Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128701) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok

Tegnap elő vettem a kerékpárt, szét szedtem, rendben tettem. Kicsit elő hagytam, háát erre a drága kiskutyám a kerékpár pumpáját elvitte, el is tűnt róla a végéről és az aljáról a gumi kupak.Így nem akarom rá vissza rakni, mer aztán teli megy retyóval, beázik stb..

Esetleg tud valaki gumi kupakot , vagy esetleg ehhez hasonló pumpát? ( Ebay , Ali is oké. ) Lényeg hogy jó minőségű legyen.

Képeket csatolok.

[Kerékpáron a pumpa tartó]

[Maga a pumpa]

[Pumpa teteje 1]

[Pumpa teteje 2]

[Pumpa teteje 3]

[Pumpa alja 1]

[Pumpa alja 2]

Dankee

[ Szerkesztve ]

(#128702) deny330 válasza ivana (#128699) üzenetére


deny330
aktív tag

Szerintem azért, mert a motorsportban elég nagy nevük van. Persze, csak tippelem.

(#128703) sebgutkopf válasza Runner_fxr (#128694) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Köszi a biztatást! Azt hiszem inkább a sram féket is magam tartanám karban, ha nem muszáj nem mennék egy pár bubi miatt szervizbe, meg néha amúgy sem árt lecserélni a folyadékot a rendszerben.

(#128704) zeus_2k14 válasza zeus_2k14 (#128701) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

erről vélemény?

[link]

(#128705) sebgutkopf válasza ivana (#128699) üzenetére


sebgutkopf
őstag

KTM és a Scott is brutál túl vannak árazva. Sokszor még a milliós árú bringákon is olyan alkatrészeket is elrejtenek, ami egy harmad annyiba kerülő gépen is kérdőjeles.

(#128706) Hasaggymeg válasza sebgutkopf (#128705) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

KTM,Scott,Cannondale,Speci,Giant és még sorolhatnám,mind jobban megfizettetik a név árát mint a kevésbé nagy gyártók.A Merida talán kivétel,nagy neve ellenére is.

gergo07...szerkessz valami dugót abba,olyant kötve hiszem találni fox külön,csak azért meg kár egész pumpát kukázni.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#128707) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok.

Autós kerékpárszállítót kéne vennem.

Rövidebb távokon, havi néhány alkalommal lenne csak használva, így nem költenék rá sokat.

Tetőcsomagtartóm nincs, az autó céges, csak a tetőcsomagtartó 30ezer lenne + a kerékpárszállító rá, így a tetőn való szállítást elvetettem.
Vonóhorog nincs.

Marad a hátsó ajtóra tehető, ami amúgy annyira nem szimpatikus.

Az autó egy Opel Corsa, a kerékpár egy Mali Mamba 29

Ezekkel az olcsó Menabo szállítókkal van valakinek tapasztalata?

Biki - 10e

Mistral - 13,5e

Main - 18,5e

üdv

(#128708) StLui válasza sebgutkopf (#128705) üzenetére


StLui
veterán

Az érdeklődő gyanítom inkább általában a kerékpárok árán lepődött meg, ugyanez lett volna ha megnéz egy hasonló Cube, Merida, akármilyen kicsit is márkásabb bringát.
Erős túlzás a "brutál", lehet össze tudsz szedni a bringa összértékének az 5-10 %-át, de ebben sem vagyok biztos.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#128709) StLui válasza werszomjas (#128707) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem ilyeneket csak akkor ha nem kár a bringákért. (én abszolút vonóhorog párti vagyok mondjuk, de ezeknél a tetőn is praktikusabb) Ha takarod a lámpákat a bringákkal akármilyen mértékben, akkor kell rá ugyanúgy kiegészítő rendszámtáblatartó-világítás.
Ja hogy csak egy bringa, akkor annyihoz elmegy, de kettőt nem raknék rájuk, ennél sokkal jobbra is megbántam, hogy hagytam felrakni.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#128710) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Srácok, XC montira szerintetek 25mm széles felni már túlzás? Gyárilag a legtöbb XC-n 19-21-es felnit látok és a 25-ösöknél gyakran írja azt, hogy all mountain-ra való, de láttam már olyant is, amit pont XC-hez ajánlanak, igaz csak egyet :F .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#128711) deny330 válasza jjeahh (#128710) üzenetére


deny330
aktív tag

Nem nálad áll fent a probléma, hogy a hátsó gumid nem lehet túl ballonos / széles, különben beleér a vázba? Nem tudom milyen széles a mostani felnid, de ha keskenyebb akkor számolj azzal, hogy a 25-ösön jobban fognak terülni a gumik valószínű.

Ha ez segít: az én felnim belső szélessége ha jól tudom 28mm (27,8) , ezen a 2.4-es Maxxis Ardent ~59mm-es szélességet ad ki, 2.4-es Continental Trail King 58mm.

(#128712) Jakab66[hun] válasza deny330 (#128702) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Az tény hogy jól a motorsportban. Dakart pl megint hozta, első három KTM, 4. 5. Husqvarna. Motocrossban is szép eredményeket ér el, illetve enduroban is. Talán a Motogp ahol még nem annyira, de azzal is nagy tervük van szerintem, mert a Husqvarnat is indítani fogják.

De hogy ezért ilyen drága egy kerékpár, ezen lehültem.

Gipsz Jakab

(#128713) jjeahh válasza deny330 (#128711) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A régi első váltóm ért bele a gumiba, de ez a probléma már a múlté, mert kidobtam a francba és vettem újat. Szal a vázban simán elfér szélesebb gumi is, egy 25-ös felnivel még valszeg nem lenne gond, kérdés, hogy XC -n szoktak-e ilyent használni, vagy már túlzás. Pl. gumiknál is írja, hogy melyik enduro, melyik XC és mondjuk Minion DHR-t nem is láttam soha XC-n, gondolom a felniknél is van egy határ, ahonnan már átesik egy másik kategóriába :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#128714) Ákkk válasza ivana (#128699) üzenetére


Ákkk
addikt

Amúgy semmi gond a bringáikkal nekem eddig mtb csak tőlük volt és nem bántam meg soha.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#128715) ZolkoW válasza jjeahh (#128713) üzenetére


ZolkoW
őstag

25 még szerintem simán játszik XC-re, mint ahogy a kormányok is megszélesedtek :) mondjuk a Minion attól még a minta miatt nemigen fog előfordulni ebben a szakágban..
De valóban, számolj a külső szélesedésével is.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#128716) deny330 válasza Jakab66[hun] (#128712) üzenetére


deny330
aktív tag

Ennyire nem követem (még :D ) a motorsportot, de jó tudni ezeket az infókat. Mindenesetre a név miatt így is viszik gondolom, hiába az irreálisan magas ár.

(#128713) jjeahh: Szerintem súly függvénye, hogy mi fér bele ebbe a kategóriába. XC felnik könnyebbek lehetnek, meg gondolom kevésbé vannak kitalálva az ugratásokra, zúzásokra (bár ezzel nem akarom azt mondani, hogy ezek nem erős szerkezetek). Attól mert valami nem kifejezetten XC specifikus, szerintem még lehet jó. De nem hinném, hogy olyan nagy problémát csinálnál azzal, hogy kicsit szélesebb felnit raksz rá. Bár pontosan nem tudom, hogy milyen határok között szoktak lenni az XC felnik belső szélessége, ebben annyira nem vagyok jártas. De nekem pl a téli montimon az említett Minion DHR van hátul, elől Minion DHF. De a kormányom sem piskóta, ugyanis 760mm széles.. :D Ettől függetlenül egy teleszkóp nélküli, V-fékes merev gép, amivel melózni járok (terepnek).

[ Szerkesztve ]

(#128717) Ákkk válasza jjeahh (#128713) üzenetére


Ákkk
addikt

Ha átutős lenne a bringád váza még lenne értelme ezen gondolkodni de így szerintem felesleges nem sokat nyernél vele max a szélesebb gumiköppenyeket nagyobb felületen fogná de jobban gyötörné a vázad és gyorsszárakat is.
Néhány xco-ra készült fully-n láttam már...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#128718) Jakab66[hun] válasza deny330 (#128716) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Ha nem akarom is hallom ezeket az infokat. (De persze szeretem követni) KTM-nél dolgozom. És igen, a helybélieket nem riasztja el a magas ár.

Gipsz Jakab

(#128719) deny330 válasza Jakab66[hun] (#128718) üzenetére


deny330
aktív tag

Engemet valamennyire érdekel ez a sport, bár csak hobbi szerűen (nyilván). A motorok iránt is érdeklődök valamilyen szinten, köszönhetően annak, hogy elég sok ismerősöm motorozik. Megvan a hangulata ha az ember egy nagyobb csapattal nyomja az erdőben enduro gépekkel. :D Bár pontosan nem tudom mit melózol, azért bepillantanék a kulisszák mögé. Inkább a berohadt csapágyakat szedem ki, mint hogy gyárakban dolgozzak.

[ Szerkesztve ]

(#128720) jjeahh válasza deny330 (#128716) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Gondolom azt a bringát házilag raktad össze :D .

ZolkoW: Kösz! Gondolom ha 4mm-el szélesebb a felni, akkor a gumi is maximum annyival lesz szélesebb rajta, annyi még tuti bőven belefér. Egyelőre még nem biztos, hogy 25-öst veszek, csak most fáj a lábam, nem tudok kimenni futni, ezért itthon kotlok és nézegetem a kerékszetteket, eddig úgy tűnik 25mm-ből a legnagyobb a kínálat neten.

Ákkk: 4mm-el szélesebb felni gyötörné a vázam? Nem értem :B

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#128721) deny330 válasza jjeahh (#128720) üzenetére


deny330
aktív tag

A-tól Z-ig az én kezem műve. Egyedül a kerekeket nem én fűztem. :D

(#128722) Hasaggymeg válasza jjeahh (#128710) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem sokat olvastam erről,így hozzászólásod kapcsán most picit bepótóltam.Van itt egy átfogóbb cikk erről [link],ahol a fickó kipróbálja 25,30,35 és 40mm-esben ugyanazokat a felniket és arra jut,hogy a 30-35 jobb mint a 25,vagy a 40mm.Azt írja,hogy mint spécizés aligha éri meg,de ha cseréled 30mm alá ne menj...legalábbis ő már sosem menne.Mert...nő a gumi térfogata,tapadó felülete és javul a gumi profilja a felnin.Szerinte 40 már sok,onnan romlik a helyzet mert a gumi olyan lapos szöget zár a felnivel,hogy az már a szélei tapadásának rovására megy.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#128723) Jakab66[hun] válasza deny330 (#128719) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Semmi komolyra ne gondolj, a motorgyárban vagyok. De természetesen mindenről tájékoztatnak mindenkit.

Gipsz Jakab

(#128724) ZolkoW válasza jjeahh (#128720) üzenetére


ZolkoW
őstag

ha úgy egyszerűsítünk, hogy a felni szélesség nagyjából a gumiköpeny keresztmetszetének (ami ~kör :D) kerületéhez adódik hozzá, akkor vehetjük úgy, hogy ~3 mm szélesedés kb. 1mm-rel szélesebb gumit okoz.
hmm... ez alapján nem tudom, menniyvel kellene szélesebb, hogy egyáltalán észre lehessen venni, de ha egyben venném, én is szélesebbet néznék a mostaninál, ami nem is tudom, hogy 19-es vagy 21-es belül..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#128725) Runner_fxr válasza sebgutkopf (#128703) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Sram fékekkel el lehet szórakozni mire jó lesz, de ha vállalkozó kedvű vagy, próbálkozhatsz vele.

deny330: Az sem mindegy, hogy milyen tárcsával van használva az a fémes betét, de amúgy nyilván nagyobb hangja mint a sima gyantásnak. Ha a hozzá passzoló tárcsával használod és még nincs szét égetve, akkor visítani azért nem szokott.

Jakab66[hun]: A kerékpár ár egy érdekes kérdés. Sokan ledöbbennek, de ha az ember reálisan végiggondolja, a végén mégiscsak az jön ki, hogy olcsóbbak mint régebben. Tudom, hogy ez elsőre furcsán hangzik, pedig ez a helyzet. KTM bringáknak valóban van felára, számomra is kissé érthetetlen, főleg úgy, hogy sok esetben a vázgeometriák elavultak a legjobbakhoz képest.

(#128726) Jakab66[hun] válasza Runner_fxr (#128725) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Pláne meglepő egy magamfajta “falusi” gyereknek, aki 28as parasztkergetőkkel találkozott csak, meg a helyi bringa boltban látta a 20-30ezer forintos montikat.

De ez van, beletörődtem. Már csak a páromnak kell ezt valahogy beadnom, hogy 200ezernél kezdődik egy hosszútávon is használható bicaj.

Gipsz Jakab

(#128727) jjeahh válasza Hasaggymeg (#128722) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Beleolvasgattam én is a hiányos angolommal, ha jól értem ő AM gépen tesztelte 2.35-ös gummákkal, így természetes, hogy neki a 30-35 az ideális. Írja, azt is, hogy egy 30-as DH, egy 25-ös XC meg egy 40-es pluszos trail felnit nem lehet összehasonlítani, mert olyan, mintha almát hasonlítanál narancsal. Na de legalább ő is XC kategóriába sorolja a 25-öst, szal valszeg jó lenne az is a bringámra :D

ZolkoW: Ja, a súlykülönbség sem olyan vészesen sok, szal asszem meggyőztetek, nem vetem el a 25-ös kerékszetteket sem :B

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#128728) Runner_fxr válasza Jakab66[hun] (#128726) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Mondjuk mást nagyon nem is tudsz tenni, mint beletörődni, mert olcsóbb nem lesz. :)

Szerintem az árakat a bérekhez is érdemes viszonyítani. Nézd meg, hogy mennyi volt az átlag kereset anno, amikor 20-30 ezres montikat láttál, és mennyi most? Mert itt sokan vannak tévedésben, bár számomra ez is érthetetlen, hogy ha az ég világon minden drágult, akkor miért gondolják azt egyesek, hogy pont egy kerékpár ára ne változna, akár 10-20-30 évet is figyelembe véve? Sokszor hallom ezt, hogy régen ennyi volt, aztán kiderül, hogy ja még 95-ben. :D Hát igen, 95-ben 20 ezret kerestek az emberek, most meg legalább a tízszeresét. Meg aztán az sem mindegy, hogy milyen felszereltségű bringákat hasonlítunk. És még plusz nehezítésként bejött a tesco, auschan, obi, praktiker, akik elhitették az emberekkel, hogy lehet venni kerékpárt egy jobb sportcipő áráért. :) Szóval nem egyszerű kérdés ez.

(#128729) Jakab66[hun] válasza Runner_fxr (#128728) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Igazad van. És ez mindenre is igaz. Itt azt kell eldönteni, hogy mire kell az adott termék. Mert elhiszem, hogy egy versenyzőnek kell a 10k euros bringa, de én például sokallom az 1-1.5k-t is azért, hogy hétvégente tekerjek pár km.

Ez csak egy észrevétel volt részemről, és ahogy mondod, olcsóbb nem lesz, ez van ezt kell szeretni. (Ilyen bicikli, ezt kell tekerni) :K

Gipsz Jakab

(#128730) cdl


cdl
senior tag

Picit kapcsolódva az árazáshoz:
Eljött az idő, hogy középcsapágyat cseréljek a bringán.
Szétszedve és feltúrva a Netet, kiderült, hogy egyfajta BB90-es csapágy jár bele.
Illetve majdnem, ez két sima golyóscsapágy, 6805-ös.
Rákeresve egy minőségi Japán acél és egy kerámia között 10 szeres a szorzó.
Nem lesz kerámia csapágyam, azt hiszem.

(#128731) Hasaggymeg válasza cdl (#128730) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Végyél inkább 10 simát. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#128732) Napfénysüti

Megjött a Castelli szett:

Amit észrevenni rögtön az az hogy az Alis mezekhez képest praktikus dolgokkal van megoldva pár részlet. Minőségi az anyaguk is. A nadrág betétjére baromi kíváncsi leszek, jókat olvastam róla. Majd tesztelem élesben. :)

Més que un club!

(#128733) Runner_fxr válasza Jakab66[hun] (#128729) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Persze, sokszor esnek emberek abba a hibába, hogy megnéznek egy kerékpárboltot, meglátják a 500-800-1M ft-os gépeket, majd hüledeznek, hogy drága. Abba bele sem gondolnak, hogy nekik konkrétan semmi szükségük rá.

Egyébként nagyjából olyan 150-200 a csalódásmentes hobbi kerékpár, alap, általános célú felhasználásra. És kb 80-100 az alja, a minimum.

[ Szerkesztve ]

(#128734) Fejlesztő13


Fejlesztő13
tag

Sziasztok!
Van egy Sprint Discover 28" túrakerékpárom és a kormánynak jóideje van egy problémája amit nem sikerült még megoldani és ebben kérnék segítséget. A kormányszár hiába van meghúzva és beállítva rendesen, 20-30km után kilazul és 5-10 millimétert kijjebb is csúszik magától és egy kicsit elkezd lötyögni. Hagyományos bedugós fajta. Amit próbáltam, hogy kivettem a kormányszárat és megtisztítottam, illetve azt a részt ahova becsúszik, de nem segített. A képen jól látszik minden, a jelenséget is feltüntettem. Mi a véleményetek, hogyan tovább?

(#128735) Runner_fxr válasza Fejlesztő13 (#128734) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Rendesen meghúzod felül a csavart? Ha igen, és még is elforog, lehet nem ártana kiszerelni a villát, és megnézni a villanyakat. Ilyen alap cuccoknál láttam már olyat, hogy hosszába elrepedt a villanyak, utána nem is tudod már rendesen meghúzni, mert a dió szétfeszíti a villanyakat, nem tud benne rendesen megszorulni. Ez ugye balesetveszélyes lehet.

[ Szerkesztve ]

(#128736) IMIIKE1998 válasza Napfénysüti (#128732) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

A méretet sikerült belőni, jót rendeltél végül?

Más:
A bringámon átraktam felülre a stucni alatt lévő 2 hézagolót, eddig kényelmes. Szerintetek érdemes megfordítani a kormányszárat is, hogy lefele íveljen? Meredek lejtőkön nem lesz használva.

[ Szerkesztve ]

(#128737) szkink


szkink
aktív tag

Ha már a szakmai kérdésekhez nem sokat tudok hozzá szólni itt egy kis csemege YETI ha jól emlékszem valaki nem olyan rég még álmodozott is róla ;] :U

(#128738) nrg.960 válasza jjeahh (#128710) üzenetére


nrg.960
tag

Ha elfér a vázban akkor mehet nyugodtan. Elvileg jobb lesz kanyarokban, végülis jobban fog terülni a gumi, lehet igazságalapja. Én is gondolkodom a Crest MK2-t átfűzni MK3-ra, aztán hogy lesz-e érdemi különbség vagy sem, majd kiderül, ugyanis ez csak 2mm váltás lenne.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok a szavak embere..

(#128739) StLui válasza szkink (#128737) üzenetére


StLui
veterán

Hát nem gondoltam volna, hogy valaha tátott szájjal nézik végig egy bringa összerakást :Y

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#128740) Hasaggymeg válasza StLui (#128739) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Jó látni ahogy az úgy cuccokat rászereli és a bringa formát ölt. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#128741) Ironizer válasza szkink (#128737) üzenetére


Ironizer
tag

Hogy bekúrta azt a csomagtartót 0:46-nál, még videón keresztül is fájt. :D Ez a comment meg priceless: "I didn't know that it is possible to buy an aston martin by being a bike mechanic." :D

(#128742) Wombath válasza StLui (#128739) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Ezek szerint nem csak én jártam így vacsora közben :D

(#128743) StLui válasza Hasaggymeg (#128740) üzenetére


StLui
veterán

és itt miért nincs küzdés a bowdenházak behúzásakor? csúszik, cuppan a helyére minden, nagyon perverz! :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#128744) Wombath válasza StLui (#128743) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Mert 1-2 lépést azért kihagyott :D. A váz alján van egy műanyag takarólemez, amit le kell azért venni pl a nyeregcsőhöz tartozó bowden behúzásakor.

(#128745) jjeahh válasza StLui (#128743) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mert ez is olyan, mint amikor teleportál az endurós a hegy tetejére, ahonnan aztán kőkeményen lezúzza úgy, hogy minden trükk és ugrató tökéletesen sikerül, a cameraman meg természetesen minden mozzanatot tökéletesen lefilmez, mert ő ugy-e még a montisnál is gyorsabban teleportál ide-oda :D . Ezeket a csilli villi videókat szvsz napokig, sőt gyakran hetekig forgatják és az összes bakit kivágják belőle.

nrg.960: :R

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#128746) szkink válasza StLui (#128739) üzenetére


szkink
aktív tag

Általában az összeszerelés engem sem szokott lekötni de valahogy ezt végig néztem,örülök hogy tetszett.

(#128741) Ironizer: Miért nem lehet? :DDD

(#128744) Wombath : Igazad van.De attól még magával ragadó építés ;) had idézzem (#128740) Hasaggymeg "Jó látni ahogy az úgy cuccokat rászereli és a bringa formát ölt."

(#128747) StLui válasza jjeahh (#128745) üzenetére


StLui
veterán

Mondjuk én a moziban sem vagyok kíváncsi a zöld lepedőre a háttérben, vagy a bénázásokra film közben, arra ott a baki parádé a végén, ahogy Danny MacAscill videóiról is van ilyen, meg több másik bringástól is.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#128748) StLui


StLui
veterán

Olyan mintha két hátsó rugóstagja lenne. Mi ez, mennyire újdonság?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#128749) Hasaggymeg válasza jjeahh (#128745) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Persze,ez egy reklámfilm,ügyesen megvágva.kvázi patikamérlegen kimért és adagolt valóság,de a kerékpár összeszerelése így is érdekes és jó nézni. :K...na meg a mászás az uncsi,gyötrelmes és izzadós,arra nem kíváncsi senki,ezért minden ilyen videóban másznak 10 másodpercet és ereszkednek félórát. :DDD

StLui...elég bonyolult a közepe.(nem működnek a linkek ebben a szar PH-ban! :(( )
https://thumb.grindnetworks.com/1hxBI_kFhE0z-Ec8gepji2ps2HY=/1920x1080/filters:format(jpg):quality(80):max_bytes(500000):sharpen(0.2%2C1%2Cfalse):strip_exif():strip_icc()/aHR0cHM6Ly9jZG4uYmlrZW1hZy5jb20vdXBsb2Fkcy8yMDE4LzA5LzIwMTgwNzMwX3lldGljeWNsZXNsYXVuY2gtMDkwLWUxNTM2NTg1NTg1MjIzLmpwZw==

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#128750) jjeahh válasza StLui (#128747) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, én sem, kellenek az ilyen videók meg a csupaCGI filmek is, csak mostanában túlságosan elszaporodtak és már felteltem velük. Bár ezt most én is végig élveztem, mert összeszerelős videóból azért még mindíg nincs olyan sok, mint a száguldozós ugribugrikból.

Hasaggymeg: Ha van 10 másodperc mászás és egy kis goprós felvétel is benne, az még a jobbik eset és az már nekem elég, ha néha hosszabb túrákon videózni fogok, én sem veszek fel majd 4 órás mászásokat, sőt lehet 1 percet sem, mert nincs pótakksim :DDD . És utánnam tuti nem lohol majd végig egy cameraman Red Heliummal meg 3 axis gimbal-al... :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.