Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176551) bringasisti válasza zsocy (#176548) üzenetére


bringasisti
őstag

Azért ott már láttam olyant hogy a fickó kezébe maradt a kormány, másik alkalommal eltűnt az ülés a segge alól.

BENEFON DELTA--------N8

(#176552) jjeahh válasza zsocy (#176548) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem tom ezek mik ezek, gondolom verseny, azért versenyen minden más, ott nem számít, ha sz*rrá megy egy kerékszett. Haverinának eddig 23-as gumi volt, most 25-ös és ennél szélesebbet nem akar. Valszeg pont azért, amit utoljára írtál: "Bár én sem csinálnám, nem azért ülök egy gyors könnyű gépen hogy terepezzek, vagy hogy nézelődjek. Outin rakni kell neki :) Ferrarival sem mész a telekre :)"
Haverina viszont pont a nézelődős fajta volt, aki azért megy tekerni, hogy valami szép helyen lyukadjon ki, eddig minden egyes tekerésünkön valamilyen természeti vagy turistalátványosság volt a cél. Felénk szvsz ez normális is, mert van amit nézni, csak úgy cél nélkül tekerészni nem muris, ha ennyi látnivaló van. Haverina csak az outi miatt kényszerült rá arra, hogy minden szép helyet "kerüljön", én mondtam neki, hogy ez lesz, de most sem hallgatott rám ;] . Sebaj, remélhetőleg úgy kb a 25-ik bringája végre megfelelő lesz :DDD .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#176553) 6030D válasza Hasaggymeg (#176538) üzenetére


6030D
Ármester

Mi az a boogie?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#176554) parandroid válasza 6030D (#176553) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ami a lábadban van. Ő nyilván a buggyra gondolt. Tessék a sorok között olvasni!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#176555) maximilian4 válasza jjeahh (#176536) üzenetére


maximilian4
addikt

Szerintem CX egy 40-es tubeless gumival (tényleg csak tl-el szabad komolyabb terepre menni) tökéletes kis terepbringa. Nekem a maxxis rambler nagyon bevált. Ahol eddig sziklás szakaszon defektet kaptam, most semmi, pedig tegnap megcsúszott egyen a hátsó gumi, hatalmas pattanás, na mondom tuti kivágta az éle. Megálltam, checking, semmi. Elől még a 33-as mud wrestler van belsővel...az egy fos. Eddig a karbon villa miatt az eleje volt komfortosabb, most a brutál merev alu váz hátul komfortosabb mint a 40-es tl gumival... Egyértelműen jövőhéten előre is kerül egy 40-es gravelesebb gumi, csak már a forgalmazónál sincs rambler, szóval más után kell nézni, pedig nagyon jó gumi.

Maxi

(#176556) 6030D válasza 6030D (#176553) üzenetére


6030D
Ármester

Mindig tanul az ember...

Na, szóval ezt peterkeT-nek...

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#176557) mobal válasza Hasaggymeg (#176524) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Az a hordozható reflektor elöl miféle?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#176558) varmi2


varmi2
nagyúr

Ősszel mikor szoktak lenni a legjobb akciók bicóra?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#176559) FerNandor válasza Hasaggymeg (#176532) üzenetére


FerNandor
őstag

Ismerős itt a Mecsekben, csak az utóbbi időben nem nagyon volt tél. Amit én annyira amúgy nem bánok, csak karácsonykor is már lassan olyan, mint tavasszal. Semmi téli hangulat nincsen.
Ha volt rendes hóesés, az kb 2 napig maradt meg...

Hogyan van ez a Strava appban, hogy már egy órája "syncing activity", ennyire sok idő neki leszinkronizálni?

Amúgy kicsit lejjebb kell állítanom a nyereg orrát, vagy néznem egy nyerget, aminek lejtős az orra, mert nyomja a mogyikat.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#176560) Alg válasza jjeahh (#176552) üzenetére


Alg
veterán

Ez 25-ös GP5000-el volt (másik gépen szintén 25-ös Vittoria Zafiro), semmi gondot nem okozott, de sokkal kövesebb terepre már nem szívesen mennék vele...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#176561) jjeahh válasza maximilian4 (#176555) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ismerős ilyennel az outis KOM-okat simán döntögeti amúgy.

Alg: ja ez szép sima, az ilyen nagyon ritka. Meg gondolom te még az ehhez hasonló utakon sem napi szinten vereted, majdnem minden körön, hanem csak ritkán, alkalmanként.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#176562) arn válasza jjeahh (#176561) üzenetére


arn
félisten

Ennel durvabbon a cx sem egy nagy elmeny.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#176563) parandroid válasza varmi2 (#176558) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Idén felejtsd el az akciókat, egy évre előre el van adva minden normális gép.

Jön a rossz idő, görgőt próbálok venni, de sehol nincs. Ha ebayre kerül fel valami normális, egy órán belül el is tűnik. Senki nem tudja, mikor lesz, dobálóznak a határidőkkel, de sehol nincs konkrét info. Garmin honlapján is előrendelhető (ugye most övék a tacx), 5-8 hetet ír, aztán majd lesz valami...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#176564) Alg válasza jjeahh (#176561) üzenetére


Alg
veterán

Na igen, ez egy 70km-es körön volt kb. 3 km-nyi átkötő szakasz...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#176565) parandroid válasza arn (#176562) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pont ez a gondom a cx-el. Aszfalton egy traktor az országútihoz képest, terepen meg ennél nem sokkal lehet többet bevállalni vele. Ennél nagyobb szemű kavicsokkal, vagy döngölt földúttal még elbír, ha gyökerek, meg nagy kövek vannak benne, akkor kínszenvedés. Városi, szar utakon is annyiban jobb csak, hogy a ballonosabb gumik miatt nem félted annyira, de komfortosabb nemigen lesz. :(

Amióta megvan, azóta gondolkodom rajta, hogy cserélem egy kicsit sportosabb trekkingre.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#176566) arn válasza parandroid (#176565) üzenetére


arn
félisten

Probalj ki egy 32es gp5000et... en a cxet egy endurance bringara csereltem, ugyanott megyek vele. Sarban eddig sem hasznaltam.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#176567) jjeahh válasza arn (#176566) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem úgy volt, hogy felnifékkel nem fér bele 28-asnál szélesebb? Cx-en meg ha jól tudom kb. 33-as az alap és tehetsz szélesebbet is bele (38, 40?)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#176568) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Hali!
Neuzer Courier-e volt/van valakinek? Érdekelne, hogy mi a tapasztalat vele, téli edzőbringának mennyire jó? 60-ért már kapni használtan, így jó alternatíva lenne.

Más: A kerékpár váznál melyik paraméter befolyásolja a nyeregcső távolságát a középcsapágytól? Sajnos az a szitu, hogy a montim tuti nem jó, mert hiába passzol a hossza, túlságosan hátul van a nyereg. Emiatt szeretném elkerülni, hogy megint ezzel szívjak, így érdekelne, ha esetleg valaki tudja, hogy mi befolyásolja ezt a távolságot. :R

(#176569) HEAHEA válasza jjeahh (#176530) üzenetére


HEAHEA
tag

Hasonlóan látom, mint te. Outi szerintem oda a való, ahol többnyire jó az aszfalt. Itt felénk eléggé-toldozott-foltozott, kátyús. Persze van, amit nemrég felújítottak. Azért döntöttem gravel mellett mert, ha gondolok egyet letérek a műútról és kész. Viszont megbántam, ;] ;) mert a gáton tekerve is olyan repedések vannak a töltés aszfaltján, hogy a 650B-s 42-es bringám kereke belefér. Lehet kertékpártároló uniós pénzből? :U Fat bike-ot kellett volna vennem az tuti! :DD

Lámpa téma újból:
[Specialized Flux]

Megtaláltam azt a lámpát ami tetszene, nincs egy féltégla a kormányomon, nem rossz a fénye, de.... az akksi az számomra :O . Nem hiszem, ha rákötném a Xiaomi power bankom akkor közben működne és nem csak töltene.
Ehhez hasonló lámpát tudnátok ajánlani, találkoztatok már ilyennel? Van a Lupine Af széria, ami hasonló elhelyezésű.

[ Szerkesztve ]

(#176570) parandroid válasza arn (#176566) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

GP5000-em van az országútin. Persze csak 25-ös. Annál valami kicsit terepesebb kellene rá, de nem olyan durva, mint a mostani 35-ös Racing Ralph a rücskös futófelületével, mert az az agyamra megy. Szerintem ez mtb gumi lehet, nekem abszolut nem passzol a cx-hez. Conti Speed Kingen gondolkoztam pont én is, de ahhoz azért drága, meg macera az átszerelés, hogy az ember többfélét kipróbálgasson, ami aztán vagy bejön, vagy nem.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#176571) IMIIKE1998 válasza parandroid (#176565) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

A leggazdaságosabb és legsokszínűbb bringa még mindig a 29er XC szerintem is. Ha egy bringával akarsz mindent megoldani, akkor egyértelmű. A 26-os mtb-n lévő 2.2-es Race Kingeket is ha felfújom 3-3.5 Bár-rá, akkor nem sokkal lassabb, mint egy fitness. Viszont ez az alföldi terepet is jobban veszi, és élvezhető, nem veri szét a kezedet. Runner írta és van benne valami, élvezhetőnek kell lennie a tekerésnek, nem a világot kell megváltani hobbistaként, most lehet CX-szel is terepezni, ha ügyes vagy, de nem lesz kényelmes, mert alapvetően nem oda való.

(#176572) 6030D válasza IMIIKE1998 (#176571) üzenetére


6030D
Ármester

Akkor minek a Courier?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#176573) IMIIKE1998 válasza 6030D (#176572) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Mert még nincs 29er-em, plusz nem biztos, hogy azt akarom a sárban áztatni. Nekem 150-160k is elég sok pénz bringára, tehát vigyázni akarok rá. A 26-ost tartanám meg, de most nagyon felhúzott, hogy elvileg nekem való váz, de mégis rossz nekem a geója. Egyszerűen csutkára előre van tolva a nyereg és még mindig a hajtókar mögött van 2-3 centivel legalább a térdem. Zsinóros módszerrel is egyértelműen távol van. Nem csoda, hogy nem tudom beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#176574) Hasaggymeg válasza 6030D (#176553) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:B

peterkeT... :R

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#176575) dobolan válasza IMIIKE1998 (#176573) üzenetére


dobolan
senior tag

Felesleges ilyen tudományosan hozzá állni szerintem. Ülj fel rá, és tekerj, ez a lényege :))

(#176576) bardi válasza Hasaggymeg (#176545) üzenetére


bardi
aktív tag

Ne vicclejünk már, ott nagyanyám ruszki bringájával is végigmennék :DD

Ma érdekes dolgot vettem észre. Jellemzően ha tekerni készülök, reggelire megy a zabpehely, tejjel, pici méz, egy banán felkockázva, meg esetleg fahéj, mert ugye ebbe van az enerdzsi.
Ma úgy éreztem, hogy nem akarok világot megváltani, meg végigmegyek egy másik úton, ahol már rég voltam, ezért reggelire ment a 3 tojás, paprika, sajt, kenyér, utána meg egy banán megszokásból. Kb két óra tekerés után voltam úgy, hogy eszek egy szelet müzlit, amíg nem vagyok éhes, de sokkal jobban bírtam, meg a legvégén egy banán, hogy ne rohadjon el.
Tempóm nem tudom mennyire volt jobb, ezen az útvonalon még nem jöttem, de sokkal kellemesebb érzés volt összességében. Szerintem párszor még kipróbálom ezt a fajta reggelit tekerés előtt.

'92 Honda VFR 750

(#176577) bardi válasza IMIIKE1998 (#176573) üzenetére


bardi
aktív tag

És ebből érzel is valamit, hogy nem jó, vagy csak a tankkönyvi példának akarsz megfelelni?
Mert ha a második, szard le, ha azt érzed tekerés közben, hogy helyezkednél hátra, akkor told hátra, ha meg előre, akkor told előre.
Lehet ez egy outin számít, ahol 100 km-t ülsz, de egy monti nem ettől lesz komfortos.

És ha már komfort. Miért van az szerintetek, hogy rázós lejtőn lefele amellett, hogy a tenyerem elfárad, a kisujjaim sajognak, de nagyon. Ma is volt, ahol meg kellett állnom, mert nem bírtam már. Vékony a markolat? Nem hajlik eléggé hátra a kormány? Vagy túl hátrahajlik, és túlterhelem?

'92 Honda VFR 750

(#176578) xy.zsolt válasza Alg (#176560) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én is erre mondtam, hogy ez még számomra vállalható terep....múlt héten a római part helyenként rosszabb volt. Sérült is a gumim ott vagy a villamossineken 😥 De legalább most rájöttem, hogy olcsó gumival (conti ultrasport) is kb ugyanúgy lehet haladni az én szintemen.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#176579) IMIIKE1998 válasza bardi (#176577) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Az a gond, hogy mivel előrébb nem tudok csúszni, a lábam húzom hátrébb a pedálon, ami miatt zsibbadnak a lábujjaim akár rövidebb aszfaltozásnál is, mert nem jó helyen terhelem őket.

(#176580) bardi válasza IMIIKE1998 (#176579) üzenetére


bardi
aktív tag

Tutira nem a cipő miatt? Mert nekem volt olyan, főleg ha laza volt. Ha nem spd-zel lehet érdemes pár másik cipővel menni egy kört, hátha az a gond.

'92 Honda VFR 750

(#176581) xy.zsolt válasza IMIIKE1998 (#176568) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Görgőre szuper :DD de ha pl a sós trutyit nézem a téli utakon akkor sokkal drágábbat nem használnék én sem

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#176582) parandroid válasza IMIIKE1998 (#176571) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem terepezni akarok, csak a kevésbé jó minőségű erdei kavicsos, földes, a töredezett aszfaltos, valamint a kátyúsabb városi utakat viszonylag komfortosan abszolválni. Elmegyek ezeken az outival is, ha nagyon muszáj, de egyrészt csak óvatosan, mert nagyon nagyokat üt, másrészt féltem a gépet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#176584) arcitec válasza polonic (#176418) üzenetére


arcitec
addikt

Nekem a Range Cruiser is jó volt bár eredendően az első nem volt tökéletes, egy kis rezgés közbe-közbe előjött. Defektgátló folyadékkal soha de soha nem kaptam defektet, volt úgy , hogy a bogáncs tüskéket szedegettem ki belőle és mindnél egy szisszenés és már be is "gyógyult". De most [ez] a gumi van ebben is van defektgátló, de kipp-kopp tuti nem kapok defektet soha. Ez a gumi nagyon jó, úgy gurul mint az álom és a buckákat is simábban veszi ,több egyenetlenséget jól elnyel, komfortos stb ...Azért választottam ezt, mert ennek a gördülési tényezője jobb (könnyebb is) mint [ez] viszont a defekt védelme csak 6 és nem 7.
Mindkettő kiváló gumi szerintem, ha van rá pénz cseréljed a másikat meg el lehet adni.
Tudok olyat aki 2 ezerért is örülne egy majdnem új guminak az tuti .... :B
U.I: Apropó, arra azonban érdemes figyelni, hogy ezek a gumik "öblösebbek" a defektvédelem okán. A sárvédőkön állítani kellett, mert - igaz nem sokat - de beleért itt-ott. ;)

[ Szerkesztve ]

(#176585) zsocy válasza varmi2 (#176558) üzenetére


zsocy
őstag

Amikor nincs járvány és nem veszik meg a világ összes bringáját :DDD

(#176586) sepyi


sepyi
aktív tag

Tudom hogy nem egy nagy szám, de megvan az első 100-asom.

[kép]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#176587) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Btw Neuzer Courierből 172 centihez 50-es vagy 52-es váz kellene? Sajna nem találok sehol geó infókat róla és fitnessekben semennyire nem vagyok otthon.

(#176588) FerNandor


FerNandor
őstag

Uh inkább ki is töröltem :DDD

Koszi Szimpláncsak :DDD

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#176589) szimpláncsak válasza FerNandor (#176588) üzenetére


szimpláncsak
tag

Hatalmas volt, de egyszer én kaptam, hogy nem írtam, hogy SPOILER :D . Úgy lehet, hogy az utolsó szakaszon íratlan szabály, hogy nem támadják egymást a csapatok. Egy nyugis tekerés szokott lenni, párizsi díszbefutóval. :)

(#176590) Hasaggymeg válasza FerNandor (#176588) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ki nyerte a szakaszt,Contador? ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#176591) FerNandor válasza Hasaggymeg (#176590) üzenetére


FerNandor
őstag

Contador felesége :DDD

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#176592) arn válasza jjeahh (#176567) üzenetére


arn
félisten

mindegyik bringa tarcsas volt, es mindegyik tubeless.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#176593) parandroid válasza IMIIKE1998 (#176587) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem 52, de a neuzertől is függ. Én ma próbáltam egy 52-es bullst (full carbon, ultegra, di2, tárcsák), igazából használat közben nem tűnt kicsinek, csak amikor átültem utána az 54-esre, akkor éreztem, hogy azért az mégis jobb. Én 175 cm vagyok (szebb napokon). Az a di2 váltó egyébként egy álom, a következő bicajon must have! Amúgy komolyan elgondolkoztam ezen a bringán, szerencsére csak az az egy darab volt az egész boltban, így megúsztam a vásárlást. :U Összesen volt vagy 7 db országúti az egész boltban, ezen kívül még egy cannondale volt 54-esben hasonló felszereltséggel, a többi mind 58-60, vagy 48-49 méretekben. Kong az ürességtől a teljes országútis blokk. Kb tesco méretű üzlet (csak kerékpár, illetve e-bike), a negyede kb le is van zárva, így kicsit összébb van húzva minden, de így is bántóan foghíjas az összes szekció. Görgőről persze fogalmuk sincs, mikor lesz. :(

Ja, meg vettem egy Northwave Ghost XCR cipőt, meg egy 540-es Shimano pedált. Igazából eleve ezekért ugrottam be...

sepyi: Gratula, első 100-as csak egyszer van, igenis meg kell ünnepelni!

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#176594) arn válasza parandroid (#176570) üzenetére


arn
félisten

ez tl, nem tunik semmivel sem vekonyabbnak, mint a konnyebb tl xc kulsok, en nem aggodom... :) masfel eve hasznalom mindenfele vegyes terepen. persze nedvesen csuszni fog, es terepen a kanyarban is vigyazni kell. de minden mas szempontbol pont ugy megyek vele, mint a korabbi 35os gumikkal.

ha nagyon mindenes gumit akarsz, nekem mintanak ez valt be, azota mas gyarto is masolta. alapvetoen a gyemant minta eleg jo ilyen lightos terepezesre.



a masik, ami meglepoen jol mukodott, a g-one speed. nagyon minimalminta ranezesre, de sokkal tobb kontrollod van, mint egy slicknel. hasznaltam saras korulmenyek kozott, meg olvadaskor is.

van mar mindenfele szelessegben, az elsot a 30mmest sokat hasznaltam, aszfalton is jo, de azert nem egy gp5000. vannak durvabb mintai is, ha ezt kevesnek talalod.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#176595) szimpláncsak válasza Hasaggymeg (#176590) üzenetére


szimpláncsak
tag

Jó volt, amúgy már régen néztem tour-t. Meglepett, hogy az egyéni időfutamon az emelkedő előtt lecserelték az időfutam bringát.

(#176596) parandroid válasza arn (#176594) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Olyan jókat mondasz róla, lehet, hogy egy 35-ös gp5000 lesz belőle. Néztem gumikat is ma, a legnormálisabbnak a Schwalbe Marathon tűnt, de nem győzött meg. Contiból elég szűk volt a választék, pár olcsóbb gp, meg sok montis traktorgumi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#176597) IMIIKE1998 válasza IMIIKE1998 (#176579) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Valószínűleg amúgy a hosszú fejcső a gond. 12 centi, valószínűleg emiatt van ennyire hátul a nyeregcső.

(#176598) arn válasza parandroid (#176596) üzenetére


arn
félisten

32es tl... szarazban erdobe dongolt foldre, finom sotterra teljesen jo. komolyabb terepezesre nem valo. meg ne feledd, hogy a minta nem minden, slick es slick kozott is nagy kulonbseg van.

ilyen helyeken szoktam hasznalni: [link] [link]
ez a bringa (scott addict): [link]

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#176599) Mezga Aladár válasza arn (#176598) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

sotterra
Ez mit jelent? :F

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#176600) arn válasza Mezga Aladár (#176599) üzenetére


arn
félisten

nemet szo, schotter, de szoktak otthon is hasznalni. :) murva, soder (ebbol a szobol ered ez is), gravel

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.