Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#240302) balintka


balintka
addikt

T-55A TD-8 küldetését milyen tankkal próbáljam? Sebezz 4x annyit, mint a járműved életereje.

(#240306) hfrici válasza balintka (#240302) üzenetére


hfrici
aktív tag

Nashorn

(#240307) sith7 válasza 2thletme2day (#240290) üzenetére


sith7
nagyúr

Final movement camera :C nagyon egyedi ötlet ... copy Warthunder Ground Forces :U

(#240308) balintka válasza hfrici (#240306) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm Neked és jr1994-nek is a választ!.ó

(#240309) hfrici válasza balintka (#240308) üzenetére


hfrici
aktív tag

Gyorsban futottam 1 kört, 2 lövés hiányzott :)

(#240311) Dobi 562 válasza sith7 (#240307) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem a WT készítőit meg pont a WoT inspirálta anno...

Semmi probléma azzal ha egymástól vesznek át jó ötleteket.

(#240312) sanya53 válasza balintka (#240302) üzenetére


sanya53
aktív tag

[link] itt mindent megtalálsz

(#240313) po1son válasza jr1994 (#240303) üzenetére


po1son
addikt

Tiltott modok wotban (2019es)

-Modok, amik felfedik a nem látható ellenfelek pozícióját, mint például a döntögetős modok, a lövésnyom jelzők stb.
-Lézeres nyomkövető modok.
-Modok, amik jelzik, hogy mikor tölt az ellenfél.
-Bármilyen aimbot
-A normál fogyócikkeket automatikusan használó modok.
-A tereptárgyakat áttetszővé tevő modok.
-Bármilyen olyan indikátort generáló mod, ami a felderített ellenfél pontos helyzetét mutatja. Például a kirajzolási távolságon túli járművek helyzetét megjelenítő mod.
-Olyan modok, amik a játékban található tárgyak, karakterisztikák tulajdonságait befolyásolják, vagy más módon sértik a játékszabályokat.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#240315) tasiadam válasza sith7 (#240307) üzenetére


tasiadam
veterán

én a meccs végéz az összes lövést megnézném, bár nem egy luchs esetében

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240316) köpet válasza balintka (#240302) üzenetére


köpet
aktív tag

Bármely T6 TD jó lehet, ami kézre áll, nekem a jackson hozta meg végül az eredményt.
Előtte sokat toltam az amx ac-48-al is, azzal ha 3 tárnál többet ki tudsz helyezni OK, nekem többször csak 1 lövés hiányzott vele. Kevés hp + nagy tűzerő, ez kell.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#240317) joergie válasza köpet (#240316) üzenetére


joergie
őstag

su100 is jó, nekem a dickermax áll kézre manapság. turbóval ritkán maradok 2k alatt, ha 5 percnél tovább tart a csata.
ha van t78, az az adu ász.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#240318) Elit3Zotya válasza Dobi 562 (#240311) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

CC-k kérték, hogy ha lehet, akkor legyen olyan mint a battle hits. (Scheff is).

S24 Ultra Titanium Grey

(#240319) köpet válasza joergie (#240317) üzenetére


köpet
aktív tag

Az orosz vonalat rég tervezem elkezdeni, nekem az amerikaiak jöttek be eddig igazán.
Hellcat, Jackson, T78... árnyalatnyi különbség van közöttük, mind jó szerintem.
Kinek mi jön be persze, kinek sebesség kell, kinek meg kicsit pontosabb ágyó és több páncél...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#240320) Dobi 562 válasza Elit3Zotya (#240318) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jó lenne ha beépítenék a battle hits-et. Én már csak gun mark modot és azt használom, azért frissítgetem az Aslain mod packot rendszeresen.

(#240321) Elit3Zotya válasza Dobi 562 (#240320) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Én soha nem használtam semmit, de a gun mark modot feltettem mióta azt hajszolom. De ez számomra örvendetes ha bekerül és az éjszakai pályák is biztos nagyon jók lesznek. Azoknak szerintem már régesrég bent kellett volna lenniük. :)

S24 Ultra Titanium Grey

(#240322) jano_77 válasza 2thletme2day (#240290) üzenetére


jano_77
nagyúr

a végén a dinamikus objektumok azok tényleg durvák, a többin nem lepődtem meg. Mondjuk a legénységi részt a pár pillanatból nem értettem. :U
Japánoknál TD vagy arty ág jön? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240323) Melorin


Melorin
addikt

Új FV4005 rekord lövés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#240324) jano_77


jano_77
nagyúr

értem én amúgy, hogy kellenek ezek a parasztvakítások, hogy a sok majom tudja mire verni a brét a monitor előtt, de mi lenne ha első körben az ilyen csatákat szüntetné meg a tetves WG?!? :W :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240325) ollie


ollie
MODERÁTOR

Valaki mondja már meg, hogy hol tudom elérni az EU supportot. Amikor rábökök a launcherben, az ázsiai oldalra irányít, de ott persze nem tudok belépni az EU-s accounttal. Akárhol próbálom elérni a WG supportot, mindig az ázsiai oldalra irányít.

[ Szerkesztve ]

***

(#240326) 2thletme2day válasza jano_77 (#240322) üzenetére


2thletme2day
őstag

Japán TD meg heavy ág jön. A blitzben már benn van ez a japán heavy ág már egy jó ideje. A legénységi résznél tetszik, hogy csak 100%-os legénységi tagokat lehet majd toborozni de remélem nem tolják túl a skilles dolgot mint a crew 2.0-nál. Meg, hogy egy legénység 3 tankra lesz tréningezhető, nemzeten belül.

[ Szerkesztve ]

(#240327) sith7 válasza Dobi 562 (#240311) üzenetére


sith7
nagyúr

lehet , nem tudom :N

(#240328) Swinegod válasza ollie (#240325) üzenetére


Swinegod
őstag

[link]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#240329) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem rossz kis med ez a Type58 azt kell mondjam. Még így is, hogy a 121 legénységét átképzés nélkül raktam bele, nagyon jól használható - így sikerült az ÁSZ is vele. :K
De azért nem tartom meg, a szükséges XP meglett a 7-es heavyre, adom is el a fenébe. ;]

Amúgy ez a hógolyó dobálós és majd utána a korizós modok mire jók, mit lehet velük nyerni, szerezni? Vagy csak bohóckodásnak vannak!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240330) ollie válasza Swinegod (#240328) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

***

(#240331) Viktoár


Viktoár
addikt

Ezt azoknak akik szerint időnként nem nyúl bele a játék a csatákba. :D

Mondanom sem kell hogy kulcsfontosságú lett volna kilőni a badgert, de elbuktuk. :C

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#240332) xAttilax válasza Viktoár (#240331) üzenetére


xAttilax
őstag

Akkor a WG beljebb van, hogy tőled elvett egy csatát :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#240333) Viktoár válasza xAttilax (#240332) üzenetére


Viktoár
addikt

Gondolod csak tőlem veszi el a csatákat? Naív vagy. :DDD

Üdv:Viktor

(#240334) kchryss


kchryss
addikt

Iyouxin és Kajzoo szakaszoznak. Egyik pizsamában játszik a másik meg fürdőköpenyben. :D

(#240335) xAttilax válasza Viktoár (#240333) üzenetére


xAttilax
őstag

És amikor másoktól veszi el, hogy neked kedvez? Akkor ugyanott vagy nem? Vagy csak tőled veszi el? És miért? Túl jó játékos vagy? Vagy nem fizetsz eleget?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#240336) balintka válasza köpet (#240316) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm Neked és Sanya53-nak is a segítséget!

(#240337) jano_77 válasza kchryss (#240334) üzenetére


jano_77
nagyúr

csodálatos az a rózsaszín köntös.....csak nem langyi a Kajzoo!? Nem is tudtam. No nem mintha bármi közöm lenne hozzá vagy zavarna. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240338) Viktoár válasza xAttilax (#240335) üzenetére


Viktoár
addikt

Itt nem azon van a hangsúly hogy ki fizet/ ki nem, kitől veszi el vagy kitől nem hanem hogy miért kell "belenyúlni" a játékba? :F És amikor "belenyúl" akkor bizony nem számít a játék mechanika, spotrendszer, átütés, gyenge pont, stb.. nemes egyszerűséggel csak nem működik a játék úgy ahogy szokott. :)

Amikor valaki jön hogy furcsa dolgot tapasztalt akkor rögtön ugrotok hogy replay-t mert nem hiszitek el.
Rendben, az esetek többségében a játékismeret hiányával magyarázható, de amikor nem? Na és ez a kis százalék az ami számomra érthetetlen/nehezen emészthető.

Ezt amúgy olvastátok?

MIT TARTOGAT A JÖVŐ? (2023-ban)

Új Árkád Kabinet játékmód
Visszatér az Acélvadász játékmód
Botok és újraéledés Acélvadász játékmódban
Új Roham szezon kvalifikációs csatákkal
Visszatér a Mirny-13 játékmód
Új sivatagi Frontvonal játékmód
Új pálya kerül kiadásra normál játékmódhoz
Nyolc térképet egyensúlyoznak újra
Új presztízs rendszer kerül bevezetésre
Új legénységi képességek
Utolsó pillanat kamera
Járművek újraegyensúlyozása
Új japán tankvadász és nehéz tank ág
Új gépágyú mechanika
Éjszakai térképek
Dinamikus térképek
Dinamikus objektumok (hadihajó, zeppelin és repülő)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#240339) xAttilax válasza Viktoár (#240338) üzenetére


xAttilax
őstag

De a kérdés, hogy miért nyúl bele? A WG nek bármibe is számít, hogy XY lövése mellé menjen vagy egy csatát veszítsen :F mi a szart nyer ezen? Pl nálad most ő mit nyert? Vagy miért volt jó neki?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#240340) Viktoár válasza xAttilax (#240339) üzenetére


Viktoár
addikt

Az egyik csapat nyer vele. :) Te tudod melyik tankot hol/mivel érdemes lőni. Pistike nem tudja ezért időnként kicsit megtolja a játék és ezzel a WG is nyer. Pistike többet költ rá és többet játszik. Időnként téged is megtol csak neked nem nagy dolog beütni egy tankot, nem veszed észre (vagy ritkán) hogy mikor van veled a játék. Nincs rá szükséged hogy egy kis hátszéllel játsz. Amikor ellened dolgozik arra sincs szükséged de azt észre lehet venni és sokkal többet veszítesz vele mint amit azzal nyersz amikor veled van az rng. A WG-nem ellenem vagy ellened van, nem abból profitál ha az egyik csapat szopóra van rakva hanem abból ha a másikat megtolja. Abból sem közvetlenül hanem hosszútávon próbálja megtartani azokat akik nem sokat fognak fel a játékból és enélkül már rég lemorzsolódtak volna.

Ezt a belenyúlást (amit ők balansznak hívnak) kellene mellőzni vagy valamilyen más, kevésbé frusztráló módon megoldani. Ez így elég nonszensz hogy ugyanazzal a tankkal játszva 2 csatát ég és föld tud lenni a különbség attól függően hogy a "hosszúcici" melyik végére dob a játék.

A képet azért raktam be hogy amikor szopó van akkor nem számít semmi amire a játék épül.

Üdv:Viktor

(#240341) cherubion08 válasza Viktoár (#240340) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Én költök is a jàtékra,nem is vagyok még jó jàtékos,lehet sose leszek. Viszont ez egy kamu duma,h velem lenne az RNG. Ugyan az,h egyik menetbe tuti a tank,màsikba ratyi. Full célzott lövések sorozatba nem talàlnak,ütnek be stb.Engem meg minden nyomi eltalàl lehetetlen szitukba. :) Màr a jàték első percében megjósolom 80% eséllyel,h ki nyer. Nincs balanszolva a jàtékos àllomàny. Viszont köztem,meg köztetek az a különbség,h én elfogadom a jàték különös szabàlyait,élvezem és nem rinyàlok itt folyton. Basszus, én nem elemezgetem a lövéseket óràkig,én megyek a következő csatàba. Ha meg aznap nagyon nem adja,akkor befejezem. Na,meg volt a heti beugatàsom :D Én minden nap olvasom a napi hülyeségeiteket,nektek csak heti egyszer kell az enyémet. :) Nyertetek :DDD

(#240342) 2thletme2day válasza Viktoár (#240331) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nem tudom tudsz-e róla de az átütés sem egy fix szám.. Az RNG-vel generálják azt is. Ugyanígy a távolsággal is veszítesz az átütésből. Nem értem ezeket a "wargaming belenyúl a játékba, hogy Vér Pistike többet fizessen". Nem látom ebből hogy profitálhatna a cég. Honnan tudja, a wargaming, hogy Vér Pistike ül a számítógép mögött és nem Átlag Jóska?

(#240343) xAttilax válasza Viktoár (#240340) üzenetére


xAttilax
őstag

most az RNG ről beszélsz ami nem titok és ha egy kis matekot raksz mögé akkor kész is az "elméleted" Az RNG mértéke már komoly vita tárgya ,de a WG szerint kisebb, kiszámítható RNG-vel kevesebb fun lenne és még nagyobb lenne az olló a szar és a jó játékosok között (ahogy te is írod)
Más:
Boldog Karit minden kedves fórumtársnak !!

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#240344) Dobi 562 válasza xAttilax (#240343) üzenetére


Dobi 562
addikt

:R

Boldog Karacsonyt mindenkinek!

(#240345) jano_77 válasza xAttilax (#240343) üzenetére


jano_77
nagyúr

Utolsó mondatoddalk értek egyet!
BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240346) #21346560


#21346560
törölt tag

Csak holnap lesz karácsony! ;]

(#240347) Elit3Zotya válasza #21346560 (#240346) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Akkor Boldog Karácsonyt mindenkinek.. :DDD

S24 Ultra Titanium Grey

(#240348) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Boldog Karácsonyt.

(#240349) ChristianID


ChristianID
tag

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#240350) sanya53


sanya53
aktív tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.