Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#141501) h1mpi válasza szbalogh (#141500) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké itthon vagyok ma :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#141502) (baphomet)


(baphomet)
tag

Sziasztok!

Használja valamelyikőtök a Jimbo féle crosshair mod-ot?
Hiába másolom be nem működik. Mi más kell még csinálni hogy jó legyen?

Köszönöm :R

(#141503) Demertin válasza szbalogh (#141500) üzenetére


Demertin
tag

Ha lenne még hely nálatok, szívesen csatlakoznék, tegnap este küldtem requestet wot-ban (piusz18)

(#141504) Warton


Warton
őstag

Háromszoros szoptatás artyval :DDD

http://wotreplays.com/site/3688866#winter_himmelsdorf-warton-g_w_tiger_p

wz-132 kirongyol a sarkon azt hiszi free kill: BUUUM
E-25 azt hiszi ő a jani, belémrammol, aztán a saját csapattársa kilövi :Y
Rhm szintén azt hiszi ő a jani: BUUMMMM

:)) :C

Három hónap óta az első vicces játékom artyval, ahol végre nem én szopok ezektől az OP lájtoktól, meg td-ktől.

(#141505) szbalogh válasza Demertin (#141503) üzenetére


szbalogh
őstag

Ne a játékban keress, hanem a Faceit-en regisztrálj és ott!

Nick: HE_Storm

(#141506) po1son


po1son
addikt

Ilyen idegbeteg állattal is régen találkoztam már.... :))
Érdekes, hogy nem a saját felhasználójáról írt...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#141507) fradi81 válasza po1son (#141506) üzenetére


fradi81
veterán

ezek szerint nem olvasod ezt a fórumot ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#141508) (baphomet)


(baphomet)
tag

Sziasztok!

Van ez a felderítős küldetés a stug-nál, hogy a felderített meg az okozott sebzés érje el a 4k-t.
Hogy a francba kell az megcsinálni?
Jelenleg a Chaffe-vel szenvedek

(#141509) galervin93 válasza fradi81 (#141507) üzenetére


galervin93
őstag

Huh, már megijedtem. :DD Egyszer attól félek innen is elküldök valakit melegebb éghajlatra, ha nem ismerem fel a nevet. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#141510) lacibacsi válasza (baphomet) (#141508) üzenetére


lacibacsi
addikt

A Chaffee tökéletesen elegendő erre a küldetésre. Csak az alkalmas pályát kell megvárnod és nem árt, ha a saját csapatod nem félbotok gyülekezete. Aktív és passzív spot-tal is összeszedhető. A csata elején csak spotolj, vigyázz a bőrödre, a végén (amikor az ellenség már kivérzett) futhatsz egy-két sebzős kört is.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#141511) (baphomet) válasza lacibacsi (#141510) üzenetére


(baphomet)
tag

Hmm, nekem ez a felderítés nem igazán megy :W

(#141512) jano_77 válasza (baphomet) (#141511) üzenetére


jano_77
nagyúr

Obj.260 esetében ez már 8K lesz! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#141513) (baphomet) válasza jano_77 (#141512) üzenetére


(baphomet)
tag

Ennek is örülnék, ha meglenne :)

(#141514) lacibacsi válasza (baphomet) (#141511) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem árt a jó legénység. Parancsnoknak és rádiósnak látótáv növelő skill nagyon ajánlott. A biztonság kedvéért meg természetesen a parancsnoknak lámpa!

Jó ha a tankodon van álcafestés. Ha passzív spot-ra akarsz menni, akkor álcaháló + csigaszem, ha aktív-ra, akkor távcső mindenképpen legyen. (Legénységnek BIA, tanknak venti további előnyt adnak)

A "spotolós" pályákon vannak jó kis helyek, ahonnan passzívan felderíthető a fél ellenség. Csak időben kell odaérned, nehogy te legyél az első, akit kiszúrnak odaátról. Ha passzívan spotolsz, akkor légy türelmes! hiába tiszta a cél, ne lőj! Ebben az esetben ugyanis kockáztatod, hogy igen gyorsan kiszúrnak téged...

Aktív spotnak meg az a lényege, hogy úgy kell megközelíteni az ellenséget, hogy a te látótávod már elérjen az ő feltételezett helyükig, de téged még ne lássanak meg. Ehhez segítséget adhat a minimapon megjeleníthető dinamikus látótáv kör (azt hiszem csak XVM-mel megy, de nem biztos...)

A map rotáció sajnos nem az igazi, de ha bejön Malinovka, vagy Prokhorovka, akkor sima ügy ez a küldi Chaffee-val is. De jó lehet még Steppes, Westfield, Sand River is. De bárhol összejöhet, ha a csillagok úgy állnak. (A T28 HTC LT-15-ös nekem El Halluf-on sikerült...)

Ja és a sablon szöveg: keress videókat youtube-on, amik bemutatják az aktív és passzív spot "módszerek"-et!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#141515) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Most kaptam egy olyat, hogy prémium tankkal a következő 100 győzelemre tripla xp-t kapok...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#141516) (baphomet) válasza lacibacsi (#141514) üzenetére


(baphomet)
tag

Köszönöm a segítséget.
Próbálkozok, egyszer ez is sikerülni fog :C

:R

(#141517) Emu válasza h1mpi (#141515) üzenetére


Emu
őstag

Én bezzeg soha nem kapok ilyet, de még kedvezményes személyre szabott prémium tank ajánlatot sem... :U

(#141518) #77646080 válasza Emu (#141517) üzenetére


#77646080
törölt tag

még kedvezményes személyre szabott prémium tank ajánlatot sem...

Mennyi ideje játszol? Nekem három és fél év után érkezett az ajánlat.

(#141519) Emu válasza #77646080 (#141518) üzenetére


Emu
őstag

Akkor majd jövőre talán... :DDD

(#141520) h1mpi válasza Emu (#141517) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én se nagyon kaptam, eddig ez volt a második. Egyszer kaptam kedvezmény kupont 10%-ot.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#141521) galervin93 válasza lacibacsi (#141514) üzenetére


galervin93
őstag

Hm. Szerintem az aktív szpot esetét szpotolódhatsz, a lényeg inkább az, hogy mindig legyen menekülő útvonala az embernek. Persze ez ön- és közveszélyes mutatvány :-), de én Prokhorovkán szinte csak így megyek. No meg nem árt, ha nem csak a hatodik érzékre támaszkodik az ember. Ritka az, hogy lighttal menet közben kiszpttol valaki, akit te nem látsz, magyarul fel lehet készülni arra, hogy ki és mikor vesz észre. Persze ki kell ezt tapasztalni, de egy idő után az ember jó eséllyel érzi, hogy mikor látták meg és mikor nem, és mire a lámpa villan, már rég visszahúzódtam, de közben villantottam az ellent.
Ha meg van felderítetlen light vagy más jó látótávú/álcájú gép az ellennél, akkor óvatosan meg kell próbálni"megláttatni" magad. Ha villan a lámpa, akkor tudod, hogy ott van valaol, és mivel sok bokor nincs, néhány jól irányzott vaklövés segíthet.
Nehéz ezt igazából így átadni, könnyebb lenne egy videót kommentálni.
Ha futok valami ilyesmi kört, ahol ezek jól tettenérhetők, lehet megpróbálok összedobni egy ilyet.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#141522) lacibacsi válasza galervin93 (#141521) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jogos. Nem mondtam, hogy aktív spot esetén a 'W' gombot tilos felengedni. Ha felspotolnak és megállsz, akkor game over...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#141523) Viktoár


Viktoár
addikt

Haljak meg ha értem ezt a faceit cuccot. Már 22 perce várok hogy történjen valami ezzel a 7v7 -el de semmi. :F

Ilyen ritkán vannak meccsek vagy mikor indul el?

Üdv:Viktor

(#141524) Viktoár


Viktoár
addikt

Szerethető a játék amikor a 310-es pennel a su 101-ről pattogok. :C Jön velem szembe és generál egy lepattanót. De hogy?

Játszik az ember t10-be hogy ne kelljen szopni a +2 tierrel de elintézi máshogy a cumit. :C Ilyenkor elfog az érzés hogy csak bábok vagyunk a játékban. :U

Üdv:Viktor

(#141525) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Eldöntöttem, ha TVP 50/51-el megyek csak full heat. Elképesztő, hogy egy tárral pattanok az oldalt keresztbemenő E100-ról... Mintha 180-as pennel lövöldöznék. Értem, hogy op a reload, de akkor is nem kell a folyamatos -25% RNG...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#141526) zodo válasza h1mpi (#141515) üzenetére


zodo
nagyúr

Én is most kaptam egy ilyen 3x ajánlatot.

Pont jókor jött mert épp akkora sz.p. rolleren vagyok mint a ház. :DDD
Szokásos pl obj.140 kurszki 50k xp küldihez 1 azaz egy szorzós csata hiányzik de lejárt az idő.
Minden csatában, bármivel megyek csak pislogók meg mellé lövők.
Ami bosszant hogy fél éve végre elértem a total 51% -ot aztán egy pillanat alatt visszaestem 50.50%-ra.
Jelenleg 9913 csatám van tehát az elmúlt 2387 csatával később még mindig nem értem vissza 51%-ra úgy hogy sokkal jobban játszok mint akkoriban. (kék és lila napok, akkor csoda volt a zöld)
Múlt héten végig 50.89 és 50.92 közt voltam ~80 csatán keresztül most megint roller 50.85%
Hol a hosszútávú 50% kiegyensúlyozás, pluszos mm és rng

szerk:

30%-os kupont és prémium tank (SP) kedvezményt is kaptam, mikor nem volt kártyán pénz és nincs két éves a profilom.

[ Szerkesztve ]

(#141527) jr1994 válasza Viktoár (#141524) üzenetére


jr1994
addikt

De jó hogy még mindig vannak olyanok akik nem tudják a különbséget a lepattanó és az át nem ütő találat között :U

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#141528) sequator válasza Viktoár (#141524) üzenetére


sequator
senior tag

Ilyenkor én csak elmormolok egy "...van az a szög..."-et a bajszom alatt és megyek tovább.
:D

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#141529) Emu válasza zodo (#141526) üzenetére


Emu
őstag

Na tessék, én meg az elmúlt 17k csatában semmit sem kaptam. Lehet költeni kellene a játékra? :D

(#141530) DonCosta válasza Emu (#141517) üzenetére


DonCosta
tag

Nekem akkor jött személyreszabott ajánlat amikor egy hónapra szüneteltettem a játékot. Rögtön jött az ajánlat és nálam be is talált mert megvettem és játszok azóta is :) Persze nem tudom, hogy van-e összefüggés a kettő között...

galervin93 Nekem is jól jönne egy-egy ilyen videó kommentárral, hogy itt mi miért történik, mi a gondolatmenet stb. Néztem videókat meg próbálkoztam, de én sem voltam még a közelében sem a 4k spotnak. (végül az Arty-s küldetéssekkel lett meg a Stug IV)
Könnyű tankból Chaffe és T37 van te nagyon kutyaütő vagyok ezzel az osztállyal. Mással sem vagyok jó, de ezzel a többihez képest is siralmas. :)

(#141531) h1mpi válasza Emu (#141529) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Te spamre vagy rakva :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#141532) Demertin válasza szbalogh (#141505) üzenetére


Demertin
tag

Regisztrálva vagyok és már toltam is pár kört, de az istenért nem tudok rájönni, hogy lehet ott addolni friendet.

[ Szerkesztve ]

(#141533) Demertin válasza Demertin (#141532) üzenetére


Demertin
tag

Csak sikerült...

(#141534) Viktoár válasza jr1994 (#141527) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor világosíts fel hogy mi volt a baj a találattal hogy ne lepődjek meg legközelebb? :F

Mondjuk a következő lövés szintén a su101-re célzáskor akkora misset csinált 50 méterről hogy a fejemet fogtam.Simán a földet lőtte,szóval be volt "biztosítva" a su. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#141535) Viktoár


Viktoár
addikt

A lövés pillanata.
A célkereszt alatt van egy armor calculator ami mutatja hogy kb 193mm-es ebből a szögből.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#141536) adrian360 válasza Viktoár (#141535) üzenetére


adrian360
őstag

ebből az irányból eltalálod az oldalát 70 fokos szögben és szépen lepattan a lövésed

(#141537) kchryss válasza Viktoár (#141523) üzenetére


kchryss
addikt

Mert a tier 10-es csatát választottad ki. 7/68 néven van. Mint írtam 10-esben senki sem nyomja ezért nem tud összedobni hozzá csapatot. 7/54-et válaszd ki, az a 8-as tier. Ott be fog dobni hamar.

(#141538) po1son


po1son
addikt

EU szerveren volt egy újabb bann hullám.

1,625 játékos kapott egy hét pihenőt.
605-en kaptak végleges kitiltást.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#141539) jagada válasza Viktoár (#141535) üzenetére


jagada
őstag

Jók ezek a csaló modok :C :C :C

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#141540) po1son


po1son
addikt

Na úgy nézz ki már ide is gyerekjáték felmenni bc25el?! Nem volt éppenséggel valami nagyon jó játékos az illető.

jagada - Nekem ez inkább bohóc módnak nézz ki... Még a játék elején én is használtam pár ilyet, de arra jöttem rá, hogy becsapja az embert...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#141541) kchryss válasza jagada (#141539) üzenetére


kchryss
addikt

Effektív páncél jelző egyáltalán nem csaló mod. Legalábbis mikor utoljára olvastam az engedélyezett modok között volt.

(#141542) DaGuardian válasza Viktoár (#141534) üzenetére


DaGuardian
tag

Ebből a szempontból a t54E1 a 'legjobb', a 20 méternél távolabbra leadott snap shotok 100 százalékos eséllyel csapódnak a földbe az ellenfél előtt.
Ez a gép abszolúte rászoktat a célkör beszűkülésének megvárására.

(#141543) polgi803 válasza po1son (#141506) üzenetére


polgi803
őstag

Semmi komoly menzesznek hívják...

(#141544) polgi803


polgi803
őstag

Is3-nak lőtt már valaki ammot? Be lehet lőni hogy pukkanjon?

(#141545) jagada válasza kchryss (#141541) üzenetére


jagada
őstag

Nem arra céloztam, keresgélj tovább! :DDD
Segítek: Minimap D0, H4 stb..

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#141546) lacibacsi válasza jagada (#141545) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha a lövegirány kijelzésre gondolsz, akkor az is tűrt modok között van ám...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#141547) ddt500hu válasza polgi803 (#141544) üzenetére


ddt500hu
veterán

IS3 nálam állandóan ammo rackat kapott. Asszem a jobb elejét kell lőni szemből. Vagy a balt.

(#141548) #77646080 válasza polgi803 (#141544) üzenetére


#77646080
törölt tag

polgi803

Sokat játszom IS-3-ban és kaptam én is néhányat már (amióta viszont van biztonságos elhelyezés skillem, azóta nem robbantam). Adni viszont rendszeresen adok másik IS-3 tankoknak lőszerrekeszt, ami fel is robban... nem nehéz, ha már sárga és nem tudja / akarja javítani.

d500hudt

A jobb elején van az egyik rekesz, jól emlékszel.

[ Szerkesztve ]

(#141549) Viktoár válasza jagada (#141545) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi hogy csalónak állítasz be. :R Semmi olyat nem rakok fel ami tiltva van.Az aslain modpackból szemezgetek. :U

Olvass utána mielőtt vádaskodsz. ;)

Üdv:Viktor

(#141550) ddt500hu válasza #77646080 (#141548) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jah. JPZE100-al elég gyakran robbantom ha oda tudok lőni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.