Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#240951) 2thletme2day válasza kchryss (#240950) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nem olyan rég grindoltam ki mindkét tankra az xp-t ami az IS-3 után van. Nekem nagyon tetszett ez a tank. Csak mivel viszem tovább a legénységet ezért mostanában nem játszom vele. Ezért lesz mondjuk jó a legénységes újítás, hogy egy legénység 3 tankra lesz jó. Van pár tank amit csak azért nem játszom mert nincs már benne legénység mert vittem tovább.

Baltazár123

A vz55-nél van 200 damage különbség dpm-ben. Az szinte semmi. Ennél a TNH-nál 500 ( több mint egy lövés) és mellé még az ágyú szarab karakterisztikája is társul a tárashoz.

(#240952) kchryss


kchryss
addikt

Ez a csúszkálós hógolyós mód egész jó kredit farmoláshoz. Karácsonyi kredit szorzó, kredit booster aztán mehetnek a gyors yolo körök. Nem számít bele a statba és lényegtelen hogy nyer a csapat vagy veszít.

(#240953) kchryss válasza 2thletme2day (#240936) üzenetére


kchryss
addikt

iyouxin az előző napokban szinte az összes heavy küldetést megcsinálta újra. Érdemes visszanézni azokat az adásait mert élvezet nézni ahogy a tankot forgatja és használja a páncélt.
A legtöbb pattintós küldetést vk100.01p-vel csinálta, de sokat ment is-4-gyel, kv-4-gyel és ha sebezni is kellett akkor 10-es francia heavy-vel az AMX M4-gyel.
Itt például 12e-et pattintott a sokak által lesajnált maus-szal: [7:11:30-tól]
Ebben az adásban sokat játszott a maus-szal.
OP maus pozíció gleccseren: [link] ;]

obj260-at szerezte meg egy friss cc acc-ra 0-ról indulva a küldetésekkel. A 260-as küldetésekből a lightot és a heavy küldetéseket csinálta meg mind és kitüntetéssel a 15-öst, a másik 3 tankosztályt kiváltotta parancsokkal.
Itt lett meg az obj260 ht-15 küldetés kitüntetéssel jó sok próbálkozás után. Két napig ezt a küldetést vadászta, szintén maus-szal lett meg:
[5:14:12-től]

Maus-szal 78 csatát ment és átlagban 4334-et blokkolt vele!


Átlag felfogott sebzést a tank statisztikáidnál tudod megnézni. Ha a páncélzat használati hatékonyság fölé viszed az egeret akkor írja ki. Logikusabb lenne ha eleve ez lenne listában az arány helyett és nem kéne egerészni hozzá:

(#240954) Elf válasza popey37 (#240947) üzenetére


Elf
aktív tag

Light-al kell menni és ha látod hogy valamelyik oldal megakad 1-2 ellenségen akkor oda kell sietni és húzni a csapatot. HA közben a túloldat az ellenség megakad a piros vonali kempereken akkor még nyerni is lehet. De ha nem akkor is éegalább egy jót játszott az ember. :C

(#240955) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megprobaltak felturbozni a varba de lancoltam mindketto BZ-t. :DDD

(#240956) phoenix1989 válasza kchryss (#240953) üzenetére


phoenix1989
őstag

Én nem találkozom ilyen ellenfelekkel. Normál lőszert lőnek ? Kik ezek ?

(#240957) Addel válasza kchryss (#240953) üzenetére


Addel
senior tag

Ehhez baszott nagy szerencse kell, hogy balfasz ellenfeleket kapj, én az onslaught-ban sokat mentem a maus-al és ott láttam, ha nem hülyék az ellenfelek, és láttak más maust, rátöltik a kumulativ lőszert és bármilyen szögből beütik a tornyát bármilyen távolságból, forgathatod te ahogy akarod.

[ Szerkesztve ]

(#240958) jano_77 válasza zodo (#240945) üzenetére


jano_77
nagyúr

és hulp01 nagyon köszönöm :R

popey37
Sajnos egyre több ilyen csatám van nekem is. Tegnap is túlnyomó többségében ilyen csatákat buktunk el, hogy 2-3 enemy feltartja a mi 10-11 tankunkat, mert ahogy megvillan a piros a csűrhe azonnal STAU-t kiállt! Persze a másik oldalon az enemy "csűrhe" tudja a dolgát és ledarál mindenkit és pillanatok alatt bekerítik az igazi csűrhét és vége is a csatának. :W

phoenix1989:
fizetett színészeknek szokás hívni! Többnyire a streamereknél figyelhetőek meg különös módon. Normál halandó nem igen szokott ilyen balfaszokkal találkozni - sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240959) Dobi 562 válasza jano_77 (#240958) üzenetére


Dobi 562
addikt

Katasztrofa a jatek. Szerda ota most leptem be eloszor de kb 1 ora jatek alatt megint elment a kedvem.

Pedig a GSOR td tetszene de a csapatok brutalisak.

(#240960) po1son válasza jano_77 (#240958) üzenetére


po1son
addikt

Már értem kchryss miért kap néha ammoracket agyilag itt topik olvasás közben... ;]
Nem fizetett színészek, egyszerűen sokkal jobb játékos nálunk iyouxin, ezt el kell fogadni srácok.

Egy így beforgatott Maus-al sokat nem tudsz csinálni.

Az a baj sok játékos nem képes egyszerre több dologra is koncentrálni az unqiumok meg igen
- célzás hitpointra
- minimap figyelése és közben taktikázás fejben
- ellenfél töltésének számolása
- páncél forgatása
- megfelelő lőszerre átváltás
stb

Dobi 562 - mondanám, hogy gyere szakaszba, mert német tier8as lightot grindolom (hwk12), de megyek dolgozni :((

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#240961) Addel válasza po1son (#240960) üzenetére


Addel
senior tag

Ja a kép jól néz ki, de vidd rá az egeret és meglátod mi a gond vele.

ui.
Meg ugye te maus-hoz nézed, de én leírtam, hogy "kumulatívval simán átlövik a tornyát", tehát olyannal nézd, aminek kumulatív a gold lőszere!

A én játszok ellene azzal a foch 155-el 1.5 tárból kiszedem lazán

[ Szerkesztve ]

(#240962) phoenix1989 válasza Addel (#240961) üzenetére


phoenix1989
őstag

ez már csak akkor vicces amikor lövöd és bassza bevinni. nemrég nyomtam 113 al aztán zöld átütésjelző és 4/4 nem vitte be. de egyébként azért többségében simán belehet vinni hiába forgatod, én ezért mondtam hogy ezek a játékosok kik voltak ellene, mert én álltalában csak aranyat kapok az arcomba. nagyon ritka ha nem azt lőnek de ha véletlenül valaki normált lő és 2x pattan a harmadik már tuti tőle is arany. nem mondom hogy fizetett szinészek meg semmi összeesküvés elméletet nem gondolok bele ,csak szimplán fura, mikor nézem őket akkor is csak ámulok bámulok a sok normál lőszeren amit lőnek rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#240963) jano_77


jano_77
nagyúr

Itt csak nekem nem kerek vmi vagy bugos az átképzési rendszer? :F

50%-os átképzés van kijelölve - amúgy eddig ha goldért képeztem az 100% volt nem!? - és mégis ugyan az a % marad átképzés után is, mint most van!? Hol van a kutya elásva? :F :U
Pontosabban itt most resetelni szeretnék, nem másik tankba átképezni, de az is ugyan úgy működött korábban.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240964) Addel válasza jano_77 (#240963) üzenetére


Addel
senior tag

Mert nehéz tank legénységet akarsz közepesbe képezni (vagy fordítva) , ilyenkor jármű típus is változik.

[ Szerkesztve ]

(#240965) #21346560 válasza kchryss (#240950) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tier 6-ban... :C

(#240966) jano_77 válasza Addel (#240964) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem, itt nem átképezni akartam - javítottam is - hanem csak resetelni a kiosztást és újraosztani. De amúgy valszeg az 50/45/40% az elírás, mert az a valóságban 100/90/80%
Visszaállítottam 200 goldért és semmit nem buktam és mielőtt megerősíteném a deal-t, akkor is azt írja ki, hogy 100%-ra lesz újraosztható.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240967) popey37


popey37
addikt

magyarázza már el valaki, hogy a grillével hogyan kell játszani? mert a szerepkore szerint
"mesterlövész páncélvadász", no bárhogyan is játszom vele: elöl, középen, hátul, és bármit csinálok ritkán ad top 3xp-t.
bakker egy nulla páncéllal rendelkezö tankkal ne kelljen már az elsö sorban a heavyk ellen küzdeni.

nincs kempelés vele, ebben a csatában is második legtobb távolságot mentem vele, és mégse.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#240968) phoenix1989 válasza popey37 (#240967) üzenetére


phoenix1989
őstag

gyorsan mentem vele egy kört de egyből top 3 xp. 300+m ről lövöldözöl az a baj

[ Szerkesztve ]

(#240969) jano_77 válasza phoenix1989 (#240968) üzenetére


jano_77
nagyúr

mert egy mesterlövész páncélvadásszal mit kellene tenni?!?
Itt az XP kiosztás esetében nem ezt veszi figyelembe a játék, hanem, hogy mennyit sebzel és hogy azt közelről tedd! Tök min1, hogy milyen tankkal, nem nézi a szerepeket. Itt van elqva de nem kicsit ez például!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240970) popey37 válasza phoenix1989 (#240968) üzenetére


popey37
addikt

nulla páncéllal hova menjek? az elso sorba? viccelsz? ráadásul egy fuszál is felspottol 500 méterrol. nulla camo nulla páncél, ugy lonek ki 3-500 méterrol, hogy nem is látom ki lott csak a kiirásbol. ráadásul totál vak tank, ott áll elottem a tizes tvp, kitáraz és nem látom honnan lö. jon keresztul a mezon az obj 277 és leesik rola a spott 200 meternél.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#240971) popey37 válasza phoenix1989 (#240968) üzenetére


popey37
addikt

a grillének 30mm-es páncélja van, 1800 hp élettel, ha bemész vele a sürübe, max egy lövésed van mielött meghalsz, mert a tolatási sebessége is kicsi, lövés után autospott, még a 700 méterre lévö arty is lát hiába csinálsz bármit és véged mit a botnak.

nekem 37-es álcaértéke van a grillének és olyan mintha nem is lenne, mozdulatlanul állva is 400-rol autospott.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#240972) phoenix1989 válasza jano_77 (#240969) üzenetére


phoenix1989
őstag

érdekes nekem nincs gondom vele. le van markolva és imádom. második csata szintén top 3 xp.
#240970popey37
nem , nem viccelek. ez egy baromi mozgékony , baromi pontos td. nem csak a pirosvonalról kell vele lőni.

[ Szerkesztve ]

(#240973) phoenix1989 válasza phoenix1989 (#240972) üzenetére


phoenix1989
őstag

3/3 és mindegyikben top 3xp voltam. de gondolom én csinálok valamit nagyon szarul, hisz nem értek hozzá. igaz a csapatom csak veszteni tud xD

[ Szerkesztve ]

(#240974) hulp01


hulp01
senior tag

Én most már tényleg nem értem, hogy ezek a debilek még ezt a snowball módot se bírják megérteni. TD-vel meg arty-val jönnek, és ott basszák a rezet a térkép sarkában:

Nem tudom hova lehet még egyszerűsíteni a játékmenetet, hogy ezek az agyhalottak is képesek legyenek megérteni. És sajnos ebben a módban nyerni kell a haladáshoz. Ez lett a vége:

A másik prokhorovak: beáll a három debil td a szokásos kempelésre. Az ellenfél ebr-jét vagy 5 percen keresztül spoton tartom, nem lövik, a távolban lévőket nem lövik. Átmentem a másik oldalra, mondom én nem szórakozok itt. Erre persze jött a bot ebr. Talán lőni kéne a spottolt célpontokat, agyhalottak.

[ Szerkesztve ]

(#240975) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Van valami ajánló, hogy a leárazásokat milyen tankra érdemes rakni, hogy pofittal tudjam eladni a kis tiereket de az istennek sem találom a linket. Valaki tud ebben segíteni?

(#240976) Viktoár válasza 2thletme2day (#240975) üzenetére


Viktoár
addikt

[link]

Üdv:Viktor

(#240977) xAttilax válasza popey37 (#240967) üzenetére


xAttilax
őstag

nagyon komoly, hogy ilyen sok csatával és ennyi fórummal a hátad mögött még mindig ilynek jönnek elő :C
Tényleg mindig meglepsz :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#240978) joergie válasza popey37 (#240971) üzenetére


joergie
őstag

Tudod mi a baj?! Hogy a hátrányaira koncentrálsz az előnyei helyett. Ahelyett, hogy azon pörögne az agyad, hogyan váltsd hasznodra a tankban rejlő lehetőségeket, azon pörögsz, hogy hol és mikor fognak az ellenfelek visszaélni a hátrányaival, te pedig tudat alatt PONT arra játszol, hogy ez megtörténjen, és azt bizonyítsa, amin pörögsz. Ezt misztifikálják bevonzásnak, meg teremtés erejének, pedig szimplán ez a szándékod, efelé sodrod magad, csak nem tudatosan.
A cocalizmusban cocializálódott szüleimnek van/volt hasonló hozzáállása, mert abban a világban a tanult tehetetlenség által a tudvalevően nem túl előnyös rendszer ellen nem lehetett mit tenni, mint megszokni...és max panaszkodni. És természetesen a gyerek tanul, és eltanulja ezeket a viselkedési formákat, ez lesz a standard. Tudom, hogy nekem, és a nálam 1-2 generációval idősebbeknek(30-50 évesig kb) ezzel DOLGA VAN, ehhez időre és kitartásra van szükség.
Egyáltalán nem személyeskedésnek szántam, igyekeztem nem is úgy fogalmazni, és nem is csak neked szántam a mondandót, hanem mindenkinek, aki úton útfélen próbálja magát elgáncsolni, anélkül hogy lenézne, mi történik.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#240979) jano_77 válasza hulp01 (#240974) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most volt csatám Steppe-n. Egész csapat 1-2 TD és a light kivételével elindult a régi heavy oldalon (nem a völgyes rész). Elértek a kanyarig, amikor is felspottolódott egy YOH tank és az összes majom megállt! Én a Minotauro-al elindultam előre. Nem volt ott senki más csak a YOH és ezek a balférgek rögtön megálltak, hiába voltak ott 10-11! Nem hiszem el, hogy mi zajlik a csatákban! :W A másik oldalon persze az enemy meg feltolta egészen a zászlóig.
Végül megnyertük, de hogy ennyi gyáva szar alakot hogy tud összefújni a szé azt nem tudom.
Az van, hogy jelenleg, az aki tenne a csatáért és nem a piros vonalon ácsingózik, az elhullik, mert ezek a faszok még fedezetet sem tudnak adni, annyira buták és nem támogatják azt, aki harcolna. Nincs mit tenni, piros vonalas játékot kell profi módra fejleszteni. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240980) BigBear válasza jano_77 (#240979) üzenetére


BigBear
senior tag

Ez általános sajnos. Képesek egy szaros tank miatt, legyen az bármi, egy ponton megállni és várni, hogy leszedegessék őket. Támadás, bázisfoglalás, mindegy. Fogalmam sincs, mire gondolnak ilyenkor, vagy mi a rohadásra várnak. De rendszeres a dolog. :W

(#240981) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Bocsi, de be kell tennem egy képet a nap csapatáról :DDD

(#240982) joergie válasza jano_77 (#240979) üzenetére


joergie
őstag

Ez a jobbik eset. Én előremegyek sokszor lighttal, mert addig megyek mindig amíg nincs ellen. felderítem a fél mapot, tök üres az egész, ÉS NEM JÖNNEK. pont leszarják hogy a látókörükben nincsen tank. továbbra is ott kempelnek. ezekkel a zöldségekkel nem lehet mit kezdeni. én nyomok is egy uninstallt ma este.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#240983) kchryss válasza h1mpi (#240981) üzenetére


kchryss
addikt

(#240984) hulp01 válasza phoenix1989 (#240973) üzenetére


hulp01
senior tag

Azért nálad nagyban hozzájárult a top 3 helyezéshez, hogy a háromból kettő csata full t10 volt, míg popey t8-asokra lövöldözött. Meg azért ez lutri is, nagyon függ az mm-től. Nem mindegy, hogy milyen pálya. Bokorból lősz, vagy mondjuk Himmelsdorfon, ahol a lövés után egyből fedezékbe mehetsz és nem gond, hogy spotolnak. Nem vonom kétségbe, hogy jó játékos vagy, és neked folyamatosan megy a top3 a Grillével. De nekem az a tapasztalatom, hogy ha az rng azt mondja nem, akkor akármit csinálsz nem találsz el semmit, vagy nem penelsz.

(#240985) kchryss


kchryss
addikt

Ne felejtsétek el beváltani a twitch tokeneket a boltban. Most jár le reggel 7kor.

Most jár le az ünnepi esemény is. Ott is váltsátok át a maradék nyersanyagot és dobáljátok be az automatába a tokeneket.
Ne felejtsétek el kiosztani a kedvezményeket a tankokra.

Twitch prime loot 12-én jár le. Aki tud trükközni annak ideális időpont most csinálni 1 hetes trialt. Azzal be lehet húzni még a mostanit és a következőt is. A mostani loot ad ilyen kristályos nyersanyagot is.

Idén sem tudtam kihasználni a bónuszokat rendesen. Alig játszottam. Pedig jó lett volna kreditet farmolni.

[ Szerkesztve ]

(#240986) Elit3Zotya válasza kchryss (#240985) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Köszi.
Mikor elkezdődött az esemény, 1millió kreditem volt, most 94 van, úgy hogy vissza vettem a kukás kocsit, és fel is szereltem. Megkaptam rá a vonat 3d stílust, vagy is durván 100 milliót farmoltam. :B

[ Szerkesztve ]

S24 Ultra Titanium Grey

(#240987) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Na, faszom. Megvettem tegnap kötvényért a Tiger 131-et, erre most látom, ma pénzért is meg lehet venni. Ha ezt tudom előre, akkor inkább a kötvényes német könnyűt választottam volna.

(#240988) po1son


po1son
addikt

Ennek aztán van értelme, idén vajon mit találnak ki ezek a retardáltak? :))
Következő lépcsőfok már szárnyak és repülés a tankkal + 1000 alfa sebzés lesz?
Alig várom, hogy szabaduljak már tier8ból...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#240989) Thrawn válasza po1son (#240988) üzenetére


Thrawn
félisten

Kínlódás ez a nyolcas heavy, de állítólag a 9-10-es majd jobb lesz. Hát remélem is! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#240990) Warton


Warton
őstag

Elővettem régi idők kedvenc 8-as prém tankjaimat, hogyan muzsikálnak manapság. Főleg legénységképzés céljából, tehát az alábbi tapasztalataim gyengébb személyzettel szereztem.

JgTig8.8: WT PzIV legénységet akartam képezni benne, mert arra a Scorp töltő hiánya miatt nem alkalmas. Régen én tényleg szerettem a vadásztigrist, főleg az ágyúja miatt, bírtam azt a töltésgyorsaságot, meg a páncélja is képes volt pattintani ezt-azt. Hát most teljes kudarc volt vele a játék, mindenki belő, ellenben én mindenkiről pattantam. Nagyon nagy csalódás volt, lehet, hogy el fogom cserélni majd valami másra, talán a lengyel nehéz tankra. :F Úgyhogy a legénységképzés az E25-re és a Scorpióra maradt végül.

Patriot skin nélkül: régebben hulldown médium/heviként használtam, most azért vettem elő, mert sikerült jóárasítva megvenni a tizes YOH tankot és képeztem bele legénységet. Szerintem ez a tank megállja a helyét a mostani játékban is, viszont az alfa nevetséges. Sajnos a dpm nem annyira jó, hogy az alacsony alfát kompenzálja. Mivel kötvényes tank, ezért gondolom nemigen lesz buffolva mostanság, ettől függetlenül az alfát jó lenne ha feltornáznák 280 körülire. Összességében nem voltam elégedett ezzel a tankkal, úgyhogy váltottam a T34B-re.

T34B: Ez a tank borzasztó, viszont legnagyobb meglepetésemre a három tank közül még ez volt, ami a leginkább működött. Ebben is YOH tank legénységet képeztem. Hosszú töltésidő, alacsony dpm, még turbóval is lassú a tank. A löveg viszont nekem nagyon adta. Ha megadtam a lövegnek a kellő időt akkor azért viszonylag pontos volt. Csipőből nem lehet vele eltalálni semmit. A toronypáncél tier8-9-es tankoknak elllen tud állni, afölött nem. Persze ezt a tankot sem ajánlom senkinek megvételre.

Szomorú látni, hogy a korábban nagyra értékelt prém tankok totálisan elveszítették az értéküket. Olyan mértékben, hogy manapság már szinte játszhatatlanok.

(#240991) Viktoár válasza Thrawn (#240989) üzenetére


Viktoár
addikt

Igazából már szinte minden 8-as heavy kínlódás... ;] Kivéve az újabb prémeket. Szerintem az lesz a menetrend hogy miután végleg szétkúrták a 8-as tiert és már nem akar senki sem ott játszani akkor jön a 9-es. A 10-est nehezebb lesz megoldani mert az nem megy +1-2 tierben. :DDD

Warton : A T34B tényleg nagyon nehezen játszható viszont jól hozza a kreditet. Én azzal farmoltam egy darabig. A gun néha tud "vicceskedni" viszont az alfa... hát hogy is mondjam, érzésre nem jön ki a 400-as átlag. Szereti a lowrollt az biztos. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#240992) Dobi 562 válasza Viktoár (#240991) üzenetére


Dobi 562
addikt

Remelem nem cseszik szet tier 9-et, az a kedvencem! Szerintem ott vannak a tankok legjobban balanszolva tier 8-9-10 kozul.

(#240993) Viktoár válasza Dobi 562 (#240992) üzenetére


Viktoár
addikt

Szerintem is a 9-es a legjobb tier. :K

Üdv:Viktor

(#240994) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Aki Aslain mod pack-et hasznal attol kerdezem, nektek betolti a csata utani jelentest? Csak porog a fogaskerek es nem tudom elhasznalni a nyertes csatas szorzoim. Tegnap nem csinalta es azota se a jatek nem frissult se a modpack...

Csak a Battle Hits log es Gun Mark mod van fent.

Otletek?

(#240995) xenom0rph válasza Dobi 562 (#240994) üzenetére


xenom0rph
őstag

nem a modok miatt van, én vanilla tolom és úgyse tölt be semmit. Csak altf4 oldja meg...

halahala

(#240996) Dobi 562 válasza xenom0rph (#240995) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszi! Akkor nem aggodok, csak a szokasos WG hiba. :DDD

(#240997) Baltazár123 válasza Viktoár (#240991) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Tier9-ben van normális prémium tank? Nekem az strvk meg a kínai nehéz 114 van meg és mindegyik csapnivaló.
Mondjuk érdekes ez, mert a tanks.gg szerint van egy csomó tier9 prémium tank, szóval a wg-nél biztosan a csőben van már pár, de ha jól néztem csak 5-et adtak ki eddig és a skill4ltu index szerint mindegyik pocsék-közepes a legjobb esetben.
114: 1 csillag :) és egyet is értek ezzel , strvk - 2 na ez a tank se jó, jogos az értékelés, char mle 75 - 3, chieftain proto - 3 és a wz 120 is 3 csillagos
Előnyük, hogy kötvényt termelnek, hátrányuk, hogy nagyon drága a javítás. Bár én csak a 2 említett nehéz tankot ismerem, de a kredithozam is csapnivaló a drága javítás és lőszer miatt, meg a rossz dpm miatt is. Azt meg hagyjuk is, hogy pl a 114-el úgy érzem magam állandóan, mintha azért lennék csak ott, hogy az ellenség sok hp-t tudjon farmolni rólam :) artyt megközelítő töltésidő és a legkisebb kézmozdulatra teljesen széteső célzókör, nagggyon jó kombináció

[ Szerkesztve ]

(#240998) azotodiknap válasza Dobi 562 (#240996) üzenetére


azotodiknap
lelkes újonc

Itt lehet a hiba.

If I were to hazard a guess they have removed Milla and Arnie's missions, but left behind the code that tries to retrieve it.

2023-01-09 09:14:13.903: ERROR: File "scripts/client/new_year/celebrity/celebrity_quests_helpers.py", line 35, in getCelebrityQuests
2023-01-09 09:14:13.903: ERROR: AttributeError: 'NoneType' object has no attribute 'getID'

[ Szerkesztve ]

(#240999) Viktoár válasza Baltazár123 (#240997) üzenetére


Viktoár
addikt

Tier 9-ben a tech tree tankok a frankók. Jól vannak balanszolva, tier10-ben sem kell állandóan a meneküléssel foglalkozni meg azzal hogy ne kerülj spotra mert instant garázs. Persze nem mindegyik tank, de a legtöbb játszható. Mivel maximum +1 -ben mehet így nem szorulnak annyira háttérbe és a +1 miatt jól jön az xp is.

Farmolásra mindig is a tier 8 volt kitalálva csak amikor jön a BZ szakasz és két lövés után azon gondolkodsz hogy mivel játszd a következő csatát akkor nem tudsz sokat farmolni. :D

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#241000) Viktoár


Viktoár
addikt

Az általános chat is nagyon informatív. :DDD

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.