Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131551) pc360 válasza Hasaggymeg (#131550) üzenetére


pc360
addikt

Jah, hát 3 km-en belül tuti kijózanodik...

Igen, ezek a szobrok engem is kísértenek. Amikor nem tudom rekordsebességgel megkerülni őket, az már jó nap nem lehet. :D Az összefoglalót sem ártana kiegészíteni egy táblázattal, amiben benne vannak a legfontosabb bringatípusok szobor-sebesség szerint.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#131552) Hasaggymeg válasza pc360 (#131551) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...utána meg átül erre. :)
Ki mit szeret,van aki dagonyázik,más gyötri magát minden létező emelkedőn,egyesek meredek utcákat másznak meg és van aki szobrot kerül.Színes társaság ez itt...jah,és zöme most éppen súlybuzul. :D

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#131553) 6030D válasza sebgutkopf (#131547) üzenetére


6030D
Ármester

Egyik ismerősöm egy régi fa dohányzóasztalra rögzített egy ilyesmi állványt. Az asztalt a helység közepére helyezve körbe lehet járni a bringát, ami pont jó magasságban van, akár széken ülve is állítgatható, alatta van egy 50x120 cm-es lepakolós rész szerszámnak, kenőanyagnak, alkatrésznek, a hátsó kerék, hajtás forog, egyedül az első kereket ha a vázban akarja centírozni, akkor a középcsapi alá kell tenni valamit, hogy elemelkedjen az első kerék. Ha van helység szerelni, filléres megoldás, és nagyon kényelmes. :)

Hasaggymeg: nem tudom miből vannak a profi szerszámok, de ha neki kell állnom szerelni vele az út szélén, akkor már úgyis el van baxva a nap. :DDD

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131554) G@ben válasza pc360 (#131549) üzenetére


G@ben
addikt

27,5-es mtb-t néztem, nagyrészt aszfalt, ritkán könnyű földút. Fontos a jó defektvédelem, a könnyű gördülés, a poros aszfalton kiemelkedő tapadás,, a földutas tapadás kb elhanyagolható, a súly, illetve az egyéni preferencia, hogy 1,9-2" körüli szélességű legyen. Azt szeretem, és kész! :D

Hasaggymeg: ez aljas volt! :D Épp ott tudtam kipróbálni, és nagyon kihozta a bringák közti különbséget. :) Vegyük úgy, hogy rénszarvasteszt volt, csak Győrben ritka a rénszarvas, így mást kellett használnom. :D

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#131555) pc360 válasza G@ben (#131554) üzenetére


pc360
addikt

Akkor van egy remek ajánlatom. :)) Schwalbe Hurricane, hajtogatós verzió (Performance, 650B méretből csak olyan van). Ez erre való, amit leírtál. :K

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#131556) Wombath válasza sebgutkopf (#131530) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Park Toolsék szerint nem gond a dropper befogása: YouTube
Persze középrészt nem püffölnék ki így, de pl én is a droppert fogom meg, mert a vázon sehol máshol nem opció. Váltóállításra, fékszerelésre, vagy hogy a bringa állva maradjon, míg mondjuk kipucolom a kerékcsapágyat, tökéletes. Hajtókarnál nem kockáztatnék azért :).

(#131557) G@ben válasza pc360 (#131555) üzenetére


G@ben
addikt

Viccen kívül nem veszek bütykös szélűt. :)
Döntöm annyira a bringát, hogy nekem ott már csússzon aszfalton.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#131558) pc360 válasza G@ben (#131557) üzenetére


pc360
addikt

Ne kezdjük megint! Biztos, hogy nem döntöd úgy a gépet, különben nem ajánlanám. Ez elsősorban aszfaltra való, a bütykökön még soha nem gurultam, csak lazább talajon, ahol kell is az a cucc az oldalára. Csak egyszer jutnának el a kétkedők a tesztig, és rájönnének, hogy mit ajánlgatok itt már ezer éve. :) Végre meglenne a critical mass, és nem kellene többet bizonygatnom. :D

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#131559) bringasisti válasza G@ben (#131548) üzenetére


bringasisti
őstag

Jelenleg Contact Speed amivel járok, csak jót tudok mondani gurul is tapad is. Most csak azért veszek meg egy garnitúra Gatorskint mert még utoljára akarok egy nagyot menni.

BENEFON DELTA--------N8

(#131560) Hasaggymeg válasza 6030D (#131553) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Elbaxva igazán akkor van,ha meg sem tudod javítani és haza kell tolni. :DDD ...amúgy én is ritkán használom,ha megszámolom,akkor kiderülhet meg sem éri cipelni,mégis pánikba esek ha nincs nálam,jelenléte kell a lelki nyugalmamnak. :U Egyszer leutaztunk Badacsonyba és miután rájöttem,hogy otthon maradt a nyeregtáskám,magam után küldettem a postával. :DDD

G@ben... Azt szeretem, és kész!...na ezzel vitatkozni nem lehet és nem is érdemes. :) ( :R )

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#131561) trialboj


trialboj
őstag

Sram fékben ha kevéske az olaj, akkor a fékkar állító csavart teljesen betekerem, hogy a fékkar a legközelebb legyen a kormányhoz, mielőtt elkezdem feltölteni a rendszert? vagy ennek nincs köze hozzá?

Mi a fene az a szoborkerülés? Ez valami challenge féleség?

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#131562) G@ben válasza pc360 (#131558) üzenetére


G@ben
addikt

Nem akarom újrakezdeni, a régi gumim is ilyen kialakítású volt, az első kanyarban majdnem eldobtam, azonnal cseréltem simára, amit azóta is boldogan használok. Azóta van egy mélyről jövő ellenszenv az ilyen gumikkal szemben. Sima kell, abból nem engedek, illetve a fent megadott paraméterekből sem. :)

trialboj: én írtam, hogy kipróbáltam két bringát egy parkban, ahol egy szobor körül volt egy út, amin az egyik bicajjal tök simán, stabilan átmentem, a másik meg totál instabil volt ugyanazon az úton ugyanakkora tempónál. Tesztnek jó, mert ami ott instabil, az tuti nem kell nekem. :)

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#131563) pc360 válasza G@ben (#131562) üzenetére


pc360
addikt

Biztos, hogy nem ilyen volt, és fogalmad sincs, hogy ez mit tud. Én is találkoztam hasonlóval, ami egy szerencsétlen konstrukció volt, azon én is bütykölődtem.

De most már leesett, hogy pont veled ment ez a parttalan vita. A hibrid felhasználásra biztos, hogy ez a legjobb, mert se az aszfaltsebesség nem sérül, se a minimál terepezős képesség. És soha a büdös életben nem döntenél aszfalton be úgy, hogy leérjenek a bütykök. Ez tény bakker, amennyiben benne van a 4 bar nyomás. De abbahagytam, nyilván azt veszel, amit szeretnél. De ha valamit konkrétan ismerek és ajánlok itt, az nem véletlen.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#131564) Hasaggymeg válasza trialboj (#131561) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Olyasmi mint az ájsz bakit cselöndzs,és G@ben a szülőatyja. ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#131565) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#131560) üzenetére


ZolkoW
őstag

ha rendes cuccmániás lennél, akkor kihasználtad volna az alkalmat egy új zsebszerszám beszerzésére! ;-)

Nálam ritkán van a bringa "végleges" stádiumban, vasárnap is ropogott a nyereg (frissen volt felrakva, kellett még húzni a csavarokon, meg a szöge sem volt elsőre jó), aztán kilazult a kormánycsapágy is, ezek idővel elmúlnak, de megőrültem volna, ha nincs nálam legalább egy minikészlet.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#131566) 6030D válasza Hasaggymeg (#131560) üzenetére


6030D
Ármester

Én kettőre emlékszem, hogy kellett, még talán az előző, nem is ez: egyszer ősszel a sáros avar eltekerte az első váltót. Ha nincs nálam, akkor telefon, vagy tolás. Egyszer meg egy srácnak a lánc beszorult valahova, és az enyémmel feszegették ki. Utána lötyögött is...
Ja igen, egyszer küllőt is húztak meg ezzel, mert millás karbon enduro, meg hátizsák az volt, csak zsebszerszám nem. :D Nem baj, elfér a zsebben, bár egyre kevesebb alkatrész van a bringámon, amihez kellhet. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131567) pc360 válasza Hasaggymeg (#131564) üzenetére


pc360
addikt

Hosszú az út az olimpiai szakággá fejlődéséig, de semmi sem lehetetlen.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#131568) G@ben válasza pc360 (#131563) üzenetére


G@ben
addikt

Nem ilyen volt, más márka. Fogalmam sincs, hogy ez mit tud. Ezekben igazad van. Viszont hasonló kialakítású volt, amit egy életre megutáltam, így lehet, hogy ez szuper, akkor sem fogom megvenni, mert zsigerből jövő ellenszenv van bennem az ilyen kialakítású gumik iránt. Ránézek, és már utálom. Ennyi. Nem akarom kipróbálni, bennem lenne az a korlát, hogy nem merem annyira dönteni, mert bütykös oldalt, és így nem tudnám élvezni annyira a bicajozást. Remélem érthető így. :)
Elfogadom, hogy szuper gumi, de nem nekem. :)

Hasaggymeg: már le is védetem! :D

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#131569) Runner_fxr válasza Toobee (#131524) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Csodák nincsenek, nem véletlenül olcsóbb, spórolnak a vázon. Mindig is ezt csinálták, miért változott volna bármi is? Azt nem mondom, hogy használhatatlan gépek, és senkinek nem érdemes megvennie, de aki kicsit is komolyabban érdeklődik a kerékpározás iránt és igényes a minőségi termékekre, az jobban jár ha ezeket elkerüli.

(#131570) balintka válasza Runner_fxr (#131569) üzenetére


balintka
addikt

Meg ha rákölt annyit mint amit Toobee irt, annyiért markasabb bringa is van már. Kétes az eladhatósága később ráadásul.

[ Szerkesztve ]

(#131571) szkink válasza 6030D (#131546) üzenetére


szkink
aktív tag

És Toobee: Kb 6 éve használom EZT a mérleget (horgászathoz) és még bírja,pontossággal még nem volt gondom,merem ajánlani,eddig mért súly 20kg felett volt (nem a bringám :DDD ) 6030D ha tekersz a velencei hegységben szólj és lemérjük a gépet :K

(#131572) jjeahh válasza Toobee (#131524) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem a geo is jó, a tektro fékektől mondjuk tartok picit. Meg ha már olcsójános márka és ki akarnak tűnni valamivel, a heggesztéseket elcsiszolhatnák, mint a Devron, ha nekük 130k-s bringánál is belefér... (bocs a romány nyelvér) :DDD. Sőt igazából már alap kéne legyen az összes bringán :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#131573) ivana válasza Hasaggymeg (#131550) üzenetére


ivana
Ármester

Mondjuk szerszámból rozsdamentes az biztos nem kéne, a rendes szerszámacél is max. patinás lesz, de cserébe sokkal keményebb.

(#131574) 6030D válasza szkink (#131571) üzenetére


6030D
Ármester

:R

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131575) hogolyo74


hogolyo74
csendes tag

Sziasztok! Új montit szeretnék vásárolni. 170cm magas vagyok, 72 átlépő magassággal. Használat földút, Rába töltés, aszfalt.... Rövid távú tekerések lennének. Határban fél-egy óra. Vissza olvastam a fórumban, és látván a kínálatot, eléggé elvesztettem a fonalat. Márkák, minőség, villa, fékek, váltók, stb. Méretezés, 27/29. Váz geometriai, rövid/hosszú? Honnét tudom hogy méretben nekem biztosan az adott bicikli a jó? Próbálom szűkíteni a kört. Árban 300e. -+ pár e.ft.
Kellys Gate 30 (2019)
Kellys Gibon 30 (2019)
Cube Attention Sl (2019)
Cube Acid (2019)
Merida Big Nine 400/500
Esetleg más alternatíva?

(#131576) Toobee válasza Wombath (#131556) üzenetére


Toobee
veterán

Az enyémen se lehet mást fogni. Járt már pár műtéten Runnernél, eddig nem lett baja.

https://barbieripnk.hu/

(#131577) Toobee válasza jjeahh (#131572) üzenetére


Toobee
veterán

Ja, a fékkel nem is számoltam, azt is le kéne dobni :DDD Nem tartom kizártnak, hogy egyszer lesz ilyenem tekeregni asszonnyal, túrázgatni. Runner: én megnéztem élőben, bár menni nem volt vele lehetőség. Egy HHH körön megnézném mit tud, de ilyen lehetőség aligha lesz.

https://barbieripnk.hu/

(#131578) Ákkk válasza hogolyo74 (#131575) üzenetére


Ákkk
addikt

https://www.bringaboard.hu/cannondale-cujo-1-275-2017-ferfi-mountain-bike-88231

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#131579) flash- válasza hogolyo74 (#131575) üzenetére


flash-
veterán

A meridán és a kelly 30-ason suntour teleszkóp van, lehet abból is van jó, de én Rocx Shox-ot választanám, arra még soha nem volt komoly panasz:)

Nekem a két cube szimpi, hogy melyik a jobb neked, azt nem tudom majd egy nálam jobban hozzáértő megmondja, egyik nagy különbség a hajtómű, 36x22T vs 36x26T
meg ugye a felszereltség, acid jobb, mert elvileg slx, és xt, viszont ott az áttétel más nem tudom melyik a jobb neked

Ákkk amit linkelt lehet az is jó gép, de ahogy nézem elől egy tányér van, az könnyen lehet neked kevés-nem elég?

én személy szerint Cube reaction pro-t vennék itthonról vagy külföldről(Geo-ja nekem jobban bejön, rövidebb láncvilla,hosszabb felsőcső, jobban hajaz schurterék gépére :DD
[link]

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#131580) 6030D válasza Ákkk (#131578) üzenetére


6030D
Ármester

3" aszfaltra meg Kisalföldre? :N

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131581) Hasaggymeg válasza 6030D (#131566) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tavaly nyáron volt,hogy Berkenye körül óriási csattanással kiszakadt egy túlhúzott küllőm,amitől marha nagy nyolcas lett a kerékben.Akkor emléxem utoljára,hogy nagy hasznát vettem,mert bár haza tudtam volna menni,de durva lett volna úgy.(Kurbli testvéreken van 4 méretű küllőkulcs is)

(#131571) szkink ...az nem lesz jó neki,az csak 10 gr pontosságú. :o Amúgy én személyi mérlegen mérem,mikor mérem,100 gr ide,vagy oda nem számít. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#131582) pc360 válasza hogolyo74 (#131575) üzenetére


pc360
addikt

Honnét tudom hogy méretben nekem biztosan az adott bicikli a jó?

Úgy, hogy ráülsz.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#131583) 6030D válasza Toobee (#131577) üzenetére


6030D
Ármester

Tavaly volt ilyen lehetőség, biztos lesz idén is valahol. Esetleg kérdezz rá a blogon a bringás sráctól. Sőt, nem csodálkoznék, ha adnának egyet csak azért, hogy írj róla, ha már úgyis van egy olvasott blogotok.

Hasaggymeg: szobamérlegen mérni olyan, mint szemre sütit sütni. :P

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131584) varsam válasza Toobee (#131577) üzenetére


varsam
őstag

Tavaly a Decathlon kint volt a Kamaraerdei tesztnapon és ahogy nézem most is kint lesznek, ott lehet próbálgatni [link]

(#131585) Ákkk válasza 6030D (#131580) üzenetére


Ákkk
addikt

A gumit lehet cserélni amúgy 2.25 se aszfaltra való. Csak ő montikat néz azok között árban nem rossz, bár szerintem is egy crs trekking jobban megfelelne erre a célra.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#131586) szkink válasza Hasaggymeg (#131581) üzenetére


szkink
aktív tag

:D :D :D ezt el is felejtettem.Gonosz vagy :)

(#131587) jjeahh válasza 6030D (#131546) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az ilyen kampós bőröndmérlegeket a bringán mibe lehet beleakasztani? Egy fillérest én berendelek, ha nem jó nem bukok sokat... Az egyik helyi szervizben is olyan van, az meglepően pontos.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#131588) 6030D válasza jjeahh (#131587) üzenetére


6030D
Ármester

Az ilyen volt, a felső csövön átfűztem, visszaakasztottam, és megemeltem úgy, hogy egyensúlyban legyen. Minél meredekebb a felsőcső, annál jobban fog lógni az eleje, de az nem lényeg.
Amúgy az jobb, amit szkink linklet, fel is akaszthatod valahova, rá meg a bringát, mondjuk nyeregnél vagy szintén valami hevederrel, belsővel. Fotózni is egyszerűbb. ;]

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131589) Fetz


Fetz
csendes tag

Sziasztok! Az alábbi védő [link] beszerzésén gondolkozom, de nem tudom, hogy az enyémre (KTM Life Action), melyik méret lenne a megfelelő?

[ Szerkesztve ]

(#131590) jjeahh válasza 6030D (#131588) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, első blikkre én is azokat a kampósakat nézegettem, de felakasztani nincs amire és a bringát sem tudom mivel lehetne ráaggatni. Így valszeg olyant veszek mint a Sencor, csak kínai noname változatban :D

Fetz: Egyszerű, leméred a láncvillán azt a részt amit takarnia kéne.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#131591) Fetz válasza jjeahh (#131590) üzenetére


Fetz
csendes tag

Igen, erre én is gondoltam, de a hossza kb. ugyanaz minden méretnek és egy vékony (számomra 2 dimenziós) anyagnak nem tudom értelmezni a harmadik méretét, ami majdnem a szélességgel egyezik meg. Ezért bizonytalanodtam el.

(#131592) jjeahh válasza Fetz (#131591) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem mindegy, a lényeg az, hogy ne legyen hosszabb, mint a láncvilla, mert akkor ki kell vágnod belőle. Amúgy drágának tűnik, logó nélkül 200ft egy ilyen, a minőségével ennek sincs gond, én másfél évig használtam egy hasonlót, aztán idén lecseréltem gumibelsőre. Az a gond az ilyen neoprén cuccokkal, hogy ha átázik, ott tocsog a vázon vizesen órákig, mert nehezen szárad meg. + Minden bringamosáskor le kell venni és kimosni, mert ha nem ramatyul néz ki.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#131593) Fetz válasza jjeahh (#131592) üzenetére


Fetz
csendes tag

Megfontolandó, mind a két alternatíva! :R

(#131594) Toobee válasza 6030D (#131583) üzenetére


Toobee
veterán

&#131584 varsam: köszönöm srácok! A blog az totál más témájú :) Viszont a napokban említett Xiaomi mosó már úton van hozzám tesztre.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#131595) 6030D válasza Fetz (#131591) üzenetére


6030D
Ármester

300 mm a hossza, és mivel trapéz alakú a két másik adat a párhuzamos oldalak hossza.
Papírból vágd ki, és próbáld meg. Kb 2 cm a tépőzár és úgy számolj, hogy még egy fél cm-t feszíteni kelljen, amikor összekapcsolod, akkor nem fog mozogni.
Nekem 3 évig volt egy 690 Ft-os Merida feliratos neoprén a Focuson, sose szedtem le, talán csak kétszer lemosni róla az olajat, semmi baja nem lett alatta a váznak.

Toobee: lámpateszt, aminek a fele a bringáról szól, amire rögzítve van. :D

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#131596) robee19 válasza Toobee (#131537) üzenetére


robee19
tag

Horgász mérlegek között vannak igen pontosak is;). Szerk. : látom már többen is írták. Gumi kérdésben én nem kaptam választ a múltkor. Hurricane vagy Double Fighter? Utóbbi nekem is szimpatikusabb kinézetre.

[ Szerkesztve ]

(#131597) sebgutkopf válasza 6030D (#131553) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Jól hangzik, de én sajnos nem rendelkezem a fölösleges szabad helységek luxusával. :)

(#131598) Fetz válasza 6030D (#131595) üzenetére


Fetz
csendes tag

Ja, hogy trapéz! Én a képek alapján szentül hittem, hogy téglalap. :) Nagyon köszi, így már egy fokkal egyszerűbb lesz, mert rám meg a grammbuzulás helyett a márkabuzulás tört... :))

(#131599) Toobee válasza 6030D (#131595) üzenetére


Toobee
veterán

ESI Racer's Edge lesz az új markolat, sajnos az esésnél szakadt a Bontrager XR. Meg próbára jön egy Infini SuperLava is, egyelőre csak az érdekel, hogy a sisakra fel tudom-e rakni. Szerencsére nincs vásárlási kötelezettség, amúgy is rendeltek volna készletre. Az Osramot is sikerült félig kinyírni, a mikrokapcsolót nem éri el a gomb. Csavarhúzóval be lehet kapcsolni, de ezt meg kell oldanom valami taknyolással. Amilyen jól voltam tegnap, az esés után, ma már a kezemet is alig tudom felemelni :DDD Valószínűleg a Matchmakert is lecserélem, mert bár a funkciója nem sérült, az kapta a legnagyobbat az élettől, elég jól elfogyott.

https://barbieripnk.hu/

(#131600) sebgutkopf válasza Wombath (#131556) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Az világos, hogy ezt nem a püfölős műveletekre kell használni, logikus is.
Te is alábéleled? A droppernek van némi kenése az nem csúszkál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.