Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) lukaszokni válasza Bandus99 (#11099) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

leiras epic: thermalfurdo nadrag. :D

11078 Norbika88: jaja, jo anyagnak tunik, de egyelore csak nadragot vettem, mert nekem azzal volt a bajom, h a farmer 10 km feletti tavon mar kikezdte a seggemet. szabalyosan a varrasoktol fajt mar a sejhajom.
viszont kabat egyelore nem szukseges nekem, mert a polo+pulover kombo kiszolgal, egy seged sallal kiegeszitve.
na meg nincs is mit alavennem meg.
multkori 0 fokban felvettem a dzsekimet es rosszul voltam, ugy beizzadtam.

ha intenziven teszem meg a napi tavomat, lehetseges, h a softshell dzseki ved -5°C alatt is? fi:zi`k-bol indulok ki.
vagy minden csak megfelelo mennyisegu alaoltozet kerdese?

mAtx4ever!

(#11102) deicide válasza Doki-HUN1978 (#11097) üzenetére


deicide
veterán

Gratulálok! Nagyon szép eredmény, én biztos mentem volna haza ilyen sérülés után, nem hogy kitekerni egy jó helyezést. :Y

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#11103) Doki-HUN1978 válasza deicide (#11102) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

(#11098) D.Orion : Kösz nektek is.

A könyököm volt a fájdalmasabb. Ha ki akartam nyújtani, olyan volt mintha egy szöget szúrtak volna bele.
Először majdnem biztosra vettem a törést, aztán kis idő múlva csökkent a fájdalom.
Zsibbadtak az ujjaim is tekerés közben, de nem hagyhattam cserben a többieket.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11104) Zola007 válasza Doki-HUN1978 (#11103) üzenetére


Zola007
veterán

megütötted az ún. ulnaris ideget, feltételezem a 4.-5. (gyűrűs és kisujj) zsibbadt a legjobban.

ha igen, akkor azért nézesd meg orvossal, mert zúzódás lehet ha törés nincs is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#11105) D@ni88


D@ni88
addikt

Nem tudja valaki, hogy a Margit szigeten üzemel-e még a szökőkút? Este eltekernék arra fele :)

(#11106) cekkk válasza D@ni88 (#11105) üzenetére


cekkk
veterán

Én a múlthét csütörtökön este láttam, hogy működött.

Ma este leszek arra megint ha ráér akkor majd ránézek, ha nem felejtem el :D

(#11107) Doki-HUN1978 válasza Zola007 (#11104) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A középsőn és a gyűrűsön éreztem leginkább.

A zúzódással nemigen tudnak mit csinálni, így az orvos most kimarad...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11108) Zola007 válasza Doki-HUN1978 (#11107) üzenetére


Zola007
veterán

ahogy érzed, jobbulást

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#11109) Doki-HUN1978 válasza Zola007 (#11108) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Köszi... :R

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11110) Norbika88 válasza lukaszokni (#11101) üzenetére


Norbika88
senior tag

Hát szerintem a kevesebb néha több alapon kellene öltözni, én egy alá öltözetet és egy bele bújós szél dzsekit vettem fel eddig.Amúgy engem meg télen nyáron le ver a víz, aki nem izzad biciklin az nem is tekeri azt, szerintem. :D

Még mindig keresek aldis kabátot 52es-ben, ha esetleg lát valaki jelezzen!Vagy vegyem meg, kifizetem kövezzetek meg itt ha nem!!!

Kösssssz.

(#11111) hoffman_


hoffman_
nagyúr

A múlt hét végén megkaptam a matricákat, kicsit megkésve, de köszönöm utólag még egyszer lsebestyen-nek, hogy segített a beszerzésben, illetve xboxmod-nak a megvalósítást! :) Már fel is került az első a helyére, talán egy októberi-novemberi szezonzáró tekerést még megél majd :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11112) Gyufaaa válasza hoffman_ (#11111) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Kecmergek ki a náthából. Hozzám is ideértek, a héten már meg is kezdem a "szórást", akinek kell az priviben jelezze légyszi! :)

Szerdán megyek ismét körbetekerni a balcsit, :C idén valószínűleg utoljára, persze, ha a nátha is úgy akarja...
Már alig várom. Persze a helybeli tekergészés az menni fog addig is. :) De a matrica az már ott fog fityegni szerdán is :D Olyan helyre rakom, hogy műholdról is lássák! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11113) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#11081) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ma vettem alsót-felsőt. Korrektnek tűnik.

(#11110) Norbika88
Ez pontosan melyik kabát?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11114) Norbika88 válasza fi:zi'k (#11113) üzenetére


Norbika88
senior tag

[link]
52-54est keresek, inkább 54.

[ Szerkesztve ]

(#11115) Ati007 válasza Norbika88 (#11114) üzenetére


Ati007
őstag

54-ben engem is érdekelne :K

(#11116) DjKoxi válasza Ati007 (#11115) üzenetére


DjKoxi
senior tag

54-es engem is érdekelne.
Kisvárdában, és Nyíregyházán nincs sajnos.

Ma majdnem sikerült felborulnom az SPD miatt. Haladok a töltésen, előttem juhnyáj. A juhász már ismer, és a kutyájával letereli a töltésről nekem balra a juhokat. Egy db pont jobbra szaladt, és mire a közelükbe értem, akkor akart visszaszaladni a nyájhoz. Természetesen pont nekem :) Fék-fék, de a pedálról megfeledkeztem. Már alig gurultam, mikor a jobbost sikerült kiakasztani. Nemrég vettem egy Diadora cipőt új stoplikkal, és kicsit nehezebb kiakasztani mint a kopottabb Shimanot. Szentségeltem a juhász előtt :))
A birkák tényleg birkák :)

[ Szerkesztve ]

(#11117) fpeter07 válasza DjKoxi (#11116) üzenetére


fpeter07
veterán

Én már nem számolom az spd miatti eséseket...

Ha valaki tud valami célpontot Veszprémben/annak környékén (tényleg bármi érdekest), amit el lehet érni bringával, az ossza meg velem létszi. Nem mintha lenne rá időm, de hátha lesz.

(#11118) csabi94 válasza fpeter07 (#11117) üzenetére


csabi94
őstag

Hogy lehet az SPD miatt többször elesni??? :U :D

Szerk.: én a hétvégén megint kipróbáltam, hogy kiold-e esésnél (barátnőm nagy örömére, kaptam is amikor hazaértem...). :W :D Wenson Master váz behorpadt, úgy belevertem esés közben a kormányt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11119) cekkk válasza D@ni88 (#11105) üzenetére


cekkk
veterán

Még működik :K

(#11120) fpeter07 válasza csabi94 (#11118) üzenetére


fpeter07
veterán

Beleverted a kormányt a vázba?

(#11121) csabi94 válasza fpeter07 (#11120) üzenetére


csabi94
őstag

Jah, nem is kicsit.

(#11122) Tomi_Sci válasza fpeter07 (#11117) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Mounti?

Házgyári út - Jutaspuszta - Lőtér -> és innen igazából bármerre. Balra Lókút, és Hárskút, jobbra Rátót, Hajmáskér, Öskü. Illetve ha elmész jobbra aztán Északnak fordulsz akkor Eplény . Ha valami acélizmú XC-s vagy akkor Eplényből amerre csak a szem ellát bringás terep van. Zirc, Bakonynána, Bakonybél. Arra felé gyönyörű a táj és az erdő.
Errefelé igazából rengeteg út van, nem tudom elmagyarázni, hogy merre érdemes menni. A felfedezés a szép része :D Ha először mész Eplény felé és nem akarod magad nagyon megszopatni, akkor menj ki Gyulafirátótra, fordulj rá a Hajmáskéri útra, és kb. a felénél lesz Észak felé egy út, jelöletlen kis semmi, azon indulj el és hamar bevisz egy széles erdei útra amin (ha nincs tele kidőlt fákkal) nyílegynesen eljuthatsz
Eplénybe.

A másik út amin szoktam menni az a Gulya domb alól indul, Laczkó forrás, át a főúton, jobbra az erdőbe, aztán kiérsz egy mezőre (időközben egy viskót őrző szobacirkáló meg fog támadni) és itt vagy elmész egyenest, Csatár, Bánd, Szentgál, Úrkút felé, vagy elmész balra, ami bevisz egy pár km-es kis körre, de én mindig beiktatom, mert nagyon hangulatos rész.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#11123) eddie1978


eddie1978
aktív tag

(#11124) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Ma bejártam a pesti oldalon 5 Aldit, de egyikben sem találtam 54-es ruhát. Volt 2, ahol már nem is volt. Persze senki nem tudja, hogy lesz-e még... Pedig nagyon kéne nekem egy ilyen.
Rettenetesen tetszett.

(#11125) fi:zi'k válasza Katsu (#11124) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Esetleg azt is írhatnád, hogy pontosan melyiket nézted. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11126) Katsu válasza fi:zi'k (#11125) üzenetére


Katsu
aktív tag

Báthory utca, Tálas utca, Hofherr Albert utca, Köves út, Tűzoltó utca.

Holnapra tervezem a Rákóczi utat és a Váci utat. Ha van bennem kitartás, akkor a Kerepesi utat is.

Aztán beszámolok.

(#11127) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Üdv! Ma megjött, a Tacx 1820-as trénerem. Összeraktam nagy nehezen, és sajnos olyan gondom van vele, hogy a tekerés nem egyenletes. Míg egyszer körbefordul a pedál, először nagyon nehéz tekerni, majd után meglódul, a következő ciklus pedig megint nehezen indul. Ilyet tapasztalt már másvalaki?

Én egyelőre olyasmire gyanakszom, hogy a hátsó kerekem nem teljesen szabályosan mozog, hanem minimálisan 8-ast ír le. A felnivel nincs baj ilyen téren, mert maga a fogaskoszorú is imbolyog. Olyan mintha a hátsó agy nem lenne rendben.

Mindezek ellenére viszont, nem tudom, hogy a kettő összefüggésben van-e.

Bármilyen tanács jöhet. Drága volt ez a vacak, és nem igazán tudom, hogy milyen is a normál működés. Lehet nincs is baj csak nekem fura.

Köszönöm. :R

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#11128) fi:zi'k válasza CsiguszMaxim (#11127) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ki kellene próbálnod egy olyan bringával is aminek nem "defektes" a hátsó kereke. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11129) CsiguszMaxim válasza CsiguszMaxim (#11127) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

A gumi minősége okozhat ilyet? Nem ballonosat használok. Illetve azt írják minimum 6 bar nyomás kéne de ha jól tudom az ilyen MTB-kbe 5-nél többet nem nyomnak.

A kipróbálás kicsit nehézkes lesz, mert egyelőre nincs semmilyen ismerős a környéken. Nemrég költöztem el. :(

(#11128) fi:zi'k Ezek szerint akkor a te darabod nem produkál hasonló jellegű dolgot. :F

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#11130) fi:zi'k válasza CsiguszMaxim (#11129) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Milyen gumival próbáltad konkrétan?

Nem tapasztaltam semmi hasonlót. :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11131) CsiguszMaxim válasza fi:zi'k (#11130) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

[link]

Remélem valamennyire lehet látni.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#11132) fi:zi'k válasza CsiguszMaxim (#11131) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor kezdetnek tegyél fel egy 1.3-as slick gumit. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11133) ---Lasali--- válasza CsiguszMaxim (#11129) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Valóban keskeny lehetőleg teljesen sima felületű gumi kellene. És azt ne várd tőle hogy hirtelen nagy nyomatéknál ne forogjon el, pörgetni kell jobban a kereket, 8 as valószínűleg a gumiban van, elég nagyokat szokta ütni a gumik és ilyenkor jobban észrevenni, főleg az olcsók, de ezt a görgőnek ki kéne küszöbölnie, nem szokott baj lenni. Mondjuk vannak béna görgők amik fixen tartják oda a guminak a görgőt, jobb szerintem a rugós, mert az le tudja követni.
fi:zi'k
Nem biztos hogy a nagy nyomás jó ötlet, nekem pont hogy kicsi nyomással tapad jól be a 20-23 as gumi. Amikor picit meg tudja nyomni a görgő a gumit.

[ Szerkesztve ]

(#11134) fi:zi'k válasza ---Lasali--- (#11133) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez fixen tartja oda.
Egyébként én nem mondtam guminyomásra semmit. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11135) CsiguszMaxim válasza ---Lasali--- (#11133) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

No javult a helyzet, lehet csak én bénáztam. Közelebb állítottam a görgő részt a gumihoz és így nem ugrik meg. Most már szinte teljesen símán lehet tekerni.

Ami kérdésem lenne:

Jelen állás szerint ha abbahagyom a tekerést a görgő nem pörög tovább hanem elég gyorsan leáll. Ez rendjén van e így? Vagyis nem-e úgy kell működnie, hogy a jól betekerem akkor még egy darabig pörög a kerék a görgővel?

Nem túl hangos, de azért van hangja, gondolom ez a gumi számlájára is írható. Mennyire tág határokat bír el a görgő része? Ha egy kicsit jobban nekifeszül a guminak, vagy épp kevésbé az mennyire viseli meg élettartam szempontjából a görgőt? A mostani beállítással jónak érzem a dolgot, viszont kérdés, hogy nincs e túlságosan nekifeszítve a görgő a guminak és ezért a zaj valamint a rövid tekerés utáni futás.

Ha ezzel a minimális 8-assal használom még egy darabig, az valamiféle károsodást jelent-e?

Arra volnék kíváncsi összességében, hogy ezek a kütyük mire érzékenyek, mit bírnak el, mennyire kell hímes tojásként bánni velük?

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#11136) Cathfaern válasza CsiguszMaxim (#11135) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Zaj a külső miatt van, minél "recésebb", annál zajosabb.
Az, hogy hamar leáll az természetes, ugyebár itt az erőkifejtés úgy oldják meg, hogy a görgőt folyamatosan fékezik.

(#11137) ---Lasali--- válasza CsiguszMaxim (#11135) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Ha nagy ellenállásra rakod, akkor a legtöbb olcsóbb görgő elég hamar megáll (Mivelhogy ez egy terheléses görgő, tehát fékezi a forgást, és olyan nagy-nehéz lendkerék nincs benne), ha mondjuk nagy fordulaton hajtasz, pl nagytányér-kónusz, akkor kell neki pörögnie még egy 15 másodpercig biztosan.

Bírják ezek a strapát rendesen, sok versenyző hajt ilyet nap mint nap, akár több órát. A csapágyazása szokott meghalni, de azt lehet cserélni, csapágy boltban szerintem kapható bele csapágy.
Mint írtam a legtöbb gumiban van 8 as, nem kéne hogy ez miatt bármi baja legyen.
Nem érzékenyek különösebben semmire, mondjuk ne kapjon vizet, meg bowdenjét ne törd meg, aztán kb ennyi. Ezek hamarabb szokták a bicikli vázát elrepeszteni mint tönkremenni. :DDD Ezért inkább a biciklidre vigyázz, mikor ráülsz ne terheld meg oldal irányba, ne állj ki a nyeregből (tartsd lent a súlypontodat minél kevesebbet kelljen a görgőnek oldal irányba támasztani), próbáld a legkevésbé terhelni a vázat, főleg ha valami könnyű vázad van. Nekem volt 2.6 kilós Dirt KTM vázam amit használtam görgőzni, azzal én még ki is mertem állni a nyeregből..

[ Szerkesztve ]

(#11138) CsiguszMaxim válasza ---Lasali--- (#11137) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Rendben. Köszönöm :) Akkor ezekre majd figyelek, meg valószínűleg veszek valami simább gumit hátra, illetve egy pulzusmérőt és indulhat a téli szezon :)

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#11139) fi:zi'k válasza CsiguszMaxim (#11138) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Amik a direkt edzőgumikon kívül eszembe jutnak, azok a Maxxis Detonator, Schwalbe Kojak vagy amit én is használok a Conti SportContact.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11140) Toomy válasza Doki-HUN1978 (#11094) üzenetére


Toomy
senior tag

Szép eredmény így lesérülve! :K Gratulálok és jobbulást!
A versenyen rendesen viszi az adrenalin az embert. :K

(#11141) lukaszokni válasza Doki-HUN1978 (#11109) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

Gratula az eredmenyhez! Nem semmi, h "felholtan" teljesitetted. Le a kalappal! :)

Mas: amint van idom, lemegyek az Aldinkba, megnezem tobbeknek azt a kabatot, de 54-es nadragra ne szamitsatok.

Illetve kerdes: en lama, a szakadt huzatu nyergemmel sikerult felbolyhositanom a szep, uj gatyeszt egy helyen. Jol emlekszem, h innentol nem sok van neki hatra? Mintha ezt olvastam volna valahol. :S :(

mAtx4ever!

(#11142) Doki-HUN1978 válasza Toomy (#11140) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

(#11141) lukaszokni: Köszönöm Uraim! :R

Igen, most sokkal jobban fáj, mint a verseny alatt. :O

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11143) Zola007 válasza CsiguszMaxim (#11138) üzenetére


Zola007
veterán

Ajánlom a Beurer PM 25-s pulzusmérőt, nekem bevált tekeréshez.
Kicsit merev a mellkasi öve, de felsőtestet kevésbé igénylő mozgásformánál mint a bringázás, teljesen jól szerepelt.
10e ft körül megvehető

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#11144) Katsu válasza Katsu (#11126) üzenetére


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Voltam ma mindhárom ALdiban, amit mára terveztem. Egyikben sem volt se 54-es, se 52-es gatya, kabát.
50--es és 48-as elvétve... :(

(#11145) Katsu


Katsu
aktív tag

ALDI ügyfélszolgálatával beszéltem. Szegedről fogok kapni nadrágot és kabátot, bár igaz, hogy mindkettő csak 52-es. Lehet, hogy a kabát része kicsi lesz. Majd kiderül. Mindenesetre nagyon rendesek voltak, hogy így próbálnak segíteni.

(#11146) fi:zi'k válasza Katsu (#11145) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szoktak, általában. :K
mondjuk ez hamarabb is eszembe juthatott volna és mondhattam is volna, mert már többször sikerült így elcsípni dolgokat. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11147) deicide


deicide
veterán

Kaptam ma egy hírlevelet, KTM Strada 5000 Tesztbringa, 500km-t futott, most 499.990-érthozható el. Ha valakit esetleg érdekel. Nekem ez bőven határ felett van. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#11148) hoffman_ válasza deicide (#11147) üzenetére


hoffman_
nagyúr

azért 500km-ért cserébe 300 rongy kedvezmény elég baba :) oké, hogy nem átlagos keresethez van méretezve :D de jó biznic :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11149) deicide válasza hoffman_ (#11148) üzenetére


deicide
veterán

Persze, nyilván az én fantáziámat is megmozgatta, mert sokat lehet spórolni, de fájna ennyit költeni bringára.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#11150) csabi94 válasza Katsu (#11145) üzenetére


csabi94
őstag

Bár semmi közöm hozzá, pusztán jó szándékkal kérdezem: Megér ez ennyi utánajárást? Az Ebike-on most 3 BBB márkájú téli cucc vásárlása esetén 33%-ot engednek az árból!!! :) Holnap jön a kesztyűm, kamáslim és lábmelegítőm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.