Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158225) jjeahh válasza xy.zsolt (#158223) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Végülis itt sok a rossz vélemény róla :( . Anno vettem egy Komono-t, mert az is jó ár/érték arányú utcai szemüvegnek tűnt, de az sem volt annyira tartós. Számomra érthetetlen, hogy miért nem csinál máig senki jó minőségű napszemüvegeket olcsón. Azt értem én, hogy a komolyabb napszemüveg márkák többsége a Luxottica és a Safilo tulajdonában van, akik így vetélytárs nélkül megengedhetik maguknak, hogy egy filléres műanyag vackot is aranyáron adjanak, de azt nem értem, hogy valaki miért nem csap le a hatalmas piaci résre és miért nem gyárt olcsó jó minőségű szemüvegeket. Így 2020-ban még mindíg ott tartunk, hogy van gagyi olcsó, van gagyi, esetleg közepesen rossz megfizethető és vannak a méregdrágák. Meg persze vannak a komolyabb munkavédelmisek, amik olcsók és egész jók, de azért ordít róluk, hogy munkacuccok, a keret kidolgozása pl max a gagyi kínaiaknál jobb egy fokkal. Mondjuk a kicsikínaiak már mintha kezdenek ráharapni a témára, az aliexpresses 20/20, Kingseven és Veithdia 10$ alatt is egész jók, de sajnos csak utcai szemüvegeket gyártanak, bringást és sportszemüvegeket nem :( . Szal szokás szerint valszeg marad a munkavédelmis Uvex :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.