Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158351) Kempetlen válasza Hasaggymeg (#158350) üzenetére


Kempetlen
tag

Kb. olyan, mintha direkt tették volna közel használhatatlanná (nem nagyon túlzok), hogy meglegyen a BB7-es értelme. Persze, frissen beállítva teljesen jó lehet a BB5 is, de az első 1-2 út után, mikor már harmadjára erősíti fel újra a fékbakra a cuccot az ember, hogy valahogyan szimmetriába noszogassa a pofákat, akkor átgondolja az addigi életét és az alkatrész-választási képességeit.

[ Szerkesztve ]

(#158352) f4lcon válasza Kempetlen (#158351) üzenetére


f4lcon
őstag

a BB7 összehasonlíthatatlanul jobb fék, az már majdnem hidraulikus szint

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#158353) jjeahh válasza f4lcon (#158352) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Sosem próbáltam normális mechanikus féket, de annál nincs az az érzésed, hogy minél jobban húzod, annál jobban nyúlik a bovden? Szal nem olyan mint a hidrós, hogy egy ujjal picit meghúzod és blokkol, hanem nyúlik, nyúlik és nagyobb erővel kell húzni, hogy blokkoljon. Meg a másik amit én nem szerettem a mechanikuson, hogy a fékkaron éreztem ahogy csúszik és surlódik a bovden a bovdenházban és mozog az egész szerkezet :D . Hidrósnál ez sincs, behúzod a fékkart és teljesen semleges, "digitális" érzés, harap és kész.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#158354) Kempetlen válasza jjeahh (#158353) üzenetére


Kempetlen
tag

Annyira nem vészes a dolog, főleg jó bowdenezés + BB7 esetén. Azt én egy merevvillás gépen olyan szépen beállítottam, hogy instant harapott, és nem reszelt a bowden. Nagyjából adagolható is, főleg, ha szépen belövöd a húzás erősségét egy SD-7-es fékkarral. Kona K2 villán úgy orra állította a gépet még a 100+ kilóm alatt is, hogy öröm volt nézni. Persze ehhez kell egy jó Jagwire szett.

[ Szerkesztve ]

(#158355) jjeahh válasza Kempetlen (#158354) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Régen volt ennek értelme, de ma talán drágább lenne egy ilyen szett, mint egy Deore hidrós fék, vagy nem? Sőt, szerintem már a teljesen belépő fapados shimano hidrósak is jók és nagyon olcsók, ennyiért egy hasonlóan harapós mechanikus szettet összehozni gondolom képtelenség. Outi-cx-gravelen még van létjogosultsága a mechanikus fékeknek, mert valamiért igazán olcsó hidrós fékváltókarok még nincsenek, szal ha mechanikusod van, csak aranyáron tudsz hidrósra váltani.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#158356) f4lcon válasza jjeahh (#158355) üzenetére


f4lcon
őstag

igen, csak régen volt értelme BB7-et venni mert akkor még árban jó voltál
amennyit kell költeni jó bowdenházra meg jó fékkarra, annyit most már nem ér meg a történet.
nekem amúgy van Goodridge fékbowden szettem (igen, gyári) azzal is jól működik, bár én csak 85 kiló vagyok

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#158357) jjeahh


jjeahh
nagyúr

No nekem annyi, teljes kijárási tilalom felénk nappal is, ez az év valszeg tényleg teljesen meg van cseszve, idén nem lesz bringázás :(((

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#158358) cdl válasza jjeahh (#158357) üzenetére


cdl
senior tag

Kitartás. Én azt próbálom kitalálni, hogy mit mondjak majd. 8 km a munkahelyem, de egy hoszabb úton szoktan menni. De elég nehéz lesz megmagyarázni, hogy pont az elenkező irányban indulok el.
A 'félek a fertőzéstől, azért kerülöm meg fél Debrecent" szerintetek hihető lesz?

(#158359) ígyvanferi válasza IMIIKE1998 (#158320) üzenetére


ígyvanferi
addikt

32-est, kb. 5 bar körül.

(#158360) jjeahh válasza cdl (#158358) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Munkába lehet menni nálunk is, "sajnos" nekem a melóm is itthonülős, szal ez sem lehet kifogás a tekerésre. Melóba járó emberek kell vigyenek magukkal egy kinyomtatott kitöltött papírt, amit megmutatnak a rendőröknek igazolvánnyal együtt. Valszeg nálatok is ez lesz előbb utóbb. Bár gondolom úgy nem egy nagy élmény tekerni, hogy kilóméterenként igazoltatnak :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#158361) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Ha már TRP..
A single speed, a Vértes lába, és az alapozó tartomány közül úgy érzem,kettőt választhatok, egyébként közlekedni egész értelmesen lehet a járgánnyal így is.
(a kormány mélyebbre is került, cserélődött is, valahol a kettő között lesz az igazság,már ami a mélységét illeti, mert most már maradni fog)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#158362) Yahhher válasza jjeahh (#158355) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Én próbáltam ezt a féket, szerintem ne ajánlgassuk, és akkor finom voltam 😁. Kocsmánál lassítani, kb erre ajánlanám 😁. Do oda meg nem járok.

Üdv B.

[ Szerkesztve ]

(#158363) Zsohi válasza jjeahh (#158353) üzenetére


Zsohi
őstag

Olajosnal is megvan ez az erzes, ahogy a feknyereg hajlik es a cso tagul. Itt egy regi videom: [link] A videoban szereplo Hope feknel a cso tagulasa nem igazan erezheto, de a feknyereg ahogy hajlik baromira. :(

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#158364) jjeahh válasza Yahhher (#158362) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Biztos rendesen légtelenítve volt és nem volt olajas a tárcsa? A BR-M315 vagy 365 kb az ikertesója és szintén olcsók, ezeket próbáltam és semmi gond nincs vele. Sőt, a 90-100 kilós haverom is elégedett volt a 365-el még a gyimesekben is, pedig ott sokszor azt hittük fejre fogunk állni :D . De amúgy lehet igazad van és valamiért az mt200 gyenge, a lényeg az, hogy ma már montira újan mechanikus féket nem éri meg venni, mert bőven vannak olcsó jó hidrósak is.

Zsohi: kicsit ijesztő, én nem tapasztaltam ilyent shimanokkal, de lehet csak nem vagyok rá érzékeny.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#158365) Hasaggymeg válasza cdl (#158358) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Vagy csak rosszul tájékozódsz,és minden igazoltatásnál megköszönöd a hasznos iránymutatást. :DDD

(#158360) jjeahh...az év még hosszú,itt emberi számítás szerint 1-3 hónapról beszélünk.Te amúgy meg kisunnyoghatsz a vadonba,nem? Hisz ott lax közel az erdőhöz,ott meg nincsnek zsernyákok. :F
Én elvileg hamarosan kapok papírt a tilalom "semlegesítésére",ugyanakkor nindzsának öltözve elég nehéz lesz megmagyarázni,hogy otthonomtól 250m-re található munkahelyemre igyexek onnan...éppen 15km-re valahol. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#158366) jjeahh válasza Hasaggymeg (#158365) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Remélem csak 1-3 hónap :( . Sajnos nem merek semerre kisunnyogni, mert a legközelebbi erdőig is kell azért 1-2km-t tekerni úgy, hogy a várost katonaság, rendőrök, jandarmeria őrzi és valszeg büntetni is fognak. Ráadásul a rendőrséggel szembe lakok :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#158367) Yahhher válasza jjeahh (#158364) üzenetére


Yahhher
aktív tag

365 teljesen jó, volt nekem is, 95kg vagyok. Hidd el, n véletlenül adják gombokért a 200-ast. Ez ilyen, de nem is titkolják.

Üdv B.

U.i.: most néztem az árát. Mondjuk így már más, de sportolásra nem oké.

[ Szerkesztve ]

(#158368) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Én most tekertem egy rövidet....a megszokottnál is tisztább levegőn, qrva hideg, erős szélben. Kellet már ez mint falura anno a villany :) Emberek, autók nincsenek csak az autópálya építésénél dolgozó rengeteg teherautó....amik most a gyér forgalom miatt elég gyorsan döngettek el mellettem. Ez + az oldalszél tudott meglepetéseket okozni.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#158369) IMIIKE1998 válasza ZolkoW (#158361) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ütős kis gép lett. :)
A nyereg kényelmes ennyire előre tolva?

(#158370) 6030D válasza IMIIKE1998 (#158369) üzenetére


6030D
Ármester

Ha nem hátranyúlós nyeregcső lenne rajta, akkor a nyereg közepe lenne rögzítve. Ugyanott ülne. Akkor az kényelmes(ebb) lenne?

ZolkoW: mé' van így, nincs más nyeregcső?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#158371) abw6291 válasza Hasaggymeg (#158285) üzenetére


abw6291
csendes tag

Értem köszönöm.

Amúgy Budapest változó aszfalt és nagyobb vidéki, de főként aszfaltozott pl Balaton körüli túrához van értelme a tárcsaféknek? Melyik a minimál belépő típus ami már lassít valamennyit, nem esik szét közben és nem kell állandóan állítgatni? :D Fékkarok mindenképpen fémből legyenek?

És a teleszkóp? Hasonló terepre felesleges vagy jó ha van? Állítható / lockolható legyen?
Kb mi a belépő típus? :D

Defektgátló folyadékot érdemes kérni bele?

Elnézést a sok hülye kérdésért és Köszönöm! :R

(#158372) f4lcon válasza abw6291 (#158284) üzenetére


f4lcon
őstag

a Decathlon és a SZÉP kártyás fizetés egymással összeegyeztethetetlen dolgok :D
viszont kiskerben (ahol lehet SZÉP kártyával fizetni) gyanúsan nem találsz tárcsafékes teleszkópos igényeknek megfelelő bringát 100-ig
van mondjuk a K2-ben ez ami már közelít, de még mindig egy jó huszassal több

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#158373) Hasaggymeg válasza abw6291 (#158371) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Olyant ami minden igényt kielégít nem fogsz találni,de belépőnek jó a bétvin,vagy a rivörszájd is...persze ott szépkártya nuku...K2 nem tudom szépez,de az a Ghost is jó belépőnek.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#158374) f4lcon válasza Hasaggymeg (#158373) üzenetére


f4lcon
őstag

a legtöbb helyen kreatívnak kell lenni, mert vásárlásra nem, csak kölcsönzésre lehet használni a SZÉP kártyát, így a weboldalra csak a legbátrabbak írják ki, hogy elfogadják biciklire :)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#158375) Hasaggymeg válasza f4lcon (#158374) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#158376) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

[link]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#158377) Toobee


Toobee
veterán

A csótány, meg a vonulós. Volt egy kis fürdetés.

https://barbieripnk.hu/

(#158378) ZolkoW válasza 6030D (#158370) üzenetére


ZolkoW
őstag

Ezt a vázat, meg általában oúti jellegű bringákat inkább hátranyúló csővel szoktam látni. Azt a későbbi tapasztalás hozta,hogy inkább egyenes lett volna jobb.. mondjuk elbírja az előretolást, egy dolog zavar benne, hogy az elöl lévő csavarhoz nem férek hozzá szerszámmal, így macerás állítani. Egyenes csövem csak alu van itthon, ez a dolog igencsak hátra van sorolva a vásárlási sorban, ha egyáltalán rajta van a listán :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#158379) rétisün


rétisün
veterán

ezt meg csak úgy:

"Egyre kevesebben mernek tömegközlekedési járműveken utazni, de mik az alternatívák? A szakemberek egyre inkább a kerékpár mellett teszik le a voksukat."

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#158380) 6030D


6030D
Ármester

Rockrider xc 940
X01 Eagle, Sid, karbon kerék+hajtókar. :U

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#158381) Toobee válasza 6030D (#158380) üzenetére


Toobee
veterán

Csak a kerékszett 1300$. Elég ütős ajánlat.

https://barbieripnk.hu/

(#158382) jjeahh válasza 6030D (#158380) üzenetére


jjeahh
nagyúr

2000 eur körül szokott lenni általában Mondraker Chrono Carbon R ugyanilyen Sid-el, de gyengébb hajtással és szintén 10kg, vagy Cube Reaction C:62 SL XT hajtással, XT fékekkel (vagy Race Eagle), de karbon kereket máshol ennyiért tényleg nem kapsz. Kérdés, hogy kinek mi a fontosabb, a logó a vázon vagy a karbon kerék? Én lehet a logót választanám :DDD . Mármint a karbon kerék ellenére nem könnyebb a Rockrider a 2000 eur körüli karbon xc-k többségénél. Ez a Sid amúgy még nem az a Sid, ami Kúrtné Kati alatt van, ez kb annyiba kerül, mint egy Reba és a súlya is annyi, a mozgása az nem tom, abban lehet van különbség.
Amúgy tényleg jó úton haladnak úgy tűnik, bár geo ábrát nem találtam és ezeket a gagyi marketingdumákat is nélkülözhetnék a specifikációból ;] .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#158383) Hasaggymeg válasza 6030D (#158380) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem rossz ajánlat...ugyanakkor 2e eurót egyelőre nem adnék egy (semmilyen ;] ) Decathlonos kerékpárért. :U (Ja,és kissé csúnya a támvilla/láncvilla is. :F )

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#158384) tacto válasza Hasaggymeg (#158383) üzenetére


tacto
aktív tag

Nekem sem tetszik annyira fotón, kérdés milyen "élőben". Nézegettem, nincs igazán gusztusos fotóanyag róla neten, persze, lehet, ez nem is lehetséges...

(#158385) zoli03 válasza jjeahh (#158382) üzenetére


zoli03
őstag

Az XC 900-nak ugyanez a váza, csak más a színe, ott van geo táblázat.
Mondraker Chrono Carbon R: közel sem 10 kg az a bicikli és érezhetően gyengébb a felszereltsége.
Cube Reaction C:62 SL: ez is sokkal nehezebb és még drágább is. 0,6 kg-val nehezebb, ami itt óriási különbség.

Szóval nem tudom, honnan veszed, hogy nem könnyebb a hasonló áru karbon XC-knél, mert 10 kg körül a több, mint fél kg óriási különbség.

(#158386) Kempetlen válasza abw6291 (#158284) üzenetére


Kempetlen
tag

100 ezerért felejtsd el a teleszkópot és a tárcsaféket! Ennyiből, ha új gépet veszel, akkor csak a hardcore hulladékot kapod meg. 100-ból egy használt országútit még kifoghatsz ezeken a helyeken. Ha mégis újat vennél, arra mindenképp ügyelj, hogy a két kívánt alkatrész ne legyen megtalálható a bringán! Egy teleszkóp 60 ezertől kezdődik önmagában. Most gondold el, miféle orrsúlyt kapsz csak azért, hogy elmondhasd, hogy teleszkóp alakú villád van elöl.

[ Szerkesztve ]

(#158387) jjeahh válasza zoli03 (#158385) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Oké, lehet ezt részletezni is, nyilván több a különbség, én csak nagyvonalakban írtam. Inkább 300g a különbség, mert a gumik annyival nehezebbek pl a Cube bringán, mint a Rockrideren és az az első amit cserélni fog az ember. A Reaction C:62 SL nem mindenhol drágább, emlékeim szerint a bike24-en 50k-val olcsóbb is. Az XT felszereltség nem rossz, a Fox 32 Float Performance Elite SC mondjuk jó kérdés, hogy mennyire jó, elvileg tudja azt, amit a drága elit Foxok, de a kashima coat bevonatot nem kapta meg. De hát a Sid Select is butított verzió, szal :) . Én lehet inkább a Cube-ot venném meg, de persze kinek mi, ha nem érdekel a márkajelzés a bringán, akkor tényleg jó vétel a RR.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#158388) zoli03 válasza jjeahh (#158387) üzenetére


zoli03
őstag

Bike24-en is drágább a Cube (780e Ft, plusz még a szállítás, és 800e Ft felett vagyunk). Azért ez plusz 40e Ft egy nehezebb bicikliért.
Nekem a Cube pl egyáltalán nem szimpatikusabb márka, mint a Rockrider, ha a kettő közül kéne választanom, akkor a név semmilyen pluszt nem jelentene a Cube oldaláról.

(#158389) jjeahh válasza zoli03 (#158388) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Most megnéztem, nem értem, nálam a Cube 2059 eur, ami XE szerint 725.854 ft, de mindegy végülis, gondolom egyikünk sem fogja megvenni :D. A márkajelzés meg mint írtam szubjektív kinek mi fontos, az én szemszögemből a Cube komoly jó márka kiemelkedően merev vázakkal, csak a geo-t cseszik el egy picit néha, de nem vészes.

(#158390) zoli03: ja így már értem, mivel én erdélyi vagyok, románra volt állítva :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#158390) zoli03 válasza jjeahh (#158389) üzenetére


zoli03
őstag

Ha átállítod Magyarországra, akkor hozzászámolja a magyar ÁFA-t (2.197,42 €).

(#158391) Hínár929 válasza abw6291 (#158371) üzenetére


Hínár929
tag

Szia,

Erre a felhasználásra, főleg minimál pénzből, felesleges a tárcsafék és a teleszkóp.
Fitness bicaj lenne az ideális, de az újonnan, kb. 150 ezertől indul, mármint ami igazán használható.
Használt lenne a megoldás, de ahhoz nem árt szakembernek lenni.
Jó dolog a folyadék a belsőbe, de arra érdemes felkészülni, hogy macerásabb a használata, a szelepet eltömíti, és ezért időnként ki kell tisztítanil. A felütéses defekt ellen nem véd, kb. 2 mm-es lyukat tömít, nagyobbat nem. Általában 2 évig használható.

(#158392) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

Külön OUTI váz rendelés szerintetek mennyire működik?
Mennyivel jönnék ki szerintetek drágábban mintha készen vennék egy bringát?

(#158393) Mezga Aladár válasza 6030D (#158370) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

A hátranyúlós nyeregcső kényelmesebb van benne egy minimális rugalmasság.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#158394) 6030D válasza Mezga Aladár (#158393) üzenetére


6030D
Ármester

Azt tudom, csak fura hogy hátranyúlás is van, meg előre tolt ülés is. De megkaptuk rá a magyarázatot.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#158395) f4lcon válasza zoli03 (#158388) üzenetére


f4lcon
őstag

itthon a javasolt kisker ára 789.990 és ilyen bringáknál bele szokott férni egy 10% törzsvásárlói kedvezmény... de a javasolt áron is csak 30 ezer forint a különbség a dekás árhoz képest.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#158396) Hasaggymeg válasza f4lcon (#158395) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nekem nem is kérdés melyik kellene jobban.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#158397) xy.zsolt válasza 6030D (#158394) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Fura vagy sem nekem is így van beállítva a carbon nyeregcsövön az ülés....és érzésre jobban csillapítja a carbon miatt már amúgy is kevesebb rezgést

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#158398) zoli03 válasza f4lcon (#158395) üzenetére


zoli03
őstag

Én a Bike24-es árra írtam, hogy ott sem olcsóbb. Kedvezményben nem hiszek. Még mindig ott vagyunk, hogy van egy nehezebb, de drágább bicikli, ami a vázon levő feliratban jobb csak szerintetek.
De mondjuk legalább ezen már nincs piros szín, így nem fog 2 év után fehérre/rózsaszínűre fakulni.

(#158399) nmate91 válasza f4lcon (#158395) üzenetére


nmate91
tag

...és jól látom, hogy ezen a decás bicajon is a markolatos lockout van?

(#158400) itouchfan válasza zoli03 (#158398) üzenetére


itouchfan
senior tag

Szerintem ez saját ízlés és preferencia kérdése, hogy ki melyiket választja, kicsit olyan mint a japán autó - német autó kérdése... Ezen felesleges összeveszni, kétségtelenül egyre jobbak a Decathlon bringái, sőt már jó párszor mutattak kiemelkedőt is, de amikor múltkor belinkeltem a GCN videót ahol Triban bringakkal tekertek, akkor is arra a következtetésre jutottunk, hogy a márka imázst még építeni kell.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.