Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#141301) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egy beteg Cromi B kör :))

replay link

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#141302) KisApám válasza jr1994 (#141297) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi!
Ágyú csere meglesz - HA ki tudom szenvedni rá az XP-t (T-62A felé indultam, de erre az 140-et felbuffolják...).
A statok jobbak a 201 mm-es átütésű ágyúnál, ahogy írod.
Van rosszabb átütésű tank ettől a T-54-től? Tényleg kellene neki egy buff.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#141303) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Az milyen már, hogy egy T54ltw simán eltolta az EMIL II-t? Airfield-en álltam az Emil II-vel a sniper dombon, már bukóban volt a csata, lőttem, akit láttam, jött az ltw, és simán lelökött a dombról, ahol 4 enemy várt!

Azért mégis csak egy light vs. heavy? Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#141304) jagada válasza h1mpi (#141285) üzenetére


jagada
őstag

Az egy kartonpapírból hajtogatott hulladék, bármelyik t6-os szitává lövi, nem is értem miért ajnározzák egyesek, hiszen ahogy villan a lámpa 5 másodperc múlva már a garázsban van a tank.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#141305) h1mpi válasza jagada (#141304) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a baj a bokorban ülés a mai metanak nem kedvez. Ha menni akarsz előre akkor meg játszani a hikomat hidraulikával megfizethetetlen...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#141306) szbalogh


szbalogh
őstag

Maus OP
Folyamatosan kapom a csíkokat. 2 óra alatt 3 rang :) Be is kerültem a II csoportba. 1757. vagyok

ja most nézem 1.2 millióval kezdtem bele a rankedbe és most van 1.35 :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#141307) jano_77


jano_77
nagyúr

Amikor annyira benne vagy a csatában, hogy megfeledkezel a küldidről, pedig lazán meglehetett volna! Elegendő lett volna bármelyik lightot meghívnom szakaszba és kész is. FUCK :W (Obj.260 LT-14 - 6K spot szakaszban)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#141308) KisApám


KisApám
addikt

Ahogy elnézem a teszt szervert, a direkt kilövéses team damage-ot, meg az öngyilkos artikat még mindig NEM büntetik... gratula...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#141309) Stunts666


Stunts666
őstag

17 meccs 4 győzelem, wn8 331.... Centurion 1-et nem löttem be testen az FV4202-vel premium lőszerrel... 258-as átütés... Marhára nem akarja a WG, hogy csináljak bármit is....

Legalább elmegy a kedvem a játéktól...

(#141310) jano_77


jano_77
nagyúr

hogy is van ez a tetves spot rendszer?!? állok egy bokorban, ellövöm magam és felspottolódom. Áll velem szemben egy Revo, még csak nem is bokorban - kb 200 m, meglő és nem spottolódik fel!? Mi a retek?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#141311) jr1994 válasza jano_77 (#141310) üzenetére


jr1994
addikt

Valószínűleg a revónak eszébe jutott 15 méterre hátragurulni...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#141312) KisApám


KisApám
addikt

Mindig elfelejtem.... mielőtt lövök bokorban, hátragurulni, míg csak az ellenséges tank körvonala látszódik és csak akkor lőni. Jó kis álca van így, igen.
De hogy a Revo kint a "szabadban" nem spotolódik fel, az nekem is fura.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#141313) jr1994 válasza jr1994 (#141311) üzenetére


jr1994
addikt

Ja hogy nem bokorban... Bocs, félreolvastam. Akkor nem tudom. De ha nem láttad, honnan tudod hogy nem volt bokor mögött?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#141314) Viktoár


Viktoár
addikt

Ettől függetlenül a spotrendszer bugos mint az állat. :K Csakúgy mint az MM.

Sajnos ezzel nem fognak érdemben foglalkozni úgyhogy ezt ennyire kell komolyan venni . Mész,lősz,meghalsz.......

Az átütésre is vonatkozik a 25% rng? :F

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#141315) jano_77 válasza jr1994 (#141311) üzenetére


jano_77
nagyúr

mondom nem volt előtte bokor! ennyire magyartalanul írnék?!? vagy csak a felfogásoddal van baj? mert előtte fel volt spottolva és láttam merről jön.

bassza meg az anyját az összes tetves gyökér camper light, akik semmit nem csinálnak csak állnak a leghátsó dombon és onnan próbál snipeolni és mikor meg próbálom noszogatni, még neki áll feljebb! És mikor le akarom lökni a dombról, hogy nosza eridj spottolni, akkor meglő - előtte már kapott egyet tőlem és a T54-ünktől is -, majd rátapad a seggemre és nem hagy békén. Na ná, hogy kilőttem a barom állatot és ez a tetű rendszer meg kibasz 1 napra - buktam a holnapi játék napomat. FUCK WG (elcseszett automatikus büntető rendszer.) :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#141316) po1son válasza jano_77 (#141315) üzenetére


po1son
addikt

Miért nem dobsz fel nekünk egy replay-t? Akkor tudnánk segíteni, hogy mi lehetett a gond.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#141317) Viktoár válasza jano_77 (#141315) üzenetére


Viktoár
addikt

Heves vérmérsékletű vagy az már biztos. :K Szard le az ilyeneket.

Mondjuk ma én is összefutottam egy magyar sráccal aki td-ben ülve folyamatosan mondta hogy én a nehéztankkal hova menjek,mit csináljak. 5 perc után meguntam és visszaírtam neki hogy fogd már be a pofád te gyökér és a játékkal foglalkozz.Innentől kezdve már a családtagjaimra is megjegyzéseket tett. Írom neki hogy fele annyit nem tesz a csatához mint én.Elmentem hozzá és kilöktem a bokorból.Megfordult, belém lőtt kettőt,majd azt mondta hogy ezt nekem. :C

Nekem be van kapcsolva hogy ne tudjak csapattársat lőni de azért így is megoldottam. :C Persze utána sírt a cseten hogy repoltoljanak mert meglőttem.(pont az ammorackjét lőttem el de nem robbant) Onnantól kezdve csak lökdöstem hogy ne tudjon nyugodtan játszani. ;]

A csata szempontjából mindegy volt mert nagyon nagy fölényben voltunk. (Én addigra kilőttem 3 tankot 1k sebzéssel t5-ben) ő semmit nem tett hozzá.

Valami 2k csatás emberke volt,.

Üdv:Viktor

(#141318) jr1994 válasza jano_77 (#141315) üzenetére


jr1994
addikt

Dobd fel a replayt, és legközelebb miután beküldesz egy hozzászólást olvasd el azokat amik közben keletkeztek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#141319) zodo válasza zodo (#141244) üzenetére


zodo
nagyúr

Megfejtettem az xvm-6.7.4.1 alatt a damage, assist, block, detection, stun kijelzősor helyének mozgatását.
Xvm/Default mappa beállítása alapján felülre a jobb oldali Playerpanel mellé kerül.

Alábbiakat kell szerkeszteni:

\res_mods\configs\xvm\saját mappa\battleLabelsTemplates.xc =>

167.sorban "totalEfficiency" szekció =>

xvm default setup:

"totalEfficiency": {
"enabled": true,
"updateEvent": "PY(ON_TOTAL_EFFICIENCY), ON_PANEL_MODE_CHANGED",
"x": "{{pp.mode=0?5|{{py:math.sum({{pp.widthLeft}},50)}}}}",
"y": "{{pp.mode=0?65|35}}",
"width": "{{py:xvm.isStuns?350|260}}",
"height": 22,
"textFormat": { "size": 16 },

Ahhoz hogy alulra a képen látható helyre kerüljön akkor erre kell átírni:

"totalEfficiency": {
"enabled": true,
"updateEvent": "PY(ON_TOTAL_EFFICIENCY), ON_PANEL_MODE_CHANGED",
"x": 240,
"y": -2,
"width": 300,
"height": 22,
"screenVAlign": "bottom",
"shadow": { "distance": 1, "angle": 90, "alpha": 80, "blur": 5, "strength": 3 },
"textFormat": { "color": "0xE3E3E3", "size": 16 },

(#141320) fradi81 válasza Viktoár (#141314) üzenetére


fradi81
veterán

Igen ott is - + 25%.

moto g72, Ninebot d28e

(#141321) fradi81 válasza jano_77 (#141315) üzenetére


fradi81
veterán

Aki a jétékban is ekkora tirpák az jogosan kapja a BAN-t, nem a rendszer a rossz.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#141322) kchryss


kchryss
addikt

T55A top tier yolo

[Replay]

(#141323) zodo válasza kchryss (#141322) üzenetére


zodo
nagyúr

Szép kör, jó hogy a végén nem vágott ki a saját arty. :)

(#141324) Tarill válasza jano_77 (#141315) üzenetére


Tarill
őstag

1 nap? Több járt volna

(#141325) h1mpi válasza jano_77 (#141315) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szeretem, amikor mások döntik el mit csináljon valaki. :U Ha lökdösöd és bele lőssz, nem való Neked ez a játék, ahogy a rendszer el is küldött pihenni

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#141326) galervin93


galervin93
őstag

Ne bántsátok ártatlan Jánosunkat.
Túl kevés színes modot használtok, így nem érthetitek, milyen az, amikor azzal kezdődik egy bunyó, hogy visszaütnek...
.
.
.
;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#141327) Sgr_A válasza Viktoár (#141314) üzenetére


Sgr_A
addikt

mindenre még a látótávra is még ha tagadják is ;]
a játék legnagyobb hibája az rng azért ha gy csapat +50% (+25-25%)előnnyel indul az nagyban eldönti a csatát

(#141328) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kipróbáltam a tesztszerveren a Sheridant, így a T49 után. Azt hittem nem jó, de nagyon tetszik, megveszem :K

Ja és valamit csináltak, mert sokkal gyorsabbnak hat a játék, menük alatt. Eltűnt ez a sok felesleges várakozás.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#141329) h1mpi válasza h1mpi (#141328) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 10-es német light az meg vicc. Apa kocsit hajt, megy 75-el, de egy kalap szar. Pontatlan és pattog mindenről, mintha 180-as penje lenne. Ezt biztos nem veszem meg. A Sheridan sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#141330) galervin93 válasza h1mpi (#141329) üzenetére


galervin93
őstag

Én úgy tervezem a T49 marad az OP pötyögtetővel, a Sheridanre meg felteszem a trollt és only fun.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#141331) h1mpi válasza galervin93 (#141330) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó trollal is 16.16 alatt tölt :D pont azt próbálgatom most. Az a baj nincs 3 jó usa light crew. Akkor a T37-től meg kell válnom, ami meg most az egyik kedvenc :/

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#141332) inferno88 válasza jano_77 (#141315) üzenetére


inferno88
őstag

Azért ez elég gyökér hozzáállás. Egymást lövöldözni ilyenekért nagy baromság, de az, hogy a kilökés előtt még te puttyantottál egyet bele, az mindent elmond. Gondolom ilyeneket rendszeresen csinálsz, én tutira egy egész hónapot adtam volna, hogy átgondold a butaságaid.

Semper fi!

(#141333) h1mpi válasza h1mpi (#141331) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem jó a trollal, iszonyat pontatlan, kb olyan rossz, mint a T49-nél. Nyugodtan kivehetnék, ilyen gyors 10-es tankok ellen nincs idő szűkülni 3-4 mp-et

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#141334) galervin93 válasza h1mpi (#141331) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem szerencsére volt egy garnitúrám a Bulldogban, amit eladtam, így felszabadultak páran. BiA + kóla + a szokásos felszerelésekkel szerintem egy tápos "régi" T49-et lehet faragni a Sheridanből. Anno majdnem összejött a 3 csillag a T49-re, így bizakodó vagyok a troll Sheridannel kapcsolatban, csak jussak el oda (bár a T49-cel nem nehéz grindelni, sőt abszolút fun, annyira erős).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#141335) h1mpi válasza galervin93 (#141334) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért ne vedd meg, tényleg nincs idő szűkülgetni.. 2 perc alatt kicsontoznak 10-ben. Tényleg nagyon szar, a T49-el sokkal pontosabb, mindenképp próbáld ki én most csak azzal játszok és nevetek mik mennek mellé 20 méterről :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#141336) szbalogh válasza jano_77 (#141315) üzenetére


szbalogh
őstag

csak mértékkel tk-zz :) engem még csak 1 órákra bannoltak de azt szinte minden héten. amíg a garázsban kék vagy nem szabad

Nick: HE_Storm

(#141337) Sgr_A válasza szbalogh (#141336) üzenetére


Sgr_A
addikt

1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
3 hónap
így jönnek sorban a bannok ;]
ha megvárod míg visszamegy a színed kékről akkor nem ugrik ha nem vársz akkor már hiába szürkülsz be az elért legnagyobbat kapod mindig

(#141338) galervin93


galervin93
őstag

Láttátok ezt az új csomagot a boltban? 5500 arany áráért ennyi arany + 10 napi küldetés még 2500 aranyért, magyarul 8000 arany 5500 áráért, nem rossz!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#141339) #77646080 válasza galervin93 (#141338) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, én meg is veszem a nagyobbik csomagot. :) Így meglesz újabb 30 nap prémium + bőven elég az Obj. 140 és a Jg Pz E100 festésére.

(#141340) GeneraL_XTX válasza galervin93 (#141338) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

és mi az a napi küldetés? :)

(#141341) 4580693 válasza szbalogh (#141336) üzenetére


4580693
senior tag

Szombaton én türelmetlen és hülye is voltam. Először a skorpion g ágyúja cseszte fel az agyam. (Egymás után két meccsben nulla sebzéssel zártam. Egyiknél 7/3 találat, nulla átütés, a másikban kb. ugyanez, meg is hozta a hangulatom). Ezután elszabadult a pokol. Mindenre és mindenkire haragudtam. Leginkább a hátul kempelő lightokra. A csúcs highway-en volt. A végjátékban a skorpion g ágyúja kétszer hagyott cserben, az sp1c meg nem jött segíteni leküzdeni az ellenfelet, pedig kb. 200 m-re volt. A kövi csatában megint bele futottam egy kempelő lightba. Kértem, hogy menjen spotolni, mert húzzák a bázisunkat, én meg a skorpionnal egy lövéses vagyok és nem akarok spot távolságon belülre menni, mert instant halál. A srác elküldött melegebb éghajlatra. Kapott egyet, sajna lőszerrekeszt lőttem. Elhalálozott, kékültem.
Ezután gyorsan mentem egy csatát, a kékülés megszünt, ki is léptem a játékból. Most megyek zamárdiba a balaton soundra, vagyis legközelebb majd csak jövőhét csütörtök körül tudok játszani. Addig legalább kipihenem a wotot. :)

[ Szerkesztve ]

(#141342) #77646080 válasza GeneraL_XTX (#141340) üzenetére


#77646080
törölt tag

3600 XP begyűjtése.

[ Szerkesztve ]

(#141343) KisApám


KisApám
addikt

Tényleg egy elbaszott dolog amit a WG csinál.
T-54 prémium nélkül, 2500 sebzéssel, GOLD lövedék nélkül, és sajna kilőttek, -11 000 credit a teszt szerveren.
GG WG. :(((

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#141344) jr1994 válasza KisApám (#141343) üzenetére


jr1994
addikt

Vereségre mindig kevesebb kreditet kapsz, és attól is függ hogy hány lövést hibáztál el mert vagy 1000 kredit egy lőszer.

Ha nem akarsz fizetni, keress egy klánt ahol van SH és kreditbónusz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#141345) fradi81 válasza KisApám (#141343) üzenetére


fradi81
veterán

Nem csak a t54 ilyen hanem minden t9-10, 8 felett nem a farmolás a cél, arra ott a prémium tank/alacsony tier.
De az tény hogy adhatna több pénzt mondjuk egy jól sikerült vereségnél. Ja ja erre jó egy megfelelő klán, lehet farmolni a kreditbónuszokkal. Egyesek így szedik össze a goldskuló árát is :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#141346) po1son


po1son
addikt

Naaaa véget ért az első ranked szezon, elméletileg a top 4404 játékos kapott extra díjazást link.

Első liga - Top 881 játékos - minimum 34 megszerzett pont és minimum 62.56% winrate pontegyenlőségnél

Második liga - Top 882-2202 játékos - minimum 25 megszerzett pont és minimum 69.23% winrate pontegyenlőségnél

Harmadik liga - Top 2203-4404 játékos - minimum 20 megszerzett pont és minimum 48.94%winrate pontegyenlőségnél

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#141347) szbalogh válasza po1son (#141346) üzenetére


szbalogh
őstag

Hála a jó égnek! :D

Nick: HE_Storm

(#141348) dokee78


dokee78
félisten

Dear D3m3nt0r_HUN,

Thank you for contacting the Wargaming.net Customer Support!

I'm sorry to hear that you did not have luck with the Matchmaking. I completely understand how frustrating this can be.
However, as customer support we can't directly influence the Matchmaking system. It was developed to make interesting, but also balanced battles. You can read more about it in the following links:

https://eu.wargaming.net/support/kb/articles/299
https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/mm-post918-qa/
https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/matchmaking-918/

What I can suggest to you is the following - always try to remain calm, even when your team is losing badly or you are having a loss streak. It happens to everybody (I have not been spared either) and getting angry at the game will not help you out.
Actually the direct opposite will happen. When you are frustrated or angry at the game, there is a bigger chance that you will make rash decisions, which will only lead to more anger and frustration.
The best way to influence the game is to keep a cool head and to help your team out where ever that is most needed.

Coordinating and trying to work together with your team is another way that you can easily achieve victory. If you play "lone wolf", in almost all cases this will lead to a disappointing end of the battle for you. Always try to reinforce the lines where this would have the biggest strategic and tactical impact.

As long as you follow these simple rules, I can guarantee that you will see an increase in the number of victories that you achieve.

I think, that this article may be interesting for you.

I wish you a wonderful day and much success on the battlefield!

If you have any further questions, please don't hesitate to contact us.

(#141349) zodo válasza dokee78 (#141348) üzenetére


zodo
nagyúr

Korrekt!

(#141350) #77646080 válasza dokee78 (#141348) üzenetére


#77646080
törölt tag

When you are frustrated or angry at the game, there is a bigger chance that you will make rash decisions, which will only lead to more anger and frustration.
The best way to influence the game is to keep a cool head and to help your team out where ever that is most needed.
Coordinating and trying to work together with your team is another way that you can easily achieve victory. If you play "lone wolf", in almost all cases this will lead to a disappointing end of the battle for you.

E sorokat érdemes volna átgondolnia néhány jelenlévő, meglehetősen agresszív felhasználónak is. Egyetértek Zodoval, korrekt válasz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.