Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#101169) KisApám válasza Because (#101145) üzenetére


KisApám
addikt

Csakis CROMWELL B.

Kevés olyan Prém tank van (1-2 pár talán), ami jobb az "eredetinél" (itt a sima CROMWELL-nél).
A CROMWELL B közéjük tartozik. :K
Már régebben megvettem és soha nem fogom megbánni. :N

---------

T67 után játszottam a Hellcat-tal...
nem bírtam, azóta is inkább a T67 (nagyon OP tank).

---------

Milyen MOD-okat használtok?
Én amit láttam a TWITCH.TV-n, és ami tetszett, nem tiltott, sok mindet... ha más is, én is...
Már régebben volt róla szó: ellenséges tank lövegének iránymutatója, ellenséges tank töltésének visszaszámlálója a tank felett mutatva, ellenséges tank irányának és távolságának illetve "lőhetésének" mutatója... stb., stb. Bár meccs közben mintha nem látnám őket, ha csak azokat figyelem, kilőnek.

---------
Mi a hétvégi akció?
Melóban vagyok, és itt le van tiltva mindegyik olyan általam ismert oldal, ahol meg tudnám azt nézni... :O

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.