Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239251) Ringman válasza andrisbandi (#239249) üzenetére


Ringman
nagyúr

még száraz a rendszer, bekenem szappanos vízzel a peremeket, aztán próba újra, nincs kedvem teljesen megtakarítani a külsőt :)

az első kerékkel semmi probléma nem volt amúgy.

Termékbeszámolók:
- most schwalbe felniszalag került rá a kínai zitto helyett, ez azért normálisabb minőség, kisit vastagabbnak tűnik.

- az alzás olcsó giyo pumpával ugyan magasabb nyomásra lehet fújni a boostert/külsőt, viszont lassabb a lidl-öshöz képest

a -1 fok + nagy szélben való tekeréshez még erőt gyűjtök.

(#239252) Fall-N válasza MPowerPH (#239237) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen elég ciki. Ezért sincs létjogosultsága egy felnifékes drága karbon kerékszettnek. Súly ide vagy oda, meg kellett lépni outiknál is a tárcsaféket. Egyébként sem értem mi előnye lenne az áron kívül a felniféknek bárhol is.

(#239253) MPowerPH válasza Ringman (#239251) üzenetére


MPowerPH
félisten

"-1 fok + nagy szélben való tekeréshez még erőt gyűjtök."

Nem rossz, de meg nem fagyott kore semmi... Nekem faja volt, bejott a Neat kamasli is. A kezem viszont lefagyott, nem a teli kesztyumben mentem.

Az XR4 -ek nagyon jok elso blikkre. De egy korbol nem vonok le kovetkeztetest. Oldalfal messze nem lagy, pedig irtak, hogy konnyu felutni. 3 eves cikk, azok meg a 780g -os gumik voltak. Gondolom azota javitottak rajta, ezert is lett nehezebb. A minta jo, elol sokkal jobban mukodik, mint a Dissector. Szepen kerekitett, minden szogben van tapadas, nem lesz bizonytalan. Kifejezetten kavicsos osvenyen eszreveheto. A Rekonnal sokkal jobb gumi hatra is, szerintem minden teren. :) Mivel a futofelulete szepen kerekitett, igy kozepen van egy kb. 0,5cm -es resz, amin gordul.
A Dissectorhoz kepest konnyebb 100g -al, ezt mondjuk nem vettem eszre.
Kopas teren szerintem problemasabb lesz, de majd 40% -al olcsobb, mint a Maxxis, szoval ez mellekes.

Btw, biztos jo lesz, mert igaz, ma nem rugattam neki folfele sem, lett par PR -em. :D A category 4 climben megnezem, mit tudok kihozni, ott mar kimaxoltam magam parszor.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#239254) stickermajom válasza MPowerPH (#239253) üzenetére


stickermajom
addikt

Elöl-hátul XR4 lett? Keverékkel variáltál, vagy ugyanaz ment fel?

(#239255) ivana válasza Lacerta (#239221) üzenetére


ivana
Ármester

Akkor ott valami nagyon nem volt jó, klasszikusan 60 ezer km-el szokás számolni a felni cserét.

(#239256) Lacerta válasza Hasaggymeg (#239245) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Hát az, hogy a gumiban lévő nyomás kifelé próbálja hajtani a felni peremét. A nagyobb nyomás jobban. Amikor már elég vékonyra kopott a perem, akkor pedig sikerül is neki. :)

(#239257) fulton válasza MPowerPH (#239237) üzenetére


fulton
addikt

Egyelőre annyi van, várom a tavaszt legyenek bringák. Egy pesti boltal sikerült beszélnem, akiknél lesz lehetőség egy ilyen endurance gépet elvinni tesztkörre. Abból sok mindenre választ kapok végre aztán meglátjuk. Venni nem veszek használtat erre a "hobbimra", ez 100% .

(#239258) fulton válasza Lacerta (#239238) üzenetére


fulton
addikt

Koszi a pontosítást. :R

(#239259) MPowerPH válasza stickermajom (#239254) üzenetére


MPowerPH
félisten

Elol hatul, a vegen ledobtam a Dissectort. Keverekben itt csak 1 fele elerheto, ez a kozepes.

fulton:
"Venni nem veszek használtat erre a "hobbimra", ez 100% ."

Erdekes hozzaallas, de te tudod. :N Biztos jo buli megvenni magyar boltban az alapbol tularazott bringat, amin aztan ahogy raulsz, buksz 40% -ot. Egy Csepellel magam alatt biztos nem ezzel foglalkoznek. Inkabb cserelnek sort, lancot meg gumit a hasznalt bringan, de lenne egy csucs full karbon paripa alattam egy kozepszeru aluvazas uj bringa araert. Mindenki mashogy gondolkozik. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#239260) fulton válasza Lacerta (#239256) üzenetére


fulton
addikt

Igen nekem ennyi jelölés van a perembe ragasztva, majd le is fotózom. Ami utal rá mikor csereérett szerintük. (Gondolom én)
Bár azt nem értem ezeknél az országúti felnik nél Meg van adva hogy 9bar max nyomás de az a 9bar hogy fogja tudni megtartani amikor már kopik a felni oldala.. :F valami nem kerek tehát újkorában Oké hogy ennyit bír de később is fogja bírni.. mert idővel ugye vékonyodik a fal zsákbamacska mikor pukkan el Azért 9 bár az hard

(#239261) fulton válasza Ringman (#239251) üzenetére


fulton
addikt

Arra is kell erő hogy ne ülj fel ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#239262) chubby2o6 válasza fulton (#239260) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Azért nem te leszel az első, akinek felnifékes outija lesz, ha felnifékest veszel majd. Meg az a 9 bar a max., nem kötelező annyira fújni. Meg szerintem úgy van megadva ez az érték, hogy van még benne tartalék. Azért nem úgy működik, hogy 9 barnal még oké, de 9,1-nél elpukkan :DDD .

(#239263) Gaben92 válasza stickermajom (#239254) üzenetére


Gaben92
őstag

Bontrager keverékekről csináltam egy gyűjtést korábban összehasonlítva a Maxxis keverékekkel. Ha érdekel, itt a link.

TL;DR:

XR4: 61a/50a
Maxxis Dual: 60a/51a

Szóval az XR4 oldalsó bütykei egy hangyányival puhábbak, a felsők viszont pont annyival keményebbek.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#239264) chubby2o6 válasza fulton (#239257) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Pedig nem csúnya bringák vannak használtban is [link] . Tudom, ez nem a te méreted, de biztos találnál hozzád valót.
Én sem vagyok híve a használt cuccoknak, se venni, se eladni nem szoktam semmit, meg nem is akarok belevau-vauzni a dolgodba, de magának a gondolatnak adhatnál egy esélyt.
Hiába tudsz majd elvinni tesztkörre egy bringát, annyi alatt nem biztos, hogy el tudod dönteni, kell-e vagy sem. Az nem egy hosszútávú használat, nem ad reális képet. Lehet, hogy akkor úgy érzed, pont jó, később meg kiderül, hogy mégsem.
A linkelt bringa pl. karbonváz+villa, full ultegra szett, újszerű állapot, 550 ezer. Ugyanilyen újban kb. a duplája, és egyáltalán nem biztos, hogy hosszútávon szeretni fogod. Mindkettőt el tudod adni, ha nem válik be, csak az egyiken rossz esetben buksz 50 ezret, a másikon meg 350 ezret, na ez a nem mindegy.
Ha most vennél egy hasonló felszereltségű bringát, használnád fél-egy évig, annyi idő alatt kitapasztalnád, hogy mire van szükséged. Ráérnél utána beleugrani egy milla feletti gépbe.
Tudom, egy használt nem "olyan", egy vadiúj bringa unboxingjának megvan a varázsa, és nem is azt mondom, hogy ne vegyél újat, csak azt, hogy megtapasztalni az outizást, a teljesen másfajta üléspozíciót, másfajta kormányfogást, meg minden mást, amiben egy outi különbözik a csepeledtől, na arra egy használt - de felsőkategóriás - bringa tökéletesen jó lenne.

(#239265) MPowerPH válasza chubby2o6 (#239264) üzenetére


MPowerPH
félisten

"Tudom, egy használt nem "olyan", egy vadiúj bringa unboxingjának megvan a varázsa, és nem is azt mondom, hogy ne vegyél újat"

A Jeffsy volt az elso uj bringam, es valszeg az utolso is. Soha tobbet ujat. Nalam az erzes sem volt meg, hogy voaaaa, uj bringa, en ulok ra eloszor. Rohadtul nem erdekel ez a resze. A YT -vel meg a bukta nem is akkora, leven direct sales, a kerekparboltok, nagykerek nem huznak le plusz 30% -al, vagy akar tobbel, attol fugg, milyen a beszerzesi forrasuk.
Linkeltem a Trek Supercalibert hasznaltan, 1 evesen lett elado, a 2.4M volt a bolti ara, most 1.1M -ert ment el. Meg ha le is csereled a hatso sort, meg az elso lanctanyert, lancot, valtogorgoket, veszel ra uj fekbetetet meg uj gumit, akkor is bargain.
Ide kerult Mecseknadasdra, ismerem az uj tulajt is. Alig varom, hogy osszeroffenjunk es raulhessek kiprobalni. :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#239266) chubby2o6 válasza MPowerPH (#239265) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Az "én ülök rá először" nekem se jelent semmit, de azért az kva jó érzés, amikor te csomagolod ki a dobozból, látod az alkatrészeken, hogy mind zsír új, te rakod össze magadnak, stb.
Az "én ülök rá először"-ről jut eszembe, ha autógyárban dolgoznék, tutira belefinganék mindegyikbe, ami lejön a szalagról. Ne mondhassa már senki, hogy "ebbe én fingottam bele először" :DDD :DDD

(#239267) velizare


velizare
nagyúr

a jövő hét elején már viszonylag tél lesz, a topic fázós kezűjei milyen kesztyűben mennek ki?

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#239268) jjeahh válasza velizare (#239267) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Selyem alákesztyű (hirzl silk) + alis Coolchange téli szélálló kesztyű (már nem kapható). -8 fokban tesztelve, okés, valszeg az újabb normálisabb Coolchange kesztyűk még jobbak is. Én szerintem majd a decathlonosnak is adok egy esélyt azzal a vízlepergető huzattal.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#239269) Kiskopika válasza fulton (#239257) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Én értem hogy miért szeretnéd kipróbálni mielőtt veszel egy ilyen drága gépet. Azt is hogy nem szeretnél használtan. De én a helyedbe ha másért nem hogy felüljek egyre biztos néznem a használt piacot. Ha megvárod a tavaszt, félő nem lesz bringád csak nyár közepére jó esetben.
Szóval hajts le pár felest hivj fel pár használt bringát és vagy tudodni fogod mi kell vagy veszel is egyet

(#239270) Lacerta válasza fulton (#239260) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Hallottam a döndülést. Amikor leesett a nagy kő a szívedről. :)

Sztem 9 bar amikor még épp elfogadható a felni, amúgy meg sokkal több.
De biztosan észre fogod venni, amikor a 9 bar kihajtja az oldalát. :D

(#239271) fulton válasza chubby2o6 (#239264) üzenetére


fulton
addikt

Teljesen ésszerű érveket írtok, és normál esetben egyet is értek minden leírtal, én is ezt javasolnám. Benne lehet a pakliban hogy hosszabb használat alatt derülne ki fekszik is e nekem ez az egész országútis téma. De köszönöm a jószándékú "terelgetéseket". :R
jelen: Úgy döntöttem, megcsinálom veszek felnit DT Swiss 460 és arra teszem az új gumikat (kicsit aggódok milyen lesz fekete felnivel+küllő de nincs sok választék).
Mivel kerékpárok nincsenek és ahogy írod ki tudja mikor lesz ebből valami nálam (ha lesz ugye) megcsinálom. Nincs bennem az hogy "minden áron miné hamarabb kell a karbon" tudok várni hogy a legjobb döntést hozzam.
Úgy érzem nem tudna többet adni számomra egy másik bringa sem(talán mert tényleg nagyon szeretem , és elégedett vagyok mostmár vele, sajátomnak érzem): vegyük az alu: merevebb könnyebb 2-3kg val..és ennyi röviden - én szeretem ennek a treking acél váznak a rezgés elnyelését és erős érv hogy sok idő alatt formálódott hozzám, formáltam magamra - , kivéve, egy /tényleg modern, mind megjelenésben mind közlekedési élményben/ karbon endurance, arra hajlndó lennék a "csepelem" ""lecserélni"". Használt nem jöhet szóba.
Bennem ez úgy van: ki fogom próbálni milyen (nyilván nem 100m fogok tekerni vele) ott és akkor már érezni fogom kell e nekem ez vagy nem. Nincs más opció és ezen nem is agyalok.
Ha meg még a számításaim is bejönnek az új gumival kapsolatban ;] ....

[ Szerkesztve ]

(#239272) MPowerPH válasza fulton (#239271) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pfuuu....

Don't Tread On Me

(#239273) chubby2o6 válasza fulton (#239271) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Oké, tiéd a döntés :) .
Szerintem a fekete felni-fekete küllő jól néz ki még a fékfelületes felninél is, disc felninél meg pláne.

(#239274) fulton válasza Ringman (#239251) üzenetére


fulton
addikt

Ha már a hideg, mesés volt ma tekerni. Egy lazás 33 km lett/ olyan kellemes 1.5 órás. kemény -3 fok, orkán széllel, egy lélekkel nem találkoztam , és még enyhe havazás is. Olyan jó volt :) nem értem tényleg az embereket, ilyen időben öröm kint tekerni. (komolyan mondom).
Tekerés előtt mindig nézem az appomban az időjárást, amiben szelet is látom, az alapján döntök merre hogy. Most úgy mentem az út első felén érjen a szembe szél, hát tényleg volt 35- 40km/h amit jelzett jó hideg északi :D antarktiszos. Pulzus alapon toltam végig 130-140 nem több nem kevesebb. Egy lazás majdnem másfél órás gyönyörködős út lett. Pont ment le a nap, havas táj...nagyon élveztem végig, és nagyon jól is esett (bámészkodós).
Ha össze vissza tekerek (pulzus), hol 160 hol 120 stb... sokkal jobban elfáradok, mint így beállva egy tempóra pulzusilag. Aztán mikor meg oldal szél meg hátszél volt, simán ment 130-140 pulzussal a 30 as átlag is jólesően.
volt egy kerékpár út rész, olyan 2-3 km az tiszta lefagyott vastag jeged havas volt pár motor nyomvonallal itt ott. Na ott elég volt átlavírozni ha nem sikerült abban a pár cm nyomvonalban tartani a bringát, dobta ki a jég a kereket :D
Ruha: pazar. minden jó volt és működött, se láb se kéz se semmi nem fázott. Piszok jól éreztem magam a ruhában. Alulra a thermo és rá a futós naci ment. Fent meg a vastag NW aláöltözet. (valóban van értelme hogy a NW külön csinált, átmeneti és téli vastagabb aláöltözőt nem marketing..) Ez a sapka baravur, tudom mindig elmondom, de megérdemli. Így sisakkal együtt, hihetetlen hogy működik - még ilyen zord körülmény közt is. se fej se fül nem fázott, és nem izolálja le a hallásom.+++
Olyan szép volt néhol a táj.

Tekerés végén meg én így szoktam 1 napig hagyni a ruhákat: így rövid idő alatt az a kis nedvesség ki is szárad belőle.

[ Szerkesztve ]

(#239275) velizare válasza jjeahh (#239268) üzenetére


velizare
nagyúr

köszi. ez nem outin volt próbálva, igaz? vettem gyapjú alákesztyűt, de az nem vált be a windstopperes shimanoval.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#239276) fulton válasza MPowerPH (#239272) üzenetére


fulton
addikt

tudom..
#239273chubby2o6: tárcsánál nekem is tetszik. Felnisnél hát ... nem annyira de ..majd élőben kiderül.

(#239277) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez a Wilier sem kutya... Full karbon, Ultegra, tarcsafekes, matt festes. Ilyenkor sajnalom, hogy nem orszagutizom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#239278) fulton válasza MPowerPH (#239265) üzenetére


fulton
addikt

na hát igen, ahogy írtad vagy írta itt valaki, mások vagyunk ettől szép . és van hogy nem tudjuk érteni a másikat mit miért..ez is rendben van.
Én pl az autónál is így voltam, vagy új vagy semmi. És nem bánom, mai napig megvan a varázs ha beleülök, egy jól eső érzés. Tudom hogy velem kezdte az első km-ét és tudom hogy odafigyelek rá. Én átérzem ennek avarázsát, de nem mindenben vagyok így, nekem is vannak dolgok amiből használtat vettem és teljesen elégedett vagyok velük :)

#239270Lacerta: Nem merem már használni most hogy írtak ról :D hogy nem erre van kitalálva.. pedig lehet elvinné am simán..fene..

[ Szerkesztve ]

(#239279) andrisbandi válasza velizare (#239275) üzenetére


andrisbandi
őstag

Windchill chart
Érdemes a kevesebb hőérzettel is számolni.
Szeles időben még durvább, outin főleg.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#239280) fulton válasza MPowerPH (#239277) üzenetére


fulton
addikt

uh basszus, ez tényleg tetszik :Dnagyon bejön a festése, de pazar ahogy megjelen :)
kár hogy ilyet nem tolnak amiket én nézegettem..enduban

[ Szerkesztve ]

(#239281) Hasaggymeg válasza velizare (#239275) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Folyamatos 25 fölötti tempónál (terepen 5-35 között váltakozva) kábé egyáltalán nem terhelt kezekkel (terepen folyton ide-oda rángatod a kormányt, kapaszkodsz, kapkodod fel elejét, fékezel, váltasz 30 másodpercenként stb.) másképp hül a kezed....és lábad is. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#239282) fulton válasza andrisbandi (#239279) üzenetére


fulton
addikt

ezek szerint egy 40es szembe szélnél, ha haladsz olyan 23 tempóban, -3 foknál olyan -15 foknak felel meg sacca. nyem semmi. Lesznek most hidegebb napok, rem ki tudom próbálni a ruhát, kíváncsi vagyok a határaira :)

[ Szerkesztve ]

(#239283) Ringman válasza velizare (#239267) üzenetére


Ringman
nagyúr

ebbe + alá egy vékony kesztyű (vagy vastagabb, amiben még nem fázok): [link]

(#239284) chubby2o6 válasza MPowerPH (#239277) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Ja, most, hogy nézegettem fultonnak a használt bringákat :D , én is rendesen rákívántam az outikra :DDD , egyik-másik tényleg nagyon szép.
Én sem outizom, szóval soha nem lesz ilyen bringám, ezek már nagyon speciális felhasználásra vannak.

(#239285) Ringman válasza MPowerPH (#239277) üzenetére


Ringman
nagyúr

facebook nélkül nem látható

(#239286) MPowerPH válasza Ringman (#239285) üzenetére


MPowerPH
félisten

Don't Tread On Me

(#239287) jjeahh válasza velizare (#239275) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem outin, de télen gyakran aszfaltozok is vele. A merino alá kesztyű anno nekem sem vált be, mondjuk inkább azért nem, mert pár használat után szétment.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#239288) bardi válasza fulton (#239278) üzenetére


bardi
aktív tag

Az új autódba a gyáron belül kb 10 ember már belefinghatott, és van benne legalább 2 km :D

'92 Honda VFR 750

(#239289) Ringman válasza MPowerPH (#239286) üzenetére


Ringman
nagyúr

kösz, ez valóban elég jól néz ki.

(#239290) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Segítségeteket kérném az alábbi problémában:
Van egy Ciclosport CM 4.21 kerékpáros computerem pulzusmérő pánttal. [link] Jó pár éves, 2020-ig hibátlanul használtam, covid alatt minden bringás tevékenységet felfüggesztettem, idén januártól vettem elő újra. Sajnos a pulzusmérő össze vissza mér. Vagy túl alacsony értékeket, vagy túl magas 200 feletti értékeket. Már újra kalibráltam egy edzésig jó volt, következőre megint nem jó értékeket mutat. Megtisztítottam, elem csere volt.
Lehet még valami tenni? Ha csere, csak pulzusmérő övet lehet venni 15000Ft alatt?

Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#239291) chubby2o6 válasza fulton (#239274) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Nálunk ma egész jó idő volt, napsütés, hideg, gyenge szél. Én is szívesen mentem volna egyet, de nincs kerék, a bringát rátettem a görgőre. Okos görgő, by Pille :DDD : Kipróbáltam, de valahogy nem az igazi :DD

(#239292) andrisbandi válasza belaazallat (#239290) üzenetére


andrisbandi
őstag

No heart rate displayed or values displayed are incorrect or unstable
- proof whether heart rate is switched on in setting mode
- Check transmitter belt (battery)
- Skin too dry or cold

Jól be lett nedvesítve az érzékelőnél, és a bőröd is?
Télen ez a leggyakoribb hiba.
Patikában van olcsóé ekg gél, azt mondják, és megéri télire.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#239293) belaazallat válasza andrisbandi (#239292) üzenetére


belaazallat
addikt

Elem cserélve, írtam.
Be van nedvesítve, testhőmérsékletű, bőröm nem száraz, nem hideg. Kb 4 évig(vagy több) ugyanígy használtam probléma nélkül, télen, nyáron.
Szerk:
vizes szivaccsal átdörgöltem a bőröm, a pántot 30-as pulzust mér.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#239294) velizare válasza Ringman (#239283) üzenetére


velizare
nagyúr

:Y köszi, de ennél kicsivel esztétikusabbra gondoltam.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#239295) velizare válasza Hasaggymeg (#239281) üzenetére


velizare
nagyúr

ezért kérdeztem így, igen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#239296) Ringman válasza velizare (#239294) üzenetére


Ringman
nagyúr

gyönyörködni akarsz, vagy fázni? :)

(#239297) andrisbandi válasza belaazallat (#239293) üzenetére


andrisbandi
őstag

Szokták még javasolni az érzékelőnél "mosást".
Só és zsír zavarhatja, ami nem is látszik.
Óvatosan, meleg szappanos vízzel lejön.

A pánt működési elve, h érzi a szívverés elektromosságát. Ezért tartom furának az ilyen hibát, mert vagy mér vagy nem elvileg... Nekem csak olyan volt, hogy nem mért. Nedvesítésre, szororabbra vétellel megjavult egyből.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#239298) belaazallat válasza andrisbandi (#239297) üzenetére


belaazallat
addikt

Ezen is túl vagyok., de megcsinálom még egyszer. :R

Nincs változás :(

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#239299) andrisbandi válasza belaazallat (#239298) üzenetére


andrisbandi
őstag

https://ciclosport.com/produkt/cm-4-21-2/?lang=en

Esetleg számítógépen keresztül, ha lehet, firmware update?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#239300) fulton válasza chubby2o6 (#239291) üzenetére


fulton
addikt

Pont akartam kérdezni bejött e a görgős lét :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.