Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163251) 6030D válasza jjeahh (#163250) üzenetére


6030D
Ármester

Nem tudom, meg kell néznem Straván. Valahogy ősszel.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#163252) soldi3r


soldi3r
veterán

Szevasztok!
29"-os MTB-ot vennek 150ezer Ft-ig.
A sok szuron 2 tipus maradt fenn 19"-os meretben, Kellys Madman 30 (2020) es a Cube Aim (2019). Utobbibol van 21"-os meret is, azt mindenkep kiprobalom, mert epp a hataron mozog a magassagom. A ketto kozul van jobb/rosszabb valasztas ha megis a 19" lesz a nyero? A 21" vazmeretnel nemigen maradt opcio.

E30 (oo=[][]=oo)

(#163253) gabro0 válasza 6030D (#163245) üzenetére


gabro0
őstag

Hogy lehet ellenőrizni van-e még benne? Mert leengedni csak ezért nekem macerásnak tűnik, de még mindig jobb, mint foltozni...

(#163254) Teasüti válasza soldi3r (#163252) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Egy kaptafa mindkettő. Ugyanaz a felszereltség. Cube kicsit letisztultabb a belső kábelvezetéssel. E kettő közül vidd azt amelyik tetszik! Vagy amelyik kisebb tömegű... Bár ebben a súlycsoportban ez mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#163255) jjeahh válasza gabro0 (#163253) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Leengeded :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#163256) xy.zsolt válasza jjeahh (#163239) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ebben azért nem vagyok biztos....én úgy láttam itt a forumon kb egy éve, hogy a fogsor közepén és nagy lánctányéron kell lenni-e a láncnak. Ha így állitom be ahogy most mutatja a képeden akkor az eredményem siralmas lenne. Ha oda állítom ahogy én tudom akkor tökéletes.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#163257) soldi3r válasza Teasüti (#163254) üzenetére


soldi3r
veterán

Köszi! Most nézem, hogy a Madman 2019-ből belefér az 50-es. Ott már hidraulikus a fék.

E30 (oo=[][]=oo)

(#163258) xy.zsolt válasza Teasüti (#163249) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:C

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#163259) Hasaggymeg válasza 6030D (#163247) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tegnapelőtt nekem is beszólt egy nagycsaládos,aztán ráhagytam...én a Fót-Csomád út felől megyek,ott sosem volt tábla...meg ezen az oldalon nincs is sehol. :F Amíg az ebeket rendszeresen és póráz nélkül behordják a természetvédelmi területre,nem hiszem velünk sz@rakodnának.
Most értem haza. [link]
Annyi bringás volt fent mint sz@r a harctéren. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#163260) INTELligent válasza jjeahh (#163239) üzenetére


INTELligent
senior tag

(#163239) jjeahh: Köszi, ezt meg is nézem :) .
(#163256) xy.zsolt: Na akkor most tegyetek igazságot :D. Megnézem mindkettőt.

(#163243) Teasüti: csak gondoltam, hogy ha ez egy olyan dolog, amin lehet finomítani/meg lehet csinálni, akkor megcsinálnám. Meg én személy szerint ilyenkor mindig le szoktam lassítani, hogy a túl nagy kilengést elkerüljem. Ha viszont lehetne ezen csökkenteni, akkor mehetnék gyorsabban :).

(#163241) Hasaggymeg: :DDD. Sajnos túl későn reagáltam, mert én is pont a mókusokkal akartam volna példálózni tegnap. ;] Bár ha megnézem a képed, akkor a nyergen a nyílás az "pont olyan", mint az ATM. Próbáld meg, hátha kp-t elfogadnak mókusék :DDD.

Montisokat kérdezném, hogy ti milyen nadrágban tekertek? Mert most (köszi itouchfan még egyszer a tippet) beszereztem pár mezt, viszont nadrágom még nincs. Van ilyen Decathlonos túranadrágom (mondjuk a bézs színével tuti az első tekerés után olajos lesz :DDD), az jó lehet?
Mert néztem, hogy alapvetően kétféle bringás nadrágfazon van, az outis az jobban testhez áll míg a montisok nem annyira - vagy itt pusztán preferencia kérdése az egész, nincs olyan előnye az egyiknek, ami miatt kifejezetten jobban jön montizás közben.
Melyik ajánlott, ill. hol érdemes nézni ilyesmit (külföld, ali, ebay, stb. is jöhet)? Vállpánt néklül vagy azzal? Kezdésnek valami olcsóbbat néznék.

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#163261) Teasüti válasza INTELligent (#163260) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ezért lassítasz? Ne már!! :))
Adjá' neki! Majd ha leesik, akkor visszateszed. Ennyi.
15 évvel ezelőtt nem volt ilyen luxus mint a kuplungos váltó, mégse lassított le senki. ;]
A DH vonalon voltak a vezető görgők, mindenki más meg zúzott anélkül oszt kalap kabát. :D

(#163257) soldi3r
Akkor az. Nem ismerem a belépő hidraulikus fékeket, de szerintem a mechanikusnál az is csak jobb lehet. Már csak azért is, mert két dugattyús kell legyen. Sose volt szimpi, hogy a mechanikusok hajlítják a tárcsát.

[ Szerkesztve ]

(#163262) bardi válasza INTELligent (#163260) üzenetére


bardi
aktív tag

Még pár éve kaptam egy vagy lidlből, vagy aldiból származó munkás nadrágot, én abban nyomom :D Mivel mindig ezt használom, nem zavarna ha olajos lenne, hozzáteszem, nem sikerült még összekennem olajjal.
Egy időben télen jártam rendes kantáros, béléssel ellátott nadrágban, de én nem éreztem olyan hűdenagy megváltásnak akkor, igaz a nyergem is puha volt, lehet a mostani nyergemmel (találtam egy használt smp hell-t, de nem olyan jó, mint a sok sok éve próbált smp, ami egy mozgásvilágos tesztnapon volt az egyik bringán) lehet egy kis párnázás elférne.

'92 Honda VFR 750

(#163263) jjeahh válasza xy.zsolt (#163256) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nálam tökéletes, így ha elöl-hátul a legkisebbre rakom, a váltó nem esik teljesen össze és a lánc sem csattog. Outin simán lehet jó a te beállításod, mert ott nem zakatol olyan veszettül a lánc, mint rázós terepen.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#163264) Teasüti válasza xy.zsolt (#163256) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én úgy tudtam csak az a lényeg lánc méretezésnél, hogy még legrosszabb esetben - keresztbe váltva a két legnagyobb lánckerékre - se szakítson el semmit. Legyen bolondbiztos, a többit meg megoldja a kanál ahogy akarja! Azért van. :)

[ Szerkesztve ]

(#163265) cdl válasza xy.zsolt (#163256) üzenetére


cdl
senior tag

A Shimano szerint 27-es sorig pedig így kell.11-es rendszernél.
Megvan a pdf, akinek kell, átküldöm. Vagy mehetne az összefoglalóba?

(#163266) Hasaggymeg válasza nrg.960 (#163213) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Bebandázsoltad a láncvillát vele? ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#163267) Csokicsibesz válasza Toobee (#163217) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Nem kompatibilis a Srammal. Az új Shimano szériáknál (Xtr, Xt, Slx és már Deore), mind Hyperglide+ lánc kell. Csak ilyen típusú lánc lesz jó hozzá.

(#163268) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Megtörtént a szezonális szervizelés a Scapin Oraklo-n, bele is húztam egy kisebb kört. Ez az M8000-es setup, 32T 11-50 felállásban, teljesen kielégíti minden igényem.




"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#163269) Hasaggymeg válasza bardi (#163231) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát olyant ne is hordj mezzsebben! :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#163270) arcitec


arcitec
addikt

No, meglett az első 50km az új [Schwalbe Marathon GT Tour] gumival. Kiválóan gurul a gép,
és ráadásban a komfort érzet, a régi Road Cruiser-hez képest sokkal, de sokkal jobb.(Igaz az már kiszolgált.) Az út hibákat,kisebb egyenetlenségeket - aszfalton használom többnyire - nagyon szépen veszi.Egy élmény volt vele.(és még lesz is. :) ) A földúton is szépen lehet vele menni biztonsággal stabil. Mint említettem volt kicsit öblösebbnek látszik (az is) ezért is stabil. Azt nem tudom a mostani Schwalbe Delta Cruiser Plus vagy most kapható Schwalbe Road Cruiser-ek milyenek mert az lenne az igaz összevetés. Eszméletlen jó a hajtás lánc is szinte tökéletesre sikerült a tisztítás kenés még a racsnit is alig hallani, csak suhan és suhan.
Egy hatalmas élvezet.
Ellenben a hátsó váltón van egy gumi,illetve volt, mert elszakadt a kapocs(ragasztás alatt) ennek mi a célja? : [kép] kb itt volt : [kép]

[ Szerkesztve ]

(#163271) Hasaggymeg válasza jjeahh (#163250) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Na itt akkor még egy...ugyanonnan :DDD ,nem szoktam megállni fotózkodni.

...és itt a link is,mert közben szerkesztettem (elneveztem) és odalett. [link]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#163272) xy.zsolt válasza cdl (#163265) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Hogy így...ahogy a képen volt vagy ahogy én tudom? Mert ha úgy ahogy a képen van akkor minimum 2 szemet kellene kivennem a már amúgy is csak 110 szemes láncból....amit azért furcsának tartanék. De küld azt a linket.....meglesem. Nekem 50/34 11-30 van fent....ha ilyen is van esetleg kéznél. :R

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#163273) xy.zsolt válasza Tothgera30 (#163268) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ejjj de tiszta ez a gép....ott mostad le a fa tövében? Tetszik a bringád

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#163274) Hasaggymeg válasza jjeahh (#163239) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Így felmegy elől-hátul a legnagyobbakra anélkül,hogy letépné a váltót? Ha éppen akkor jó,ha nem akkor nem jó,ha meg simán akkor rosszabb mint a másik módszer,mert hosszabb lánccal operál. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#163275) Tothgera30 válasza xy.zsolt (#163273) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Dehogy, ma hoztam el a szervizből, mocskosan vittem, így hoztam. :D

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#163276) cdl válasza xy.zsolt (#163272) üzenetére


cdl
senior tag

Le van töltve, küldj egy email címet. Ha hazaértem, átdobom. A Kiarom 106 szemes, most fogok láncot cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#163277) bardi válasza Hasaggymeg (#163269) üzenetére


bardi
aktív tag

Ott csak zsepkendőket tartok. Sose volt még rendes mezem, mindent hátizsákban hordtam. Most van, de csak a zsepi lett száműzve belőle. Ugyan izzad a hátam miatta, de hozzászoktam már annyira, hogy ne zavarjon, meg ebbe talán biztosabb helyen van a telefon, pénztárca, szerszám.

'92 Honda VFR 750

(#163278) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

azért én sem vagyok 100as teljesen.....tegnap 9 fokban, rövidgatyában 30-40 kmh-s szélben tekertem bruttó 60km-et, ma meg itt a tavasz és 3km után visszafordultam. Ha az első pici 100m-es emelkedőn nem érzem, hogy max a formám mindig így teszek. Ez 1-2szer előfordul havonta, nem okoz traumát :) Inkább lemostam a vasat....ráfért úgyis.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#163279) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#163278) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kell a karbantartás is. ;] Amúgy én is vagyok így,vagyis hogy semmi,de abszolút semmi kedvem menni,de elindulok,mert időjárás,meg alkalom megfelelő.Ugyanakkor ha elindultam nincs visszaút,sosem fordulok vissza,sőt van mikor végül éppen olyankor megyek egy meglehetősen jót. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#163280) Maximum1 válasza Hasaggymeg (#163271) üzenetére


Maximum1
őstag

Szép karikát mentél, Grat.!
Nem túlzás ilyen terepre egy monti?, sima Gravel pályának néz ki ;]

(#163281) vallas


vallas
senior tag

Segítsetek légy szíves, ti mit tennétek...

Megvettem az "új" bicót fasza is minden, de kitaláltam, hogy veszek rá két egyforma kulacs tartót.
A nyereg csövessel minden ok, de a másik megszívatott...
Első csavar kijött, a második, meg megszakadt, elforgott, kb letörte, elengedte a forrasztás a kis gyűrűt a váz tetején....

nem volt mit tenni, levágtam a csavart, de nem tudtam kiszedni a másik felét, bele esett a vázba :W :W :W

Sajnos alu csavar, így nem jött ki mágnessel... rázogattam, de nem jön lyukra....
mitévő legyek...
1, ledugózom, ez van, de csörög néha
2, bovdenre valami kétoldalas ragasztót teszek, és halászok, de ha meg is lesz szerintem nem fér ki a lyukon, amit nem szívesen fúrnék nagyobbra, vagy 1-2 mm nem számítana?
3, lerázom alulra a középcsapágyhoz, és fújok bele kis adag purhabot, és remélem, hogy a középcsapágynál nem lyukas a váz...

más ötlet...?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#163282) ivana válasza vallas (#163281) üzenetére


ivana
Ármester

A középcsapágynál szinte minden váz lyukas, szóval mi lenne, ha simán kiszednéd a középcsapágyat?

(#163283) Zsohi válasza vallas (#163281) üzenetére


Zsohi
őstag

A hajtókart, vagy a villát kiveszed és ott majd ki tudod rázni. Villa egyszerűbb lesz.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#163284) Hasaggymeg válasza Maximum1 (#163280) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Van benne valami,mert ezért nem kell sem összteló,sem búsztos kerék nekem,ugyanakkor van ott a sok aszfalt és murva mellett 10 olyan kilométer is a 43.-53. km között (látszik a pulzus és a sebesség fordított arányosságán is ;] ),mely még egy nagyobb rugóutas kerékpárnak is gondot okozhat,murvagép meg hacsak nem vagy Schurter kábé felejtős...de lehet még akkor is ha az vagy. :N Tehetném,hogy odaautózok,majd csak a terepen nyomom,de hacsak nem feltétlenül muszáj nem szoktam/szeretem szállítani a kerékpárt. :N

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#163285) ivana válasza Zsohi (#163283) üzenetére


ivana
Ármester

Jogos, AHEAD esetén a villát viszonylag könnyen ki lehet szedni.

Javítani viszonylag simán lehet, kell hozzá egy persely, amit most nem találok, aztán beragasztod fémepoxival. Kulacsnak elég kell legyen.

(#163286) Hasaggymeg válasza vallas (#163281) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Milyen bringa ez?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#163287) cdl válasza vallas (#163281) üzenetére


cdl
senior tag

Ha kijött, keres egy karosszéria lakatost, akinek van ilyen anyája, behúzója.
[link]

(#163288) 6030D válasza Zsohi (#163283) üzenetére


6030D
Ármester

Nyeregcső még egyszerűbb, nem?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#163289) Somatom


Somatom
veterán

Tudtok vmi jó szerszámostatyót? Bementem a Lidlibe a hétvégi legszükségesebbekért és egy szerszámkészlettel jöttem ki. Csak még nem tudom, hogy miben hordjam a bringán. :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#163290) Hasaggymeg válasza Somatom (#163289) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Anyám,ez nehezebb egy karbon kerékpárnál! ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#163291) Somatom válasza Hasaggymeg (#163290) üzenetére


Somatom
veterán

Meg kéne mérni. De, sztem is nehezebb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#163292) ZolkoW válasza Teasüti (#163192) üzenetére


ZolkoW
őstag

Kipróbálnám másik kormánnyal. Nekem egy 6e Ft-os nyeregcsövem van tőlük, ami karbon (és mint kiderült, üvegszál vegyesen) csővel és alu fejjel bír. A fej alsó része is alu, meg a billegős szerkezet. Emiatt nem is túl könnyű, nem is különösen rugalmas (vagy túl sokat várok tőle, de végülis 31.6-os, tehát nem csoda hogy nem hajlong), és ami kicsit bosszantott,hogy az alu bölcső elég pontatlan, nem követi pontosan a billegős résznek az ívét. ezt kicsit javítottam, de levontam a következtetést, hogy ami könnyű, megfelelően van kivitelezve, az még kínaiban is drágább. A súlya egyébként úgy emlékszem, hozta az ígértet. Az átmérője is.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#163293) jjeahh válasza Tothgera30 (#163268) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Még mindíg egyik legszebb bringa a topikban, de a Barzo nem kopik ;] . Vagy ez már új szett?

(#163271) Hasaggymeg: itt az ideje elkezdeni :D . mrst3ph3n kolléga stravaján is olyan jó nézegetni a képeket, hogy milyen a terep arrafelé és milyen helyeken jár :D

(#163274) Hasaggymeg: felmegy, nem tépi le. Anno erről itt volt egy topikvita is, de ha jól emlékszek a tanulság az volt, hogy a legtöbb bevált módszer ugyanolyan lánchosszt eredményez :)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#163294) ggeleven válasza arcitec (#163270) üzenetére


ggeleven
őstag

Haha, én meg ma mentem vele egy 60as kört. :D
A tapasztalataim hasonlók, nagyon tetszik! Könnyen gurul, jól fékez és csendes.

Más téma. Valaki nyomott közületek már 1 napos Balaton kört? Nagyon a határaimat feszegetném, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy menne-e. Sosem mentem még 120nál többet, de rákészülve talán összejöhet. :K

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#163295) xy.zsolt válasza jjeahh (#163293) üzenetére


xy.zsolt
őstag


Na, nem kell cavinton forte szerencsére/egyelőre 😀....amit kiraktál képet az outinal a 27es vagy kisebb fogsorra igaz. Nyilván ha nagyobb a max fogaskerék akkor hosszabb lánc kell és máskép állnak a görgők a legkisebb fogaskerékre pozicionálva.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#163296) rétisün válasza ggeleven (#163294) üzenetére


rétisün
veterán

ha a 120 ment, akkor a kör is menni fog. csak arra vigyázz, ne kezdd túl erős tempóban --> nem a táv csinál ki, hanem a sebesség.....kényelmes, nyugis tempóban a világból ki lehet tekerni. 2X :D

amikor én voltam (voltunk egy fórumtárssal) nekem is kb. dupla táv lett a korábbi leghosszabb teker(g)éseimhez képest, kicsit tartottamn is tőle, de nem volt gond.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#163297) jjeahh válasza xy.zsolt (#163295) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Lehet ez csak 3x mtb-re érvényes, outit, 1x rendszereket stb tuti másképp kell belőni.
szerk: ja most látom a képet, biztos van hasonló szabály minden rendszerre, én 3x9 mtb verziót tartottam meg anno, ha pl. 1x-re váltanék, vagy vennék egy outit, újra kéne tanulnom a lánchosz beállítását :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#163298) Azteeek


Azteeek
tag

Sziasztok
egy ilyen formájú nyereg kényelmes lehet a 90kg-om mellett?

(#163299) arcitec válasza ggeleven (#163294) üzenetére


arcitec
addikt

Ha kihívásnak akarod rajta. Én nem preferálom nem látsz semmit a tájból, meg is kell állni halazni , nem rohanni. 112 km nekem is az a max. pont Balaton körön. B.Szemes-B.Akali . Keszthelyen lett volna a cél, de összejött a 112km. Szép volt este a parton a szemközti kivilágított oldalt nézni-bámulni, hogy tegnap este még ott nézegettünk.

(#163300) Hasaggymeg válasza ggeleven (#163294) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

3 vagy 4x körbe mentem,sétálós 20km/h körüli átlaggal,evéssel,pihenéssel,fürdéssel,egész napos túraként nem nagy kunszt,a segged kell kibírja a többinek menni fog.Nyomni keményen bringás haverokkal már más tál tészta lehet,úgy nem próbáltam.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.