Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#143451) jimmy74 válasza vJokka (#143410) üzenetére


jimmy74
őstag

Ez a foch B mi lesz akkor?
A 155 règ megvan már akkor kapok egy másik tankot? :)

WoT:jimmbo

(#143452) jozefgucci1 válasza Dr.Én (#143450) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Óh cseréljünk akkor én elviszem azt a Tvp-t nem gond , még mindíg játszhatóbb nekem mint egy lomha ht :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#143453) po1son válasza jimmy74 (#143451) üzenetére


po1son
addikt

Buffolva lesz az a tank, ami most a te garázsodban van. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#143454) jano_77 válasza Dr.Én (#143445) üzenetére


jano_77
nagyúr

A büdös..csába! :W
Nem tegnap váltottam át 158K XP-t. Fuck :O

szbalogh: tudnál dobni egy linket működő Battlefield assistant modhoz, amiért nem kell fizetni?! Jöhet privátban is. Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#143455) szbalogh válasza jano_77 (#143454) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem kell érte fizetni. AZ ingyenest 10 naponta kell regelni.

Nick: HE_Storm

(#143456) Dr.Én válasza jano_77 (#143454) üzenetére


Dr.Én
veterán

:Y Az igen!! Akkor egy kicsit pipa vagy :(((
pedig szerzek aranyat az tuti...most kell váltani :D

(#143452) jozefgucci1
nyema...kihagyom... :R

kezdődik..játszhatatlanan az egész :D ...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#143457) Razermazer válasza BÁ Nutrition (#143446) üzenetére


Razermazer
őstag

Hmmm tulajdonképpen én azt skin moddal megoldottam :D ha látok is skorpion g-t én már feketének látom
[link]
[link]
vagy ilyennek mikor milyen kedvem van, hogy untam meg már az egyiket másikat.
Aslain modpackban egyébként benne van milky's féle nagyon baba.
[link]
Milky's előtt le a kalappal, ügyesen dolgozik az autocad-al meg a photoshop-al nagyon szép hd modelleket csinál baromi élethűek.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#143458) jano_77 válasza szbalogh (#143455) üzenetére


jano_77
nagyúr

És hol érhető el?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#143459) Emu


Emu
őstag

Ez a Centi 7/1 kikészít...olyan lövések mennek mellé, hogy valami hihetetlen. Egyébként tök jó med, főleg ha tényleg buffolják a tornyát, akkor már nem kell félni attól, hogy 175 pennel 3x is belövik miközben neked folyamatosan a láncba húzza a lövésed.

(#143460) szbalogh válasza jano_77 (#143458) üzenetére


szbalogh
őstag

A szokásos módon Aslain-ból tettem fel. Amikor elindítottam a játékot írta, hogy nem regisztrált. Ott van a link a kliensben de most nem nyitja meg valamiért.

Nick: HE_Storm

(#143461) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Ez az xp láz nekem nem teljesen egyértelmű. :B

Azt írja hogy csak prémium tankban ülve teljesíthető. Akkor a jutalom xp-t a prémtankra kapom meg? :U

Üdv:Viktor

(#143462) jozefgucci1 válasza Viktoár (#143461) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Bizony -bizony mert már tudat alatt felkészítenek rá , hogy a sok megtermelt free xp-t majd szépen tolod bele a Francia TD ágba , hogy neked is legyen két darab használhatatlan szarod ,de legalább a WG jól járt :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#143463) Necro Phil válasza jozefgucci1 (#143462) üzenetére


Necro Phil
csendes újonc

Nálam JPzE100 a kiszemelt, már csak 150k XP :DD
Csigazabálókból eddig a Liberté volt használható, csakis angol TD ág a másodlagos :))

"Kyria örök, és elpusztíthatalan...!"

(#143464) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#143444) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lol, epic mm, nagyon kitesz magaert ma a wargaming :C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#143465) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az a legjobb, hogy a játék mindig rá tud tenni még egy lapáttal. 800wn8, 9 csata 3 győzelem, jön az obj.907, leadok egy lövést és.......connetion lost!! 1,5 perc múlva már csak a roncs fogad. :W

(#143466) Emu válasza ddt500hu (#143465) üzenetére


Emu
őstag

Én mára befejeztem a statrombolást...az egy dolog, hogy sok bot van a játékban, de ma miért mindegyik az én oldalamon? :W

(#143467) Dr.Én válasza Emu (#143466) üzenetére


Dr.Én
veterán

én most bekapcsoltam két órára a XP és legénységi boostot...hát így is szopás van...már mindegy

WOT: kissio

(#143468) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Sracok, valaki el tudna mondani, hogy mifele napi kuldeteseket kell megcsinalni a Golden Challenge csomagnal (standard) ?

Kinek mi a velemenye a Panther/M10-rol ? Gondolkodom rajta hogy megvegyem, jo lesz huzni a Turan legenyseget benne, +Turan es T-25-ben.

Amugy kb 1 hete sikerult megcsinalni a Stug IV LT-15-is kuldetest, 4,5k spot damage, sajat 500 damage mellett, csak balfasz voltam, mert elorementem harcolni egy E-25-el es az kinyirt, meg masok is lovoldoztek ram, amugy dontetlen lett vegul, pedig ha nem hoskodok akkor meglett volna mindket feltetel, a spot damage es eld tul a csatat, tokeletesre :W

(#143469) jimmy74 válasza po1son (#143453) üzenetére


jimmy74
őstag

Persze nem véletlen de ezt.már règ kellett volna a Buff
Itt game alig látni max 1-et az meg èn vok :DDD

WoT:jimmbo

(#143470) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok!
T55A TD küldit kéne megcsibálnom. Három TDm van, egy JPII, ISU-152 és a borsó. Mindhárommal megyek felváltva, de egyikkel se tudok igazán 4,5k fölé menni sebzésben. Mivel lenne érdemes megcsibálnom? Vagy melyik ágat toljam,hogy egy későbbi vassal sikerüljön?

(#143471) jimmy74


jimmy74
őstag

A száraz tènyeket lehet tudni mi lesz a Buff a francia fochnak?

WoT:jimmbo

(#143472) ddt500hu válasza Kiki18 (#143470) üzenetére


ddt500hu
veterán

Német. Jagdtiger top3 td, a JPZE100 meg 1050-et sebez. :U

(#143473) jimmy74 válasza Kiki18 (#143470) üzenetére


jimmy74
őstag

Nekem az ob268-cal sikerült .
Sztem azzal próbáld amivel a legjobb vagy ès jól megy mert nálam a jó TD az ha sok a dmg :)

WoT:jimmbo

(#143474) nanus


nanus
senior tag


Még jó hogy mindenki egy fostalicskának tartja ,így legalább 24 csata után ez is összejött :D

(#143475) kchryss


kchryss
addikt

Kb mikor jön a 9.20-as verzió élesben?
Jól értem, hogy a francia 10-es td-t kicserélik és akinek addigra a garázsban van a régi az megtarthatja azt és megkapja az újat is, míg akinek nem lesz meg a régi addigra az később már nem szerezheti meg?

(#143476) zodo


zodo
nagyúr

Első max. jármű küldetésem, pipa. :)
178 csata kellett hozzá de meg lett 28 nap alatt.

Azért még mindig várom hogy mire lehet majd beváltani ezeket a zászlós, bélyeg tokeneket. :U
pl.: Szovjetunióból min. 14 db van de lehet több.

kchryss

Wotinfo .....

- Ha kifejlesztetted és megvetted az AMX 50 Foch 155-öt, az megmarad a garázsodban és speciális jármű státuszt kap, plusz megkapod az új AMX 50 Foch B-t is a garázsba.
- Ha már kifejlesztetted, de még nem vetted meg a 155-öt, akkor a 0.9.20-ig még megteheted ezt.
- Ha még ki sincs fejlesztve, akkor hajrá, ugyanis a 0.9.20 után semmilyen módon nem lehet már a 155-höz majd hozzájutni.

[ Szerkesztve ]

(#143477) notika77 válasza zodo (#143476) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem semmire, hiszen a küldetés lépcsőinek a teljesítését jelzik vele. A jutalmat pedig már megkaptad vagy a következő küldetés elérhetővé vált, amennyiben elég tokened összegyűlt hozzá.

(#143461) Viktoár: [link]

(#143475) kchryss:Augusztus vége

[ Szerkesztve ]

(#143478) Tarill


Tarill
őstag

ennél mit kell csinálni a napi küldikbe tudja valaki?

(#143479) zodo válasza notika77 (#143477) üzenetére


zodo
nagyúr

Igaz, köszi.

Tarill

ezt

[ Szerkesztve ]

(#143480) Tarill válasza zodo (#143479) üzenetére


Tarill
őstag

thx,

más; skorpion g vagy larr 40t-re érdemes várni? melyik éri meg jobban összességében nézve

(#143481) dokee78 válasza Tarill (#143480) üzenetére


dokee78
félisten

Skorpion G,most van,bár nem akciós.

(#143482) jano_77 válasza Tarill (#143480) üzenetére


jano_77
nagyúr

Előbbire nem kell várni, mert most is bent van a shopban.
Viszont én azt mondom - mindkettő megvan - , hogy ha tudsz táras tankkal játszani és esetleg van is legénységed, akkor mindenképpen a Lorr 40t, mert nagyon jó lett! Kreditet is jobban lehet szerintem farmolni. Ez persze csak az én véleményem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#143483) Tarill válasza jano_77 (#143482) üzenetére


Tarill
őstag

van, amx 30 vonalhoz gondoltam bár most meg hogy nerfelni fogják azt az eddig sem túl acélos tankot valszek megy a kukába :/ neem tudom mért jó ez egy eddig sem túl jó tankot nerfelni, egy opét meg még buffolni. bokorba kempelős skorpiós játékstílus annyira nem jön be de egy opé szar ez is amiatt érheti csak meg... nem tudom :/ várok inkább hátha lesz még jobb dolog is a szülinapos héten

(#143484) jano_77 válasza Tarill (#143483) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ennyire szar lesz az AMX 30?! Most szeretném megvenni, csak akcióra várok!? :F :U inkább ne költsek rá?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#143485) Tarill válasza jano_77 (#143484) üzenetére


Tarill
őstag

248-ra leviszik a pen-t (260-ról) és 0.38!!!!!!!!!!!!!!! lesz a pontosság. Most felszerelve meg minden 0.31 nekem de nagyonsok a miss így is. A pen nem érdekel de mennyenek a qva annyukba minden buffot kap ezeket meg nerfelik

(#143486) Necro Phil


Necro Phil
csendes újonc

Jön a francia WT E-100, köszönjük WG :DD #ássó
De most tényleg, ezek ennyire túl tolnak valamit a klubházukban?

"Kyria örök, és elpusztíthatalan...!"

(#143487) KisApám


KisApám
addikt

Hogy van ez a misszió most?

"This weekend, as long as you're in a Premium Vehicle (regardless of Tier), earn:

Huge pools of XP (up to 50,000 XP)
50% more XP for each win
10% more Crew XP with each win"

Hogy van ez az 50 000 XP?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#143488) jano_77 válasza Tarill (#143483) üzenetére


jano_77
nagyúr

pl ilyet lehet okosan alkotni tier10-ben. sajnos a többiek debilek voltak és kitámadtak mikor védekeznünk kellett. :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#143489) notika77 válasza KisApám (#143487) üzenetére


notika77
senior tag

25. győztes T8-as prémium tankos top10-es csatádra kapod arra a tankra, amivel az utolsót teljesítetted. Ha nincs bekapcsolva a gyorsított legénységképzés, akkor aranyért Free XP-re váltható XP-d lesz a tankon.

(#143490) Tarill válasza jano_77 (#143488) üzenetére


Tarill
őstag

nem rossz :) inkább megvárom ezt, egyszer csak berakják :D

(#143491) jano_77 válasza notika77 (#143489) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez lesz az a hétvége, amikor megint nem lehet majd nyerni! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#143492) Tarill


Tarill
őstag

Hmm vettem egy ilyen 1250 gold plusz 300-as csomagot és egyből adott egy kupont -10% a skorpióra. Az annyukájukat azt :D

(#143493) jano_77


jano_77
nagyúr

Miért nem tudja megcsinálni a tetves WG azt, hogy amikor mondjuk 3 fős legénység van egy tankban - legyen STRV S1 pl - és a rádiós egyben a töltő is, akkor a damage panelnél kint van a töltő jele is és azt is mutatja, hogyha ellövik nem csak a retkes rádióst!?! és akkor nem mennék ki, mert várom, hogy betöltsek és csak várok és várok, nem értem, hogy mi a FUCK van és persze, hogy a retek Scorpio G meg közben betölt és kibasz! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#143494) lacibacsi válasza kchryss (#143475) üzenetére


lacibacsi
addikt

...később már nem szerezheti meg, legfeljebb Karácsonykor, illetve más kiemelt alkalmakkor (vagy a mikor a WG kedve úgy tartja), "sokeurós" csomagokban.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#143495) Emu


Emu
őstag

Végre:

Már csak SPG15 kell és megvan a csajszi :O

(#143497) Delávégá válasza jano_77 (#143493) üzenetére


Delávégá
tag

Tehát a dupla töltésidőből nem tűnt fel hogy ellőtték a loadert? Amúgy meg mutatnia kéne mert olyan nincs ha a rádiós és a loader ugyan az akkor az egyik aktív marad akkor is ha ellőtték. Tesztelve. Lehet mod kavar be vagy figyelmetlen voltál. De a töltésidőből akkor is látni kellene plusz még kiabál is a játék ha valakit kilőttek.

Replay-t jó lenne látni a dologról. Ha meg bug akkor írni kell a WG-nek.

(#143498) dokee78


dokee78
félisten

Melyik a jobb T10 orosz Med?
Kíváncsi vagyok,persze teszt szerveren kipróbálom azért őket.

[ Szerkesztve ]

(#143499) jimmy74 válasza dokee78 (#143498) üzenetére


jimmy74
őstag

Nekem mind3 megvan ami kifejleszthetö.
De egyikre se mondanám hogy melyik a legjobb kapásból.
Talán az ob-140 vmivel jobb ezt random is látszik.
Ezzel lehet sztem legkönnyebben èrvènyesülni gondolom a gunderpre a mozgèkonyságra.
Persze papíron is van eltèrès gondolom láttad is köztük de sokan annyira szarnak mondott ob-430 nekem ugyanúgy tetszik nem vettem èszre annyira a löveg pontatlanságát meg szükülèsèt.
A140-en meg azt hogy 120 ès nem 100 a frontpáncèlja mint a t62-nek.
Ammorack èrzèkenyebb a 140 èn is tapasztaltam .A t62-t inkább èn jobban szerettem kihasználni a tornyát hogy nehezebben belőhető így más játèkstilusban toltam mint a 140-et
A T62-őn kicsit idegesitőbb a rosszabb gunderp többet kell vele pozícióra állni hogy ne a madarakat lődd.
Igazság szerint ki kell őket próbálni
A játèkstilusodtol is függ melyik áll kezedre

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#143500) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Egyik csatárol a másikra a legnagyobbá lett a minimapom ,de a másik fórumon más is írta ezt. A low tier azért mert itt állítgattam ,de hiába. Már újraraktam a Jacktor modot is de semmi . Ötlet valakinek mitöl lehet ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.