Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#142201) #77646080 válasza Dr.Én (#142200) üzenetére


#77646080
törölt tag

Jó az ágyúja..Ha olyan napja van...

Egyetértek; azért a "játszhatatlan"-tól messze van az IS-7 ágyúja. A tervek szerint a buff második lépcsőjében fog ágyú javulást kapni. Meglátjuk (én várom).

(#142202) palfitom válasza Dr.Én (#142200) üzenetére


palfitom
félisten

Nekem is van IS-7, de nálam semmi sem működött, amit review-kban írnak.
Szemből belőtte mindenki, aki arra járt, sarokra álltam, de az oldalán is belőtték, az én lövéseim pedig csak pattannak a legtöbbször, ahogy azt Ti is írjátok. :(

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#142203) jimmy74 válasza jagada (#142190) üzenetére


jimmy74
őstag

Na az jó!
kivan fejlesztve csak nem tudom eladjam e a 6-ost mert elég op.

WoT:jimmbo

(#142204) jagada válasza IMIIKE1998 (#142194) üzenetére


jagada
őstag

Szerinted a T8-as tankjaim 10 csatából hány meccset játszanak T10-ben??? Elárulom 9,5-öt.
T10-es tankok csak viszik a kreditet, azért nem erőltetem, mert egyszerre 6-7 ágat húzok és eléggé költséges, nincs fölös kreditem elpuffogtatni 60-100k-t csatánként prém fiók hiányában. A WN8-am is 2,5k felett lenne, ha csak funolnék, de általában képzetlen legénységgel, stock tankokkal szenvedek inkább, csak szorzózgatok funolni meg már nincs időm, meg ingerenciám.

Nem az a baj hogy pedózik, mert máshol nem tud érvényesülni, csak a szobanövények közt, csak ne posztolgassa, h mekkora jampi mert lenyomta a 7 éves pistikéket a T3-as tankjukban.
Most hogy jön ez ide, hogy hol kellene farmolni? Ha nincs T8-as prém járgány KV-1-el természetesen, én is azzal csináltam, míg nem volt T8 prém, azért van ennyi csatám vele, egy ideje csak porosodik, csak sajnálom eladni, mert eléggé jól ment vele.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#142205) jagada válasza jimmy74 (#142203) üzenetére


jagada
őstag

A többi még jobb lesz, ha meg küldi miatt kell, nem túl drága visszavenni, főleg akcióban, meg a legényeket is célszerűbb továbbvinni, nem mindig 75%-al kezdeni, ahogy én szoktam :DDD :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#142206) jimmy74 válasza jagada (#142205) üzenetére


jimmy74
őstag

hát az miatt kezdtem el ezt az ágat :)
mégcsak a t55nél tartok bár sok nem kell hozzá de heavyn elakadtam.
Bár az oi-val majdnem meglett a 3x annyi felfogott lövés meg 2k dmg.
a pattanó majd 4k lett de sajna a dmg csak 1800.

WoT:jimmbo

(#142207) IMIIKE1998 válasza jagada (#142204) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Hát én is ezt csinálom, nekem is jobb lenne a statom, ha nem a stock Tiger és társaival szívnék több száz csatákat. Amúgy igaz, hogy nem kéne posztolgatnia annyiszor a tank ászos T28 köreit, de nem egy csatát posztolt már, ahol T6-osok ellen ment ászt. Az meg nem teljesen "pedózás".

(#142208) po1son válasza Emu (#142198) üzenetére


po1son
addikt

Régen nagyon sokan dicsérték az IS4-et (itt a topikba is), de manapság már talán felette is eljárt az idő, ha full tier 10 MM-ről van szó?
IS7-et én szeretem, de a tornyára nem lő senki és így nehéz vele a ht15.
td15-őt szívem szerint E3-al csinálnám meg, de hát sajnos nincsen a garázsba. :O
Utolsó med küldetést tvp-el csináltam meg Himmelsdorf-on. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#142209) Putyin90


Putyin90
senior tag

Hello! Ha 13 nap alatt teljesítem a maratont, akkor a 13. megszerzett tokennél azonnal megkapom a tankot vagy meg kell várni, míg véget ér a maraton?

(#142210) inferno88


inferno88
őstag

A pattintós küldetésekhez mit ajánlotok?
O-NI és attól felfelé vagy érdemes a németeket kihúzni mondjuk Tier 8-ig, ahol a VK100.01P van. Ellenfélként elég genyának tűnik a páncélozottsága.

Semper fi!

(#142211) jimmy74 válasza Emu (#142198) üzenetére


jimmy74
őstag

érdekes nekem mindkét orosz megvan rég de az is-7 nálam jobb a lövege.
az is-4 meg egy...na el se hiszem amilyen jo a lövege papiron olyan szar..
rengeteget lő nálam ugy hogy lánc v el se találja pedig beszűkűlve lövök.
a legénység is 4 skilles pedig.
nem is erőltetem legszivesebben eladnám de 10est soha :)

WoT:jimmbo

(#142212) Emu válasza po1son (#142208) üzenetére


Emu
őstag

Ez így van, régen jobb volt (második T10 tankom volt, T62A után). Nekem akkor lett meg, mikor még nem voltak japán dömperek, nem voltak bokorból lövöldöző svéd td, amit 200m-ről sem spotolok ki, E100-nak még alacsony volt az átütése, Maus nem volt OP, a tornyát szemből simán vitte az AP is stb...akkor kicsit más volt vele a játékélmény :K

IS7-t teszten próbálgattam csak, de nem jött be. Egyik utolsó körben a svéd csoda 10-es td 4/3 belőtte a tornyát normál lőszerrel, akkor döntöttem el, hogy marad még a T10, azzal igazi élvezet med szerepet játszani.

Megvan a TVP nekem is, de a legénység jelenleg T50-ben van, majd rápróbálok újra, mert nekem a 9-es kis tesó jobban bejött.

@(#142211) jimmy74: nekem pont ellenkezőleg volt, IS7 beszűkülve is gyakran a holdra lőtt kb. meg mikor közelharcban küzdöttem, akkor is elég sokat misselt. IS4-el ilyet nem gyakran tapasztaltam.

(#142213) jagada válasza jimmy74 (#142206) üzenetére


jagada
őstag

Nekem egyszer meg lett vele a T55A HT15, csak kikapott a csapat és úszott a kitüntetés.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#142214) jagada válasza IMIIKE1998 (#142207) üzenetére


jagada
őstag

Régebben volt itt a topikban egy szabály, h nem posztolunk T6 alatti tankászt, mert az nem is annyira az adott játékos ügyességét tükrözi, hanem az ellenfelek bénaságából adódik. Ilyen alacsony tierben skill nélkül is simán össze lehet lőni az ászt, pusztán a szerencse folytán, nem egy agyontápolt OP tankkal, fullskilles legénységgel, a 6 éves gyerekek ellen, akiknek a tankjai sebezni sem tudják. Alacsony tierben nemegyszer előfordul, hogy a -1 tieres tankok nem tudják sebezni a nagyobbakat, így esélyük sincs, tiszta kacsavadászat az egész, nem is értem mit élveznek ebben egyesek.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#142215) Sgr_A válasza jagada (#142214) üzenetére


Sgr_A
addikt

Mondjuk amikor top sebző vagy a nyolcas nyomik között a kis hatoskáddal

(#142216) jagada válasza Sgr_A (#142215) üzenetére


jagada
őstag

Felhígult a játékosállomány, sokan úgy kezdenek neki a játéknak, hogy vesznek egy T8-as prém tankot, mert valakitől azt hallották hogy ópé a tank és bármiféle ismeret nélkül T10-ben kezdik a pályafutásukat. Erre is jó az xvm, amikor látod, hogy T10-es csatában, 100 csatás BOT csak forgatja a kezdőkörben a tornyát, meg tolja a házfalát, esetleg lődösi a kezdőben a csapattársakat, mert fingja nincs a játékról, de ő rögtön a legerősebb ligában akar megtanulni játszani. Nem fog neki sikerülni, ezt garantálom. Ezért szoktuk itt a tocsikban is mondani, ha valaki nagyon kezdő ne vásárolja nyakra főre a T8-as prém tankokat, mert nem valók a T10 csatába, csak kárára vannak a csapatnak, és az új MM 95%-ban oda fogja őket bedobálni!
Van aki nem hajlandó elfogadni a jó tanácsot és orrba szájba veszi a prém tankokat, mert nem bír nekik ellenállni, csak játszani nem tud velük és pedózás nélkül még 500-as se lenne a WN8-a.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#142217) Stanislav84 válasza jagada (#142216) üzenetére


Stanislav84
tag

Nem csak erről van szó. Sokan akik eddig le voltak maradva elértek a Tier10 szintre... azok is, akik csak hétvégenként játszanak pár órát. És ez bizony meglátszik. Mondjuk nincs ezzel baj, mert ahogy más is mondja, annál többet lehet farmolni őket. A gond azzal van, ha ők a top tierek éppen a "te" csapatodban; de ez természetesen szokott fordítva is lenni. Ez csak azért gond, mert nemhogy a tankjukat nem ismerik az ilyen emberek, hanem alapvetően a pályákat sem, és nem számíthatsz a közreműködésükre.

Ezzel van is gond, meg nincs... a nagyobb gond, hogy szerintem egy minimum csatához kéne kötni első körben a tier8-as prémek vásárlását. (nem, nem valamilyen mércéhez) De ezt pénzkiesés miatt nem fogja megtenni a WG. Mert mint látod, itt a fórumon is vannak ilyen emberek, akik ha olvasták/látták, hogy az adott tank mire képes, akkor kifizetik. A gond abban rejlik, hogy a WG elindul egy olyan Free to play modell felé (főleg az ilyen OP prémium tankok kiadása miatt), ami nem egészséges a játékos társadalomnak.

Javaslom EZT a videót mindenki figyelmébe a témáról.

(külön ironikus, hogy a végén a WG említve van, mint cég, aki jó free to play modellt épített fel)

[ Szerkesztve ]

(#142218) adamgreen


adamgreen
senior tag

59-Patton
AP penetration buffed from 190 to 212mm

T-34-3
Hull armor changed from 90/50/50 to 100/80/45
Turret armor changed from 190/120/60 to 200/130/60
Aim time changed from 3.4s to 2.9s

Type 59
Hull turn aim bloom changed from 0.18 to 0.14
Turret turn aim bloom changed from 0.16 to 0.12
Aim time changed from 2.9s to 2.3s

:C :C

(#142219) galervin93 válasza adamgreen (#142218) üzenetére


galervin93
őstag

Ha a T-34-3-nak adnának egy kis átütés-buffot, még használható is lenne a durunggal...
Csak az a baj ezekkel a toldozgatásokkal hogy sosem lesz kész. Egyszerre kellene az összes tankot változtatni, mert ez így vicc, önerjesztő folyamat. Arra hivatkoznak, hogy előre nem tudják megmondani, mi lesz egy változtatás eredménye. Ami vicc, vagy nettó hazugság, ha ügy nézzük... Elég lenne pár tapasztalt játékost bevonni a változtatásokba,akik már statisztikai adatok alapján is jó eséllyel megtudják mondani egy gépről, hogy az most gyenge, erős, vagy éppen jó volna. Csak ők, fejlesztők nem játszanak a játékkal, csak a "visszajelzésekre" építenek, de az, amint a nevében is benne van, visszajelzés, magyarul utólag derül ki, ha elqrnak valamit...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#142220) kchryss válasza jagada (#142204) üzenetére


kchryss
addikt

Hatalams bűn, hogy van egy kedvenc tankja és azzal játszik amivel szeret. :)

Nem tudom miért pécézted ki magadnak a fórumtársat, de szerintem nem érdemelte meg.
9.19-es patch-ben ezeket a replay-eket posztolta:
5 db Tiger II ász
2 Skorpió ász abból az egyik pool medál
1 JagdPanther ász
1 T-28 ász

Posztolt 1 db tier 4-es ászt ahol nem is top tier volt, hatalmas bűnt követett el. Gondolom a többi replay-ét nem nézted meg. Én tegnap néztem meg az összeset, mert replay visszanéző napokat tartot. Megsúgom egész jól használta a tiger 2-t, szép csatákat rakott fel róla.
Azt írod máshol nem tud érvényesülni csak kis tierben a szobanövények között. Tiger 2-ven és JagdPantherrel jobb az átlag sebzése, mint neked, akkor te sem tudsz magas tierben érvényesülni?

Engem amúgy nem zavarnak a t-28-as posztjai sem. Én azokat a replay-eket is megnéztem és volt amelyiket élveztem is hiába tier4.

(#142221) jagada válasza kchryss (#142220) üzenetére


jagada
őstag

Játsszon, csak ne posztolja ide. Szinte minden nap utal rá, hogy milyen istáncsászárság azzal a fos T-28-al pedózni 931 elkúrt csatán keresztül. Szerintem meg nem az.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#142222) kchryss válasza jagada (#142221) üzenetére


kchryss
addikt

Nemtetszésedet sokkal finomabban is megfogalmazhattad volna ahelyett, hogy egy részében valótlan hülyeségeket írtál. Sőt jobb lett volna ha privátban írtál volna neki ahelyett, hogy az egész fórum előtt megalázod, jogtalanul. Szerencsére nem te döntöd el, hogy ki-mit posztolhat ide.

(#142223) jano_77 válasza adamgreen (#142218) üzenetére


jano_77
nagyúr

Attól, hogy gyorsabban céloz majd a Type59, mennyivel lesz használhatóbb a jelenlegi fos állapotánál?!? :F
Ez a WG: ismét ad egy pofont a szarnak! Bravó

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#142224) kchryss válasza jano_77 (#142223) üzenetére


kchryss
addikt

Jelenleg az ágyú soft statjai teszik nagyon rossz tankká. Szóval ha pontosabbá teszik akkor sokkal használhatóbb lesz. Jó tank persze ettől a kis buff-tól még nem lesz belőle. :)

(#142225) Midway


Midway
senior tag

Van xvm frissítés.

(#142226) jagada válasza kchryss (#142222) üzenetére


jagada
őstag

Hülyeségeket irkálsz, olyan tankokra hivatkozol amikkel még a pályám legelején játszottam, amikor még fogalmam sem volt róla, h létezik stream, nem voltak leírások, skillekről, statokról, felszerelésekről, lőszertípusokról, nem láttam videókat, nem is tudtam a modok létezéséről, és csak túl akartam lenni rajtuk. Ne a négy évvel ezelőtti eredményeimet nézzed már!
Én nem öntöm a játékba a pénzt talicskával mint egyesek, ezt se hagyd figyelmen kívül!
Még soha nem vettem prém előfizetést 1 napot sem!
Régóta idegesít már a mindennapos T-28 ajnározás/pedózás, nem bírtam tovább.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#142227) kchryss válasza jagada (#142226) üzenetére


kchryss
addikt

Hülyeségeket te írkálsz. Ő is a pályája elején van, első 8-as tankjai, ezek szerint hamarabb megtanult velük játszani, mint te annak idején.
A t-28 statpadderkedésről meg csak annyit, hogy jó lenne ha tisztában lennél a total wn8 számításának módjával. Segítek, nem nézi a csaták számát az egyes tankokkal csak az átlagot és nem a tankok wn8-át átlagolja hanem az elvárt értékeket átlagolja és ahhoz számít wn8-at, ez óriási különbség. A gyakorlatban ez azt jelenti hogy minál magasabb szintű egy tank annál nagyobb súllyal szerepel a total wn8-ban. Statpadderkedhetsz 4-es tankokkal, de amint 6-os tankjaid leszek szinte semmit nem számít a 4-esek statja, lehetsz szép színes 5-ös tankokkal, de ha 7-es tankjaid lesznek az sem ér semmit és így tovább. Ha mész 100 csatát egy 4-es és 1 csatát egy 8-as tankkal akkor mi lesz? Hát az hogy az a 100 4-es csata tulajdonképpen csak 1-nek számít, mert az átlagát nézi és elvárt sebzés jó magas lesz, mert egy 4-es és 8-as tank elvárt sebzésének átlaga egy 6-os tank sebzése körül van. Sok sikert hozzá hogy egy 4-es tankkal 6-os szinten teljesíts!

Engem ha valami/valaki idegesít azt nem olvasom.

[ Szerkesztve ]

(#142228) ImpersonatoR

Ha meg van mar az IS-6 de most megveszem meg1x akkor kapok 9193 Ft. -ért 11.800 aranyat elvileg?

(#142229) kchryss válasza ImpersonatoR (#142228) üzenetére


kchryss
addikt

Attól függ, hogy vetted vagy küldetéssel szerezted. Ha vetted akkor aranyat kapsz érte, ha küldetéssel szerezted akkor csak kreditet. Ha aranyat kapsz érte akkor sem mindig a teljes árát kapod aranyban, mert ha akciós akkor az akciós árának megfelelő aranyat kapsz, vagyis kevesebbet.

(#142230) Tarill válasza adamgreen (#142218) üzenetére


Tarill
őstag

az 59 pattonnak jó volt az a 190-es pen inkább a kupolájával kéne csinálni valamit...

(#142231) jagada válasza kchryss (#142227) üzenetére


jagada
őstag

Ok akkor ignorállak. Komoly szövegértési problémáid vannak, valószínűleg ezért nem is megy neked a játék és ez frusztrál téged. Megnéztem én is a statjaidat, no comment :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#142232) galervin93 válasza jagada (#142231) üzenetére


galervin93
őstag

Ember, mire vered magad? Még ha egy Diegho lennél, de semmi vasziszt, egy jó erős átlag, semmi több. Mire ez a nagy pofi?

---

Más, egy kis blind a híresen pontos T-34/100-zal.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#142233) BÁ Nutrition válasza jagada (#142182) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lol ;]
#142231 akkor most ki frusztralt? :F :U

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#142234) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Valaki küldje már el privátban a játékosnevüket mert nem akarok keresgélni. Csak, hogy tudjam miféle titánok okítják itt egymást. :DDD

(#142235) 4580693 válasza Gyuri27 (#142192) üzenetére


4580693
senior tag

Nekem egy tök fasza pólóm is... :DDD :W

(#142234) ddt500hu
Én az nwa5000 vagyok és ráadásul bot is. :)

[ Szerkesztve ]

(#142236) 4580693 válasza BÁ Nutrition (#142233) üzenetére


4580693
senior tag

Várjámá, te most a Flex Wheeler vagy a Ronnie Coleman vagy? :D

[ Szerkesztve ]

(#142237) ddt500hu válasza 4580693 (#142235) üzenetére


ddt500hu
veterán

Te nem is vagy benne a vitában! :N

(#142238) 4580693 válasza ddt500hu (#142237) üzenetére


4580693
senior tag

Nem baj. :) De most ráérek fórumozni, így válaszolok, hátha még beszállok abba a vitába. :D

(#142239) edari


edari
őstag

Jó (?) ez a type 58, kb semmit nem kell kifejleszteni ahhoz hogy tovább lehessen lépni róla. Amit ki is lehet hozzá fejleszteni, az is kb tök ugyanaz mint az alap cucc.

(#142240) 4580693


4580693
senior tag

Érdemes nekiugrani az amcsi med ágnak?

(#142241) kchryss válasza jagada (#142231) üzenetére


kchryss
addikt

A nagy írogatásban el is felejtettem megválaszolni miért nem tudsz rajzolni az egyik acc-oddal a minimapra, de akkor már meg is tartom magamnak. Kettőnk közül szerintem te vagy frusztrált, te kötsz bele napok óta a fórumtársakba sorban. Szövegértési problémáid neked vannak, nem értetted meg mi volt a problémám a kirohanásoddal. Úgy látszik neked normális, hogy több kommenten keresztül személyeskedve szapulsz valakit pitiáner dolgok miatt csak mert neked nem tetszik valami. A stílus maga az ember.
A továbbiakban én is ignorállak. Szevasz!

[ Szerkesztve ]

(#142242) jagada válasza galervin93 (#142232) üzenetére


jagada
őstag

Ő kezdte elemezgetni a statjaimat, vagy nem tudsz olvasni? Persze máséban a szálkát is... Egyébiránt nekem nem példaképem az általad emlegetett szociopata.

(#142241) kchryss: már én is megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#142243) Dr.Én válasza 4580693 (#142238) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én meg csak jkat nevetek, amikor itt egymásnak ugrálnak a topic lakók...
Meló közben..könnyed olvasmány..

WOT: kissio

(#142244) emre válasza jagada (#142182) üzenetére


emre
veterán

Én tartok, az orosz matildába pont jó ruszki medek sokskilles legénysége :D
Igaz, az T5-ös, de pedonak pedo.

(#142214) jagada

Régebben topikgazda is volt, de sikeresen megfúrtad a cimboráiddal, hát most ne nyafogj.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#142245) notika77 válasza kchryss (#142229) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem egyáltalán nem számít, hogyan szerezted az első tankot, ha most pénzért veszed a másodikat, akkor aranyat kapsz. Az viszont igaz, hogy az aktuális árát és nem a wiki szerintit.

(#142246) Tarill


Tarill
őstag

lejárt a 20%-os kuponom erre adtak mégegyet, mért? ennyire költetni akarnak velem?

(#142247) #77646080 válasza Tarill (#142246) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nekik semmibe sem kerül a kupon kiadása, viszont potenciálisan bevételt generál(hat). Igen, a pénzedre fáj a foguk. :)

(#142248) kchryss válasza notika77 (#142245) üzenetére


kchryss
addikt

Jaja azt amúgy is bonyolult lenne nekik visszaellenőrizni. Úgy van ahogy írod ha megvan a tank (tök mindegy hogy) majd pénzért megint megvenné akkor aranyat kap (de ha akciósan veszi akkor az akciós mennyiséget), ha küldetéssel lehet megint megszerezni akkor kapna kreditet.

(#142249) BÁ Nutrition válasza 4580693 (#142236) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ronnie of korz :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#142250) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Engem tiltottak már ki topicból a lentieknél sokkal kevesebbért is....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.