Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#142751) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Valaki nem tudja, Whiz05 vagy XRICHARDX játékos nem-e fórumtag? Szoktam velük szakaszozni és kíváncsi vagyok, nem-e topiclakók? :))

[ Szerkesztve ]

(#142752) Antonius1978 válasza IMIIKE1998 (#142751) üzenetére


Antonius1978
addikt

Imike, te a 2mph-s imike vagy ? vagy nem ?

(#142753) kchryss válasza BÁ Nutrition (#142745) üzenetére


kchryss
addikt

Na ja aki megvette régebben az rosszul járt. Nagyon meglepő húzás volt a wg-től hogy ezt a tankot tették be maratonnak. Ritkán kapható és pont nemrég kapott elég nagy buffot amit talán túl is toltak kicsit. Simán betehették volna helyette a TOG-ot megint. :)

(#142754) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ez egy érdekes nap volt.... Faceit unbalanced, 7fős csapatok learatják de azért voltak szép pillanatok...kár hogy csak 1x lehet....

meg csúnyák a botokkal...


A WZ-131 pedig egy beteg állat. :D

Utolso arty-t egy piroska levadaszta sajna, de jó kis kör volt sok balfékeskedéssel. [link] Ha az megvan, lehet ace... :/ 1299alap xp csak 1st class...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#142755) wwenigma válasza wwenigma (#142754) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bakker és ilyenkor szégyellem el magam hogy csak vicsorogni tudok a piroskákra, lengyelekre, ruszkikra... :O


Megprobaltam segiteni, amit kért spot de bement nagyon mert mashol volt az ellen es nullás kör lett belöle de xarik bele mert tetszett amit utana latott... irigylem. replay, szerintem többen meglepődtunk amikor pukkant a 112, én csak sárgára lőttem az ammoracket autoaimmal. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#142756) po1son válasza Papooo (#142749) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a tippet, holnap teszünk egy próbát type64-el.

kchryss - nekem nincsen annyira brutálisan sok prémium tankom, de mindig olyat raknak be küldetéssorozatba, ami megvan... :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#142757) ddt500hu válasza jano_77 (#142725) üzenetére


ddt500hu
veterán

Legutóbb volt de most vettem egyet meló előtt. :D Ez egy kicsit drágább (4000Ft) és mintha masszívabb is lenne. Talán jobban bírja. :D

(#142758) jano_77


jano_77
nagyúr

artys küldetésnél, mikor STUN időt kell teljesíteni, hogyan lehet ellenőrizni, hogy mennyi volt? Mert a csata végi jelentésben én nem találok ilyen adatot?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#142759) IMIIKE1998 válasza Antonius1978 (#142752) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nem, én IMIIKE1998 vagyok, és nem vagyok klánban. :D

(#142760) Antonius1978 válasza IMIIKE1998 (#142759) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nade az en Imikemnek 2 fiokja is van, az egyik az occsee, vagy ilyesmi,ugyhogy meg lehetsz o, vagy megsem ?

(#142761) Papooo válasza po1son (#142756) üzenetére


Papooo
senior tag

Én is type 64-el csináltam, illetve ha csatában volt akkor amx 12t-vel próbálkoztam.
Siegfrid linevédelem és sztyeppe a két pálya ahol a legjobb az esélyed, legalábbis nekem ezeken a pályákon volt a legtöbbször amikor majdnem összejött. és a végén sztyeppe be is adta.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#142762) #77646080


#77646080
törölt tag

Erősítsétek meg magatokat, mert úgy egy óra múlva kezdődik a 34-85M áradat. 😊

(#142763) szbalogh válasza po1son (#142741) üzenetére


szbalogh
őstag

Összeszámolhatunk ha gondolod :DDD

Jano_77: Szerintem ennyire bitang jó artys vagyok :) , ami kompenzálja a kezdő legénységet :DDD

Artyba nem kell jó legénység. BIA és álca... ennyi... Esetleg a kék skillek, mert sokat kell szaladgálni.

Közben meg lett a 8-as arty is. Jó, hogy pontosabb, de lassan tölt. Ezt kompenzáltam a 2,5% töltésgyorsítással, amit a "bondok" adnak. Jah, és másik töltésgyorsító kell rá, mint a 7-esre. Buktam 300k kreditet emiatt.
Ezzel nincs akkora szerencsém eddig, mint a 7-essel. Lassú is a másikhoz képest, és elég sokszor nem tudtam elmenekülni.

Antonius: nem csinálom meg, nem olyan nehéz az.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#142764) balintka


balintka
addikt

És megvan :D

(#142765) fradi81 válasza balintka (#142764) üzenetére


fradi81
veterán

low tier premium noob :D

moto g72, Ninebot d28e

(#142766) CirrMee válasza balintka (#142764) üzenetére


CirrMee
addikt

Szintén. Be is gurult az 50 -es számú garázsba. :)

Asszony is futott ma pár kört az egyetlen tier6 gépével (T150), nála volt olyan meccs, hogy mindkét oldalon átlag a banda fele csak ebből (T34-85M) állt. :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#142767) e-newsee válasza CirrMee (#142766) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindenki kipróbálja, aztán majd realizálódik a helyzet. Mint a Pilotnál is. Habár, ez szerintem jobb annál. Ha mindkettőt berakja +2 tierbe, ezzel még mindig többre megyek. De valóban érdekes, hogy ez lett a maraton. Nekem megvan korábbról, és általában alig látok belőle. néha egy-egy akad, de legtöbbször csak magam vagyok az egész meccsen. Pedig jó kis tank. Tegnap pl lepattintottam vele egy O-I troll ágyúját. Pedig már lepergett előttem az életem. :D De hogy szinte csak T8-ban rak be... :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#142768) CirrMee válasza e-newsee (#142767) üzenetére


CirrMee
addikt

Én abból a szempontból örülök, hogy van végre küldetéses gépem. Az eddigiekhez amúgy soha nem volt türelmem, ennek meg még az asszony is nekiállt, mert ő sem érezte lehetetlennek a gép megszerzését. :)
A dpm része tetszik nagyon, kíváncsi vagyok, mennyire hasznosítható stronghód' meccseken (króm-well nem éppen a szívem csücske). :)

Apropó: ez a gép alkalmas kredit farmolásra?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#142769) adamgreen


adamgreen
senior tag

Köszönjük WG az ingyen tankot. És köszönjük hogy most már low tierbe és közép tierbe se lehet játszani :C
Bravo csak igy tovább :DDD :DDD

(#142770) #77646080 válasza CirrMee (#142768) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, alkalmas rá.

(#142771) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

A kínai szeróra kidobnak egy prém T10 113-at :Prém 113 ,de remélem ez sem jön át a mi szerónkra.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#142772) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

Most már valahogy meg kellene oldani a lila és kék játékosok elkülönítését, mondjuk külön szerverre átirányítani őket...Én -focipéldát felhozva- gyenge NB2-es vagyok, akar a franc folyamatosan a Bayern, meg a Real ellen focizni. Elhiszem, hogy a virtuális faxot méregetni/növelni kell, de ne írja nekem senki, hogy ezeknek randomban a piros játékos kilövése nagy dicsőség.
A brutális perk és tapasztalati előnyt néhány stock tankommal sohasem fogom balanszírozni.
Mai eddigi 5 csatámból 4-ben mindkét csapat 30-40 %-a lila/kék volt,ami egyszerűen számomra játszhatatlanná teszi az egészet. Ingyen xp-nek meg a fene sem akar felmenni...
Még mielőtt valami IQ negatív megjegyzi, hogy nem kell sírni - ezek tények, amelyek a nagy többségnek elveszi a kedvét a játéktól.
Még valami. "Csak" játszani/kikapcsolódni szeretnék..velem azonos szintűekkel, tudásúakkal. De ez itt most megoldhatatlan. Sajnos.

Hominem te esse memento...

(#142773) adamgreen válasza jozefgucci1 (#142771) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nem fog mint tudjuk kinai régió teljesen más hál istennek :C Plusz ott aranyért meg a prémium shopba mindent megvehetsz még a type 59-et is.Mások a számok más a budget és egy átlag játékos simán ott van 24 órát a gép elött amig te jó ha lenyomsz 2 öt max.

Érdemes megnézni a kinai twitch streamereket.Nem normális ami ott van . :DDD

(#142774) adamgreen válasza AlexHerceg (#142772) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nem lehet mert akkor palotaforradalom lenne. hogy lene akokr folyamatos lila staja az unikornisoknak :C

De nagyon jó példa erre a ranked batlle.Ott 3 csillag után mindenki kék lila meg zöld és campel meg kivár.
Tehát ha jól akarod magad érezni a pro-k között akkor mehetsz ranked be. Random meg megmarad a vakoknak :C

(#142775) Zolee_70 válasza AlexHerceg (#142772) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Se kék, főleg nem lila vagyok. De nekem a "Csak játszani/kikapcsolódni szeretnék" hozzáállással van gondom. Bejöttök, forogtok, mint kezdő buzi a gőzben, 1 perc alatt lehaltok, és elbasszátok a játékot. Zéró térképismeret, tankot nem tudja irányítani, nem nézi a minimap-et, vagy annyira fél, hogy a leghátsó bokorban camp-el az E100-al...

Nincs olyan, hogy "csak" játszani szeretnék! Játssz tetrist, ott nem lőnek vissza, de azt is választhatod, hogy megismered a pályákat, a tankokat, és használod az eszedet.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#142776) adamgreen válasza Zolee_70 (#142775) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ezt magam se mondhattam volna szebben :C :C
:C :C :C

(#142777) #77646080 válasza Zolee_70 (#142775) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ott a pont.

(#142778) fradi81 válasza AlexHerceg (#142772) üzenetére


fradi81
veterán

Aki nem hoz egy minimum szintet ami egy csapatjátékban kell, át kell irányítani egy másik játékhoz és az elkülönítés megoldva. Másik megoldás hogy maradsz lent kis tierben a szinteden, ahol kevés a játszani tudó játékos. Nem a jó játékosokat kell kib@szni a focicsapatból :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#142779) e-newsee


e-newsee
addikt

Én csinálnék olyan spéci csata módot, hogy van egy pálya, semmi extra, nagy síkság, teljesen szimmetrikus, semmi bunker, semmi épület, max néhány betonkocka, hogy azért kelljen hozzá a tudás is, de az is egyformán mindkét oldalon. Aztán ráeresztenék totál egyforma tankokat, azonos fejlesztéssel, azonos skillekkel, oszt' hadd szóljon.
Vagy B változatnak magasabb tiert is ráengedném Mittengardra. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#142780) AlexHerceg válasza Zolee_70 (#142775) üzenetére


AlexHerceg
tag

Zolee_70
A kiosztásod rossz helyre ment.
10k felett, 5 évnyi játék után "sárga"-ként talán már formálhatok véleményt, akkor is, ha az nem egyezik a tieddel. Cáfolnod kellett volna, nem tetted.
A "játék" szó alapból a kikapcsolódást jelenti. Az- hogy pl. te - ezt veszed véresen komolyan , a te szived-joga. Nekem megvannak a Való Életben azok a területek , amelyek nagyobb prioritást élveznek. A nagy többség - számodra bármilyen hihetetlen - pihenni/szórakozni jár fel ide.
Én nem veszem a bátorságot, hogy megmondjam embereknek, mit csináljanak....veled ellentétben. Téged minősít.
A problémára megoldást nem írtál, csupán érzelmileg túlfűtöttem személyeskedtél, általánosítottál. Kiengedted korábban kialakult egyéb irányú sérelmeid... rajtam. Ez nem visz előre.

Hominem te esse memento...

(#142781) AlexHerceg válasza fradi81 (#142778) üzenetére


AlexHerceg
tag

No, ez már jóval okosabb válasz, mint a Zolié :)
A gond az, hogy lassan kis tierben is játszhatatlan a játék.

"Nem a jó játékosokat kell kib@szni a focicsapatból"- ezzel teljesen egyetértek. Bár nem hiszem, hogy ha lemennél futni, akkor te örömmel és dalolva futnál a top 10-es kenyai futókkal :)

Hominem te esse memento...

(#142782) AlexHerceg válasza e-newsee (#142779) üzenetére


AlexHerceg
tag

Csak MIttengard-ot neeee :D

Hominem te esse memento...

(#142783) jozefgucci1 válasza AlexHerceg (#142780) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Gondolom ha beletoltál már 10K feletti csatát a játékba 5 év alatt akkor csak élvezted ,mert még a 11 éves gyermekem is van azon a szinten hogy ami nem megy és így nem élvezi T6 felett azt nem erőlteti . Elvan low tierben élvezi , hogy ott több killt is tud szerezni és nem veszi komolyan a játékot. Azt is elárulom , hogy a legtöbb kék-lila játékos nem nézegeti épp milyen a szine csak játszik-fejlődik utánaolvas dolgoknak és halad magátol .Ez nem jelenti azt , hogy neki a Való életben nincs más szórakozása mint ahogyan azt próbáltad ránkerőltetni . Elég jellemző a hozzád hasonló statisztikával rendelkező játékosokra , hogy ők ezzel próbálnak mentegetőzni , hogy ők "csak élvezik a játékot nem veszik komolyan " .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#142784) fradi81 válasza AlexHerceg (#142781) üzenetére


fradi81
veterán

"Bár nem hiszem, hogy ha lemennél futni, akkor te örömmel és dalolva futnál a top 10-es kenyai futókkal"

Mivel tudom hogy nem vagyok jó futásban, nem is versenyzek együtt ópé kenyaiakkal :) Oda kell menni ahol tudsz érvényesülni.

moto g72, Ninebot d28e

(#142785) AlexHerceg válasza fradi81 (#142784) üzenetére


AlexHerceg
tag

Pont erről beszéltem :) Egyetértünk.

Hominem te esse memento...

(#142786) po1son válasza AlexHerceg (#142785) üzenetére


po1son
addikt

Én még nem láttam olyan MM meccset, ahol csak lilák és kékek vannak. :N
Legmagasabb tierbe is csak pár zöld és kék/lila szokott lenni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#142787) LZs?! válasza Stanislav84 (#142707) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Stanislav84

Mondjuk én sejtettem, hogy ilyesmire ugrik a WG. :) Még ha nem is rendes ban, lehet csak chatban, de legalább léptek. :)

Ha bármi módon számodra bántónak találtad, vagy csak az igazságérzetedet zavarta az ürge, megértem, hogy ticket-eltél egyet...

Ugyanakkor részemről nem értek egyet vele, hogy emiatt v'ki panaszt emeljen. A trashtalk mindenkor a kompetitív események része volt, főleg az egységsugarú jópolgár szintjén. Emellett az egész egy virtuális térben játszódik, tehát legfeljebb a túltolt önérzetet sértheti, mást nem... Természetesen mindezt úgy mondom, hogy a dolog mindkét végén álltam és val'sz'eg fogok is állni. Nekem kicsit házmester-szindróma jellegű. ;)

Val'sz'eg ezen attitűdöm miatt van minden bajom a Merkelék által (is!) pedzegetett net szabályozással. Hiszem azt, hogy egy társadalomnak minden nyomorult hülyéjére ugyanúgy szüksége van, mint azokra, akik nettó pozitívan adnak hozzá az egészhez. Amíg IRL életvitelben másokat nem lehetetlenítenek el, ofc.

Nevermind...

(#142788) AlexHerceg válasza jozefgucci1 (#142783) üzenetére


AlexHerceg
tag

Igen, élveztem és próbálom élvezni, de ez egyre nehezebben megy.
A hozzászólásom inkább volt a játék egyfajta féltése, adott problémára megoldás keresés, mint leszólás.
Ha szétnézel és hozzáolvasol, akkor látod, hogy véleményemmel nagyon nem vagyok egyedül. Még olyanok is abbahagyták az elmúlt időben, akik törzsjátékosok, akik oktatóvideókat készítettek. Ez mutatja, a játék fejlesztése rossz irányba halad. Persze lehet mindezt nem észrevenni-ez mindenkinek saját belügye.

Írod:"Ez nem jelenti azt , hogy neki a Való életben nincs más szórakozása mint ahogyan azt próbáltad ránkerőltetni " Harmadszor is visszaolvastam-nem találom a fenti kijelentést a hozzászólásomban. Azt tessék a billentyűzetembe adni, amit begépeltem, nem azt, amit te gondolsz bele. Én Zoli írására reflektáltam-többes számot és bárkire erőltetést még véletlenül sem használtam.
Ui. Megoldást te sem írtál...csak érzelmi húrokon játszottál.

Hominem te esse memento...

(#142789) jozefgucci1 válasza AlexHerceg (#142788) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Két lenti posztodból vágtam össze( raktam össze ) azt a mondatot a 142780,142772.
Amit te írtál az pedig mindig is jelen volt a játékban .Olvass vissza 3-4 évvel ezelőtti hozzászólásokat és ott is a sorok között megtalálod amit ma is írtál .Sajnos az utóbbi frissítésekkel nagyon elbaszarintották a játékot és az MM-et ,erre nagyon sok a panasz . Azért olyan sok jó játékost én nem szoktam látni egy oldalon , hogy játszhatatlan lenne miattuk a csata . Főleg nem T8 alatt , mert ott jó ha vannak zöldek , nem hogy kékek ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#142790) Papooo válasza po1son (#142786) üzenetére


Papooo
senior tag

Bő egy éve egyszer belefutottam valamikor 2-3 óra körül olyan tizes csatába, hogy én voltam a bot a mezőnyben, a második legrosszabb játékosnak 2100wn8-a volt. :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#142791) fradi81 válasza AlexHerceg (#142788) üzenetére


fradi81
veterán

Most akkor a jó játékosokkal van a gond akik visszalőnek vagy a játék fejlesztésével? Akik abbahagyták mostanában szerintem a túl erős prém tankok miatt tették.

Én egyébként nap mint nap hallom TS-en hogy a tomatóknak jobb az RNG-jük ;] Azért a wg segíti titkon a rosszabbakat is :)

moto g72, Ninebot d28e

(#142792) adamgreen válasza fradi81 (#142791) üzenetére


adamgreen
senior tag

Azzal egyet értek hogy rengetg régi játékos abbahagyta és nagyon sok az uj játékos akinek te ne mond meg hogy mit csináljon mert akkor lesz ne mullas.Plusz a konteokat hagyjuk mindig vannak érdekes dolgok.Akinek ez már sok és nem tetszik azok hagyják abba a játékot és ne nagyon göcsöljenek ezen.Ja hogy beletoltál nem kevés pénzt és idöt akkor meg nyelsz és türöd ennyi. ;]

(#142793) po1son válasza jozefgucci1 (#142783) üzenetére


po1son
addikt

Nem is mondtad, hogy megalakult a VTEPS akadémia?! :DDD

szbalogh - áhhhh nem akarom besározni a makulátlan múltamat...
Habár ha vannak itt hajnali harcosok, akkor volna rá esély megcsinálni... ;]

Papooo - Hát azért az manapság ritka, mint a fehér holló.... :DD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#142794) jozefgucci1 válasza po1son (#142793) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezt most nem értettem . :N

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#142795) ddt500hu válasza AlexHerceg (#142780) üzenetére


ddt500hu
veterán

"A nagy többség - számodra bármilyen hihetetlen - pihenni/szórakozni jár fel ide."
És mi lenne az a szórakozás? Feltételezem az, hogy kilövöd az ellenséges tankot. Ahhoz páncélátütés kell.
Ahhoz meg az, hogy tudd melyik tankot hol kell/érdemes lőni, mikor és mivel.
Ehhez meg muszáj képezned magad a játékban.
Ha képzed magad és van mozgáskoordinációd már is kék leszel. :C
Ha erre nem vagy hajlandó vagy a Való Életben is egy kétbalkezes nyomi vagy aki csetlik botlik akkor maradsz sárga. :B
A stock tankok meg mindenkinek egyformán szarok. :U

(#142796) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nincs is sok egy csatában! :D

Ideje elővenni a TOG-ot! ;]

[ Szerkesztve ]

(#142797) sequator válasza ddt500hu (#142795) üzenetére


sequator
senior tag

"Ha képzed magad és van mozgáskoordinációd már is kék leszel."
Szerintem ezzel csak max zöld. Persze a "képzed magad" része elég tág lehet, a "kb ismerem a tankokat és megnézek pár videót"-tól a "fejből tudom a hard statokat és napi 2 óra videót nézek"-ig.
Valamint amíg van RNG a játékban, azért nem árt egy kis szerencse sem. :D

sautia

sequator

(#142798) ddt500hu válasza sequator (#142797) üzenetére


ddt500hu
veterán

A képzés kb. annyiból áll, hogy a tank hasát/oldalát célozd meg a kupolát. Ez a tankok 99%-a ellen elég.
Én néhány speciális tanknál néztem utána a dolgoknak a többi adja magát. El kell találni az ellenséget.
Sajnos ez a játékosok 70%-nak meghaladja a képességeit. :U

(#142799) zodo


zodo
nagyúr

Mivel szinte ingyen volt én is behúztam a tesót pedig Rudy, jó ideje lakója a garázsomnak. :)
RU szerón pedig mondhatni még "olcsóbb" volt pl.: "10 spot helyett csak 5 kellett" a Tigris 131 így azt is bekebeleztem.

[ Szerkesztve ]

(#142800) galervin93


galervin93
őstag

Azt mondja meg nekem valaki, hogy egy hetes artyval mi a jó büdös k...a életért kell FOLYAMATOSAN top tiernek lenni? 4-5 perces csatákkal, városi mapokon persze... Egyszerűen hihetetlen, kis túlzással az elvi esélye sincs meg, hogy küldetést csináljon az ember. De ha egy másik gépbe ülök, folyamatosan bottom tier. Mégis mi f*szom ez??? Elképesztő...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.