és nem akartam szarabb lenni xD mára már sokkal jobb vagyok bár ő egy ideje már nem is játszik.

(#227893) Swinegod válasza phoenix1989 (#227890) üzenetére


Swinegod
őstag

Mondjuk nálad köze lehet hozzá, hogy a legnagyobb OP szar 8-as meddel mész én meg most exkluzívan egy stock Emil 2-vel. De amúgy az 1,27 sebzés arány egy stockon elég büdös szar tankkal csak vesztes meccsekben szerintem elég jó

Egyébként ez végig ugyan az a formula:
Én elvagyok a hulldown helyen, nyilván nem nyerek mert ennyi pennel 9-es heavyk kupoláját se lövöm be, de azért tartom magam
Csapat eközben mindenféle probléma nélkül percek alatt veszít a másik oldalon
Az én oldalamon kb ugyan annyira áll mind2 csapat csak engem nyilván hátba lő a fél enemy csapat és ott a meccs vége. Küldök replayteket ha annyira érdekel

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227894) tasiadam válasza emre (#227887) üzenetére


tasiadam
veterán

Dzsalok en is lassacskan [kép]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#227895) phoenix1989 válasza Swinegod (#227893) üzenetére


phoenix1989
őstag

ez a nagy gondod csak a kifogást keresed. most játszom a progettoval eddig meg a t25 pilot 1 el. na az mekkora op egy tank. xD stock emil? hát sajnállak ha nem elég neked 217 pen vagy goldal 242 főleg egy jo páncél mellett.

[ Szerkesztve ]

(#227896) Swinegod válasza phoenix1989 (#227895) üzenetére


Swinegod
őstag

Teljesen jó lenne ha kifogásokat keresnék mert akkor tudnám, hogy valamit lehet máshogy csinálni, de sajnos nem. Elmegyek Studziankin a nehéz oldalra, velem szembe ott a 9-es TNH, nézzük egymást, 1-2x beviszem, megállítom a 3 embert aki betolta a hegyet

Én ott vagyok a helyemen, csinálom a dolgomat, 8 ember a másik oldalon darab kill nélkül meghal, az is biztos az én hibám volt amivel tudtam volna kezdeni valamit

Egyébként 242 pen az konkrétan nem elég arra, hogy alulról belőjem az IS 7 alsólemezét ha már csak nagyon kicsit is be van forgatva

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227897) phoenix1989 válasza Swinegod (#227896) üzenetére


phoenix1989
őstag

:C

(#227898) Barret001 válasza Swinegod (#227896) üzenetére


Barret001
addikt

Tegnap 8 kört mentem,75% winrét.Úgy,hogy az első kör első percében kifagyott a játék...Annyira nem is rossz ez a kényeztetés! Tegnap Szeretett engemet a WG,pedig nem tömöm őket pénzzel :)

(#227899) tasiadam válasza Swinegod (#227896) üzenetére


tasiadam
veterán

Egyébként 242 pen az konkrétan nem elég arra, hogy alulról belőjem az IS 7 alsólemezét


Egyik nap a defenderrel etettem egy 277-et, amit anno a grillével sem tudtam belőni szemből. Aztán ideges lett a gyerek (rammolt) és megkaptam egy negatív alfát és túlélte az RNG-nek hála a hősies 1v1-et 15hp-val (miközben más is lőtt belém 1-1-et)

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#227900) Aljasvip válasza Swinegod (#227896) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Majd akkor fogsz igazán sírni, ha rárakod a nagy ágyút. Mert a sebzés egy dolog, de olyan pontatlan és lassan célzó a nagyfiú, mint egy standard orosz ágyú.
Nekem el is ment a kedvem ettől az ágtól így, hogy frontline brawler-ként kellene játszani egy ilyen tetű lassú tankkal.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.