Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164201) tacto válasza Alg (#164197) üzenetére


tacto
aktív tag

A karanten stb. megtette a hatasat. En nemreg elcsiptem a masodik Willhabenes fogasom (6 ev alatt) en mondjuk mini meretü vintage montiban "utazom".
Igen, a Simplon tan meggyözöbb, arban viszont nem vagyok kepben annyira.

(#164202) cdl válasza Alg (#164197) üzenetére


cdl
senior tag

A karbantartás nem az erőssége a Giant tulajának. De az árkülönbség sem kevés. Az előélet fontos lenne ennél, mert lehet, hogy ráköltöd a különbséget. Ha nincs messze, nézd meg.
Úgy könnyebb a döntés.

(#164203) INTELligent válasza Csokicsibesz (#164199) üzenetére


INTELligent
senior tag

Nagyon mennék, de amíg nem tudok visszamenni Pestre (egyetemek még online üzemmódban vannak, s így a kollégiumok is), addig nem, pedig jó lenne a topiklakók közül pár emberrel offline is összefutni. :K

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#164204) Tomi_Sci válasza Hasaggymeg (#164195) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Már ki is szabadultak az utakra, ma majdnem nekem jött egy csávó egy 4! (akarom mondani !!444!!!) méter széles közös használatú bicikli úton). Beláthatatlan (kerítés) de nem éles kanyarban a menetirány szerinti bal oldalon, és amikor meglátott még balrább kezdett kanyarodni. Mármint... Ah mindegy, satufék, hátulja jobbra kirak, izomból megteker, épphogy elkerültem.

Azt sem tudom mit csinálnék egy ilyen helyzetben, ha kárt tesz a bringámban. Mármint addig nem megy el, amíg a zsebemben nincs az ellenérték, de ugye ez felvet bizonyos jogi aggályokat is ;]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#164205) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Tubeless:
Ma felültem a szopórollerre és megpróbálkoztam az első átalakítással.
Gorilla tape-et vettem az FD28-as Alexrims felnihez, amit szépen körbe is ragasztottam. Viszont a TLE svalbi gumi fityeg a középső árokban, nem lehet felfújni. Próbáltam belsővel de ezzel meg azt vettem észre, hogy se a TLE se régi hagyományos svalbi gumi nem ül fel rendesen egy szakaszon. Lehetséges, hogy a nem tubeless felnin a gumiperemnek kialakított váll éppen akkora átmérőjű, hogy egy ragszalaggal leragasztva már nem fér fel a gumi? Van vkinek szakmai infója, hogy a belső nélküli és belsős felni milyen mérettűrésekkel rendelkezik?
Szóval jól leszívattam magam ma délután. Se felfújni nem tudtam, se rendesen "beültetni" még belsővel se nem hogy a TLE gumit, de a hagyományost se. :W

(#164206) xy.zsolt válasza Alg (#164183) üzenetére


xy.zsolt
őstag

na, látod....ez már jobb választás lenne. Jó hogy aludtál a tegnapira egyet :) De ha ezt megveszed már ne nézegesd utána a kínálatot :)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#164207) Alg válasza xy.zsolt (#164206) üzenetére


Alg
veterán

Ne is mondd, közben láttam hogy került fel a wheelsports.de-re CAAD12-ből 56-os akciós áron 1200EUR, full új, 105-el. Meg 1300ért gyönyörű karbon Synapse Tiagra. De 1000nél húztam meg a határt, nincs mese. Sok kiegészítő kell még.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#164208) bardi válasza Teasüti (#164205) üzenetére


bardi
aktív tag

Kompresszorral próbáltad? Nekem csak úgy ugrott fel a Schwalbe gumi a felnire, reménytelen volt sima pumpával. Próbáltam youtube-on látott trükköt is, ott gumileszedővel az ember jó helyre rakja a gumi peremét, de nekem 5 centi után visszacsúszott az árokba.

'92 Honda VFR 750

(#164209) xy.zsolt válasza Alg (#164207) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Emlékszel tegnap én voltam az a "gyökér" aki lebeszélt burkoltan a bringáról :) Amúgy tapasztalat, hogy minél tovább halasztod a vételt annál feljebb is kerülhet a lélektani határ :) Ennyiért jó az a GIANT szerintem

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#164210) metrion


metrion
aktív tag

Ez a Gorilla Clear Tape f@sza, meg is csináltam a bringát ahogy akartam. :D Hőlégfúvó hiányában olyan lett amilyen, hajlatokat nem sikerült mindenhol megoldani és sima vizet használtam a felrakáshoz. Majd boxer alsóval nyomtam ki a vizet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#164211) Tomi_Sci válasza Teasüti (#164205) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Nem lehet, hogy nem túl magasan, hanem túl alacsonyan ül a gumi? Gorilla tape általában felvastagításra használatos, hogy felemelje a középső árok szintjét. (tubeless szalagnak elég szar egyébként, fél év alatt "átázik")

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#164212) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#164209) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Azt írja hogy újszerű a gép, de azért jól vizsgáld át....pl a fejcső és villa találkozásánál. Vagy ha tuti biztosra akarsz menni akkor elviheted egy szervízbe is átnézésre....van ott minden sarkon egy. (pl Mountainbiker shop) Én oda jártam anno

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#164213) Zsohi válasza Teasüti (#164205) üzenetére


Zsohi
őstag

Használj szappanos vizet és akkor a helyére fog ugrani, volt már, hogy nekem is szükségem volt rá. A felfújáshoz kompresszor hiányában még annyit megpróbálhatsz, hogy a szelep magját eltávolítód és megpróbálod kézzel a lehető leginkább kifeszíteni a külsőt a felni külső peremére és pumpálj gyorsabban. :D
Vagy ezek: [link] [link]

(#164210) metrion: Mehetett volna az víz nélkül is, az csak egy nagyon vastag ragasztószalag. :D

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#164214) bardi válasza Zsohi (#164213) üzenetére


bardi
aktív tag

5 literes permetezőt is át lehet alakítani ilyen célra, talán még annyi mindent se kell venni hozzá külön.

'92 Honda VFR 750

(#164215) cibus válasza jjeahh (#164193) üzenetére


cibus
aktív tag

Értem, köszönöm. Akkor az elvetve. Akkor esetleg nem tudsz egy linket adni egy olcsóbb első teloshoz, ami már jó lehet? Baranya, Somogy , Tolna

(#164216) metrion válasza Zsohi (#164213) üzenetére


metrion
aktív tag

Annyira nem vastag, egy baj van vele, hogy recézett a széle a téphetőség miatt. Vízzel tudtam csak felrakni. :B

(#164217) metrion


metrion
aktív tag

Miskolcon és Kazincbarcikán tudtok jó bringaszerelőt?

(#164218) Zsohi válasza metrion (#164216) üzenetére


Zsohi
őstag

Vastagabb, mint a kimondottan bringás fólia amit most vettem és teljesen jól is szuperált anno, csak nem túl esztétikus a recézett szélek miatt.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#164219) Teasüti válasza Zsohi (#164213) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az a poroltós megoldás tetszik. Egy Airshot/Booster tartálynál 4-5x olcsóbb. :K

(#164220) jjeahh válasza Teasüti (#164205) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pár tipp:
- használj szappanos vizet
- csavard ki a szeleptűt
- próbáld meg a gumi peremét a felni pereméhez minél közelebb igazítani, főleg a szelep mellett
- ezt nem próbáltam, de hátha: pattogtasd a gumit :D
- pumpáld 2-2.5 bar fölé
Ha így sem működik, akkor kompresszor vagy booster...

cibus: Én sajnos mivel erdélyi vagyok, nem ismerem az ottani apró oldalakat.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#164221) robee19


robee19
tag

Valaki nem guru a Bryton computerekkel kapcsolatosan?
A 310-esemről szombaton leszedtem az utóbbi pár (20-30) tekerés adatait, aztán feltettem tölteni, mert merülőben volt. Tegnap délután indultam egy laza körre a családdal és azon kaptam magam, hogy folyamatosan ki-be kapcsolgat. Hazaérve nyomtam neki egy hard resetet, de semmit nem segített. Ha leteszem most is egyfolytában ki-be kapcsol, úgy, hogy hozzá sem érek. Számítógép nem ismeri fel, a töltést nem veszi, de azt mutatja tele az akku. Nem esett le, nem ázott be, fogalmam sincs mi lelte... :F :W :O

(#164222) Hasaggymeg válasza jjeahh (#164220) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én a Mavicot belsővel használom,de már csak mikor kézzel is pumpálom fel minipumpával 1,5 körül lő néhányat,majd mikor veszem le úgy kell lepattintani a felni belső széleiről az odatapadt gumit és betolni a mélyebb közepe felé,hogy egyáltalán levehessem.Ugyanakkor bár nem könnyen,de szükség esetén akár kézzel,gumileszedő nélkül is elvégezhető a művelet (legalábbis a hajtogat6ó Ikonnal),úgy levenni mint feltenni. :) Néha picit sajnálom is,hogy látszólag bár tökéletesen tyúkbelesítve van (UST) én mégsem használom ki. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#164223) ZolkoW válasza jjeahh (#164189) üzenetére


ZolkoW
őstag

Mindez akkor lenne igazi dilemma, ha a zsebemben lenne a pénz, és már csak döntenem kéne, így viszont mondhatom, hogy az alkatrészek 80%-át máshogy választanám meg, vagy van itthon :)
Egyébként nem néztem most a pontosabb adatokat, de valóban, ez közelebb van a 71 fokhoz, és annak is jobban örülnék, ha az M-es váz 610mm körüli hosszú lenne, mert így lehet, hogy az L-est kéne választanom, az meg már elég magas a felsőcsőnél.
Röviden van pár másik váz, aminek szimpibbek az arányai, a Niner Air9 pont ilyen. Meg a Kona Honzo (ilyen vázat láttam már ebayen, újat is elvileg, mondjuk lehet hogy csak a karbon és acél változatát árulják külön, már nem emlékszem. Konám úgysem volt még, pedig mindig tetszettek)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#164224) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#164222) üzenetére


xy.zsolt
őstag

és vajon miért nem?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#164225) Alg


Alg
veterán

Válaszolt a Giant-es emberke, elvileg L-es váz és ~1800km van benne. Ma-holnap elmegyek megnézni és ha jó a méret szerintem elhozom, ennyi futással max egy nagy mosás meg esetleg egy lánc csere kellhet.
Pedált is adja hozzá.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#164226) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Hol nézelődjön az ember ha kerékpár akar vásárolni?
Olyan helyet keresek ahol nyugodtan nézelődhetek, mert nem árulnak szemetet, és az árak sincsenek elszállva. A decathlon-t már néztem, van még hasonló?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#164227) tacto válasza Alg (#164225) üzenetére


tacto
aktív tag

Sok sikert, majd ird meg, hogy jartal. A Mountainbikernel teli vannak epp munkaval, neha tömegjelenet van elöttük a probakörösöktöl, nagyon pörög a bringazas.

(#164228) xy.zsolt válasza Alg (#164225) üzenetére


xy.zsolt
őstag

azt akartam is mondani, hogy a pedált ha nem probléma neki akkor hagyja rajta. Amúgy ez melyik évjáratú, hogy ilyen keveset futott?
tacto Én 10 éve voltam ott utoljára....ezek szerint azóta sem romlott a minőség :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#164229) f4lcon válasza Teasüti (#164219) üzenetére


f4lcon
őstag

hát, akinek van hozzáférése poroltó tartályhoz, annak könnyű :)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#164230) tacto válasza xy.zsolt (#164228) üzenetére


tacto
aktív tag

Hat, epp a 10 ev alatt mas lett a tendencia, elöbb az össztelosok foglaltak egyre több helyet, ma mar meg az ebike - ok szoritjak ki a maradek hagyomanyos mtb-t. Orszaguti fronton kb. ugyanaz, de ott meg van ugye a masodik kerületi boltjuk. (En eletem ket bolti bicaja közül az egyiket tölük vettem, jopar eve mar).

(#164231) Alg válasza xy.zsolt (#164228) üzenetére


Alg
veterán

2012-es évjárat.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#164232) jjeahh válasza xy.zsolt (#164224) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem szereti a tejet :D

(#164223) ZolkoW: ez ilyen, nagyon ritka az olyan bringa, ami minden szempontból tökéletes, sőt, ilyen rétegkategóriában még vázat is nehéz találni. A Niner tényleg jónak tűnik, nekem talán a fejcső kicsit hosszú, de elmegy... a Kona sem lenne rossz, de nem pluszos bringát akarsz? Mert szerintem a Honzoba nem fér bele a 2.6" gumi sem, nem hogy a 2.8 vagy 3", nem is értem miért csinálták ilyen keskenyre. A Trek Roscoe 8 váz tetszik nekem nagyon ebben a kategóriában, de külön vázként nem láttam sehol. 90mm fejcső, 67.2° fejcsőszög, belemegy a pluszos gumi és nagyon jól néz ki. Sosem próbáltam hasonlót, de egy könnyebb gumival (Rocket Ron 27.5x2.8 785g) tubelessesítve, ha pár alkatrészt kicserélnék könnyebbre, meg karbonra, simán be lehetne vinni 13kg alá és úgy már azért elég vonzónak tűnik nekem is. Pl. a dropper meg a nyereg lenne az első, amit felraknék apróra, ahogy elnézem kőnehezek, csak a belsők, dropper, nyereg kidobásával lehet spórolni rajta 1.5kg-t.

(#164222) Hasaggymeg: ugyanígy viselkedik a Crossride is :K .

Más: kisember vagyok (168cm), de mostanában mégis azt vettem észre, hogy túlságosan a szélén fogom a kormányt, szal a 720mm picit kevés nekem, simán ellennék 740 vagy 760mm-vel is :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#164233) Hasaggymeg válasza Predator2 (#164226) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

K2,Speedbike,Berguson,M&M bike,Bringaland,Fülöp kerékpár.Ami a szemetet és az árakat illeti nézőpont kérdése,mert níg pl.a Speed bikeban van olyan kerékpár mely csak egy fokkal jobb a nagyárúházi szeméttől,a Bringalandben 200-250e alatt nincs is kerékpár,ott az az alja.

xyzsolt...jjeahh kollégát annyiban javítanám,hogy a tejet poharamban szeretem,nem a gumiban...na meg nem látom versenyen túli előnyét. :(

jjeahh...én meg nagy(obb) emberként (187cm) most is úgy érzem fennakadnék itt-ott a szélesebb kormánnyal. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#164234) ggeleven


ggeleven
őstag

Bulvár...ezek után mi nem panaszkodhatunk. ;]
1200 kilométert biciklizett egy 15 éves indiai lány, apjával a csomagtartón

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#164235) tacto válasza jjeahh (#164232) üzenetére


tacto
aktív tag

Marmint terepre jönne jobban, majdnem kizarolag, ez a szelesseg? Persze terepfüggö es stucnifüggö, meg divat is (kenyszer, a geokkal es az ujabb cockpitokkal). En pl. sajna többet megyek varosibb környezetben, ott felesleges kisse, vagtam is nemreg bellöle. Nem beszelve a kapukon, ajtokon valo kioperalasrol :D
Bar a vallszelesseged nem irtad, lehet agyugolyok :)

[ Szerkesztve ]

(#164236) xy.zsolt válasza Alg (#164231) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Közben én is megtaláltam.....8.2 kg a súlya ami jobb mint a mostani 9kg körüli hasonló felszereltségű nagyáruházi bringák. És ha tényleg csak annyit futott akkor kevesebb mint féláron kapod meg az eredeti árához képest. Első bringának tökéletes.....én pl B'twin Triban 500al kezdtem :) ami azért nem ez a Giant minőség, semmilyen téren. Ha majd idővel pl karbonra akarsz váltani akkor ezen nem fogsz sokszáz EUR-t bukni....also, kein risk

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#164237) jjeahh válasza tacto (#164235) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, terepen kéne, aszfalton fölösleges a szélesebb. Válszélesség jó kérdés, de valszeg nem vagyok valami széles, picik a vállaim is. Ahogy elnézem amúgy az újabb xc-ken is egyre rövidebbek a stucnik és szélesebbek a kormányok, nemrég még a 90mm stucni volt az etalon, most meg max XL méretben látni, alatta a 60mm sem ritka, kormányból meg láttam többször 760-ast is. Mondjuk az egész geo nagyon sokat változott, egy 2020-as xc kiállása teljesen más, mint egy 6-7 éves gépé.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#164238) Alg válasza xy.zsolt (#164236) üzenetére


Alg
veterán

Igen én is így gondolkodom, hogy ha esetleg mégsem jönne be a bringázás akkor sem bukok sokat, ha nagyon bejönne és komolyabbat veszek akkor sem, ha meg megmarad ilyen hétvégi kiegészítő stresszmentesítő sportnak akkor meg kb. mindegy mi van alattam :K

Ráadásul az első "igazi" bringám amivel még gimis koromban jártunk a Fertő-tó körül nyáron (meg rengetegszer horgászni a Tiszához), is egy Cro-Mo Giant monti volt, most szüleimnél pihen a garázsban.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#164239) Hasaggymeg válasza tacto (#164235) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Áhh,rég volt már az,hogy magadra szabtad a kerékpárt,ma már a divat mondja meg mekkora kell legyen egy kormány,hány sebesség a soron,vagy milyen lapos a homlokcső szöge. :U

ggeleven...itt egy 1ismeretlenes egyenletet látunk,ugyanis nem tiszta mennyit vitte őket a kamion. :DDD Ugyanakkor persze 500km is sok lenne ottani utakon,olyan kerékpárral egy nőnek. :Y

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#164240) metrion


metrion
aktív tag

Fidlock mágneses kulacsokról van tapasztalat? Jó cucc?

(#164241) xy.zsolt válasza Alg (#164238) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A Fertő tó partján lakom....idén még nem kerültem meg a tavat a vírus miatt, de lassan rászedem magam :)
metrion Tavaly én is agyaltam rajta aztán olvastam jót is rosszat is, így egy alis kulacstartót vettem....22g és 1.2 EUR....best buy :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#164242) ZolkoW válasza jjeahh (#164232) üzenetére


ZolkoW
őstag

Féltem, hogy ez lesz, és már a videó alatt is írják a QR141-et... Nem is értem, miért létezik ez a szabvány, de csak pár gyártó csinálja, kereket/agyat persze nem igazán kapni hozzá. Ez lényegében egy gyorszáras, de boostos rendszer. Na ezt elkerülném, ha lehet, egyrészt visszafelé ne fejlődjünk már, meg tényleg a későbbi kerékcserékre is kell gondolni, agyrém.
De egyébként ha egy bringára szeretném leváltani a kettőt, akkor a 29-es kerékméret a nagyobb prioritás, tehát kisebb baj, ha a duci nem megy bele, de inkább legyen 10-11 kiló.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#164243) nmate91 válasza xy.zsolt (#164241) üzenetére


nmate91
tag

Én azt anno egy női vázas 26-os "moutainbike"-kal kerültem :D

(#164244) xy.zsolt válasza nmate91 (#164243) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Respect :)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#164245) 6030D válasza f4lcon (#164229) üzenetére


6030D
Ármester

Nekem van egy, Vácról ingyen elvihető, ha kell valakinek. Már rég a MÉH-be kellett volna vinnem, csak közbe jött a korona.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#164246) nmate91 válasza xy.zsolt (#164244) üzenetére


nmate91
tag

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ezek után a második napos tekerést kihagytam és leválva az osztálytól felszálltam egy vonatra ami hazavitt :D

(#164247) Alg válasza xy.zsolt (#164241) üzenetére


Alg
veterán

Valójában nem kerültük, a Rejtekadó vadászházból csillagtúráztunk.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#164248) Mezga Aladár válasza Hasaggymeg (#164233) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"tejet poharamban szeretem,nem a gumiban...na meg nem látom versenyen túli előnyét. :("

Mavic-os érintettség okán szólok hozzá.
Outi 25 gumi 9,5 bar nyomás vs
outi tubeless (Mavic AKSIUM ELITE UST DISC) 28 gumi 5,5 bar nyomás.
Nem hasonlítható össze. A tömlős talán a keménysége miatt kicsit jobban irányítható, minden másban (kényelem gördülési ellenállás, hajtás könnyedsége) a tömlő-nélküli jobb.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#164249) ggeleven válasza Hasaggymeg (#164239) üzenetére


ggeleven
őstag

...és a papát a csomagtartón még nem is vetted számításba. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#164250) cibus


cibus
aktív tag

XL méretben egy ilyen jó lehet már nekem?

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.