Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132751) IMIIKE1998 válasza ivana (#132746) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Zolkow: Köszi, ez a cikk tényleg jó. :R

ivana: Gondoltam, hogy valami ritkaság lehet. :D
Az a baj, hogy nehéz lesz így szerezni, mivel amiket most hirdetnek, azokból kb. egyikbe se megy 25-28-nál nagyobb. De szívás ez. Az új típusok arányárban mennek, a retrók meg szintén, ha valaki cx/gravel vonalon el akar indulni, nehéz dolga van. De ahogy olvasom, neked is ismerős ez. :D
Én is az akciós decás cuccokat vadászom. :P

Napfénysüti: Te milyen "rossz úton" mentél 40-el 25-ös gumikon? Nekem a múltkor 35-nél elég kellemetlen volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#132752) FireKeeper válasza ivana (#132748) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jó cucc az SPD :K eddig mondjuk tök büszke voltam hogy egyszer se borultam vele, na ma megtört a szüzesség :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#132753) Napfénysüti válasza IMIIKE1998 (#132751) üzenetére

A Triban 500-asba max 36-os gumi megy bele az oldaluk szerint. Lehet azzal járnál a legjobban ha nem akarsz túl sokat költeni.

Út: valahol Balatonvilágosnál volt elég tré kátyúkkal is tűzdelve. Illetve itt a környéken a Dinnyés-Pákozd se éppen autópálya.
De egyszer dobhatnál egy képet hogy felétek mit értesz rossz út alatt. :K
Ja meg a nadapi és tési emelkedőkön is mentem. Útóbbi most vasárnap is szóba került mint elrettentő példa az útminőségre.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#132754) IMIIKE1998 válasza Napfénysüti (#132753) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Majd lefotózom. :)
Amúgy gondoltam a Btwinre is, de használtan is alig hirdetnek, ráadásul drágán. 80k-nál semmiképpen nem érnek többet, mégis 100k-ért hirdetgetik.

(#132755) ny.janos válasza ivana (#132748) üzenetére


ny.janos
tag

Köszönöm a választ mindkettőtöknek. ;)
Nem feltétlen mennék bele túl drága termékbe, hiszen úgysem ismerem magát a rendszert sem. A Decathlon 100-as saját márkásáról tényleg elég jók a vélemények, lehet hogy kezdésnek megpróbálok egy ilyet. Ha nem jön be, akkor sem vesztek vele sokat. :)

(#132756) Napfénysüti válasza IMIIKE1998 (#132754) üzenetére

Ja én az RC 500-ra gondoltam amibe belemegy a 36-os gumi: [link]

ny.janos: Decában mondjuk ez jó kezdésnek: [link]
Vagy még ez is: [link]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#132757) cdl válasza flash- (#132656) üzenetére


cdl
senior tag

(#132758) ZolkoW válasza IMIIKE1998 (#132754) üzenetére


ZolkoW
őstag

Tudom, ne adjak olyat ötletet, amit én sem próbálnék ki, de 26-os MTB vázakba jellemzően belemegy a 622x35-ös kerék+gumma, de értelemszerűen tárcsafékkel működik csak, és gyanítom, a teleszkóp fékhídja már beleakadhat, de ezt nem tudom. Azért vetettem el ezt (pedig párom apró bringáján ki is próbáltam görgőben, csak az hátsó kereket kicserélve), mert az amúgy is magasabb középcsapágy még magasabbra kerül ezáltal.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#132759) StLui válasza etrop01 (#132732) üzenetére


StLui
veterán

19cm a távolság, ez kevés mai telókhoz, összeérnek, legalább 22 kéne

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#132760) tacto válasza ZolkoW (#132758) üzenetére


tacto
aktív tag

Egy icipici vazba is jo pl. Schwalbe Smart Sam es akar a teleszkoprol lemondva egy meretes merevvilla megoldja (kiveve, ha ragaszkodik valaki a 26-os teleszkophoz, hozzateszem, a fekhid dolgot en sem tudom).

(#132761) trialboj


trialboj
őstag

zalaegerszegi lány rokonnak, kellene segítsek, bringát venni. A városban és esetleg körülötte szeretne lazán tekerni, nem sport szerűen. Használtat javasoltam, montit vagy valami trekkinget, de volt az auchanban talán és beleszeretett ebbe a fehér fixie-be. [link]

Na most én mondtam neki hogy ez nem jó ötlet mert oda minimum kantáros pedál kell, de azért megkérdezem, hátha tud róla valaki valamit.
A hátsó tengelyen miért van 2 fogaskerék, azaz mind a 2 oldalon? Nem lehet hogy az egyik sima racsnis cucc? Aki látta már élőben esetleg a bringát, tudna egyértelmű választ adni, hogy nagyon nem, vagy még csak gondolat szinten sem :))

Én a képek alapján azt vettem le, hogy rendes kormányszár van, fém fékkarok, habár a fehér fényes felni kérdéses hogy mennyire fog, de azokon a virsli gumikon kívül nagy hátrányát nem látom, na meg persze h fixie, és sima pedállal árulják.

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#132762) Yahhher válasza trialboj (#132761) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Flip-flop agy, vagy mi a franc.
Lehet fixi, meg egysebi( szabadonfutós ), attól függ melyik felét használod.

Üdv B.

(#132763) AtisFace válasza #68216320 (#132678) üzenetére


AtisFace
csendes tag

Toobee fórumtárs által linkelt Sigma jó cucc, megéri az árát (150 eur). Ettől olcsóbban csak erősen kompromisszumos megoldás lesz. Halkan megjegyzem, hogy még ezt is érdemes kiegészíteni egy olcsóbb jó minőségű spot lámpával, ami a kormányon van (sigma sisakon), így a terepviszonyok sokkal jobban látszódnak a különböző szögű megvilágítás miatt.

(#132764) Hasaggymeg válasza trialboj (#132761) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kerékpárt az Auchanból még gondolat szinten sem.Láttam,igaz csak messziről,mert nem ér annyit,hogy még 3 percet is elvesztegessek megvizsgálásával. :( Keress a kisasszonynak egy pofás használtat.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#132765) rétisün válasza IMIIKE1998 (#132751) üzenetére


rétisün
veterán

ha azóta tekernél is a Cube-al, mióta a gumiszélességen lovagolsz( :D ) lehet már mgszokóban lenne a 25-ös gumi :U ....vagy hagyd az egész outizást a francba...... vegyél egy trekkinget 40-es gumival.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#132766) ivana válasza trialboj (#132761) üzenetére


ivana
Ármester

Ennél az is sokkal jobb ötlet, ha vesz 5000-ért egy mátrát és leszinterezteti fehérre. Szebb is lesz, jobb vázzal és szétesni sem fog.

(#132767) xy.zsolt válasza Napfénysüti (#132750) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én a speedplay kína kiadását használom egy hónapja....semmi baja (kop kop kop) Mivel ez az első becsatolós pedálom így összehasonlítani nem tudom, de teszi a dolgát....könnyű a ki-be csatolás és eddig csak 2x zakóztam álló helyzetben (ami szerintem nem rossz a 10 év pedal straps után) :D Titániumot rendeltem, de cro-mo jött így vissza is kaptam az ár 70%át az eladótól....szóval csak 7000ft lett a vége. ennyiért meg tényleg főnyeremény.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#132768) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

De hogy linket is mutassak:
[link]
Ez egy másik eladótól van amúgy
Az olcsóbb a Cro-mo (204gramm), a drágább a titánium (140gramm)...más eltérés nincs
Talán ez az eladó azt küldi amit rendelsz és nem kell alkudoznod a visszafizetés mértékén mint nekem.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#132769) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Hey hey!

Nem egy kis csoport tagja vagyok... vagany meg szep az MTB de csaladi kirandulasok 90% aszfalton nem igazan az MTB kategoria. Trekkingre cserelnek, viszont gozom nincs errol a tipusrol. Milyen markakat keruljek milyeneket reszesitsek elonyben? (egy KTM Life 1964 Trekking nagyon a szivembe lopta magat... bar kisse kivul esik a budget en... de egy kuponnal lehet belefer)
Koszi elore is
Z

(#132770) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Van bringa beárazós topic?

Egy Puch Mistralt szeretnék eladni, sajna nem használom, tavaly teljesen fel lett újítva, semmi értelme, hogy ott porosodjon. :( :R

(#132771) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hm, erre lehet elmegyek. Annyira nem vagyok már kíváncsi, de ha ingyér vihetem, miért ne :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#132772) 6030D


6030D
Ármester

A tegnapi Wiggle rendeléskor a fizetés után a rendelés összetételénél az egyik terméknél magasabb ár volt, mint amiért kosárba raktam, és amit elfogadtam a fizetés előtt. Egyből írtam chat-en, hogy gond van, jött a válasz, megnézi, tényleg, neki is a kevesebbet mutatja, ok, jóváírja. A szöveget azért lementettem, de már jött is mailben, hogy kivel mit chat-eltem. Pár óra múlva újabb mail, hogy jóváhagyták. Most néztem a netbankon, hogy még a vásárlás összege is zárolva van csak (gondolom ha küldik, akkor vonja le), de már ott van a jóváírás. Korrektek nagyon! :K

Mondjuk 328 Ft-tal számolta az euro-t, de ez legyen a legkevesebb...

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#132773) StLui válasza 6030D (#132772) üzenetére


StLui
veterán

eur-t a bankod váltja gondolom, nem forintban látod az árat a wiggle oldalán ugye? és sajnos a banki váltás ilyen

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#132774) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Ha valakinek kulacs kell annak ajánlom ezt a lehetőséget:
[link]
A kiszállítás is csak egy ezres.
Vettem még náluk muc-off c3 olajat (15%-os kuponkoddal) és egy 550ml-es kulacsot is.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#132775) ZolkoW válasza 6030D (#132772) üzenetére


ZolkoW
őstag

Írtam, vagy csak akartam? Az On-One-ék honlapján az a koncepció (minap tűnt fel), hogy USD-ben és EURóban minden 10%-kal drágább, mint ugyanaz eredeti pénznemben :-S
Találjátok ki, eddig miben vásároltam náluk....

szerk.: és a paypal is kb 3%-kal rosszabbul vált, mint a bankom, de ez ismert volt :)

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#132776) ivana válasza 6030D (#132772) üzenetére


ivana
Ármester

Külföldi vásárláshoz Curve, Revolut, vagy Transferwise kártyát érdemes szerválni. Azok sokkal olcsóbban váltják.

(#132777) FireKeeper válasza motoflug (#132770) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Mistralból elvileg van több féle kiadás, azt nem tudom váz anyagban mennyi difi van. én nagyrészt klasszik alkatrészekkel (racsni volt lecserélve rajta csak) 27 ezerért vettem tavaly novemberben az enyémet (amin azóta szintén minden cserélve lett). attól függ nagyrészt, hogy milyen alkatrészekkel újítottad fel.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#132778) Begbiebike válasza TayRol (#132740) üzenetére


Begbiebike
csendes tag

Hasonló cipőben járok, most nézelődök én is a gyereknek.
Nézd meg a gépek súlyát is alaposan. Ilyen kis törpéknek rengeteget számít szerintem.
Nem véltelen hogy az egyik etalon a Woom bikes az nincs 8kg. A cube és társai inkább 10 (és fél) kg.
CTM-nek a 20” gyerekbicaja 8,5 kg, nálam eddig ez a befutó ár/érték arányban.

(#132780) FireKeeper válasza ivana (#132779) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az enyém asszem Reynolds csövekből van. az a baj hogy festés előtt nem néztem meg alaposan a matricát :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#132781) 6030D válasza StLui (#132773) üzenetére


6030D
Ármester

Igen, a bank váltja, nem a Wiggle-re gondoltam, csak egy megjegyzés a rendeléshez, túl rövidre sikerült a mondat. :)

xy.zsolt: biza, ez jó, én a maratonokon szoktam belőle bevásárolni, ott 490-ért adják.

ivana: igen, gondolkodtam már ilyenen, de oda meg utalgatni kell, meg nyűg, annyit meg nem rendelek külföldről. :B

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#132782) ivana válasza FireKeeper (#132777) üzenetére


ivana
Ármester

Nem az alkatrészektől függ hanem a váztól, persze ha valaki rakott rá valami fancy campa szettet az dob az értékén. A mistralok kovácsolt papucsos gépek, de a fillérestől a columbus SLX-ig minden lehet a váz.

(#132781) 6030D Curve esetén nem kell.

(#132783) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#132774) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha a kulacs lenne ezer,a szállítás meg ötszáz,rendelnék is. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#132784) Napfénysüti válasza xy.zsolt (#132768) üzenetére

Wow, nem is tudtam hogy még a Speedplayt is koppintják. :Y Mondjuk ez a MTB-os verzió lehet, nekem a Zero Chrome-Moly van. Eddig nagyon elégedett vagyok vele tök jó pedal, nem bantam meg hogy váltottam SPD SL-ről.

Més que un club!

(#132785) xy.zsolt válasza Napfénysüti (#132784) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ez az outi pavé verzio. Egy vagyon az eredeti. Szerintem nem lehet jobb mint ennek a titán verziója 80Eur-ért. Én megkedveltem rögtön a Cro-mot is...nem vagyok gramm huszár :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#132786) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#132783) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:D haha

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#132787) Napfénysüti válasza xy.zsolt (#132785) üzenetére

Sajnos elég drágán mérik ezeket a pedálokat pedig alapvetően nem bonyolult konstrukció. Nekem németből volt talán ilyen 120 euró a Cr-Mo verzió, a Titán változat már tényleg heroin árban van és annyival nem ad többet.
Viszont az már a csomagolásán is látszott hogy komoly cucc, nagyon igényes kis dobozban küldték egy rakat adapterrel. :K

Més que un club!

(#132788) xy.zsolt válasza Napfénysüti (#132787) üzenetére


xy.zsolt
őstag

http://www.speedplay.com/index.cfm?fuseaction=home.zero_pave ez az eredeti...500USD!! De még a cro-molly is 340USD....szóval inkább tettem próbát a kínaival...és tetszik

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#132789) haiiro_o


haiiro_o
tag

Pár napja volt szó a videózásról.. Én is próbálkoztam vele és bár nem estem el szerencsére! Mégsem sikerült rendesen beállítani a Kamerát, de a következő alkalomra már szerintem jó lesz. Próbának szerintem jó volt.

(#132790) flash-


flash-
veterán

na mérlegeltem, végülia a Bryton Rider 410T lett innen 59.390 forintért, úgy voltam vele hogy megbízható bolt, és ők adják hozzá a speed sensort is(a pulzusmérő és sebességmérő mellé),komolyabb kilóméteróra, úgytudom sem wifi sem navigáció nincs ebben a brytonba, de az előbbi azért nem gond mert 80%ban pc közelben vagyok, másrészt a navigációra ott a telefontartó, azt jobbnak tartom erre eleve,
viszont ami királyság hogy az eehez adott szenzorok jobbak ,mint az olcsóbb brytonokhoz adott szenzorok,mert ezek bt-vel is kommunikálnak, szóval elvileg akkor a pluzusmérőt tudom majd telefonnal összepárositani oszt mehet a futás is? :)
holnap jön, ugyhogy majd beszámoló várható:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#132791) Hasaggymeg válasza haiiro_o (#132789) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Enyém meg van,agyon vágtam mégis maradt 15 perc fújtatás és nyögés,melyet időnként az ingyen letöltött filmszerkesztő vízjele tarkít...vagyis inkább feldob. :DDD Lehet nekiesek mégegyszer és a jobb sorsú videósoktól ellesett még élvezhető bűvös 10 perc alá vágom,majd megosztom válogatott közönségemmel. :U Egy biztos,nagy filmes karriert nem futnék be vele. :D (jjeahh kollégának kéretlenül is elküldöm,ő úgyis hiányolja a mászós videókat. ;] )

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#132792) trialboj


trialboj
őstag

Mennyire normális dolog, hogy a 3 bringám közül a legmodernebb hajtással szerelten forog legnehezebben a hajtókar? Berga full slx mosás után olaj nélkül
Trek sram/shimano vegyesen tiszta poros, rég nem tisztított

A trekken az x7es váltó erősebb rugóval van szerelve, tehát még az sem lehet különbség, és a bergan, lánc nélkül is nevetségesen kevésszer fordul körbe a hajtókar, míg a trekken, hasonló helyzetben nagyon sokat pörög.

Az érdekel, hogy ez alap dolog a pressfites középrészekkel, vagy ha kicserélem egy xt-re, akkor javulhat? Annyira nem zavarna, de figyelembe véve hogy itt van olyan aki azt is megérzi, hogy a váltó görgő csapágyait kerámiásra cserélte, úgy gondolom, itt rengeteg energiát elpocséklok, csak azzal hogy már a hajtókart nagyobb erővel kell körbefordítsam,
És természetesen nincs túlhúzva a csavar, ez akkor is ilyen keveset pörög mikor még lötyögősen van csak meghúzva a hajtókar.

Közben megérkezett az LX hajtókar is a bolti bestiára ;] Pff hihetetlen mennyivel könnyebb még ez az 1000 éves darab is, mint az a fostos suntour ami rajta volt. Esztétikailag sokat romlott, de ha leragasztom az LX feliratot, akkor ez inkább előny lesz, mert senki nem lop el randa bringát... suntour telóval :DDD

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#132793) jjeahh válasza trialboj (#132792) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az enyém is olyan nehezen forog mint a tiéd a bergán. Emlékeim szerint a fogaskoszorú a hátsó agyon könnyedén pörög, a hollowtech II középcsapágyon a hajtókar szintén könnyedén pörög, szal az a gyanúm a hátsó váltó a ludas :F . Nemrég szétszedtem a görgőket, elég egyszerű darabok, semmilyen csapágygolyót meg ilyesmit nem találtam bennük, ez ilyen kell legyen? Kb így néznek ki az enyémek is.
Te próbáltad már külön-külön pörgetni a fogaskoszorút meg a hajtókart, amikor le van szedve a lánc?

haiiro_o & Hasaggymeg: Jöhetnek a videók, nincs amit szégyellni rajtuk szerintem, én is megosztottam a borzalmasan remegős videómat :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#132794) TomMusic válasza jjeahh (#132793) üzenetére


TomMusic
őstag

Régen én sűrűn szétszedtem, megmostam, újrakentem. Aztán rájöttem hogy nem sokat számít, szóval most már hozzá se nyúlok. :D
Nekem is pont így néz ki, Shimano Deore-m van. Itt a robbantott rajzon is látható: PDF.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#132795) bringasisti


bringasisti
őstag


Alternatíva

BENEFON DELTA--------N8

(#132796) Hasaggymeg válasza trialboj (#132792) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát ez aligha tekinthető irányadónak,hisz még az sem mindegy melyik fogaskereken van a lánc mikor megpörgeted...az meg aki érzi a váltógörgő ellenállását nem ide a témakörbe,hanem az X Menbe,vagy Avengersbe való szuperképességeivel. :U Próbáld lepattintott,félrehúzott lánccal,akkor kiderül elöl,vagy hátul nagyobb az ellenállás,amúgy meg a hátsó sor hátrafelé forgatása pont az ami nem számít6 a hajtásteljesítménybe. :) Továbbá a középcsapágyaknál is lehet egy Alivio mely így hajtásra kettővel többet pörög mint egy XT,mert mondjuk utóbbi porvédelme jobb,és ez kis plussz surlódással is jár,ami viszont tulajdonképp szintén elenyésző.Én pl. ha egy pedált megpörgetek és forog mint állat,azonnal gyanakodni kezdek,minden jó pedálom akkor lett fidget spinner mikor a végét járta.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#132797) jjeahh válasza Hasaggymeg (#132796) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A HT pedálom újkorától pörög mint állat, a régi kontracsavaros pedálom meg mindíg addig szorult, amíg végül már lecsavarta magát a hajtókarról és leesett :DDD . A haverom drága Exustar-ja sem jár könnyen, de mivel én vettem neki, az remélem tartós lesz :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#132798) bringasisti válasza Hasaggymeg (#132796) üzenetére


bringasisti
őstag

Sajnos a középcsapágy csak úgy vizsgálható ha hajtókar le és két ujjal a tengely 5° oda vissza forgatva apránként körbe és akkor érezni hogy kerek a csapágy vagy szögletes

BENEFON DELTA--------N8

(#132800) Hasaggymeg válasza jjeahh (#132797) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Lehet tiéd kivétel,én azt tapasztaltam,hogy a jók nem pörögnek néhány pörgésnél többet...de hát logikus is,a védelemnek,ahhoz,hogy por és vízzáró legyen valahol,igaz puhán,de súrlódni kell egy fix résszel (szimering stb.)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.