Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164401) ivana válasza RetepNyaraB (#164399) üzenetére


ivana
Ármester

Ha tényleg shimano (bár ez a china felirat nem túl bíztató): golyók ki, jobb porvédő ki (a balt ki ne szedd, azt baromi nehéz egyben kiszedni) és jobbról a tengely helyére kell bedugni egy 10-es imbuszt. Jobb menetes, tehát az óramutató járásával ellentétesen kell tekerni, ha be van rohadva akkor óvatosan ütögesd kalapáccsal. Erőkart növelni tilos!!!

[ Szerkesztve ]

(#164402) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Anyumnak megtetszett a Csepel Budapest kerékpár (26-os) mi a véleményetek erről a kerékpárról? 60-70k között mozog az ára. Hátsó váltóval szerelt (6 seb)

Illetve hol tudnám a legjobb áron beszerezni? Jöhet a használt (jó állapotú) is. Természetesen átfutom az internetet, de hátha van egy tuti tippetek, kupon, akció ....stb

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#164403) ivana válasza Predator2 (#164402) üzenetére


ivana
Ármester

Nem rossz, újonnan szoktuk néha ajánlani is a topikban. Bár egy igazi régi 28-as vagy 26-os csepel ezerszer jobb (mátra, túra etc.).

(#164404) Tomi_Sci válasza robaGB10 (#164400) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Mekkora a felni belső átmérője? A Rockriderek nem extra szélesek emlékeim szerint, akkor nem olyan para. De attól még mindig jobban járnál egy ballonosabb gumival szerintem. Mármint, kényelmesebb és minimálisan lassabb, az is inkább csak nagy sebességnél (légellenállás) érezhető.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#164405) TayRol


TayRol
veterán

57-622 gumi van a cangán (29er).
Milyen lenne 700c x 40-es gumival? Egyáltalán felmegy rá? :) Nagyon hülyén nézne ki?

(#164406) 6030D válasza TayRol (#164405) üzenetére


6030D
Ármester

[link] :K

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#164407) ggeleven válasza atee_13 (#164382) üzenetére


ggeleven
őstag

Bár nem vagyok szaki (de szeretek segíteni), szóval bocs, ha hülyeség hagyja el a számat (billentyűzetemet). Kempetlen a múltkor tök jól összeszedte, hogy hol érdemes nézelődni, szóval lopom. :R
apro.bikemag.hu
bolha.testbike.hu
Facebook csoport #1
Facebook csoport #2
Facebook csoport #3
Facebook csoport #4
Facebook csoport #5

Ezen kívül a laikus eladóktól jófogáson és sima FB marketplace-en lehet találni normálisat.
Alapkérdés a vázméret. Jó összefoglaló a tudnivalókról itt, méretek itt vagy az összefoglalóban. Ezek alapján mondjuk 17-18", M méret (43-46 cm) lehet a jó méret neked. A pár tízezres határ nagyon le fog limitálni azt most mondom. Többnyire merev villát és V féket fogsz találni a kínálatban. Egyébként vannak első villás gépek is, de meg kell nézni, hogy egyáltalán működik-e. Nézz körül az oldalakon és mindenképpen javasolnám a személyes megnézést. Nem kotyognak-e rajta az illesztések a kormánynál, nem csörög-zörög-e a hajtás és a kerékagyak, nem lóg-e a lánc és a váltó, a láncfeszítő feszít-e, a gumik nincsenek-e slickre hajtva és berepedezve (a sok állástól pl). Ha valami megtetszik és ránézésre, próbakör alapján jó állapotban van, akkor vedd meg nyugodtan. Ha nagyon nem jön be, akkor meg el tudod adni, de legalább addig is lesz valami és nem mondhatod, hogy nem adtál neki egy esélyt. :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#164408) Because válasza TayRol (#164405) üzenetére


Because
őstag

Eszembe jutott egyik Park tool adás:
Skinny Fat Bike Build

[ Szerkesztve ]

(#164409) tacto


tacto
aktív tag

Mar annyi videoba belefutottam, gondoltam ranezek egy europai murvasnak: [link] , elegge belemaszott a ceg ebbe a profilba, elsöre nekem meggyözöen. Mar, akit erdekel :B

(#164410) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Ma inkább a szörfösök napja volt. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#164411) NomAd_82 válasza Gaben046 (#164348) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

29 kerékre nagy lesz a 19" vázméret, tuti.
Én 27,5 gumikkal keresek bringát és minden üzletben az M méretre beszéltek rá.
Mivel minden kifogyott rámentem a 29" kerékméretre és a szakemberek az "S" méretet mondják. Ráültem 2 típusnál a vázra és igencsak meggolyózott az "M" méret.
Élőben próbálj több típust.

(#164412) bardi válasza NomAd_82 (#164411) üzenetére


bardi
aktív tag

És S-es vázban ki tudsz húzni eléggé egy max 400 mm-es nyeregcsövet?
Nekem 26-os méretben a 18" az abszolút minimum 400 mm hosszú nyeregcsővel, persze a hossza kevés, XL-es váz (21") jó.
29-es bringák közül még egyet sem láttam, ahol egy L-es váznál kisebb elég lenne csak-e szempont alapján, de így is jópárban az XL lenne megfelelő csak, hacsak nem akarom hogy 400 mm nyeregcső lógjon ki a vázból. Egy erősebb huppanásnál eléggé fosnék, hogy reccsen valami...

'92 Honda VFR 750

(#164413) NomAd_82 válasza bardi (#164412) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Nekem több helyen is 178 cm-re S méretet ajánlottak.
"M" méretet kérdeztem és arra szívták a fogukat, hogy necces, biztonságosabb az S.
Akkor miért?

(#164414) ZolkoW válasza Teasüti (#164394) üzenetére


ZolkoW
őstag

A te egyenletedben túl sok az ismeretlen :)
de ha kvázi minden ugyanaz, csak a nyomás más, akkor lehetne jobban következtetni, meddig fújjam. Azt már tudom, hogy a tyúblessz jó dolog, erről már nem kell meggyőzni ;)
Ezért nem kevernék bele olyat,hogy tekerni is kell,mert wattmérő nélkül esélytelennek tartom az ismétlést (persze szél, nyomvonal, útakadály gurulva is befolyásol).
Nem akarok nagy tudományosságot keríteni neki, de érdekel, h a 42-es WTB Resolute rosszabbul gurul-e puhán,mint keményen, vagy mint a slick Conti.

Ma cseréltem egy TL külsőt másikra, és ezúttal nem ment kompresszor nélkül, a szűz gumival könnyebb volt. A tegnapi fékszerelés meg atomnak tűnik, egész hihetetlen nekem,hogy sikerült légtelenítés nélkül jóra összeraknom.

A régi féket is megpucolgattam, olajcserét tavaly kapott, ha lesz már szettem hozzá, és nem javult ettől a piszkálástól,akkor megjátszom azt is,addig nem akadom.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#164415) bardi válasza NomAd_82 (#164413) üzenetére


bardi
aktív tag

Hacsak nincs nagyon rövid lábad a magasságodhoz képest, nem tudom a 178 centihez miért kéne S-es váz.
Csak a Radon ZR Team geometriát néztem meg, de ott pl a középcsapágy mindkét kerékméretnél ugyan olyan magasan van, szóval a 29-esből miért kéne kisebb méret? Nem fogsz magasabban ülni.

'92 Honda VFR 750

(#164416) NomAd_82 válasza bardi (#164415) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

82 cm az átlépésem, értelek teljesen de akkor miért így ajánlják mindenhol?
Mondjuk Kellys- Kross és Devron-t néztem. A geo-jukat nem néztem meg.

(#164417) TayRol válasza Because (#164408) üzenetére


TayRol
veterán

Húbazz, nagyon gáz. :)

(#164418) itouchfan válasza NomAd_82 (#164416) üzenetére


itouchfan
senior tag

Kicsi lesz. Én csak 5 cm-rel vagyok magasabb nálad, de bőven "L" méretet nézek magamnak. 178 az simán M, esetleg ,M/L, de S semmiképp (szerintem).

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#164419) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#164414) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha egy ilyen mérést igazán komolyan akarsz elvégezni gyorsan rájössz,hogy...kábé lehetetlen küldetés.Vagyis ha ugyanott,ugyanúgy el nem végzed ugyanazzal a bringával és bringással ilyen,meg olyan gumival többször is 1más után a kísérletet,akkor nem kapsz értékelhető eredményt.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#164420) zsocy válasza itouchfan (#164418) üzenetére


zsocy
őstag

Az átlépő a lényeg, a 82 cm az határon van S és M között. Nekem is hasonló paramétereim vannak, csak még rövidebb a lábam, nekem is S aminél még nem ér le a cucc a felsőcsőre.
Az M sem óriási, de ott azért figyelni kell és kifordulni oldalra nehogy odaverd.
Outinál is 50-52 határon vagyok.

Ez ilyen, nekünk rövid lábúaknak el kell ezt fogadni. Nem verseny hogy az M az nagyobb mint az S, az biztos jobb. Ülj rá, állj fölé, azt vedd amit jobban érzel.

(#164421) NomAd_82 válasza itouchfan (#164418) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Ez akkor ez így király.
Ezért kell személyesen próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#164422) truefx


truefx
aktív tag

Wahoo Elemnt Roam-om van, merem ajánlani navigációra. Letéréskor újratervez, kedvenc POI-kra, vagy telefonon kiválasztott pontra navigál, vagy visszavisz uazon az útvonalon amin addig mentél, stb. Én elégedett vagyok vele nagyon, igaz csak országúton használtam eddig.

(#164423) Zsohi


Zsohi
őstag

Rá kell ülni a bringára, 178-as magasságomhoz most vettem XL-es vázat és úgy érzem minden eddiginél jobban passzol hozzám. :U

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#164424) Hasaggymeg válasza Zsohi (#164423) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Meg aztán nem árt megnézni a saját méretajánlót sem,vannak igazán fura méretezések. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#164425) Zsohi válasza Hasaggymeg (#164424) üzenetére


Zsohi
őstag

Az tuti, ott vannak a Nicolai vázak S méretben 485mm-es reach-csel, míg néhány konzervatívabb gyártó még csak 470mm-nél tart XL-es méretben. :D

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#164426) Runner_fxr válasza Albigator (#164298) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

ebikeshop.hu, ambringa.hu oldalakon érdemes szétnézni, van azért s-pedelec, de nem sok, ez igaz, mert nem nagy az igény rájuk. A leírásukban szerepel, hogy 45km/h. Ezeken a kerékpárokon a visszapillantó és folyamatosan világító első és hátsó világítás széria felszereltség, ezek a szemmel látható különbségek.
[link]
[link]

(#164301) Somatom: Ez mondjuk így nem igaz, egyrészt lehet kapni itthon S-pedelec-et, másrészt a jogi háttere is tisztázott a közúti használathoz! Le lehet vizsgáztatni smkp-nek. Aminek nem tisztázott a jogi háttere, azok a házilag barkácsolt nagy teljesítményű elektromos motorok és a tuningolt sima pedelec kerékpárok. Az viszont igaz, hogy az árszint igen magas.

[ Szerkesztve ]

(#164427) Predator2 válasza ivana (#164403) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a választ.
Párhuzamosan megkérdeztem az eggyik FB csoportban is.
Jött rá pár komment, ott eléggé szidják. Nem ajánlott vétel szerintük, nem tudom most akkor kinek van igaza. [link]

alt="" title=""

Ő milyen lehet? Árban elfogadható: [link]

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#164428) Somatom válasza Runner_fxr (#164426) üzenetére


Somatom
veterán

Vizsgáztatni biztosan nem kell, mivel SMKP -ra nincs műszaki vizsga. A gyártónak/forgalmazónak kell gondoskodnia SMKP típusbizonyítványról és az erre utaló jelzést beütni a vázba. Ez kell ahhoz, hogy a biztosító SMKP kötelezőt kössön rá. Legalábbis ez lenne a hivatalos eljárás.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#164429) parkr válasza Predator2 (#164427) üzenetére


parkr
őstag

muteromnak vagy 2 éve van Budapest B 28as, és semmi baja már a karcolásokon kívül amiket ő okozott :)
munkába, boltba, piacra jár vele rendszeresen.

[ Szerkesztve ]

(#164430) xy.zsolt válasza NomAd_82 (#164416) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Szerintem is kicsi lesz az S....de ha kipróbálva az S a kényelmes akkor azt kell venni. Nekem 178cm 83-84cm átlépő és éppen nem kicsi az M-es Merida monti. Arra figyelj hogy a térded tekerés közben éppen ne legyen nyújtva teljesen. És nehogy csak azért beszéljenek rá az S re mert csak az van raktáron nekik :) én itthon már ezt is el tudom sajna képzelni

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#164431) atee_13 válasza ggeleven (#164407) üzenetére


atee_13
őstag

Keresőben találtam ilyen méret kalkulátort nekem is az M eset dobta ki :)
Köszönöm az ajánlásokat és a segítséget :R

(#164432) ZolkoW válasza xy.zsolt (#164430) üzenetére


ZolkoW
őstag

Én is erre a készlet dologra gyanakszom ;)

(#164431) atee_13 : de ugye az megvan, hogy gyártónként, típusonként, évjáratonként, és holdfázisonként mást jelent az M meg a többi méret? :) Szóval ha van mihez viszonyítanod, akkor nézd a centiket is, az többet mond.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#164433) Runner_fxr válasza Somatom (#164428) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A vizsgáztatást természetesen nem úgy értettem mint egy nagymotorra, tudom, hogy nincs műszaki vizsga SMKP-re (bár ezt nem értem, hogy miért nincs?), de nyilván regisztrálni kell a típusbizonyítvány alapján és meg kell kötni rá a kötelező biztosítást.

Teljesen hivatalos minden, a ma kapható, legális forrásokból származó s-pedelec-ek típusbizonyítvánnyal érkeznek! Ez alapján tudják regisztrálni SMKP-nek és megkötheted rá a kötelezőt. Ennyi! Természetesen utána minden ugyan úgy vonatkozik rá mint egy segédmotorra, onnantól már nem kerékpár, tehát motoros sisak és jogosítvány is kelleni fog.

Az s-pedelec legnagyobb hátránya azonban az, hogy mivel típusbizonyítvánnyal rendelkezik, ezáltal minden alkatrészét csak típus azonosra cserélheted! Ez azt jelenti, hogy ha pl van egy 40-622-es trekking külső rajta, akkor Te nem rakhatsz rá egy 35-622-őt, mert azzal már szabálytalan vagy. Se villát se semmit nem cserélhetsz rajta más típusra! Én úgy gondolom, hogy ezért nem tudott igazán elterjedni.

[ Szerkesztve ]

(#164434) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#164432) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mikor ajánljuk egy kezdőnek,hogy üljön rá mindig az jut eszembe,hogy egyáltalán megtudja-e egy kezdő ítélni ráüléssel melyik méret jó neki. :F 2-3 mérettel kisebb,vagy nagyobbat természetesen csak észrevesz mindenki,de a határeseteknél kellhet a kalkulátorok iránymutatása mert ha nem figyel tényleg azt beszélik rá ami éppen van a raktárban. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#164435) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ehhez kapcsolódó kérdésem, hogy szerintetek mennyire necces úgy bringát rendelni, hogy nem próbálja ki az ember? Pl.: Rose, Canyon rendeléseknél :F

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#164436) nmate91 válasza itouchfan (#164435) üzenetére


nmate91
tag

Többen is szokták javasolni, hogy a jelenlegi bringádnál mérj le mindent amit tudsz (reach, stack főleg), aztán úgy kevésbé necces.

(#164437) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Napi hack: rájöttem, hogy ide tökéletesen talál a Recon RL-embe a kormánydugó, szal több kisebb cuccot el lehet ebbe a csőbe rejteni. A kormányvégekbe is lehetne, de az túl hosszú és ha oda belerázódik valami, nehhéz lenne kiszedni. Első körben arra gondoltam, hogy feldugom a tubeless kukacot és a kukacnyomó szerszámot a telóba, így rövid karikákon is mindíg nálam van.

nmate91: sokan mondják, hogy a reach, stack a legfontosabbak, de én sosem értettem miért, mert ha pl. két bringa nyeregvázcső szöge különböző, mondjuk 74 és 70 fokos, az teljesen más effektív felsőcső hosszt eredményez és lehet, hogy túl hosszú vagy túl rövid lesz a bringa. Szal én először az effektív felsőcső hosszt, az átlépési magasságot és a fejcső meg nyeregvázcső szögét szoktam nézni, aztán megyek sorban végig a többin, fejcső hossza, láncvilla hossza stb. De abban egyetértek, hogy ha van egy bringád, akkor az jó viszonyítási alap lehet... feltéve, ha ugyanolyan kerékméretűt akarsz, ugyanabban a kategóriában (mondjuk 29er xc után újabb 29er xc-t).

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#164438) ivana válasza Runner_fxr (#164433) üzenetére


ivana
Ármester

Ez azt jelenti, hogy ha pl van egy 40-622-es trekking külső rajta, akkor Te nem rakhatsz rá egy 35-622-őt, mert azzal már szabálytalan vagy. Se villát se semmit nem cserélhetsz rajta más típusra!

Elvileg, gyakorlatban ez a kutyát nem érdekli. Bár tuti nem engednék ilyen virsli gumival önerőből 45-re képes gépeket utcára, baromi veszélyes. Elég más egy outis aki saját maga hajt bele 45-öt, meg Józsi bácsi (legyen Jürgen, ha ez nem reális) aki erre cserélte a babettát.

(#164439) ZolkoW válasza jjeahh (#164437) üzenetére


ZolkoW
őstag

És a hajtókartengely? Lehet hogy Sramban láttam ilyet, mert annál vannak a 24mm-esnél nagyobb tengelyek is. :)
Én félnék, hogy kiesik :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#164440) jjeahh válasza ZolkoW (#164439) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kipróbálom valamikor valami haszontalan apróságokkal, hogy kiesik-e. A hajtókar tengelye sajnos túl nagy, kicsi bele a kormánydugó.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#164441) Kempetlen


Kempetlen
tag

Hej! Nem nagyon van ötletem a kormányra (azon kívül, hogy mondjon le). Tudnátok picit segíteni? Ebike-ról rendelnék pár dolgot, és itt vakarom a fejem...

Ezek közül melyik lenne nekem javallott? Lehetőleg széles (44-46 cm?) országúti comp kormány kellene, ami inkább erős, mint könnyű. 10-12 ezernél többet nem szánnék rá.

Ezt néztem, ami kifejezetten ki lenyúlású (hátha így legalább használom az alsó fogást legalább): FSA Vero Compact

[ Szerkesztve ]

(#164442) Toobee válasza jjeahh (#164437) üzenetére


Toobee
veterán

Van ilyen igényes verzióban is. One up

https://barbieripnk.hu/

(#164443) INTELligent válasza Hasaggymeg (#164434) üzenetére


INTELligent
senior tag

Saját magamból kiindulva: én 177 cm-vel végül 19" mellett döntöttem tavaly nyáron, nekem 2/2 helyen is ilyet ajánlottak (ok, ez nem reprezentatív mennyiség). Összességében szerintem ok, viszont amit az ember úgysem tud eldönteni egy próba alatt, hogy egy hosszú tekerés után milyen érzés lesz. Én most pl azzal szívok egy jó ideje, hogy "tökéletes" legyen a cockpit setup, hogy ne zsibbadjon a kezem egy hosszabb út után.
Azt észrevettem, hogy azért nem olyan egyszerű ezeket tapasztalat nélkül jól beállítani :DDD (ülésmagasság és -pozíció, váltókarok helyzete, kormány helyzete); és nem technikailag bonyolult, csak mindig ott motoszkál bennem, hogy lehetne-e jobban belőni.

[ Szerkesztve ]

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#164444) jjeahh válasza Toobee (#164442) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az a bajom a kormányvégbe vagy máshová rejtett pluggal, hogy végül mindíg rájövök, hogy a mini multitoolnak úgyis kell övtáska, mobilnak szintén. Multitoolt meg egyéb bringás kütyüket meg lehet oldani (EDC, vagy [link] [link] [link] [link] , kínai koppincss) de drágán és a mobilt még mindíg nincs ahová tenni, szal végül mindíg marad az olcsó általad ajánlott Deuter övtáska :DDD . Mezzsebbe pakolást utálom, szal az kiesik.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#164445) Toobee válasza jjeahh (#164444) üzenetére


Toobee
veterán

Speci SWAT boxos bringa kell.

https://barbieripnk.hu/

(#164446) nmate91


nmate91
tag

Most, hogy lejárt a havi strava előfizum, lemondtam, hogy lássam mi marad ha nincs. Az eddig tervezett utak megmaradnak, Garmin is látja :D Szóval akinek hiányozna nagyon viszont sokall évi 19k-t szánni erre, annak van 60 napja megtervezni egy rakás utat, amikből később válogathat.

(#164447) jjeahh válasza Toobee (#164445) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Amelyik bringa érdekelne, az pont nem tudja... természetesen :DDD . Amúgy sem szimpi a speci, legalábbis az xc-k nem, mert kisméretű montikba képesek 80mm telót rakni :U . Fura az elöl-hátul eltérő szélességű gumi is és pl. a Chisel-re azt mondják úgy hajlik a váz, mint a franc (mondjuk cserébe aluhoz képest nagyon könnyű). Fura dolgok nekem ezek egy prémium gyártótól.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#164448) 6030D


6030D
Ármester

nrg.960-nak és mindenkinek aki szereti.
Merida BigNine Team CF5 karbon váz

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#164449) sebgutkopf válasza jjeahh (#164391) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Amikor garminnal pályán vezetteted végig magad, akkor csak navigál, vagy arra is van lehetőség, hogy rögzítse is a te teljesítményedet miközben mutatja merre haladj?

(#164450) f4lcon válasza Runner_fxr (#164433) üzenetére


f4lcon
őstag

az a baj, hogy ezzel sokan nincsenek tisztában, vagy lesz.rják... :(
nem láttam még s-pedelec felhasználót pl motoros sisakban.... a jogosítványról meg a biztosításról ne is beszéljünk.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.