Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84651) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Meg tudja valaki mondani, hogy ez milyen váz?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#84652) Hasaggymeg válasza Karel666 (#84650) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Írásodból ítélve nem igazán vagy otthon a bringaszerelésben,így inkább vidd szervizbe és cseréltesd ki,egy a mostani rendszereddel kompatibilis,erősebb kerékre.Ha mégis te akarod csinálni,több buktatónak is elébe nézhetsz,melyhez kissé több hozzáértés,célszerszámok stb. szükségeltetik.Például megvehetnéd a kereket egyben a sorral,mely mondjuk ugyanolyan mint a régi (6,7 esetleg nyolcas) de ha kopott a láncod azon ugrálni fog,akkor meg a sor levételéhez szerszám kell stb-stb.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#84653) Karel666 válasza Hasaggymeg (#84652) üzenetére


Karel666
tag

Ezek szerint az új felnit centrírozni kell alapból? Ha emiatt szükséges a szerviz, rendben. Gumit simán átrakom.
Azért írtam le a bicikli típusát, hogy jót rendeljek, gondolom vannak itt hozzáértők is, akik kapásból megmondják, hogy melyik a hozzávaló.
A kerék alatt a felnire gondoltam az előbb... bocs

És szeretném magam csinálni :S

[ Szerkesztve ]

(#84654) Hasaggymeg válasza Karel666 (#84653) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Új felnit nem kell centrírozni,de a sort át kell tenned az új kerékagyra.Ahhoz meg kell egy célszerszám.Ha esetleg sorral együtt vásárolod,megeshet,hogy ugrál majd a lánc.Pl.innen kell válassz,egy menetes aggyal fűzött,felnifékest.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#84655) // Chaka //


// Chaka //
tag

Sziasztok! A bringám 26 éves, és télen, sólében, mocsokban is használom. Ez a szánom-bánom rész a sokkoló fotók előtt :DDD Tavaly cseréltem láncot, mert elnyúlt. A fogaskerekek az eredetiek. A gondom az, hogy azóta ugrik a hajtás valahol. A lánc hossza jó, kenéstől független a dolog. Annyit tudtam csak megfigyelni, hogy nem az első lánckeréken ugrik a lánc. Nem tudom megítélni, hogy kopottak-e a fogak. Csináltam két fotót, hogy megkérdezzem a tapasztaltabb kerékpárgyilkosok véleményét.
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#84656) Doki-HUN1978 válasza Karel666 (#84653) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A kazetta átrakásához kell célszerszám.
Vagy hogy ha új kazettával vásárolod, elképzelhető -amennyiben a lánc már nyúlott-, hogy ugrani fog hajtásnál.
Akkor pedig kénytelen leszel a hajtóművet is cserélni és így már komoly lehet a végösszeg.

Látom közben már kaptál érdemi választ...

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#84657) Karel666 válasza Hasaggymeg (#84654) üzenetére


Karel666
tag

Érezhető különbség van, lehet a két felni között?
Remélem jót, hozzá valót linkelek.
https://ebike.hu/termekek/kerek/kerek-hatso/26-coll-mtb/111277_rodi-freeway-menetes-26-mtb-hatso-kerek/
https://ebike.hu/termekek/kerek/kerek-hatso/26-coll-mtb/109469_beretta-duplafalu-menetes-mtb-26-mtb-hatso-kerek/

(#84658) ivana válasza // Chaka // (#84655) üzenetére


ivana
Ármester

Ebből a szögből nem tűnnek vészesen kopottnak a fogak, mondjuk a racsni lehet problémás már. Ha nagyon retkes a váltó abban is megakadhat a lánc.

Karel666: Tegyük tisztába a fogalmakat, mert te is könnyebben keresel ha ez megvan:

Agy: ami középen van a kerékben abban vannak a csapágyak
Felni az a vékony jó esetben alu cucc amihez a küllők másik nem agyfelőli vége csatlakozik
Ezek egyben kerék néven futnak

A hátsó lánckerekek azok menetes agy esetén racsni (mert ekkora benne van a racsni ebben az egységben), kazettás esetén sor néven emlegetendők.

(#84659) Hasaggymeg válasza Karel666 (#84657) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Érezni nem fogod a különbséget,de kivitelezésben,agy minőségében,külcsínben stb.stb vannak különbségek.Egy szavazat innen a Rodira,de nézelődhetsz más honlapon is,ha gyereket is hordanék vele én lehet szegecseltet néznék.

(#84655) // Chaka //...miért sokkolsz minket ilyen képekkel?! ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#84660) Karel666 válasza ivana (#84658) üzenetére


Karel666
tag

Ez a beszéd. Kereket vennék jó ár-érték arányút(26 mtb), menetes aggyal helybeli használatra, gyerekhordás, kicsi kirándulás.
A racsnit áttenném a régiről. Inkább legyen masszív, mert magam majdnem 100 kg vagyok, plusz a gyerek, cuccok és van bőven kátyú is....

Ebben kellene a segítség, én nem ismerem a márkákat, de max 10k-ból jó lenne ha kijönne, ha lehet.
Remélem így már tiszta. (nekem is)

[ Szerkesztve ]

(#84661) -=RelakS=- válasza // Chaka // (#84655) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Szerintem arról a fogaskoszorúról csinálj másik fotót úgy, hogy a láncot a legritkábban használt lánckerékre tereled. A gyanúm az, hogy a leggyakrabban használton ugrabugrál, mert a lánckerék már kopott, a lánc meg nem.

De nem kell aggódni, a lánc gyorsan hozzányúlik :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#84662) // Chaka // válasza ivana (#84658) üzenetére


// Chaka //
tag

Hálás köszönet az infóért. A fentebbi hozzászólás alapján a racsnim is eredeti. Talán szét tudom szedni, hogy belenézzek és kicsit megpátyolgassam.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#84663) // Chaka // válasza -=RelakS=- (#84661) üzenetére


// Chaka //
tag

A felső három fokozatot használom csak (síkvidéken élek). Az a fogas, amit a lánc eltakar, olyan állapotban van, mint két szomszédja.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#84664) Hasaggymeg válasza Karel666 (#84660) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt van pl ez,de ott még nézelődhetsz.Hátsó,menetes,dupla falú és V fékest keress.Vannak megerősített,vastag küllővel fűzött,szegecseltek is ott. Ha megtaláltad linkeld ide majd valaki véleményezi.
Hivatkozást csatolni meg alul a "Link" kockával kell. ;)

(#84663) // Chaka //...nekem sem tűnik kopottnak a sor,de azok az állapotok olyanok,hogy ott már több mindentől ugrálhat.Telibe nyomnám védénegyvennel,majd jól megtörölgetném,megolajoznám a váltógörgőket és a láncot,majd úgy nézném meg ugrál-e még.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#84665) 6030D válasza Karel666 (#84660) üzenetére


6030D
Ármester

Racsni leszedőd van?

Azon kívül amiket linkeltél, az egyik gyors záras, a másik menetes tengelyes. Neked melyik van?

Én első körben bemennék pár bringaboltba a helyedben, árajánlatokat kérni.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#84666) ivana válasza // Chaka // (#84663) üzenetére


ivana
Ármester

Jelen állapotában szerintem nem kellene ugrania, lehet már elfáradt a váltóban a rugó és nem feszíti meg eléggé a láncot, de az is lehet, hogy kopottabb az a racsni csak pont nem látom a képről (a tányérok 95%, hogy rendben vannak)

(#84667) Karel666 válasza 6030D (#84665) üzenetére


Karel666
tag

Lesz.
Szerintem mind a kettő menetes agyrögzítésű.
Menetes kell.
Nem zárkózom el használttól sem, ha tud valaki megbízható forrásból jó vételt.
Azért jöttem ide, hogy ne kelljen bringaboltba menni......

[ Szerkesztve ]

(#84668) 6030D válasza Karel666 (#84667) üzenetére


6030D
Ármester

A tengelyre gondoltam, nem az agyra. Én pl amikor cseréltem menetesről gyors zárasra, akkor kellett játszani a hézagolással, hogy meg lehessen szorítani rendesen.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#84669) rétisün válasza szki (#84644) üzenetére


rétisün
veterán

gratula a bringához! :C

régen jártál erre, de ezek szerint azért még nyomod a bringát is. annak idején már a trekking-el is kapaszkodtunk utánad rendesen, ezzel meg :Y

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#84670) Runner_fxr válasza WunderKinder (#84647) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem próbáltam még, de azért az árért csodát nem is várnék tőle, és azért nem is vagyok 120kiló, csak 82. Igazából az a lényeg, hogy 1 kilóval könnyebb mint az alap rugós Suntour, és nem drága, de aztán lehet kap valami levegős villát, majd meglátom.

Kapott a varacskos disznó is egy kis ajándékot. :)
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

Már régóta szemeztem ezzel a markolattal, ma jött belőle az üzletbe pár darab, egyikre le is csaptam.

(#84671) 6030D válasza Runner_fxr (#84670) üzenetére


6030D
Ármester

ma jött belőle az üzletbe... visszamentél ugyan oda melózni?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#84672) Vasinger! válasza Runner_fxr (#84670) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Feldobta a gépet ez a markolat, meg kell hagyni. A GoPro-s matricát viszont nem értem :D

(#84673) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Ülésben gondolkozok.
Bike Dis. tud valaki ajánlani valami jót?
Tudom, hogy nem vagyunk egyformák, de valami javaslat hátha van, amit érdemes lehet kipróbálni. Persze, minél olcsóbban kijövök annál jobb. ( gondolom ezt mondanom se kell:D )

Köszi!

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#84674) ivana válasza SSJmeszes (#84673) üzenetére


ivana
Ármester

Mérd le a ülőgumó távolságod és ha valakinek hasonló az majd ajánl. Illetve függ attól is milyen testhelyzetben hajtasz.

(#84675) CB válasza ivana (#84674) üzenetére


CB
senior tag

Ezt hogy kell lemérni? Van valami jó módszer?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#84676) Runner_fxr válasza 6030D (#84671) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Igen.

Vasinger!: Már betettem a rendelési listába ezt is. :)
[link]
[link]
Csak felmerült, hogy lecserélem a bringát egy másikra, de ha 1 hónapon belül nem jön értelmes ajánlat akkor egyelőre marad, és akkor lerendelem hozzá az új fékszettet. :)
Mi bajod a gopro matricával? :) Lehet rakok rá egy monster-est is. :D Csak viccelek.

[ Szerkesztve ]

(#84677) Strezi válasza Runner_fxr (#84676) üzenetére


Strezi
őstag

Jó az a markolat, nekem is ilyen van a Spectral-on ;) Csak ott fekete, de lehet hogy meggondolok valami szineset (arany vagy fehér)...

Az a Hope fék kb. etalaon :R Két srácnak is ilyen volt Finale-ban a csoportunkban. Megtapiztam megnézegettem, jó cucc! Nekik nem fogyott el sehol, mondjuk nem is fékeztek annyit mint én :))

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#84678) Karel666


Karel666
tag

Valószínű, akkor ezt rendelem meg a cseréhez:
[link]
[link]

(#84679) Runner_fxr válasza Strezi (#84677) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Elég kényelmesnek tűnik, de majd vasárnap bizonyíthat. :) Meg az is tetszik benne, hogy rövidebb mint a gyári, és így szélesebben tudom fogni a kormányt, közelebb van a fékkar is.
Gondolkodtam ezen a színen is, de nekem inkább a kék jobban passzolt. Viszont a tiedre ez is jó lehet, mert azon kb minden fekete. :)

A Hope fék már régi vágyam, csak mindig sokalltam érte a 200K-t, webshop-ból rendelve 170K a szett tárcsákkal, adapterekkel.
Gondolom az egyik srác a Dani volt, neki biztos, hogy olyan van, piros színben a Giant Trance Advanced 1-es bringán. :)

[ Szerkesztve ]

(#84680) Teasers


Teasers
tag

Sziasztok. Érdeklődnék hogy ez milyen gumi? Városi,terep, vegyes?
Vegyesre lenne szükségem, de nem értek hozzá sajnos, hogy most milyen van rajta. Köszi

elvittem a bicót szervizbe, a váltórendszert, fékeket,bowdeneket,láncot kicserélte,beállította. köszi a segítséget ebben is.

(#84681) // Chaka // válasza Hasaggymeg (#84664) üzenetére


// Chaka //
tag

Mikor a láncot cseréltem, nyáridő volt, és nem volt ilyen retek. Kenőanyaggal is el volt látva. A lánccsere előtt sosem ugrott. Persze a suvick mindenképpen ráfér, és most már értelme is van. Nálunk télen sóznak is és fűrészporoznak is. A sótól rozsdál, a fűrészpor meg a kenőolajjal olyan bevonatot alkot, ami magába szívja a sósvizet, hogy jobban dolgozhasson :=) A láncfeszítő műanyag fogaskerék már fogatlan, azt kicserélem. Megvettem a legyártott utolsó példányt az ebay-en egy cseh boltostól. A racsni szétszedésétől kicsit fázom, ezért azt hagyom utoljára.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#84682) Hasaggymeg válasza Teasers (#84680) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha jól csalódom akkor ez egy CST Salvo gumi,mely amolyan trekking szerű.Inkább aszfaltra jó,döngölt földön,murván még elmegy,de vizesen csúszik és borzasztó nehéz levenni,visszatenni a felnire.A defektvédelme a legnagyobb erénye,de mivel ezt 0,5cm gumival oldották meg,ettől aztán nagyon nehéz is.

(#84681) // Chaka //...muszáj minden tekerés után vízzel lemosni a sós latyakot és utána száraz,meleg helyen hagyni a bringát megszáradni,másnap olajozni.Ha nem így teszel,a sós lé előbb-utóbb megesz mindent.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#84683) Teasers válasza Hasaggymeg (#84682) üzenetére


Teasers
tag

Köszönöm szépen,kép alapján ez lesz az!
Szerinted érdemes akkor venni rá 1 pár újabb trekkinget, vagy megfelelő lesz? Nem versenyszerűen bringázok, csak alkalomadtán, hol föld úton, hol kerékpár úton.

(#84684) Hasaggymeg válasza Teasers (#84683) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Dehogy érdemes mást venni,ez azért nem egy rossz gumi! Jól gördül és még nem is kopott,ha nem vadulsz esős időben akkor nyugodtan elkoptathatod. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#84685) Teasers válasza Hasaggymeg (#84684) üzenetére


Teasers
tag

Köszönöm, ennek örülök! :)

(#84686) geotigris9


geotigris9
tag

Takarítás szakszerűen.

Nekem is van egy kulacsom ilyen célra rendszeresítve. :)

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#84687) gergo5991


gergo5991
őstag

tudnátok segíteni, hogy itt pontosan hogyan is kell olajat cserélni? videókon láttam már 100 félét, de pontosan az én fékemet nem találtam videóban, szóval lenne itt egy kép, melyik csavarluk tartozik a fékolajhoz: kép1

Shimano BR-M395

(#84688) gergo5991 válasza gergo5991 (#84687) üzenetére


gergo5991
őstag

azthiszem már rá is jöttem, de ha nem javítsatok ki. A sasszeg előtt van egy kis gumis cuccos, azt kell levenni és alatta található a nyílás (videókon is valami gumis cuccos alatt volt), de ahogy nézem elég hozzáférhetetlen hogy azt kulcsal kinyissa az ember..

[ Szerkesztve ]

(#84689) geotigris9 válasza gergo5991 (#84687) üzenetére


geotigris9
tag

[link]

13. oldaltól nézegesd

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#84690) gergo5991 válasza geotigris9 (#84689) üzenetére


gergo5991
őstag

köszi ez így már tökéletes válasz, most ahogy fent kinyitottam, hát csontszáraz volt felül, kb olaj se volt benne, nem értem, elpárolog?

[ Szerkesztve ]

(#84691) BlacKSouL válasza geotigris9 (#84643) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mivel azt írtad szerinted a 7000 Ft-os általam linkelt verzióval se lehet látni, most csináltam egy nem túl egzakt tesztet. Előzőleg az általad próbáltat öszehasonlítottam az enyémmel a Decathlonban is, és a szettednek az első lámpája nem világít fel érzékelhetően a plafonig, a másik viszont tisztán élesen. A földön is az olcsóbb fénye éppen látszott, a nagyobbé élesen. Egyébként ennek sokkal irányítottabb a fénye, nem sima parabolatükör, hanem bordázott frontlencsés.

Na de a fényképek. A tőlünk kb. 55-60 méterre lévő templomtetőn, a kb.80 méterre lévő kistornyon, és a kb.90-100 méterre a tetőn lévő légtechnikai berendezés van megvilágítva és anélkül. Plusz infó, tavaly június 30-án töltöttem utoljára, a Balatonkerülés előtt, azóta nem. És kb. 45-50 percnyit használtam azóta. Háromnegyed év elteltével világít így.

tető sötéten majd ablak megvilágítva és csatorna. Kistorony sötétben és fényben. Légtechnika sötétben és ffényben

Szerintem ez jó teljesítmény ennyiért, egy hiba, hogy túl keskeny a fénysáv, lehetne szélesebb. Lehet, hogy nem világít úgy, mint a koordinálatlan fényágyúk tízezrekért, de nem is vakítja el a szembejövőt, mint azok többsége. Ezért vaksötét erdőbe nem tökéletes, de utcára, sötét közútra egész jó.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#84692) geotigris9 válasza gergo5991 (#84690) üzenetére


geotigris9
tag

Vagy volt némi levegő a rendszerben vagy szivárgott az olaj nem fog elpárologni.
mikor is volt olaj cserélve benne? Vagy volt egyáltalán már?

"Mivel azt írtad szerinted a 7000 Ft-os általam linkelt verzióval se lehet látni"
Ilyet én nem írtam szerintem, de linkeld ide a hsz-t amiben olvastad.

(#84691) BlacKSouL
Nincs ezekkel a lámpákkal semmi baj, de rendes tempónál már levéssek lehetnek tök sötétben. De nem is ilyen célra vannak gyártava be is vannak szabályozva fényerő tekintetében. (eleve gyengébb fényű led van bennük.)
Lítium - ion aksival van szerelve szerintem azok meg sokáig tartják a kapacitást viszont csontra lemerítve nem használod hónapok-ig, akkor meghalhat az aksi.
Egzakt, amitől nem lát már egy autós az - az ténylegesen elvakítja az megfelelő fényerejű.
Nagy fényerejű lámpák mind állítható fényerejűek szinte az összes szerintem ami bringára van, ezeknek a max. fényét le is kell venni, ha forgalomba mész és jön valami jármű az úton. Mert elvakítja a vezetőt és balesetet idézhet elő.

Nyilván jobb a fénye a 7 k lámpának mint az 5 k passzentnek, nem véletlenül drágább. (Azonos márkáról van ugye szól itt.)

(Épületet világítani vele meg pl. fekete aszfaltos utat tök sötétben az is más ám.)

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#84693) geotigris9


geotigris9
tag

Talán volt már [link], vagy nem. :) :Y

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#84694) BlacKSouL válasza geotigris9 (#84692) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Lehet, hogy rosszul idéztem, akkor azt írtad hogy nem lehet vele jobban látni. De szerintem jobban lehet vele látni, és szerintem sokkal jobban, de nyilván egymás mellett kellene kipróbálni. Mentem vele anno vaksötétben két falu közt 2-3 kilométert aszfalton, igaz nem 60-70-el, de sietősen, és amit kellett láttam vele. Még a kisebb úthibákat is kerülgetni lehetett. Mindegy, az alaptézis az, hogy a csakazért hogy lássanak kategóriától már jobb, a vaksötétben erdőben fák közt veretni, meg versenytempóban menni nem, de ahhoz nem is 7000-ért vesz senki lámpát.
Na de kimegyek már tényleg valamikor valami lámpátlan helyre, és rendesen szögből világítva is fotózok vele egyet, hogy látni lehessen. Mert az se mindegy, hogy laposszögben világítod az utat, vagy csaknem merőlegesen egy tetőt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#84695) c4bB


c4bB
csendes tag

megfordítottam a stucnit,azt hiszem tothgera egyik bringáján láttam ilyen módon felszerelve,szerintem egész jól néz ki így :)
fontolgatom,hogy eladom mert kezd összeállni a giant project.
a dual air magura telót felújítottam,esztergáltunk bele perselyt,találtam szimeringet,o-gyűrűt és úton van egy levegős hátsó tag is,ha bele tudom faragni,akkor az lesz a "fő" gépem,erre már nem lesz szükségem.
a genesis a féken kívül full xt,remek műszaki állapotnak örvend,de nem mentes festékleverődésektől.M-es vázméret.
vannak itt páran,akik sűrűn adják-veszik a kerékpárokat,szerintetek 80k reális fix ár érte?opcionálisan xtr fékkel/xt fékkarral még tovább homogenizálható a felszereltsége,úgy 100k.

(#84696) 6030D válasza c4bB (#84695) üzenetére


6030D
Ármester

Ha megnézed a kerékpárkatalógusokat, a sport gépeknél mindenhol forgatva van, mert úgy jobban néz ki. :)

Szerintem 80-ért nem fog elmenni, ugyanúgy, ahogy Because sem tudta eladni, mert áruházi a váz. Jobban jársz szerintem, ha az XT/XTR motyót eladod külön, a vázból meg csinálsz egy olcsó bringát.

Tyűű :U

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#84697) Tothgera30 válasza szki (#84644) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Gyönyörű ez a Attain GTC, bár nekem a sárvédős, munkába járós, kicsit edzős gépről rögtön egy CX képe ugrana be. Azért használd sokáig, esetleg kicsit szélesebb gummákat is rádobhatsz, ha négy évszakos lesz a kicsike. A sárvédőt szerintem UK-ból rendeld, bár mintha ebay-en is láttam volna.

#84670 Runner_fxr: Tetszetős.

#84695 c4bB: Egyik? Mindegyik MTB-n negatívban van. Személy szerint én tuti bontanám, mert az XT/XTR alkatrészekért még mindig kapsz épkézláb összeget, a váz/teló pedig külön elmegy, és talán magasabb hozam is várható érte.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#84698) brownus


brownus
veterán

üdv!

ti mit használtok kp track appnak?

emondo, strava, ezek mind havi x ezer forintot kérnek, én nem vagyok hc bringás... nincs szükségem minden plusz extrára. próbáltam a google fitness-t, de nem vált be...

szívesen kiadok egy egyszeri összeget egy jó applikációra, de ne kelljen már havonta is fizetni!?

köszönöm :R

ja, kb egy hónapja ültem vissza a gt-re, és az első pár napban fájt a könyököm!?!?!?!? naggyon elpuhultam volna télen? :D

[ Szerkesztve ]

(#84699) Vasinger! válasza Runner_fxr (#84676) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Lecseréled, mire? :D Hova kevés a mostnai? :F

De gondolom ezt a mostani is nehéz eladni. (itthon)

(#84700) Napfénysüti válasza brownus (#84698) üzenetére

Se a Strava se az Endomondo nem fizetős alapból csak ha a prémium funkciók is kellenek (legalábbis előbbinél).

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.