Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133701) Hasaggymeg válasza StLui (#133671) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mennyi volt a csapásszám,80...összesen? ;]

(#133682) trialboj...szerintem élmény kipróbálnod saját (jó esetben szeretett vasadat különböző pályákon,helyeket.

StLui......a gél kifojt vagy mi ;] ...ezekben tényleg folyékony gél van? :D

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133702) StLui válasza Hasaggymeg (#133701) üzenetére


StLui
veterán

kb 20-30 között/perc, talán!
Lestem a körötöket Straván! Következőn remélem ott leszek, most végeztem a könyveléssel, irány egy kis kertimunka :D De jó, hogy nem mentem ma, tegnapi azért ma reggel meg megrogyasztott :B

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#133703) Hasaggymeg válasza 6030D (#133696) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mielőtt kérdi valaki melyik a szebb,a kjúb. ;]

...mondtam én! :DDD Csutakolás után...60 30D kolléga meg kemény mint a teszkós kifli,nem volt könnyű látótávolságban maradni,még úgy sem,hogy tekintettel volt hajlott koromra. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133704) 6030D válasza Hasaggymeg (#133703) üzenetére


6030D
Ármester

Pff.. vitrinbringa!? :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#133705) Hasaggymeg válasza 6030D (#133704) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Meg kell nézzem mennyi nekem a táblázat szerinti regenerálódási idő,3 hónap? :DDD ...amúgy meg nem voltál otthon 4 órát,most meg fórumozól,még baj lesz ebből. ;] Előbb-utóbb megkapod te is,hogy bringabuzi vagy. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133706) 6030D válasza Hasaggymeg (#133705) üzenetére


6030D
Ármester

Most mehetek korizni, ne csak nekem legyen jó...

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#133707) bringasisti


bringasisti
őstag

Múltkor valaki feldobott egy gördülési ellenállás táblázatot. Ha megismétli megköszönöm

BENEFON DELTA--------N8

(#133708) Yahhher válasza Massmurderer (#133679) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Nem szoktam a hülyeségekhez nagyon hozzászolni, inkább mosolygom magamban... De hogy a Kellyst túlárazottnak mondjad.. Hát lelked rajta, de ezzel mellélőttél most.

Üdv B.

(#133709) Runner_fxr válasza Zsohi (#133698) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nagyon jó volt, de sajnos FOX dupla vállas villát még nem használtam, így erre vonatkozóan nem tudok mit mondani, hogy most ez az új Boxxer jobb e vagy sem. Annyi biztos, hogy brutálisan jól működött, nagyon merev és nagyon jól csillapít. Viszonyítás képen a Pike RCT3 és Lyrik RC villákhoz, amiket az utóbbi időben többet használtam, hát ég és föld. Sokkal durvább cucc ez, de nyilván ezek más felhasználásra szánt villák.

tacto: Nem néz ki rossznak amúgy, jó súlyban van. De kicsit fura ezen is a geo, amit az első tesztben le is írtak. Viszonylag hosszú, 1 mérettel nagyobb a Reach mindegyiken, és az átlépési magassága túl nagy. Lehetne kicsit laposabb a fejcsőszög ilyen Reach mellett. Én továbbra se KTM-et vennék, ha ennyi pénzt szeretnék elkölteni egy Trail vagy Enduro gépre.

[ Szerkesztve ]

(#133710) jjeahh válasza 6030D (#133696) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& Hasaggymeg: Alig látszanak a biciglik :DDD . Frankón néz ki ez a szikla, gondolom azért fotóztatok itt. Ja, 6030D addig nyomta az alapozókat meg mittudoménmiket, hogy én most nem mernék egy körre elmenni vele :D . És ti jó hosszat is mentetek ahogy elnézem :))

Hozok én is egy mait:

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133711) Massmurderer válasza Runner_fxr (#133709) üzenetére


Massmurderer
őstag

Na ja..csak a dupla vállas 500nál kezdödik a foxnál,ép néztem.Manitou M30 TPC TS néztem inkább.Meg a fox villák nagyon kényesek és szervizigényesek.

(#133712) IMIIKE1998 válasza Hasaggymeg (#133703) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Milyen kormányszárad van? :)

(#133713) Massmurderer válasza jjeahh (#133710) üzenetére


Massmurderer
őstag



Voltam ma egy fél órás kanyart :P

(#133714) Zsohi válasza Massmurderer (#133713) üzenetére


Zsohi
őstag

Nekem meg ez jutott... Hihetetlen, hogy Jjeahh kollégát még nem utálták ki innen ezekért a képekért. :DDD :DDD (jöhetnek még a képek :D )

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#133715) Hasaggymeg válasza 6030D (#133706) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem irigyellek,aligha tudnék most a jégen bohóckodni,de hát...fiatalság,bolondság. :DDD

(#133710) jjeahh ...ez lett a vége.

Jó meredek az a domboldal is. :K
(#133712) IMIIKE1998...Elvileg ennek korábbi (és szebb ;] ) változata...de a linkelt képemen jól látszik,ez az eredeti ami rajta volt.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133716) robee19


robee19
tag

Szétszedtem ma a decás kerékpáron szervizelés gyanánt. A középcsapágynál zsírt még csak mutatóban sem látott soha. Csont száraz volt. Fotóztam, de telefonról nem tudom csatolni. A hátsókeréknél viszont kellemesen csalódtam. Kellő mennyiségű zsír volt a kónuszokban és berágásnak vagy sérült golyóknak nyoma sincs. Mindenesetre kaptak egy alapos tisztítás és új zsírt.

(#133717) jjeahh válasza Hasaggymeg (#133715) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nálad még több lett a szint, mint 6030D-nél, hegyen laksz, vagy valamelyiknek nincs barométere?

Massmurderer: bevált a pedál?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133718) IMIIKE1998 válasza Hasaggymeg (#133715) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

75mm-es? A képen legalább 90-esnek tűnik. :D

(#133719) Manitou válasza Runner_fxr (#133670) üzenetére


Manitou
addikt

Ruzomberokhoz képest milyen ez a pálya ? Ott voltál már ? Ruzomberok az a pályarendszer, ahol az az elhíeresült medve "támadós" vid van youtubeon. Mi tavaly oda néztünk el, saját bringát vittünk akkor. Ott is voltak durvább DH pályák, azokon nem is nagyon jöttünk le, inkább az enduróval vállahatóbbakat próbálgattuk.
Ezt a Kálnicát már én is nézegettem, hogy egyszer el kéne nézni, bár annyira nem vagyok pro, de kipróbálnám szívesen. Kálnica Enduro géppel nagyon vállahatatlan ?

[ Szerkesztve ]

(#133720) Hasaggymeg válasza jjeahh (#133717) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem bírta néhány helyen,én meg simán kitekertem mindenhol,aztán visszaereszkedtem hozzá,és ott folytattuk. ;] ...így rögzítették a technika vívmányai. :F

(#133718) IMIIKE1998...kedvedért most megmértem és kiderült,hogy amolyan ódszkúl 105mm a hossza. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133721) Massmurderer válasza jjeahh (#133717) üzenetére


Massmurderer
őstag

Mármint melyik???Ez még a tavalyi pedál :P Hajtást hajtókar lehúzató hián még nem tudtam cserélni sajnos.Lassan az is meglérkezik már.

(#133722) hogolyo74


hogolyo74
csendes tag

Bejött mégegy versenyző :D

http://www.georgesport.hu/termek.php?bs=1&id=24&cid=5535&bkt=29erhardtailaluminium

(#133723) Hasaggymeg válasza hogolyo74 (#133722) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez nem rossz.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133724) jjeahh válasza hogolyo74 (#133722) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kellys vagy sem, nekem ez kéne, de nagyon :D . Ha jól látom a teló is egy picivel jobb, utánnanéztem, kb így néz ki a Rock Shox XC telók ranglétrája: 30 Silver -> 30 Gold -> Recon Silver TK -> Recon RL -> Sektor (bár ez asszem eredetileg inkább trail teló, csak létezik belőle 100mm is) -> Reba -> SID, és ott az RS-1, ami kissé senkiföldje.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133725) Toobee válasza Manitou (#133719) üzenetére


Toobee
veterán

160-as géppel nagyon nagy élmény volt. Elsőre két körben rögtön sikerült a két fekete pályán lejönni, az kicsit para volt, de nem azért, mert nem lehetett venni az akadályokat, csak tempót nem tudunk ott menni. Viszont van 2-3 nagyon fasza enduro nyom, egy-két napot gond nélkül el lehet tölteni ott.

https://barbieripnk.hu/

(#133726) HEAHEA válasza jjeahh (#133657) üzenetére


HEAHEA
tag

Szia! olyan pedálban nem gondolkoztál aminek egyik oldala spd, a másik platform ? Pl. olyan mint a PD-EH500, mivel (akár) télen is tudnád használni egy bakanccsal.

(#133727) bringasisti válasza HEAHEA (#133726) üzenetére


bringasisti
őstag

Menet közben ha kilép belőle lehetetlen mozgás közben újra belépni

BENEFON DELTA--------N8

(#133728) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Kicsit nagytatás a nyeregmagasság,de ez jó vételnek néz ki.[link]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133729) jjeahh válasza HEAHEA (#133726) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Vettem egy pillantást ezekre is, de inkább maradok a normál spd-nél, a féloldalas kompromisszumosnak tűnik.

Amúgy ha már szóbakerült, a kereteseknek van értelme? Úgy értem az pl az M520-al platform után nincs olyan érzése az embernek, hogy egy kis bigyón áll? Gondolom a keretesek adnak egy kis támaszt a cipőnek. A PD-M530 nem drága és tetszik is, igaz kissé súlyos.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133730) HEAHEA válasza jjeahh (#133729) üzenetére


HEAHEA
tag

Miben látod a kompromisszumosságot? Nekem egy PD-A530 van, nem érzem a bigyón állós dolgot, de szerintem ez a cipő miatt van, mert merev a talpa (Shimano SH-MO77).

(#133731) tacto válasza Runner_fxr (#133709) üzenetére


tacto
aktív tag

Igen, én is látványra elbizonytalanodtam, mi is ez igazán. Valóban, a geo elég fura, Köszi, nyilván a palettájukon illik ilyennek is lennie.

(#133732) Hasaggymeg válasza jjeahh (#133729) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Bár nem használtam becsatolósat,de az a kőkemény talp egy kvázi cipőtalp méretű pedállá alakítja a habverő+cipő párost,másként nem is lenne sok értelme.Ugyanezért lehet abban a keménytalpú cipőben csak úgy gyalogolni,mintha éppen a sittről szabadultál volna egy benga feka cellatárs mellől. ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133733) IMIIKE1998 válasza Hasaggymeg (#133720) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszönöm szépen! :R
Amúgy nekem is 100mm-es van most fent és nagyon jó.

(#133734) zsocy válasza bringasisti (#133727) üzenetére


zsocy
őstag

Ne haragudj de bele tud lépni menet közben is bárki aki 10 alkalommal megpróbálja,nem csak kinyilatkozik. Olyanom van, pontosan tudom mit beszélek.

Gyakoroltam én is, eleinte mindig lenéztem hol áll, most már csak ritkán mert tudom hogy az spd oldal nehezebb, az lesz lefelé. Cipőorral forditasz, és már kattan is be.

És a sima oldal is sokszor jól jön ha mondjuk kicsatolsz kereszteződés előtt, vagy zűrös szakasznál. Mert az az oldal olyan mint egy pedál, nem egy botot próbálsz tekerni.

(#133735) 6030D válasza jjeahh (#133717) üzenetére


6030D
Ármester

Nekem barometrikusan mér.

Hasaggymeg: kedves tőled, hogy bevártál. :DDD

15 éve nem volt kori a lábamon, most találták ki, hogy márpedig menjek én is... délben rövid mez+rövid gatya, délután aláöltöző + kesztyű... :W Küzdöttem, mint a disznó a jégen, erre jött a jó tanács: ne olyan mereven, rogyassz be, menj lejjebb. :U Persze, 60/1100-zal a lábamba, még félguggoló állásban tartsam magam. :O Legközelebb akkor megyek korizni, ha a családból valaki előttem ér fel a Csóványosra! ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#133736) lugosi válasza bringasisti (#133689) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"és nem lehet vele felfújni egy rendes kereket a katalógus is írja mire képes"

Ezt nem értem. A leírás szerint 5.5 bar-ra lehet vele fújni a gumit. Én csak 3.5-re szerettem volna. Azt az én bicajom gumijával elvileg simán tudnia kellett volna. Ezért kérdeztem, hogy van-e valami trükkje, én csinálok-e valamit rosszul, mert amit szerettem volna, azt papíron tudnia kéne.

(#133737) jjeahh válasza zsocy (#133734) üzenetére


jjeahh
nagyúr

"a sima oldal is sokszor jól jön ha mondjuk kicsatolsz kereszteződés előtt"

Ez mondjuk jó érv, emiatt lehet újra kéne gondolnom.

Hasaggymeg: Az a baj, hogy ahogy elnézem egyre több cipőt reklámoznak azzal, hogy túrázni is jó és videók alapján van amelyik tényleg hajlik valamennyire. Ez mondjuk nekem előny lenne, de nem tudom kényelmetlenek-e az ilyenek gombóc pedállal.

HEAHEA: arra gondoltam, hogy keresgélni kell a becsatolós oldalt, meg a lapos oldala sem teljes értékű. Amúgy ez az EH500 "road" pedál, ilyen féloldalas tüskés montis verzióban nincs? Gondolom azok jobban bírják a vizet-sarat, vagy nem tom.

6030D: Akkor valszeg a tiéd jobban mér, bár nem tudom nálad is átírja-e a strava a szintet, mert nálam folyton át, sosem pontosan azt látom a strava-n, amit a Garmin mutat :F

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133738) Hasaggymeg válasza 6030D (#133735) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:DDD ...meséltem zasszonynak mert nagyon kifaggatott,és kedvre kapott ő is...holnap is az NHH-ra akar menni...velem. :U A házas élet buktatói. ;] Amúgy nem tudod mennyire tekerhető a Lajosforrás-Dobogókő az erdőn keresztül? :F

(#133737) jjeahh...ha már megléped akkor ne felet lépj,vásárolj egy rendes becsatolóst,ne amolyan félig ilyen-félig olyan valójában semmilyent.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133739) StLui válasza Hasaggymeg (#133738) üzenetére


StLui
veterán

Te nem Dunakesziről tekertél, felmentél kocsival Vácra, vagy vonattal?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#133740) 6030D válasza jjeahh (#133737) üzenetére


6030D
Ármester

Szerintem azt valahol be lehet állítani. Nekem csak a Straván a szinténél mutat egy kis jelet, hogy akarom-e, hogy a Strava újraszámolja. De nem akarom, mert az csal...

Hasaggymeg: ahhoz az oldalhoz nem értek. Jó lesz ez a 3 napod akkor, lehet majd pihenni locsolkodáskor. :D

StLui: eljött kocsival hozzánk/Sparhoz, és innen mentünk.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#133741) StLui válasza 6030D (#133740) üzenetére


StLui
veterán

Én azt látom, hogy átadja az órám adatát, amikor rossz az órám akkor nulla szintet, és csak akkor számolja újra, ha kérem erre a strava-t. (Mióta csap alatt mosom az órát azóta megint mér.)

Amúgy ez meg botrányos, a főni kocsiba ült :Y

Holnap 11-kor találkoznuk öcsémmel a Normafánál. (ő egy "ős" jancsihegyes srác, de 10 éve nem bicózott) Kíváncsi vagyok mit mutat a hardtail, régi dirt bicójával ! Szerintem lemos a pályáról minket.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#133742) HEAHEA válasza jjeahh (#133737) üzenetére


HEAHEA
tag

"Amúgy ez az EH500 "road" pedál, ilyen féloldalas tüskés montis verzióban nincs? " Ezt hogy érted? Ebbe is lehet az egyik oldalába tüskéket csavarozni, a másik oldalán meg ott a SPD.
A becsatolós részhez: nekem sem mindig rögtön sikerül belelépnem az SPD-be, de akkor fordítok egyet a pedálon és annyi.
Az 520-as az egy jó pedál szerintem is, jó választás, ha mindig csak SPD cipőben tekersz, ha meg nem, akkor pedig cserélgeted a pedálokat. :K

(#133743) Zsohi válasza jjeahh (#133729) üzenetére


Zsohi
őstag

Nekem az 530-as van, de nem ér semmit a keret, ugyan úgy olyan mintha egy acélgolyó tetején egyensúlyoznák...

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#133744) HEAHEA válasza HEAHEA (#133742) üzenetére


HEAHEA
tag

Ilyen pedálokra gondoltál biztos: Crankbrothers Mallet 2, vagy pl Saint PD-M820. Arra gondolok, hogy egy SPD+ szegecs kombó annak éri meg aki versenyzik, vagy keményen csapassa.

[ Szerkesztve ]

(#133745) Ákkk válasza Massmurderer (#133679) üzenetére


Ákkk
addikt

Ugyanúgy túlárazott mint a KTM?
Ha ezt a felszerelséget nézzük ez frankó áron van.
Neked milyen bringád van ami nem tulárazott ,hogy ekkora szakértő vagy?
Volt valaha hasonló felszereltségű bringád?

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#133746) Hasaggymeg válasza StLui (#133741) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Onnan már jó sz@r lett volna még hazajönni a végén...de ha bringával megyek már 100 fölött lett volna a vége,ami azzal a tempóval és a szinttel aztán tényleg messze kint van komfortzónámon. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133747) Ákkk válasza jjeahh (#133737) üzenetére


Ákkk
addikt

Ha megszokod az spd-t felesleges lessz másik oldal mivel ahányszor be akarod csatolni mindig útba lesz. Anyit tudsz tekerni az spd pedálal is becsatolás nélkül ami a kereszteződésekhez kell.
A click-r stoplit megint nem javaslom mert az még akkor is old amikor nem kéne városi és light túrázós tekerésre találták ki cipőböl meg rengeteg van.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#133748) gabro0 válasza 6030D (#133624) üzenetére


gabro0
őstag

…gyerekkorodban nem húztad az első féket, mert orra esel. Kivéve ha gyerekként azzal szórakoztál, hogy a frászt hozod az emberekre az egykerekezéssel. Úgy értem első keréken, fékezve ;]

(#133749) Runner_fxr válasza Manitou (#133719) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ruzomberokhoz képest nem tudom milyen, mert ott még nem voltam. Leogang-ban voltam viszonylag sokat, de az is már régen volt, az azért komolyabb hely. Utóbbi években nem nagyon jártam bikeparkba.
Kalnica is nagyon jó hely. Szerintem itt kb minden vállalható Enduro géppel, de nyilván egy DH bringa ideálisabb.
Vannak durva pályák, nagyon meredek, gyökeres, nagy ugrókkal. Aki ezt Enduro-val nem meri, az DH géppel sem fogja. Szerintem nem ezen múlik, hanem technikai tudás kell és bevállalósnak kell lenni. A nagy ugratókat én is kihagytam, de ha pár napot eltöltenék még itt, valószínű pár közepes ugrót, letörés mernék. Így elsőre, ráadásul kölcsön bicóval inkább óvatosan mentem, persze azért próbáltam tempót menni ahol biztonságosnak éreztem. Jól éreztük magunkat, árak is barátságosak, összességében nagyon kellemes élmény volt.
Már készül a videó, összevágtam egy 14-15 percnyit. Most renderel a gép, hamarosan feltöltöm.

(#133750) jjeahh válasza HEAHEA (#133742) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A gyártó sorolja a road kategóriába valamiért. Azt tervezem, hogy mindíg spd-ben megyek majd, kivéve télen, de persze a tapasztalatokon múlik, az is lehet, hogy nem fog tetszeni.

Zsohi: Kösz! Akkor marad a keretnélküli, legalább könnyebb.

HEAHEA: Ja, arra gondoltam, hogy ha már féloldalas, akkor az egyik oldala legyen szegecses, mert anélkül egy platformpedál szvsz semmit nem ér.

Ákkk: Ok, kösz! :R

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.