Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#240851) #21346560


#21346560
törölt tag

Himmelsdrof.
És nem azt akarom mutatni, hogy én jó vagyok, hanem hogy mit csináltak a többiek?! :(((

(#240852) hulp01 válasza manu75 (#240849) üzenetére


hulp01
senior tag

Eddig nálam is rendben volt, szóval ezúttal nem lódított a wg. Tényleg megcsinálták. Köszi nektek, hogy küldtetek reportot.

(#240853) xAttilax válasza #21346560 (#240851) üzenetére


xAttilax
őstag

lehet a végén tényleg bant fogok kapni trolkodás miatt :B
De ezt nem tudom kihagyni ;]

Narrátor: "és gondot okozott neki"

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#240854) azotodiknap


azotodiknap
lelkes újonc

Elnézést kérek mindenkitől, senki pénztárcájában nem akarok turkálni csak egyszerűen nem értem.Folyamatosan szidjátok a WG-t és a játék szinte minden egyes részletét, közben toljátok bele a sok pénzt.Most vagy a tányér nem egyenes, vagy a leves görbe ...

(#240855) tasiadam válasza hulp01 (#240852) üzenetére


tasiadam
veterán

Meg ne igyunk a medve borere. Ezt jelentsuk ki kesobb

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240856) Baltazár123 válasza azotodiknap (#240854) üzenetére


Baltazár123
senior tag

ez a játék így van kitalálva, hogy bizonyos tartalmakhoz arannyal (és még ez a jobbik eset) vagy kp-val juthatsz hozzá. Van olyan is, amihez csak tudással elméletben bár a kp állítólag ott is megoldás (early, chifi, stb.)
Maga az alapjáték én úgy vettem észre már tavaly is, alig ad impulzust, azaz nem vonz annyira. Egy új prém tankkal elvan az ember amíg próbálgatja, csak nem szabad erre rágörcsölni. Amikor nem volt még ez a garantált 50, akkor vissza lehet keresni, voltak emberek, akik egészen elképesztő pénzt is hajlandóak voltak belerakni, csakhogy hozzáférhessenek a tartalomhoz, a tankhoz. A wg-nek biztos tetszett, de szerintem ez az 50 garantált húzás után kapsz egy tankot jobban bejön nekik, mert sokan rávesznek. olyan pénzes bolond meg nem sok van, aki bármennyit elkölt rá.
emlékszem nagyon régen valami egészen elmebeteg összegekért adtáj a pz2j-t és volt redditen, aki igazolta, hogy ha nem is azon a brutális hirdetési árakon (sok ezer eur), de annyit mondott, hogy több száz eurért adta el a kódot.
amikor játszani akartunk a god of war ragnarökkel, akkor meg kellett vegyem :) ez így működik itt, ha kell az új impulzus, azt pénzzel vagy szerencsésebb esetben arannyal el lehet érni, mert aranyhoz kicsit jobb áron lehet hozzájutni év végén meg a battle pass csomagokban szokták jó áron adni még.
Valamennyit rá kell erre a játékra költeni, ha nem akarod, hogy unalomba fulladjon, ezen vacilálok én is, de kellenek a terminátoros parancsnokok meg a tank is. Értelme persze nincs, de remélem ad annyit szórakozást, mint 2 playstationos aaa játék, tehát kb 50-60 óra viszonylag értékelhető játékidőre számítok a maraton alatt és majd utána az új prém tankokkal. Meglátjuk, nincs nagy elvárásom, de alul tudja a játék múlna, már tapasztaltam ezt.

(#240857) Viktoár válasza xAttilax (#240843) üzenetére


Viktoár
addikt

Dehogy haragszom, hogyne mennék 0-s kört, van bőven belőle. :K IS4-et valamikor "gyerekkoromban" próbáltam. Valahol 25k csata környékén kezdtem el jobban foglalkozni a játékkal, addig még felszerelést sem tettem a tankokra meg skilleket a legénységre. :DDD (Igen, én is voltam retard :DDD ) Mára javult a helyzet, de nem árt tudni hogy osztozom az accon a 13 éves fiammal. Ő kimondottan azon játékosok közé tartozik akik csak égetik a kreditet. :B A régi nem tudásom illetve az előbb vázolt okok miatt már nem is tudnám "széppé" tenni a statomat ha akarnám sem.

A hülyeségem ékes példája a kv1. Azt sem tudtam hogy ha elérte az elit státuszt akkor minden xp-t a legénységre kell tolni. :C A KV 2-n is van 170k xp fölösbe. :U

Ha új accot csinálnék talán már a "zöldek" közé tartoznék, de arra nem visz rá a lélek.

Lehet hogy a csifi jó játékos, de ha hátul kempel azzal nem segít és én ez alapján vonom le a következtetést. Lehet hogy nem is az játszott vele aki a stat mögött van. :K

Általában ugyan azzal a 3-4 tankkal játszok ami az aktuális favorit. ( Type 5, T95, JGPZ, ELC) Amivel haladni kellene azokat leszorzózom vagy még az sem. :D Fontolgatom a Tiger2, IS2-II, Black Prince gunmarkolást, (hátha van már annyi bennem) illetve rá kellene állni most már a T55A és Chimera küldikre.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#240858) phoenix1989 válasza Baltazár123 (#240856) üzenetére


phoenix1989
őstag

Hat ez elég fura, csak akkor élvezed a játékot ha koltesz rá? Elég érdekes. Én a tipikus szart se fogok költeni egy hülye játékra típus vagyok és semmi gondom nincs. Szóval nem értek egyet azzal hogy költeni kell hogy élvezd . Az hogy a legújabb terméket is meg akarod venni az inkább csak egy egyéni dolog. ne hogy már a szomszédnak legyen nekem meg nincs xD én tok elvagyok befizetések nélkül, nem mindom hogy nem unalmas kicsit de 9 év után ezen nem is csodálkozom. Attól hogy pl meglenne a bz nem érezném azt hogy kevésbé unalmas mert az is csak egy tank, ugyan azt kell csinálni vele mint a többivel.

[ Szerkesztve ]

(#240859) #21346560 válasza xAttilax (#240853) üzenetére


#21346560
törölt tag

A helyzet az, hogy elhatároztam, hogy a Death Stranding játékot fogom 24/24-ben tolni, aztán rájöttem, hogy annyira nem tetszik.
Illetve nagyon tetszik a grafika, a történet is egész jó, de maga a játékmenet nekem borzasztóan ingerszegény, unalmas...
Hát ezért...

(#240860) Hauptmann válasza Baltazár123 (#240856) üzenetére


Hauptmann
addikt

Jaja, én is emlékszem az ebay-es drága Pz II J-kre, Pz IV Hydro-kra. :DDD

(#240861) xAttilax válasza #21346560 (#240859) üzenetére


xAttilax
őstag

nekem aztán mind1. Csak te olyan komolyan mondtad és nem a szokásos most törlöm le dalocska. De hát a WOT már csak ilyen :D a szavak megszegésére kényszerít

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#240862) #21346560 válasza xAttilax (#240861) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ha neked mindegy, akkor nem értelek, miért hoztad fel! :P
Egyébként sehol nem írtam, hogy "énmostaztántutiletörlömésvége", csak azt, hogy nem fog gondot okozni (ha akarom).
De mivel nincs más, amivel lekössem magam, ezért addig tankozok, amíg nem találok mást!

(#240863) Baltazár123 válasza phoenix1989 (#240858) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Kisarkítod a mondanivalót. Ez nem általános szabály, ha nem költesz rá, akkor nem szórakoztat, hanem van akinél ez így működik. Kell az új impulzus, mert alig volt és szerintem most sincs máshogyan, hogy sokszor 1 olyan csata nem volt napjában, ami önmagában érdekes lett volna. Vagy egy jó összedolgozás vagy egy ügyes megoldás, főleg mióta ez a bunker meta megy, hogy mindenki le ki a fedezékből én akkor untam rá nagyon. Ilyenkor szünet egy időre, sok más játék is van, amik nem unalmasak.
Ez is csak egy játék a sok közül és folyamatosan fejlesztik. Ha kitalálnak valami érdekeset, akkor kipróbálom, ennyi, de ezekre általában költeni kell.
Pl engem érdekel valami érdekes új tank kipróbálása vagy ha van valami kampány éppen. Pl a mirny majd október-novemberben, messze van, de az érdekel. Ez a terminátoros kampány megfogott, mert a kedvenc filmjeim voltak.
Új tankoknál az ember kipróbálja, hogy ha ide megy, oda megy, ezt csinálja, azt csinálja. Így viselkedik, úgy viselkedik. Ezzel el lehet lenni egy időre. A kérdés, hogy megéri-e a vételárát, de erre nehéz választ adni.
Ha nem költesz rá, attól még szórakoztathat, csak kimaradsz egy csomó impulzusból, élményből. Ezeket nem adja ingyen a WG, érthető okokból...

(#240864) xAttilax válasza #21346560 (#240862) üzenetére


xAttilax
őstag

azt írtad, hogy szilveszterkor vége és neked nem fog gondot okozni. Ez egy sima kijelentés és nem az, hogy "ha akarom nem fog gondot okozni" :B
De tényleg mind1, nem szeretném itt túl tolni, csak mindig mókás látni, hogy itt ekézik a játékot és megy a törlés meg a szünet duma :D de azért szerencsére nem gondolják komolyan. Én szeretem ez a kis fórumot minden "hibája" ellenére. Sok jó és tájékozott forma van itt. Na meg az öreg (isteni) diegho is újra köztünk ;] aminek kifejezetten örülök, mondjuk lehetne egy picit aktívabb a mester.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#240865) #21346560 válasza xAttilax (#240864) üzenetére


#21346560
törölt tag

Örülök neki, hogy miután ezt kibeszéltük, nem fog törést okozni az életedben, hogy mégis játszom! :R

(#240866) jano_77 válasza Viktoár (#240857) üzenetére


jano_77
nagyúr

AZTA qVA :Y :Y :Y ....MENNYIIIÍÍÍÍ?!?!?
1.250.0000 free XP!?!?!?
Ember, Te tudod, hogy azt fel lehet használni pl tankok moduljaira vagy akár egy következő tankhoz?!? ;) :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240867) hulp01


hulp01
senior tag

Ma elég jól ment a cc-vel winrate-ügyileg:

Tudom, a 2k sebzés annyira nem jó, és érzésre sokkal több is benne van még nálam is, de valahogy ott vannak azok a csaták, amiknél vagy lerohannak, vagy egyszerűen nem érek oda sehova. A blokkolt sebzés viszont nagyon brutál. A mai napot azért sikerült egy olyan Mines csatával zárni, amiben 4,5k sebzés és 1,3k assisst volt. :)

(#240868) xAttilax válasza #21346560 (#240865) üzenetére


xAttilax
őstag

Dehogy is, kifejezetten örülök neki :D akkor is azért álltam egy picit bele, mert tudtam, hogy ez lesz és megint valaki popsit csinál a szájából. Van aki mindig sírni jön ide, hogy ilyen meg olyan csapott kap én meg egy picit trollkodok néha :B
de sorry :R Nincs harag :B

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#240869) #21346560 válasza xAttilax (#240868) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én is szeretek trollkodni, nincs probléma! ;)

(#240870) phoenix1989 válasza Baltazár123 (#240863) üzenetére


phoenix1989
őstag

Most sem hiszem hogy kimaradnek azért mert nem vásárolok. Minden amit meglehet venni később ingyen is a tiéd lehet. Vagy legalábbis az adott technikai újítás. Dupla ágyú, rakéta meghajtás , mind fejleszthető verzióban is meglesz. Szóval nem hiszem hogy bármiből kimaradnek azért mert nem fizetek. Minden esemény ingyenes. Jutalmakbol kevesebb jár? Persze , de ugyan az mint amit ingyen csak több.

(#240871) 2thletme2day válasza jano_77 (#240866) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nekem is van több mint fél millió de csak akkor használom ha valami nagyon nagyon szar grind. Azokon szerencsére már túlvagyok ( Panther II, TVP VTU és társai). Nem az ennek a játéknak a lényege szerintem, hogy minél előbb meglegyen az összes 10-es tank és rohanni kéne feléjük ész nélkül. Manapság amúgy sem olyan nyögvenyelős egy ág grindoloása mint régen volt.

[ Szerkesztve ]

(#240872) azotodiknap válasza Baltazár123 (#240856) üzenetére


azotodiknap
lelkes újonc

A te álláspontod számomra érthető és teljesen elfogadható. Bevallom "indulatból" írtam az előző hozzászolást. Tisztában vagyok a p2w rendszerrel és annak a működésével, használom is ha szükségét érzem vagy egyszerűen csak élvezem a játékot. Novemberben kezdtem a WOT-al játszani (egyenlöre teljesen f2p) azért is keveredtem ide a fórumra, mert érdekel a játék és szerettem volna több mindent megtudni róla, ne adj isten tanulni a régi játékosoktól. Egyenlőre ez még nem sikerült de nem adom fel :)

(#240873) Viktoár válasza jano_77 (#240866) üzenetére


Viktoár
addikt

Persze tudom, free xp-ből "vettem" az obj 780-at. :) Nem szokásom free xp-t használni, minden tankot végig grindolok. Szeretem ha fáj. :DDD

Tudom hülyeség, de amikor valami nagyon rossz tankot húzok és sikerül kiszenvedni egy jó löveget, elégedettséggel tölt el hogy "megdolgoztam" érte és nem csak az ölembe hullott.. Ja a free xp-ért is megdolgozik az ember, de ez az én hülyeségem. :U Valahogy így kerek nekem hogy minden tankot rendesen végig grindolok. Többek között ez is meglátszik a statomon. :DDD

Üdv:Viktor

(#240874) jano_77


jano_77
nagyúr

LAG problémák:
EZT esetleg vki ismeri, próbálta? Scheff vagy Tankelit streamcahtjében láttam megosztva ezt a linket - nem emlékszem, már sajnos, hogy melyiknél sry - és sajnos én nem tudok angolul, de ha igaz, akkor a lag problémákat oldja, oldaná meg ennek alkalmazása. Meg tud ebben vki erősíteni, érdemes használni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240875) tasiadam válasza jano_77 (#240874) üzenetére


tasiadam
veterán

Ha a routeredben a primary dns-t az 1.1.1.1-nek adod meg, másodlagost 0.0.0.0-nak, ugyan ott vagy. Egyik a cloudflare, másik a google

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240876) po1son


po1son
addikt

Hétvégi játékosok már mai nap is megjelentek ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#240877) Hauptmann


Hauptmann
addikt

E-100 személyzet 2. skillnek mit ajánlanátok? AZ első mindenkinél a javítás lett.

(#240878) Addel válasza Hauptmann (#240877) üzenetére


Addel
senior tag

A szokásos: felderítő, pillanatkép, suma utazás, helyzet felismerés, megérzés 2x

(#240880) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma én is beüzemelem a VPN-t, mert 80-90-es pingem van... DIGI Fót... Aki VPN-t használ, hova csatlakozik? Hollandia jó lehet?

[ Szerkesztve ]

(#240881) h1mpi válasza hulp01 (#240867) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ma mentem vele eddig a legjobb kört, kombinált 7K-t. Iszonyat durva ez a TD, turbóval még egész jól mozog.

(#240882) hitman77 válasza h1mpi (#240880) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Melyiket használod?

(#240883) Hauptmann válasza Viktoár (#240879) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ezt ismerem, de azt hittem, nem szentírás. :DDD

(#240884) Viktoár válasza Hauptmann (#240883) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem az, csak ajánlás... ;) Persze egyénileg változhat hogy kinek mi jön be, van nekem is olyan tankom amit saját elképzelés alapján szereltem fel és jónak gondolom. ;)

Üdv:Viktor

(#240885) Hauptmann válasza Viktoár (#240884) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én pl. azt gondoltam, hogy a másodiknak mehet a BiA, mert az +5% fontos. De ahogy nézem, 3.-nak van ajánlva.

(#240886) Viktoár válasza Hauptmann (#240885) üzenetére


Viktoár
addikt

Én úgy látom elsőnek van a BIA, de ez szinte minden tanknál fontos. Ja ha csak 2 skilles a legénység akkor úgy lehet. De E100-nál a 2 skill elég harmatos, használd el rá a könyveket ha van. ;)

Én például mindig BIA-val kezdek, tudom hogy csak 100%-nál aktíválódik, de mióta újratöltődik a fogyócikk nem érzem hiányát a javítás skillnek.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#240887) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem gondoltam volna, hogy ezzel a light-al meglesz valaha a Tank ÁSZ :B
Rhm.Pzw Tank ÁSZ

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240888) phoenix1989 válasza Hauptmann (#240885) üzenetére


phoenix1989
őstag

Mert amíg nem éri el a 100% ot nem ad semmit, így inkább olyat raknak be elsőre ami folyamatosan ad pluszt még 1% nál is.aki aranyért újra képzi a legénységét az nem teszi be csak akkor ha a második skill is 100% .ekkor aranyért újra képzi a skileket és így teszik be elsőnek mert akkor már 100% os lesz és aktív. Ha érthető volt amit írtam.

(#240889) jano_77 válasza Hauptmann (#240885) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a téma is megosztja az embereket, tehát elég szubjektív.
Az én meglátásom szerint - hangúlyozom, az én véleményem szerint - BIA-t ne ossz második skill-nek, mert tudsz adni olyat, ami azonnal működik, míg a BIA csak 100%-on fog üzemelni.
Adj olyat, ami azonnali, majd ha kifutott és mondjuk a 3-ik skill is elérte legalább az 50%-ot, akkor érdemes lehet újraosztani őket. Ezt persze kredit vagy gold bánja, de így érdemes....szerintem! Én nem preferálom olyan skill osztását, ami nem működik azonnal, így kvázi míg eléri a 100%, addig nincs skill a legénységen. :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240890) Viktoár válasza jano_77 (#240889) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez így igaz, viszont gondolj bele hogy jelenleg egy prémtankba, klánbónusszal, saját boosterrel, meg szorzókkal mennyiből tart kihúzni az első skillt? :) Azt a pár (20-25?) csatát simán lehet nélkülözni bármelyik skill nélkül,(ugye majrélámpa már alap) na persze ha valaki nem sajnálja az aranyat ilyenre elszórni akkor tegye elsőnek amit jónak lát és majd átképzi.

Ha megvan a 2 skill meg a harmadikból 50% és utána akarod átképezni az nagyon sok xp (csata) veszteség. Minél később resetelsz annál nagyobbat buksz az átképzéssel.(kivéve aranyért)

Persze ez is egyéni választás mint minden más a játékban. :K Én előre "megtervezem" hogy kinek milyen skill sorrend legyen és úgy választom ki. Ha nem aktív akkor majd az lesz ha eléri a 100%-ot, de resetelni nem fogok több ezer xp bukóval. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#240891) h1mpi válasza hitman77 (#240882) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Proton free

(#240892) h1mpi válasza h1mpi (#240891) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát nem lett 30-as pingem... de 40-50 közé beállt

[ Szerkesztve ]

(#240893) hitman77 válasza h1mpi (#240891) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszi. Most próbálom az exitlag-ot. Ott olyan 30-40 között van, de az fizetős.
Megnézem ezt is.

(#240894) Baltazár123 válasza Viktoár (#240886) üzenetére


Baltazár123
senior tag

"Én úgy látom elsőnek van a BIA" én is így gondoltam régen, de aztán értelmes emberek elmagyarázták ezt jobban :)eleve az artyt meg a nehéz tankokat kivéve meg kell próbálni nulla skilles legénységet rakni a tankba. Amikor még rendszeresen játszottam szó szerint ömlött a nulla skilles legénység mindenhonnan (maratonok, battle pass, események, prime gaming, shopból is volt, pl t42-höz adtak kapásból 10-t) szóval az elég gyenge érv, hogy nincs, akkor kicsi türelem és kapsz valahonnan.
szóval med,td,ligh tankokra lehetőleg nulla skillest rakni a parancsnok, lövész meg a sofőr pozíciókba, töltőnek is mehet nulla skilles, de ez opciós, nem feltétlenül kell, rádiósnak nem kell, hacsak nem több funkciós
artyba egyáltalán nem kell, talán a parancsnoknak, mert az arty detektor skill azokon nagyon hasznos, nehéz tanknál meg passz, álca nem kell rá, felesleges, szinte semmi hatása, úgyhogy pár használható skill van csak. Érdekes módon a sofőrnek vannak egész jó skilljei, arra érdemes talán nulla skillest tenni nehéz tankban, meg ha többfunkció valamelyik, tipikusan a parancsnok
a Bia eleve egy túlmisztifikált skill, messze nem az a legfontosabb, hanem a javítás. érdemes megnézni azzal meg anélkül a lánc javítási időt, konkrétan kb felezi. Meg jó tudni, hogy vannak g.ci aimbotok, amik a láncra mennek, qrva sok a csaló a wotban is, tutira ez is benne van a rengeteg láncolásban. Igaz újratöltődik a javító szett, de akkor 90 másodpercig nagyon óvatosan kellene játszani javítás skill nélkül, mert 10 másodpercig ott lenni, amíg felrakja, szinte bármi betölt újra. Ugye itt mindig az a kérdés, hogy bia vagy javítás nélkül akarsz játszani inkább? a válasz egyszerű, sokat nem is kell ezen gondolkodni
Ami még nagyon fontos a 2 szórás stabilizáló skill a lövészen meg a sofőrön
meg a látótáv növelők a parancsnokon, rádióson
a töltőnek az intuition szintén fontos olyan tankon, amelyiken használhat az HE vagy jó az arany lőszere (már aki nem full arannyal tolja :)
ezek mind olyan skillek, hogy inkább ezekkel játszom és bia nélkül, mint bia-val de ezek nélkül, ezt a kérdést kell mindig feltenni
aztán ha ezek megvannak, akkor jöhet a többi, akár bia is
Persze ez sokkal komplexebb témakör, tanktípusonként is lehetnek fontos skillek, például könnyű tankon az álca is fontosabb, mint a bia
Meg ugye ott vannak az ilyen 2-3 legénységes tankok, hát azokon lehet agyalni sokat, hogy mi legyen, mi a fontossági sorrend, de azokra alapvető, hogy csak nulla skilles legénységet tesz az ember

(#240895) Baltazár123 válasza h1mpi (#240892) üzenetére


Baltazár123
senior tag

ez a lag tényleg súlyos dolog a vodával, péntek délután és már lagzik, ez szívás. régebben csak 8 körül voltak lag gondok, de csak rövid ideig tartott az egész, mind nap közben csak 1-2 óra volt, meg nem tartott 2-3 hétnél tovább, most visszaolvastam, hogy már dec eleje óta? sux
digire akarok/akartam váltani februártól, de most már egy cég lesz, nem tudom jobb-e
na mindegy,
itt egy jó oldal a tényleg ingyenes vpn-ekről, nekiállok kipróbálom sorrendben
[link]

meg még egy dolgot meg lehet tenni, az alábbi 3 sort be kell másolni notepad-ba vagy bármilyen szövegszerkesztőbe és elmenteni mondjuk wot.bat file-ként. utána lehet futtatni és kiírja a pingeket, nem kell hozzá elindítani a wotot sem, billentyű lenyomásra zárja az ablakot

ping login.p1.worldoftanks.eu
ping login.p2.worldoftanks.eu
pause

(#240896) Viktoár válasza Baltazár123 (#240894) üzenetére


Viktoár
addikt

Azért mondtam én is hogy kinek mi. :) Tank típustól, játékstílustól, felszereléstől mind függhet hogy melyik skill a fontos melyik ér rá később. A BIA mindenen javít egy kicsit, én ki szoktam fejleszteni. ;) Persze ha van olyan legénység amire csak ki kell osztani a skilleket az egy fokkal könnyebb de akkor sem mindig egyszerű.

Üdv:Viktor

(#240897) hulp01


hulp01
senior tag

Na, ez nem tartott sokáig. Már ismét játszhatatlan a voda alól.

(#240898) Viktoár


Viktoár
addikt

Szegény Black Prince még tier 7-be elmegy, de feljebb már nem sok vizet zavar. :U Isten sem tudja miért, baromira tetszik a dizájnja csak ezért játszom vele. :D

Amikor kezdődött a csata és megláttam hogy Tier 9 egy halk "nabazmeg' kívánkozott ki belőlem. Viszont kedvező volt a csillagok állása és sikerült helytállni.

Végre eredménye is van a hülyeségemnek. :DDD

Üdv:Viktor

(#240899) Hauptmann válasza phoenix1989 (#240888) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ha a második skill is 100-as, akkor aranyért törli az összeset, és elsőnek beteszi a BiA-t? A másidik skill nullázáskor marad szintén 100-a, vagy az kicsit lecsökken?

(#240900) phoenix1989 válasza Hauptmann (#240899) üzenetére


phoenix1989
őstag

aranyért minden annyi marad amennyi volt. ezért 100% os képzés a neve.nem szabad hogy veszítsenek, de ezt elvileg látod amikor átképzed őket mert kiírja mennyi volt és mennyi lesz a képzés után.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.