Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#240401) jano_77 válasza Viktoár (#240394) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ilyenekre gondolsz, mikor azt írod, hogy bármit teszel is beszopjuk!? :F :W

természetesen a következő csatát, ahol tudtam sebezni 770, azt megnyertük! :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240402) Viktoár válasza jano_77 (#240401) üzenetére


Viktoár
addikt

Jaja amikor a szemetet összefújja a szél. :DDD

Üdv:Viktor

(#240403) jano_77 válasza Viktoár (#240402) üzenetére


jano_77
nagyúr

A legdurvább benne az, hogy stat alapján nem is csak szemét volt a csapatban, hanem voltak jó, jobb játékosok is. Pl a TNH Vz.51 (7840 WTR) és 12 lövésből 3 sebzőre volt képes! :Y :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240404) pielst válasza jimmy74 (#240383) üzenetére


pielst
csendes tag

Nem.A javitást áthelyezi a nulladik készségek sorába és a helyére választhatsz a maradék képességekből másikat.

(#240405) Viktoár válasza jano_77 (#240403) üzenetére


Viktoár
addikt

Hát látod, azt a 7840-s értékelést 3 sebzővel is össze lehet hozni. :DDD Viccet félretéve van ilyen amikor az egész csapatnak nem jön be semmi és tuti bukó. Ilyenkor elbillen a balansz, de nem tudunk tenni ellene. Amit elértél az szép ez vígasztalhat. A győzelmet ne hajtsd az nem rajtad múlik.

Tegnap este ki is léptem inkább. Láttam hogy összesen 9 győzelem kell, nem volt kedvem 30 csatát lejátszani. :D

Üdv:Viktor

(#240406) #21346560 válasza Viktoár (#240405) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem biztos, hogy a 30 elég lett volna! ;]

(#240407) Viktoár válasza #21346560 (#240406) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez igaz. :C

Üdv:Viktor

(#240408) Viktoár


Viktoár
addikt

A becsület megkívánja hogy ellenpéldát is prezentáljak.

Már a tank leosztás alapján tuti bukó a csata. A csifi és a early 10K-s játékos, a wz 8K+, nálunk nincs 7k feletti. 15:4-re nyertünk, mint kés a vajon.... :U

Az E75 és én tudtuk tartani az egyik oldalt, mindkettőnknek működött a páncél és a löveg. Az ellenfél pattogott mi meg csak szórtuk a sebzést. Át tudom érezni az ellenfél "fájdalmát". Tehát van amikor a hosszúcici jobbik felén vagyunk és van amikor nem. Ez az amit nem kellene erőltetni a wg-s fiúknak.

Üdv:Viktor

(#240409) Addel válasza Viktoár (#240408) üzenetére


Addel
senior tag

A gyengébb játékosoknak is kell sikerélmény, különben hamar abbahagynák a játékot és nuku pénz, de hogy az egérmozgatás alapján döntené el a játék, hogy te milyen jó vagy, az szerintem scifi konteo.

(#240410) popey37 válasza Viktoár (#240408) üzenetére


popey37
addikt

az a gond, hogy mindegyikotok telebassza m inden szarral a játékot, gondolok itt a statisztika modokra, wn8. meg minden fos ami nem is valos szerintem, csak esetleg tájékoztato jellegu, és arra figyel meg azt nyálazza, ahelyett, hogy a játékkal foglalkozna. én is szoktam néha nyoszotogni, de az mér tényleg tulzás.
az, hogy valakinek milyen a nyerési aránya, a találati aránya, sokban fugg a játszott tanktol is. pl. artyval 50% alatti winrate ls 60% találati arány már tok jo ismerve az artyk paramátereit. de emlithetném a spotter tankokat is, a gyozelem nem rajtad mulik.
a másaik nagy probléma az, hogy mindenki tolja a szar csatákrol a képet, de amikor jot megy azt egyszeruen elfelejti, ki van ez balanszolva, egszer megy, egyszer meg nem. a kék lila játékosok kivételével mindenki be van sorolva 50% kornyékére , ot meg az aktivitása donti el, hogy kicsit feljebb vagy lejjeb megy. 46 és 52 % kozottnincs nagy kulonbség.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#240411) #21346560 válasza Addel (#240409) üzenetére


#21346560
törölt tag

A gyengébb játékosnak ritka a sikerélmény, amikor jön vele szembe egy ellenség, akkor megfordul, és "elszalad".
Annyi 20ezresem lenne, amennyiszer ilyet láttam, nagyon gazdag lennék! :U

(#240412) jimmy74 válasza 2thletme2day (#240385) üzenetére


jimmy74
őstag

korábbi

WoT:jimmbo

(#240413) jimmy74 válasza pielst (#240404) üzenetére


jimmy74
őstag

de az már ki vanfejlesztve

WoT:jimmbo

(#240414) Viktoár válasza Addel (#240409) üzenetére


Viktoár
addikt

Hát ilyen mélységig én nem is mentem el. :D Beérem annyival hogy néha vannak "kötelező" bukók és vannak "kötelező" nyerők. Nekem a "kötelező"-vel van bajom, amúgy elpuffogtatok a játékban.

popey37: Nem tudom milyen stat modokról beszélsz, XVM nincs felrakva csak a színes tank osztály és a gunmark mod. Nem is érdekel hogy kinek milyen a statja, magam szórakoztatására játszom. ;) Néha csata után ránézek 1-2 kiemelkedően (jó/rossz) játékosra hova sorolja a wotrating. :)

Üdv:Viktor

(#240415) #21346560


#21346560
törölt tag

(#240416) G@CSI válasza #21346560 (#240415) üzenetére


G@CSI
tag

Ez igen, ilyet sem látni gyakran. :K

(#240417) joergie


joergie
őstag

tudja valaki hogy kell ezt a hógolyós módot jól játszani? mennék vele platoonban( én tudom, csak sok a fogalmatlan gykér ingame aki randomot játszik...)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#240418) kchryss válasza 2thletme2day (#240342) üzenetére


kchryss
addikt

AP és főleg APCR veszít az átütésből a távolsággal, de a HEAT és HE nem, márpedig a képen HEAT (kumulatív) lövedék van.

Lőszerek a valóságban #1 (by Creative35)
"A páncéltörő lövedékektől eltérően a páncél átütését nem kinetikai energia folytán érik el, hanem a kumulatív töltet robbanóanyaga energiájának hatékony kihasználása (kumulatív sugár), annak összpontosítása és irányított hatása útján."

A tanks.gg-nél jelzett 98%-ba már bele van kalkulálva az átütés RNG.
Az a lényeg hogy nem 100% volt az esély. 100 ilyen lövésből 2x nem üt át, most a fórumtársra jött ki a nem átütő. Sok lövés közt kell lennie ilyennek is, ez a nagy számok törvénye.

(#240419) Pug


Pug
veterán

Csak nálam van 150-es ping, szép laggokkal? :D
Voda

(#240420) tasiadam válasza kchryss (#240418) üzenetére


tasiadam
veterán

Ezek erosen fuggenek az anyagok minosegetol is. Pl a tigris, parduc, kiralytigris teste kb mindenhol tort mint 1 ropi a 85 es a 122es lovesektol is. RNG szerint a 122es AP pedig a kiralytigrist szembol nem lovi be, gyakorlatilag torik hosszan felbe a test. Nem 1 teszt es iras van neten, ami eredeti orosz es amcsi teszteket tartalmaz. A KV2 is lelovi a HE-el a parduc tornyat, AP nem is igen volt.
De ugyan ez igaz forditva, hogy a 85os agyu ereje se volt szar, a 122 se, de ha a lovedek es az agyu hulladel volt, meg at se lotte. Papiron a tigrist szembol egy 76os t34 is belotte, de amugy kb sose, mert nem volt eleg kemeny a magja

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240421) tasiadam válasza Pug (#240419) üzenetére


tasiadam
veterán

Classic. Regebben linkeltem ide 1 merot, le kell merni es at kell kuldeni nekik. (Supportnak)

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240422) Pug válasza tasiadam (#240421) üzenetére


Pug
veterán

Ismerem, csak arra lennék kíváncsi, hogy most is "all over Voda", vagy csak nálam szarakodik.
Mert puszira nincs kedvem resetelni a teljes hálózatot ;)

Szóval a kérdésem továbbra is az lenne, hogy más Voda-s is kapja-e a jó magas ping-eket? :R

[ Szerkesztve ]

(#240423) tasiadam válasza Pug (#240422) üzenetére


tasiadam
veterán

Mindjart megnezem.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240424) tasiadam


tasiadam
veterán

Van valami, hógolyónál nem zavaró

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240425) Pug válasza tasiadam (#240424) üzenetére


Pug
veterán

Köszi szépen! :R

(#240426) tasiadam válasza Pug (#240425) üzenetére


tasiadam
veterán

egyre rosszabb

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240427) pielst válasza jimmy74 (#240413) üzenetére


pielst
csendes tag

Pontosan ezért nem tudod ismét kifejleszteni.Csak annyit érsz el hogy az alsó sorból áthelyezi a felsőbe.Az alsó sorban lesz helyette egy üres slotod annyi xp értékkel,amennyiért a javitást kifejlesztetted.

(#240428) tibi206 válasza Pug (#240425) üzenetére


tibi206
tag

Szintén Voda, szintén 150 ping, minden második csatából kidob :((( De más játéknál ezt nem tapasztalom.

(#240429) Jadro válasza Pug (#240419) üzenetére


Jadro
veterán

Nem, nálam is. Voda specifikus lesz szerintem, mert ahogy nézem Skill-t nála pl nincs. Tehát nem feltétlen a szerverek a szarok.

Egyébként már napok óta ilyen az esti órákban. Hanyagolom is a játékot, ez már így sok a jóból. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#240430) Barret001 válasza Jadro (#240429) üzenetére


Barret001
addikt

T-s vagyok,semmi gond nincs.

(#240431) kchryss


kchryss
addikt

Odakapcsoltam skill4ltu-ra és élőben ez a kép fogadott :DDD


Fáj a hasam a nevetéstől. :D
Itt visszanézhető a szitu: [link]

(#240432) kchryss válasza Don Vittorio (#240379) üzenetére


kchryss
addikt

Ha engem 53x gyújtottak volna egy nap alatt, biztos lementem a replay-eket és felrakom a wg fórumra mert az már a szinte lehetetlen kategória. Gondolom te akkor pont nem mentetted a replay-eket.

Ha gondolod privátban átdobhatod nekem a "méréseid" mert kíváncsivá tettél.

A mondandód kisebb részével egyetértek, egy részét viszont hülyeségnek tartom.
A WG MM szabadalmában tudtommal annyi szerepel, hogy az MM úgy rakja össze a játékosokat hogy aki nagy nyerő szériában volt azt bukó sorozatban lévőkhöz rakja, akik pedig nagy bukóban voltak azokat nyerő szériában lévőkhöz. Vagyis az aktuális győzelmi arány alapján van egy fajta MM manipuláció ami a jó játékosokat visszahúzza a rosszakat támogatja és így valóban az 50%-felé húzza őket. Viszont tudás alapú MM nincs és én semmi nyomát nem látom annak hogy szabályszerűen lennének válogatva wn8 alapján a játékosok. Az RNG-t sem érzem irányítottnak, eleve olyan nagy az RNG mértéke hogy felesleges csalni vele mert bőven meg tud szopatni úgy is ha pontosan úgy működik ahogy le van írva.

A kedvezményezett accountos teóriára pedig annyi ellenpéldát láttam már hogy azt a konteót egyértelműen ökörségnek tartom.

(#240433) joergie


joergie
őstag

ti fejlesztetek a játékstílusotokon? tudatosan? nem arról beszélek, hogy hogy játszol td-vel meg meddel vagy tárassal. hanem hogy hogyan állsz egy csatához. látod a körülményeket(map, oldal, spawn, enemy setup, lowtier vagy e) és annak fényében HOGYAN játszol le egy csatát.

Mondok egy példát: számomra vannak mapokon pozíciók ami ha nincs meg, 80% buktuk a csatát. ez eldől 1-1.5 perc alatt. ha biztosan nincs meg és az ellen látszik hogy határozott, akkor yolo. mert bukó. és én fél xp-ért ném küzdök(általában dupla-dupla+tripla, 5x ilyenekért megyek), tehát az a fél xp nem félxp hanem 10ed mondjuk. és nem érdekel a stat. simán leugratok vagy szétlövetem magam. lowtierben (tier8 is) simán kilépek, bukom a javítás kreditet, de úgyis ömlik a kredit nincs értéke. más bünti nincs. ha leugratok akkor még ezt se bukom. fulladásért már kaptam bant, azt nem csinálom. rengeteg ilyen kis szabályom van. ez részemről tudatosság. 12 év és 100k+ csata után inkább az IRL rászánt időt így látom racionálisnak hatékonyítani.(nyilván kreditfarmnál más szabáylok érvényesek, de az IRL hatékonyság ott is elsődleges)

Szóval ti gondolkoztok ilyeneken? vagy simán kempelsz egy bokorban 8 percet úgy hogy targeted sincs, ÉS ÉLVEZED?! (Ha élvezed akkor igazából nincs is vele gond)

Amúgy pl ha széttagelek egy oldalt a mapen indulás előtt, richtig hogy nem arra jönnek. ez nagyon jellemző. sőt. nincs kivétel. ezt pl nem tudom miért van(nyilván yolo rá a válasz, és annak rendje és módja szerint bukják is a kört)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#240434) cherubion08 válasza joergie (#240433) üzenetére


cherubion08
aktív tag

14 e csatám van,de én nem nyíratom ki magam, utolsó leheletig nyomom. :) Különben ez olyan mint a honvédség,kopasz /öreg? Páran itt nyomjátok,h mióta játszotok. És? Tiszteletet érdemelne? 100k+ csatával járnál fürödni,de bünti van érte. :C És nagyon gáznak tartom,ezt a tuti bukó inkább kinyíratom magam hozzá állást. Nekem is vannak nem tetsző menetek,látom a bukót,vagy elfoglalták a kedvenc helyemet stb. Csak hát ez egy csapatjáték,ne egymást szopass.k. Illetve sokszor érdekes és izgalmas menetek alakulnak ki a végére,még ha nyílvánvaló is a vesztes csata.

(#240435) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Egy eddig soha nem látott funkcionális problémával állok szembe! A következő, játékon belüli elemek nem elérhetőek:

- Bolt
- Főképernyő jobb alsó sarkában a "A dobozokhoz" opció
- Klán képernyő
- Az ünnepi hely menüjében a "Barátok" menüpont

A fentiek közül bármelyikre kattintok, csak pörög a fogaskerék, meg kiírja hogy inicializálás utána pedig hibaüzenetek jönnek mint pl. Az információ ideiglenesen nem elérhető el.

Az ünnepi hangulat patch óta ilyen, szóval valami nálam lesz gond, de hogy mi, az nagyon rejtély mert:

- Semmilyen mod-ot nem használok
- Semmilyen tűzfalat nem használok
- A Cache mappa törlése funkciót próbáltam (igaz 2 beállítás kivételével)
- Check integrity folyamatot (Repair) lefuttattam és semmi.

Kérlek benneteket, aki tudja mi lehet a gond, vagy van ötlete jöhet. :R

OS: Windows 7 64 bit.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#240436) kchryss válasza Carasc0 (#240435) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig ez hálózati/vírusírtó/tűzfal problémának tűnik. A bolt, a barátok és a cset másik szerveren van mint a játék. Ha azzal a szerverrel nem jön létre kapcsolat, de a játék szerverrel igen akkor szokott ilyen jelenség lenni hogy fogaskerék pörög de nem tölt be.
Általános cset betölt és tudsz írni? A szolgálati napló és a tank statisztikás oldal betölt? Mert ezek is a másik szerveren szoktak lenni.

Integritás ellenőrzést, cache mappa törlést és mod törlést javasoltam volna, de ezeken már túl vagy.
Innen már csak bonyolult kísérletezésekkel tudsz próbálkozni:
- ha van másik géped/laptopod akkor arra is fel kéne rakni a wot-ot és kipróbálni így kiderülne hogy a gépedben van a hiba vagy az internet szolgáltatódnál
- próbáld ki a geforce now-val hogy ott működnek-e a dolgok, én kb fél éve használtam amikor nem volt a wot felrakva a gépemre de ezzel be tudtam lépni és steel hunter módban játszogattam is kicsit

(#240437) Gubu0101 válasza Carasc0 (#240435) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is volt ilyen porbélmám.Nállam akkor jelentkezett,mikor wifiről játszottam itthon,utp kabellel csatlakoztam az internethez,akkor működött rendesen..Érdekes módon,mikor külföldön voltam és úgy játszottam,akkor minden ment normálisan wifin. :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#240438) ChristianID válasza cherubion08 (#240434) üzenetére


ChristianID
tag

Teljes mértékben egyetértek... 20k+ csatával még sohasem léptem ki ilyen miatt (mondjuk más miatt sem) ... ráadásul az esetek (igaz, talán max. 5 %-ában) ilyenkor lehet kiemelkedőt menni vmilyen téren, bukó esetén is... óvatos leszel, figyelsz a kialakuló szitukra... az esetek többségében ilyenkor én vagyok a 14. vagy 15. frag, de akkor is végigjátszom... Ez majdnem olyan, mint a csata 10. másodpercében vki által beböfögött "Noob team, lost, I go to garage / the corner" és hasonló... persze az első 3 halottban benne van az illető... Sajnos a statok mutatása ilyen kettősséggel jár... egyrészt láthatom/láthatják, kb. (nagyjából) mire lehet számítani adott helyzetben, másrészt viszont ezzel a csata eleji troll beröfögésekkel is...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#240439) popey37


popey37
addikt

Letöltés gyorsasága (down)1 szál:125,03 Mbit/s (15,63 MB/s | 125 034,32 kbit/s)több szálat (threads: 15):172,19 Mbit/s (21,52 MB/s
Ping (ping)avg:12ms median:11ms min:9msmax:17ms
15 mérés átlaga.

mi a franc van már megint ezzel a szarral? 150 alá nem megy a pingem a játékban ilyen nettel.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#240440) Viktoár válasza joergie (#240433) üzenetére


Viktoár
addikt

~45K csatával még nem fulladtam meg tudatosan és nem dezertáltam sohasem. :) (Még artyval sem) Időnként nálam is kimegy a bizti, de akkor sem adom ingyen a bőrömet. Valóban előfordul hogy a végére még izgalmas szitu is kialakulhat még akkor is ha borítékolható a vereség.

Erről a mentalitásról jut eszembe hogy fiatalabb koromban sokat sakkoztam, volt egy barátom akivel közel egy szinten voltunk és amikor előre látta hogy közel a vég akkor mindig az jött hogy: -Jó nyertél, kezdjünk másikat. Eszébe sem jutott hogy akár hibázhatok is vagy benézek valamit és fordul a játék. Ezért nem szerettem ellene játszani mert sohasem hagyta lejátszani. Pláne ha ilyen emberrel lennék egy csapatban. :N

Üdv:Viktor

(#240441) kchryss válasza joergie (#240433) üzenetére


kchryss
addikt

Szituációtól függ. Ha nincs valami speciális küldetésem akkor győzelemre játszom és eszerint cselekszem. Ha olyan a szitu hogy letolták az egyik oldalunkat akkor általában yolo az ő gyengébbik oldalukon hátha sikerül megfordítani, de ha a kemp az egyetlen esély a győzelemre akkor én ki szoktam ücsörögni a végéig.
Ha yolo-zok és kilövetem magam azt is mindig úgy csinálom hogy azzal a lehető legtöbbet segítsem a csapatomat, vagyis megpróbálok a halálom előtt kiszedni egy kulcs tankot az ellenféltől vagy spotolni valami fontos célpontot.
Szikláról leugrani és vízbe fojtani sosem szoktam magam, ezt nem tartom fairnek az ellenféllel szemben sem. Lehet náluk valakinek épp kéne egy kill vagy a hp-m egy küldetéshez vagy kiválósági jelhez.

(#240442) Carasc0 válasza kchryss (#240436) üzenetére


Carasc0
őstag

Újra telepítettem az egész kócerájt, de nem javult meg.

Netem DIGI.

Kifogytam az ötletből!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#240443) Elit3Zotya válasza Carasc0 (#240442) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nekem telekommal tökéletes.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G ÉS Realme 12 Pro + Eladó.!

(#240444) cherubion08 válasza ChristianID (#240438) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Pont ma volt egy olyan csatám ahol az ellenfél 80%hp lévő közepese elment búvárkodni. Jobban álltunk,de nem volt még eldöntött a meccs,simán lehozhatták volna. :F

(#240445) ChristianID


ChristianID
tag

Nálam napok óta 120-150 ms... úgy kb. este fél 11-ig... akkor megint beáll 30-35 ms-ra (ex UPC, Voda)... megint szemezgetek egy egy hónapos exit lag-gal (6,5$)... de hátha elmúlik...

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#240446) tasiadam válasza ChristianID (#240445) üzenetére


tasiadam
veterán

Az segit?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#240447) jano_77 válasza kchryss (#240441) üzenetére


jano_77
nagyúr

Khm....a yolo-zás mennyire fair a csapatoddal szemben!? Tök mind1, miért vagy hogyan teszed! SEMMILYEN szempontból NEM fair, ha yolo-zól, ha vízbe fojtod magad vagy leugratsz egy szikláról! Ezek szerintem mind a gyávaság jellemzői és arról árulkodnak, hogy ha pl az életben is jön egy probléma, akkor a könnyeb utat választod és hátat fordítasz neki vagy menekülsz előle! Én is az utolsó pillanatig küzdök és ha tudok még biztos leadok egy utolsó lövést is mielőtt kilőnek - többnyire utolsóként!
Nem mondom, hogy nem haltam még meg csata elején, de az a balfaszságom miatt volt és nem azért, mert a következő csatába akartam menni, mert láttam, hogy bukó lesz a csata. :( :U

szerk: vagy mint pl most - F*CK - kidob a játék egy váratlan videókártya hibára hivatkozva?!? Ez mi a pöcs lehet?!? :F :W :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#240448) robogo81 válasza Carasc0 (#240442) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szia!
Talán akad valami,van egy cef_subprocess.exe nevű fálj a \bin64 mappában,ezt a windows saját tűzfalában engedélyezni kellene hogy elérje a netet.
Kipróbáltam átnevezni a fáljt,akkor a láda/bolt/klán ablak nem tölt be.
Amikor bent vagy a garázsban,nyisd meg a feladatkezelőt,és ott kell lennie hogy fut a wotkliens mellett.
Alapból be van kapcsolva a windows 7 tűzfala,ha nincs másik tűzfal, ott kellene hozzáadni(vagy a fáljtiltást megszüntetni).
Remélem segít.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#240449) ChristianID válasza tasiadam (#240446) üzenetére


ChristianID
tag

eddig minden ilyen esetben (asszem 3x fizettem eddig rá elő) stabilan adta a 30 ms-ot... de szinte minden esetben kb. 5 nap alatt helyrerázódott amúgy is... azért is vacillálok... (no meg egyszer elfelejtettem deaktiválni az aut. újraelőfizetést) :)

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#240450) kchryss válasza jano_77 (#240447) üzenetére


kchryss
addikt

A yolozás teljesen más mint a vízbe fojtás vagy a szikláról ugrálás. A yolozás lehet hasznos is.
Van hogy a yolozás az egyetlen esély a győzelemre.
Csomó olyan szitu van hogy vagy sikerül valami őrült rambó akciót kivitelezni vagy bukta.
Hogy egy klasszikus példát írjak, foglal az ellenfél, ha te nem lövöd vissza akkor befoglalnak, de ha visszalövöd akkor még van esély hogy a többiek is visszaérjenek. Na ilyenkor a normális játékos feláldozza magát és az élete árán is visszalövi a bázist. Gondolom ezzel te is egyetértesz? Ez is yolo.
Sosem yoloztam még azért hogy előbb indíthassam a következő csatát, ha én yolozok az azért van mert abban a szituációban azt tartom a legjobb megoldásnak a csapatom számára.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.