Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239751) chubby2o6 válasza Fall-N (#239722) üzenetére


chubby2o6
senior tag

:DD

(#239752) velizare válasza jjeahh (#239706) üzenetére


velizare
nagyúr

hol a térd? dislike.

;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#239753) MPowerPH válasza 6030D (#239750) üzenetére


MPowerPH
félisten

Itt mindig ekkora gyalogos forgalom van?

Don't Tread On Me

(#239754) Fall-N válasza fulton (#239748) üzenetére


Fall-N
veterán

Tök mindegy a nyomás. Ez egyrészt nem outi, másrészt egy köves részen felütés veszélyesebb tud lenni vagy a túl nagy nyomatékkal meghúzott küllők. De láttam már túlterhelt e-cargo biciklit is, ott is végig repedt a felni. Vagy csak szimplán túl nehéz rider + nehéz csomag.

[ Szerkesztve ]

(#239755) ZavaBalazs válasza Fall-N (#239722) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ebből a legjobb az acer, akik kiadtak egy telefont acer jade néven. :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#239756) Fall-N válasza ZavaBalazs (#239755) üzenetére


Fall-N
veterán

Ennek adja is magát a Jade név tényleg. 🙂

(#239757) fulton válasza Maximum1 (#239723) üzenetére


fulton
addikt

Nem értettem mire kapta fel így a vizet a videós :D de biztos én nem gondolkodom elég "bicikliül. érdekesen reagálta le sztem. A srác semmi rosszat nem mondott.

(#239758) szimpláncsak válasza fulton (#239757) üzenetére


szimpláncsak
tag

Egy ebike-os szájából meg bunkóságnak is veheti egy sima bicajos, ha azt mondja neki miközben szenved felfelé, hogy "nyomjad!!" :)

Fall-N: Az utolsót kikérem magamnak :DDDCsak 80-81 kg körül vagyok, attól függ, hogy reggel mekkorát sz..ok :D

(#239759) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#239729) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Sárvédős mugli, aki kínjában beszólogat a villanyosoknak?! Wasn't me. :o ;] ...amúgy nem értem ezt az ellenérzést, egyik barátságos és szurkol, másik meg barátságtalanul beszól neki. :U Egyrészt ugyanazért vannak ott mindketten, vagyis a bringázás öröme miatt, másrészt még hasznosak is hisz nyomot taposnak nekünk babgulyásmeghajtásúaknak a széles gumikkal a hóban. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#239760) Maximum1 válasza fulton (#239757) üzenetére


Maximum1
őstag

Kaja közben néztem ahogy bohóckodnak a hóban, jól szórakoztam rajtuk, sajnálom hogy ilyen lett a vége.

Hasaggymeg +1

[ Szerkesztve ]

(#239761) fulton válasza szimpláncsak (#239758) üzenetére


fulton
addikt

Mikor a bükkben másztam visszafele, elment mellettem fel le fel le ....az egyik országútis, én is össze-vissza hordtam mindennek :DDD és még csak meg se szólalt :D

(#239762) attiati


attiati
veterán

Lehetséges, hogy normalizálódtak a bringa árak?
Mintha kellemesebb árak lennének a használt piacon.

(#239763) fulton válasza attiati (#239762) üzenetére


fulton
addikt

Úgy gondolom igen. Igencsak kilengett az inga elötte.

(#239764) fulton


fulton
addikt

Azt vettem észre, így hogy lentebb engedtem a kormányt, a kezem be be zsibbad 1 órán belül. Arra gondolok nagyobb suly esik rá + a hideg. Az orszagutiknal hogy van az hogy joval lentebb van a kormany, nem zsibbad kezetek? Vannak ötleteim okokra de még képlékeny. Lehet csak pusztán a hideg teszi.
Mindenesetre most egyszintre raktam az üléssel.

[ Szerkesztve ]

(#239765) Fall-N válasza fulton (#239764) üzenetére


Fall-N
veterán

Ne gondold túl. Mivel kicsi a vázad ezért túl közel van a kormány, mivel rövid a felsőcső. De általánosságban minél előrébb dőlve van a testhelyzet annál több teher adódik át a karoknak (és a hátnak, ha gyengék az izmok). Ezt edzéssel lehet javítani, vagy megszokod. Mint tapasztaltad ha egyenes helyzetben tekersz vagyis minél kevésbé dőlsz előre a törzs, derék veszi át a terhet, ami rosszabb.

Másik része, ha változik a kormány és a test helyzete, akkor lehet hogy a markolat már nem megfelelő. A nyereg az biztos nem lesz jó, minél keskenyebb kell. Általában azért zsibbad a kézfej, mert elszorítja a keringést. Másik markolat kell az biztos.

Outi más lesz. Ott eleve ha már veszel másik bicikit akkor megfelelő méretű kell. De ha két vázméret között jönne ki akkor a kormányszár hosszával lehet kompenzálni, persze bizonyos határok között, mert az irányításra lenne negatív hatással.

[ Szerkesztve ]

(#239766) Angie™ válasza fulton (#239764) üzenetére


Angie™
addikt

Hideg miatt nem kellene zsibbadnia a kezednek, csak ha nagyon szoros a kesztyűd, és nincs normális vérkeringésed.
A nyereg az vízszintes? Mert ha nem, és mondjuk előre fele lejt, akkor nem ülsz rajta rendesen és támasztod magad a kezeddel… akkor szokott igazán zsibbadni!

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#239767) fulton válasza Angie™ (#239766) üzenetére


fulton
addikt

Köszi a tippeket. Ne a kalasszikus zsibbadast képzeljétek el, hanem mozgásra jelentkezik csak. Pl ha elengedem a kormanyt..stb stb..ilyen aramütés szerű. Mint mikor a könyöködnél azt a bizonyos pontot ha megnyomod. Majd kísérletezek.

[ Szerkesztve ]

(#239768) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Kihagyták a Mondraker Forward Geometry-t: [link] :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#239769) 6030D válasza MPowerPH (#239753) üzenetére


6030D
Ármester

500 m-re van a felső parkolótól, itt még azért sok a turista. Ráadásul ez nem is a turistaút, hanem a kerülős sotter.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#239770) szimpláncsak válasza fulton (#239767) üzenetére


szimpláncsak
tag

Megkérdezhetem, hogy te honnan rendelted az új felniket? Amit kinéztem DT m442 a bike-componentsen a legolcsóbb, erre ez az egyedüli bolt ami 30 euróèrt küldi a felnit :( .
r2-bike meg csak 7,5-èrt. Így onnan lenne a legolcsóbb.

Azért néztem ezt a felnit,mert az erd mérete ennek áll a legközelebb a mostanihoz. 562mm vs. 565mm. Így 1.5mm lenne a különbség, az még beleférhet küllő csere nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#239771) Dark Archon válasza Hasaggymeg (#239759) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem olyan lehetetlen amúgy megérteni, bizonyára rossz napja volt. Ezek után egy villanyos beszól neki, hogy nyomja. A rossz napja miatt provokálásnak vette, ennyi.

A videóban viszont teljesen felesleges volt utána ezen lovagolni. Csak hazavágta a videót, és értelme annyi, mint azon merengeni, hogy az outisok nagy része miért nem köszön a magas lóról. S miért? Mert az ember viselkedésének nincs köze ahhoz, épp milyen járművel van.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#239772) MPowerPH válasza Dark Archon (#239771) üzenetére


MPowerPH
félisten

Vagy csak eleg korbenezni... Folfele tiszta latyak, sok divatturista osszejarta, csuszik, pluszban meg az instara posztolgato emberek is kacsaznak elottedd, azokat kell kerulgetni.
En meglatom az ilyen veglenyeket, mar eldurran az agyam. Koromcipos retkeket(mar bocsanat) ugy szoktam felretaszitani, nem toltok idot a kerulgetesukkel.

fulton: Geometria, ulespozicio.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#239773) sebgutkopf válasza stickermajom (#239707) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Még ez is lehet. Erre a választ egy garmin mérnök tudná megadni.

Maximum tippelgetni tudok ilyeneket, hogy a fenix 6-ban a proci mellett a szenzorok is régebbiek. Pl pulzus az a 3. generációs, míg a fenix 7 már 4. generációs, más a gyro szenzor, a gps modul (talán ez a legnagyobb változás a 6-os botrányosan pontatlan gps-e után) stb...
A mellkaspánt pedig lehet, hogy pontosabb és megbízhatóbb adatokat tud adni, amiket kevésbé kell szűrni és feldolgozni.
Mondjuk 2022-ben még a HRV funkciót megkapta a fenix 6, ami a fr955-el debütált és a f7 is később kapta meg, szóval ha nem is mindent de van funkciók, amiket jelen esetben a megjelenés után 3 évvel raktak bele.

De ez tényleg egy laikus tipp a részemről, idővel az alap teória mindenképpen képbe jön (kérdés mikor), amikor már nem gyártják a régebbi modellt előbb utóbb elengedik a fejlesztését.

Ez meg duplán off csak úgy általánosségban a tőkéről és a vállalatokról:

Ha munkám szerint pénzügyi szakemberként nézek a termékre, akkor azt mondanám új funkciót akkor engedek fejleszteni egy kifutott modellbe, ha annak implementálása ésszerűen kevés munaórát jelent, a termék kellően nagy számba lett értékesítve, az életciklusa alatt kellő fedezetet hozott és lehetett a forgalmazás során annyi tartalékot képezni a projekten, hogy még némi utólagos költséget elvisel a márka építése érdekében.
Egy olyan modell, amit már nem gyártok és nincs belőle bevételem, arra nem fogom pocsékolni a szoftver fejlesztő kapacitásomat, se azok költségét, azokat az embereket az újabb projektekre (modellekre) állítom rá (induláskor van azoknak így is elég bajuk) és folyamatosan csökkentem a létszámot és allokálható munkaórákat a kifutott termékre.

Tudom erre sokan azt modják, hogy kapzsiság és csak a profit. De ácsi! Tegye már fel a kezét, aki hajlandó nem csak ingyen dolgozni (és éhenhalni), de a befektetésre alkalmas megtakarított pénzét is ingyen rendelkezésre bocsátja (nem vár el hozamot), ne adj isten azt is elfogadja, hogy kevesebb pénzt kap vissza, mint amennyit odaadot.
Várom a jelentkezőket, tuti befektetéseket tudok ajánlani, amivel tudom csökkenteni a pénzüket, ha már nekik úgysem kell. :DD

(#239774) sebgutkopf válasza Maximum1 (#239712) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ha már minden eszközöd megvan hozzá, kár lenne kihagyni, főleg ha rendszersen futsz is. :)

(#239775) arcitec válasza sebgutkopf (#239773) üzenetére


arcitec
addikt

Na most TE aztán jól meg szakértetted a Fenix 6-ot. Mondhatni nem csak a fele sem igaz, hanem szinte az egész egy bullshit. Még hogy pontatlan a GPS-e. Mert akkor minden Garmin cuccé az, nem csak az óráké. Nem kéne badarságokat ilyen hosszan ecsetelni. :Y
Nem de neked Fenix 7-ed van ügye? :DDD
De azért majd a Fenix 8-ról ne írj, majd elolvassuk a hiteles teszteket. OK? :D

[ Szerkesztve ]

(#239776) MPowerPH válasza arcitec (#239775) üzenetére


MPowerPH
félisten

En sem tudom megerositeni, egyiket sem. Fenix 6 userkent mondom, hogy bullshit, pedig nem vagyok markab*zi, foleg nem Garmin, mert navik kozul is csak TomTom -om van es volt, joforman ez az elso Garmin termekem. De kotve hiszem, hogy egy olyan eszkoznek pontatlan lenne a GPS -e, ami menet kozben, isten hata mogott az erdo kozepen elnavigal, terkeppel es nyilakkal ugy, hogy bringan ulok, es temposan haladok. :))
A pulzus merest sem ertem, mi a gond. Nekem panttal sem mert pontosabban, es meg a mellkasomat is ossze kellett kennem azzal a guszta gellel.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#239777) arcitec válasza MPowerPH (#239776) üzenetére


arcitec
addikt

Ahogy írod, ráadásul a sapphire verzió annyire ellenálló, hogy most már lassan 2 évesen mint amikor ki lett csomagolva. Pedig közbe kap ezt-azt. Azért a pántos mérés pontosabb, van, hogy a csuklós is közel pontos, de azért az jobban szór.

[ Szerkesztve ]

(#239778) Hasaggymeg válasza fulton (#239764) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Menet közben abbahagyva a pedálozást és kitámasztva lábaiddal a pedálokon fel kell tudd emelni kezeidet pár centire a markolatok fölé és ott tartani, ugyanabban a testpozícióban ahogy előtte hajtottál, különösebb erőfeszítés nélkül...ha ez nem megy akkor túl sok a terhelés kezeiden, vagy/és halovány a törzsizomzatod teljesítménye. A villámszerű érzés már komolyabb gondra utal, lehet nyomsz valami ideget tenyeredben...kissé helyezve fogásod talán ez utóbbi hamar kideríthető. :F

#239768jjeahh...csak a lényegeseket említi amik meg is maradtak, nem a divatosakat is. :o ;]

#239772
MPowerPH...ma eszem ágában sincs az, hogy valaha is elektromos kerékpárt vennék, ugyanakkor fogalmam sincs mi mást tehetnék ha pl. az orvos egyszer azt mondaná, hogy a térdem már alkalmatlan a terepezéshez és a műtérd elkerülése végett csakis szobabicikli, vagy síkon, a városban karikázás jöhet már szóba? :F Akárhogyan is agyalok még mindig ez lenne a legkézenfekvőbb...de ha valaki tud jobbat ne tartsa magában! :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#239779) ZavaBalazs válasza Dark Archon (#239771) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na igen, nem is értem. csávó hazament, lehiggadt, végigment az anyagon, megvágta, és még ekkor is úgy gondolta, hogy jó ötlet feltölteni azt, ahogy a szájából utána még egy percen keresztül ömlik a mocsok, és ezzel együtt ő jön ki "erkölcsi győztesként" :F

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#239780) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#239778) üzenetére


MPowerPH
félisten

Vagy ez. Ezeknek van stilusa, bicajnak neznek ki, nem mint a tobbi krosszmotornak kinezo, bicajnak nehezen nevezheto valami.
Ennek a megoldasnak a korlatai a motor es az akksi meret, persze a mostani ebike -osoknak ez nem tetszik, mert itt azert meg kell tekerni, mert nincs akkora ajandek NM sem, es az akku sem tart a vegtelensegig. Es latom, hogyan mennek folfele a 20kg plusszos valamikkel. Te majd megszakadsz, ezek meg hatradolve, beszelgetve tempot mennek. 20-30km -es koron igy boven kitart az akkujuk max. rasegitessel is.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#239781) Hasaggymeg válasza jjeahh (#239768) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...közben elolvastam és szerintem a 2 legnagyobb elefánt a bokorban nem hazudtolta meg magát ezúttal sem, mert saját ranglistám szerint a 2 jelentősebb találmány innen sorrendben a Sram NW lánckereke, utána meg a Shimi fékezett váltókanala. Az elsőn még ma is elámulok, hogyan képes magán tartani egy teljesen keresztben futó láncot hátrafelé pörgetve is. :F

#239779
ZavaBalazs...
nagyon szíven ütötte, hogy lenézik...érthető, de butaság részéről. :F

#239780
MPowerPH...
igen, ez még kevésbé feltűnő mint az Orbea villanyossága (tőlem már kérdezték a vastag alsó cső miatt, hogy elektromos-e az enyém :DDD) és bár a "nyakánál" hajlított alsó cső sosem igazán tetszett, ez azért nem csúnya.(Ugyanakkor az Orbea szebb :P ) Ami a villanyosok vígan trécselve mászását illeti, érdekes módon engem abszolút nem bosszant, sőt, sokkal bosszantóbb ha vígan trécselnek felfelé míg én halálomon vagyok és hiába keresem a motort mert nincs. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#239782) fulton válasza Hasaggymeg (#239778) üzenetére


fulton
addikt

Azt szoktam csinálni menet közben kicsit lelazítom a kezem megrázom... tehermentesítem. Igen ez valami ideg dolog. Ezért is gondolok arra hogy talán nagyon áthülnek a kezeim 2 óra alatt + nameg a lentebb lévő kormány, ezért most visszaengedtem egy magasságra. Megfordult a fejemben még a kesztyű Lehet annak rossz nyomás pontja van.. de nem emlékszem hogy ősszel lett volna ilyen probléma kesztyűvel sem. Tegnap kicsit állítottam a kerékpáron meglátjuk.

(#239783) fulton válasza szimpláncsak (#239770) üzenetére


fulton
addikt

Rosebike

(#239784) Friczy válasza fulton (#239767) üzenetére


Friczy
senior tag

Országúti más egy kicsit, ott elég gyakran váltod a fogást amúgy is, nem annyira statikus a fogás, mint az egyenes kormányon. Nálam egyébként az országútin (endurance geometria) és a gravelen is a kormány teteje és a nyereg közel azonos szinten van, lejjebb akkor kéne, ha gyors is szeretnék lenni, de az már nem leszek :)

(#239785) fulton válasza Angie™ (#239766) üzenetére


fulton
addikt

Jó kérdés hogy annál a nyeregnél ami nekem van a nagy könyv szerint mi lenne a vízszintes pozíció.
Mert hogy a vízszintes: a nyereg elülső része vagy akkor ha rá rakok egy vízszintes lapot és az a vízszintes.
Ezt érzésre szoktam beállítani.
Ha most én beállítom ténylegesen vízszintesre akkor az azt jelenti hogy az orr rész felfele fog állni és nyomni fog ennél a nyeregnél.

[ Szerkesztve ]

(#239786) fulton válasza Friczy (#239784) üzenetére


fulton
addikt

Igen az nekem is tetszik hogy több pozi van rajta így látatlanba.

(#239787) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Én egyszer voltam olyan hülye, hogy egy montival (26" kerék) kerültem meg egy nap alatt a Balatont, utána úgy bezsibbadt a bal kézfejem fele + 2 ujjam, hogy gyógyszert kellett rá szednem pár hétig. :DDD Konkrétan nem tudtam megfogni a tollat.

(#239788) Csokicsibesz válasza ZavaBalazs (#239779) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Ilyen az amikor a korpásbajszú korosztály felfedezi az internetet.
Majd amikor rájön, hogy ezen mások is csámcsognak, meg szépen körbejárja a fórumokat majd meglepődik, hogy ő nem is ezért töltötte fel.

(#239789) Hasaggymeg válasza lsebestyen (#239787) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az már biztos ideg, vagy tenyérben, vagy a nyakban. [link] ...a zsibbadás helyéből ki lehet deríteni melyik is nyomódik.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#239790) Angie™ válasza fulton (#239785) üzenetére


Angie™
addikt

Nagyon egyszerű a történet, rá kell rakni a vízmértéket és állísd be vízszintesre az alapján. HA ezek után nyom az első része, akkor a nyereg kuka és másikat kell próbálj. A kezed többet ér egy ilyen csapdánál. ;)

Szvsz azért zsibbad a kezed, mert a rossz nyereg szög miatt terheled be a kezedet és azzal tartod magad. Mintha tekerés közben fekvőtámaszt nyomnál, persze, hogy elzsibbad.

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#239791) fulton válasza Angie™ (#239790) üzenetére


fulton
addikt

:R

(#239792) f4lcon válasza Angie™ (#239790) üzenetére


f4lcon
őstag

+1 erre
a nyergek nem általánosan jók, van akinek a nyergek 75%-át nem lehet "jó"-ra beállítani

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#239793) chubby2o6


chubby2o6
senior tag

Most láttam a Race King [link] csomagolásán, hogy az első felrakáskor maxra kell fújni, majd utána visszaengedni a kívánt nyomásra. Hát, én csak felfújtam 3 bar-ra. Fújjak bele még ( kb.4 bar-ig), vagy nincs jelentősége?
Még nem tudtam kipróbálni, csak felraktam őket, de az már feltűnt, hogy nem annyira ballonos, mint a Smart Sam. ( Vagy azért, mert elsőre nem fújtam 4 bar-ig? :DDD ) A SS 2.25 volt, ez 2.2, kiszámolva csak 1,27 mm a különbség, a vázban/villában mégis virslinek tűnik a SS után.

(#239794) ivana válasza chubby2o6 (#239793) üzenetére


ivana
Ármester

Ezt mindig így csináld, sőt picit még max. fölé is mehet nyugodtan.

(#239795) jjeahh válasza chubby2o6 (#239793) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Csak akkor pumpáld 3 bar fölé, ha belső van benne.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#239796) 6030D válasza Csokicsibesz (#239788) üzenetére


6030D
Ármester

Nézzetek bele a videókba, ott van mivel teker. Na egy bringás fórumon az ám a tátott szájjal a f.erdőbe rohanás. Egy pedelecesített Mali fatbike, agymotorral. ;] Egyébként normális srác, csak van egy stílusa. A fia jól megy, valami RR alu össztelósa van, de gyerekkorától krosszmotorozik, úgyhogy lefelé nem gyengén vereti.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#239797) chubby2o6 válasza ivana (#239794) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Hehe, eddig soha nem csináltam így :DDD . Most fújtam még rá 4 bar-ig, aztán visszaengedtem 3-ig :R

#239795jjeahh Belsővel használom, még nem tudtam rávenni magam a TL-re :) .

(#239798) vallas


vallas
senior tag

Sziasztok,
Ma én is lőttem egy "fultoni" klasszikust a piacnál... :R :R :R

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#239799) Angie™ válasza f4lcon (#239792) üzenetére


Angie™
addikt

A nyerget meg kell találni!

Én bele voltam szerelmesedve a Syncross Belcarra v1 Cut out nyeregbe. (mikor sima belcarrat használtam.)

Elvittem pár nap tesztkörre, felmásztam vele a János hegyre, majd vissza is vittem a K2-be. Hatalmas kivágás van a nyergen, ami papíron nagyon kényelmes, de... és most jön de!
Két oldalt olyan vékony maga a nyereg, hogy az a két vékony "él" iszonyatosan kényelmetlen volt és "vágta" a lábam felső részét. Pedig sokan meg vannak elégedve vele.
Van hasonlóan kivágott Giant és Ergon nyergem is és azoknál nem érzem, éreztem azt amit a Syncrossnál.

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#239800) Csokicsibesz válasza 6030D (#239796) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Bevallom nem néztem végig ezt a videót is nem is fogom, elég rossz minőségű az egész.
Az eleje full sötét, nem látszik szar se, a vágás totál össze vissza végig, random képek bevágva alatta 0 hang stb.
Ezt élvezni már önmagában kihívás.

De most megkerestem azt a bringát és örülök, hogy eddig nem láttam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.