Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#240101) h1mpi válasza joergie (#240099) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem értem ezt a nagy hype-ot. Egy teljesen középszerű 9-es tank... Iron Arnie-val (HEAT) úgy lövöm be a tornyát, hogy leolvad a páncélja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#240102) tasiadam


tasiadam
veterán

Nincs Calibanom, egyik ismerosom accountjan probaltam ki. De valaki megmondja, hogy ez a 180mm pen meg 40+20s reload miert jo? Ez borzaszto. Meg a premium loszerert se varnek 1 percet

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240103) G@CSI válasza h1mpi (#240101) üzenetére


G@CSI
tag

Nem a tankon van a hangsúly. 1500 doboz basszus. :Y Abból a nyersanyag mennyiségből azért lehet gyártani tokent bőven. És még így sem kapta meg véglegesen a tankot. Ha jól emlékszem 11% esélyt írtak hogy megkapod vagy bérbe vagy örökre. Ezek szerint 11% bérbe, 0,11% véglegesen. :D 4x már én is megkaptam bérbe, de nem érdekelnek a bérelt tankok.

(#240104) h1mpi válasza tasiadam (#240102) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Főleg, hogy itt a BZ-176. Minden statban veri a Calibant, az kb. kuka kategória ehhez képest

(#240105) Elit3Zotya válasza h1mpi (#240104) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Az a durva, hogy az előző dobozokból a calibant nyitottam, de még oda sem jutottam, hogy nyomjak vele pár kört, már el is avult. Pedig pont arra gondoltam kövi tanknak gun markolni, ha végre sikerülne a wz-t.. :O

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G ÉS Realme 12 Pro + Eladó.!

(#240106) h1mpi válasza Elit3Zotya (#240105) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Feejtsd el, az egyik legidegesítőbb tank a játékban olyan hektikus

(#240107) tasiadam válasza h1mpi (#240104) üzenetére


tasiadam
veterán

szó szerint ott vagyunk, hogy minden prém tank 3-6 hónapig használható, aztán el kell adni.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240108) zodo válasza vepe (#240096) üzenetére


zodo
nagyúr

Jelen! :B

Lehet az a trükk hogy csak azok kapják akik nem vettek egy ládát sem.
Remélem a kisfiókra is beadja. :D

(#240109) h1mpi válasza tasiadam (#240107) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szomorú, de így van… :(

[ Szerkesztve ]

(#240110) Warton


Warton
őstag

Tudom már lecsengtek a dobozok, de vettem megint.

Amikor elkezdődött a dobozozás vettem 108-at (80 + 28). Ebből elég nagy csalódásomra esett a Vipera, meg a Charl, mint kötelező meg a mazsola tankok, de azok is kínkeservesen 1-1. Most vettem egy 25-öst és kiesett belőle az összes többi 8-as tank. :U :DDD AMBT, BZ, Arnie. Azt hiszem ennyi volt a ládázás idénre.

(#240111) po1son válasza h1mpi (#240084) üzenetére


po1son
addikt

Elméletileg ez a jobbak közé tartozik NORDVPN.
Daki nagyon reklámozza folyamatosan link (van kód).

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#240112) Warton válasza po1son (#240111) üzenetére


Warton
őstag

Persze, hogy reklámozza, de nem azért, mert jó, hanem azért, mert pénzt kap érte. :U

(#240113) po1son válasza Warton (#240112) üzenetére


po1son
addikt

Elég sokat tett már a wotos közösségért, szerintem belefér, ha valaki támogatni akarja őt. :U
Direkt nem is írtam ide a kódot, nehogy menjen érte a hisztéria. :B

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#240114) h1mpi válasza po1son (#240111) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi most találtam egy ingyenest, amit dicsérnek. :K

(#240115) po1son válasza h1mpi (#240114) üzenetére


po1son
addikt

Cool, majd írd meg kérlek a tapasztalatiadat.
Wargaminget ismerve, ha vége lesz a karácsonyi eventnek, hirtelen megint fordulni fog a kocka ping téren. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#240116) h1mpi válasza po1son (#240115) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Proton VPN a neve, írok majd. Az itteni PH!-s VPN csoportban dicséri több mindenki.

(#240117) joergie


joergie
őstag

Tud valaki nyilatkozni, hogy megjöttek e már a tankmas(tankácsony :F ) twitch dropok? amiből potyoghat tier8 prém is.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#240118) po1son válasza joergie (#240117) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem annak már vége van link

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#240119) CirrMee válasza Elit3Zotya (#240105) üzenetére


CirrMee
addikt

Na, a kalibán' tipikusan egy olyan gép, ami már az indulása előtt is egy rakás sz*r volt. Amíg értelmes buffot nem kap, nálam ellehet a garázsban, de bottal se piszkálnám...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#240120) joergie válasza po1son (#240118) üzenetére


joergie
őstag

Tudom. Koncentráljunk a kérdésre. korábban volt róla szó, hogy nem jöttek meg egyből...napokig. Erre kérnék egy update-et, mert november vége óta nem léptem be, és ha nagyon nem muszáj nem is tenném.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#240121) tasiadam


tasiadam
veterán

egyetértek!

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240122) po1son válasza joergie (#240120) üzenetére


po1son
addikt

Ohhh bocsánat, nem tudtam hogy hosszabb pihenőt kaptál a wg-től. :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#240123) Thrawn válasza joergie (#240117) üzenetére


Thrawn
félisten

Miért ne jöttek volna meg? Ahogy elérted twitchen a kitűzött időt, már dobta is a gép. Lehet ki majd be kellett lépni érte a játékba, de megkaptad a droppokat azonnal. Így lett a 7. napon egy Type 97 Te-Ke tankom, vagyis csak az ára, mert már megvolt:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#240124) tasiadam


tasiadam
veterán

Elég egzotikus ez, hogy a falban megakad a tank.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240125) Elf


Elf
aktív tag

Na most fejeztem be ezt a token dobálást a nyerőgépbe.
Gyűjtögessem aizéket, a barátoktól is, a kutyától is, aztán konvertáljam tokkenné, nyomkodjam a gombot azért hogy újra és újra megnézhessem az átléphetetlen animációt hogy milyen szépt tank is ez az Objekt akárhányas amivel megint öttel többet mehetek de nem fogok egyet se. Uncsíííííí! :DDD

(#240126) Jadro válasza Elf (#240125) üzenetére


Jadro
veterán

Elf most tudta meg, hogy az animáció átléphető...a gomb újra megnyomásával. :DDD

Szerk: Ahogy ezt beírtam, rájöttem hogy van egy tokenem. Elnyomtam és megkaptam először az Ojjektet. Eddig sosem adta, most is csak 5 csatára, na de mi ez ha nem kozmosz szintű összeesküvés? :D - Egyébként az Ojjekt "megkapás" animációja valóban nem átléphető, de eddig ugye nem volt benne részem.
Szerk2: Gyártottam még pár tokent és most beadta újra. Az már 10 csata! :) Ha elérem a 100-at, lehet hogy felszerelem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#240127) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ez a kv1sa hogy lehet ennyire szar? évről évre egyre szarabb tankokat adnak. nem elég hogy T5 de még játszani sem lehet vele. Gondoltam lemarkolom de inkább kihagyom mert agyvérzést kapok. T7 csaták, pontatlan szar löveg, átütés csak goldal különben csak pattogsz, páncélt nincs. értem én hogy ingyééé van de azért az na.

(#240128) Elf válasza Jadro (#240126) üzenetére


Elf
aktív tag

Na, ha te eléred a 100-at én iszok egy sört. Csak hogy legyen valami értelme a dolognak. :DDD

Az animáció átlépéshez a klaszikus "hogyan kell kilépni" kalimpálást adtam elő:
ESC-ENTER-SPACE-KLIKK-KLIKK-DEL-F1-F10 majd EGÉSZ TENYERES
De nem segített. :C

(#240129) Elf


Elf
aktív tag

Most hogy érdemes a személyzetet pakolgatni free2play-ben ha elkezdek húzni egy ágat T5-től?
Ki hogy csinálja?
Mivel sok év után csak most vettem észre hogy 2-3 fős tankoknál nem mindig a parancsnok a rádiós ezért lehet hogy a fejlesztést is totál idiótán csináltam eddig. :U

(#240130) 2thletme2day válasza tasiadam (#240107) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ez nagyon durva túlzás. Az, hogy jön ki egy még az előzőnél is jobb tank nem jelenti azt, hogy a fél-1 éves vagy akár öregebb tankok már nem jók/ használhatatlanok és el kell őket adni. De ez a morál az ami miatt a wg fossa ki egymás után a túltolt prém tankjait.

Obj283 témához kapcsolódóan

Eddig a kb 15 tokenből egyetlen egyszer dobta be bérletre nekem. Haver a 4. beváltott tokenjével kapta meg örökbe. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#240131) tasiadam válasza phoenix1989 (#240127) üzenetére


tasiadam
veterán

szar?

Nem mentem még vele rossz kört

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240132) tasiadam válasza 2thletme2day (#240130) üzenetére


tasiadam
veterán

a defender jó? Vagy a bisonté? Maga nemében nem szar, de egy újabb prém megeszi

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240133) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Na, visszajönnek a régi reflexek, csak inni kell hozzá. :DDD Két pálinka, plusz bor kombó után mnár megy is a játék. :DDD

(#240134) xAttilax


xAttilax
őstag


na ezt a szart is beadta rendesre :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#240135) Elit3Zotya válasza xAttilax (#240134) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Grat, de amúgy meg.. :O

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G ÉS Realme 12 Pro + Eladó.!

(#240136) po1son


po1son
addikt

Hétvégi twitch drop

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#240137) szalai56 válasza po1son (#240136) üzenetére


szalai56
senior tag

Köszi. :R

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#240138) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ugy latom,jonnek mar a mire koltsd a ladabol kapott aranyad akciok :D Nem tudom a cseh td utan,mi lesz a kovetkezo :U :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#240139) Raidon válasza Gubu0101 (#240138) üzenetére


Raidon
őstag

A Cseh TD-t behúztam csak mert az kézre áll. A másik kettő ami lesz az 50Tp prt. meg a Chrysler K.

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#240140) Gubu0101 válasza Raidon (#240139) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azt hittem,lesz valami nagyobb dobas.A cseh td-t megeri megvenni a masik kettot :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#240141) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Olvastatok, hogy az uj kinai neheztankok vegul is nem fognak kapni nagyot b**zo agyut mint a BZ?

https://thearmoredpatrol.com/2022/12/16/wot-extra-informations-about-the-upcoming-chinese-heavy-tanks/amp/

(#240142) Viktoár válasza Dobi 562 (#240141) üzenetére


Viktoár
addikt

És vajon miért is döntöttek így? :DDD Azért mert a "tierszétbaszó" ágyúért pénzt lehet kérni a "sima" kifejleszthetőért meg nem. :C Egyértelműen látszik hogy elindultak a pay to win lejtőjén a wg-s fiúk.

Üdv:Viktor

(#240143) Swinegod válasza Viktoár (#240142) üzenetére


Swinegod
őstag

"Egyértelműen látszik hogy elindultak a pay to win lejtőjén a wg-s fiúk."

Te erre komolyan 2022 végén jöttél rá? Már a Defender 2016-ban bőven ezt mutatta, anno Type 59 miatt is írtak az emberek, hogy OP

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#240144) Dobi 562 válasza Viktoár (#240142) üzenetére


Dobi 562
addikt

Vagy: rajottek, hogy teljesen balanszolatlan es nem akarjak meg jobban szetcseszni a jatekot.

Egyebkent nem ertelek titeket akik csak nyavogni jartok a forumra meg evek ota temetitek a WoT-ot, ennek ellenere napi szinten toljatok...

(#240145) xAttilax válasza Viktoár (#240142) üzenetére


xAttilax
őstag

Max a jó játékosok jobbak vele mint a többi tier VIII-as tankkal. De a közepes és szar játékosok ezzel is pont olyanok mint a többivel.
pl:
Ő egyik barátom accja: 1100 wn8:

tény, hogy kevés csatája van vele, de nem lesz neki sokkal jobb ennél.
WOT-ba sokkal többet számít a tudás mint a tank. Aki szar az mindennel szar. Ezért a pay to win kifejezés itt szerintem nem teljesen helytálló.

De kezd el nézni akikkel találkozó csatában BZ, hogy az átlaguk mennyi vele.
Toxikus tank az tény de sajnos ez kell a sok közepes és szar playernek. Nézd meg, hogy a balanszolt tankok hány embert érdekelnek. Mennyi M-V-Y látsz csatákban?
Persze tele lehet sírni itt a fórumot 3 naponta, de azt is el kell fogadni, hogy azok a parasztok is pénzből élnek mint mindenki más és gondolom te is azt csinálod inkább amiből több pénzed van. Sajnos ilyen a világ.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#240146) popey37


popey37
addikt

háta BZ176 ment a levesbe: 208mm pen, 800m/s loszersebesség, 20 sec toltésido. kell a ráknak ilyen szar tank. ha meglátja az ellen toltik a goldot, tier 8-ban csak elvétve fordul elo, inkább tier 9-10. ott meg loszart sem ér. hiába az aránylag vastag páncél, goldal mindenki mindenhol beveri. bezzeg ha szembe jon még a jpze100 goldaj is pattan rola. tultolt fostalicska.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#240147) popey37


popey37
addikt

az a baj ezekkel a tankokkal, hogy nincs balansz: ha jo az ágyu: nagy átutés, akkor nincs mellé sebzés, egy átlag 240 hp sebzésu nyolcasnak nincs visszatarto ereje, hiába a nagy átutés ha loszart sebez, jon szembe egy nagy hp-s tank ami ráadásul ut 500 hp-t és elvérzel, hiába a gyors toltés, két lovéssel kiszed ugy, hogy veszit jo esetben 500 hp-t.
ha van nagy sebzés, lásd bz176 akkor a loszer kb. arty sebességgel kozlekedik és nincs mellé átutése: hiába van 10 találat ha max sebzel vele 500-at osszesen, mert a vastag páncélt nem uti át a 208mm. és a bz feladatkore áttoro nehéztank. kérdezem, mit tor át? mert ha elso sorban mész, megesznek reggelire, ha hátrábbrol losz, nincs elég energia a loszerben és alig sebzel ha átuto a találat. a 20 másodperces toltésrol már ne is beszéljunk.
disznek jo a garázsban a kulonlegessége miatt/ rakéta hajomu/ de másra nem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#240148) jano_77 válasza popey37 (#240146) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem pont az a tapasztalatom most mióta megy a Karácsonyi event, hogy ha tier8 tankkal megyek, akkor legtöbbször saját tierbe rak, időnként feljebb és még ritkábban alacsonyabb tier ellen.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240149) popey37 válasza jano_77 (#240148) üzenetére


popey37
addikt

jo nekd, én szinte csak tier 10-ben játszom a nyolcasokkal. ritka a saját tier vagy alacsonyabb besorolás.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#240150) Viktoár


Viktoár
addikt

Rájöttek hogy balanszolatlan? :D Egyelőre még a tier 9-10 nincs játszhatatlanra szétbaszva, de a többiben már nem sok játszható tank maradt.(az új tankokon kívül)

Csak gondolj bele, egy tank ±2 tier-ben gurul (kivéve ugye a 10 illetve a 9 csak +1-ben) ez 5 tier átfedés. Mégis hogy lehet egy tankot úgy megcsinálni hogy a saját szintjén vagy akár feljebb is helyt álljon de top tierként ne legyen túltolva? :F Sehogy, ehhez dinamikus stat kellene ami lássuk be abszurd.

Nézzük a 800-as alfát ami már tier 8-ban is nonszensz, nem hogy 6-os 7-es tankok ellen. A 750 alfás td-k elé sem mer senki sem kigurulni de azért tesznek rá még egy lapáttal. Azokat legalább simán be lehet ütni de az új tankoknál már ez is kérdéses. Szerintetek hova fog ez vezetni? :F

Az nem gond ha új tankok jönnek, nyilván kell a pénz. A gond a megvalósítás hiszen felborul az egyensúly főleg a "tech tré" tankok mennek a levesbe. Ki szeret gurulni a régi avitt tankokkal amiket 1-2 lövés után garázsba küldenek az újak? :U

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.