Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#142801) adamgreen válasza galervin93 (#142800) üzenetére


adamgreen
senior tag

új MM jó mi ? :C

(#142802) Sgr_A válasza ddt500hu (#142798) üzenetére


Sgr_A
addikt

1900 feletti vn8-cal 3 skilles legényekkel 2 csatában nem sikerült a dickerrel egy találatot sen bevinnem 16 lövés a következő csatában meg mindel lövés sebzett a leoval még mozgásból is

(#142803) po1son válasza jozefgucci1 (#142794) üzenetére


po1son
addikt

Hát hogy ilyen fiatalon tolja a fiad és még sikerélménye is van. :)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#142804) đe$|re válasza galervin93 (#142800) üzenetére


đe$|re
senior tag

Ne is emlegesd, mert csak felcseszem magam... :((
Mondjuk én csak T5 arty, de folyamatosan top.
Más tankokkal meg folyamatosan vagy közép vagy alul. Csinálnám a küldetést, 20 csatán keresztül richtig nincs rá lehetőség legalább. Vagy lemmingelnek rossz oldalra, vagy campelnek a "kedves" csapattársak és jönnek a 4:15, 3:15, 7:15 és hasonló csaták...

[ Szerkesztve ]

(#142805) ddt500hu válasza Sgr_A (#142802) üzenetére


ddt500hu
veterán

És ezzel mit akarsz mondani? Hogy 10k csatával 300wn8 az csak balszerencse?

(#142806) fradi81


fradi81
veterán

Úgy látom egyesek még a Balatonon is wotoznak :)

moto g72, Ninebot d28e

(#142807) Zolee_70 válasza AlexHerceg (#142780) üzenetére


Zolee_70
senior tag

#142780 AlexHerceg

A kiosztásod rossz helyre ment.
10k felett, 5 évnyi játék után "sárga"-ként talán már formálhatok véleményt, akkor is, ha az nem egyezik a tieddel. Cáfolnod kellett volna, nem tetted.

Természetesen van jogod véleményt formálni. Cáfolat megvolt.

A "játék" szó alapból a kikapcsolódást jelenti. Az- hogy pl. te - ezt veszed véresen komolyan , a te szived-joga. Nekem megvannak a Való Életben azok a területek , amelyek nagyobb prioritást élveznek. A nagy többség - számodra bármilyen hihetetlen - pihenni/szórakozni jár fel ide.

Hidd el, én is "játszani" jövök, nem veszem véresen komolyan. Ha így lenne, nem olyan lenne a statom, amilyen. Viszont azt nem értem, az miért pihenés, szórakozás, ha nincs sikerélményed. A sportot hoznám példaként, az is kikapcsolódás, szórakozás, és az emberek általában tesznek érte, hogy jók legyenek benne. Edzésre járnak, edzőt fogadnak, csapatot alkotnak. De bármelyik hobbit is említhetném. Befektetett munka hozza meg az élményt. Mint írtam, olyan, nincs - legaláb is a WOT-ban, hogy "csak" játszok. Ahhoz, hogy játszani tudj, nem elég a regisztráció...

Én nem veszem a bátorságot, hogy megmondjam embereknek, mit csináljanak....veled ellentétben. Téged minősít.

Te jöttél ide panaszkodni, hogy a sok kék meg lila miatt nem tudod élvezni a játékot. Erre kaptál egy tanácsot.

A problémára megoldást nem írtál, csupán érzelmileg túlfűtöttem személyeskedtél, általánosítottál. Kiengedted korábban kialakult egyéb irányú sérelmeid... rajtam. Ez nem visz előre.

Írtam megoldást, olvasd el még egyszer....

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#142808) đe$|re válasza fradi81 (#142806) üzenetére


đe$|re
senior tag

Én itt lakom. Egész évben élvezhetem. :DDD

(#142809) Sgr_A válasza ddt500hu (#142805) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem azokat én sem értem mit élveznek ezen
Csak azt hogy az rng eléggé el tudja baszarintani a játék élményt
Én a teljesítményhez kötném az xp-t a 0 sebző győztes többet kap mint a vesztes csapat 80%-a
Ha nem teljesít nem tud tovább menni

(#142810) fradi81 válasza Sgr_A (#142809) üzenetére


fradi81
veterán

A játékkal kell foglalkozni az RNG szidása helyett és egy gonddal kevesebb.

moto g72, Ninebot d28e

(#142811) ddt500hu válasza Sgr_A (#142809) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen ez nem rossz ötlet.

(#142812) szbalogh válasza e-newsee (#142779) üzenetére


szbalogh
őstag

Nincs semmi szeparáció, a kínszenvedéses fejlesztésen midnenki átesik, így vagy úgy.
A skillzez pedig. Én is voltam núb, az első 10-es tankomat T-34-el farmoltam ki (igen, az 5-ös). Mivel nem volt semmi goldom a felszereléseket eladtam mikor ki volt fejlesztve a következő tank és újra megvettem a nagyobb tankra. A legénységet is 80%-on képeztem. Sőt, minden tankra külön vettem élcahálót meg periszkópot, mert nem tudtam, hogy át lehet rakosgatni. És akkor hol voltam ilyenektől, hogy adatokat nézegessek tankokról...?
Szóval ez ment vagy 10000 csatáig mire meg lett az első 9-es tankom 50M, ekkor 50% wolt a győzelmeim aránya, aztán beléptem egy klánba ahol azért felhomályosítottak, itt is sokat megtudtam és felfedeztem a bibliát, a wotwiki-t. Végül 35k csatával lett 2k wn8 és 56 % wr mikor chrys átvette a gyűjteményem.

Az új accountomon most vagyok 8k csatánál és van 6db 10-es tankom :D Persze a mostani körülmények is mások. A wn8 2350 körül van. Nem szakaszozok, nem nyomom a goldot a legénységre és a free xp-re, csak a modulleszedésre a 10 goldokat. A goldskulót se nyomom 100% csak ha kell. Amelyik tankokra kell azokban max. 20% goldot viszek.

Nem reménytelen a helyzet, lehet tanulni :K

Nick: HE_Storm

(#142813) IMIIKE1998 válasza Antonius1978 (#142760) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nem vagyok klánban, így semmi esélye. :)

(#142814) szbalogh válasza po1son (#142793) üzenetére


szbalogh
őstag

Az előző rendszerben az arty-s bombavetős küldetést összeszámolva húztuk be két hónapnyi szenvedés után egy óra alatt :D Mindketten S-51-el. Berakott ellenfélnek, melléálltam a másik artynak és leadtam a drótot melyik bokorban tolongunk. A TD-st is meg akartuk de végül nem volt rá szükség. Erről fent is van a replay-em ha minden igaz. A végén jött egy WT E-100 és kapott egy HE skulót az E3-ból. Így lett pár ponttal 8k felett :D

Most meg sorban dobálom a bombavetőket a gyengített arty-rendszerben :W

Nick: HE_Storm

(#142815) galervin93


galervin93
őstag

Nos, 40 csata a G.W. Pantherrel. Ebből 6, azaz hat bottom tier, maradék fele mid, fele top. Ez azért elég gázos szerintem... WR kerek 50%. A T55A SPG-15 top xp/top sebzés/túlélés része 3-szor volt meg, de a stun egyszer sem volt 1200 felett sem, nemhogy 2500, így nem lett meg a kitüntetés.
Röviden-tömören: vicc.
Térképek közül volt minden, Harkov, Sztálingrád, Ruinberg minden formája, érdekes mód Prokhorvka, Malinovka, Redshire, vagy más nyitottabb térkép - egyszer sem.
Csokival etetem a népeket, 20 mp-enként köpök egyet, de egyszerűen a kutya nem lövi.
Meg hát a 3-4 perces csaták is sok esélyt hagynak.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#142816) e-newsee válasza szbalogh (#142812) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez szerintem mellé ment. Én csak egy szórakozós csatamódról álmodok, ahol minden technika egyforma, csak a tudás számít. :)

De amúgy én is azon a véredényen vagyok, hogy ha valaki kicsit foglalkozik azzal, hogy mit csinál, akkor több lesz a sikerélménye, ergo jobban élvezi a játékot. Persze az is igaz, hogy több tudással a többiek hibáit is jobban észreveszi, így az meg még jobban idegesítheti.
Lehet, hogy van az a boldog tudatlanság állapota, amikor tényleg fun a játék, mindegy, mi van. Mint a pár kommenttel előbbi screenshot, ahol a kedves kolega 27k csatával ~300-as wn8-at tud maga mögött. Megnéztem, az napi 18 meccs (köbö másfél-két óra) az elmúlt négy évben. Minden nap. Kihagyás nélkül. És fejlődés nélkül... :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#142817) IMIIKE1998 válasza ddt500hu (#142795) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Khhhmm. Azért az összes nagy "prő" free exp-ből kifullozza a tankokat, nem pedig "szenved" a stock tankokkal, mint pld. én. Jelentkezzen, aki zöldnél magasabb értékelést tud mutatni és full stockról húzza a tankjait....

(#142818) munnergep


munnergep
senior tag

Kíváncsi lennék egy mérőszámok nélküli wot-ra.
Nem lenne semmiféle belső, külső stat, viszlát wn8, stb.

Az RNG-n kívül mi lenne ami felb@ná a játékosok agyát?

IMIIKE1998: Jelen. Most fogok M109-et és E75-öt húzni free xp nélkül. Mint ahogy majd minden nagyobb dögöt amit kihúztam.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#142819) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Nézzétek meg ezt a randomot, elképesztő fokuszolás ment. 15:0-ra nyertük.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#142820) fradi81 válasza munnergep (#142818) üzenetére


fradi81
veterán

Ugyan az ami most, a 'csapattársak'.

moto g72, Ninebot d28e

(#142821) Putyin90


Putyin90
senior tag

Hali! Ha megveszem a gamestar wotos különszámát, akkor megkapom mindkét tankot, az 1000 goldot, a 3 nap prémet és a 2 garázshelyet vagy csak a Churchill 3 + 2 garázshely vagy a Pz-t, 3 nap prémet és az 1000 aranyat?

(#142822) Kiki18 válasza Putyin90 (#142821) üzenetére


Kiki18
őstag

A két típusból egyet kapsz meg. Attól függ,hogy létező fiókhoz, vagy új fiókhoz vennéd meg

(#142823) szbalogh válasza galervin93 (#142815) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem tudom hogy csinálod de szerintem tök könnyű kábítani. A megfelelő pillanatot kell kivárni. Mondjuk látod, hogy lőtt, akkor általában visszahúzódik, ha tudod mennyi alatt tölt, azt is tudod mikor fog újra felbukkanni. Na akkor érdemes megvárni míg újra felvillan, általában megállnak egy pillanatra célozni. Na ilyenkor nem a közepét célzom, hanem a motor részt, ha esetleg visszahúzódna akkor ne menjen mögé. Ha meg sikerülmegbénítani lövés közben, akkor nagy eséllyel kap mástól is.
Ha nincs felvillantva seni, akkor random lövöldözök bokrokba meg fedezékek mögé. Sokszor úgy villantják már fel, hogy megy felette a számláló :)
Aztán a lassú kövér célpontok az ideálisak.

A mm pedig tényleg szar. A 7-essel valóban szinte mindig top vagy közép voltam. Valószínűleg sokan mennek 8-as prémmelés így nagyobb ennek az esélye. Viszont a 8-as annyiból jónak tűnik, hogy sokan játszanak 10-es tankkal, így alulra is sokszor kerülök.

A pályákból valóban sorban szokta dobálni a városiakat, de aztán egy időután átvált a nyílt mapokra és azok jönnek sorban. A támadás és foglalás módokat kikapcsoltam, mert azok csak 10 percesek.

Nick: HE_Storm

(#142824) adamgreen válasza Zolee_70 (#142819) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nem rossz de ez inkább szegénységi bizonyitvány a WG felé hogy minden nap vannak ilyen csaták.
Félre ne érsd nem a replay-el van gond hanem a balansz teljes hiánya tökéletesen látszik .

;]

(#142825) kchryss válasza AlexHerceg (#142772) üzenetére


kchryss
addikt

Na ez is ritka, hogy valakit az zavar ha a csapat 30-40 %-a lila/kék. :D
Általában azért szoktak sírni, mert a csapat 60-70 %-a piros. :DDD

Én örülnék ha 40% kék/lila lenne, de nálam sajnos általában a 30-ból 2-6 ilyen van.

[ Szerkesztve ]

(#142826) galervin93 válasza szbalogh (#142823) üzenetére


galervin93
őstag

Ezekkel nincs gond, mármint hogy mikor-hová lenne érdeme lőni, de azzal nem tudom mit kezdeni, hogy 13-szpr stunok egy meccsen és 700 sebzés jön belőle össze... Nem, nem szikla mögé lövök, direkt próbálok olyan tankot lőni, akit a mieink is láthatnak, de egyszerűen nem lövik, vagy rálő két másodperccel a másik artynk és ő kap mindent, meg ilyenek...
Előbb végre beadta Malinovkát, 2300 sebzéssel top vagyok, de mellé alig jött 800 stun, pedig volt hogy duplán stunoltam tankokat, de nem, egyszerűen megvárják, mire leesik róluk a "számolás", aztán rohannak rá,m mintha direkt csinálnák...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#142827) Sgr_A válasza Putyin90 (#142821) üzenetére


Sgr_A
addikt

Meglévő akkounthoz csak a churchill3 +1 garázs

[ Szerkesztve ]

(#142828) Stanislav84 válasza LZs?! (#142787) üzenetére


Stanislav84
tag

Remélem tudod hogy számtalanszor volt már példa kompetitív környezetben, hogy valakit trashtalkért vagy toxic viselkedéséért tiltottak el vagy a játéktól, csapatból vagy magából az esport szcénából. Hadd ne hozzák fel példát, Google a barátod...

Szerintem egy játékban semmi szükség ilyesmire. Ha létezne olyan funkció hogy senki nem tudna rád írni mindjárt más lenne a helyzet.

(#142829) szbalogh válasza adamgreen (#142824) üzenetére


szbalogh
őstag

Egyébként nem tudom miért pattogtok még mindig az RNG-n és az MM-en.
Mindig lesznek szélsőséges meccsek és sorsolások meg égbe ment skulók sorozatban de ezt mindenki megkapja. Csak az a baj, hogy a rossz körök jobban idegesítik az embert, míg a szuper köröket meg csak .... úgy elfogadjuk, megtörtént, jól van.

Nick: HE_Storm

(#142830) notika77 válasza Zolee_70 (#142819) üzenetére


notika77
senior tag

Ezt a mészárlást csak 5-0-ig bírtam nézni. 7500-zal volt magasabb a csapat össz. wn8-a, mint az ellenfélé, volt 5 láthatatlan td-tek és egy viszonylag értelmes lightotok egy nyílt pályán. Egyik oldalon sem tudom élvezni az ilyen csatákat.

szerk.: 7500 az annyi, mintha minden csapattársad egy nálánál 500wn8-cal alacsonyabb értékelésű ellenfelet kapott volna.

[ Szerkesztve ]

(#142831) ddt500hu válasza IMIIKE1998 (#142817) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az első elköltött free xp-m a ISU BL10-re ment. De egyébként én azt mondom mindig, hogy nézzük a prémium tankokat. Azt fullosan kapod. Ha csak 1000 átlagsebzésed van a Löwe-vel akkor benned van a hiba. :U

(#142832) Putyin90 válasza Sgr_A (#142827) üzenetére


Putyin90
senior tag

Köszi, akkor felejtős.

(#142833) IMIIKE1998 válasza munnergep (#142818) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

De gondolom full golddal+prémiummal. :)
Ha van prémiumod és/vagy 7-8-as prém farmtankod, akkor megengedheted, hogy goldot spammelj, mert még tudod "termelni" a kieső kreditet. Nekem és sok másnak T5-T6-os tankokkal jóval nehezebb ugyanez. Persze no offense, ritka, aki kék létére legalább a löveget nem free-ből pakolja fel.
ddt500hu: Valaki a 8-as prémet sem azért veszi, hogy kreditet termeljen, hanem hogy "szórakozzon" a full gold ammo spammeléssel, mert ha van prémium fiókja és T8 prémje nem fog mínuszt menni, így még könnyebb a jó átlagot hozni, szóval ez sem teljesen mérvadó. Amúgy nem vagyok olyan jó, mint Te, de zöld megvagyok, és nekem is van tapasztalatom, nyilván nem annyi mint neked. :)

[ Szerkesztve ]

(#142834) kchryss válasza IMIIKE1998 (#142833) üzenetére


kchryss
addikt

A kék játékos nem azért rakja fel free xp-ből a jobb löveget, mert stock löveggel nem lenne kék, hanem azért mert van esze és nem szeret szopni. :D
Ez a stock tank lehúzza a statot dolog egyébként is túl van gondolva szerintem. A t-54 például egy elég tré tank stockként, de mire kihúzod vele a két 10-es medet addigra annyi csatát mész, hogy annak kb az 5%-a stock, így a statra a végén szinte nincs semmi hatással.

(#142835) munnergep válasza IMIIKE1998 (#142833) üzenetére


munnergep
senior tag

A T62A-ban, a T54-ben van 5 darab gold ammo, asszem még vagy 2 TD-ben szintén 5 darab és kifújt. Mivel prémium nélkül nyomom egy ideje, ezért nekem luxus a gold :)
Félre ne érts, soha nem leszek unicum, a zöldön is csak épp túl vagyok, de nem kell misztifikálni a jó eredményeket. Simán lehet jó köröket menni sorozatban gold és prémium nélkül is. Aztán persze nekem is van olyan nap, hogy jó, ha az 1 wn8-at hozom, de az soha nem a játék hibája.
Ha a konkurencia GF-ben nem random azonnali elpukkanások lennének, akkor már rég nem wotoznék. De egyelőre nincs jobb, a tankokat szeretem, pénzt nem költök rá, tiszta bodóttá van.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#142836) jano_77 válasza Putyin90 (#142821) üzenetére


jano_77
nagyúr

Meglévő accounthoz a Churchill III, teljesen újhoz pedig a másikat.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#142837) Zolee_70 válasza adamgreen (#142824) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nem is az eredmény miatt raktam fel, hanem inkább az érdekessége miatt. Nem volt egyenrangú a két csapat, teljesen nyilvánvaló.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#142838) sequator válasza szbalogh (#142829) üzenetére


sequator
senior tag

Az is hozzátartozik, hogy az ilyen RNG/MM anomáliákat (lásd még "szopóág") a jobb játékosok könnyebben tudják kompenzálni. Akár már abban a csatában, de néhány következőben biztosan összelövik az elveszett dmg/SP/kredit-et. A full tomato piroskákat nem érdekli, talán észre sem veszi., hogy esélytelen leosztást kapott. A közepes játékosoknak meg marad a frusztráció meg a kiszolgáltatottság érzése.

sautia

sequator

(#142839) Rico33 válasza Stanislav84 (#142828) üzenetére


Rico33
aktív tag

Létezik ilyen funkció: beállitások-általános-chat-üzenetek fogadása csak a kapcsolati listárol, pipa be és nincs több zaklatás. Így nem b.sztatnak ha bénázok, de tudok gratulálni privátba annak aki valóban szépen játszott :K

[ Szerkesztve ]

(#142840) szallasi007


szallasi007
őstag

Valaki megmagyarrázza hogyan lett meg ez ?

Egy arty volt a másik csapatba, vagy ez összeadódik? ;]

(#142841) szbalogh válasza sequator (#142838) üzenetére


szbalogh
őstag

Egyébként vannak olyan tankok,amiknek a núb csapattársak kedveznek. Pl a lassú TD-k, Ha jó a csapat lövéshez se jutsz de ha rádrontanak és elég határozott vagy lehet darálni rendesen még ha a végén meg is b...znak.
Lehet, hogy nem mondok nagy okosságot de a tankok leosztása és a játékosok színe alapján kell eldönteni merre és mit kell csinálni amikor tök esélytelen a meccs. És akkor egy tisztességes sebzéssel a vereség is elviselhető :D

Jah, tegnap a saját vk 28 melelttem szpotolt... artyval voltam. Kilőttem, és a végén vagy 5-6 lövést felfogott a roncsa, mire betöltöttem és még egy lövésre jutott idő. ;] Nem azt mondom,hogy ezt kell csinálni ráadásul valami 3-15 lett a vége de ez élvezetessé tette a ezt a 3-4 perces meccset :)

szallasi007: Ezt írták lent, hogy bugos a küldetés, most kell megcsinálni
Nekem rendesen lett meg :(((

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#142842) fradi81 válasza szallasi007 (#142840) üzenetére


fradi81
veterán

hibás a küldi, még :)

moto g72, Ninebot d28e

(#142843) Stanislav84 válasza Rico33 (#142839) üzenetére


Stanislav84
tag

Kifejezetten a privátra értem. Ingame nincs időm chatet olvasni sokszor, és kb akkor olvasom, ha valami értelmeset írnak.

(#142844) szallasi007 válasza fradi81 (#142842) üzenetére


szallasi007
őstag

Na de ennyire? :D Azért ez a matek dolog igen-igen nem megy a WG-nek, befizetnék 1 hónap prémet és az egyharmadát adná meg..... vagy fordítva? :D

(#142845) notika77 válasza szallasi007 (#142844) üzenetére


notika77
senior tag

Nem nagy hiba, csak a két feltétel közti "és" lett "vagy"-ra cserélve.

(#142846) szallasi007 válasza notika77 (#142845) üzenetére


szallasi007
őstag

hát azért noh ;] se and se or felirat nem szerepel sehol

[ Szerkesztve ]

(#142847) Rico33 válasza Stanislav84 (#142843) üzenetére


Rico33
aktív tag

..ez kimondottan a privát üzenetek letiltása azoktól, akik nincsenek a barátlistádon, de oda is van irva...

(#142848) Stanislav84 válasza Rico33 (#142847) üzenetére


Stanislav84
tag

Akkor én értettem félre, bocsánat. :) Élni fogok vele szerintem. :) Köszönöm.

(#142849) bogarfx


bogarfx
aktív tag

Sziasztok!

Kaptam pár 30%-os kupont amit be tudok váltani másnak is (giftként). A -30%-os 8-as prémekre csak magamnak tudom beváltani (vettem is egy 59 Pattont), de például tudok venni másnak AMX M4 49-et. Így 9 ezer egy ilyen tank 13 helyett.

De gondolom goldra és premium időszakra is be lehet váltani. Ha valakit érdekel szivesen veszek neki valamit, én ugysem tudom felhasználni mindet.
Átverni nem akarok senkit, itt található a hardveraprós értékeléseim.
Remélem nem ütközik ilyesmi a fórum szabályzatába :)

(#142850) 4580693 válasza szbalogh (#142814) üzenetére


4580693
senior tag

Hű, de ismerős szitu! Highway-en b@szott ki full hp-ról egy arty (lehet S51) nagyjából két hónapja. Magyar volt, és gyanús is, mert egy bokorba beállva, a kezdés után nem egész egy perccel szedett ki. Lehetett blind shot is, de ezt kizárnám, mert a mi csapatunkból volt egy light és ott sertepertélt a td-k és artyk mellett. Spotolni nem ment, és szintén magyar. Miután az artynak írtam egy kedveset (tényleg az volt, semmi bántó szándék nem volt benne, mert kb. ezt írtam: Haver, szerencsés lövésed volt. További jó játékot. Nem válaszolt. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.