Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128028) ZolkoW válasza Zsohi (#128022) üzenetére


ZolkoW
őstag

annó el is mentettem valahová a felnik linkjét, mindig érdekelt a téma :) Végül (csak a felnik) árban hol álltak meg? gondolom áfázva lettek.
Jöhet priviben is, sőt, kérdezhettem volna én is ott :)
Mondjuk nem mostanában lesznek ilyen terveim, de egyszer talán..

A grammániához:elkezdtem felmérni a lehetőségeket lányom új bringájával kapcsolatban. Tudtam, hogy nehezebb lesz a sajátomnál, de tényleg kezelésbe kell vennem, ha azt akarom, hogy legalább egy súlyba kerüljenek. Úgy vagyok ezzel, hogy milyen dolog,hogy ő feleakkora súlyú, mégis nehezebb bringája van. Sajnos az nem fog előfordulni, hogy 6 kilóra levigyem, de merevvillásítva talán meglesz a 11.
Vannak sokkoló adataim: nyereg = 562g. teleszPÓK = 1980 g, Első kerék mindenestül (V-fékes) = 2108 g.
Az összeg pedig így 13,55 Kg. Ez egy 26-os pici vázas MTB, és két légy egy csapásra, ha foglalkozom vele, mert én is kiélem magam, és bemesélem magamnak, hogy biztos a lánynak is jobb lesz ;-)
Egyébként egy dolgot mindenképp módosítanom kell, mégpedig a hajtókart a hossza miatt. Gyárilag 170-essel jött, ami brutál hosszú egy ilyen magas (alacsony) lánynak, már nagy nehezen találtam EGY típust, ami 152-es, és cserélhető lányctányéros.

Ha van tippetek 32-es körüli fogszámhoz 104-es lyukkörre való rockringre, azt szívesen veszem, lehet műanyag is (sőt!), mert csak drágán találtam. Nem úgy kéne lennie, hogy egy ilyen műanyag karikát pár ezresért utánam dobnak még itthon is? ezzel szemben még Kínából is 18-20 dollárokért látok, igaz, az alulemez. ami szép hullámosan érkezik a bubis borítékban..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.