Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131451) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#131447) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Aldis sisakot nem vettem meg, mert gondoltam, a Lidlis jobban néz ki.
A Lidlis lötyög a fejemen, hiába állítgatom.
ARGH?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#131452) StLui válasza -=RelakS=- (#131451) üzenetére


StLui
veterán

vidd vissza, nem szaroznak általában

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#131453) trialboj válasza 6030D (#131446) üzenetére


trialboj
őstag

Ezt én is linkeltem pár hónapja, mivel 10x bonyolultabb mint a jelenlegi szabvány, nem is értem hogy mi értelme volt erre komoly pénzeket költeni. Már a tervezőasztal mellett kellett volna látszódjon hogy nincs ember aki ezt használná majd, biztos hogy nehezebb is egy normál telónál, ki pénzeli az ilyen projekteket?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#131454) ZolkoW válasza Blamazs (#131448) üzenetére


ZolkoW
őstag

szerintem igen, de abban mindenesetre biztos vagyok, hogy a 15-ös TUD Bluetooth-t. A nagyobbak meg mintha azt nem tudnának... (múltkor lehet, hogy elkiabáltam a szoftverjavítás dolgot, mert negyed óra rögzítés után elhagyta a combo szenzor sebesség jelét megint, a pedálfordulat ment tovább. Lehet, hogy nem vacakolok, veszek egy Bryton külön sebesség jeladót, ha két biciklivel használom, a jeladót úgysem fogom átpakolni, és a pedálfordulat kevésbé érdekel a MTB-n)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#131455) ZolkoW válasza trialboj (#131453) üzenetére


ZolkoW
őstag

Szerintem nem nagyon értitek a lényeget... én el bírnám viselni, hogy fékezésnél ne bólintson pl.
mondjuk sz*rul néz ki, és a jelenlegivel sem vagyok annyira elégedetlen, hogy ilyesmiben gondolkodjak, bármennyi pénzem is lenne (talán ha bármennyi lenne, kipróbálnám). De az is eszetekbe juthatna, hogy nem biztos, hogy értelmetlen bonyolítási vágy szüli ezeket, hanem valamilyen problémának a megoldási igénye ;)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#131456) 6030D válasza trialboj (#131453) üzenetére


6030D
Ármester

Elvileg fékezésnél nem bólint, mint a többi. Nem sok teszt van még róla. Mondjuk amilyen ronda, nekem nem kellene, de érdekes ötlet.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131457) -=RelakS=- válasza StLui (#131452) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Meg sem vettem :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#131458) StLui válasza -=RelakS=- (#131457) üzenetére


StLui
veterán

Úgy könnyű ;]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#131459) -=RelakS=- válasza StLui (#131458) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Lehet, majd megragasztom a régit (a külső borítás elvált a polisztiroltól), meg kezdek valamit a pántjával, aztán jó lesz az. Amit talán 2 éve vettem, az nem csak lötyög a fejemen, de a vízszintes pántot sem tudom elég szorosra húzni :(((

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#131460) StLui


StLui
veterán

EZ a poén honnan jöhetett? :Y :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#131461) Blamazs válasza ZolkoW (#131454) üzenetére


Blamazs
senior tag

BT-t tud mindegyik az biztos, az ANT+ a kérdés továbbra is. Sajnos nem találok infót róla ami biztos lenne.

(#131462) Hasaggymeg válasza 6030D (#131456) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Engem erre emlékeztet. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#131463) trialboj válasza ZolkoW (#131455) üzenetére


trialboj
őstag

Szerintem meg, az egy alap dolog hogy minden ötlet úgy születik hogy egy problémára akar megoldást találni, de ha a megoldás további problémákat szül, akkor nem volt értelme az egésznek. Azon lehet vitatkozni hogy egy nagy probléma helyett több kis probléma megéri a cserét, de jelen esetben ki az akit annyira zavarna hogy a fékezésnél megbontja az egyensúlyt, hogy képes lenne egy olyan technikát bevállalni ami sokkal bonyolultabb, annyira egyedi hogy alkatrész sem lesz hozzá, szervizelni sem tudja majd bárki, ráadásul sokkal érzékenyebb a sérülésekre.
Továbbra is úgy érzem, ez az ötlet megragadhatott volna a rajzasztalon, vagy talán 1 prototípust megér, és majd egyszer valaki továbbgondolja.

--

Ezelőtt vs azután.

Nem tudom mit csinált vele a srác, állítása szerint nem talált benne hibát, de a lényeg hogy az első kép 30km után készült, tömítő gyűrű csere után 2. tekerés, a második 45km után 3. tekerés hivatalos szerviz után. Fox-hoz meg csak az nyúljon akinek papírja van róla.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#131464) enterlaci


enterlaci
senior tag

Üdv!

Beneveztem egy Aldis állványra én is, ennyi pénzért tényleg jó cuccnak tűnik. Próbaképp a legnehezebb bicajt dobtam rá először ottthon, a 16kilós Gepidát is bírja. Teljesen kinyitott lábakkal simán stabil - ezt pesze sok helyen megénekelték már előttem, ezért is vettem meg :)

De. Tegnap a gyerek kis bicaját mikor felraktam, állat módjára eltörtem a gyors rögzítő egyik elemét. Most azon töprengek mi legyen vele. Egyenlőre szorít még, de nem tudom mikor adja meg magát teljesen.. Járt már más is így? Hagyjam így, vagy keressek valami esztergályos embert?

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#131465) ZolkoW válasza trialboj (#131463) üzenetére


ZolkoW
őstag

Itt szerintem az lesz az elterjedésének a fő gátja, hogy annyira idétlenül néz ki. Ha nagy darabszámban menne, máris megoldódna a "nem lesz hozzá alkatrész" probléma. Semmivel nem hülyébb ötlet, mint a láncváltó, aztán mégis 99,5% láncváltót használ, pedig képzeld el azt a világot, amikor az első olyan bejött ;)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#131466) Ákkk válasza -=RelakS=- (#131459) üzenetére


Ákkk
addikt

Sisakot nem javitunk otthon ha esel akár az életedbe is kerülhet.
Motoros múltam miatt tudom mekkora jelentősége van.
Ezek az aldi lidl-be kapható sisakok amúgy is elég gyengék de igaz jobb mint ha semmi nem lenne.
De sisakot ne ragassz össze soha ,99% máshogy fog eséskor viselkedni mint ahogy kellene.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#131467) -=RelakS=- válasza Ákkk (#131466) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Akkor sem, ha nem sérüléstől esett szét, hanem mert megförmedt a ragasztó?
Bringaboltos sisak amúgy, de nem látom, hogy miben lenne jobb a lidlisnél :F

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#131468) Ákkk válasza enterlaci (#131464) üzenetére


Ákkk
addikt

Vidd vissza garanciába elvileg cserélik.
Sajnos itt kezdődik a normális állvány amin már szerelni is lehet:https://www.feedbacksports.com/product/sport-mechanic-repair-stand/

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#131469) ZolkoW


ZolkoW
őstag

egészséges csőszögek... [link]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#131470) Ákkk válasza -=RelakS=- (#131467) üzenetére


Ákkk
addikt

Az olcsó sisakoknak meg az ep habnak az uv tehát a napfény a legnagyobb ellensége nálad ez ellhasználódást jelent dobd ki és vegyél másikat.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#131471) 6030D válasza ZolkoW (#131469) üzenetére


6030D
Ármester

Becsúszó is pöpec állapotú.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131472) Hasaggymeg válasza enterlaci (#131464) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Vidd vissza,annak elvileg nem szabad eltörni,hacsak nem csővel szorítottad erőkarként.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#131473) enterlaci válasza Hasaggymeg (#131472) üzenetére


enterlaci
senior tag

Csővel? Úúú, ilyen eszembe sem jutna! ..de persze értelek, sosem lehet tudni, ki mivel próbálkozik. :(

Köszönöm a tanácsokat! Este visszacsomagolom, reggel visszaviszem. Cserére. Adnék a típusnak (meg magamnak) még egy esélyt.

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#131474) szabo.csaba1


szabo.csaba1
újonc

Sziasztok!

Biciklit, Cross Trekkinget szeretnék vennék 130-160e HUF árkategória, csak új jöhet szóba.
Nézegettem a honlapokat ill. boltokban kérdezősködtem, szívesen veszek tapasztalatokat, tanácsokat mit válasszak.
Amiket ajánlottak:

Kellys Cliff 70 2019
Kross Evado 5.0 2018
Baddog Pointer

Szerintetek?

Köszönök előre is minden hozzászólást!
üdv.
Cs.

(#131475) flash-


flash-
veterán

sisakot néztem ki, giro foray mips,

lehet láma kérdés sory:)
a képen látható a fekete szinü, vagy pedig a titanium?(mert így képről a fekete az sötétebb, a titanium egész világos, de a fotó azért mérvadóbb, de ezt nem tudom:)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#131476) bringasisti válasza flash- (#131475) üzenetére


bringasisti
őstag

Állítólag már egész olcsón lehet üveg szemet kapni ha dob egy bukfencet

BENEFON DELTA--------N8

(#131477) 6030D válasza flash- (#131475) üzenetére


6030D
Ármester

Én nem találom a színeket, legalább is magyar oldalon, de azt hittem szegény lányt szemen nyilazták. :U

Ja, voltam ma a Merida Concept Store-ban, tényleg nagyon komoly, van sok minden, tapizható, próbálható. Érdemes bemenni.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131478) flash- válasza 6030D (#131477) üzenetére


flash-
veterán

külföldről rendelném de ilyen drága a szállitás ezekről a wiggle,trendz oldalakról?
4000,meg 3000,és lehet hogy egy sisak nem is a legolcsóbb kategóriába tartozik méret miatt?

még sose rendeldem ezekről az oldalakról,kicsit elakadtam:(

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#131479) Hasaggymeg válasza szabo.csaba1 (#131474) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha ezek a nevek alá betuszkolsz 1-1 hivatkozást is árral,leírással,akkor számottevően lerövidítheted a válaszra várakozásod idejét. ;)

6030D...nem egyértelmű a kép,legalábbis nem első látásra. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#131480) 6030D válasza flash- (#131478) üzenetére


6030D
Ármester

Általában úgy éri meg, ha elérsz vmi ingyen szállítós limitet. Wiggle-n pl 60-70 eur körül van, illetve van (azt hiszem) 10 eur kupon az új reghez, meg úgy általában.
Most csak ruhára meg cipőre, ahogy nézem...

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131481) Napfénysüti válasza flash- (#131475) üzenetére

Gyári oldala alapján talán inkább a feketére tippelnék. De nem vagyok biztos benne: [link]

Amúgy rohadt jól megvédte a csaj kobakját annak ellenére hogy átlőtték a fejét. ;] :DDD

Més que un club!

(#131482) bringasisti válasza Napfénysüti (#131481) üzenetére


bringasisti
őstag

Én már láttam ilyent, nem is értettem egy idős fickó volt. Elment az esze egyből láttam.

BENEFON DELTA--------N8

(#131483) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Mostanában feltűnt, hogy a váltóm rugója gyenge, kisebb bunny közben, vagy ha pattogtatom a hátsó kereket zörög, de nem voltam biztos abban, hogy mindíg ilyen volt-e, ezért kipróbáltam a haverom szinte új XT váltóját és hát annak még gyengébb a rugója :DDD . Most ezért még nem váltom le, de majd jövőben ha elkopik a hajtás, akkor igen, talán 10, vagy 11 sebességesre, majd eldöntöm. Tudom, hogy addig még sok van, de ha már belebuzultam ebbe, az Sram váltók rugója keményebb? Vagy csak a felső kategóriában? Illetve az Sram-Shimano alkatrészeket mennyire lehet keverni? Pl. váltókat, fogaskoszorúkat, hajtókart... vagy nem kompatibilisek egymással?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#131484) flash- válasza 6030D (#131480) üzenetére


flash-
veterán

köszi szépen:) így csináltam, plusz találtam kuponkódot:)

így a giro foray mips sisak és az sram pc870 lánc összesen 71 euro lett ingyenes szállítással:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#131485) gabro0 válasza 6030D (#131480) üzenetére


gabro0
őstag

NEWGB kóddal még lejön 10€, én is most fogok rendelni

(#131486) parkr válasza flash- (#131475) üzenetére


parkr
őstag

fekete lesz ez, nekem ugyanilyen volt

(#131487) flash- válasza parkr (#131486) üzenetére


flash-
veterán

köszi, ezt rendeltem, nekem tökéletesen tetszik,semmi csicsa.

viszont sokaktól hallottam már hogy mindenképp rovarhálósat vegyek,hát nekem inkább a védelem volt a szempont..ez a rovardolog mennyire gond? montizáshoz valóban kötelező országútra nem? vagy elvileg az ilyen szellőzőn ha bemegy a rovar, ki is tud menni?(vákum?)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#131488) HEAHEA válasza flash- (#131478) üzenetére


HEAHEA
tag

Szia! Nézd meg a Merlinoldalát. Itt már ingyenesen szállítják ki. Már rendeltem tőlük korábban(kerékpáros ruhákat).

(#131489) deny330 válasza jjeahh (#131483) üzenetére


deny330
aktív tag

Sramok feszítő rugója biztos, hogy erősebb. Két haverom is shimanoról váltott, egyiküknek X7, másikuknak X9 van. Hangjukat még nem hallottam. Az X5 tudom hogy elég jól feszít, mentem olyan bicóval amin az volt. X3-at nem tudom. De ezek egyáltalán nem felső kategóriás váltók, bőven a közép mezőny szerintem. Egy GX / NX hátsó váltó szerintem hasonló lehet ezekhez, csak nyilván "többet tud" . Egyébként amennyire csendesek az erős feszítő rugójuk miatt, annyival hangosabb a váltásuk. Bár ez engemet effektív nem zavar, sőt. De már-már képes vagyok megmondani a váltás hangjából, hogy az Shimano vagy Sram váltó-e. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#131490) robee19 válasza Ákkk (#131468) üzenetére


robee19
tag

Biztos tovább bírja, de számomra nagyon kellemes csalódás a Lidl-ös. Én is éppen ma kaptam...

(#131491) trialboj válasza jjeahh (#131483) üzenetére


trialboj
őstag

Ha cserélni kell, és 10 sebességet szeretnél amihez muszáj kart is váltani akkor én mindenképp az x7 v x9 váltót és váltókart ajánlanám.
Annyival jobb érzés mint a fapados shimano, slx szintig, hogy leírni sem lehet.
Talán ezért is nem volt még elegendő ingerenciám meghirdetni a csoda trekkemet, mert azon az sram váltás és fékek, sokkal jobbak érzésre mint a shimano, pedig az egy 2013-as modell, nekem meg m7000 szett van a másikon, ami fene tudja mikori modell, de biztos hogy jóval frissebb.

Én most az érzésről beszélek, mert mindkettő instant vált, sosincs gond, még mászásnál sem, viszont az slx váltófüle, csendes, nem kattan szinte egyáltalán, nem olyan jó érzés megnyomni, sok a holtjátéka, és LÖTYÖG, gyárilag az első nyelv úgy lötyög, mintha el lenne benne törve valami, az x7et már 1x oda is vágtam, megkarcoltam, és szinte alig lötyög az alsó nyelv.
Az x7 hátsó váltónak nincs még clutch rendszere, de sokkal erősebb mint az m8000 előtti xt szériás váltóm.

A kompatibilátsról meg annyit, hogy hátul x7 váltóhoz shimano deore sor van, shimano lánccal, elöl sram hajtókar, de deore első váltó, és ehhez megint x7 kar, és nincs vele gond, szóval ez jó pont.

Viszont ha ez még messze van, akkor addigra lehet már csak az 1x lesz a jó választás, mert eleve erősödsz még, fejlődik minden, olcsóbb lesz, stb, súlyra is kényesebb leszel, tehát így belegondolva semmi értelme nem volt ezt a sok mindent összegereblyézni neked, mert addigra már lehet csak elektronikus váltás lesz, gondolat átvitellel vezérleve :DD .

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#131492) 6030D válasza jjeahh (#131483) üzenetére


6030D
Ármester

Aztán az XT-n jó volt-e a lánchossz? :) Haver olyannal megy (még valami 8000 előtti 10-es), nincs vele baja.
Attól függetlenül az X01 még mindig k**va jó, tegnap mostam, lerázáskor csak a bowdenház-fékcső összeverődés cicereg. :DD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131493) parkr válasza flash- (#131487) üzenetére


parkr
őstag

montihoz nem tudok hozzászólni, de országútinál nekem szinte soha nem probléma

(#131494) Ákkk válasza jjeahh (#131483) üzenetére


Ákkk
addikt

Erre van clutch 10 sebességes slx-től felfele ott a kuplung az jobban tartja a láncot.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#131495) zoli03 válasza trialboj (#131463) üzenetére


zoli03
őstag

Azért egy Fox teleszkóp sem olyan bonyolult. Haverom már jópárat szétszedett, mégis jó lett mindegyik utána (tagot és telót is). Sosem volt olyan, hogy szétszedés utána úgy köpte az olajat, mint a te tagod.
Ha van érzéked hozzá, otthon simán meg lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#131496) jjeahh válasza deny330 (#131489) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha hangos a váltás az valszeg nem zavarna, de azt rühellem ha zörög meg csattog valami a bringán. Pl. a Deore fékkarom is egy nagyon picit zörög és már zavar :D . A HT pedálokban ezt szeretem a legjobban, 2 évesen még mindíg nem kottyannak egy tizedmillimétert sem, a régi pedálom pár hetesen már zörgött.

trialboj: Ez jó hír, ha ennyire lehet keverni a két rendszert. Ja, messze van még, mert ősszel cseréltem a full hajtást, szal még bejáratós, de azért nem árt képben lenni, az Sram cuccokat egyáltalán nem ismerem.

6030D: Jó a lánchossz, én raktam fel neki a láncot és én eléggé kényes vagyok erre, a sajátomat is mindíg azonnal megbontom ahogy kiveszem a dobozból. Meg ha kézzel mozgatom a váltót is érzem, hogy picit gyengébb, mint a Deore.

Ákkk: A 10 sebességes XT nem a 10 sebis SLX fölött van?

Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#131497) Napfénysüti válasza flash- (#131487) üzenetére

Outis sisakoknál még felsőbb kategóriában se nagyon van rovarháló.
Nekem a POC Octalon eddig akárhányszor berepült valami az gyakorlatilag hátul ment is ki. Mondjuk ennek a sisaknak tényleg elég frankó a szellőzése (meg mellé brutál könnyű).

Més que un club!

(#131498) ZolkoW válasza jjeahh (#131496) üzenetére


ZolkoW
őstag

Sokat számíthat, hogy melyik fokozatban van a biciGli, mennyire feszes a lánc ezáltal..

Nem akarok téríteni, mert mindegyik tök jó, de annyira furcsa volt megint LX-et használni a Sram után - Először azt hittem, nem váltottam, olyan puhán és visszajelzés nélkül mozgott a kar, megszoktam, hogy határozott kattanás van :)
A lánc, lánckeréksor csereszabatos tudtommal akkor is, ha a gyártók mást állítanak, de értelemszerűen a hátsó váltót csak a saját karjával, erre figyelj! mármint márkán belül, más szint lehet természetesen, ha ugyanannyi fokozatú (ez alól talán nincs kivétel...) Régebbi, alsó-közép szinthez még gyártott a Sram Shimano kompatibilis váltókarokat, amik annyit húztak, mint a japán tesóké, de ezek szerintem kikoptak azóta.
Ja, és "természetesen" országúti és mtb alkatrészeket csak tájékozódás után szabad vegyíteni, de ott inkább nem kompatibilisek egymással márkán belül sem.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#131499) jjeahh válasza ZolkoW (#131498) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz! Kattanás a Deore váltómnál is van, igaz ha jól be van állítva, akkor néha én sem vagyok biztos benne, hogy sikerült-e váltani vagy sem :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#131500) Hasaggymeg válasza Ákkk (#131468) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tény hogy olcsó húsnak híg a leve,de vannak kivételek is jócskán.Az un.Lidl állvány egyik mely nem csak nálunk örvend népszerűségnek. Itt Komodora keresztelve elemzik 800$-osokkal összehasonlítva.

(#131492) 6030D ...világos,hogy jobb az X01 mint az XT,és jó dolog ha a bringával vásároltad,de a kérdés az,hogy mennyit vagy hajlandó fizetni a csattogásmentességért,mert 3x annyit biztos nem ér. xt vs .x01

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.