Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#134153) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Beléptem a tesztre. Bár ne tettem volna! Tele szaladtam ideggel...

A T8- light-on felgyülemlett XP nem száll át a T9-re. O.K. Elfogadom a WG indoklását.

De most komoly, hogy a legénység sem megy fel T9-be? Képezhetem át (goldért) őket arra a tankra, amire elvileg ki vannak (voltak) képezve?

A WZ-131 legénysége meg egyszerűen eltünt! Egyedül itt nincs meg a nyolcas, gondolom, hogy nem tudta hová tenni a legényeket és teleportálta őket az űrbe...

De "jobbat" mondok: az aranyért vásárolt örök álcafestések is eltűntek. Ezt ugye nem mondja komolyan a WG? (Érdekes, hogy egyedüliként a Bulldogon megmaradt)

Nyugtassatok meg, hogy ez csak valami hülye teszt-ficsör és nem így lesz élesben!

Más (előző) téma: 100 millió kredit és XP meg van, de goldból csak annyit kaptam, ami az éles szerveren is van (vagy volt néhány hete). :F

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.