Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz planbmokus #176534 üzenetére

    Ja, gravel nekem lehet túlzás lenne, de azért ide annak is több értelmét látom, mint az outiknak. Nem véletlenül terjednek felénk :K

    ZolkoW: az a baj, hogy itt a földút általában nem csak földút, hanem köves. Eddig nem tűnt fel nekem annyira, mert montival élvezem ha ráz, de mostanában több vékonyka gumis ismerős defektet kapott ott, amit én még terepnek sem igazán nevezném az utat. Pl. a múltkor a fitness bringás haver nagyon durván felütte a gumit, 2 foltot ragasztottunk a belsőre és az sem volt elég :D . Mondtam neki, hogy gó túbelessz. Mondjuk talán ezért lett nekem is az utóbbi 3 évben 3 vágásos defektem és ezért van a hátsó gumimon már kb. egy tucatnyi kisebb vágás, aminek a java szerencsére a szövetet nem szakította ki, így még bírja :D . Szal cx-el azt az utolsó pár km terepet simán letudnám, de szigorúan tubelessel és azért óvatosan. Persze aki elég bevállalós, az outival is terepezhetne egy kicsit, de én még felénk olyant nem láttam :DDD . Valszeg garantált lenne a defekt.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés