Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130501) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Létezik az hogy úgyanaz a márka,fajta kerék,de a felni más formájú.Elsönél ives az oldala,hátsónál meg sima.Elsö-hátsó rodi excalibur xc.

(#130502) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Az elsönél ilyen.

Hátsónál meg ilyen a keresztmetszet.De tipus,a felnin az adatok,kodok mind a kettönél xc 599x19c

(#130503) sebgutkopf válasza Toobee (#130496) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ja és hátul nem elég a 42?
Ha az a bajod, hogy a 42-től kéne egy könnyebb és mindenben megfelel a mostanid, akkor viszont pont az eagle 50-ese hiányzik neked.

(#130504) sebgutkopf válasza jjeahh (#130497) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Dehogy vagy te gyenge. 2 óránál hosszabb útnál bírnám a 32:36-ot, akkor már rég 1x rendszert használnék, de pont az általános használhatósághoz jó, hogy van hátul még a 42 és az 50. Ritkán, de akkor nagyon kell.

Igazán erős én se vagyok inkább kitartó. Előző években sokat másztam, majd 2018-ban más célt tűztem ki magam elé egy bakancslistást tudtam le. Lefutottam a maratont, és persze a felkészülésnek a bringázás teljesen az áldozatául esett. Na ezért már akkor elhatároztam, hogy 2019 az MTB éve lesz. :)

Ezért élvezem ennyire a "csapatást"!

[ Szerkesztve ]

(#130505) trialboj válasza jjeahh (#130497) üzenetére


trialboj
őstag

Én is úgy gondolom, hogy te ott teljesen más szemszögből látod a világot, illetve van pár haverod aki elég edzett és ezért gondolod hogy sehol sem vagy az itteni bringásokhoz képest. Te a kapun kiérve már mászod a hegyet :)) más örül ha dombot talál 5-10km uncsi aszfalt után, és 26x meg kell mássza hogy egy 1000-es összejöjjön.

---

Mivel nincs a tag a bringán, gondoltam ideje átnézni a forgáspontokat, mi a helyzet a csapágyakkal. Több helyen is láttam hogy évente többször kell szervizelni hogy sokáig tartson.

Az enyém kb 1 éve volt átnézve, azóta porban sárban és hóban is járt, arra számítottam hogy tiszta kosz lesz, de elég kevés dzsuva volt a csapágyház tetején, és minden csapágy szépen mozgott, egyet ki is bontottam, de tele volt zsírral. A többit nem piszkáltam.
Ez most akkor csak valami marketing maszlag, hogy hordja mindenki szervizbe a gépet? Persze esőben nem mentem, de tavaly azért saraztam rendesen, a havas lé is biztos belefolyt, mégsem volt semmi rozsda benne.

Amúgy nem lenne nagy gond a szerviz, de rühellem mikor a vázba van fúrva a menet, és szuper óvatosnak kell lenni, becsavaráskor, és itt sajnos a támvilla felső részénél, pont a vázba megy a csavar, ami puha aluminium, szépen kipucoltam a menetet, de mégis elég nehéz volt becsavarni, és tolt is magával sorját. Biztos hogy nem ment ferdén bele, egyenes a feje, és szintben van a vázzal, csak úgy érzem, hogy minden egyes szerviznél, sérül a váz, és 4-5 alkalom után baj lesz.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#130506) Napfénysüti válasza Fetz (#130471) üzenetére

Nyitva vannak 13-ig de ne hivatkozz rám mert nem ismernek. :( De a Canyont tavaly hozzájuk vittem meg vásároltam is náluk. Plusz többen is szokták őket ajánlani.

Més que un club!

(#130507) Toobee válasza Zsohi (#128022) üzenetére


Toobee
veterán

Mi a helyzet a kerekekkel? Van már tapasztalat, amit megosztanál velünk?

https://barbieripnk.hu/

(#130508) StLui válasza Toobee (#130496) üzenetére


StLui
veterán

Sajnálom, legközelebb reméljük összejön :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#130509) Jester01 válasza inifini (#130418) üzenetére


Jester01
veterán

Ha olyan lesz a tempó mint ma, akkor kösd fel a biciklisnadrágot :DDD

Fetz: Szervíz ügyben kérdezd meg Tibit a rentacruiser-ből (Velence vasútállomás pavilonsor), van-e kapacitása.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#130510) Napfénysüti válasza Jester01 (#130509) üzenetére

Elvileg ha sokan összejövünk akkor lesz több különböző tempójú sor. Te is jössz vasárnap?

Més que un club!

(#130511) Jester01 válasza Napfénysüti (#130510) üzenetére


Jester01
veterán

Nem, én délelőtt alszom :DDD
Amennyire néztem, ma inkább szétszakadtak.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#130512) #89309696


#89309696
törölt tag

Üdv.

Van egy egyszerű össztelós MTB-m, semmi extra. Noname, bár ahhoz képest egész jól összerakott.
Gumit akarok rá. 26x1.9 van rajta most meg ez volt legtöbbször, de 2.1 is volt rajta már. Bütykös gumik mind, de semmi értelme rá. Földúton, meg murvás úton járok vele munkába, de tök felesleges rá a bütykös gumi, nem kell akkora kapaszkodás, lekopik pár hónap alatt stb.
Úgyhogy most [link] ilyen mintázatúra gondoltam, szerintem ez bőven elég.
De milyen széles legyen? Maradjon az 1.9 vagy tegyek fel keskenyebbet? Legalább könnyebb tekerni.

[ Szerkesztve ]

(#130513) Massmurderer válasza #89309696 (#130512) üzenetére


Massmurderer
őstag

Mennyi hely van a villába?

[ Szerkesztve ]

(#130514) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Szerintetek amúgy mikor van az a pont, amikor már KELL teló egy bringára? Autóra, motorra egyértelműen muszáj, na de bringára? Motornál, autónál életveszélyes lenne csillapítás nélkül, de kerékpáron?

[ Szerkesztve ]

(#130515) #89309696 válasza Massmurderer (#130513) üzenetére


#89309696
törölt tag

Fogalmam sincs, de az 1.9 széles terep elfért, akkor az utcainak is el kell férnie.
A 2.1 már nem emlékszem mennyire fért el, CST Crusader volt amúgy. De munkába járni egy egyszerű murvás útra borzasztóan felesleges ilyen gumi, megszakadok nyáron tekerni és csak lekopik. Ezért akarok egyszerűbbet.
95 kiló vagyok, ha az számít bármit is.
Szerintem az 1.9 elég lesz. Inkább azon gondolkozom, hogy vékonyabbat mennyire könnyebb tekerni pl 1.75-öt.
Vagy egyáltalán számít-e bármit is ez. Eleve ezek az olcsó átlag össztelós aluvázas bringák nem igazán könnyűek.

[ Szerkesztve ]

(#130516) ivana válasza #89309696 (#130512) üzenetére


ivana
Ármester

Ilyen gagyit szerintem ne, conti double fighter bőven jó lesz erre.

(#130517) Massmurderer válasza IMIIKE1998 (#130514) üzenetére


Massmurderer
őstag

Passz.Sajnos én vidéken lakok.Eleve pocsék utak vannak erre.Na meg Győrbe járok.Aki járt már ott,vagy ott lakik,tudja hogy milyen utak vannak ott.Elsö telossal igyis elég sok hely van ahol a vesém ugrál a helyén :DDD szóval itt eleve kell.

(#130518) Fetz válasza Jester01 (#130509) üzenetére


Fetz
csendes tag

Nagyon köszi neked is és mindenkinek, aki szervizt ajánlott! Holnap reggel körtelefon, hogy az ajánlottak közül, ki mikorra vállalja, aztán gyia! Remélem hamar meg lesz és akkor már jöhet a tókör! :)

(#130519) Hasaggymeg válasza #89309696 (#130515) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Vékonyabbat nem vennék,1.9 jó lesz,ott variálhatsz a nyomással így téve kényelmesebbé a földúton.

(#130502) Massmurderer...én nem látok különbséget a keresztmetszetben. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130520) ivana válasza IMIIKE1998 (#130514) üzenetére


ivana
Ármester

Nulla telós bringám van, pedig jelenleg van vagy 15 :DDD Mondjuk egy 29er kéne :)

(#130521) Ákkk válasza deny330 (#130462) üzenetére


Ákkk
addikt

Én nem a fémeset raknám bele ha csak nem folyamatossan lejtőzöl.
1.Hamar megeszi a tárcsát(Ami nem olcsó)
2.Amíg nem melegedik be a fékhatás nem az igazi és nagyon csúnya hangja is van.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#130522) 6030D válasza IMIIKE1998 (#130514) üzenetére


6030D
Ármester

Májustól! ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#130523) StLui


StLui
veterán

Ehhez a pólóhoz mit szóltok? FB-on kommentek közt már fölmerült a kéztartás, nekem még a vörös csillag is aggályos :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#130524) Runner_fxr válasza IMIIKE1998 (#130429) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem te a Brumottira gondolsz, ő egy másik arc, bár nem kevésbé elmebeteg. :)

Zsohi: Ha már a gopro-n meredek, akkor az tényleg az. :D Sajnos az akció kamerák nem adják jól vissza az út meredekségét.

trialboj: Én abszolút megértem a súlybuzulást, amíg nem elektromos montival jártam a hegyeket, nálam is fontos szempont volt. Rengeteget számít akár fél-1 kiló mínusz is a bringán. Az viszont igaz, hogy az építgetés, tuningolás nem éri meg anyagilag, eladásnál nem jön vissza, sok esetben jobban megéri a régi gép eladása és a tuningra szánt pénzzel megtoldva egy új bringa vásárlása.

[ Szerkesztve ]

(#130525) zoli03 válasza IMIIKE1998 (#130514) üzenetére


zoli03
őstag

Amire te használod, arra felesleges teleszkóp. Amúgy kevered a dolgokat, a kerékpárban teleszkópnak nevezett alkatrész más, mint amit az autóban teleszkópnak hívnak.

(#130526) IMIIKE1998 válasza 6030D (#130522) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Jobban megfogalmazva mi dönti el, hogy a teló nem csak a komfort miatt van a bringán?

(#130527) Zsohi válasza Toobee (#130507) üzenetére


Zsohi
őstag

Itt még csak most kezdett el olvadozni a hó, a sós hólé meg hát szerintem tudod milyen... Április eleje, közepe a legkorábbi időpont mikor elő lehet venni a bringát, a parkok meg május elejétől nyitnak.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#130528) pc360 válasza IMIIKE1998 (#130526) üzenetére


pc360
addikt

Miért, mi más miatt lehet még?.. Ha már az úttartásról beszélünk, ott elég nyilvánvaló, hogy miért használják.

A felhasználási szokásaid döntik el, és hogy tudsz-e venni normálisat. A legtöbb bringára azért raknak teleszkópot, mert az jobban mutat, pedig jobb lenne inkább egy merevvillával ugyanaz – gondolok itt az összes belépőszintű szutyadék Suntour-ra, RST-re és társaira, amiket a negyedmillió alatti bringákra pakolnak. Terepen ellenben nem nagyon lehet máshogy megoldani a dolgokat. Az hibbant / pro, aki anélkül megy. A fatbike meg le van szarva.

Szokták mondani, hogy a városi felhasználásra nem kell, ezt pl. tudnám cáfolni Budapesten. Haladósabb – nem mellesleg sokkal biztonságosabb – egy normális teleszkóppal a belváros a várható tereptárgyak miatt (úthibák, patkák, zebrán fetrengő kisgyerekek), mint országútival. De annak semmi értelme, hogy egy rosszul mozgó fos orrsúlyt belerakj a bringába, ha nem tudod kifizetni a minimum 60-80 ezres teló árat. Alatta nem nagyon van kivétel, vagy erősen kompromisszumosak.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130529) jjeahh válasza IMIIKE1998 (#130514) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Amint terepre érsz. Nekem városban, aszfalton, sőt terepen felfelé is lockolva van, sík terepen és lejtőn nyitom.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130530) trialboj válasza ivana (#130520) üzenetére


trialboj
őstag

Miért van 15 bringád? és hogy nincs köztük monti? Ezzel foglalkozol, vagy csak súlyos kleptomániában szenvedsz : ))

De komolyan, ha ezek mind a te gépeid és nem eladásra szánt vasak, akkor nem zavar a tudat hogy szinte alig tudod használni őket? Mondjuk ha mind outi, akkor könnyű cserélgetni mikor melyikkel mész tekerni, de ha több műfaj is keveredik, akkor, nálam mindig előjött indulás előtt az az érzés, hogy most már jó lenne ezzel menni mert régen volt megjáratva, pedig csak 3 volt, outi, xc, és am.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#130531) 6030D válasza IMIIKE1998 (#130526) üzenetére


6030D
Ármester

Szerintem elég jól el vannak már különítve a bringakategóriák, könnyű behatárolni, hogy kinek mi kell. A "terep" is egy megfogalmazhatatlan valami, mert a bringástól függ, mi a könnyű, mi a nehéz. A kényelem is lehet szempont, de azt sem tudod megfogalmazni, kinek mi a kényelmes. Valaki azért akar fullyt, hogy a sz@r bringaút ne rázza a seggét, valaki meg azért meg terepen 1,2 bar nyomással, hogy a karbon villa ne rázza ki a kormányt a kezéből. ;) Magadnak kell eldönteni, mikortól KELL.

StLui: azt jelenti: aki előbb felér, az nyer egy Heinekent. ;) Nekem nem is tetszik, meg miért van iPad a másiknál? :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#130532) ivana válasza trialboj (#130530) üzenetére


ivana
Ármester

Ezek nagy része tanyabike (csepel, wm, styria stb.) ezek inkább gyűjtemény jellegűek, de teljesen használhatók, utálom a múzeumi darabokat. A tanyabikeok kivéve egyet a nyaralóban teljesítenek szolgálatot, ott nagyon jól jön 7-8 bringa. (A legöregebb '30-as évek, legfiatalabb '80-as). Manapság már nem annyira, de 1-2 éve ezek még gombokért mentek.

Van egy tuningolt csepel túrám, az a kocsmába járós bringám. Két vintage monti azokból az egyik inkább monti, a másik túra jellegű. Egy kempó, azt mondjuk valószínűleg megkapja faterom. Meg egy csepel alapú zöld dobfékes izé, azt el akarom adni.

Illetve van a wilier országútim ami nagyjából értekben annyi, mint ezek összesen.

A padláson mondjuk vannak még vázak :)

[ Szerkesztve ]

(#130533) deny330 válasza Ákkk (#130521) üzenetére


deny330
aktív tag

Azt nem mondanám hogy folyamat, mert rengetegszer használom másra is a bringát. Lehet organikus lesz ezek alapján, már csak az árat nézve is jobbnak tűnik különben.

:R :R

(#130534) Fetz


Fetz
csendes tag

Bringa szervizbe leadva, végül Velence lett belőle, mert Tibi azonnal tudott fogadni és ha minden igaz, délutánra kész is lesz! :) Még egyszer mindenkinek nagyon köszi mindent :R ő is azt mondta, hogy jó állapotú, rendben lévő gép, és megérte!

(#130535) Hasaggymeg válasza StLui (#130523) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Egykerekező ájpedes kommunista náci? Csak a kipa hiányzik a fejéről (bár a sisak allatt akár ott is lehet),meg egy köteg bomba a derekáról és akkor minden lenne,kommunistazsidónáciterrorista. :DDD ...alatta meg azt írja,hogy megváltás California. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130536) Hasaggymeg válasza ivana (#130532) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Egy fotó jöhetne a teljes ménesről. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130537) StLui válasza 6030D (#130531) üzenetére


StLui
veterán

és Hasaggymeg: hát elég fura az biztos :D (Heineken nekem is beugrott, ugye főleg a balhé miatt)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#130538) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

Van egy Puch Olympian 12 versenybringám, szeretném felújítani. Nagyon sokat állt, csapágyak cseréje, gumicsere kéne rá, meg a váltóbowdennel is kellene kezdeni valamit (ha jól tudom, ehhez a fajta Shimano-hoz valami speciális bowden kell). Pesten, vagy Érd környékén van valami ajánlott bringaszerviz?

(#130539) pc360 válasza Hauptmann (#130538) üzenetére


pc360
addikt

A Rocket Bikes foglalkozott ilyen retro bringákkal, de az megszűnt. Ők ajánlottak 2 másik szervizt: Retro Kerékpárbolt és Múzeum, illetve A Kerékpárbolt.

De ha hajtás vagy kerékszett csere is kell, egyáltalán nem biztos, hogy megéri. Sőt, látatlanban azt mondanám, hogy jobban jársz egy akármilyen használt országútival (80-160 között), hacsak nem a kötődés miatt újítanád fel. Arra biztosan kapnál később is alkatrészt, szabványos féket, felniket, stb.

És akkor az egyebekről nem is ejtettünk szót, mint a kérdéses állapotú felni, a szar nyereg, az idióta pipa kormányszár stb. Ez mind-mind elég sok zseton összesen normálisakra cserélni. Hajtással együtt 30-40 simán elmegy rá munkadíjjal együtt, és akkor kapsz egy használati értékben finoman szólva nem kiemelkedő gépet.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130540) Hasaggymeg válasza Hauptmann (#130538) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Dollingert megpróbálhatod egy ajánlatkérés erejéig.[link]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130541) pikszel válasza StLui (#130416) üzenetére


pikszel
őstag

Én sem arra gondoltam, hogy titok, csak az általam linkelt képen is látszik, hogy nem látható a pálca, csak az árnyéka. Ezért gondolom, hogy utómunkában kiszedték, de az árnyék ott maradt.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#130542) Hauptmann válasza pc360 (#130539) üzenetére


Hauptmann
addikt

Épp, hogy a kötődés miatt akarnám megcsináltatni. Tizenéves koromban kaptam a gépet, nagyon sokat használtam akkoriban.

(#130543) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Kipróbáltam tegnap a Yi kamerát egy rövid 14km köröcskén. Szerintem nagyon sz*r ez így stabi nélkül, nem tudom mit csináljak vele :N . Ha rátolok egy minimális, mondjuk 1% Warp Stabilizer-t Premiere-ben, akkor túl sokat kivág a képből. Gimbal-t nem akarok, mert ennyit nem költenék rá, 7-es Gopro még drágább, van esetleg valami hack, amivel stabilabbá lehetne változtatni? Max ha semmi nem segít lehet bepróbálok majd egy kínai stabis akciókamerát, aminek 170 fokos lencséje van, így valszeg több mozgásteret ad az utólagos szoftveres stabilizálásnál. Ha picivel jobb eredményt kapnék, mint SSJmeszes videóin, az már nekem elég lenne... sőt talán azzal a szintel is kibékülnék simán, pedig abban a Gopro 4-esben sincs stabi ha jól tudom, amit ő használ, vagy van?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130544) Hasaggymeg válasza jjeahh (#130543) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Valami jó kis technikás mászást vártam,erre te meg csak ereszkedsz a mezőn,majd a végén kicsit mászol a házak közt. :O ...arról nem is beszélve,hogy lassú,izzasztó mászáshoz még ennyi stabilizátort igénylő rázkódás sem társult volna. :D

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130545) jjeahh válasza Hasaggymeg (#130544) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Azt hittem itt mindenki csak lefelé szereti :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130546) SSJmeszes válasza Hasaggymeg (#130544) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Hopsz.. Igazából ezt (#130543) jjeahh kollégnak szántam..:D

Héééé nem arról volt szó, hogy te nem szereted az ereszkedős videókat?:D Erre te is egy olyat veszel fel.:D
Ejnye, ejnye.. :U
Egy kis hack, ha akarsz ezzel foglalkozni.
Chest Hack

Nálad is az a baj, hogy le fel mozog nagyon, tehát maga a mellpánt gumi enged neki ennyit.

Egy másik videóban láttam, hogy ami körbe fog gumi, azt cserélték szélesebbre. Ez volt az egyik tipp.
A másik meg az volt, hogy hagyod érintetlenül, és felveszel egy egyszerű gumipántatot, amit úgy veszel fel, hogy a mellpánt felső műanyag részét takarja, és így merevít rajta, és nem himbálózik. Remélem nagyjából érthető amit írtam.:D

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#130547) jjeahh válasza SSJmeszes (#130546) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz, ezt ki is próbálom, ha találok itthon hozzá alapanyagot :D
Amúgy már értem miért tol mindenki lejtőzős videókat, egyrészt felfelé lemerülne az akksi, másrészt a kamera csak gimbal-al tartja a horizontot :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130548) zodo válasza 6030D (#130467) üzenetére


zodo
nagyúr

Több boltban keresgéltem de nem találtam jobb vételt az ajánlottól, viszont nemrég görgettem a face-t és a bicajozz.hu kupon akció hirdetésébe botlottam.

Nézelődtem és úgy gondoltam kicsit drágábbak egyes boltokhoz képest ezért a kitámasztó árán max. a szállítási költséget fedezte volna a kupon ami azért nem rossz. Aztán átnéztem a cipőkhöz mert sosem volt még bicajos cipőm és a tavalyi szezonban használt kínai futó csuka szerű talpa már nem bírná ki az idényt.
Rátaláltam a Giro Rumble VR-re, rákerestem itt a topikban és el is dőlt hogy lesz egy ilyenem.

Összességében a kuponnak hála, szinte ingyen jön a kitámasztó az ingyen postával. :)
Kezelési költség: utánvét + mpl postán maradó / 990ft

[ Szerkesztve ]

(#130549) cdl válasza zodo (#130548) üzenetére


cdl
senior tag

Csütörtöktől az Aldiban kerékpárszerelő állvány 9900 forintért.

(#130550) Because válasza cdl (#130549) üzenetére


Because
őstag

neki helyhiányában nem kell rendes szerelőállvány, bár ennek az akasztósnak még mindig nem látom értelmét... egy hulladékfából összerakott kerékpártárolóra hajazó dolog szerintem nagyobb stabilitást adna :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.